Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:https://obstawianie.com/topic/35784-nowy-regulamin/

 

Wzór podawania typów:
Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ:
(w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:
Bukmacher:
(wybrany z listy podanej w regulaminie)

**PEWNIAK - TAK

**Dodatkowo, jeżeli Twój typ to "pewniak"

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera dany typ nie będzie liczony, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swoim typie (błędna godzina, jakaś literówka etc.) - napisz o tym w temacie a moderator naniesie poprawkę :arrow:https://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-103?do=findComment&comment=1006069

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Zagłębie - Wisła Płock
Typ: 1 [-1.5]
Kurs: 2.7
Bukmacher: Totolotek

No i po przerwie na mecze reprezentacji czas wrócić do szarej ligowej rzeczywistości, zwanej także Ekstraklasą. Dzisiejsze pierwsze spotkanie zapowiada się moim zdaniem dość ciekawie, przynajmniej względem typowania. Totolotek oferuje możliwość zagrania bez podatku w ramach Gram Grubo i ja postanowiłem swoje pieniądze ulokować w Zagłębiu Lubin. Gospodarze podejmują dziś płocką Wisłę i moim zdaniem powinni spokojnie wygrać ten pojedynek. Zagłębie gra w tym sezonie naprawdę świetnie, a przed własną publicznością potrafi wręcz niszczyć kolejnych rywali. Kurs 2.7 na wygraną Zagłębia minimum dwoma trafieniami wygląda ciekawie i warto zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - SEHA Liga

Godzina: 17:45

Spotkanie: Vardar - Meshkov Brest

Typ: Powyżej 55,5

Kurs: 1,75

Bukmacher: forBET

 

Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym jest ciekawa oferta. Na dzisiaj ponownie przygotowałem piłkę ręczną i mecz pomiędzy dwoma bardzo silnymi i znanymi w całej Europie klubami, a mowa o zeszłorocznym zwycięzcy Ligi Mistrzów macedońskim Vardar Skopje, a Meshkov Brest który w tych rozgrywkach również zaszedł daleko bo do półfinałów odpadając z czołowym zespołem Bundesligi Flensburg. W dniu dzisiejszym oba zespoły stoczą mecz ligowy w SEHA będzie to kolejka numer trzy. Goście otworzyli sezon niespodziewanie od przegranej z dobrze dysponowanym ostatnio Presov 24:23, w drugiej kolejce wygrali zdecydowanie na trudnym terenie z Celje 24:29, jednak dzisiaj przyjdzie najważniejszy sprawdzian gdyż będą mierzyć się z najsilniejszą drużyną na świecie, która zawsze odgrywa pierwsze skrzypce jeśli chodzi o domową ligę i tak naprawdę poza Białorusinami nie widzę innego godnego kandydat aby mógł zatrzymać Macedończyków. Vardar jak na najsilniejszy zespół przystało wygrał wysoko w pierwszym meczu ligowym,a zarazem derbowym z Metalurg Skopje aż 23:32, a w drugim meczu rozbił niespodziewanie wysoko Gorenje 32:19. Widać, że ich gra w tym sezonie będzie na podobnym poziomie który prezentowali w ubiegłym roku. Moja propozycja skierowana jest znowu w stronę bramek, bo w tych meczach pada naprawdę ich dużo, a linia 55,5 powinna zostać pokryta bez większych problemów gdyż spodziewam się tutaj wyniki nawet ponad 60 bramek. W zeszłym roku grano ze sobą sześć razy i tylko raz linia którą podaje nie pokryła się, 30:32; 29:26; 34:34; 31:27;30:35 i 30:26. Dzisiaj zmierzy się zespół który gra prawdopodobnie najbardziej ofensywny Handball, a Meshkov Brest w tym aspekcie daleko nie odstaje i jeśli myśli o nawiązaniu jakiejś walki będzie musiało dostosować się do warunków jakie dyktują gospodarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...