Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:
:arrow:http://obstawianie.com/topic/5142-regulamin-i-zasady/?p=166938

 

Wzór podawania typów:

Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)
Spotkanie:
Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)
Kurs:
Godz:

Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)
Analiza:

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

Nieobowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!
Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie :arrow:http://obstawianie.com/topic/20827-pytania-i-uwagi/page-95#entry989684

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Koszykowka Euroliga
Godz: 19,00
spotkanie CSKA Moscow - Crvena Zvezda Telekom Handicap ( 0 : 14.5 )
typ: 2
Kurs 1,91
Buk Betsafe

Analiza.To spotkanie Euroligi zapowiada się niezwykle ciekawie.Gospodarze tego meczu CSKA Moskwa to jeden z faworytów do wygrania całej Euroligi w tym sezonie.Aktualnie zajmują oni 2 miejsce w tabeli z 15
zwycięstwami i przegrali 6 pojedynków.W ostatniej kolejce przegrali jednak na wyjeżdzie z Fenerbahce 77-71.Ich rywal Crvena Zvezda Telekom obecnie zajmuje 5 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach
odnieśli 12 zwycięstw i 9 meczy przegrali.W ostatnim swoim spotkaniu Euroligi przegrali na swoim parkiecie z Anadolu Efes 72-86 i była to pierwsza porażka po seri 4 zwycięstw.Przeważnie mecze pomiędzy tymi drużynami
były bardzo zacięte.Ostatni pojedynek Crvena Zvezda wygrała na swoim parkiecie 78-67

oleague - Regular Season 2016/2017
2016-12-29 18:00 Crvena Zvezda Telekom - CSKA Moscow 78-67

Euroleague - Playoffs 2016
2016-04-18 19:45 Crvena Zvezda Telekom - CSKA Moscow 71-78
2016-04-14 18:00 CSKA Moscow - Crvena Zvezda Telekom 77-76
2016-04-12 18:00 CSKA Moscow - Crvena Zvezda Telekom 84-74

 

minus.png 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Copa Libertadores
Godz: 23:15
Spotkanie The Strogenst-Wanderers
Typ: bts
Kurs 1.95
Buk Bet 365
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie Copa Libertadores w którym ekipa The Strongest na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Wanderers, w pierwszym spotkaniu rozegranym na stadionie gości padł wynik 0:2 dla gospodarzy jutrzejszej rywalizacji, jutro również The Strongest jest faworytem do awansu do następnej rundy rozgrywek, nie dośc iż ma bardzo dobry rezultat z pierwszego spotkania to jeszcze grać będzie na swoim stadionie , gdzie ogólnie radzi sobie rewelacyjnie , nie przegrali spotkania przed swoją publicznością od niemalże roku, a grali tam 24 razy, zanotowali w tym czasie 19 zwycięstw oraz 5 podziałów punktów, jest to wynik bardzo dobry jak na reali południowo Amerykańskiej Piłki. Goście natomiast na wyjazdach grają w kratkę , rzadko wygrywają , poprzednie 3 spotkania to zaledwie 2 remisy oraz porażka, myślę że w tym meczu obejrzymy wysoką wygraną zespolu the Strongest,ale stawiam iż obie ekipy strzelą w tym meczu co najmniej po jednej bramce, mój typ na końcowy wynik to 3:1 .

 

minus.png 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Ameryka Południowa, Copa Libertadores - Kwalifikacje

 

2433.png?lm=1438116341cli.png?lm=1483122483537.png?lm=1412879333

 

Spotkanie: Colo Colo - Botafogo RJ
Typ: Colo Colo wygra i obie strzelą
Kurs: 3,20
Data i godzina: 09.02.2016 00:45
Bukmacher: Betclic
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie rewanżowe kwalifikacji do Copa Libertadores pomiędzy CSD Colo Colo a Botafogo de Futebol e Regatas. Pierwszy mecz zakończył się dosyć szczęśliwym zwycięstwem drużyny Botafogo a to wszystko dzięki samobójczej bramce doświadczonego napastnika Colo Colo - Estebana Paredesa. Jednakże na Estadio Monumental David Arellano nie pozostawiałbym większych szans ekipie z Brazylii. Faworytem są podopieczni Pablo Guede. Gospodarze na własnym obiekcie radzą sobie bardzo dobrze ostatni raz przegrali tu w sierpniu zeszłego roku. Gospodarze wygrali cztery z pięciu ostatnich spotkań u siebie i były to mocno przekonujące zwycięstwa. Warto tu też zaznaczyć, że wygrali na wyjeździe w poprzedniej ligowej kolejce aż 3:0 z Union Espanola. W tym samym czasie ekipa Botafogo na własnym obiekcie fartownie po bramce w ostatnich sekundach pokonał 2:1 Macae. Colo Colo aby awansować dalej musi dziś wygrać i myślę, że im się to uda, co więcej powinno to być mocno overowe spotkanie, trzy bramki to minimum a być może będzie ich więcej. Gospodarze na pewno od początku meczu będą mocno atakować a co za tym idzie mogą nadziać się na kontrę i tu upatruję szanse na bramkę ze strony Brazylijczyków, aczkolwiek w ostatecznym rachunku lepsi w mojej opinii będą gospodarze. Mecz rozpocznie się o godzinie 00:45.

 

:minus: 150

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: :tenis: Tenis - ATP, Sofia
Spotkanie:

Brands Daniel vs. Klizan Martin

Godzina: 11:00
Typ: 2
Kurs: 1.52
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Kursy już spadają, więc biorę, co jest. Klizan broni tu punktów, bo w poprzednim roku osiągnął półfinał. W tym raczej tak daleko nie zajdzie, chociaż też nie chcę nic przedwcześnie zapowiadać. Ale Brand to przeciwnik, z którym zdecydowanie powinien sobie poradzić. Póki co 2017 jest dla niego pechowy. W Sydney na samym początku roku dopadł go uraz i kreczował w pierwszej rundzie, a na Australian Open wylosował Wawrinkę. Potem pauzował dwa tygodnie, wygrał i przegrał po meczu na Davis Cup, a wczoraj pokonał Kuznetsova w dość łatwy sposób, bo w pierwszym secie nie oddał rywalowi ani gema. Za Brandsem trzy mecze trzysetowe pod rząd, bo musiał się do tego turnieju zakwalifikować. Brands to podobny typ zawodnika co Kuznetsov, co dobrze rokuje Klizanowi, który powinien sobie z rywalem łatwo poradzić.

 

:plus: 52

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Dart Premiere League
Spotkanie: Jelle Klassen - Gary Anderson
Typ: 2
Kurs: 1,42
Godz: 21:30

Bukmacher: Betsafe
Analiza:

 

W czwartkowy wieczór zmierzy się 2 darcista w rankingu światowym Anderson z holenderskim zawodnikiem Klassenem. W zawodach gra się do 7 wygranych legów maksymalnie 12 , może paść remis. Faworytem tego spotkania jest oczywiście szkot który jest MŚ z 2015 i z 2016r i finalistą z tego roku gdzie przegrał z nr 1 list Michaelem Van Gervenem. W tym roku Anderson grał jeszcze w turnieju Masters gdzie również przegrał w finale z MVG 11:7. Ci dwaj zawodnicy grają poprostu na zupełnie innym poziomie od reszty zawodników. Grali ze sobą również tydzień temu w 1 kolejce Premiere League i parł remis 6:6 ze średnią sumą ptk 103 Garego. Jeśli chodzi o Klassena to przegrał w 3 rundzie MŚ z Chisnallem 4:2, w 1 rundzie Mastersa z Suljovicem 10:4 a w 1 kolejce Premiere League przegrał po słabym meczu z Wrightem 4:7. W bezpośrednich meczach wygrywał Gary 6:0 w mś 2016 ( set do 3 legów) , 10:6 , 4:3 mś 2014 (set do 3 legów) 6:1, 9:5.

Jeśli ktoś chce to może obstawić na bwinie dokładne wyniki 7:3 7:4 7:5 na Garego kursy odpowiednio  5,5 ,6 i 6,5 to liczyłem na kalkulatorze do surebetów i wychodzi 94% zysku.

 

plus.png 42

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykowka> NBA
Godz: 04:30
Spotkanie: Golden State Warriors-Chicago Bulls
typ: 1 połowa GSW -15,5
Kurs: 3,3
Buk: Unibet

Analiza: 

 

  Już niebawem w koszykarskiej lidze zawodowej -NBA dojdzie do ciekawej potyczki wicemistrzów NBA > Golden State Warriors z zespołem walczącym o play-off> Chicago Bulls. GSW podrażnione po ostatniej porażce po dogrywce z Sacramento Kings będzie chciało zmieść rywali z parkietu. Tymbardziej że gwiazdor ekipy z wietrznego miasta- Jimmy Butler raczej nie zagra tej nocy. Nie widzę najmniejszej szansy Chicago w tym meczu i stawiam na dość wysoki wynik na korzyść gospodarzy już do przerwy.  Bulls miałoby ciężko w pełnym składzie a bez Butlera ich szanse są bliskie zeru.  Widziałem ich niedawny mecz z Rockets na wyjezdzie i takiego pokazu indolencji w końcówce dawno nie widziałem... 1:40 do końca meczu i + 8 dla bulls... skończyło się porażką. GSW wykorzysta każdy przestój w grze byków i powinni ich roznieść bez lidera gośći. 

 

:minus: 200

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Tunezja ( Ligue 1 Group A )
Spotkanie: CA Bizertin - US Ben Guerdane
Typ: 1
Kurs: 2.45
Data: 09.02.2017
Godzina: 14.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na 13 serię gier do tunezyjskiej Ligue 1 Group A.

W bardzo ciekawym spotkaniu na Stade 15 Octobre zmierzą się ze sobą drużyna miejscowego Club Athlétique Bizertin a w gości przyjedzie zespół Union Sportive de Ben Guerdane.

Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 12 spotkaniach zgromadzili 21 punktów co obecnie daje im 4 miejsce w Group A tunezyjskiej Ligue 1 zaś goście plasują się na 3 miejscu w tabeli ligowej zdobywając 22 oczka w swoich 12 rozegranych meczach.

CA Bizertin na swoim terenie 4 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 przegrana i bilans bramek 8-4 natomiast US Ben Guerdane na wyjazdach 1 wygrana, 3 remisy oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 3-4.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo na swoim Stade 15 Octobre gospodarzy którzy grają u siebie dobrze ogrywając między innymi dobre w delegacjach Etoile Sahel do tego będą raczej zmobilizowani by pokonać w tym meczu zespół gości i wyprzedzić ich w tabeli ligowej by mieć szansę zmieścić się w grupie mistrzowskiej po połączeniu obu grup Ligue 1 w Tunezji a goście w delegacjach grają i do tej pory przegrywali z każdym lepszym zespołem na swoim terenie i tak też będzie w tym ciekawie zapowiadającym się spotkaniu.

 

Link do wydarzenia:

 

http://www.flashscore.pl/mecz/4KcWs0Y1/#szczegoly-meczu

 

:minus: 150

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Schepper - Marchenko
Typ: over 9.5g 1 set
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 19:00

Analiza:

Wczoraj udało się utrafić po raz kolejny typ z tenisa, więc dzisiaj idziemy w to dalej i upatrzyłem sobie bardzo ciekawe spotkanie, w sumie jeden zawodnik już wczoraj był opisywany i jest to Kenny de Schepper, który mnie zaskoczył i wygrał 2-0 z Mischą Zverevem. W dzisiejszym spotkaniu jest również "dogiem" według bukmacherów, ale kto wie, czy kolejny raz ich nie zaskoczy? Pozwolę sobie przytoczyć moje wczorajsze słowa na temat tego zawodnika:

 

Schepper przeszedł kwalifikacje do tego turnieju bez większego problemu, stracił serwis tylko raz, oba mecze wygrał 2-0. I ten serwis stracił w pierwszym spotkaniu w pierwszym gemie, więc jak widać musiał się zapoznać z kortem. Hala mu leży, kibice na pewno będą po jego stronie, nie powinien pajacować, rok temu zaliczył tutaj 1/8 gdzie odpadł z Berrerem, do tego dokładamy 203 cm wzrostu, więc jak nie utrzyma swoich podań to słabizna, a nie zawodnik.

Wczoraj stracił podanie, jeden raz i to w najważniejszym dla nas momencie, ponieważ miał wtedy szanse zamknąć seta na 6-3 i byłoby po ptokach, ale jednak. Mischa wczoraj nie grał nic ciekawego, parę przebłysków, ale no słaby występ tego zawodnika, generalnie spodziewałem się zaciętego pojedynku, ale chyba nie wytrzymał w tej francuskiej hali. Nic od wczoraj się nie zmieniło, Kenny dzisiaj pewnie pójdzie za ciosem i coraz bardziej ograny na korcie, bo to jego czwarte spotkanie, ale między kwalifikacjami, a wczorajszym pojedynkiem miał dwa dni odpoczynku, więc spoko.

 

Marchenko 185 cm wzrostu, ale serwis trzyma regularnie, można powiedzieć, że to nic przy 203 Kennego, ale znowu mniej daje mu więcej możliwości w wymianach. Dwa dni temu bez większego problemu wygrał z gospodarzem turnieju Halysem, któremu nie dał nawet szans na break pointa. Marchenko rok temu nie grał na tym turnieju, jest szansa podskoczyć w rankingu, generalnie ostatnio nie ma formy. Trzy turnieje w tym roku kończył w pierwszej rundzie, wszystkie były na hardzie, może dzięki temu skupił się na trenowaniu i dzisiaj w hali zaskoczy? Na pewno dobrą opcją jest over, który proponuje. Powodzenia!

 

:plus: 57

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:30
Spotkanie: Meshkov Brest - Szegred
Typ: DNB 2
Kurs: 2,05
Bukmacher: OddsRing

Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, dzisiejsza propozycja również będzie pochodzić z mojej ulubionej dyscypliny jakim jest piłka ręczna. Wczorajszy typ z ligi duńskiej został spokojnie pokryty overem co cieszy i w lepszym nastroju podchodzę do kolejnego tematu jakim jest Liga Mistrzów, która przez wiele osób razem ze mną na czele była tak wyczekiwana z powodu niedawno zakończonych MŚ we Francji. Moja propozycja na dziś to zakład bez remisu na gości, którzy w obecnej edycji są piekielni mocni w sumie kiedy nie byli, ale teraz wzmocnili się bardzo doświadczonymi szczypiornistami ogrywajacymi się w najlepszych europejskich klubach. Bardzo interesująca wiedzę z ich obecnej formy, możemy wysnuć na podstawie ich pierwszych ligowych potyczek w których gospodarze ulegli 29:28 z Celje jednym z czołowych zespołów SEHA Ligi, natomiast mój dzisiejszy faworyt rozbił totalnie ostatni zespół ligi Mezokovesdi 39:19 pokazując tylko tym samym swoją wyborną formę. Kolejnym ważnym czynnikiem są kursy które w dosyć szybkim tempie spadają , tak naprawdę widziała mi się tu bardzo atrakcyjna linia +1,5 dla gości ale kurs dosyć mocno spadł, dlatego decyduje się na zagranie opcji bez remisu dla Szegred. Kolejnym argumentem przemawiającym na korzyść mojego spotkania są mecze bezpośrednie w których górują Węgrzy, do tej pory grali ze sobą pięciokrotnie i wszystkie mecze kończyły się wygraną Szegred, spotkanie będzie na pewno zacięte i wyrównane, jednak doświadczenie i potencjał poszczególnych zawodników jest po stronie węgrów którzy są w stanie w pojedynkę zrobić przewagę grając z wykluczeniem zawodnika. Te wszystkie elementy skłaniają mnie do wskazania faworyta tego pojedynku, z którego wyłania się Szegred.

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:30
Spotkanie: Meshkov Brest - Szeged
Typ: 2
Kurs: 2,18
Bukmacher: :Unibet:
Analiza:

Przed nami 10 kolejka Ligi Mistrzów w Piłce ręcznej, w tej kolejce Białoruski Meshkov Brest podejmuje u siebie Węgierski Pick Szeged.
Brest rozegrał 9 spotkań - 3 zwycięstwa, 3 remisy, 3 porażki u siebie rozegrali 4 pojedynki z tego wygrali 2 spotkania, 1 remis i 1 porażka.
Przegrali z Vive Kielce 24:29, zremisowali z Celje 29:29 natomiast wygrane niespodziewane odnieśli z Rhein-Neckar 30:28 i 32:27 z Kristianstad.
Pick Szeged na wyjeździe rozegrali również 4 spotkania z czego 3 razy wygrali i tylko 1 raz przegrali, polegli z mega mocnym Vardarem 27:30, natomiast wygrali z Zagreb 26:24, z Celje 31:25 i Kristianstad 29:21.
W pierwszym meczu Węgierski zespół pokonał u siebie Brest 24:22.
Pick Szeged mają świetną sytuację w grupie, zajmują Oni 2 miejsce tuż za Vive Kielce a przed takimi zespołami jak Vardar czy Rhein-Neckar, Brest ma bezpieczną 5 lokatę i myślę, że na tej pozycji pozostaną do końca.
Zdecydowanie lepszych piłkarzy mają goście, w swoim zespole mają takie gwiazdy światowego handballa jak: D. Buntić, Petrus, Gorbok, Kallman, Skube czy Sego natomiast w zespole gospodarzy znam tylko byłego kołowego Vive R. Stojkovica, D. Rutenka oczywiście nie mylić z S. Rutenką, M. Babichev lecz są to tylko solidni piłkarze ręczni.

Kompletnie nie rozumiem kursów wystawionych na ten mecz, moim zdaniem powinny być z goła odmienne ale skoro są takie jakie są to ja ten kurs pobieram.

Powodzenia.

 

http://obstawianie.com/topic/29766-liga-mistrzów/?p=990191

 

:minus: 100

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka

Spotkanie: CSKA Moskwa vs Crena Zvezda Belgrad

Typ: 1 kwarta Crvena

Kurs: 4,25

Bukmacher: Unibet

Data/godzina rozpoczęcia: 09.02.2017/19:00


Analiza:

  22 kolejka Euroligi trwa, jedno z ciekawszych spotkań zacznie się za kilka minut, zdaniem bukmacherów faworyt jest tylko jeden, ale czy słusznie? Różnica klas jest znaczna, jednak Crvena nie odstaje w euroligowej tabeli CSKA. Drużyna z Belgradu zajmuje piąte miejsce, w meczach wyjazdowych ma bilans pięć do pięciu. Ostatnio przegrali dwa spotkania, odpowiednio z Partizanem, oraz Anadolu Efes. Porażki były  zaskoczeniem. Crvena w ostatnim meczu, w pierwszej kwarcie miała zaledwie 8% punktów z pola, więc podejrzewam, że cały czas pracowali nad tym elementem w grze. Siła Crveny jest oparta na Serbach, zawodnikach z Ameryki. CSKA Moskwa też przegrało swój ostatni mecz w Euroilidze z Fenerbache, poprawili sobie trochę nastroje wygraną z Saratovem. Dziś obrona Crveny od pierwszych minut musi zwrócić uwagę na De Colo, Higginsa, najbardziej kluczowych graczy rosyjskiego klubu. Crvena pod koniec 2016r. pokazała, że można wygrać z CSKA, liczę na dobry początek w ich wykonaniu-powodzenia

 

:minus: 200

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...