Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna - Polska 1 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Znicz - Zagłębie Sosnowiec
Typ: 2
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W ten wekeend zamiast starć ligowych mamy eliminacje do Mistrzostw Świata, lecz niższe ligi grają i ja właśnie spróbuję przybliżyć mecz 1 ligi Polskiej pomiędzy Zniczem Pruszków a Zagłębiem Sosnowiec.
Znicz Pruszków zajmuje ostatnie 18 miejsce z dorobkiem 2 oczek na 6 spotkań to bardzo słaby wynik. Do tej pory Znicz rozegrał tylko 1 przyzwoite spotkanie z Chojniczanką remisując 1:1 a tak to 5 bardzo słabych meczy - 1:2 z Drutex Bytovia, 1:2 z Wigry Suwałki, 0:0 z Chrobry Głogów, 0:3 ze Stomilem Olsztyn i 0:2 z GKS Katowice. Nie ma co się oszukiwać w Pruszkowie dzieje się źle, będą walczyć o utrzymanie i nic więcej. Moim zdaniem mają najgorszą drużynę w 1 lidze.
Jeśli chodzi o ich przeciwnika czyli Zagłębie Sosnowiec to Oni wręcz odwrotnie będą bić się o Ekstraklasę. Zajmują Oni 2 miejsce z dorobkiem 12 punktów, 3 zwycięstwa i 3 remisy. 3 zwycięstwa odnieśli grając u siebie 1:0 z Pogoń Siedlce, 2:0 z Sandecją i 2:1 z Górnikiem Zabrze, na wyjeździe póki co tylko remisują 2:2 z Chojniczanką, 0:0 ze Stomilem Olsztyn i 0:0 z GKS Katowice (niewykorzystany rzut karny przez S. Dudka w końcówce meczu). Myślę, że to jest właśnie ten mecz gdzie Zagłębie Sosnowiec 1 raz w tym sezonie odniesie 3 punkty na wyjeździe. Kolejnym plusem dla drużyny J. Magiery jest to, że Sosnowiec odpadł już w pucharach bo kto się interesuje ten wie, że w tamtym sezonie tracili większość punktów tuż po meczu Pucharu Polski. W tym sezonie już nie będzie tego problemu. Zagłębie ma dużo lepszy skład i bardziej doświadczonych piłkarzy. Z tego co mi wiadomo to nie ma żadnych znaczących osłabień w zespole gości, dodatkowo przyjadą w świetnych nastrojach po zwycięstwie nad Górnikiem Zabrze w końcówce meczu, przypomnę, że przegrywali 0:1 by zwyciężyć 2:1.
Myślę, że po jutrzejszym meczu Zagłębie umocni się na pozycji vice lidera 1 ligi, bo jeśli chcą walczyć o awans nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów ze słaba drużyną nawet na początku sezonu.
Powodzenia.

 

http://obstawianie.com/topic/23742-polska-i-liga/?p=968202

 

 

 

 

:plus: 115

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP US Open


Spotkanie: Joao Sousa - Grigor Dimitrov


Typ: Joao Sousa (+1,5 seta) AH


Kurs: 2,55


Godz: 03.09.2016 17:00


Bukmacher: Unibet


Analiza: Dobrze przewidziałem pięć setów w meczu Grigora Dimitrova z Jeremy Chardy. Czy tutaj będzie pięć setów to nie wiem, ale nie sądzę, żeby Dimitrov miał wygrać 3:0, a o 3:1 też będzie trudno z taką grą jaką zaprezentował w dwóch pierwszych meczach. Jego mecz z Chardym był dość przeciętny. Jego podanie nie wyglądało zbyt dobrze, robił dużo błędów, ogólnie nie zachwycił w tamtym meczu. Dimitrova uratowała jego dobra kondycja, bo Chardy w piątym secie gładko przegrał, gdyż nie miał już odpowiednio dużo sił, by wygrać. Joao Sousa gra w tym turnieju bardzo dobrze. W pierwszej rundzie ograł bez najmniejszego problemu Estrellę Burgosa, gdzie w całym meczu oddał zaledwie dwa gemy. W drugiej rundzie wyeliminował Feliciano Lopeza w czterech setach, a Lopez to jest dobry tenisista. Sousa w tak dobrej formie dawno nie był, o ile w ogóle kiedykolwiek był. Obaj zawodnicy grali ze sobą dwa razy. Jeden mecz wygrał Susa, a drugi Dimitrov. Obydwa te mecze były bardzo wyrównane. Pierwszy ten wygrany przez Sousę był trzy lata temu na US Open i Sousa wygrał w pięciu setach. W obecnej formie obu zawodników jest duża szansa, by Sousa wygrał przynajmniej dwa sety.


 


http://obstawianie.com/topic/34412-us-open/?do=findComment&comment=968111


 


 


 


 


:minus: 150


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Puchar Narodów Afryki
Godz: 18:00
Spotkanie Nigeria-Tanzania
Typ: przedział bramek 2-3
Kurs 2.10
Buk Sportingbet
Analiza: Nigeria w tym spotkaniu na swoim stadionie podejmowała będzie reprezentację Tanzanii, gospodarze są zdecydowanym faworytem do dopisania sobie kompletu punktów po 90 minutach tego spotkania, ale w tych eliminacjach zdecydowanie im nie idzie, po 3 spotkaniach zdołali ugrać tylko 2 punkty , po dwóch remisach oraz porażce, dla porównania Egipt który ma tych punktów 10 na swoim koncie już dawno zapewnił sobie wyjście z grupy.Nigeria w tym spotkaniu musi się mocno zmobilizować i zdobyć 3 punkty, na pewno gospodarze zaatakują niżej notowanych przeciwników już od pierwszej minuty, bowiem z każdą kolejną będzie się robiło coraz to bardziej nerwowo, gospodarze na swoim stadionie rzadko traca punkty, zazwyczaj ich spotkania kończą się zwycięstwami , myślę że tutaj będzie podobnie, goście są na pewno niezbyt wygodnym rywalem, dlatego nie stawiam tutaj na jakiś bardzo wysoki handicap na gospodarzy spotkania, mój typ to 2:0 do połowy oraz 3:0 po 90 minutach tego spotkania, myślę że jakiegoś wielkiego pogromu w tym meczu nie będzie.

 

 

http://obstawianie.com/topic/32624-afryka-mistrzostwa-%C5%9Bwiata-kwalifikacje/?do=findComment&comment=948774

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Korea Płd, K-League

Godzinna: 12:00

Spotkanie: Seoul – Ulsan Hyundai

Typ: over 2.5

Kurs: 1.95

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Na ten weekend zaplanowano tylko jedno spotkanie z Koreańskiej K-League, ale za to bardzo ważne w kontekście walki o wicemistrzostwo.

Seoul przed tygodniem przegrał walką o mistrzostwo przegrywając z liderem Jeonbuk 1:3, pechowy mecze z pechową pierwszą bramką straconą, która wymusiła na nich ofensywną grę z którą nie mieli problemów bo sytuacji było całe mnóstwo ale skuteczność to nie był jej dzień,  oczywiście przy takiej grze nadziewali się na kontry. Zresztą gospodarze bardzo ofensywa ekipa potrafiąca mnóstwo strzelać a formie są bardzo wysokiej nawet ta porażka tego nie zmieniła – w ofensywie szczególnie świetnie funkcjonuje trójką Damjanovic – Adriano – Park łącznie zdobywając dla ekipy 35 bramek.  Problemem w tym sezonie jest defensywa za dużo tracili i będą tracić to jest jeden z gorszych wyników w lidze, u siebie bardzo ofensywnie średnia 3.4 bramki na mecz.  Na pięć kolejek przed końcem mają 9 punktów przewagi nad dzisiejszym rywalem tak więc spraw jest prosta trzeba wygrać i mieć spokój by skupić się na Lidze Mistrzów.

Goście nie są mistrzami w ofensywie, nie strzelają tak dużo jak rywal ale w stosunku bramkowych są na minus -6 to pokazuje słabość w defensywie a to mnie najbardziej interesuje bo będą musieli tutaj atakować i zrobią wiele przestrzeni dla gospodarzy,  dobra wiadomość dla typu też jest taka że na wyjazdach czują się znaczniej lepiej są skuteczniejsi dlatego ofensywa powinna dziś dać radę by coś tutaj trafić.

Ja to widzę tak gospodarze zagrają swoją piłkę, będzie dziś mnóstwo kreatywności, ciekawej gry do przodu i okazji bramkowych, a sytuacja z ostatniej kolejki moim zdaniem się po prostu nie powtórzy to co sobie stworzą będzie wpadać.  Miejsca powinno być jeszcze więcej bo to Ulsan musi atakować i podejmie takie ryzyko bo też ma ciekawą ofensywę a na pewno jak wspomniałem formacja defensywa u gospodarzy bardzo kuleje,  jeśli stracą jako pierwsi bramkę to się otworzą a wówczas Seoul stać tutaj na bramki.

http://obstawianie.com/topic/9125-ligi-azjatyckie/page-11

 

 

 

:plus: 95

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka


Spotkanie: Białoruś - Polska


Typ: Do połowy / Cały mecz : Polska - Polska


Kurs: 1.55


Godz: 17.30


Bukmacher: OddsRing


Analiza:


 


Drugie spotkanie Biało-czerwonych w kwalifikacjach do Eurobasketu 2017. W swoim pierwszym spotkaniu nasi kadrowicze pewnie pokonali zespół Portugalii 83-57. Dziś czeka ich trochę trudniejsze wyzwanie ponieważ grają wyjazdowy mecz z Białorusią. Mimo wzrostu skali trudności mój typ kieruje na Polskę. Obstawiam że nasz zespół będzie prowadził do przerwy a następnie wygra całe spotkanie. Jesteśmy wyraźnym faworytem grupy eliminacyjnej i oprócz samego awansu naszym celem jest bilans 6-0. Białoruś w swoim pierwszym spotkaniu uległa wyraźnie Estonii 62:81. My mimo wysokiego zwycięstwa w środę mamy cały czas duży zapas w swojej grze. Przez długie fragmenty czasu Portugalczycy byli w grze ponieważ konsekwentnie grali swoją koszykówkę charakteryzującą się brakiem taktycznego skrępowania. Dzisiejszy rywal - Białoruś prezentuje starą Radziecką szkołę basketu. Długie, spokojne akcje, gra oparta na poleceniach trenera i graniu na wysokich pod kosz. Mam taki styl o wiele bardziej pasuje w kwestii obrony. Przez co nie powinniśmy mieć problemu z ograniczeniem ilości punktów zdobywanych przez rywala. O nasze punkty w ataku jestem spokojny na obwodzie mogą zapewnić je Ponitka - Waczyński - Slaugther - Koszarek a pod koszem mamy bardzo dobrze ofensywnie wyszkolonego Maćka Lampego. Dzisiejszy mecz od pierwszej do ostatniej minuty powinien być kontrolowany przez Polski zespól dlatego podaje taki typ. 


 


http://obstawianie.com/topic/34473-eurobasket-2017/?p=968263


 


 


 


 


:plus: 55


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Regionalliga Sudwest
Godzina: 14:00
Spotkanie: Trier - Koblenz
Typ: x2
Kurs: 1.83
BukmacherBet365
Analiza:

 

Witam serdecznie w sobotnie popołudnie i zapraszam na mecz 7 kolejki pomiędzy Trier - Koblenz który odbędzie się dziś o godz 14:00 na stadionie The Moselstadion.

Gospodarze dzisiejszego meczu zajmują obecnie dopiero 16 miejsce z dorobkiem 4 pkt bilans 1-1-3 bramki 5-8. Ich forma ostatnio nie zachwyca przegrali  ostatnio na wyjezdzie z drużyną Ulm 3-1. Trener gospodarzy Roland Seitz był wściekły po tym mecz. Po obiecującej pierwszej połowie gdzie wygrywali już 1-0 póżniej dali sobie strzelić 3 bramki i ostatecznie przegrali. U siebie forma taka sobie 1 zwycięstwo ostatnio 3-1 z Kassel po dosyć niezłym meczu 1 remis i 1 porażka.  Ale dziś mimo to że grają u siebie czeka ich ciężkie zadanie. 

Teraz czas na drużyne Koblenz która ostatnio zachwyca 2 zwycięstwa z rzędu dzięki bramkom niezawodnego jak narazie A. Marx który strzelił dla drużyny gości wszystkie bramki (4 gole).  Zajmują obecnie 8 miejsce z dorobkiem 8 pkt bilans 2-2-1 bramki 4-3. Po 2 remisach na wyjezdzie 1-1 i 0-0 przyszło zwycięstwo ostatnio 2-1 z Nottingen i są niepokonani jak narazie z drużyną Mannheim w tym sezonie. Drużyna prowadzona przez Waltera Degena może nie gra rewelacyjnie ale skutecznie to co mają to wykorzystują. Obrona też spisuje się przyzwoicie. Także uważam że drużyna z Koblenz jest w lepszej formie i nie przegra tego meczu a kurs na nich to aż 4.20 u Bet365. Ale ja się skupiłem na x2 też po ładnym kursie 1.83 w Bet365. Także mój typ to remis 1-1 bramke strzeli Marx niezawodny  :) Pozdrawiam

 

http://obstawianie.com/topic/20513-2-liga-i-ligi-niższe/page-10#entry965385

 

 

 

 

:plus: 83

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - Słowacja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Hlohovec - Nove Zamky
Typ: Hlohovec (-4,5)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Dzisiaj kolejny mecz z piłki ręcznej, który wypatrzyłem i rzucił odrazu mi się w oczy. Jest to pierwsza kolejka ligi słowackiej pomiędzy Hlohovec a Nove Zamky. Mój typ to opcja handicapu -4,5 na gospodarzy którzy są jednym z czołowych zespołów ligi i w bezpośredniej rywalizacji bardzo dobrze wypadają, kilka meczy jako dowód i potwierdzenie moich słów : mecze z ostatniego roku aż do obecnego 40:14; 29:35; 34:27; 22:34; 39:28; i ostatni mecz 23:42 wszystkie wygrana Hlohovec i to z jakim zapasem najmniejszym była różnica sześciu bramek, natomiast linia która obecnie widnieje -4,5 powinna spokojnie zostać pokryta jeszcze przed rozpoczęciem drugiej połowy. Obecnie na dziś jak dla mnie bardzo silne i godne uwagi zdarzenie.

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP US Open


Spotkanie: Murray - Lorenzi


Typ: over 25.5


Kurs: 1.93


Godz: 03.09.2016 20:30


Bukmacher: Pinnacle


 


Lorenzi jest postrzegany jako typowy cegłotłuk a przecież widać, że w tym roku bardzo poprawnie radzi sobie na betonie. Co więcej, pomimo 34 lat na karku ten sezon jest najlepszy w jego dotychczasowej karierze. Po tylu latach kariery wlasnie w tym sezonie udalo mu sie wygrac dziewiczy turniej rangi ATP250. Wracajac do jego ogrania na hardzie, ostatnimi czasy odprawił bez żadnych problemów prawdziwego cegłotłuka Berlocqa a później o dziwo odprawił uznaną markę - przebijacza Simona 3:2. W RIo też wypadł poprawnie, wygrana z Lu i w 2 rundzie walka w tie break z Agutem. O kondycje Włocha się nie martwie bo ten uwielbia długie 3 setówki na mączce. Linia na gemy jest dla mnie lepsza od handi bo spokojnie pokrywa wynik w stylu 7:6 6:2 6:0 a handi +10.5 nie.


 


 


 


 


:plus: 93


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: tenis US Open


Spotkanie: Shvedova-Zhang S.


Typ: 0:2


Kurs:


Godz: 19:00


Bukmacher: Unibet


Analiza: 


 


   Juz niedlugo na kort US OPEN wyjda panie: Shvedova i Zhang. Moja wielka faworytka tej potyczki jest chinka i stawiam ze wygra w dwoch setach z agresywnie grajaca Kazaszka- Jaroslawa Shvedova. Chinka w tym turnieju prezentuje sie znakomicie. W I rundzie oddala 2 gemy swojej rywalce a w poprzedniej rozbila Samanthe Stosur 6-3 6-3. Prezentuje sie bardzo solidnie w kazdym elemencie gry czego nie mozna powiedziec o Shvedowej ktora bazuje na serwisie i gora konczy wymiany na 2-3 pilki. Chinka powinna trzymac pilke w korcie i mecz spokojnie rozstrzygnie na swoja korzysc o co jestem spokojny. Stawiam na 2-0 jakies 6-4 6-3. Obie zawodniczki juz spotkaly sie w przeszlosci w Dubaju gdzie wygrala Zhang 6-3 6-4


 


 


 


 


:minus: 200


Edytowane przez LaMonf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina pilka nozna

Godzina 19:30

mecz MMozambik-Mauritius

Typ Mozamik HT/FT

Buk Unibet

Kkurs 1.63

Analiza Za chwile mecz w eliminacjach do Mistrzostw w Afryce. 3 słąbiutki Mauritius gra z Mozambikiem który jest zdecydowanym faworytem tego meczu. W ostatnich spotkan9iach obie drużyny tylko przegrywaja wiec czas na zwyciestwo jednej ze stron. Ja ide w strone faworyta i licze ze beda juz prowadzic do przerwy.

Mają lepszy skłąd grają u siebie i bukamcher nie mylił sięm yślę z tym kursem. Zobaczymy jak bedzie w Afryce wszystko jest możliwe mecz juz za minutę się zaczyna.

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...