Skocz do zawartości

[Zamknięty] Letnie Igrzyska Olimpijskie 2016 - Rio de Janeiro


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi


Dyscyplina: Tenis ziemny  – RIO debel

Spotkanie: Bury/Mirnyi - Marach/Peya 

Typ: Marach/Peya  wygrają 

Kurs: 1.75

Bukmacher:  Betsson

Analiza:


Zaczynamy zmagania tenisowe gdzie w RIO mierzyc się będą pary deblowe. Na pierwszy rzut leci spotkanie gdzie Marach/Peya podejmować będą parę Bury/Mirnyi. Alieksandr Bury to nie jest jakiś wybitny tenisista. Bez większych sukcesów i do tego nie za często gra w parze z Mirnyjem na hard kortach gdzie rozgrywane będzie spotkanie. Ostatni raz nota bene Panowie na tej nawierzchni dostali na IO w 2012 z parą Bhupathi M. / Bopanna R . Sporo było jednak spotkań z Pucharu Davisa i choć na cegle i mączce to nie były to w większosci dobre spotkania w wykonaniu tej pary. Mirnyj solidny grajek. Dobry serwis i przede wszystkim volley na bardzo dobrym poziomie. Mimo 39 lat Max potrafi grać swoje. Ostatnio z Matkowskim niezłe spotkanie a wcześniej długa współpraca z Hueyem gdzie momentami wyglądali rewelacyjnie. Co do 2 pary to Marach ma coś do udowodnienia za porażkę z Wimbledonu w parze z Martinem 3:0 . Tutaj będzie jednak totalnie inaczej. inna nawierzchnia i wydaje się, że Peya jest dużo bardziej ułożonym tenisitą od Martina. Myślę, że Peya po dobrej grze ostatnio z Łukaszem Kubotem w Waszyngtonie błysnął formą i postara się pokazać to również z Marachem. Dla mnie 60/40 dla pary Austriaków i pójdę lekko w ten bet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, WTA Rio de Janeiro - debel

 

player_100159.jpg  player_315128.jpgpre_1470407657__rio.jpegplayer_316161.jpg  player_314445.jpg

POL.png                                                                                                                                                       CAN.png

Spotkanie: Klaudia Jans-Ignacik/Paula Kania  - Eugenie Bouchard/Gabriela Dabrowski
Typ: 1

Kurs: 2,80
Data i godzina: 07.08.2016 20:30
Bukmacher: OddsRing
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie deblowe 1/16 finału, w ramach Letnich Igrzysk Olimpijskich rozgrywanych na kortach twardych, w brazylijskim Rio de Janeiro, pomiędzy Klaudią Jans-Ignacik/Paulą Kanią a Eugenie Bouchard/Gabrielą Dabrowski. Klaudia Jans-Ignacik i Paula Kania załapały się na igrzyska w ostatniej chwili i dopisało im szczęście w losowaniu. Musiałyby zagrać fatalnie, aby przegrać z Kanadyjkami. Gabriela Dabrowski to doświadczona deblistka, ale Eugenie Bouchard gra debla od święta, więc dla Polek jest to olbrzymia szansa na zwycięstwo. Zaprawiona w bojach Jans-Ignacik oraz młoda i przebojowa Kania są faworytkami tej konfrontacji i nie powinny rozczarować. Na początku roku zanotowały razem kilka wspólnych występów bez powodzenia, ale los im sprzyjał w igrzyskach jeśli chodzi o I rundę. Bouchard i Dabrowski to będzie kompletnie nie zgrana para. Bouchard w tym roku rozegrała w deblu trzy mecze i nie wygrała ani jednego, co pokazuje, że nie jest stworzona do gry podwójnej. Moim zdaniem do II rundy awansują Jans-Ignacik i Kania. Jak dla mnie postawienie na Polki jest jak najbardziej warte ryzyka. Rozpoczęcie spotkania planowane jest na godzinę 20:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis>Igrzyska Olimpijskie w Rio


Spotkanie: Del Potro-Sousa


Typ: 2:0


Kurs: 1,61


Godz: 18:45


Bukmacher: Bet365


Analiza:


 


    Już dziś kolejny dzień igrzysk olimpijskich i znalazłem swój typ dnia z oferty tenisowej. Mianowicie stawiam że Del Potro ogra 2-0 Joao Souse. Grają na nawiechni twardej a Argentyńczyk ma znakomite warunki fizyczne i świetny serwis. W dodatku jest w kapitalnej formie(w nocy ograł Djokovicia w świetnym stylu). Nie dał się serbowi przez cały mecz przełamać samemu wymuszając niesamowitą presję przy serwisie przeciwnika. Przy takiej grze jestem spokojny o mój typ.Del Potro zdaje się wyrastac na jednego z faworytów do złota. Go Martin!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis - Olimpiada mężczyzn
Godzina: 17:00
Spotkanie: Johnson - Murray
Typ: Johnson +5 gema
Kurs: 2,10
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Przed nami ćwierćfinały w tenisie mężczyzn. Mój faworyt Nadal gra dalej więc to mnie cieszy ale dziś spróbuje przeanalizować inny pojedynek a mianowicie Amerykanina S. Johnsona z Brytyjczykiem A. Murray'em.
Rankingów obu Panów nie ma co porównywać bo oczywiście wyżej jest A. Murray - 2 rakieta na świecie zaś S. Johnson 22 rakieta na świecie. Chociaż w ostatnich latach Johnson zrobił mega postępy w tenisie co oczywiście zawdzięcza wysoką lokatą.
Obaj Panowie rozegrali już po 3 spotkania na olimpiadzie i tak Johnson wygrał wszystkie spokojnie do 0 - z King 2:0, z Elias 2:0 i Donskoy 2:0 zaś Murray wygrał z Troickim 2:0, z Monaco 2:0 i z Fognini 2:1.
S. Johnson gra bardzo dobrze w ostatnim czasie, ma potężny serwis co bardzo mu pomaga wygrywać swoje podania. Mnie osobiście forma Murray'a nie przekonuje dlatego stawiam na dodatni handicap w stronę Amerykanina, jeśli 1 serwis będzie mu siedział to myślę, że może doprowadzić do tie break a w nim może wygrać więc dla odważnych proponuje dać +1,5 seta po kursie 3,00. Lecz tutaj daje pewniej +5 gema dla Amerykanina. Czyli 6:4 6:4 i wchodzi.
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, ATP, IO


Spotkanie: Juan Martin Del Potro - Andy Murray


Typ: Del Potro wygra pierwszy set


Kurs: 3,25


Godz: 14.08.2016 16:00


Bukmacher: Bet365


Analiza: Obecność Szkota w finale igrzysk olimpijskich nie jest żadnym zaskoczeniem. Zaskoczeniem za to jest to, że nie ma w tym finale Novaka Djokovica. Jeszcze większym zaskoczeniem, a nawet ogromną niespodzianką jest to, że Del Potro najpierw wyeliminował Novaka Djokovica, a potem wygrał kilka następnych meczów i jest w finale. Oprócz ogrania Djokovica pokonał w półfinale Rafaela Nadala, który też był bardzo zmotywowany, by zdobyć tu złoto. Juan Martin Del Potro ma o wiele większą motywację, żeby zdobyć złoty medal od Andego. Murray już ma złoty medal, który wywalczył w Londynie. Trudno będzie Argentyńczykowi wygrać, bo mecz finałowy jest do trzech wygranych setów, a mecz z Nadalem kosztował go mnóstwo sił. Spokojnie może za to powalczyć w pierwszym secie, gdy jeszcze będzie świeży, dlatego jeśli grać na Argentyńczyka, to lepiej zagrać na to, że wygra pierwszego seta, bo całego meczu chyba nie wytrzyma kondycyjnie.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...