Skocz do zawartości

Liga Europy 2016/2017


Gość OtoBet.com

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Europejska

Godzinna: 21:05

Spotkanie: Mainz – Anderlecht

Typ: over 2.5

Kurs: 1.70

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Liga Europejska nie jest dla mnie osobiście czymś na czym można dużo zarobić, ale na dziś znalazłem jedno intersujące spotkanie w grupie C gdzie Mainz będzie podejmowała przed własną publicznością Anderlecht. Tą swoją grę na bramki opiera na prostym argumencie oglądałem już kilka spotkań ekipy Niemieckiej w tym sezonie, w tym ostatnio z Darmstadt i to zespół bardzo ofensywnie usposobiony z mnóstwem błędów w defensywie.  Potrafią atakować dużą ilością graczy, starając się szybko przenosić piłkę w pole karne rywala, naprawdę potrafią tworzyć tych sytuacji bardzo dużo tak jak w ostatnim meczu to cud że ten mecz skończył się tylko wynikiem 2:1 to był mecz na hokej, zresztą nie pierwszy w tym sezonie tej ekipy…Defensywa przy takie grze momentami wygląda tragicznie, mnóstwo miejsca, proste indywidualne błędy.  Wytarczy popatrzeć na statystyki w Bundeslidze 14 strzelonych tylko Bayern oraz Dortmund ma więcej przy 12 straconych tylko dwie ekipy są gorsze w tym aspekcie i te suche statystyki jak wspomniałem dobitnie odzwierciedlają wydarzenia na boisku i sposób gry, jeszcze jak dodamy do tego bilans w domu w trzech spotkaniach 8:8. To samo oglądaliśmy w dwóch spotkaniach Ligi Europejskiej 1:1 z   St. Etienne ale sytuacji było całe mnóstwo i 2:3 z Gabala. Goście również w świetnej formie strzeleckiej a to zasługa naszego Teodorczyka oraz po prostu młodego składu który więcej ma do zaaferowania w ataku. Statystyki w lidze to średnia dwóch bramek na mecz strzelanych i jednej traconej. Przyznam że w akcji w tym sezonie ich nie widziałem ale Belgowie zawsze byli zespołem grającym piłkę na tak i patrząc tylko na statystyki ta tendencja jest zachowana a tak naprawdę wystarczy mi to co widziałem po grze gospodarzy którzy będą mieli dziś wiele sytuacji bramkowych ale też na pewno nie ustrzegą się błędów w defensywie bo to u nich ostatnio norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna â Liga Europejska
Godzinna: 21:05
Spotkanie: Mainz â Anderlecht
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 3,10
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Hmm...Myślę, że znalazłem dosyć ciekawy typ a dokładnie Mainz wygra i obie drużyny strzelą gola. Jak wiadomo obie ekipy są dosyć overowymi drużynami w lidze europejskiej jak i w swoich ligach.
Mainz dotychczas w lidze europejskiej miał wyniki - 1:1 z St. Etienne i 3:2 z Gabala, Anderlecht zaś 1:1 z St. Etienne i 3:1 z Gabala i zajmują odpowiednio 2 i 1 miejsce (różnica 1 bramki straconej). W lidze ostatnio Mainz wygrał u siebie 2:1 z Darmstadt a Anderlecht zwyciężył 1:0 z Lokeren dosyć szczęśliwie po bramce w 89 minucie przez Teodorczyka.
W Mainz więcej osłabień lecz nie są one aż tak znaczące - zabraknie takich graczy jak: Y. Muto, D. Latza, C. Clemens a niepewni występu są: A. Silva, P.Klement, L. Balogun zaś w Anderlechcie zabraknie jedynie A. Chipciu i jest to dosyć znaczące osłabienie.
W wekeend obie ekipy zagrają dosyć trudne spotkania Mainz z Schalke a Anderlecht z Brugge więc tutaj nie widzę przewagi jednej bądź drugiej drużyny. Wydaje mi się, że obejrzymy otwarty mecz lecz to Niemcy powinni zgarnąć komplet punktów w tym spotkaniu i mieć bardzo dobrą sytuacje w grupie przed meczami rewanżowymi.
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie Ajax-Celta
Typ: bts
Kurs 1.93
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym Holenderski Ajax Amsterdam na swoim stadionie podejmowal będzie drużynę Hiszpańskiej Celty Vigo, gospodarze są delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów u siebie na stadionie , obie ekipy w tej Lidze Europy nie przegrały jeszcze ani jednego spotkania, Ajax dwa mecze wygrał i zanotował remis a goście z Vigo zanotowali 2 remisy oraz 1 zwycięstwo, obie ekipy grają futbol do przodu więc moim zdaniem tutaj bez bramek z obu stron się nie obędzie , w pierwszym spotkaniu rozegranym na stadionie Celty Vigo padł remis po 2 , obie ekipy potrafiły sobie stworzyć po kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, myślę że w tym meczu Ajax zapewni sobie awans do kolejnej fazy tych rozgrywek , Celta bowiem na wyjazdach radzi sobie trochę slabiej aniżeli w spotkaniach na swoim stadionie, gdzie zazwyczaj wygrywa , tutaj stawiam na bramki dla obu zespołów, over 2,5 oraz na dokładny wynik 2:1 dla zespołu z Amsterdamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Spotkanie: Ajax Amsterdam - Celta Vigo
Typ: 1
Kurs: 1.91
Godz: 21:05
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na Amsterdam ArenA dojdzie dziś do pojedynku który może rozstrzygnąć kwestie pierwszego miejsca w grupie G, jeśli bowiem Ajax wygra dziś będzie mieć 10 pkt i już 5 pkt przewagi nad Celtą (której ani St. Liege ani Panathinaikos po tej kolejce nie wyprzedzą). Wydaje się, że to właśnie Ajax jest faworytem tego spotkania, Peter Bosz traktuje bowiem bardzo poważnie te rozgrywki i na pewno chce być może już dziś zapewnić sobie awans do następnej fazy rozgrywek.  Jeśli chodzi o Celtę to jak to powiedział szkoleniowiec Joden na konferencji prasowej jest to drużyna po które nie wiadomo czego się po niej spodziewać bowiem w niemal każdym kolejnym meczu gra w innym zestawieniu.
Myślę, że Ajax który mimo słabego początku sezonu z tygodnia na tydzień wygląda coraz lepiej (widać, że drużyna się zgrywa ze sobą) i to właśnie w tej drużynie osobiście przewiduje faworyta tej rywalizacji. Tym bardziej, że jak wspomniałem Eduardo Berizzo mocno rotuje swoim składem i dziś zapewne zagra kilku graczy którzy w lidze nie są podstawowymi zawodnikami Celty. Na pewno w zespole z  Estadio Balaídos nie zobaczymy dzisiaj kontuzjowanego Fabiána Orellana (choć ten jest w kadrze na ten mecz) oraz Claudio Beauvue (poza kadrą). W Ajaxie nie zobaczymy natomiast Nicka Viergevera, Tima Krula (kontuzjowani), Anwara El Ghazi (zawieszony przez klub) oraz m.in. Heiko Westermanna czyThulani Serero, którzy nie dostali powołania na to spotkanie.
Osobiście uważam, że dziś Celta nie zagra w najsilniejszym zestawieniu, raczej będą się oszczędzać na kolejne mecze ligowe w tym zbliżający się mecz z Valencią. Ajax natomiast grając u siebie nie będzie chciał zawieść swoich kibiców i zdobyć jakże cenne 3 pkt, dające im zapewne nie tylko awans ale też 1.miejsce w tej grupie. Ajax w ostatnim czasie pokazał, że stać tą drużynę na dobre mecze, przecież na Balaídos zremisowali 2:2, dlaczego więc nie mieliby wygrać u siebie. Moja propozycja to zwycięstwo gospodarzy w tym spotkaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Liga Europy)
Mecz: Sassuolo – Rapid Wiedeń

Typ: liczba bramek w meczu  – over 3,5

Kurs: 3,27

Bukmacher: OddsRing

Data: 03.11.2016  godz: 19:00

 

Analiza:

 

W grupie F Ligi Europy dojdzie dziś do ciekawego starcia pomiędzy włoskim Sassuolo a austriackim Rapidem Wiedeń. Widzę tutaj dużą szansę na wysoki over bramkowy. Sytuacja w grupie jest bardzo wyrównana i punkty zdobyte w tym meczu mogą mieć duże znaczenie dla losów awansu. Dwa tygodnie temu w Austrii padł remis 1:1. Mecz był jednak otwartym widowiskiem i przy nieco lepszej skuteczności tych goli powinno być więcej.

Sassuolo to nowa siła we włoskiej piłce, niepozorny klub który jednak gra fajną, ofensywną piłkę. Łączenie gry w lidze z pucharami to dla nich nowość i stąd nieco gorsza pozycja w tym sezonie w Serie A, ale na ich mecze patrzy się z przyjemnością, zespół gra ofensywnie, ma swój styl i zawsze dąży do wygranej. W Lidze Europy do tej pory grali u siebie jeden mecz i rozbili Athletic Bilbao 3:0, co pokazuje duży potencjał ofensywny.

Rapid dobrze się czuje grając z kontry. W lidze krajowej na wyjazdach mają w siedmiu meczach bilans bramkowy 11:10. W pucharach europejskich też nie raz już udowadniali, że potrafią być trudnym rywalem dla faworytów i zawsze są w stanie odgryźć się dobrymi kontrami. Dziś też na pewno będą starali się zaskoczyć Włochów i jestem przekonany że jakiegoś gola będą w stanie strzelić. Faworytem pozostają jednak gospodarze i jeśli oni złapią swój rytm gry w ofensywie to powinni tych goli kilka zdobyć.

Zapowiada się ciekawy mecz, oba zespoły bardzo potrzeją punktów i myślę że powalczą dziś o pełną pulę, bo w razie zwycięstwa Genku sytuacja w tabeli może im się skomplikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 17:00
Spotkanie FC Astana - Olympiakos
Typ: 1X
Kurs 1.55
Buk Betano

 

 

 

Ciężko wskazać faworyta w tym meczu jednak jak dla mnie warunki jakie będą panowały w Kazachstanie powinny kompletnie pokrzyżować plany gościom.I jeszcze ta sztuczna murawa na której wszystko jest możliwe.Już nie jedna wielka firma miała problem na tym terenie czy nawet reprezentacje takie jak Polska.Dlatego Astana to drużyna własnego terenu gdzie nie przegrywa meczów pucharowych.W pierwszym meczu Olympiakos nie miał problemów i wygrał 4-1 .Dzisiaj taki wynik jest wręcz niemożliwy przynajmniej jak dla mnie.Sądzę że gospodarze dzisiaj wygrają a jeżeli nie uda im się ta sztuka to przynajmniej zremisują.Zresztą jak dzisiaj gospodarze by przegrali to już praktycznie odpadają z pucharów więc dodatkowa mobilizacja na pewno jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska

Godzinna: 19:00

Spotkanie:  Anderlecht - Mainz

Typ: over 2.5

Kurs: 2.03

Bukmacher:  Pinnacle

Analiza:

Liga Europejska nie jest dla mnie osobiście czymś na czym można dużo zarobić, ale na dziś znalazłem jedno interesujące spotkanie w grupie C gdzie Anderlecht  będzie podejmowała przed własną publicznością Mainz, mimo że pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 1:1 dziś liczę na większa ilość bramek bo okazji w tym pierwszym meczu było sporo ku temu by było wyżej. Tą swoją grę na bramki opiera na prostym argumencie oglądałem już kilka spotkań ekipy Niemieckiej w tym sezonie i to zespół bardzo ofensywnie usposobiony z mnóstwem błędów w defensywie. Potrafią atakować dużą ilością graczy, starając się szybko przenosić piłkę w pole karne rywala, naprawdę potrafią tworzyć tych sytuacji bardzo dużo. Defensywa przy takie grze momentami wygląda tragicznie, mnóstwo miejsca, proste indywidualne błędy. Wystarczy popatrzeć na statystyki w Bundeslidze 16 strzelonych, przy 15 straconych tylko cztery ekipy są gorsze w tym aspekcie i te suche statystyki jak wspomniałem dobitnie odzwierciedlają wydarzenia na boisku i sposób gry.  To samo oglądaliśmy w dwóch spotkaniach Ligi Europejskiej 1:1 z St. Etienne ale sytuacji było całe mnóstwo i 2:3 z Gabala. Gospdoarze również w świetnej formie strzeleckiej a to zasługa naszego Teodorczyka oraz po prostu młodego składu który więcej ma do zaaferowania w ataku. Statystyki w lidze to średnia dwóch bramek na mecz strzelanych i jednej traconej. Przyznam że w akcji w tym sezonie ich nie widziałem ale Belgowie zawsze byli zespołem grającym piłkę na tak i patrząc tylko na statystyki ta tendencja jest zachowana a tak naprawdę wystarczy mi to co widziałem po grze gospodarzy którzy będą mieli dziś wiele sytuacji bramkowych ale też na pewno nie ustrzegą się błędów w defensywie bo to u nich ostatnio norma. Jeśli chodzi o Ligę Europejską to w każdym meczu strzelali i tracili po bramce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna: EUROPA: Liga Europejska - Runda grupowa - Kolejka 4

Spotkanie:  Fenerbahce               -              Manchester Utd

03.11.2016 19:00

Typ: under 2,5

Kurs:  1,72

Bukmacher:Oddsring

Analiza: Dzisiaj o godzinie 19,00 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie czwartej kolejki Ligi Europy pomiędzy zespołami Fenerbache Stambuł i Manchesteru United. Gospodarze z dorobkiem 4punktów zajmują 3 pozycje, natomiast goście z dorobkiem 6 punktów plasują się na 2 pozycji.  Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się zwycięstwem Manchesteru jednak dzisiejsze spotkanie na trudnym terenie w Turcji będzie zapewne trudniejszym sprawdziaem.  Goście zapewne skupią się na tym aby w dzisiejszym spotkaniu przede wszystkim nie stracić gola. W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami  wyglądają następująco : trzy razy wygral Manchester i dwa razy zdołali wygrac gracze Fenerbache. Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie bardziej wyrównane a o zwycięstwie zdecyduje dyspozycja dnia. W mojej opinii mecz zakończy się remisem z którego bardziej zadowoleni będą podopieczni Mourinho. Mój typ to 1:1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 17:00
Spotkanie Fenerbahce-Zorya
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet
Analiza: Fenerbahce przy korzystnym rezultacie spotkania Manchesteru z Feyenoordem już w dniu jutrzejszym może zapewnić sobie awans do fazy pucharowej rozgrywek Ligi Europejskiej , na swoim stadionie podejmował będzie Ukraińską Zoryę Ługańsk i to właśnie ekipa z Turcji jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów u siebie na stadionie, w pierwszym spotkaniu rozegranym na stadionie w Ukrainie padł remis po 1 , w pierwszej połowie spotkania przeważali gospodarze z Ukrainy ale w drugiej części Fenerbahce było zespołem znacznie lepszym i zdobyło bramkę wyrównującą, na swoim stadionie Turcy są zespołem bardzo mocnym i myślę że w starciu z zespołem z Ukrainy powinni to spokojnie udowodnić , Zorya często na wyjazdach ponosi porażki, tutaj też będe zdziwiony jeśli uda jej się zdobyć jakieś punkty, mój typ na to spotkanie po końcowym gwizdku sędziego to wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy, którzy w ten sposób powinni przypieczętować swój awans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05, 24.11.2016
Spotkanie: Dundalk – Alkmaar
Typ: remis
Kurs 3.50
Buk Sportingbet

 

Analiza: Lidrem tej grupy jest Zenit z dorobkiem 12 punktów. Dundlak jest na drugi pozycji i stoi przed ogromną szansą na awans do kolejnej fazy rozgrywek. Do tej pory zdobyli 4 punkty, bilns bramkowy 4-5, natomiast AZ zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie dwóch punktów, ich dorobek punktwy wygląda następująco: 2-8.

W bezpośrednim meczu pomiędzy tymi druzynami w Holandii, padł remis 1-1. Gracze Alkmaar kontrolowali ten mecz, natomiat w końcówce spotkania Dundalk wyrównował, wywążąc z Holandii cenny remis.

Sytuacja w tabeli wygląda tak, że jeżeli Alkmaar wygra dzisiejszy mecz, Zenit podjedzie do ostatnego meczu w pełni profesjonalnie i pokona Macabi Tel  Aviv, to gracze z Holandii awansują. Wydaje mi się, że będzie to bardzo wyrównany mecz i choć remis nie urządza Alkmaar, to takim właśnie rezultatem może się zakończyć. Wówczas Dundalk awansuje do kolejnej fazy rozgrywek, nawet przy remisie w meczu w Petersburgu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Spotkanie: Ajax Amsterdam - Panathinaikos Ateny
Typ: 1
Kurs: 1.91
Godz: 19:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Mecz w grupie G w którym wydaje się, że oba zespoły nie muszą się już zbytnio spinać w ostatnich dwóch kolejkach fazy grupowej LE. Ajax po zwycięstwie nad Celtą wydaje się, że mają już niemal pewne 1.miejsce w tej grupie, natomiast Panathinaikos ma na koncie tylko 1 punkt i wydaje się, że szansę na awans są już tylko iluzoryczne. Mimo, że kursy na Ajax idą do góry to właśnie na zespół trenera Petera Bosza postanowiłem w tym wypadku zagrać.
Ajax jak wspomniałem ma już niemal pewne pierwsze miejsce, ale wciąż jest możliwość, że przy dwóch porażkach, ktoś z dwójki Celta -  Standard Liège może wyprzedzić Ajax w przypadku dwóch zwycięstw. Ja jednak obstawiam, że dziś Ajax wykorzysta atut własnego boiska i po prostu mecz z Grekami wygra. Ajax jest po pierwsze w naprawdę dobrej formie, w ostatni weekend pokonali u siebie Nijmegen 5:0 więc to pokazuje, że i Panathinaikos nie będzie miał łatwej przeprawy. Tym bardziej, że Panathinaikos nie grał w ostatni weekend, co sprawia, że ostatni mecz o stawkę grali prawie 3 tygodnie temu i nie są to najlepsze wspomnienia bowiem w klasyku przegrali z Olympiakosem Pierus 0:3, wcześniej również 0:3 przegrali z Standard Liège więc kibice tej ekipy mogą czuć się niepewnie przed dzisiejszym starciem.
Co prawda w Ajaxie dziś nie zagra kilku zawodników, Hakim Ziyech i Jairo Riedewald są kontuzjowani, natomiast  Sinkgraven pauzuje za kartki. Ponadto czas wolny dostali Davy Klaassen oraz Davinson Sanchez, a zawieszony przez trenera jest Riechedly Bazoer + Anwar El Ghazi i Nemanja Gudelj, którzy już wcześniej zostali zawieszeni. Jest to oczywiście szansa dla innych  zawodników. Swoje kłopoty ma też jednak trener Panathinaikosu Andrea Stramaccioni, kontuzje eliminują z gry Sebastián Leto, Stefanos Evangelou i Georgios Koutroubis, a za kartki pauzuje Paul-José Mpoku. Osobiście uważam, że mimo dużej rotacji w składzie, Ajax jest w dobrej formie, ma (co sam trener mówi) szeroką kadrę i według mnie dość zdolną młodzież to może sprawić, że PAO, który w zasadzie nie ma o co grać mogą tutaj po prostu przegrać i też taki wynik (zwycięstwo Ajaxu) typuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie Southampton-H,Beer Sheva
Typ Przedział  bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie które zakończy nam rywalizację w fazie grupowej piłkarskiej Ligi Europejskiej , na przeciwko siebie staną zespoły Angielskiego Southamptonu, oraz Izraelskiego Hapoelu Beer Sheva, gospodarze którzy tylko zwycięstwem w tym spotkaniu są w stanie zapewnić sobie awans są w starciu z zespołem Izraela zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, obie ekipy na chwilę obecną mają po 7 oczek na swoim koncie gospodarze mają jednak lepszy bilans bramkowy . W pierwszym meczu padł wynik bezbramkowy i mecz był wyrównany obie ekipy stworzyły sobie po kilka sytuacji do zdobycia bramki, jednak zabrakło tam skuteczności, moim zdaniem w meczu na terenie Anglii drużyna popularnych "Świętych" powinna spisać się znacznie lepiej bowiem rywal nie jest zespołem aż tak wymagającym żeby liczyć na remis, gospodarze , będą pewnie atakowali od pierwszych minut spotkania, powinni już po pierwszej połowie objąć prowadzenie ja myślę że obie drużyny w tym meczu bramki zdobędą, i padnie przynajmniej jedna w 1 połowie spotkania, mój typ to wynik 1:0 do połowy oraz 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji, liczę iż kilka bramek tutaj ujrzymy i nie będzie powtórki z pierwszego spotkania gdzie bramek nie było,polecam pograć na overek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska

 

10690.png?lm=1403306818el.png?lm=1436945901985.png?lm=1457975903

 

Spotkanie: Zoria Ługańsk - Manchester United
Typ: Manchester United wygra i Zlatan Ibrahimovic strzeli w dowolnym momencie
Kurs: 2,15
Data i godzina: 08.12.2016 19:00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Europejskiej pomiędzy Zorią Ługańsk a Manchester United. Istnieje nie wielkie ryzyko, że mecz w Odessie może zostać odwołany ze względu na niekorzystną aurę, tj niską temperaturę wpływająca na stan murawy ale mimo wszystko postanowiłem podać swój typ do tego spotkania. Stawka spotkania jest dość wysoko bo podopieczni Jose Mourinho nadal nie zapewnili sobie odpowiedniej ilości punktów dających awans do kolejnej rundy. United na pewno będzie chciało zgarnąć komplet punktów ale jak to bywa ze spotkaniami na wschodzie nie musi być to łatwy mecz. Manchester ostatnio przeplata dobre spotkania z bardzo słabymi tak jak chociażby ostatni remis w PL z Evertonem. Jeżeli Mourinho che coś ugrać w europejskich pucharach w tym sezonie to właśnie takie mecze musi wygrywać i myślę, że tak też się stanie. Zorya w lidze ostatnio spisuje się fatalnie notując dwie porażki i dwa remisy, w lidze europejskiej też nie idzie jej wcale lepiej, raczej nie będą mieli zbyt wielu okazji do ugrania czegokolwiek w tym spotkaniu. Dodatkowym osłabieniem dla gospodarzy będzie absencja kontuzjowanych Artiema Gordienko i kapitana Mykytii Kamenyuka a także pauzującego za czerwoną kartkę Eduarda Sobola. W drużynie Czerwonych Diabłów nie zobaczymy natomiast kontuzjowanych Chrisa Smallinga i Luke'a Shawa, nie zgłoszonego do ligi europejskiej Bastiana Schweinsteigera a także graczy których Jose zostawił w Manchesterze czyli Michaela Carricka, Matteo Darmiana, Antonio Valencii, Memphisa Depaya oraz Morgana Schneiderlina. Wracając do mojego typu to, że United muszą wygrać wiadomo. A dlaczego typ, że Ibra strzeli?  A to dlatego, iż jest w bardzo dobrej dyspozycji strzeleckiej widać to po bramkach w trzech kolejnych spotkaniach Premier League i EFL Cup. Jeżeli Zlatan dostanie szanse gry od początku to zapewne coś ustrzeli. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00.

Prawdopodobne składy

Zoria Ługańsk: Schevchenko - Sukhotsky, Forster, Sivakov, Opanasenko - Petryak, Grechyshkin, Chaykovsky, Karavaev - Ljubenovic, Kulach

Manchester United: De Gea - Valencia, Bailly, Rojo, Blind - Pogba, Herrera - Mata, Rooney, Rashford - Ibrahimovic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy 

Spotkanie: Braga - Szachtar Donieck 

Typ: 1

Kurs: 2.05

Godz: 17:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

W ostatniej kolejce w grupie  H dojdzie do korespondencyjnej rywalizacji o 2.miejsce pomiędzy portugalską Bragą a belgijskim Gent. Wydaje się, że w nieco lepszej sytuacji są Ci pierwsi, którzy nie tylko mają o punkt więcej od rywali ale też wszystko zależy od nich. Co prawda dziś zmierzą się z Szachtarem Donieck, który ma na swoim koncie komplet zwycięstw i co oczywiste zapewnione pierwsze miejsce w tabeli to jednak dziś zapewne zobaczymy nieco odmienioną drużynę trenera Paulo Fonseci, co mogą sugerować powołania na ten mecz. 

I tak w drużynie Szachtara nie ma na ten mecz takich graczy jak: Andriy Pyatov (Br. 26/0), Yaroslav Rakitsky (ŚO, 18/0), Darijo Srna (PO, 20/1), Ismaily (LO, 26/1), Taras Stepanenko (ŚP, 26/4), Wellington Nem (OPŚ, 11/0), Evgen Seleznev (N, 7/2) i Eduardo (N, 19/3). Oczywiście nie jest to, aż tak rezerwowy skład, są wszak w większości Brazylijczycy ale obstawiam, że drużynie Bragi może być nieco łatwiej w realizacji celu. José Peseiro natomiast w 19 osobowej kadrze na to spotkanie nie powołał Pedro Santos (PN, 18/7), Mauro (DP, 14/0), Velázquez (ŚO, 5/1) i Ricardo Ferreiry (ŚO). 

Warto też zauważyć, że Braga akurat w meczach u siebie nie przywykła przerywać. W rozgrywkach Primeira Liga ma bilans 5 zwycięstw i remis, licząc wszystkie rozgrywki to bilans jest następujący: 7 zwycięstw i 2 remisy. Jako, że dziś remis może niewiele dać to obstawiam, że Braga będzie zdeterminowana by wygrać dziś i przy rywalu, który w zasadzie o nic już nie gra, może ta sztuka się powieść. Obstawiam bowiem, że dziś Szachtar dziś zagra w nieco rezerwowym składzie i tym samym Bradze będzie nieco łatwiej o zwycięstwo. Moja propozycja na tą rywalizację to zwycięstwo Bragi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Panathinaikos - Celta Vigo (-1)
Typ: 2
Kurs: 2,95
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na dzisiejszy wieczór przygotowałem dla Was typ, który powinien siąść a mianowicie, Celta Vigo wygra minimum 2 golami z Panathinaikos.
Zacznę od tego, że Grecy grają już o pietruszkę dlatego zmienili praktycznie 3/4 składu.
Celta Vigo walczy o 2 miejsce i awans do 1/16 finału a walczą ze Standardem Liege. Obie drużyny mają po 6 punktów i oba mecze zakończyły się remisami stosunkiem 1:1 i 1:1 a więc jeśli między nimi liczy się bilans bramek. Bilans póki co wygląda Liege +2 Celta +1 więc Celta Vigo musi wygrać minimum 2 golami a najlepiej 3 i wyżej.
Druga sprawa jest taka, że czysto piłkarsko Hiszpanie przewyższają Greków o 1 półkę a jeśli porównamy zmienników z Grecji a pierwszy skład Celty to już różnica jest kolosalna.
Panathinaikos u siebie w lidze europejskiej - 1:2 z Ajaxem i 0:3 z Liege natomiast Celta na wyjeździe - 1:1 z Liege i 2:3 z Ajaxem.
Pierwszy mecz między obiema drużynami wygrali gospodarze tamtego meczu czyli Celta Vigo 2:0 więc to jest dobry omen przez tym spotkaniem.
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dyscyplina Piłka nożna Le
Godz: 21:05
Spotkanie PAOK-Schalke
Typ: bts
Kurs 1.95
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Greckiego Paoku na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Niemieckiego Schalke , goście nawet grając na wyjeździe są stawiani przez bukmacherów wystawiających kursy w roli faworyta do zwycięstwa już w tym pierwszym spotkaniu , które zostanie rozegrane w Grecjii. PAOK moim zdaniem ma na swoim stadionie szanse na zdobycie bramek, bowiem na wyjeździe będzie im już dużo ciężej bowiem na wyjazdach Grecy grają raczej w kratkę , na swoim stadionie w poprzednich 20 spotkaniach zanotowali zaledwie 3 spotkania , resztę meczy wygrywali lub remisowali, Schalke natomiast widać wyraźnie iż na wyjazdach grywa słabiej traci więcej bramek , co prawda Niemcy również potrafią strzelać bramki co pokazują w bundeslidze, w tym meczu moim zdaniem można obstawić kilka zdarzeń po najmniejszej linii oporu zagrałbym na over 1.5 bramki, myślę że w tym spotkaniu obie drużyny strzelą co najmniej po jednej bramce a goście będą mieli spore problemy żeby tutaj wygrać , bowiem jak już wspomniałem wcześniej gospodarze powinni sobie zdać sprawę iż jak tutaj nie wygrają to na rewanż do Gelsenkirchen chyba nie mają po co jechać, dlatego stawiam na wynik albo remisowy po 1 ,albo na wygraną gospodarzy dokładnie 1 golem oraz dokładny wynik 2:1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Spotkanie: AZ Alkmaar - Olimpigue Lyon
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,67
Bukmacher: bet365.jpg
Analiza:

Przed nami nieco mniejsze emocje związane z Ligą Europejską. Drużyna z Holandii AZ Alkmaar spotyka się w 1/16 z drużyną z Francji Lyon. Ogólnym faworytem tego dwu meczu są zawodnicy z Lyonu.
W tym meczu stawiam na bts, nie od dziś wiadomo, że drużyna Alkmaar bardzo dużo strzela ale również i traci sporo bramek tak samo jak i Lyon.
Ostatnie 10 meczy Alkmaar to 15:15 w bramkach, natomiast Lyon na 10 ostatnich meczy to 22:12 w bramkach.
Dzisiaj na boisku nie zobaczymy:
Alkmaar - G. Coutinho, M. Johansson i prawdopodobnie R. Vlaar
Lyon - Rafael, M. Valbuena i prawdopodobnie E. Mammana

Moim zdaniem będzie to jedno ze spotkań w którym padnie najwięcej bramek w dwu meczu.
Przewidywalne składy obu ekip:
Alkmaar (1-4-3-3): Krul - Haps, Van Eijden, Chatzidiakos, Johansson - Seuntjens, Rienstra, Bel Hassani - Tankovic, Weghorst, Jahanbakhsh
Lyon (1-4-2-3-1): Lopes - Morel, Diakhaby, Yanga-Mbiwa, Jallet - Tousart, Gonalons - Cornet, Fekir, Ghezzal - Lacazette

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska

 

985.png?lm=1457975903el.png?lm=1436945901618.png?lm=1408778971

 

Spotkanie: Manchester United - AS Saint-Étienne
Typ: Manchester United wygra 3-0, 3-1 lub 3-2
Kurs: 4,50
Data i godzina: 16.02.2016 21:05
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na pierwsze spotkanie 1/16 finału Ligi Europejskiej pomiędzy Manchester United a AS Saint-Étienne. Dzisiejszego wieczoru na Old Trafford będziemy świadkami bardzo interesującego spotkania. Poniekąd będzie to też pojedynek Pogba vs Pogba, potyczka dwóch braci na zawodowym poziomie futbolu jest rzadkością, dlatego wiele par oczu będzie śledzić starcie Paula z Florentinem. United w najbliższych dniach rozegrają kilka kluczowych meczy kolejno z Blackburn Rovers w ramach piątej rundy Pucharu Anglii, później rewanż z francuzami w Lidze Europy oraz finał Pucharu Ligi na Wembley z Southampton. Dlatego też myślę, iż Jose Mourinho będzie chciał zdecydowanie przechylić szale awansu na swoją stronę dzisiejszego wieczoru, tym bardziej, że kolejne spotkania będą także kluczowe w walce o puchary. Co do historii potyczek to łączny bilans Czerwonych Diabłów przeciwko klubom z Ligue 1 to 26 spotkań - więcej było starć tylko z rywalami z Hiszpanii, Serie A, Bundesligi i Portugalii (przy czym Portugalia po dwumeczu z AS Saint-Étienne przesunie się w tym zestawieniu na piąte miejsce). U siebie Manchester United jest w tej rywalizacji niepokonany, wygrywając dziewięciokrotnie i remisując cztery razy, z różnicą goli 20:6; na francuskiej ziemi oraz na Stadionie Ludwika II w Monaco zwyciężył czterokrotnie, siedem razy remisował i doznał dwóch porażek, strzelając 16 bramek i tracąc 9. Daje to razem 13 wygranych, 11 remisów i dwie porażki oraz stosunek goli 36:15. Najwięcej trafień zaliczyli Ole Gunnar Solskjær i Ruud van Nistelrooy - po pięć; po dwa razy strzelali Denis Law, David Beckham, Ryan Giggs i Javier Hernández. Ostatni raz z Saint-Etienne, Czerwone Diabły mierzyły się w sezonie 1977/78 w ramach Pucharu Zdobywców Pucharów, gdzie górą byli moi ulubieńcy, wygrywając w dwumeczu 3:1. Wspomniany pojedynek został zapamiętany głównie z powodu rewanżowego meczu, który przeniesiony został do Plymouth Argyle’s Home Park w ramach kary dla drużyn za problemy z widownią w pierwszym spotkaniu. W obecnym sezonie Saint-Étienne w Ligue 1 zajmuje obecnie piątą lokatę, jednakże w poprzedni weekend w imponującym stylu pokonali ekipę Lorient 4:0 i w chwili obecnej tracą tylko punkt do czwartego miejsca. Trzy ostatnie ich mecze w lidze to dwie wygrane oraz porażka, mimo to mają całkiem przyzwoity bilans bramkowy w lidze 33:19, więc na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Manchester z kolei wygrał dwa z trzech ostatnich spotkań w lidze a jedno zremisował, bilans bramkowy 38:21. W ekipie Czerwonych Diabłów nie zobaczymy kontuzjowanych Phila Jonesa, Michaela Carricka oraz Wayne'a Rooneya, oprócz nich nie zgra także Luke Shaw podobno ma konflikt z Jose i być może jest w tym trochę prawdy, bo w tym roku po wyleczeniu kontuzji jeszcze nie grał. Zdrowy natomiast jest już Marcos Rojo ale obronę według zapowiedzi Portugalczyka ma tworzyć ta sama czwórka co w spotkaniu z Watford, czyli Valencia - Smalling - Bailly - Blind. W ekipie Christophe Galtiera nie wystąpią kontuzjowani Oussama Tannane oraz Robert Beric. Podsumowując Manchester nie przegrał na własnym obiekcie od września zeszłego roku poza tym historia przemawia za United a, że historia lubi się powtarzać to powinni dziś wygrać i to kilkoma bramkami jednak mając w pamięci ostatni ligowy mecz Francuzów myślę, że też mogą być w stanie coś strzelić. Co ciekawe warto też zwrócić uwagę, że podczas swojej przygody z Paris Saint-Germain, Zlatan Ibrahimović zdobył aż 14 bramek w 13 spotkaniach przeciwko Saint-Etienne, nie miałbym nic przeciwko gdyby dziś dołożył kolejne trafienia. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:05.


Przewidywane składy

 

Manchester United: De Gea - Valencia,Smalling, Bailly, Blind - Pogba, Herrera - Martial, Mkhitaryan, Mata - Ibrahimovic

AS Saint-Étienne: Ruffier - Pogba, Perrin, Théophile-Catherine, Malcuit - Veretout, Pajot - Hamouma, Saivet, Monnet-Paquet - Roux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Liga Europy)
Mecz: Legia - Ajax

Typ: liczba bramek w meczu  – over 3,5

Kurs: 4,04

Bukmacher: OddsRing

Data: 16.02.2017  godz: 21:05

 

Analiza:

 

W Warszawie Legia podejmie dziś Ajax Amsterdam w ramach 1/16 finału Ligi Europy. Można się spodziewać meczu, w którym padnie wiele bramek.

Legia trenera Magiery gra bardzo ofensywnie, często strzela wiele bramek, z lepszymi rywalami często zespół nadziewa się na kontry i sporo bramek też traci. Najlepiej było to widać w meczach Ligi Mistrzów, pamiętnym 4:8 w Dortmundzie czy 3:3 w Warszawie z Realem. Oczywiście zimą odeszli najlepsi strzelcy zespołu, ale sprowadzono następców, poza tym siłą zespołu jest kreatywna druga linia, w której każdy może strzelić gola. Wysokiemu wynikowi w tym meczu może też sprzyjać osłabiona linia obrony gospodarzy. Nie ma już w klubie Bereszyńskiego, nie będzie mógł zagrać Jędrzejczyk a także kontuzjowany Rzeźniczak. Broź i Dąbrowski to nie ten poziom i Ajax może to wykorzystać.

Holendrzy są w dobrej formie, od początku roku wygrywają w lidze i strzelają sporo bramek. Do tej pory w Lidze Europy, w fazie grupowej mają bilans bramek 11:6, z czego na wyjazdach 5:4. Za kadencji aktualnego trenera Bosza, Ajax gra ofensywnie, strzela wiele goli, potrafi przeprowadzić atak pozycyjny, ale dobrze czuje się też w kontrach.

Myślę, że szybko padną dziś gole co wymusi otwartą grę już do końca spotkania. Obaj trenerzy preferują otwartą piłkę i będzie to dzisiaj widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie Fiorentina-Moenchegladbach
Typ: bts
Kurs 1.70
Buk sportingbet.jpg
Analiza: Już jutro rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami Włoskiej Fiorentiny oraz Niemieckiej Borussi Moenchegladbach. Gospodarze w pierwszym spotkaniu wygrali na wyjeździe 0:1 i mocno przybliżyli się do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek, obie ekipy w swoich poprzednich spotkaniach ligowych radziły sobie z różnym skutkiem często traciły punkty, ale i tak znacznie lepiej wygląda to wszystko po stronie włoskiej Fiorentiny, która na swoim stadionie w tym sezonie radzi sobie bardzo dobrze w 15 spotkaniach zaliczyła zaledwie 1 porażkę z zespołem PAOKU w fazie grupowej Ligi Europejskiej poza tym notują same wygrane oraz remisy , nie wygrał na ich stadionie między innymi Milan, Juventus, Roma oraz Napoli, natomiast goście ogólnie mają spore problemy z organizowaniem sobie gry defensywnej i na wyjazdach tracą sporo bramek, liczę iż ten mecz będzie otwarty bowiem obie ekipy już nie raz w tym sezonie nam pokazywały iż bramki strzelać potrafią, jednak moim faworytem do awansu do następnej rundy jest ekipa Fiorentiny która w lidze w obecnym sezonie nie przegrała jeszcze ani jednego spotkania, goście natomiast na wyjeździe w lidze w tym sezonie ugrali zaledwie 8 punktów, zdobywajac tylko 7 bramek, stawiam tutaj na wynik 1:0 do połowy oraz 2:1 po końcowym gwizdku sędziego , myślę że gospodarze nie zmarnują prowadzenia z pierwszego meczu i dowiozą awans do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska

 

610.png?lm=1458894971el.png?lm=1436945901255.png?lm=1463410132

 

Spotkanie: Ajax - Legia
Typ: 2DNB
Kurs: 5,50
Data i godzina: 23.02.2016 19:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie rewanżowe 1/16 finału Ligi Europejskiej pomiędzy Ajaxem Amsterdam a Legią Warszawa. Pierwsze spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Nie obyło się bez kontrowersji przy jednej obronie Arkadiusza Malarza, gdzie piłka nota bene prawdopodobnie znalazła się już za linią bramkową, jednakże sędziowie tego nie dostrzegli. Na Łazienkowskiej Legia grała przede wszystkim tak aby nie stracić bramki, a nóż przy jakiejś kontrze uda się coś strzelić. Gospodarze u siebie na pewno mocno przycisną Warszawiaków, ja jednak nie skazywałbym ich na takie pożarcie jak robią to buki kursami na Ajax. Tak wiem Legia w ostatniej kolejce Ekstraklasy delikatnie się skompromitowała przegrywając u siebie z czerwoną latarnią ligi - Ruchem Chorzów. Mimo wszystko dziś liczę, że pokażą się ze znacznie lepszej strony i jak dla mnie jak najbardziej są w stanie to spotkanie co najmniej zremisować a kto wie być może uda im się nawet wygrać. CO do sytuacji kadrowej wygląda to tak, że w ekipie prowadzonej przez Petera Bosza nie zobaczymy dziś kontuzjowanych Daleya Sinkgravena, Davida Neresa oraz Pelle Clementa, nie zobaczymy także negatywnego bohatera z pierwszego spotkania Kenny'ego Tete, który w ciągu trzynastu minut wyłapał dwie żółte kartki w rezultacie wylatując z boiska. Natomiast w drużynie Jacka Magiery nie wystąpi dziś tylko zawieszony za nadmiar żółtych kartek Miroslav Radovic, brak tak doświadczonego zawodnika jest jednak dość dużym osłabieniem. Mimo wszystko moim zdaniem Legia dziś powalczy nie ma nic do stracenia, na pewno zawodnicy będą też chcieli zmazać plamę po ligowej wpadce, pokusiłbym się tu wbrew wszystkiemu nawet o wygraną Legii, co będzie niewątpliwie sporą niespodzianką. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajax - Legia Warszawa godz. 19:00

typ: Legia - awans

kurs: 3,20

Buk: Unibet

 

Dziś w Amsterdamie dojdzie do rewanżowego spotkania 1/16 finału Ligi Europejskiej pomiędzy Ajax-em a Legią Warszawa. Faworytem bukmacherów jest zespół z Holandii, ja jednak nie stawiam na straconej pozycji Legionistów . Myślę,że w tym spotkaniu padnie bramkowy remis,który da awans Legii.

Choć Ajax jest niepokonany w tym roku ,to nie sądzę aby dziś wygrał . Piłkarze z Amsterdamu w tym roku nie wygrali tylko raz właśnie z Legią na Ł3 . 

Jacek Magiera nie boi się wyzwań i na pewno Legia nie będzie grała na 0-0 ,pamiętamy mecze z Realem czy Borussią gdzie Legia strzeliła 3 i 4 bramki.

Co prawda ostatnia porażka z Ruchem 1-3 nie nastawia optymistycznie ,jednak uważam że remis jest jak najbardziej w zasięgu Legionistów. 

Ajax w tym roku stracił zaledwie jedną bramkę w meczu ze Zwolle ,który wygrał 3-1. Legia nie ma nic do stracenia i nawet bez Radovica będzie groźna . Magiera nie boi się eksperymentować i stawia również na młodych graczy . Liczę na pierwszą bramkę w barwach stołecznych Necid-a. 

W ostatnim spotkaniu obu drużyn dwa lata temu w Amsterdamie , Ajax wygrał 1-0 dziś stawiam na 1-1 i dalszą przygodę Legii w pucharach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna LE

Godz: 19:00

Spotkanie Apoel-Anderlecht

Typ: over 1.5 gola

Kurs 1.40

Buk Betsson

Analiza: W dniu jutrzejszym zobaczymy kolejne spotkania w ramach piłkarskiej ligi Europejskiej w którym ekipa Apoelu Nikozja na swoim stadionie podejmowała będzie Anderlecht Bruksela. Gospodarze w poprzedniej rundzie tych rozgrywek wyeliminowali niespodziewanie  z gry druzynę Athleticu Bilbao, goście natomiast okazali się zespołem mocniejszym od zespołu Zenitu Sankt Petersburg, widać iż w obu zespołach jest  chęć gry w dalszych rundach tych rozgrywek i żadna tutaj nie odpuści jak chociażby Tottenham w poprzedniej rundzie. moim zdaniem w tym spotkaniu niezwykle cięzko będzie wytypować faworyta do zwycięstwa ,ale to gospodarze dzięki dobrze rozgrywanym spotkaniom na swoim stadionie sa moim delikatnym faworytem do wygranej , Apoel na swoim boisku nie przegrał od 19 spotkań czyli od sierpnia roku poprzedniego , Anderlecht natomiast ma spore problemy z grą na wyjazdach, ja myślę że jakieś bramki tutaj zobaczymy i stawiam na wygraną gospodarzy lub remis oraz na przedział bramek 2-3 bowiem Apoel gra na swoim stadionie underowo,ale Anderlecht na wyjazdach potrafi sobie postrzelać bramki, tak więc myślę że jest to dobre spotkanie do zagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LE


Godz: 19:00


Spotkanie FC Kopenhaga - Ajax


Typ: under 2.5 gola


Kurs 1.61


Buk Unibet


Analiza :


 


W czwartkowy wieczór na stadionie Kopenhagi dojdzie do pojedynku z wicemistrzem Holandii zespołem Ajax Amsterdam. Według mnie w tym meczu padnie mało bramek, under 2,5 to dość solidny pewniak na ten wieczór. Ostatnie wyniki Kopenhagi u siebie i Ajax-u na wyjeździe mówią że w tym meczu nie ma szans paść więcej bramek. Obydwa zespoły nastawione bardzo defensywnie do swojej gry, będzie mało bramek i wynik oscylujący przy 0-0 , 1-0 , 1-1 według mnie. W meczu z Legią Ajax zagrał dość defensywnie i teraz powinno być bardzo podobnie. Kopenhaga to nieobliczalny zespół, według mnie trochę mocniejszy niż Legia Warszawa i jest wstanie sprawić niespodziankę w 1/8 i dość do ćwierćfinału, to był niesamowity wynik zespołu z Danii. W tym meczu w drużynie gospodarzy nie zobaczymy Amankwaa D.(Kontuzja kolana) Thomsen N.(Złamana noga) Verbic B.(Kontuzja kostki) natomiast w drużynie z Amsterdamu nie zagrają Clement P.(Przepuklina). Bardziej osłabiony zespół z Danii aczkolwiek najważniejsi gracze w jednej i drugiej drużynie będą do dyspozycji trenerów, to będą piłkarskie szachy i padnie under 2.5 !


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna - Liga europejska
Spotkanie: AS Roma - Lyon
Godzina: 21:05
Typ: 1/powyżej 3,5
Kurs: 2,75
Bukmacher: iforBet
Analiza:

Przed nami mecze rewanżowe ligi europejskiej. Moim typem dnia jest spotkanie pomiędzy AS Romą a Olimpique Lyon. Pierwszy mecz zakończył się niespodziewanie wysokim zwycięstwem Lyonu aż 4:2. Dziś Roma musi odrobić stratę 2 bramek, jednak daje na to spore szanse gdyż doskonale wiemy, że Stadio Olimpico jest niemalże twierdzą nie do zdobycia.
Tego czynu dokonały w tym sezonie tylko 2 drużyny Napoli w lidze wygrywając 2:1 i Villarreal w lidze europejskiej wygrywając 1:0 ale pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Romy aż 4:0 dlatego mogli sobie ten mecz odpuścić.
Lyon na wyjazdach radzi sobie dużo gorzej niż u siebie co pokazują to wyniki w lidze Francuskiej, na 15 spotkań ostatnich na wyjazdach Lyon zaliczył aż 7 porażek.
Dziś w drużynie Romy nie zobaczymy kontuzjowanych: A. Florenzi, C. Grenier oraz E. Spinozzi.
Obie drużyny grają świetnie w przodzie, strzelają bardzo dużo goli dlatego moim typem jest wygrana AS Romy ale także w meczu padnie powyżej 3,5 gola.
Myślę, że obie ekipy pokażą nam świetną grę a czy Roma awansuję? Przekonamy się po 23.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie Lyon-Besiktas
Typ: bts 1.59
Kurs 1.60
Buk Unibet
Analiza: Już jutro odbędą się pierwsze spotkania ćwierćfinałowe piłkarskiej Ligi Europejskiej. Lyon na własnym obiekcie podejmował będzie drużynę Besiktasu. To Spotkanie zapowiada niezwykle ciekawie ponieważ Lyon nie licząc ostatniej wpadki z Lorient ( wynik 1:4,ale moim zdaniem spotkanie odpuszczone ) to u siebie jest zespołem niezwykle silnym , który jest w stanie wygrać praktycznie z kazdym, do tego gospodarze grają ładnie ovensywnie oraz widowiskowo, strzelają mnóstwo bramek, oczywiście też trochę tracą,ale w tym meczu nie powinno goli zabraknąć. Besiktas natomiast na wyjazdach nie potrafi ustabilizować swojej formy, na pewno nie wolno im odbierać tego iż potrafi stwarzać sobie sporo sytuacji pod bramką rywala,ale traci tam bramki, przegrane w poprzednich 10 kolejkach z takimi ekipami jak : Karabukspor czy Kasimpasa na pewno morale w zespole nie podnoszą , na to spotkanie mam kilka różnych typów, mysle że podstawowy i zarazem najbardziej prawdopodobny to wygrana zespołu gospodarzy, drugi to typ iż obie zespoły strzelą tutaj co najmniej po jednym golu i 3 to dokładny wynik 3:1 dla zespołu z Francji, myślę że kwestię awansu zostaną rozstrzygnięte w następnym spotkaniu w Turcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska

 

58.png?lm=1443857722el.png?lm=1436945901985.png?lm=1457975903

 

Spotkanie: Anderlecht - Manchester United
Typ: Manchester United wygra różnicą 1 bramki
Kurs: 3,60
Data i godzina: 13.04.2016 21:05
Bukmacher: MarathonBet
Analiza:

 

Zapraszam na pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe Ligi Europejskiej pomiędzy Anderlechtem Bruksela a Manchester United. Obie ekipy przystąpią do dzisiejszego starcia w odmiennych nastrojach. Anderlecht po tylko remisowym spotkaniu z Gent na własnym obiekcie, w którym dodatkowo drobny uraz odniósł najlepszy snajper klubu z Brukseli czyli Łukasz Teodorczyk. Niemniej jednak z napływających informacji powinien dziś zagrać. Manchester United natomiast odniósł przekonujące zwycięstwo na wyjeździe z czerwoną latarnią ligi Sunderlandem, na pewno też pomógł im fakt, iż całą drugą połowę grali z przewagą jednego zawodnika, bowiem czerwoną kartkę jeszcze przed przerwą otrzymał piłkarz gospodarzy Sebastian Larsson. Faworytem spotkania są goście, ja jednak spodziewam się wyrównanej walki i o losach spotkania prawdopodobnie przesądzi tu jedna bramka. Czerwone Diabły wciąż nie są pewne gry w Lidze Mistrzów, w przyszłym sezonie a poniekąd najłatwiejsza droga do tego celu wiedzie właśnie przez rozgrywki Ligi Europejskiej, jednakże trzeba je wygrać. Niemniej jednak piłkarze United będą mocno zdeterminowani do wywiezienia z Brukseli korzystnego rezultatu. Co do osłabień to w ekipie prowadzonej przez René Weilera nie zobaczymy dziś kontuzjowanego Andy'ego Nájara oraz nieuprawnionego do gry w Lidze Europejskiej Adriena Trebela. Natomiast w drużynie Jose Mourinho zabraknie kontuzjowanych Chrisa Smallinga, Phila Jonesa, Juan Mata oraz Wayne'a Rooneya. Manchester chcąc wygrać całe rozgrywki takie spotkani też musi wygrywać i myślę, że powinno to się im udać. Stawiam na wygraną Czerwonych Diabłów. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:05.

Przewidywane składy:

 

cHJ1zHj.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europy
Godz: 21:05
Spotkanie Ajax - Schalke 04
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 4,20
Bukmacher: SekaBET
Analiza:

Przed nami kolejne emocje tym razem liga europejska. Mecz pomiędzy Ajaxem a Schalke wydaje mi się być najciekawszym meczem. Dziś typuję zwycięstwo Ajaxu + obie drużyny strzelą gola, dlaczego?
Schalke jakoś nie przekonuje mnie grając na wyjazdach, na 10 ostatnich meczy zaledwie 3 wygrane - 1:0 z Mainz w lidze, 3:0 z PAOK w lidze europejskiej oraz 4:1 z Sandhausen w pucharze Niemiec, to by było na tyle ... do tego dochodzą remisy 2:2 z M'gladbach w lidze europejskiej, 1:1 z Koln w lidze i 1:1 z Bayernem w lidze. Prócz 3 zwycięstw ze słabymi drużynami, 3 remisach są jeszcze 4 porażki - 0:3 z Werderem w lidze, 2:4 z M'gladbach w lidze, 0:3 z Bayernem w pucharze Niemiec i 1:2 z Hamburger w lidze. Nie za dobrze to wygląda mimo wszystko, mimo iż Schalke przebudziło się bo początek sezonu mieli katastrofalny.
Jeśli chodzi o Ajax to świetnie grają u siebie, rzadko przegrywają w sumie to na ostatnie 10 meczy nie przegrali ani razu. 9 zwycięstw i 1 remis 1:1 z PSV.
Jeśli Ajax chce walczyć o półfinał MUSI mecz u siebie wygrać bo w Niemczech będą mieli okropnie ciężko by odrobić stratę jeśli powinęła by im się noga u siebie, dlatego muszą od początku zaatakować Schalke.
Moim zdaniem obejrzymy w tym meczu parę goli po obu stronach ale to gospodarze wygrają pierwsze spotkanie.
Jesli chodzi o osłabienia obu ekip to wygląda to następująco:
Ajax - L. Schone i prawdopodobnie K. Dolberg i M. De Ligt
Schalke - A. Baba, B Embolo, Naldo, P. Neumann oraz prawdopodobnie D. Aogo i B. Stambouli

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie Besiktas-Lyon
Typ: 1DNB
Kurs 1.85
Buk Unibet
Analiza: Rewanżowe spotkanie ćwierćfinału piłkarskiej Ligi Europy. Besiktas na własnym stadionie gościł będzie Lyon. Goście w pierwszym spotkaniu wygrali 2:1, ale męczyli się niemiłosiernie, pierwszą połowę przegrali i byli zespołem delikatnie słabszym od ekipy z Turcji, druga część gry to zdecydowana dominacja zespołu z Francji i strzelone dwie bramki pod koniec meczu, tym samym Lyon jest teraz bliżej półfinału Ligi Europejskiej, jednak korci mnie gra w stronę gospodarzy z kilku powodów , po 1 . W Turcji zawsze gra się bardzo ciężko, pokazują to europejskie puchary przez parę ostatnich lat, gospodarzom do awansu tak na prawdę potrzebna jest jedna bramka+czyste konto. 2 Sprawa to słabe spotkania wyjazdowe zespołu Lyonu, który w ostatnich 5 kolejkach tylko 1 raz zdołał wygrać do tego zanotował 2 porażki oraz 2 podziały punktów natomiast patrząc na szerszą perspektywę ekipie gości nie idzie już dobrze na wyjazdach od początku roku 2017 bowiem w tym czasie w 10 spotkaniach notowali tylko 2 razy wygrane, jest to strasznie słaby wynik jak na ekipę która chce w tym sezonie zawalczyć o wygraną w Lidze Europejskiej, dlatego też upatruję tutaj szans gospodarzy, pisałem o wyniku 1:0 ,ale według mnie to spotkanie będzie otwarte, Lyon bramkę strzelić powinien bowiem ma dobrych zawodników z przodu, jednak stracić również bramki straci , kwestia ile ich będzie, bowiem goście nie stracili tylko bramki na wyjeździe z zespołem słabego Metz w poprzedniej kolejce tak to taka sytuacja miała miejsce w listopadzie roku poprzedniego, tak więc liczę na wygraną gospodarzy oraz wynik 2:1 może 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Besiktas - Lyon
Typ: 2
Kurs: 2.35
Bukmacher: Totolotek

Dziś ponownie postanowiłem skorzystać z oferty Bonus King w Totolotku i zagrać bez podatku europejskie puchary. Tym razem to oczywiście Liga Europy, a konkretnie spotkanie Besiktasu z Lyonem. Stawiam tu na gości po naprawdę wysokim kursie 2.35. Francuzi wygrali u siebie 2:1, a mecz spotkał się z wieloma kontrowersjami głónie ze strony trybun. Czysto sportowo to jednak Lyon jest lepszym zepołem, a gospodarze zmagają się przede wszystkim z wieloma kontuzjami. Za kartki pauzować będą Marcelo z Aboubakarem, a kontuzje leczą Erkin, Gulum i Rhodolfo, dodatkowo pod znakiem zapytania gra Quaresmy. Francuzi przyjadą tylko bez zawieszonego Rafaela, a ich ofensywa z Depayem, Fekirem czy Lacazettem powinna spokojnie sobie poradzić i pewnie przypieczętować awans do półfinału Ligi Europy. W tej promocji na pewno warto zagrać to w Totolotku, bo kurs jest wyższy niż w takich bukmacherach jak Unibet czy Bet365, a dzięki promocji podatku również nie ma, więc polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...