Skocz do zawartości

Liga Mistrzów 2016/2017


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów

 

720.png?lm=1486310161cl.png?lm=1396275124506.png?lm=1461750716

 

Spotkanie: FC Porto - Juventus Turyn
Typ: Juventus Turyn wygra i obie strzelą
Kurs: 6,00
Data i godzina: 22.02.2017 20:45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na pierwsze spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy FC Porto a Juventusem Turyn. Na Estádio do Dragão zapowiada nam się bardzo interesujące starcie. Z jednej strony FC Porto, które w pięciu ostatnich spotkaniach ligowych zanotowało pięć wygranych, z drugiej natomiast strony Juventus, który jakże by inaczej w tym samym czasie odniósł tyle samo zwycięstw. Minimalnym faworytem jest Stara Dama, która dominuje już od kilku lat w Serie A. Jednakże nie skazywałbym ekipy Smoków na pożarcie, bowiem w takiej dyspozycji jak znajdują się teraz łatwo skóry nie sprzedadzą. Poniekąd też sądzę, iż goście złamią swoją tendencję do mocno underowych spotkań i dziś zobaczymy kilka bramek, oczywiście dla obu ekip, jednak minimalnie lepsi powinni być goście. Do tej pory Porto z Juve spotkało się dwukrotnie, gdzie na własnym obiekcie zremisowali 0:0 oraz doznali srogiej porażki 3:1 w Turynie, niemniej jednak są to odległe czasy bo spotkania te były rozgrywane blisko szesnaście lat temu i nie przywiązywałbym do nich jakiejś większej uwagi. Co do sytuacji kadrowej w obu ekipach to menadżer Nuno Espírito Santo będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich podopiecznych, natomiast trener Massimiliano Allegri nie będzie mógł skorzystać tylko z Leonardo Bonucciego, który nota bene według doniesień La Gazetta dello Sport, po ostrej sprzeczce właśnie z Allegrim zostanie przez niego odesłany tylko na trybuny, oficjalna wersja to jednak urlop okolicznościowy dla Leonardo, więc jak dla mnie być może nawet w Porto go nie będzie. Podsumowując moim zdaniem po bardzo zaciętym spotkaniu i kilku bramkach w ostatecznym rozrachunku Juventus powinien być górą. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Napoli- Real M
Typ: over 2.5
Kurs 1.50
Buk sportingbet.jpg
Analiza: Już jutro spotkanie rewanżowe pomiędzy ekipami Madryckiego Realu oraz Włoskiego Napoli, w pierwszym spotkaniu Real Madryt na swoim stadionie wygrał 3:1 i mocno przybliżył się do awansu do następnej rundy rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów, teraz na pewno goście również są faworytem,ale tutaj to ekipa Napoli musi się skoncentrować żeby strzelić przynajmniej dwie bramki zespołowi przyjezdnych, bowiem tylko w taki sposób może jeszcze mieć szanse na awans do dalszych rozgrywek. Napili bramki zdobywać potrafi,ale tak na swoim stadionie jak i na wyjazdach traci ich zdecydowanie za dużo, natomiast drużyna przyjezdnych w kazdym ze swoich poprzednich 20 spotkań wyjazdowych zdołała pokonać co najmniej raz bramkarza swoich przeciwników, więc na to iż Napoli utrzyma tutaj czyste konto sa raczej marne szanse, tym bardziej iż Real na wyjazdach radził sobie ostatnio nieźle ale zawsze overovo, stawiam iż tutaj będzie podobnie i iż tych bramek trochę zdołamy zobaczyć, myślę że 3 może 4 bramki wpadną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzia: 20:45
Spotkanie: Napoli - Real Madryt
Typ: 2/obie strzela
Kurs: 3,40
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:


Przed nami mecze rewanżowe ligi mistrzów, już we wtorek pierwsze dwa spotkania, Arsenal - Bayern (tutaj wszystko rozstrzygnięte) i właśnie Napoli - Real i ja przy okazji przybliżę nam trochę to drugie spotkanie.
Na początku najważniejsza wiadomość obie ekipy nie mają problemów z kontuzjami w zespole, wszyscy najlepsi piłkarze gotowi do gry a co za tym idzie trenerzy z bólem głowy na kogo postawić.
Moi przedmówcy stawiają na wygraną Napoli ja jednak postawię w tym meczu na Real a dlaczego? Nie zapominajmy, że Real Madryt jest NAJLEPSZĄ NA ŚWIECIE DRUŻYNĄ W KONTRATAKACH... i właśnie tutaj upatruję wiele wiele okazji na strzelenie gola przez Real. Napoli MUSI atakować od 1 minuty, mają przecież do odrobienia 2 bramki a to będzie świetna okazja dla Realu na szybkie ataki.
Obie ekipy ostatnie spotkania nie grają najlepiej, Napoli na 5 ostatnich meczy, 3 porażki i 2 zwycięstwa, Real natomiast na 5 ostatnich meczy 3 zwycięstwa 1 remis i 1 porażka ale te wygrane no nie były przekonujące. Dopiero w ostatniej kolejce obie ekipy w końcu pokazały dobry futbol, Napoli ograło Romę 2:1 na wyjeździe co jest nie lada wyczynem zaś Real ograł Eibar aż 4:1.
To, że obie drużyny strzelą w tym meczu to jestem praktycznie pewny i tutaj raczej wszyscy się zgodzą lecz ja typują końcowe zwycięstwo jednak drużyny gości, którzy nie oszukujmy się, są dużo bardziej doświadczeni w tego typu meczach.
Pierwszy mecz Real nie pozostawił złudzeń ekipie z Napoli ogrywając ich pewnie 3:1 i gdyby nie pomyłka K. Navasa w tym meczu było by 3:0 i spokojny rewanż. Ta 1 bramka jednak daje nadzieje.

Przewidywalne składy obu ekip:
Napoli (1-4-3-3): Reina - Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam - Hamsik, Zieliński, Diawara - Insigne, Mertens, Callejon
Real (1-4-3-3): Navas - Marcelo, Ramos, Pepe, Carvajal - Kross, Casemiro, Modric - Ronaldo, Benzema, Bale

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Bayern
Typ: over 3.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

 

Jeśli szykujecie się na mecz z dużą ilością bramek dzisiejszego wieczora ? To macie w 100% rację ! Arsenal nie ma nic do stracenia i według mnie zagra bardzo ofensywnie żeby przynajmniej zostawić po sobie dobre wrażenie w rewanżu po klęsce na Allianz Arena. Nie zagra Ozil co jest bardzo dużym osłabieniem Arsenalu. W szeregach Bayernu natomiast nie wystąpi mistrz świata Lahm co także jest osłabieniem defensywy Bayernu, bo Rafinha to na pewno nie ta klasa co Niemiec. Od pierwszej minuty mam wrażenie że zaatakuje Arsenal i odkryje się maksymalnie żeby jak najszybciej strzelić, jedną, dwie bramki które dadzą jakieś nadzieje.. Według mnie żadne bo zapewne nadzieją się na kontry Bayernu i ciężko będzie o dobry wynik w tym meczu. Może on pójść różnie, wszystko będzie zależeć od pierwszych minut, ale jedno jest pewne, dużo sytuacji podbramkowych co daje zapewne sporo bramek. Over 3.5 jak najbardziej prawdopodobny !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Borussia-Benfica
Typ:  Borussia  -1 ( w razie wygranej dokładnie 1 golem zwrot)
Kurs 1.53
Buk Unibet
Analiza Już jutro rewanżowe spotkanie w piłkarskiej Lidze Mistrzów w którym ekipa Borussi na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Benficy. Gospodarze w pierwszym spotkaniu przegrali z Lizbonie o:1 pomimo tego iż byli w tamtym spotkaniu zespołem zdecydowanie lepszym, który stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki i nie wykorzystał rzutu karnego. Borussia Dortmund w dniu jutrzejszym jest dla mnie zdecydowanym faworytem do awansu do rundy następnej, (ALE Kolega powyżej ukradł mi typ :D ) Myślę że Borrusia jutro spokojnie poradzi sobie z niżej notowanym od siebie zespołem, który na wyjazdach w tym sezonie miewał już słabsze spotkania, wystarczy spojrzeć na mecze w swojej lidze z zespołami Setubal oraz Moreirense ze stycznia, które Benfica przegrała , Gospodarze przegrali na swoim stadionie w sierpniu roku poprzedniego z zespołem Bayernu  i było to ich ostatnia porażka od kilku dobrych miesięcy dlatego jutro na pewno łatwo Benfice nie będzie nawet o strzelenie bramki, bowiem Borussia Jak chce to bronić potrafi bardzo dobrze , a goście grają underovo na wyjazdach,ale takich przeciwników jak Borussia miewają niezwykle rzadko bowiem w lidze Portugalskiej tak na prawdę nie ma zbyt mocnych rywali, stawiam tutaj na wygraną gospodarzy do połowy jak i na koniec tego meczu , liczę również iż Borussia nie straci w tym spotkaniu rewanżowym nawet jednego gola, myślę że wynik 3:0 jest jak najbardziej Realny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - PSG
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,30
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Wczoraj wyniki były dość przewidujące, może rozmiar wygranej Bayernu troszkę wysoki lecz Arsenal po stracie 1 gola całkiem się rozsypał i przestał grać.
Dziś kolejne emocje, przed nami 2 kolejne mecze, Dortmund musi odrobić porażkę 0:1 z Benficą a Barcelona musi gonić PSG po katastrofalnym pierwszym meczu w Paryżu 0:4.
Moim typem dnia na dzisiaj jest zwycięstwo Barcelony oraz to, że obie drużyny strzelą gola.
Barcelona nie ma żadnych szans na awans do kolejnej fazy, lecz zwycięstwo w tym meczu jest prawdopodobne.

Kontuzje w obu ekipach:
Barcelona - J. Mathieu, A. Vidal oraz A. Gomes
PSG - T. Motta

Barcelona po porażce w Paryżu rozegrała 4 mecze ale tylko 1 wziąłbym pod uwagę, zwycięstwo w Madrycie z Atletico 2:1 reszta meczy to wygrane ze słabymi drużynami, męczarnia z Leganes 2:1, wygrana 6:1 z Gijon i ostatnie zwycięstwo 5:0 z Celtą i już hurra optymizm przed meczem z PSG ale ludzie chyba nie wiedzą, że Celta to nawet nie połowa Paryża (tak tak Celta ograła Real w pucharze, ale Real puchar od dawien dawna traktuje na luzie).
Paryż również po rozbiciu Barcy rozegrał 4 pojedynki, 0:0 z Toulouse, 5:1 z Marsylią na wyjeździe, 2:0 w Pucharze Francji z Niort oraz 1:0 z Nancy. Tylko przypomnę, że w tym meczu z Nancy Paryż zagrało mecz bez: A. Rabiota, A. Di Maria, Marquinhos, B. Matuidi, J. Draxler ...
Dzisiaj Paryż ma w głowie to, że mają 4 bramki przewagi i to, że wystarczy im tylko 1 gol do pełnego spokoju. Barcelona zapewne rzuci się do ataku od 1 minuty i wierzę w to, że chociaż 1 kontratak Paryż wykorzysta i strzeli bramkę. Paryż nie będzie miał ciśnienia aby ten mecz wygrać, Barcelona już tak.
Typuję 2/3:1 dla Barcy. Lecz awans od 1 do 90 minuty jest bezpieczny dla Paryża.

Przewidywalne składy obu ekip:
Barcelona(1-3-4-3): Ter Stegen - Umtiti, Pique, Mascherano - Rafinha, Busquets, Iniesta, Rakitic - Neymar, Suarez, Messi
PSG(1-4-3-3): Trapp - Kurzawa, Silva, Marquinhos, Meunier - Matuidi, Rabiot, Verratti - Draxler, Cavani, Di Maria

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna /Liga mistrzów


Godzina:20:45


Spotkanie:FC Barcelona - PSG


Typ: Under 3,5


Kurs: 2.00


Bukmacher: Bet365


Analiza:


 


W dzisiejszy wieczór dojdzie do klasyku między Barceloną a PSG. Wyczekiwany mecz przez wielu fanów na całym świecie, według mnie musi stać się cud żeby Barcelona odrobiła straty. Wszyscy mówią że będzie duży over i Barcelona powalczy. Może i powalczy ale czy PSG ma tak słabą obronę żeby jej nie wiadomo ile goli nastrzelać? Będzie ustawione mega defensywnie i według mnie to będzie mecz który nie będzie obfitował w ogromną ilość goli. Wygrana 4-0 u siebie daje PSG dużą przewagę, ba to jest przepaść która według mnie jest nie odrobienia, można strzelić, jedną, drugą ale cztery gole ? Barcelona na wyjeździe się odkryła stąd padły aż 4 bramki, według mnie tutaj aż tyle nie padnie i będzie wynik oscylujący poniżej 3,5 goli w całym meczu.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Juve-Porto
Typ: 1
Kurs 1.67
Buk Sportingbet
Analiza: Rewanżowe spotkanie piłkarskiej Ligi Mistrzów w którym Juventus Turyn na swoim stadionie podejmował będzie drużynę FC Porto, gospodarze już po pierwszym spotkaniu rozegranym w Portugalii mocno przybliżyli się do awansu do kolejnej rundy wygrali tam 0:2 i byli zespołem zdecydowanie lepszym, szczególnie wtedy gdy drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę dostał Lewy obrońca gospodarzy Telles, gospodarze nie przegrali ani jednego spotkania na swoim stadionie od lipca poprzedniego roku (razem 24) , natomiast Porto na wyjazdach radzi sobie różnie potrafi wygrać wysoko ,ale czasem traciło punkty ze znacznie słabszym do siebie rywalem, moim zdaniem tutaj gościom będzie bardzo trudno cokolwiek ugrać, nie wierze bowiem iż tak doświadczona drużyna jak Juventus bedzie manewrowała składem w tak ważnym spotkaniu pomimo bardzo dobrego wyniku w 1 spotkaniu, po prostu Juventus jest tutaj faworytem i moim zdaniem taki kurs można spokojnie pograć, liczę również na jakieś bramki w tym meczu , myślę że gospodarze , którzy u siebie strzelać potrafią tutaj równeż nie zawiodą , mój typ to wynik 2:0: lub 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji, zależy wszystko od tego jaką skutecznością popisze się druzyna przyjezdnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester - Sevilla
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Dziś na spokojnie, kurs nie za duży ale wydaje się w miarę pewny, obie ekipy potrafią zagrać ofensywny futbol ale również i potrafią zagrać słabo z tyłu.
W pierwszym meczu padł wynik 2:1 dla Sevilli a więc dwu mecz nierozstrzygnięty, Leicester musi atakować by odrobić 1 bramkową stratę, oczywiście jeśli straci gola muszą tych goli zdobyć co najmniej 2.
Jeśli chodzi o Leicester, to po zwolnieniu trenera C. Ranieriego odżyli, grają dużo lepiej, są bardziej zaangażowani co pokazują ostatnie wyniki, 3:1 zwycięstwo z Hull City oraz 3:1 zwycięstwo nad Liverpoolem.
Dzisiaj niepewny występu jest bramkarz gospodarzy K. Schmeichel oraz M. Wague a z powodu urazu wykluczony jest występ N. Mendy. Oczywiście jeśli chodzi o te 3 braki to jedyne zmartwienie to bramkarz podstawowy.
Jeśli chodzi o gości dzisiejszego spotkania to ostatnie dosyć niespodziewane 2 remisy w lidze bardzo ich oddaliły o walkę o mistrza. 1:1 z Leganes oraz 1:1 z Alaves. Co prawda ostatni remis z Leganes może troszkę usprawiedliwić brakiem kilku kluczowych graczy, którzy odpoczywali właśnie przed starciem w lidze mistrzów.
Dziś u gości niepewny występu jest C. Fernandez a z powodu kontuzji wykluczeni są L. Vietto oraz D. Carrico jednakże nie są to na tyle poważne osłabienia by ekipę gości martwiło.
Dzisiaj stawiam na to, że obie drużyny strzelą minimum po golu. Nie mam pojęcia kto wygra, jeszcze 2 tygodnie temu stawiał bym zdecydowanie na ekipę gości, lecz ostatnio gospodarze odżyli i nie są wcale na straconej pozycji.Bardzo ciekawy mecz nam się szykuje.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna LM
Spotkanie: Monaco-City
Typ: over 5.5 kartki w meczu
Kurs: 1.72
Godz: 20:45

Bukmacher: Bet 365
Analiza: Rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami Manchesteru City oraz Monaco na stadionie tych drugich, w pierwszym meczu oglądaliśmy mnóstwo bramek oraz pięknych akcji, w drugim zapowiada się na powtórkę z rozrywki bowiem oba zespoły dalej mają chęć na awans do następnej rundy tych rozgrywek, City na wyjazdach nie jest tak mocne jak na swoim stadionie natomiast Monaco u siebie gra bardzo dobrą piłkę co pokazują ich statystyki oraz fakt iż gospodarze w poprzednich 25 spotkaniach na swoim stadionie w różnych rozgrywkach zanotowali 22 wygrane i porażkę oraz 2 podziały punktów, City na wyjeździe nie może się poszczycić tak dobrymi osiągnięciami , w tym meczu moim zdaniem gospodarze są faworytem do wygranej czy uda im się awansować do dalszych gier , szczerze powiem że nie wiem bowiem City na wyjeździe bramkę prawie na pewno strzeli tak wiec Monaco w tej sytuacji musiałoby zdobyć aż 3 jest to realne bowiem City w ostatnich 3 miesiacach straciło już po 4 bramki z zespołami Evertonu oraz Leicesteru ,czy uda się to Monaco, zobaczymy, myślę że czy tak czy inaczej w tym meczu znów obejrzymy bramki bowiem Monaco musi tutaj szybko strzelić gola żeby mieć jakiekolwiek szanse na awans do kolejnej rundy, jak wiadomo gospodarze są niewygodnym rywalem, wiec stawiam iż City będzie się musiało w tym meczu nieźle namęczyć żeby przejść dalej, myślę że będzie to ciekawe widowisko, zapowiada nam sie również sporo fauli oraz kartek bowiem w pierwszym spotkaniu żadna z ekip nie kalkulowała i nie odstawiała nóg, Myślę że tutaj będzie podobnie bowiem obie strony jak i sedzia tego spotkania Rochci po prostu do tego zobowiązują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie : Borussia-Monaco
Typ: over 1.5 gola w 1 połowie
Kurs 2.10
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem pierwsze spotkanie pomiędzy ekipami Borussi Dortmund oraz Monaco w piłkarskiej lidze mistrzów. Gospodarze są faworytem do zwycięstwa jak i do awansu do następnej rundy tych rozgrywek . Gospodarze na swoim boisku są zespołem niezwykle groźnym nie przegrali meczu od roku poprzedniego, od tamtej pory przed swoją publicznością notowali same wygrane oraz podziały punktów, goście natomiast w swojej lidze na wyjazdach radzą sobie dosyć dobrze ,ale Manchester City kilka tygodni temu pokazał iż Monaco można strzelić na swoim boisku nawet 5 bramek , widać iż jest to młoda, nie do końca doświadczona drużyna , która jeszcze potrzebuje kilku spotkań wlaśnie z takimi zespołami jak ekipa z Dortmundu , która od kilku lat gra na najwyższym poziomie w rozgrywkach piłkarskiej Ligi Mistrzów. Goście moim zdaniem bramkę powinni tutaj strzelić bowiem ich potencjał ofensywny jest bardzo duży,ale nie będzie to na pewno dla nich łatwe i przyjemne spotkanie, przegrywały tutaj na prawdę mocne drużyny , nie ma się co sugerować tym iż Borussia w poprzedniej kolejce przegrała z Bayernem 4:1, wiadomo iż ważniejsza na ten moment jest dla nich gra w piłkarskiej Lidze Mistrzów , stawiam na wygraną gospodarzy oraz na wynik 3:1 po 90 minutach tego spotkania, myślę że kwestie awansu zostaną rozstrzygnięte w spotkaniu rewanżowym w Francji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Borussia Dortmund - Monaco
Typ: 2
Kurs: 5.15
Bukmacher: Totolotek

Dziś warto zwrócić uwagę przede wszystkim na mecze Ligi Mistrzów. Totolotek w swych Mega Kursach wyróżnił oba wieczorne spotkanie, a moją uwagę przykuło przede wszystkim spotkanie Borussii z Monaco. Wynoszący 5.15 kurs na gości to moim zdaniem niezwykle ciekawa oferta, bo Borussia ma aktualnie sporo problemów zdrowotnych. Na pewno nie zagrają Goetze, Durm, Schurrle oraz Larsen, a pod znakiem zapytania stoją występy Reusa i Castro. W dodatku w weekend drużyna z Dortmundu wyraźnie przegrała prestiżowe starcie z Bayernem. Monaco jest w wysokiej formie, a po wyeliminowaniu Manchesteru City może znów sprawić niespodziankę i odprawić wyżej notowanego rywala. Warto dziś skorzystać z oferty Bonus King w Totku, bo obstawiając dwa zdarzenia z Ligi Mistrzów bukmacher nie nalicza wówczas podatku na kupowanie. W Turynie stawiałbym na gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Barcelona
Typ: 1
Kurs: 2,70
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W tym meczu śmiało stawiam na ekipę gospodarzy i powiem szczerze, że jak czytam co niektóry komentarze tutaj to aż czasem odechciewa się wchodzić.
Juventus zdecydowany faworyt u siebie i kurs 2,50 to jest value. Można nawet śmiało stawiać na awans Juventusu.
Barcelona w kiepskiej formie, pokazał to ostatni mecz z Malagą "odpuszczony" hehe dobre... i te słowa L. Enrique "zagraliśmy dobry mecz", nie wiem czy on to powiedział pół żartem pół serio czy może nie oglądał tego meczu... Tam 9 na 11 piłkarzy zagrali tragedię... i Oni doskonale o tym wiedzą, mieli szanse odrobić 2 punkty do Realu po remisie z Atletico a oni jeszcze 1 punkt stracili...
Juventus u siebie jest po prostu kapitalne, nie przegrywają meczu, prowadzą wyraźnie w lidze, są w finale Pucharu Włoch, w 1/8 ograli bardzo łatwo Porto 3:0...
W ekipie gospodarzy jedynie kontuzjowany jest M. Pjaca ale on i tak by nie zagrał w pierwszym składzie natomiast w Barcelonie nie zobaczymy S. Busquets oraz Rafinha a tu już jest większe osłabienie ponieważ oboje mogli by wystąpić w pierwszym składzie, no Busquets to jest pewniak.
Tutaj Barcelona może liczyc jedynie na remis na nic więcej ich po prostu nie stać.
Również myślę, że nie będzie w tym meczu dużej ilości bramek...

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie : Bayern-Real m
Typ: 1
Kurs 1.80
Buk Unibet
Analiza: Jutro odbędzie się moim zdaniem najciekawsze spotkanie tej fazy piłkarskiej Ligi Mistrzów w którym ekipa Bayernu Monachium u siebie na stadionie podejmowała będzie drużynę Madryckiego Realu, gospodarze są faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym pierwszym spotkaniu jak i do awansu do kolejnych gier. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie , gospodarze obecnie są na fali strzelają mnóstwo bramek szczególnie na własnym stadionie gdzie w poprzednich 20 spotkaniach mogą pochwalić się znakomitym bilansem 17 wygranych oraz zaledwie 3 podziałów punktów, Real natomiast na wyjazdach gra słabiej niż na swoim boisku ,ale na pewno w tym spotkaniu Królewskich nie spisywałbym na stary bowiem potrafili w poprzednich 20 spotkaniach wyjazdowych strzelić za każdym razem minimum jednego gola , myślę że w tym spotkaniu będzie podobnie i bramki zobaczymy po obu stronach , gospodarze jak i goście są zespołami ofensywnie grającymi i tutaj obie ekipy gole zdobędą, goście na pewno o 1 bramkę się postarają bowiem to może ich przybliżyć do awansu do następnej rundy, ja stawiam tutaj na wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy oraz na ciekawe widowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Leicester-Atletico Madryt
Typ: bts
Kurs 1.98
buk Unibet
Analiza: Już jutro spotkanie rewanżowe i walka o półfinał piłkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy ekipami Angielskiego Leicesteru oraz Hiszpańskiego Atletico Madryt, goście po wygranej na własnym stadionie 1:0 są teraz faworytem do wywalczenia awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek. Myślę że gospodarze tak łatwo się nie poddadzą i mając na swoim stadionie szanse do rewanżu wykorzystają ją w 100 % i to oni zameldują się następnej rundzie piłkarskiej Ligi Mistrzów na co w tym momencie kurs jest bardzo dobry (oscyluje w granicach 5/6 ) . Dlaczego tak uważam, ano dlatego że Atletico na wyjazdach nie zawsze gra dobrze , w ostatnim półroczu porażki z takimi zespołami jak : Sevilla, Sociead, Bayern, Villareal, remisy z: Bilbao, Alaves,Barcelona, La Coruna, Eibar, Real Madryt, pokazują iż goście nie są nie do ukłucia na wyjeździe, druga sprawa na nich ciąży teraz cała presja bowiem oni są faworytem . Leicester już w tym sezonie szczególnie ostatnio pokazywał jak się gra w piłkę , na swoim stadionie gdzie ostatnio ograli Sevillę oraz Liverpool z tych lepszych ekip, a w każdym z poprzednich 5 spotkań u siebie wygrywali minimum dwiema bramkami, myślę że gospodarze nie mają nic do stracenia , dobrze o tym wiedzą mogą jedyny raz w życiu osiągnąć niesamowity sukces. Myślę że opcji na to spotkanie jest sporo, 1:0 biorę pod uwagę i ewentualną dogrywkę,ale liczę na otwarte spotkanie oraz wynik 3:1 po ostatnim gwizdku sędziego w tej rywalizacji . Według doniesień u gospodarze nie zagra Morgan, tego akurat szkoda,a u gości Gameiro z poważniejszych osłabień, może jednak jeszcze coś się wydarzy bowiem do spotkania kilka godzin zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Real - Bayern
Typ: 2
Kurs: 2.75
Bukmacher: Totolotek

Dziś warto zwrócić uwagę przede wszystkim na spotkania Ligi Mistrzów, zwłaszcza że w Totolotek dziś przygotował promocję z grą bez podatku w Bonus King. Najciekawiej zapowiada się pojedynek w Madrycie. Do stolicy Hiszpanii przyleci Bayern, który musi odrabiać straty po porażce 1:2 na własnym obiekcie. Wtedy jednak w zespole z Bawarii nie mógł zagrać jeden z najlepszych, według wielu nawet najlepszy aktualnie napastnik na świecie, a więc Robert Lewandowski. Ze swoim asem w składzie Bayernowi o wiele łatwiej będzie odrabiać straty, a Polak z Realem grać potrafi co udowodnił już wbijając im cztery bramki w barwach Borussii. W dodatku "Królewscy" dziś bez Bale'a, Pepe oraz Varane'a. Totolotek oferuje 2.75 na Bawarczyków i to moim zdaniem kurs wystarczająco zachęcający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Pilka Nozna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Bayern Monachium
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 3,15
Bukmacher: SekaBET
Analiza:

Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Realu Madryt na wyjeździe 2:1. Dziś rewanż na Santiago Bernabeu bardzo ciekawy mecz przed nami się szykuje.
W Realu nie zobaczymy dziś: Pepe, Varane oraz G. Bale - co dla mnie osobiście nie jest jakimś bardzo dużym osłabieniem ponieważ Walijczyk jest pod formą, nie wrócił on jeszcze do swojej formy i taki M. Asensio czy Isco w zależności kogo wystawi Zidane powinien sobie poradzić tak samo a nawet lepiej niż Bale. O pozostałych 2 brakach nie piszę, ponieważ w pierwszym meczu także ich brakowało i Nacho poradził sobie nie najgorzej.
Jeśli chodzi o Bayern, wraca Lewandowski i prawdopodobnie Hummels. I fakt jest to dużo wzmocnienie, że Lewy wraca bo Muller nie jest tak dobry jak On.
Zawieszony jest J. Martinez z powodu czerwonej kartki i nie wiadomo czy zagra J. Boateng.
Real ma przewagę 1 bramki, Bayern będzie atakował od 1 minuty, lecz doskonale wiemy, że Real jest najlepszą drużyną na świecie jeśli chodzi o kontrataki i wykorzysta to doskonale.
Real traci sporo bramek ostatnio i Bayern zapewne strzeli gola lecz to Real wygra i awansuje do półfinału.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Barcelona-Juventus
Typ: 1/1
Kurs 2.25
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w którym ekipa Barcelony na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Juventusu Turyn, w pierwszym spotkaniu rozegranym na boisku starej damy blaugrana uległa gładko 0:3 i teraz każdy twierdzi iż będzie im niezwykle ciężko wygrać takim rezultatem żeby pojawić się w kolejnej rundzie tych rozgrywek, Barcelona jednak już w poprzedniej rundzie pokazała iż nawet przegrana 0:4 w Paryżu nie zamknęła jej drogi aby dalej walczyć o piłkarską Ligę Mistrzów, tutaj moim zdaniem gospodarze są faworytem do wygranej ,ale na pewno łatwe spotkanie to dla nich nie będzie bowiem Włosi już wiedzą czego się mogą spodziewać, Barcelona zaatakuje od pierwszych minut ponieważ ma do odrobienia 3 bramki, PSG zagrało bardzo słabo dlatego poległo Juventus natomiast jest zespołem znacznie lepiej poukładanym w formacjach defensywnych i na pewno tutaj upatruje swojej szansy , jednak na stawiam na wygraną gospodarzy , którzy pomimo słabszej formy na wyjazdach na swoim stadionie są zespołem znacznie mocniejszym i według mnie tutaj mogą ograć kazdego, nie wiem czy Barcelona awansuję ,ale według mnie na zdobycie 3 bramek powinno ich być stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Barcelona - Juventus
Typ: 1
Kurs: 4.75
Bukmacher: Totolotek

Wczorajszy wieczór z Ligą Mistrzów przyniósł mnóstwo emocji i to nie zawsze tych pozytywnych. Typ na Bayern mimo sędziowskich kontrowersji okazał się trafiony, a dziś znów spróbuję pójść w stronę zespołu mającego straty do odrobienia. Totolotek oferuje 4.75 na awans Barcelony z Juventusem i trudno przejść obok tak wysokiego kursu obojętnie. Po pewnej wygranej w Turynie to Włosi są wyraźnym faworytem, ale Duma Katalonii pokazała już, że straty potrafi odrabiać. Dodatkowo w Totolotku dziś również jest oferta Bonus King pozwalająca zagrać te spotkanie bez podatku. Barcelona jest na tyle dobrym zespołem, że jest w stanie wysoko wygrać na Camp Nou, w dodatku pod znakiem zapytania jest występ Dybali. Nie można też zapomnieć o arbitrach, którzy wczoraj wyraźnie pomogli madryckiemu Realowi, może dziś tego typu szczęście dopisze zawodnikom z Katalonii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Monaco - Juventus Turyn
Typ: 1x
Kurs:
1,60
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Przed nami drugi półfinał. W pierwszym półfinale Real łatwo ograł Atletico i pewnie zmierza do wielkiego finału, kto będzie jego przeciwnikiem?
Przed Monaco wielka szansa na powtórzenie wyniki z przed 13 lat gdzie grali w finale z Porto, przegranym 0:3. Juventus grał w finale 2 lata temu i także przegrał 1:3 z Barceloną. To tak w roli ciekawostki a teraz do sedna.
Obie ekipy są w znakomitej formie, w swoich ligach pokonują każdego i pewnie dążą do wygrania Mistrzostwa w lidze.
Monaco w fazie pucharowej ograł już Manchester City w dwumeczu 6:6 lecz wynik na wyjeździe mieli lepszy i Dortmund 6:2, w każdym z tych 4 meczy strzelali po 3 bramki, świetna skuteczność.
Juventus ograł Porto 3:0 w dwu meczu i Barcelonę także 3:0 w dwu meczu.
Monaco grając u siebie strzela mnóstwo bramek, w tym sezonie nie było jeszcze meczu by Monaco nie strzeliło bramki u siebie! Są w kapitalnej formie i cóż można jeszcze więcej powiedzieć, nie mogą przegrać meczu u siebie, bo zamkną sobie szansę na awans. W tym meczu nie zagrają: G. Boschilia, T. Bakayoko, G. Carrillo, D. Sidibe i P. Nguinda Ndiffon czyli można powiedzieć, że wszyscy najlepsi piłkarze są zdrowi i gotowi na batalię.
Juventus ma piekielnie mocny skład w tym sezonie, wydawało by się, że po odejściu paru piłkarzy przed sezonem będą dużo słabsi nic bardziej mylnego. M. Allegri ich tak kapitalnie poustawiał, że nie mają słabego punktu. W tym meczu nie zagrają: M. Pjaca i D. Rugani.
Monaco myślę, że na swoim polocie, młodości i pięknej grze jaką prezentują w ataku strzelą minimum 1 gola i nie przegrają tego meczu dlatego ostrożnie typuję 1x po dość dobrym kursie.

Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Juventus - Monaco
Typ: 2
Kurs: 4.8
Bukmacher: Totolotek

Dziś postanowiłem skorzystać z tradycyjnie przygotowanej już przez Totolotek promocji na europejskie puchary. Na wieczorny pojedynek z Champions League nie ma podatku jeśli zagramy za stówkę po kursie minimum 2.00, więc idę dziś w underdoga z Francji. Juventus zwyciężył na wyjeździe i to Włosi są w tej chwili zdecydowanie bliżsi zagrania w wielkim finale, lecz nie skreślałbym jeszcze gości z Księstwa Monako. To bardzo młody i utalentowany zespół, który pewnie zmierza po zdobycie krajowego mistrzostwa co już robi wielkie wrażenie, bo przecież ich rywalem jest samo PSG. Monaco sprawdziło sporo przyjemnych niespodzianek w tej edycji Ligi Mistrzów i wielokrotnie dawało już zarobić na swoich wygranych, więc warto zaufać im kolejny raz. Kurs zbliżony do 5.00 naprawdę kusi i przez to stawiam na Mbappe i spółkę. Nawet jeśli nie wywalczą awansu to są w stanie wygrać w Turynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Atletico - Real
Typ: 1
Kurs: 2.6
Bukmacher: Totolotek

Wczorajsze szukanie niespodzianki w Lidze Mistrzów się nie udało, lecz nie ma co się zniechęcać. Dziś Totolotek znów przygotował ofertę Bonus King pozwalającą grać Champions League bez podatku i ponownie zamierzam z niej skorzystać. W Mega Kursach Totolotka wystawiono dzisiejsze Derby Madrytu, których stawką jest awans do finału najlepszych klubowych rozgrywek w Europie. Real pewnie wygrał na własnym obiekcie po wielkim spotkaniu Ronaldo, lecz "Rojiblancos" mają charakter, mają umiejętności i przede wszystkim mają Diego Simeone, oni łatwo nie odpuszczą. Do tego Real będzie bez Carvajala oraz Bale'a, a pod znakiem zapytania występ Pepe. Moim zdaniem te spotkanie Atletico wygra, a jeśli odpowiednio szybko otworzą wynik to i losy dwumeczu mogą być jeszcze interesujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Juventus - Real
Typ: 1
Kurs: 2.85
Bukmacher: Totolotek

Najważniejszym sportowym wydarzeniem dzisiejszego dnia z pewnością jest finał Champions League. To ostatnia okazja do zagrania europejskich pucharów w tym sezonie i Totolotek jak zwykle pozwala grać tego typu rozgrywki bez podatku, więc warto skorzystać. Z mojej strony polecam pójść dziś w stronę "Starej Damy" z Turynu. Finał zapowiada niezwykle emocjonująco, a oba zespoły wydają się prezentować stosunkowo podobny poziom gry, poziom najlepszych drużyn świata. Przez cały sezon bardziej przekonywał mnie jednak zespół występujący w Serie A, bo Juventus to po prostu znakomicie naoliwiona maszynka, która nie ma w swoim składzie takich indywidualności jak Ronaldo, lecz to kapitalny monolit, zawsze świetnie przygotowany do spotkania mentalnie oraz taktycznie. Dodatkowo ma tam kto indywidualnie błysnąć, ale o zwycięstwie w dzisiejszym pojedynku zadecydują moim zdaniem detale, a te małe rzeczy są moim zdaniem po stronie Juventusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina: 20:45

Spotkanie: Juventus vs Real

Typ: Sami Khedira otrzyma kartkę

Kurs: 4,35

Bukmacher: Winmasters

Analiza:

Kurs taki wysoki przez to że Khedira bardzo mało miał kartek W Serie A, bo zaledwie dwie. Problem jest taki że tam się inaczej sędziuje i pada bardzo mało kartek. Juve w swojej lidze jest hegemonem, więc często wygrywają bez większego wysiłku. W Serie A prawie w każdym meczu przeważa więc defensywa najczęściej ma mało do roboty. Dzisiaj to Real będzie stroną dominującą, a Khedira to w końcu defensywny pomocnik więc kurs bardzo zawyżony. Zwłaszcza że Khedire w sumie z Realu wyrzucili bo nie był potrzebny więc w meczach przeciwko byłym drużyną często zawodnicy dostają kartki, nawet nie za same faule tylko za jakieś prowokacje. W tym sezonie Ligi Mistrzów zagrał 10 meczy i w aż trzech dostał kartkę, dzisiaj mecz z wielkim ciśnieniem więc kurs z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...