Skocz do zawartości

Liga Mistrzów 2016/2017


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kopenhaga - Club Brugge
Typ: 1/obie
Kurs: 3,60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Witam, ja przeanalizuję może mniej ciekawszy pojedynek w lidze mistrzów dzisiaj lecz moim zdaniem warto postawić ten typ, kurs spory a szansa duża. Mój typ na mecz Kopenhaga vs Brugge to 1 i obie strzelą gola.
W pierwszej kolejce ligi mistrzów Kopenhaga nieoczekiwanie wywiozła 1 punkt z Portugalii1:1 z FC Porto to świetny wynik patrząc na to, że grali na wyjeździe.
Club Brugge w pierwszej kolejce zostali rozbici u siebie przez mistrza Anglii Leicester City 0:3.
Kopenhaga jest w kapitalnej formie nie przegrali ostatnich 18 meczu a konkretniej nie przegrali meczu jeszcze w tym sezonie ! Licząc ligę oraz ligę mistrzów, nie liczę meczy przedsezonowych.
Club Brugge dość słabo weszli w sezon sporo porażek jak na nich w lidze Belgijskiej, dopiero ostatnio 3 wygrane z rzędu lecz przeciwników mieli słabych.
W Kopenhadze nie zobaczymy tylko pauzującego za czerwoną kartkę J. Gregus natomiast w Bruggi nie zobaczymy L. Rafaelov, B. Engels i prawdopodobnie B. Mechele i F. Gedoz.
Kopenhaga jest w dużo lepszej formie i jeśli liczą na awans do następnej rundy muszą wygrać mecz u siebie ze słabym klubem z Belgii natomiast Brugge nie ma nic do stracenia i będą atakować i powinni chociaż 1 gola strzelić. Typuję wynik 3:1 dlatego taki typ.
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna LM


Spotkanie: Sporting - Legia


Typ: [wyścig do 3 bramek] Sporting


Kurs: 2,1


Godz: 20:45


Bukmacher: WilliamHill


Analiza: Niestety dzisiejszy mecz Legii w LM jest dość popularny. Jestem zmuszony powtórzyć to spotkanie, ale po prostu to co gra polska ekipa woła o pomstę do nieba, a że buki dość fajnie podchodzą z kursami na Sporting w tym spotkaniu, to przykro byłoby tego nie wykorzystać.


Legia jak wiemy od początku sezonu gra miernotę do kwadratu, udało się prześlizgnąc eliminacje LM i mamy LM, ale chyba nie o takiej lidze polscy kibice marzyli. Na początek Borussia w Warszawie urządziła sobie trening strzelecki i skończyło się na 0:6, a gdyby rywal grał an 90% pewnie byłaby dwucyfrówka. W lidze Legia też dostaje baty od każdego kto tylko chcę legionistów ograć. Czy to mecz z Termaliką czy z Zagłębiem czy z Wisłą nasz eksportowy zespół dostaje łomot, no może z to Wisłą to przesadziłem ,bo skończyło się na 0:0, ale tylko dlatego, że wiślak Popovic w końcówce się zlitował. Oczywiście nie ma jużHasiego, ale jest Magiera. Trener, który nie prowadził żadnego klubu z Ekstraklasy, a poprowadzi w Lidze Mistrzów. Kolejny polski wynalazek. No i znowu w defensywie nie ma Pazdana, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Legia zbierze minimum ze 4 bramki przy litościwej grze Sportingu.


Zespół Sportingu w lidze nie ma sobie równych. U siebie 3 wygrane, choć zdarzyła im się wpadka z Rio Ave (1:3). Ale w pierwszej kolejce zespół portugalski świetnie zagrał w Madrycie, prowadził do samej końcówki 1:0, ale potem jakieś 2 niewytłumaczalne błędy w defensywie i Real wygrał 2:1. Tak czy inaczej Sporting zagrał znakomite zawody. W Lizbonie będzie to mecz do jednej bramki, pytanie ile bramek może zaaplikować Sporting. Uważam, że 3 gole to minimum w tym spotkaniu. Legia pewnie jednączy 2 kontry też będzie miała, może nawet zagrozi bramce Sportingu, no ale 3 goli nie strzele, za to przyjąć 3 bramki jak najbardziej przyjmie.


Uważam, że zakład kto pierwszy strzeli 3 gole w meczu jest jak najbardziej do gry za pełną stawkę.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OtoBet.com

66au61.jpg

Celtic Glasgow - Manchester City

Pierwsze spotkanie w fazie grupowej Ligi Mistrzów zakończyło się dla Celtica porażką 7:0 w pojedynku z Barceloną na Camp Nou. Manchester City jeszcze w tym roku nie odniósł porażki w lidze mistrzów, zwyciężył z M'Gladbach 4:0 i w dzisiejszym spotkaniu uchodzi za faworyta. Pep Guardiola będzie musiał poradzić sobie bez kontuzjowanych De Bruyne oraz Kompanyego, natomiast Celtowi bez Boyaty. Forma obecna The Citizens wskazuje ich w roli faworyta, wobec tego spodziewamy się także kilku bramek.

:arrow: Over 2,5 gola
:arrow: Kurs : 1,50
:arrow: Otobet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna LM


Spotkanie: Atletico - Bayern


Typ: Remis


Kurs: 3.2


Godz: 20;45


Bukmacher " Bet365Analiza:


 


Prawdopodobnie Altetico postawi mur i będzie grało z kontry ale Neuer jest w fenomenalnej formie i wątpie żeby musiał dzisiaj wyjmować piłke z siatki, a Forma napastników Bayernu ostatnio słabsza Robert nie strzelił od ponad trzech meczy


Ogólnie takie spotkania to typowe mecze pod remis , dwie topowe ekipy powinny grać niesamowicie dużo akcji dużo goli, takie są oczekiwania jednak w rzeczywistości wygląda to inaczej i często kończy sie 0:0. Hiszpanom ten remis będzie pasował


i prawdopodobnie wyjdą z drugiego miejsca a Bayern celuje w pierwsze, musi nie ma innego wybory z takim składem są głownym faworytem do zdobycia mistrzostwa, a jednak Atletico potrafi zaskoczyć i może tym razem wystąpią w finale


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów kobiet

Godzinna: 20:30

Spotkanie: Hibernian W - Bayern Munich W

Typ: 1 [hc 3:0]

Kurs: 1,67

Bukmacher: Marathonbet

Analiza: Kobieca Liga Mistrzów coraz bardziej przypomina tę męską, choć tutaj mamy już rozgrywki fazy 1/16 finału, czyli playoffy. Rozgrywki grupowe się już skończyły.

Na Easter Road Stadium (Edinburgh) zawita Bayern Monachium. Oczywiście faworytem są dziewczyny z Niemiec, ale zagram tutaj z sporym handicapem na gospodynie.

Hibernian to druga siła w kobiecej lidze Szkocji. Najlepszą ekipą jest zespół Glasgow City, to mistrz z poprzedniego sezonu oraz lider tabeli w tym roku. Ale zaraz za nimi są właśnie piłkarki Hibernian. W tym sezonie poniosły 2 porażki, właśnie z zespołem Glasgow City 0:4 i 0:2. W składzie same Szkotki, ale też i jest kilka byłych lub obecnych reprezentantek kraju. Zespół nie brał udziału w eliminacjach grupowych.

Bayern miał dwa znakomite sezony w kobiecej piłce. Dwa z rzędu mistrzostwa i w obu sezonach tylko 1 porażka na krajowym podwórku. Ten sezon na razie dość kiepski. Co prawda to dopiero początek, ale po 4 grach zespół notuje bilans 2-1-1. Skład bardzo międzynarodowy, właściwie jak nie reprezentantki Niemiec, m.in. Faisst, Behringer, Leupolz, to reprezentantka Japonii Iwabuchi, Holandii Miedema czy Szkocji Evans (oczywiście te zawodniczki grają w kadrach narodowych, to miałem na myśli). Skład naprawdę świetny, ale czy jest to zespół na zmiażdżenie gospodyń? Raczej nie sądzę. Szkotki na pewno postawią u siebie twarde warunki gry i jeśli przegrają to 1-2 golami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Real M - Legia
Typ: over 2.5 gola w 2 połowie
Kurs 1.75
Buk Sportingbet
Analiza: Na jutro moim zdaniem najpewniejszym spotkaniem bedzie rywalizacja Madryckiego Realu z zespołem Warszawskiej Legii, chyba nikt nie wierzy iż Legia w tym meczu zdobyć jakiekolwiek punkty do klasyfikacji piłkarskiej Ligi Mistrzów, nie wierzą w to również bukmacherzy którzy wystawili kursy na wygraną gospodarzy, które oscylują w granicach 1.02, nikt nie stawia czyt Real wygra tylko kiedy gospodarze strzelą swojego pierwszego gola, patrząc an mistrza Polski, który z Pogonią stracił 3 bramki i ogólnie na wyjazdach w polskiej ekstraklasie w 8 meczach stracił tych bramek aż 8 tutaj gospodarze powinni sobie urządzić porządne strzelanie, bowiem jak na razie zespołem lepszym w tej tabeli jest Borussia która Legii wbiła aż 6 bramek, Legia według mnie przy odrobinie farta swoją bramkę może na Santiago Bernabeu, ja stawiam na spore overy w tym spotkaniu, stawiam na wynik 3:0 do połowy oraz na dokładny wynik 7:1 po 90 minutach tego spotkania, myślę że przy takich błedach jakie Legia popełnia w defensywie kwestią czasu będzie aż druzyna obrońcy tytułu piłkarskiej Ligi Mistrzów zdobywać będzie kolejne bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów

Spotkanie: Real Madryt - Legia Warszawa

Typ: Przyznany rzut karny- TAK

Kurs: 2,30

Godz: 18.10.2016 20:45

Bukmacher: Betano

Analiza: Szanse na zdobycie punktu przez Legię są bardzo małe. Raczej nikt się nie zastanawia kto wygra, ale iloma golami wygra Real Madryt. Są tacy, co obawiają się o totalną kompromitację w postaci dostania dwucyfrówki. Warto poszukać innych typów na ten mecz i chyba znalazłem coś ciekawego. Widzę dużą szansę na to, że w tym meczu zostanie przyznany rzut karny. Można też zagrać np. w Bet365 na to, że to Real Madryt dostanie karnego i dodatkowo go wykorzysta po kursie 3,00 i to chyba bardziej się opłaca, ale do konkursu gram bezpieczniej. Real Madryt będzie przez większą część meczu na naszej połowie i to nie ulega wątpliwości. W naszym polu karnym będą częstymi gośćmi, więc będą szanse na faul i rzut karny. Jeśli Legia Warszawa chce wyjść z twarzą z tego pojedynku, to muszą grać ostro i bezkompromisowo w obronie, a to wiąże się z ryzykiem. Innego wyjścia nie ma, bo jeśli nie zagramy twardo w obronie, to nas rostrzelają. Poziom techniczny piłkarzy Realu jest nieporównywalnie lepszy niż poziom zawodników Legii, więc będą często próbować dryblingów w polu karnym. A może to nam się poszczęści i któryś z naszych graczy będzie sfaulowany w polu karnym. W tym sezonie w kilku meczach rywale Realu mieli już rzut karny grając z nimi. Spodziewam się choć jednego rzutu karnego w tym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: pilka nozna Liga Mistrzów

Data: 18.10 20:45

Spotkanie: Lyon - Juventus 

Typ: X/2

Kurs: 4,33

Bukmacher: bet365

 

Mój typ to remis do przerwy i dalej wygrana Juve. Dlaczego remis? Juventus w tym sezonie na wyjazdach tj. w 5 meczach osiągnął łączny wynik 2:0. 4 ligowe wyjazdy Włosi zremisowali 0:0, tylko w LM w Zagrzebiu strzelili 2 gole do przerwy. Jednak Chorwaci w tym sezonie grają dość słabo jak na nich, także 0:4 z Juve nie dziwi. Poza tym Turynczycy w ostatnich 5 spotkaniach stracili tylko 1 bramkę. Lyon u siebie gra nieźle, w lidze 3-0-1 i 10:4 w bramkach. Ogólnie Francuzi rozegrali w lidze 9 kolejek z czego 4 razy remisowali do przerwy. Średnio to wskazuje na remis, ale myślę, że mecz będzie pod dyktando Juventusu. Do tego ostatnie takie spotkanie oglądaliśmy 3.04.2014 w pierwszym meczu ćwierćfinału LE, gdzie drużyna z Włoch wygrała 0:1 po golu z 85 minuty. Teraz dlaczego Juve wygra? Są zespołem złożonym z lepszych piłkarzy - Higuain, Mandzukic, Khedira, Dani Alves, Dybala czy Evra. Kogo można wyróżnić w Lyonie? - chyba tylko Lacazette i Valbuebe. Obaj ostatnio zmagają się z kontuzjami. Ten pierwszy zagrał w ostatnim ligowym meczu z Niceą, wszedł z ławki w 64min. Cienko widzę tu szanse Lyonu, raczej będą się bronić i mam nadzieję, że będzie im to wychodziło tylko do przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OtoBet.com

elgjs.jpg
Real Madryt - Legia Warszawa

Dzisiaj fanów piłki nożnej czeka nie lada spektakl. W ramach trzeciej kolejki Ligi Mistrzów Real Madryt zmierzy się z Legią Warszawa. Ogromna szkoda, że polski zespół jest postrzegany jako dostarczyciel bramek oraz punktów. Jak dotąd polski zespół przegrał 6:0 z Borussią Dortmund oraz 2:0 ze Sportingiem Lizbona. Real Madryt pokonał Sporting 2:1 oraz zremisował z Borussią 2:2. Dzisiaj każdy piłkarski kibic zadaje sobie pytanie ile bramek będzie w stanie strzelić Real Madryt Polakom oraz ile goli wbije Cristiano Ronaldo. Tym bardziej, że Królewscy w ostatniej kolejce rozbili Real Betis 6:1, tymczasem Legia uległa 3:2 Pogoni spisując się fatalanie w defensywie. Czy będą w stanie stawić czoła dzisiaj Królewskim?

:arrow: over 4,5 gola
:arrow: Kurs : 1.65
:arrow; Otobet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Grupa F

Godzinna: 20:45

Spotkanie: Real Madryt – Legia Warszawa

Typ: over 2 azjan pierwsza połowa

Kurs:  1.78

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Na ten mecz czekało wiele osób, tak samo jak wiele już o tym spotkaniu powiedziano,  pytanie nie jest czy Real Madryt wygra tylko jak wysokie będzie to zwycięstwo. Pod każdym względem obie ekipy dzieli rzecz jasna przepaść i nie ma co się tak naprawdę nad tym spotkaniem długo  rozwodzić. „Królewscy” uwielbiają te rozgrywki i nie ważne z kim, gdzie o co zawsze w Lidze Mistrzów jest gra na maxa. Był ostatnio jakiś kryzys przez brak intensywności w pierwszych połowach o którą tak walczy Zidane, ona wróciła w ostatnim starciu z Betisem no i od razu skończyło się to pogromem 1:6 gdzie do pierwszej połowy było 0:4, szczególnie ta ostatnia bramka strzelona przed końcem pokazuje że ta intensywność jest zabójcza doliczony czas gry 0:3 a tutaj idzie do kontry kilku zawodników na pełnej szybkości.  Francuz też ostro składem nie po rotuje  a jak nawet to zrobi to przecież James, Morata, Asensio będą jeszcze bardziej walczyć.  Ronaldo jest strasznie głodny bramek i będzie grał o rekord, Benzema w Lidze Mistrzów prezentuje zawsze wyższy poziom niż na krajowym podwórku, Isco walczący o skład to również groźna broń, Bale też raczej nie odpocznie. Piłkarsko to BBC będzie robiło co chciało z defensywą Legii, która dziś znowu bez Pazdana.  Przed rokiem Malmo przekonało się co to gra na Santiago w Lidze Mistrzów dostając 8:0.  Co można powiedzieć od Legii to wreszcie mają trenera którego czeka mnóstwo pracy, bo zespół kompletnie nie jest przygotowany do sezonu,  kolejny koszmarny mecz w ostatniej kolejce i znowu katastrofa w defensywie i porażka 3:2 w Szczecinie. Legia nie ma żadnych argumentów będę przez 90 minut biegać za piłką.  Zagrają agresywnie to polecą rzuty wolne a mistrz Polski każdy wie jak broni w stałych fragmentach gry Real to jedna z tych ekip która dużo strzela takich bramek, nie będzie agresji to też wielki problem. Trochę się napisało ale tutaj po prostu nie ma co pisać to musi się skończyć wysokim wynikiem patrząc na grę Legii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Real M - Legia
Typ: Strzelenie gola z główki Cristiano Ronaldo TAK
Kurs 5,00

Betsafe

 

Sam nie wiem skąd taki wysoki kurs na to zdarzenie Pani Krystyna strzela często głową więc jak dla mnie kurs na wyrost a że spodziewamy się dzisiaj ostrego strzelania więc szansa jest.Co może zrobić dzisiaj Legia ,przede wszystkim zrobi autobus i będzie wybijać gdzie popadnie byle dalej,więc warto też pomyśleć nad rożnymi.Pewnie będą przestraszeni i tak przez cały mecz chyba że Real odpuści to troche sobie pograją.Co może zrobić trener gdy jego drużyna dostaje baty od pogoni pare dni wcześniej no w zasadzie nic motywować spoko tylko wątpie żeby pomogło gdy na po drugiej stronie boiska same znane nazwiska nie wspominając o trenerze Królewskich.Coś optymistycznego na koniec to może to że nie ma już podobno drużyn słabych i wysokie wyniki to tylko z amatorami z San Marino czy Gibrartaru.Myśle że dzisiaj nie będzie takiego pogromu jak z Borussią ale wynik będzie coś koło 3 lub 4 do zera niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal-Ludogorets
Typ: over 1.5 gola do połowy
Kurs: 2.07
Bukmacher: bet 365
Analiza: Arsenal w 1 spotkaniu w Lidze Mistrzów zremisował z PSG, w drugim spotkaniu na swoim stadionie pewnie pokonał ekipę Basel, teraz gospodarze po raz kolejny zagrają przed własną publicznością a ich rywalem będzie ekipa Ludogorets, Arsenal Londyn jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu, goście nieźle zaprezentowali się w starciu z zespołem PSG,ale to goście na koniec spotkania zdobyli komplet punktów, Arsenal może po tym meczu dopisac następne 3 punkty, więc ekipa z Londynu miała by ich na koncie aż 7 i była by znacznie bliżej awansu do następnej tych rozgrywek. Na swoim boisku gospodarze w ostatnich 11 spotkaniach przegrali tylko 1 raz, zanotowali jeden podział punktów i aż 9 meczy zakończyli zwycięstwami, jest to bardzo dobry wynik i moim zdaniem w tej kolejce gospodarze powinni spokojnie sobie poradzić ze znacznie niżej notowanym rywalem, który w tym sezonie debiutuję w rozgrywkach LM , co za tym idzie nie ma za dużo doświadczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Legia Warszawa
Typ: Powyżej 7,5
Kurs: 6,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Czekałem do samego końca aż ukarzą się pierwsze 11 obu drużyn i jeśli chodzi o Real to wychodzi BBC do tego James, Kroos i młodziutki ale mega utalentowany Asensio do tego boczni obrońcy bardziej ofensywni czyli Marcelo, Danilo oraz środek obrony Pepe, Varane ponieważ pauzuje z powodu kontuzji Ramos, w bramce Navas. Więc poza kontuzjowanymi Modriciem i Casemiro Real Madryt wychodzi najmocniejszym składem dodatkowo na ławce rezerwowej są takie gwiazdy jak Morata, Isco, Kovacić, Lucas. Widać, że "Zizou" podchodzi do tego meczu bardzo poważnie równie dobrze mógł wyjść w tym meczu składem rezerwowym a i tak pewnie by zdobyli 3 punkty.
W Legii na ławce rezerwowych zasiada Nikolić jedyny piłkarz który potrafi strzelać brami, śmiech na sali jest to, że najlepszy strzelec siada na ławce.. No ale wiadomo, że muszą bronić wyniku.. heh... Legia wychodzi 3 defensywnymi pomocnikami i 3 pomocnikami ofensywnymi bez napastnika ale i tak to im nic nie da ponieważ Real ich rozbije a jeśli Legia strzeli gola tym lepiej dla mojego typu.
Jeśli Real rozbija Betis 6:1 to dlaczego nie Legię w lidze mistrzów? Mój typ na ten mecz to powyżej 7,5 gola w meczu.
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: pilka nozna LM
Data: 18.10/20.45
Spotkanie:
 CSKA Moskwa - Monaco
Typ: remis
Kurs: 3.20
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:


Dzisiejszy mecz CSKA Moskwa ma szansę wygrać, jak to zrobi zrówna się punktami z Monaco, natomiast osobiście obstawiam, że padnie remis. Wydaje mi się, że graczom z Moskwy brakuje doświadczenia i jakości, żeby w takich meczach wygrywać i liczyć się w walce a awans z grupy. Patrząc na ostatnie mecze brakuje również formy, bowiem na ostatnie 4 mecze w różnych rozgrywkach przegrali 3 i tylko raz zdołali zremisować. W lidze CSKA idzie łeb w łeb ze Spartakiem i Zenitem.

Monaco w lidze francuskiej zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 19 punktów. Na ostatnie 12 spotkań w różnych rozgrywkach przegrali tylko dwa wyjazdowe z Toulouse i Nicea, która jest niespodziewanym liderem ligi francuskiej.

W tej grupie LM Monaco prowadzi po zwycięstwie nad Kogutami i remisie z Bayerem Leverkusen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: pilka nozna LM
Data: 19.10/20.45
Spotkanie:
 Celtic - Borussia M.G.
Typ: handicap +1 Celtic 
Kurs: 1.55
Bukmacher: Sportingbet  
Analiza:

Mecz pomiędzy 3 i 4 drużyną w grupie. Od ukonstytuowania się tej grupy, faworytów do awansu było dwóch: Barcelona i Manchester City. Przysłowiowi 'chłopcy do bicia' radzą sobie jednak całkiem przyzwoicie, przynajmniej jeśli chodzi o przebieg meczów, bo punktowo, póki co nie wygląda to kolorowo.

W Zeszłej kolejce niespodziankę sprawił tylko Celtic, który prowadził dwukrotnie na własnym boisku z faworyzowanym Manchasterem. City, ostatecznie skończyło się 3-3. Natomiast Borussia M.G bardzo długo prowadził u siebie z Barceoloną 1-0, natomiast, gdy sędzia gwizdnął po raz ostatni, na tablicy wyników widniał wynika 1-2.

Obecnie Celtic ma zatem 1 punkt, a Borussia M.G nie zgromadził jeszcze ani jednego oczka. Wydaje mi się, że kursy bukmacherów są zawyżone w stosunku do gości, według mnie ten mecz zakończy się remisem lub zwycięstwem gospodarzy.

Edytowane przez cristiano261
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: pilka nozna LM
Data: 19.10/20.45
Spotkanie: PSG - Basel
Typ: połowa z największą ilością goli - 1 poł.
Kurs: 3.0
Bukmacher: bet365  
Analiza:

 

PSG ostatnio gra bardzo pewnie. Nie przemęczają się. Próbują ustalić wynik w 1 połowie, gdzie mają dużą przewagę w posiadaniu. Oglądałem mecz z Bordeaux. Cavani trafił w 3 i 30 min i  tak zakończyło się spotkanie. W pierwszych 45 min gospodarze mieli 72% posiadania i 9 strzałów, w drugiej 56% i 5 strzałów. W drugiej połowie na prawdę było widać, że nie chce im się specjalnie atakować, a goście byli po prostu bezradni w ataku. Jak już coś się rozkręcało to pomocnicy i obrońcy z ogromną pewnością i skutecznością przejmowali piłki. Głównie z tyłu rządził genialny Matuidi. To był mecz z 1 października, natomiast ostatnie spotkanie sprzed 4 dni, wyjazd z zamykającym tabelę zespołem z Nancy i wynik 0:2 do przerwy i koniec 1:2 dla PSG. Statystki posiadania zespołu z Paryża w tamtym spotkaniu: 1 poł. - 70%, 2 poł. - 50%. 

Szwajcarzy rozgrywają kolejny świetny sezon na własnym podwórku 10-1-0 i 33:8 w bramkach. Jednak Liga Mistrzów to zupełnie inna bajka. W pierwszym spotkaniu w grupie u siebie wymęczyli remis z Ludogorcem. Później w Londynie z Arsenalem porażka 2:0, gdzie oba gole padły w 1 połowie.

Basel pomimo, iż nie są to chłopcy do bicia, nie jest przeciwnikiem, z którym Paryżanie muszą rozpocząć spotkanie od "szachów", zwłaszcza u siebie. Myślę, że faworyt tak samo jak w ostatnich swoich meczach będzie chciał szybko rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść, by potem spokojnie dowieźć wynik do końca. Spodziewam się 2:0 do przerwy i jednej, a może nawet żadnej bramki po przerwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rostov - Atletico Madryt Typ: under 2.5 gola @ 1.80 OddsRing

Ciekawe są kursy na liczbę bramek w tym spotkaniu. @1.70 na under 2.5 to bardzo dobra oferta. Obie drużyny są doskonale znane z tego, że bronić lubią i potrafią. Rostov dzięki graniu na 1:0 zdobył w ubiegłych rozgrywkach tytuł wicemistrza Rosji, a i do wygrania całej ligi niewiele brakło. Z kolei Atletico to uznana marka w Europie i choć kibice znają raczej nazwiska Griezmana, Torresa czy Carrasco, to jednak swoją wielkość zawdzięcza niezwykle zdyscyplinowanej grze z tyłu. Los Rojiblancos obydwa swoje mecze w Lidze Mistrzów wygrali w stosunku 1:0 i kolejny taki wynik dzisiaj wcale mnie nie zaskoczy. W najbliższy weekend podopieczni Simeone wyruszą do Sevilli na gorący stadion Ramon Sanchez Pizjuan więc zaoszczędzona energia może okazać się niezwykle przydatna. Nie jest również zaskoczeniem, że w Rostowie jest znacznie chłodniej niż w Madrycie, co w połączeniu z długą podróżą może odbić się na skuteczności przyjezdnych. Koniec końców spodziewam się spotkania z niewielką liczbą bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OtoBet.com

2vx16ro.jpg

FC Barcelona - Manchester City

Dzisiaj czeka nas wielkie starcie na Camp Nou. Wraca architekt wielkiej Barcelony Pep Guardiola, jednak tym razem w roli szkoleniowca Manchesteru City. Dzisiaj jedno jest pewne - nikt nie odpuści. Zarówno Luis Enrique jak i Pep Guardiola wystawili swój najmocniejszy skład na to spotkanie. Jak dotąd Blaugrana mierzyła się czterokrotnie z The Citizens i wygrała wszystkie spotkania. W tabeli grupy C przewodzi Barcelona, która ma 6pkt. na swoim koncie, drugi jest zespół City, który zgromadził 4pkt. Kto dziś wygra tę wojnę? Zapraszamy do naszej oferty. My na to spotkanie proponujemy over bramkowy.


Barcelona: Ter Stegen - Roberto, Umtiti, Pique, Alba - Rakitic, Busquets, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar

City: Bravo - Zabaleta, Otamendi, Stones, Kolarov - Fernandinho - Sterling, De Bruyne, Silva, Nolito - Aguero

:arrow: Over 2,5 gola
:arrow: Kurs : 1.45
:arrow: Otobet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów

Godzinna: 20:45

Spotkanie: FC Barcelona – Manchester City

Typ: over 3 azjan

Kurs: 1.76

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Wydarzeniem czwartej trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów będzie powrót Guardioli do Barcelony gdzie jego nowy klub będzie starał się ugrać punkty na Camp Nou.  To że szukam tutaj bramek raczej nikogo nie powinno dziwić. Zacznijmy od gospodarzy o których za dużo nie trzeba pisać, cały czas od kilku sezonów utrzymują mega poziom, oczywiście z momentami kryzysu ale w ofensywie z tercetem MSN nawet grając beznadziejne zawody są wstanie strzelać bramki a dziś to trio zobaczymy od pierwszych minut z „głodnym” goli Messim wracającym po kontuzji i to tyle jeśli chodzi o ofensywę Barcelony.  Barcelona zmuszona do biegania i częstego bronienia przy szybkich zawodnikach a takich w City to na pewno nie brakuje potrafi popełniać naprawdę sporo błędów  przekonali się o tym w starciu min. z Vigo przegrywając 4:3, Borussia, Alaves, Atletico, Betis zdobywały tutaj bramki a ten potencjał tych ekipa do tego co oferuje City to inna po prostu jakość.  City świetnie zaczęło ale ostatnio już tak łatwo nie jest, szczególnie sporo problemów pojawiło się w grze defensywnej zresztą każdy widzi że Pep ciągle szuka optymalnego ustawienia dla tej formacji i praktycznie co mecz oglądamy co innego pewniakiem wydaje się Stones bez doświadczenia jednak w takich rozgrywkach oraz Otamendi, który potrafi mocno się spóźniać. Ostatnie mecz to sporo bramek straconych Celtic trzy, Totki dwie, Everton na Eithad strzela też bramkę, Swansea bardzo słabe w tym sezonie też w dwóch meczach strzela, na tle takich rywali był mega problem a dziś poprzeczka ustawiona bardzo, bardzo wysoko i będzie widać ten brak zgrania tej formacji. Jednak City już jest naprawdę solidnie poukładane w ofensywie i będą mieli dziś wiele do powiedzenia Aguer, De Bruyne, szybkie skrzydła będą tutaj wstanie wiele mieszać bo o problemach Barcelony napisałem w grze destrukcyjnej a jestem pewien Guardiola tutaj tylko na defensywę to sobie nie pozwoli, to nie jego styl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna: EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa - Kolejka 3

Spotkanie:  Barcelona   -              Manchester City

19.10.2016 20:45

Typ: 1

Kurs:  1,60

Bukmacher: Betsson

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20,45 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w trzeciej kolejce Ligi Mistrzów pomiędzy zespołami Barcelony i Manchesteru City. Jest to be wątpienia hit tej kolejki spotkań. Liderem w grupie jest Barcelona która ma 6 punktów. Manchester City zremiswoał swoje ostatnie spotkanie z Celticiem 3:3 co stawia go w trudnej sytuacji w grupie w walce o pierwsze miejsce. Dzisiejsze spotkanie będzie bardzo emocjonujące. Do Barcelony po kontuzji wraca Messi co bez wątpenia będzie sporym wzmocnieniem zespołu. Manchester City natomiast w ostatnich spotkaniach wyraźnie zanotował spadek formy przegrali bowiem z Tottenhamem i zremisowali u siebie z Evertonem. Zwycięzca dzisiejszego spotkania przybliży się mocno do zwcyięstwa całej grupy. W mojej opinii Barcelona wspierana dopingiem tysięcy kibiców będzie mocno naciskach swojego dzisiejszego rywala. Liczne sytuacje na pewno spowodują to iż w tym meczu padną bramki. Moim zdaniem mecz zakończy się zwycięstwem gospdoarzy 2:1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie PSV-Bayern
Typ: BTS
Kurs 1.79
Buk Unibet
Analiza: W 4 kolejce Ligi Mistrzów ekipa PSV na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Monachijskiego Bayernu, w pierwszym spotkaniu ekipa gości wygrał na swoim stadionie 4:1 i była zespołem znacznie lepszym, teraz PSV ma okazję do zrewanżowania się ekipie z Niemiec na swoim boisku, jednak moim zdaniem w tym meczu też gości , mistrz Niemiec jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, bowiem PSV na swoim boisku potrafi grać odważnie Bayer natomiast potrafi grać bardzo szybko kontratakiem i dlatego tutaj gospodarzom będzie chyba bardzo trudno zdobyć jakiekolwiek punkty do tabeli Ligi MIStrzów, według mnie gospodarze są zespołem, który spokojnie jeden raz powinien pokonac bramkarza zespołu przyjezdnych, stawiam również na sporą ilość bramek w tym meczu oraz na prowadzenie Bayeru tak do połowy spotkania jak i na jego koniec, Mój typ po końcowym gwizdku sędziego to wygrana zespołu przyjezdnych 1 do 3, myślę że będzie to bardzo ciekawe spotkanie, a goście już bardzo mogą sobie na wpadkę pozwolić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów


Spotkanie: Manchester City - Barcelona


Typ: Gospodarze (Manchester City) zdobędą bramkę w obydwu połowach- TAK


Kurs: 3,25


Godz: 01.11.2016 20:45


Bukmacher: Unibet


Analiza: Jest to chyba najbardziej wyczekiwany mecz tej kolejki Ligi Mistrzów. Jeśli Manchester City chce mieć jeszcze jakieś szanse na wygranie grupy, to muszą pokonać Barcelonę. Na wyjeździe Manchester przegrał 0:4, ale u siebie w Manchesterze mają szanse na dobry wynik z Barceloną. Barcelona ma trochę problemów jeśli chodzi o defensywę, gdyż jest parę kontuzji w drużynie. Jednym z nich jest brak Pique. Brak Iniesty też może być odczuwalny. Barcelona zagrała bardzo słabo w meczu ligowym z Granadą. Co prawda wygrali, ale tylko 1:0. Wcześniej mieli dużo szczęścia, że wygrali z Valencią i w tamtym spotkaniu stracili dwa gole. Barcelona nie jest więc w najlepszej dyspozycji, defensywa robi błędy. Manchester City zagrał bardzo dobrze z West Brom, bo wygrali na wyjeździe 4:0. Obydwie połowy Manchester City wygrał wynikiem 2:0. Barcelona nie jest w najlepszej formie, kilku ważnych graczy jest kontuzjowanych, więc jest to szansa dla Manchesteru City, żeby zdobyć chociaż po jednej bramce w obydwu połowach.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Legia-Real M
Typ: over 1.5 gola do połowy
Kurs 1.76
Buk Unibet
Analiza Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w którym ekipa Warszawskiej Legii na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Madryckiego Realu, goście naturalnie są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów pomimo tego iż grają na wyjeździe , w pierwszym spotkaniu Real Madryt praktycznie na stojąco ograł mistrza Polski, nie wysilał się za bardzo, ale teraz na stadionie w Warszawie będzie chciał postrzelać trochę goli, do tego Ronaldo, który spotkaniami z mistrzem Polski miał zapewnić sobie tytuł króla strzelców, nie miał wtedy dobrego dnia i ani razu nie pokonał Arkadiusza Malarza, moim zdaniem w tym meczu nie ma co stawiać czy goście wygrają(bo wygrają na pewno) tylko kwestią jest ile bramek zdoła strzelic ekipie Legii Madrycki Real, którego forma ostatnio wygląda dosyć dobrze, ostatnie 5 spotkań wyjazdowych Realu to minimum 4 bramki w meczu, więc moim zdaniem tutaj będzie podobnie bowiem po dwie bramki w każdej z połów moim zdaniem to niewiele, stawiam na wygraną gości oraz na dokładny wynik 1 do 4 może 1:5 myślę że Legia przy odrobinie szcześcia zdoła na swoim stadionie zdobyć przynajmniej jedną bramkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Champions League: Borussia M. - Celtic

Celtic were run ragged in the first leg and lost 2-0, the magin of defeat should have been greater and aside from their performance at home to Manchester City and England-Scotland match ups do have a different dynamic, they look some way short of the quality required to compete at this level currently . Kolo Toure made two horrendous mistakes, he will miss today's game, which might well be a bonus for the visitors, but the loss of left back Kieran Tierney most definitely will not be. The youngster is ever present this season and described by most watchers as their best defender . With BMG surely looking again to press and harry Celtic into mistakes and the Scottish champions with no option but to attack and that is the only way they can play, when you win 77% (last four seasons) of all league games, you have little experience of setting up defensively. They need to win this to get back into (at least) Europa League contention and BMG will be similarly minded as three points is going to guarantee EL football and would actually take them above Manchester City and up into second, unless the Premier League leaders also beat Barcelona ( see below). BMG will be stronger tonight than for the first leg, Celtic will not sit back too long and should be even more vulnerable defensively and one goal, should see this get very stretched.

"over" 3 goals 2.04 asian line/Sportmarket

from Clubgowi newsletter

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów UEFA
Godz : 20:45
Spotkanie : PSV - Bayern
Typ : over 10 RR

Kurs : 2.20
Buk : Bet365

Analiza : Mecz z gatunku must to win dla podopiecznych Philipa Cocu, jeżeli Ci chcą pozostać w walce o bezpośredni awans do 1/8 finału, na drodze stoi jednak wielki Bayern. Decydując się na pogranie takiego overa na rzuty rożne, poszedłem jednak bardziej w kierunku drużyny ze stolicy Bawarii :

Wyniki Bayernu jeżeli chodzi o rzuty rożne w pięciu ostatnich meczach :

Augsburg - Bayern (4-10)

Bayern - Augsburg (7-1)
Bayern - Borussia M (8-1)

Bayern - PSV (6-0)
Frankfurt - Bayern (2-6)

Oczywiście teraz ktoś powie, przecież tylko w jednym meczu wszedł over 10. Racja, ale w każdym z tych meczów Bayern robił ponad połowę. A jak wiemy PSV będzie musiało od czasu do czasu zaatakować, tak wyglądają liczby rogów u gospodarzy.

Vitesse - PSV (3-4)
Sparta R - PSV (5-5)
PSV - Sparta R (7-5)
Bayern - PSV (6-0)
PSV - Heracles (6-1)

Nie trzeba więc być Pitagorasem by stwierdzić, że przy łącznej liczbie rogów Bayernu (37) i PSV (22), daje to 59 rogów, czyli dzieląc na 5, 9.8 rogów na mecz. A teoretycznie bardzo dużo tych rogów nie jest potrzebnych, wystarczy 7-4, 8-3 na korzyść Bayernu i można cieszyć się wygraną, na moje oko, typ który śmiało jest do pogrania, oczywiście ktoś może powiedzieć, że mecz, meczowi nie równy, ale chciałem pokazać, że przy utrzymaniu obecnej tendencji do "zarabiania" rogów, ten typ jest do pokrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ludogorets Razgrad - Arsenal Londyn
Typ: 2/obie strzelą
Kurs:2,62
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Przed nami rewanżowe spotkania ligi mistrzów. Już po tej kolejce niektóre kluby mogą zagwarantować sobie awans do kolejnej fazy a w śród tych zespołów jest właśnie Arsenal Londyn.
Arsenal w meczu przed dwoma tygodniami rozbił zespół z Bułgarii aż 6:0 i ten wynik świadczy o różnicy klas obu ekip lecz mnie osobiście zespół Ludogorets się podobał zwłaszcza w pierwszej połowie meczu gdzie mieli sporo ciekawych akcji no i mieli także sporo okazji do strzelenia gola, dużo może Arsenal zawdzięczać bramkarzowi Ospinie, że nie puści ani jednego gola. Lecz tak jak wspomniałem już między obiema drużynami jest spora różnica klas.
Ludogorets z roku na rok robi postępy gra już 2 bądź 3 sezon pod rząd w lidze mistrzów. Graja fajny ofensywny futbol, w lidze strzelają sporo goli, ostatnie ich wyniki strzeleckie to 5:3, 4:0, 4:0 no i 0:6 z Arsenalem.
Ludogorets grał już w tym sezonie w lidze mistrzów przed własną publicznością z PSG gdzie przegrali lecz strzelili bramkę 1:3 do tego nie strzelony karny a Arsenal jest na tym samym poziomie co PSG dlatego mój typ jest wygrana gości ale także, że obie drużyny strzelą bramkę.
Do tego dochodzą problemy Arsenalu z kontuzjami bo aż 8 zawodników jest kontuzjowanych z tego 3 zawodników grało przed 2 tygodniami w meczu z Ludogorets a są to H. Bellerin, S. Cazorla i T. Walcott oprócz nich kontuzjowani są także: D. Welbeck, L. Perez, N. Monreal, P. Mertesacker, Ch. Akpom.
Polecam ten typ bo jest duże prawdopodobieństwo, że ten mecz się skończy podobnie do meczu z PSG.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Liga Mistrzów)
Mecz: Besiktas - Napoli

Typ: liczba bramek w meczu  – over 2,5

Kurs: 1,88

Bukmacher: OddsRing

Data: 01.11.2016  godz: 18:45

 

Analiza:

 

W pierwszym wtorkowym meczu Ligi Mistrzów Besiktas podejmie Napoli. Pierwsze spotkanie obu drużyn dostarczyło dużych emocji i niespodziewanie zakończyło się wygraną mistrza Turcji 3:2. Dzisiaj powinno być równie ciekawie i też spodziewam się wielu goli.

Besiktas w tym sezonie jeszcze nie przegrał, zarówno w lidze krajowej jak i Lidze Mistrzów spisuje się naprawdę dobrze. Zwłaszcza u siebie zespół gra ofensywnie, a tacy gracze jak Aboubacar, Quaresma czy Talisca świetnie napędzają akcje. W czterech meczach ligowych rozegranych u siebie Besiktas strzelił dwanaście goli i stracił cztery (co daje łącznie cztery gole na mecz). Dzisiaj na pewno też gospodarze będą bardzo groźnym rywalem dla Napoli i na pewno stać ich na zdobycie przynajmniej jednego gola.

Napoli to już całkiem ofensywny zespół, dla nich zawsze atak jest ważniejszy od obrony i stąd częste wysokie wyniki w ich spotkaniach. Bez Milika siła ognie nieco spadła, ale wciąż jest wielu błyskotliwych graczy jak Hamsik, Callejon, Mertens czy Insigne. W Lidze Mistrzów w meczach z udziałem Napoli pada bardzo dużo goli, same overy i nie inaczej powinno być też dzisiaj, tym bardziej że Azzurri muszą zaatakować bo sytuacja w tabeli zaczyna się lekko wymykać spod kontroli.

Powinniśmy zobaczyć otwarty mecz i dwa zespoły walczące o pełną pulę. Obie ekipy stawiają na atak i wymianę ciosów co może się skończyć kolejnym wysokim wynikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów

Godzinna: 20:45

Spotkanie: Monchengladbach – Celtic

Typ: over 3 azjan

Kurs: 2.13

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Nad tym starciem dla mnie nie trzeba się długo rozwodzi wiele czynników dla mnie świadczy tutaj za bramkami. Zacznijmy od tego Celtic by pozostać w grze musi dziś wygrać, nawet w walce o trzecie miejsce potrzebują trzech oczek, gospodarze też doskonale zdają sobie sprawę że jest szansa na wyjście z grupy ale do tego też potrzeba kompletu, zresztą nie mają nic do stracenia bo każdy punkt da im już i tak dla mnie trzecie miejsce. Kolejna sprawa spotykają się dwie ekipy stawiające na ofensywę. Gospodarze nie mają nic do stracenia, jestem pewien że podejdą do tego spotkania bardzo odważnie, mają na pewno odpowiednią szybkość i technikę by naprawdę tutaj strzelać bramki.  Luk w defensywie w ekipie Niemieckiej będzie sporo bo nie jest to zespół stworzony do bronienia, oni swoją jakość i wyniki czerpią z ofensywy. W poprzedniej edycji Ligi Mistrzów przegrali tutaj z Dynamo Kijów 1:3, City 1:2, zremisowali z Juve 1:1 oraz ograli Seville 4:2 – wszystkie mecze ofensywny w których motywem przewodnim nie było bronienie. Po przejęciu ekipy przez Rodgersa spodziewałem się takich Celtów którzy mają szybkość, kombinację, kontrę w ofensywie i potrafią kreować wiele sytuacji i dobijać rywali z kontry i tak to dotychczas wygląda, w eliminacjach Ligi Mistrzów też było ofensywie ale kompletnie ten zespół przy takiej grze nie przekonuje w defensywie. Na krajowym podwórku ta jakość z większością rywali powinna wystarczać chociaż w każdym meczu tracili bramkę, ale rywal trochę solidniejsza i ta liczba błędów rośnie taki mistrz Izraela potrafił odbudować się z 3:0 w dwie minuty na 3:2, a w rewanżu wygrał 2:0 i miał jeszcze mnóstwo okazji do wyższego wyniku. To wszystko jednak dotyczyło zespołów kilka klas słabszy od tego co czeka ich gdzie zagrają z zespołem ciągle napierającym w ataku a sami po porażce u siebie będą musieli się otworzyć. ępu do własnej bramki.  Do tego wszystkiego dodamy osłabienia po jeden i drugiej stronie które dotyczą kluczowych defensorów po stronie gospodarzy zabraknie Álvaro Domínguez, Christensen, jeszcze gorzej jest po stronie Szkotów gdzie nie zagra trzon: Toure,  Šimunović oraz Tierney.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów

Data i godz. 1.11.2016 20:45

Spotkanie: Basel    -    PSG

Typ: -1.5gola PSG

Kurs: 2.65

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Dziś o 20:45 na Jakob-Park w Bazylei miejscowa drużyna Basel podejmie PSG faworyta grupy A.

To już czwarta kolejka Ligi Mistrzów czas na mecze rewanżowe w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami w Paryżu padł wynik 3:0 dla PSG i to oni zdecydowanie przeważali na boisku. W grupie A sytuacja jest już praktycznie jasna bo zdecydowanie odjechało PSG i Arsenal i dziś obie drużyny staną przed szansą zapewnienia sobie awansu do następnej rundy, warunek jest jeden wystarczy tylko zremisować.

Myślę, że drużyna z Paryża nie będzie kalkulować i spokojnie wygra ten mecz.

Postanowiłem troszkę zaryzykować i zagrać w tym spotkaniu handicap -1.5 bramki na PSG po dobrym kursie.

Myślę, że dziś będziemy świadkami bardzo dobrego spotkania z którego zwycięsko wyjdzie drużyna z Paryża.

Edytowane przez adi0984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów


Spotkanie: Legia Warszawa - Real Madryt


Typ: Legia Warszawa powyżej 0,5 bramki w meczu


Kurs: 1,95


Godz: 02.11.2016 20:45


Bukmacher: William Hill


Analiza: Będzie to nietypowy mecz, bo nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś mecz Ligi Mistrzów był rozegrany przy pustych trybunach. Niestety kibice narozrabiali i Legia ponosi tego konsekwencje. Paradoksalnie taka okoliczność może zwiększyć szanse naszej drużyny. Real Madryt jest przyzwyczajony do tłumów na stadionie, więc różnie może być z ich koncentracją i mobilizacją. Mecz ten będzie przypominać bardziej trening niż oficjalne, ważne spotkanie. Nasze drużyny są bardziej przyzwyczajone do takich klimatów, bo przecież w Ekstraklasie gra przy pustych trybunach to nie jest jakaś rzadkość... O ile pamiętam, to Legia grała przy pustych trybunach w meczu z Ruchem Chorzów w Chorzowie i wygrała 2:0. W Madrycie Legia zagrała przyzwoicie. Udało im się szybko strzelić gola, były też okazje na kolejne. Legia Warszawa nie ograniczyła się tylko do obrony, ale szukała swoich szans i wyglądało to nieźle. Real Madryt w tym sezonie nie ma zbyt dobrej defensywy. W sześciu ostatnich meczach LaLiga stracili bramkę. W Lidze Mistrzów w każdym meczu dali sobie strzelić gola. Legia Warszawa podobnie jak w Madrycie teraz też może choć jedną bramkę strzelić.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...