Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN KONKURSU:


http://obstawianie.c...lamin-i-zasady/


Wzór podawania typów:


Dyscyplina: (przydatne szczególnie w przypadku mniej znanych lig i dyscyplin)


Spotkanie:


Typ: (w postaci 1X2 lub nazwy drużyny czy zawodnika, ewentualnie z oznaczeniem handicapu i jego rodzaju - europejski/azjatycki)


Kurs:


Godz:


Bukmacher: (wybrany z listy podanej w regulaminie)


Analiza:


W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny, brak linka odejmujemy 0.3 z kursu.


Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.


Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego


W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.


Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.


Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.


WAŻNE!


Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.c...-78#entry927400


Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna euro

Godz: 21:00

Spotkanie Rosja-Walia

Typ; BTS

Kurs 2.00

Buk Bet 365

Analiza: Spotkanie ostatniej rundy pomiędzy ekipami Rosji oraz walii , gospodarze muszą w tym meczu wygrać i liczyć na korzystny rezultat spotkania Słowacja-Anglia, według mnie Walijczycy są w zasięgu Rosjan, którzy w pierwszym spotkaniu pokazali się ze znacznie lepszej strony anieli w meczu z zespołem Słowacji, moim zdaniem tu rownież zobaczmy bramki z obu stron , Walia mocna w kontrach oraz w stałych fragmentach, bale oraz Ramsey potrafia strzelić z dystansu, Rosjanie natomiast powinni tutaj poprowadzić atak pozycyjny jak miało to miejsce w 2 połowie meczu ze Słowacją, gdzie zdołali odrobić tylko 1 gola, tu stawiam na wygraną zespołu Rosji , ich awans do kolejnej fazy tych rozgrywek , oraz na dokładny wynik 2:1, według mnie Walia, która w pierwszym meczu miała sporo szczęscia nie wejdzie do dalszej fazy gier, sugeruję się tutaj historią spotkań pomiędzy tymi dwiema ekipami, które grały ze sobą do tej pory 4 krotnie, 3 razy wygrała Rosja , tylko raz padł remis bez bramek  , liczę iż w tym meczu sytuacja może się powtórzyc.

 

http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/page-3?do=findComment&comment=960667

 

 

 

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna – USA, MLS


1466255366-yyy.png


 


Spotkanie: New York Red Bulls - Seattle Sounders


Typ: New York Red Bulls (- 1 AH)  


Kurs: 2.20


Data i godzina: 20.06.2016 01:30


Bukmacher: Marathonbet


Analiza:


 


W niedzielny wieczór w 15 kolejce MLS,New York Red Bulls podejmie na Red Bull Arena,ekipę Seattle Sounders.Gospodarze są w świetnej formie co zresztą widać.wygrali 4 mecze z rzędu na własnym stadionie.W poprzedniej kolejce mierzyli się z Toronto FC,wygrali 3-0 a najlepszy strzelec NY - Bradley Wright-Phillips,zdobył hat-tricka w 27 minut ! W 13 kolejce mierzyli się w derbach z NY City na wyjeździe i zdemolowali ich 7-0.Seattle Sounders gra w kratkę,w tym sezonie na wyjeździe wygrali tylko raz,na dodatek w tym meczu zabraknie Clinta Dempsey'a,który jest na Copa America razem z reprezentacją USA.Tak prezentują się strzelcy bramek obu drużyn,New York Red Bulls:Bradley Wright-Phillips (8 goli),Mike Grella (4 gole),Felipe (3 gole).Seattle Sounders: Jordan Morris (5 goli),Clint Dempsey (2 gole),Chad Marshall (2 gole) reszta mniej ważnych zawodników po 1 golu.Byki na swoim obiekcie grają świetnie i nie wydaje mi się,żeby goście mogli im tu w jakiś sposób zagrozić.Wchodzę z handicapem,gdyż spodziewam się kolejnych łatwych 3 punktów dla ekipy z NY.Powodzenia !


 


1466257885-6666666.png


 


http://obstawianie.com/topic/5988-usa-mls-oraz-nizsze-ligi/?p=960794


 


 


 


 


 


 


 


 


:plus: 120


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – EURO, Grupa B

Godzinna: 21:00

Spotkanie:  Słowacja – Anglia

Typ: over 2.5

Kurs:  2.59

Bukmacher:  Pinnacle

Analiza:

Anglia po świetnych eliminacjach nie wygląda tak pewnie na tych mistrzostwach, dla mnie problemem jest Hodgson a bardziej jego wybory personalne. Zestawienie defensywy wcale nie dziwi, która nie wygląda najgorzej ale tak naprawdę za dużo pracy do tej pory na tym turnieju nie mieli a jak już musieli popracować to robili to momentami chaotycznie. Problem tkwi w ofensywie gdzie mają ogromne pole manewru, w meczach towarzyskich w których potrafili ogrywać Portugalie, Niemców trener stawiła na wariant w dwoma napastnikami Kane – Vardy no i Rooney cofnięty a tutaj nagle zaczął grać jednym napastnikiem Totenhamu który dwa spotkania dla mnie przestać nie wiem czy jest zmęczony czy po prostu brakuje mu wsparcia w postaci kolegi.  Zamiast tego na skrzydle gra Sterling bardzo słaby sezon w City i dwa beznadziejne mecze na EURO a i w grach towarzyskich niczego nie pokazał.  Cała gra zmieniła się z Walijczykami w momencie gdy na boisko weszli Vardy oraz Stturidge strzelcy bramek – rozruszali cała grę. Muszą dziś zagrać od początku bo są po prostu w formie a nawet druga linia z nimi wygląda pewniej.  We właściwym zestawieniu personalnym Anglia ma ogromny potencjał w ataku. Słowacy troszeczkę zawiedli z Walijczykami, zjadła ich trochę presja po świetnych eliminacjach.  Pierwszy mecz ofensywnie zagrali słabo co zdecydowanie poprawili z Rosjanami. Dużo mankamentów po tych dwóch spotkaniach widzę w defensywie z Walią dominowali i dwa błędy zakończone bramkami. Rosjan mieli pod kontrolą do momentu kiedy nie oddali inicjatywy wówczas zaczęły się mnożyć błędy w defensywie a po straconej bramce zrobiło się nerwowo, widać było też problem fizyczny co nie wróży dobrze przeciwko Anglii świetniej przygotowanej fizycznie.  To może być ostry mecz a tak patrząc na dwa mecze obu ekip bramkarze nie są pewni a po jednej i drugiej stronie świetni specjaliści od rzutów wolnych. Jakość obu ekip tkwi w ofensywie a dodając do tego sytuacje w grupie powinny tu być bramki

http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/page-3?do=findComment&comment=961077

 

 

 

 

 

:minus: 150

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Euro 2016
Data: 20.06 21:00
Spotkanie: Słowacja - Anglia
Typ: powyżej 1.5
Kurs: 1.57
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

W ostatniej kolejce grupy B kursy na gola znacznie wzrosły w ostatnich godzinach, bukmacherzy przewidują bezbramkowy remis dający obu ekipom awans, ale jest to błędne myślenie w mojej opinii. Anglicy celują w pierwsze miejsce a remis tego nie gwarantuje w przypadku wygranej Walii. Oba zespoły do tej pory pokazały jakiś tam potencjał w ofensywie, ale gra defensywna momentami obu ekip nie wyglądała zbyt dobrze. Słowacy już stracili trzy gole, dwa z Walią i jeden przeciwko Rosji. Synowie Albionu rozkręceni już powinni zagrać bardziej skutecznie niż w poprzednich spotkaniach a to może oznaczać problemy obronne Słowacji, która też może coś trafić.

 

http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/page-3

 

 

 

 

 

 

:minus: 100

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – EURO, Grupa B


Godzinna: 21:00


Spotkanie:  Słowacja – Anglia


Typ: żółte kartki powyżej 3.5


Kurs:  1.72


Bukmacher:  bet365


Analiza: Dzisiaj postanowiłem zagrać coś z Mistrzostw Europy 2016. Z racji nie ciekawych kursów i wcześniejszych typów użytkowników na bramki pozostało mi zagrać na kartki. Tutaj wybrałem mecz Słowacja- Anglia głównie dla tego, że tutaj obie drużyny mają sporą szanse na awans i w przeciwieństwie do Rosji nie muszą spoglądać na drugi stadion. Wiadomo jak wygląda brytyjski futbol gdzie głównie oparty jest na fizycznej ostrej grze. Słowacy do tej pory w dwóch meczach złapali sześć żółtych kartek. Z jednej strony to dobrze bo widać, że grają ostro jednak z drugiej za pewne nie będą chcieli złapać kolejnych. Anglicy do tej pory złapali tylko jedną! Żółtą kartkę w meczu z Rosją obejrzał Cahill. Obie drużyny wiedzą, że w ćwierćfinale kartki się anulują więc nie będą mieć większego znaczenia. Czekałem do ostatniej chwili by zobaczyć składy obu drużyn. W Anglii zobaczymy kilka zmian. Na przykład od początku zagra Vardy, Sturridge i przede wszystkim Henderson, który lubi ostrą grę i możliwe, że obejrzy w tym meczu żółtą kartkę. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, a to dlatego, że zobaczymy kilku zawodników Liverpool'u tj. Henderson, Lallana, Clyne, Sturridge i Skrtel i tak na prawdę to każdy może zagrać na kartkę. 


 


http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/page-3?do=findComment&comment=961128


 


 


 


 


 


:minus: 100


Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – EURO 2016

Godzinna: 21:00, 20.06.2016r.

Spotkanie : Rosja - Walia  

Typ: remis

Kurs: 3.10

Bukmacher: Unibet

 

 

Dziś rozstrzygną się losy awansu w grupie B. Do tej pory stawce przewodzi Anglia, ma na swoim koncie już 4 punkty. Drugie miejsce z dorobkiem 3 punktów zajmuje Walia, na 3 miejscu plasują się Słowacy, natomiast na ostatnim miejscu z dorobkiem zaledwie jednego punktu znajdują się Rosjanie. Jak Rosja wygra to zachowa szans na awans, natomiast obecna ich forma piłkarska nie napawa optymizmem, należy również wspomnieć o ekscesach i wydarzeniach poza stadionowych oraz organizacyjnych. Według mnie Rosjanie będą chcieli zmyć plamę po nieudanych występach, zwłaszcza ze Słowacją i zagrają o 3 punkty.

Walia zagra w możliwie najsilniejszym składzie i ma realne szanse, w przypadku wygranej na zwycięstwo w grupie, pod warunkiem oczywiście, jak Anglia nie da rady Słowacji, która wcale nie stoi na straconej pozycji. Jeżeli weźmiemy pod uwagę mecze H2H- międzypaństwowe pomiędzy tymi drużynami, to Walia jeszcze nie wygrała z Rosją. Dziś istnieje duże prawdopodobieństwo, że odniesie pierwszą wygraną, ale wydaje mi się, że bardziej prawdopodobny jest remis i awans z Walijczyków z 2 miejsca.

http://obstawianie.com/topic/34106-euro-2016/page-3

 

 

 

 

:minus: 150

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...