Skocz do zawartości

[Zamknięty] Piłka Ręczna Mężczyźni / Mistrzostwa Europy Polska 2016


ŻYLETA

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka ręczna POLSKA - SERBIA 15/01/2016 - 20:30

typ Player Most Goals Przemysław Krajewski ( 0) Karol Bielecki ( 0 ) 2 

kurs 1.86


 

Tak na szybko i luźno i tak pewnie sie rozpisze... kursy na naszych ogólnie jak dla mnie do grania kompletnie-Mimo sporych osłabień Serbów( Marko Vujina, Rastko Stojkovicia i Momira Ilicia- Z dwóch pierwszych zrezygnował selekcjoner Dejan Perić, ostatni natomiast zawiesił reprezentacyjną karierę). To dla mnie zapowiada sie mecz walki imo może byc rożnie, bardziej przekonuje mnie over bramkowy 50,5 w tym meczu.Stawka duza presja ogromna- dwa doświadczone zespoły, które maja sobie coś do udowodnienia.Zadecyduje detale, dyspozycja dnia forma bramkarzy w szczególności sędziowie.Grupa bardzo ciekawa dla mnie niewygodna wyrównana pojedynek naszych zapowiada sie ciekawie.Wiadomo Karol zawsze groźny taka nasz lokomotywa jak wejdzie dobrze w mecz może byc szalenie groźny niebezpieczny z drugiej Lini. Ważny będzie ten pierwszy moment strzał jak trawi pójdzie z górki tak myślę... forma jest co udowadnia we wcześniejszych meczach. Bigler i kibice bardzo na niego liczą u nas atak może i powinien ładnie sie rozkładać na inne pozycje skrzydła, kolo ale głownie druga linia 9 metr. Z 4-5 bramek Karol rzuci, Krajewski wydaje sie pewniakiem na lewym skrzydle ma solidnego zmienika przy agresywnej obronie Serbów łatwo o bramki nie będzie zobaczymy jak z kontra no i za plecami obrony będzie nie byle kto bo Darko Stanić...ogólnie duzo więcej dowiemy sie po meczu, bo na razie to wróżenie z fusów, gdybanie i marzenia odnośnie kolejnego świetnego medalowego występu i tych niesamowitych emocji wiec zapinamy pasy i siadamy... może uda się zacząć pisać i powodować typy regularnie wielki powrót

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka ręczna - ME
Spotkanie: Polska - Serbia
Typ: Polska wygra 1-3 bramkami
Kurs: 3,40
Buk: Bet365
Godz: 20:30

Dziś o 20:30 w ramach Mistrzostw Europy Polsak zmierzy się z Serbią. Biało-czerwoni w większości spotkań/turniejów sparingowych pokazali się z dobrej strony. Jedynie w ostatnim meczu przegrali aż 14 bramkami z Hiszpanami. Wielkim osłabieniem jest bez wątpienia brak Jurkiewicza, który nie doszedł do siebie po odniesionej kontuzji kolana. Serbowie w spotkaniach sparingowych grali nieco w kratkę. W kadrze zabraknie z powodu kontuzji kluczowej postaci - Ilicia. O dziwo powołania nie dostał Vujin, który również był jednym z kluczowych graczy. W ostatnich latach mecze między tymi zespołami, zazwyczaj rozstrzygały się w końcówkach spotkań. Ściany pomagają gospodarzom, tak więc sędziowie powinni być bardziej przychylni Polakom, na których sporą presję będą wywierać kibice. Biało-czerwoni zazwyczaj niemrawo wchodzą w turnieje, tak więc upatruje tu szansę minimalnej wygranej podopiecznych Bieglera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dyscyplina: Piłka ręczna POLSKA - SERBIA 15/01/2016 - 20:30
typ Player Most Goals Przemysław Krajewski ( 0) Karol Bielecki ( 0 ) 2 
kurs 1.86
buk Betsafe
 
Tak na szybko i luźno i tak pewnie sie rozpisze... kursy na naszych ogólnie jak dla mnie do grania kompletnie-Mimo sporych osłabień Serbów( Marko Vujina, Rastko Stojkovicia i Momira Ilicia- Z dwóch pierwszych zrezygnował selekcjoner Dejan Perić, ostatni natomiast zawiesił reprezentacyjną karierę). To dla mnie zapowiada sie mecz walki imo może byc rożnie, bardziej przekonuje mnie over bramkowy 50,5 w tym meczu.Stawka duza presja ogromna- dwa doświadczone zespoły, które maja sobie coś do udowodnienia.Zadecyduje detale, dyspozycja dnia forma bramkarzy w szczególności sędziowie.Grupa bardzo ciekawa dla mnie niewygodna wyrównana pojedynek naszych zapowiada sie ciekawie.Wiadomo Karol zawsze groźny taka nasz lokomotywa jak wejdzie dobrze w mecz może byc szalenie groźny niebezpieczny z drugiej Lini. Ważny będzie ten pierwszy moment strzał jak trawi pójdzie z górki tak myślę... forma jest co udowadnia we wcześniejszych meczach. Bigler i kibice bardzo na niego liczą u nas atak może i powinien ładnie sie rozkładać na inne pozycje skrzydła, kolo ale głownie druga linia 9 metr. Z 4-5 bramek Karol rzuci, Krajewski wydaje sie pewniakiem na lewym skrzydle ma solidnego zmienika przy agresywnej obronie Serbów łatwo o bramki nie będzie zobaczymy jak z kontra no i za plecami obrony będzie nie byle kto bo Darko Stanić...ogólnie duzo więcej dowiemy sie po meczu, bo na razie to wróżenie z fusów, gdybanie i marzenia odnośnie kolejnego świetnego medalowego występu i tych niesamowitych emocji wiec zapinamy pasy i siadamy... może uda się zacząć pisać i powodować typy regularnie wielki powrót

po 3 bramki  :k:  zwrocik...:p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - ME
Spotkanie: Słowenia - Chorwacja
Typ: Słowenia/Słowenia (HT/FT)
Kurs: 3,20
Buk: OddsRing
Godz: 20:45

W ciekawie zapowiadającym się meczu Mistrzostw Europy, Szwecja zmierzy się ze Słowenią. Jest to niezwykle ważny mecz dla obu reprezentacji, gdyż prawdopodobnie między nimi rozstrzygnie się awans do kolejnej fazy turnieju. Skandynawowie mają sporą przewagę, jeśli chodzi o pozycję bramkarza. Obie drużyny mają porównywalne skrzydła, natomiast rozegranie jest na korzyść Słoweńców. Szczególnie liczę na Bombaca, który oprócz mocnego rzutu z dystansu, świetnie asystuje. Do tego jest świetnie spisujący się Marguc. Dobrze, że do kadry w szczęśliwych okolicznościach wrócił Gajić, który na kontratakach może zrobić różnicę, a do tego jest świetnym egzekutorem karnych. Słoweńcy w meczach sparingowych pokazali się z dobrej strony, ostatnio dość wysoko ograli Chorwatów, do tego remisy z Macedonią oraz porażka z Niemcami. Szwedzi nie zachwycili w sparingach, gdyż gładko przegrali z Hiszpanią, czy też polegli z Brazylią. Mimo, że na Słoweńców można było łapać wyższy kurs, to mimo to sądzę, iż warto ich pograć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna Serbia - Francja 17/01/2016 - 18:15

Ilość Goli Zawodnika Cédric Sorhaindo powyżej 2.5 

kurs 1,75 Unibet 

 

Kurs zjadliwy do grania patrząc na ta linie dość niska -Cedric powinien spokojnie ogarnąć te minimum trzy bramki(1 mecz najlepszy strzelec zespołu z 6 golami na bardzo dobrym %) .Jest formie, gazie mocny fizycznie. Młody zespól Serbski pokazał sie z dobrej strony w 1 meczu a dzisiaj napewno sa wstanie przez polówkę meczu postraszyć Karabaticia i spółkę- co za tym idzie Sorhaindo powinien dostać swoje minuty i sytuacje na bramki. Francuzi zagrali chyba na 30-40% swoich możliwości dość spokojnie gdy przyspieszyli spokojnie Macedończykom odskoczyli ale to było ostatnie 10 minut a tak to fajny wyrównany mecz. Glębia składu i potencjal w ekipę Onesty jest spory wszystko bardzo fajnie sie rozklada nie ma praktycznie slaby elementów. Drużyna jak chce dobrze mocno broni w odpowiednim momencie świetne kontry atak pozycyjny indywidualne umiejętności wszystko jest... z meczu na mecz będą sie rozkrecac a punk kulminacyjny ma przyjść wiadomo na fazę pucharowa- medalowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka ręczna; EUROPA: Mistrzostwa Europy - Runda wstępna

Spotkanie:Macedonia - Polska

17.01.2016 20:30

Typ: over 49,5

Kurs:1,59

Godz:

Bukmacher: Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20,30 odbędzie się spotkanie w grypie A Mistrzostw Europy rizgrywanych w Polsce.

 Faworytem tego spotkania są Polacy, którzy przy dopingu 17 tys kibiców oraz milionów przed telewizorami 

nie powinni zawieść. Polacy w pierwszym spotkaniu z Serbami mieli sporo problemów w defensywie przez co tracili 

sporo bramek. Jednak po pierwszym meczu można wnioskować że mamy wiele opcji w ataku oraz dobrą skuteczność

wśród kluczowych zawodników. Moim zdaniem w dzisiejszym spotkaniu zobaczymy sporo bramek w wykonaniu 

Polaków. Macedonia będzie opierać swą grę na swoim najlepszym zawodniku - Lazarovie, który spokojnie 

powinien nam rzucić około 10 bramek, co musimy zaakceptować. W moejj opinii dzisiejszy mecz wygrają Polacy 

a wynik tego spotkania będzie oscylował w granicach 28:23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dyscyplina: Piłka ręczna Serbia - Francja 17/01/2016 - 18:15
Ilość Goli Zawodnika Cédric Sorhaindo powyżej 2.5  :plus:
kurs 1,75 Unibet 
 
Kurs zjadliwy do grania patrząc na ta linie dość niska -Cedric powinien spokojnie ogarnąć te minimum trzy bramki(1 mecz najlepszy strzelec zespołu z 6 golami na bardzo dobrym %) .Jest formie, gazie mocny fizycznie. Młody zespól Serbski pokazał sie z dobrej strony w 1 meczu a dzisiaj napewno sa wstanie przez polówkę meczu postraszyć Karabaticia i spółkę- co za tym idzie Sorhaindo powinien dostać swoje minuty i sytuacje na bramki. Francuzi zagrali chyba na 30-40% swoich możliwości dość spokojnie gdy przyspieszyli spokojnie Macedończykom odskoczyli ale to było ostatnie 10 minut a tak to fajny wyrównany mecz. Glębia składu i potencjal w ekipę Onesty jest spory wszystko bardzo fajnie sie rozklada nie ma praktycznie slaby elementów. Drużyna jak chce dobrze mocno broni w odpowiednim momencie świetne kontry atak pozycyjny indywidualne umiejętności wszystko jest... z meczu na mecz będą sie rozkrecac a punk kulminacyjny ma przyjść wiadomo na fazę pucharowa- medalowa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka ręczna ME
Spotkanie Białoruś-Norwegia
Typ: under 59.5
Kurs 1.95
Buk Bet 365
Godz: 18:15
Analiza: Na jutro zagram na wygraną zespołu Norwegii z zespołem Białorusi, dla mnie ekipa ze Skandynawii jest faworytem do zwycięstwa w tym meczu , co spowoduję iż Norwegowie wyjdą z grupy, oba zespoły na chwilę obecną mają po 2 zdobyte punkty na swoim koncie, Norwegia w pierwszym swoim spotkaniu ograła Chorwację , następnie przegrała jednym golem z zespołem Islandii, ekipa Białorusi w swoim pierwszym meczu uległa wysoko zespołowi z Chorwacji natomiast niespodziewanie w następnym spotkaniu ograła dosyć pewnie Islandię rzucając jej aż 39 bramek co jest bardzo dobrym wynikiem, według mnie jednak Białorusini nie będą w stanie zagrać drugiego tak dobrego spotkania, następnie Norwegowie nie zagrają już po raz kolejny tak słąbo , więc mam wrażenie że w dniu jutrzejszym faworytem do zdobycia kompletu punktów są Norwegowie, którym drużyna z Białorusi moim zdaniem nie bedzie w stanie zagrozić w spotkaniu o tak wielką stawkę, stawiam na to iż nie obejrzymy tutaj 60 bramek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka Reczna ME

18.01.2016 / 18:00

Spotkanie : Rosja - Wegry  :plus: 
Typ: Rosja
Kurs 3.00
Buk Bet365

 

Dziś o godzinie 18:00 dojdzie do bardzo ciekawego spotkania w grupie D, drużyna Rosji zmierzy się z reprezentacja Węgier. Węgry są faworytem tego spotkania, lecz moim zdaniem będzie to bardzo wyrównane spotkanie. Już w pierwszym meczu Rosjanie pokazali, że mogą grać na wysokim poziomie (pierwsza połowa z Dania), niestety w końcowym rezultacie przegrali spotkanie, ale pokazali się z bardzo dobrej strony. Węgry w swoim pierwszy występie w Polsce pewnie pokonali słabszą Czarnogórę.

Rosjanie przyjechali w optymalnym składzie na turniej w Polsce, zaś w reprezentacji Węgier brakuje takich zawodników jak: Lekai,  Csaszar.

Mecz moim zdaniem może być bardzo wyrównany i jeśli Rosjanie chcą wyjść z grupy z dorobkiem punktowym to dziś muszą pokusić się o sprawienie niespodzianki których w tym turnieju nie brakuje.

Edytowane przez adi0984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna CZARNOGÓRA - DANIA 18/01/2016 - 20:15

Player Most Goals Mikkel Hansen ( 0 )- EGGERT Anders(0) 

typ Hansen 

kurs 1,62

Unibet 

 

Teoretycznie to powinien byc łatwy mecz dla Duńczyków.Obaj powinni swoje bramki zdobyć: EGGERT w końcu coś z kontry i skrzydła bo w 1 spotkaniu mało go było w ofensywie na ponad 48 minut tylko 2 gole w tym 1 z karnego.Pytanie ile minut obaj dostana i jak szybko podopieczni GUDMUNDSSON zbudują bezpieczna przewagę.Hansen zagrał ze sborna bardzo dobre zawody w ciągu 30 minut gry oddal 8 rzutów wszystko z 9 metra z czego 4 trawił zanotował 5 asyst.Tutaj liczę na podobne statystki to znaczy Mikkel rzuca duzo, często i powinien parę rzutów więcej oddać od małego skrzydłowego -wiadomo Anders rzuca karne ale co pokazał 1 mecz tam jest kilka opcji do karnych i nie koniecznie on je będzie rzucał.Nie wiem ile minut pograją ale chyba Eggert nie pogra tylu minut co z Rosja bo swoje lata ma kadra jest szeroka, może nie ma takiej alternatywy ale to będzie dobry moment dla trenera żeby komuś dać kilka minut więcej na pogranie i sprawdzenie sie w takim turniej.Bet z opcja zwrotu.

 

:plus: 62

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka ręczna mistrzostwa europy

Data, godzina: 19.01.2016 20-30

Spotkanie:  Polska - Francja 

typ: Francj -3,5

kurs:  1,96

buk: ComeOn

 

Analiza:

Spotkanie z Trójkolorowymi to najtrudniejsze zadanie w pierwszej fazie grupowej tegorocznych mistrzowstw europy. Polacy już osiągnęli swoj cel bo po dwóch zwycięstwach maja juz pewny awans z grupy, pytanie tylko z jakim dorobkiem punktowym. Dla Francuzów to również ważny mecz, bo zwycięzca meczu awansuje z czterema punktami do drugiej fazy co daje spory handicap nad pozostałymi rywalami w walce o półfinał. I naszym ciężko bedzie pokonać Francję, bo to aktualny mistrz świata z Kataru, gdzie w wielkim stylu sięgnęli po tytuł. W zeszłorocznym championacie wygrali wszystkie mecze poza Islandią, z którą zremisowali.  I w tych mistrzostwach obok Hiszpanów stawiani są w gronie głównych pretendentów do złota. Nasi są wstanie sprawic niejedną niespodziankę, ale czy sa wstanie zagrozić Francji?? Po tym co pokazali w pierwszych meczach to raczej nie jestem optymistą by udało się zgarnąć komplet punktów z Trójkolorowymi. To jednak zbyt silna drużyna na nasz zespół, który niestety nie potrafi grać cały mecz na równym wysokim poziomie. Jak znów zdarzą się nam przestoje jak w meczach z Serbami i Macedonią to nie ma co się oszukiwać że Francuzi nam odjadą i nie bedzie już nerwowej końcówki bo wynik bedzie przesądzony. Francja w dwóch pierwszych meczach pewnie wygrywali swoje mecze (poza pierwsza połową z Macedonia mieli pełną kontrolę nad rywalami), a tradycyjnie najlepszymi graczmi byli Karabatic i Abalo, a w bramce jak zwykle szalał Omeyer. Ze Serbami błysnął za to  Sorhaindo , a nie można zapomnieć o Guigou. Z Francuzami nigdy nam nie szło i na mistrzostwach zawsze górą byli nasie rywale. Moim zdaniem i tym razem będzie podobnie i to Francuzi z kompletem punktów wejdą do kolejnej fazy grupowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna - ME

Spotkanie: Macedonia - Serbia

Typ:Macedonia - 1.0 ( Azjan )

Kurs: 2.16

Godz: 18.15

Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

 

Decydujące spotkanie o trzecią pozycję w "Polskiej" grupie oraz awans do kolejnej fazy turnieju. W Bałkańskim pojedynku zmierzą się ze sobą Macedonia oraz Serbia mój typ na to spotkanie to wygrana Macedończyków co najmniej dwoma bramkami ( 1 = zwrot ). Oglądałem wszystkie spotkania naszej grupy. Potomkowie Aleksandra Wielkiego postawili się o wiele mocniej reprezentacji Francji + mimo o wiele lepszej obrony niż w meczu z Serbią Polacy również bardzo męczyli się w rywalizacji z nimi, prezentują na tym turnieju wyższą formę od swoich rywali i przyjechali tu w pełnym składzie. Jest to bardzo ważne ponieważ dzięki temu mają wyraźną przewagę umiejętności na Serbami. Na bramce Ristovski spisuje się o wiele lepiej niż jego odpowiednik, koło również wyraźnie na korzyść Macedoni, być może skrzydła minimalnie lepsze u Serbów ( Nikcević ) ale rozegranie minimalnie ponownie za Macedonią. Minimalnie ponieważ uważam ich rozegranie za bardziej stabilne i pewne, które poniżej pewnego poziomu nie zejdzie. Serbowie mogą odpalić jak Nenadić w meczu z Polską ale nie są stabilni. Myślę, że dziś solidność i lepsza forma poprowadzi Macedończyków do zwycięstwa.

 

Wynik 24:24 Typ:  :minus:

Edytowane przez Husarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosja vs. Czarnogóra / ME 2016 Piłka Ręczna 

 
Witam wszystkich użytkowników portalu obstawianie.com! Na dzisiaj wybrałem ciekawe spotkanie które jak dla mnie ma bardzo dużą szansę wejścia. Jest to mecz grupowy Mistrzostw Europy w piłce ręcznej pomiędzy Czarnogórą a Rosją. Jak wiemy na tych Mistrzostwach dzieją się rzeczy bardzo nieprzewidywalne, jak np remis Słowenii z Hiszpanią po 24 (mimo iż przez cały mecz Słoweńcy kontrolowali przebieg spotkania) lub wczorajsze nasze zwycięstwo nad Francją. Dzisiaj szukam kolejnej niespodzianki w postaci reprezentacji Czarnogóry która była bliska pokonania Duńczyków. Rosjanie pokonali ledwo Węgrów a także dostali lanie od Duńczyków. Nie pokazali jak na razie nic ciekawego na tych Mistrzostwach, natomiast Czarnogóra grała nparawdę dobrze z Duńczykami i jeśli dzisiaj zagrają tak samo to nie ma co się martwić o ich zwycięstwo. Mało tego jeśli Czarnogóra wygra to spotkania i przy porażce Węgrów z Duńczykami (co jest bardzo prawdopodobne) Czarnogóra wyjdzie z grupy a z mistrzostwami pożegnają się właśnie Węgrzy więc Rosjanie dzisiaj mogą się podłozyć Czarnogórze i mogą nawet przegrać ten mecz, bo jeśli nawet Węgrzy wygrają z Duńczykami to wtedy Czarnogóry odpadną a Rosja i tak wywalczy awans,. Dzisiaj jak dla mnie Czarnogóra powalczy i w tym spotkaniu może paść kolejne sensacja na tych Mistrzostwach. Jak dla mnie warto grać za drobne na czyste zwycięstwo Czarnogóry.

 

Typ: Czarnogóra (5.50) 

  Bukmacher: Betsson

Godzina: 17:15

 

Edytowane przez Zamko29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka ręczna mistrzostwa europy

Data, godzina: 20.01.2016 17:15
Spotkanie:  Niemcy - Słowenia  :plus:
Typ: Niemcy 
Kurs:  2.03
buk: ComeOn
 
Dziś o 17:15 Słowenia powalczy z Niemcami o pozostanie w Mistrzostwach Europy które rozgrywane są w Polsce. Po bardzo dobrym spotkaniu z Hiszpania bukmacherzy w dzisiejszym spotkaniu wystawili wręcz wyrównane kursy w pojedynku z Niemcami. W zespole Niemiec brakuje kilku podstawowych graczy, lecz nowi, młodzi zawodnicy spisują się bardzo dobrze. Znakomcie w bramce spisuje się Andreasa Wolff. 
Słoweńcy w tym turnieju grają bardzo nie równo, przykład pierwsza i druga połowa ze Szwecją. Mają chwile przestojów, po czym są w stanie rzucić kilka bramek z rzędu. Niemcy zagrali dwa dobre mecze, pomimo porażki z Hiszpanią, odbudowali się i pokonali Szwecję po ciężkim meczu. 
Ostanie cztery spotkania ze Słowenia padły łupem dla Niemców i były to raczej pewne zwycięstwa. Myślę, że mimo młodego zespołu Niemcy pokonają dziś Słowenię i zabiorą dwa oczka do kolejnej fazy Mistrzostw.
Edytowane przez adi0984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka ręczna mistrzostwa europy 2016

Data, godzina: 21.01.2016 18:15
Spotkanie:  France - Belarus
Typ: (Białoruś + 5,5) Białoruś
Kurs:  2.67
buk: Unibet
W pierwszym dniu kolejnej fazy Mistrzostw Europy w piłce ręcznej spotkają się Francja i Bialoruś. Jak powszechnie wiadomo Francja jest głównym faworytem do tytułu, Białoruś raczej dostarczycielem punktów. W pierwszej fazie grupowej Białoruś nic szczególnego nie osiągneła a jednak awansowała kosztem Islandii ( nikła wygrana 39-38), po za tym dwie przegrane: wyraźna ze Chorwacją 27-21 i w wyrównanym meczu z Norwegia 29-27 ( do przerwy prowadzenie Białorusi 13-12). W pierwszych połowach Białoruś radzi sobie nie najgorzej, niestety ich problemem jest druga cześć meczu gdzie dużo tracą. Myślę ze po przegranym meczu z Polską, Francja nie otrząśnie sie na tyle by zdeklasować Białoruś i raczej podejdzie do tego meczu ostrożnie. Nie ulega chyba wątpliwości że ze względu na różnice klas Francja ten mecz wygra ale uważam ze nie więcej niż 5 bramkami. Mój typ to wygrana Białorusi przy handicapie + 5,5 bramki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka ręczna ME

Data, godzina: 20.01.2016 20-30

Spotkanie:  Chorwacja - Macedonia

typ: Ivan Cupić over 3,5 gola

kurs:  1,72

buk: Unibet

 

Analiza:

Druga faza grupowa mistrzostw europy. Tu już nie ma przelewek bo każdy mecz jest na wagę medalu. I na początek stają zespoły, które nie maja komfortowej sytuacji, czyli Macedonia i Chorwacja. Ci pierwsi weszli do tej fazy bez nawet punkciku, Chorwaci uważani za faworyta grupy B stracili dwa punkty w meczu z Norwegami. Macedonia nie ma raczej szans by włączyć się o dwa czołowe miejsca. Poza Lazarovem nie ma tam lidera, a sam Kiril, który ma już na karku 37 lat tego wózka nie uciągnie. Chorwaci natomiast nie mogą sobie pozwolić na stratę kolejnych punktów więc od razu ruszą na Macedończyków. Spodziewam się podobnego scenariusza jak w ostatnim meczu z Islandczykami gdzie w pierwszej połowie wręcz zmietli rywala wygrywając tę część gry aż 19-10. Spory udział w tym miał mój faworyt na dzisiejsze spotkanie, prawoskrzydłowy Vive Ivan Cupić, który zdobył w pierwszej połowie meczu cztery gole. I na conajmniej tyle goli licze w dzisiejszym meczu. A na niego raczej można stawiac w ciemno, bo to jeden z lepszych zawodników na świecie na swojej pozycji. W ostatnich latach gra na wysokim poziomie dzięki czemu poza trofeami klubowymi i reprezentacyjnymi sam kolekcjonuje wyróżnienia indywidualne takie jak  najlepszy prawoskrzydłowy Igrzysk Olimpijskich w Londynie czy  najlepszy prawoskrzydłowy Ligi Mistrzów. Do tego był wybrany nawet najlepszym szczypiornistą Chorwacji (w 2012 roku). Ivan to podstawowy gracz reprezentacji i na pewno dostatnie sporo minut w których powinien oddać kilka rzutów i zdobyć kilka goli. Na tym turnieju narazie zdobył ich dwanascie i moim zdaniem dziś powienien spokojnie dołożyć ich conajmniej cztery-pięć. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka ręczna mistrzostwa europy 2016


Data, godzina: 21.01.2016 20:30


Spotkanie:  Macedonia - Chorwacja


Typ: -2.5 Chorwacja :plus: 


Kurs:  1.74


Betsson


 


Dziś o 20:30 zostanie rozegrany drugi mecz w "polskiej" grupie Macedonia zmierzy się z Chorwacją. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są Chorwaci, być może w tym turnieju jeszcze nie zaskoczyli jak powinni bo do drugiej fazy awansowali tylko z dwoma punktami, przegrywając z Norwegią. Macedonia to o wiele słabszy zespół od Chorwacji, lecz posiada w swojej drużynie znakomitą gwiazdę Lazarova. Macedończycy słabną w końcowych fragmentach meczu, tak było zarówno w meczu z Francją i z Polską, remis udało im się wywalczyć z drużyną Serbii co dało im awans do drugiej rundy turnieju. Ciekawie wyglądają pojedynki obu drużyny, trzykrotnie wygrała drużyna Chorwacji i zazwyczaj były to zwycięstwa kilkoma bramkami. Sądzę, że Chorwacja wygra na luzie dzisiejsze spotkanie i pozostanie w walce o półfinał Mistrzostw Europy.


Edytowane przez adi0984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: 

Francja -

Chorwacja

 

typ: HT/FT 1/1

kurs: 1.82

buk: Unibet

data: 23.01.16 godz: 18:15

Dyscyplina: ME Piłka ręczna

 

Bardzo ciekawy mecz na jutro, chyba w ogóle najciekawsze spotkanie w tej fazie rozgrywek nam się zapowiada bo spotykają się dwie bardzo utytułowane ekipy. Francuzi niby przegrali w grupie z Polską ale nadal nie wydaje mi się, by inny był faworyt do wygrania ME niż oni. W meczu z Białorusią pokazali swoje rozdrażnienie prowadząc nawet 20:5 co jest po prostu pogromem. Chorwacja jak to Chorwacja w piłkę ręczną, zawsze groźna, zawsze kandydat do medali ale jakoś nie zachwyca na tych mistrzostwach. Po pierwsze przegrana dość zaskakująco z Norwegią. Mecz z Białorusią czyli tym rywalem z którym grała Francja też jakiś taki niemrawy. Niby wygrany tymi 6 bramkami ale nie był to taki pogrom jaki widzieliśmy w wykonaniu Francuzów. Co do Francji to tak jak napisałem. Porażka z Polską była dziwna. Nie było w ogóle widać po nich, żeby jakoś się przejmowali, że przegrywali momentami 7-8 bramkami. Wyglądało to bardziej jako spotkanie towarzyskie. Obie ekipy znają się bardzo dobrze. Grały ze sobą już bardzo dużo razy ale od czasu gdy Francja stała się topową ekipą, ba stała się praktycznie murowanym kandydatem do złota na każdej większej imprezie to Chorwaci mają mało do powiedzenia. W ostatnich 17 meczach Chorwaci wygrali z Francją zaledwie 5 razy. Kurs na całe spotkanie jest równie ciekawy ale myślę, że możemy jutro zaobserwować to samo co z Białorusią może nie w aż tak wielkim stopniu ale Francja na pewno będzie od początku chciała narzucić swoje tempo bo teraz już nie ma przebacz i przegranie jakiegokolwiek meczu może przekreślić dalsze losy tym bardziej, że nie wchodzili do tej fazy z kompletem punktów więc priorytetem dla nich jest wygranie wszystkich meczy, oraz co ważne grają jutro przed Norwegią więc dla ewentualnych kalkulacji nie będzie miejsca czy trzeba się spinać czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna, ME

Spotkanie: Polska - Norwegia :plus:  28-30

Typ: 2

Kurs: 4,03

Godz: 20:30

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Kurs na Norwegów jest szokujący. Polacy owszem, pięknie grają, wszystko wygląda bajkowo, ta fantastyczna postawa w meczu z Francją, ale bez przesady. Przeca my nie gramy dziś z jakimiś Turkami, tylko z Norwegami. Grzechem jest tego nie zagrać. Można się śmiać, ale Polacy przecież uwielbiamy komplikować sobie sprawy. Do tej pory wszystko wyglądało różowo, czas na jakieś odcienie szarości. Tym bardziej, że Norwegowie bez problemu nas przyćmić. Fajnie wygląda u nas gra na kole, Syprzak robi robotę, aż miło, Bielecki z drugiej linii też galancie wypada, Lijewski często się uruchamia, ale niestety w obronie często się gubimy. Z Francuzami nam pykło, ale wcześniej trochę chaosu było. Do tego te nasze przestoje. Jeśli i dziś się przytrafią, to taki zespół, jak mocny średniak europejski może to wykorzystać bez problemu. Oni przecież pokazali już na tych mistrzostwach, że mogą być groźni. Pokonanie Chorwacji to nie lada wyczyn, a Norwegom się udał. Baa, rzucili im 34 bramki. Błysnął Hasen, który uważam, że zrobi dziś robotę i Polacy będą mieli z nim sporo problemów. Elegancko prezentuje się Bjornsen, on również coś dołoży od siebie. Uważam, że mecz jest na styku. Jeśli Polakom nie pyknie coś w przodzie na początku meczu, a i w obronie będzie padaczka, to Norwegowie szybciutko mogą sobie ustawić mecz. Okej, my lubimy horrory w drugiej połowie, ale pamiętajmy, że nie zawsze się musi udać. Haah, jest jeszcze H2H. Skandynawowie są dla nas niewygodnym rywalem. 3 mecze, my bez zwycięstwa. Kursiwo baja, więc gramy.

Edytowane przez bam14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Ręczna

Spotkanie: Francja - Chorwacja

Typ:over 55.0 ( Azjan )

Kurs: 2.03

Godz: 18.15

Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

 

W poprzedniej kolejce rozgrywanej w czwartek obie drużyny pokazały swoją moc w ofensywie i rzuciły swoim rywalom po 34 bramki. Obie drużyny były wyraźnie podrażnione tym,że weszły do drugiej rundy jedynie z dwoma punktami i wskoczyły na swój najwyższy poziom. Dziś w moim przekonaniu znów będziemy świadkami dużej liczby bramek i mój typ na to spotkanie to suma goli powyżej 55 ( 55 = zwrot ). Po pierwsze jest to kluczowy mecz dla obydwu ekip - zwycięzca wyprzedzi w ilości punktów przegranej z wieczornej rywalizacji Polski z Norwegią i będzie miał bardzo duży handicap przed ostatnim spotkaniem. Chorwaci są obecnie w trakcie zmiany pokoleniowej, z drużyny odeszło wielu liderów z poprzednich turniejów co prawda mają młodych bardzo utalentowanych graczy ale są oni mocniejsi w ofensywnie, w obronie jeszcze nie prezentują poziomu swoich poprzedników i tracą bardzo dużo bramek z lepszymi ofensywami : 34 z Norwegią czy 28 z Islandią. Dziś na przeciwko nich stanie wciąż podrażniona porażką z Polską reprezentacja Francji. Trójkolorowi lubią nakręcać tempo w ataku, ich akcje szybko kończą się rzutem więc w tym spotkaniu będziemy mieli raczej bombardowanie z obu stron niż spokojną, ułożoną grę. Polacy pokazali, że da się im rzucić powyżej 30 bramek więc młodzi Chorwacji są w stanie to powtórzyć. Mecz zapowiada się mocno ofensywnie dlatego stawiam over.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - ME
Spotkanie: Polska - Białoruś (pierwszy który zdobędzie punkty - Bielecki/Rutenka/M. Jurecki)
Typ: M. Jurecki
Kurs: 3,25
Buk: Unibet
Godz: 20:30

W niezwykle ważnym meczu Polska zmierzy się w Krakowie z Białorusinami. Biało-czerwoni po przegranej z Norwegią skomplikowali swoją sytuację i potrzebują dwóch zwycięstw - z naszymi wschodnimi sąsiadami oraz Chorwacją. Dzisiaj powinno być zadanie nieco łatwiejsze, gdyż Białorusini na tych mistrzostwach nie zachwycają. Fakt udało im się ograć Islandię, ale w pozostałych meczach nie pokazali nic ciekawego. Pójdę w nieco innym, ryzykownym kierunku, czyli kto z powyższej trójki strzeli pierwszy gola. Rutenki nie trzeba przestawiać - niekwestionowana gwiazda Białorusinów. Wyeliminowanie tego gracza będzie kluczem do sukcesu. Nasi obrońcy na pewno będą się chcieli zrehabilitować i odizolować go od gry. Bielecki ostatnio rozegrał fenomenalny mecz, jednak na sporą zdobycz przełożyły się również skuteczne rzuty karne. O dziwo bukmacherzy dają najmniejszą szansę Jureckiemu, który 3/4 naszych meczów otwierał zdobytą bramką. Jest to niezwykły walczak, który dodatkowo jest podrażniony ostatnią porażką. Ciężar gry będzie spoczywał na nim.Potrafi z łatwością przedrzeć się przez obronę rywali i oddać rzut nie do obrony. Moim zdaniem walka rozstrzygnie się między Rutenką, a Dzidziusiem. Jest to niezwykle typ ryzykowny, ale sądzę, iż po takim kursie warto zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwecja-Dania

Szwecja +4,5 @1.85 Bet365 :plus: :plus: :plus:

 

Oczywiście wyraźnym faworytem w tym meczu jest Dania, są jedyną niepokonaną ekipą której brakuje małego kroczku aby się znaleźć w rundzie medalowej a mają do rozegrania w tej rundzie aż dwa spotkania.Uważam jednak że pojedynek ze Szwecją nie będzie dla nich spacerkiem, Szwecja mimo że już bez mażeń o medal nie odpuści derbów Skandynawii i będziemy na pewno świadkami zaciętego pojedynku bez żadnej taryfy ulgowej z ich strony.Uważam że ten pojedynek nie rozstrzygnie się szybko, Szwedzi w tym meczu zagrają bez presji wkładając w ten mecz praktycznie wszystkie swoje pokłady.Dla Danii z kolei zdobycie 2 punktów da komfort w ostatnim meczu z Niemcami, będą prawdopodobnie mogli decydować wynikiem nie tylko na kogo chcą trafić w rundzie medalowej (wszystko też oczywiście będzie zależeć od wyników w grupie krakowskiej) a może nawet kogo tam wpuścić, z drugiej strony wkładanie sporych sił na tym etapie może się odnieść na batalii medalowej także ze strony Duńczyków na pewno pełna koncentracja ale też gra z rozsądkiem.Duńczycy raczej zwycięsko ale nie gładko, każdy się zresztą zdążył już potknąć być może więc kto wie nawet porażką nie zamkną drogi o medal wystarczy wygrać z Niemcami.

Edytowane przez Manhunt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - ME
Spotkanie: Hiszpania - Węgry
Typ: 1 Handicap ( 0 : 5.5 )
Kurs: 1,71
Buk: Betsafe
Godz: 18:15

 

 

Faza grupowa wkracza w decydującą fazę w tym meczu oczywiście faworytem jest Hiszpania która ma bardzo duże szanse na półfinał,natomiast Węgry już na medale nie mają co liczyć ale napewno też się nie położą.Jednak uważam że Hiszpania poprostu się po nich przejedzie bo ostatni mecz jaki zagrali z Danią na długo zostanie w pamięci,ewnetualna strata punktów także w tym meczu Hiszpanów eliminuję więc dzisiaj przez cały mecz myśle będą już skoncentrowani i nie pozwolą sobie na błędy które popełnili w meczu z Duńczykami.Węgy przegrali ostatnie dwa mecze bardzo a średni wierzę żeby z Hiszpanami miało by się coś zmienić.Tak czy inaczej warto dzisiaj zagrać grubiej na to że Hiszpania bez większych problemów wygra z Węgrami kwestia tylko iloma golami,ja stawiam dość asekuracyjnie ale myśle że można się nawet pokusić handi 7,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - ME

Spotkanie: 

Szwecja - Dania

Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 1,60
Buk: OddsRing
Godz: 20:30

 

Tym razem zagapił się OddsRing i trzeba korzystać póki można. Kursy u pozostałych buków w okolicach 1,38-1,40 a tu taki prezent. To co zrobili Duńczycy w meczu z Hiszpanami po prostu nie pozwala inaczej myśleć o tym meczu. Pełna klasa za drugą połowę. Konsekwentna gra i zaangażowanie zmiotło Hiszpanów z parkietu i cóż, droga do 1 miejsca w grupie stoi już przed Duńczykami otworem ale jeśli chcą je zająć to dziś ze Szwedami muszą wygrać. Szwedzi na turnieju nie błyszczą, przeszli pierwszą fazę ale to nie ta Szwecja co kilka lat temu, to nie Ci zawodnicy którzy bili się o medale z najlepszymi. Pomimo tego nie można tego meczu lekceważyć w końcu są to derby Skandynawii i wiadomo jak gracze i w ogóle ludzie podchodzą do takich spotkań. Walka na pewno będzie i nie ma mowy o odpuszczaniu ze strony Szwedów. Problem w tym, że Duńczycy jako jedyna ekipa dotychczas w turnieju pokazała na co ich naprawdę stać i nie zaliczyła jeszcze żadnej wpadki. Wgrywają co mają wygrać, podnoszą się po słabej grze jak tylko umieją i wychodzi im to co najmniej dobrze, żeby nie powiedzieć rewelacyjnie. Obie ekipy znają się bardzo dobrze i mecze zawsze były na styku więc i handicap w stronę Szwedów jest tutaj bardzo ciekawym typem. Dlaczego więc typ do połowy i na całe spotkanie ? Główne z powodu tego co zobaczyłem w spotkaniu z Hiszpanią i błędów jakie były w 1 połowie. Zaraz ktoś powie, że to neguje mój typ bo tam zagrali słabo. No i właśnie w tym sęk. Myślę, że Duńczycy wyciągną wnioski po tamtym meczu i tutaj wpadki już nie będzie i od początku usiądą na Szwedach aby później mieć spokojny mecz i pod koniec dać odpocząć podstawowym zawodnikom a nie bić się do końca o wygraną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka ręczna ME

Data, godzina: 26.01.2016 20-30

Spotkanie:  Dania - Szwecja

typ: Mikkel Hansen -5,5

kurs:  2.00

buk: Unibet

 

Analiza: 

Duńczycy dzis stana przed ogromną szansą by prawie zapewnić sobie awans do półfinału. Prawie, bo nawet zwycięstwo tego nie gwarantuje. Ale gdyby tak się stało to mogliby nawet przegrać z Niemcami w ostatniej kolejce trzema golami. A z naszymi zachodnimi sąsaiadami bedzie dla nich bardzo ciężki mecz, bo Niemcy w tych mistrzostwach grają bardzo dobrze i po inauguracyjnej porażce z Hiszpanią wygrali cztery mecze. Ale ten mecz dopiero jutro, a dzisiaj skandynawskie derby. Szwedzi weszli to głownej grupy dzieki zwycięstwu ze Słowenią, ale zerowy dorobek dawal iluzoryczne szanse na awans, ktore pogrzebali juz w pierwszym meczu z Rosją, który zaledwie zremisowali. I dla nich jest to mecz o pietruszkę, bo nawet gra o czwarte miejsce w grupie, ktore da im jeszcze dodatkowy mecz o miejsca 7-8, to raczej nie jest szczyt ambicji Szwedów. Duńczycy natomiast grają świetnie i wygrali wszystkie mecze na tym championacie. W ostatnim meczu dla mnie niespodziewanie ograli Hiszpanów 27-23, choć do przerwy przegrywali 11-14. Widać olbrzymi potencjał u Duńczyków i jest to mocny kandydat do finału w ME. Ja osobiście czekam na świetny występ ich lidera, Mikkela Hansena. Pamiętam jego pierwsze mistrzostwa europy w 2008 roku, kiedy jeszcze jako żółtodziób w kadrze seryjnie zdobywał bramki i był odkryciem turnieju w Norwegii, gdzie Dania zdobyła mistrzostwo. Już jako młokos pokazał ogromny talent i przez kolejne lata tylko potwierdził, ze w Danii urodził sie gracz światowego formatu. W swoim dorobku ma już na koncie dwa mistrzostwa europy, jedno wicemistrzostwo europy i świata. Do tego ma też nagrody indywidualne - najlepszy strzelec mistrzostw Świata w szwecji, najlepszy lewy rozgrywający mistrzostw Świata w Szwecji, najlepszy lewy rozgrywający mistrzostw Europy w Serbii czy MVP mistrzostw świata w Hiszpanii. W tegorocznych mistrzostwach jakoś specjalnie nie błyszczy, ale prezentuje się bardzo solidnie. W czterech meczach zdobył dziewiętnaście bramek, ale tak naprawdę świetnie zagrał tylko z Węgrami gdzie zdobył osiem goli. W pozostałych kończyło sie na ok czterech. Moim zdaniem dziś jednak znów powinien nastrzelać kilka goli, co dałoby mu szanse na MVP spotkania. Na to z pewnością go stać, bo Szwedzi to bardziej poziom zbliżony do słabych Węgrów niż do mocnych Hiszpanów. Stawiam na dobry występ Hansena meczu, który już za chwilę się rozpocznie i jego seryjnie zdobywanych bramek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - ME
Spotkanie: Szwecja - Dania
Typ: Dania wygra 1-3 bramkami
Kurs: 3,20
Buk: Bet365
Godz: 20:30

W ciekawie zapowiadającym się meczu Mistrzostw Europy Szwedzi zmierzą się z Duńczykami. Zdecydowanym faworytem są podopieczni Guðmundsson'a, którzy na tych mistrzostwach nie stracili punktów, a ostatnio ograli Hiszpanów, mimo iż do przerwy przegrywali kilkoma bramkami. Niekwestionowaną gwiazdą zespołu jest Hansen, który głównym kreatorem gry. Duńczycy mają bogactwo wartościowych zawodników niemal na każdej pozycji. Reprezentanci Trzech Koron nie zachwycają na tych mistrzostwach, bowiem zdobyli tylko punkt (nie licząc wygranej ze Słowenią, która odpadła). Sporo będzie zależało od podstawy defensywy, która wcześniej była ich wizytówką. Twarda obrona może sporo napsuć krwi rywalom. Mattias Andersson jest to niezwykle doświadczony bramkarz, który potrafi wyjąć sporo piłek. Można powiedzieć, że to są derby Skandynawii, więc o odpuszczaniu z którejś stron nie ma mowy. Spodziewam się wyrównanego spotkania, w którym nieznacznie wygrają Duńczycy, którzy mają szerszą kadrę wartościowych zawodników.

Edytowane przez Power30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka ręczna ME

Data, godzina: 27.01.2016 20-30

Spotkanie:  Polska - Chorwacja

typ: Chorwacja

kurs:  4.20

buk: Bet365

 

Analiza: 

Troche mnie zaskakują kursy na to spotkanie. Nie przesadzajmy, ze jesteśmy znowu jakimś wielkim faworytem tego meczu. Nie jestem też wielkim hurraoptymistą po meczu z Francją. Wiadomo że ten mecz był w naszym wykonaniu świetny i bardzo rozbudził apetyt na medal. Ja widzę jednak ine oblicze tego meczu, bo to Francuzi zagrali słabo - totalnie zawiódł Karabatic, słabo zaprezentował się Abalo, a w bramce poniżej swojego poziomu zagrał Omeyer. Nie odbieram Polakom zasługi ze wygrali ale trzeba patrzeć przez pryzmat całych mistrzostw. Dwa pierwsze mecze to wygrane horrory, póżniej wygrana z Francją, z Norwegami zagraliśmy średnio i skonczyło się porażką (czy niespodziewana?? dla mnie niekoniecznie). W ostatnim meczu z Białorusią większość meczu była dobra, ale ostatnie dziesięć minut to dramat - całkowicie Polacy odpuścili i z dziesięciobramkowej przewagi skończyło się 32-27. Chorwaci to nie ułomki i trzeba na nich uważać. Do tego to zespół, z którym zawsze mamy spore kłopoty. Z reguły to nasi rywale byli górą, ale trzeba przyznać, ze Chorwacja przed długi czas należała do ścisłej światowej czołówki szczypiorniaka. Jednak to my byliśmy w zeszłorocznych mistrzostwach świata w Katarze górą, bo w ograliśmy Chorwatów w ćwierćfinale 24-22. W dzisiejszym meczu stawką jest gra w półfinale. My mamy dużo korzystniejszą sytuację, bo wygrana daje nam awans. Chorwaci muszą wygrać z nami aż jedenastoma golami i liczyc na porażkę Francji z Norwegią. Scenariusz mało prawdopodobny, ale nie liczyłbym na to że Chorwaci złożą broń. Do tego my mamy swoje problemy kadrowe. Nie gra Bartosz Jurecki, a pod znakiem zapytania stoi występ Lijewskeigo, który już z Białorusią grał z kontuzjowanym nadgarstkiem i Szyby, który jest chory. Chorwaci na pewno bedą grać agresywnie i na pewno beda chcieli wyłaczyć z gry Michala Jureckiego, a wiadomo jak nam się trudno gra bez naszego lidera. Sporo będziemy wiedzieć po meczu Francja-Norwegia, który rozegrany zostanie przed naszym. Tu moim zdaniem Francja zagwarantuje sobie miejsce w najlepszej czworce turnieju, a wtedy nasi będą musieli wygrać. Nasi równiez mogą sobie nie poradzić z presją, a ta na pewno bedzie spora, bo wtedy trzeba bedzie wygrać. Moim zdaniem niestety tym meczem pozegnamy się z mistrzostwami. Stawiam na Chorwatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja-Norwegia

czerwona kartka Tak @4.10 Betsafe

 

Analiza nie będzie długa bo nie ma co analizować.Spotkanie pomiędzy tymi drużynami to mecz o wszystko, drużyna która przegra spotkanie musi się liczyć że zmarnuje szansę zdobycia medalu, Norwegia ma ten mały hc że leczy ich remis.Oczywiście nikt z tej dwójki nie może liczyć na wygraną Chorwatów, najwyżej modlić po meczu kiedy to właśnie Polska z Chorwacją wyjdą na parkiet.Reasumując nikt w meczu Francja-Norwegia nie będzie się pieścił, będzie twarda walka, kłótnie kartki powinny się sypać.

Edytowane przez Manhunt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka ręczna - ME 2016
Spotkanie: Polska - Chorwacja
Typ: Chorwacja (-1,5 HT)
Kurs: 4,20
Buk:  Unibet
Godz: 20:30

W kluczowym meczu Mistrzostw Europy, którym stawką będzie awans do półfinału, Polska zmierzy się z Chorwatami. Po niespodziewanym zwycięstwie Norwegów z Francją, podopieczni Babića mają iluzoryczne szanse na awans, ale muszą wygrać z nami bodaj... 11 bramkami. Biało-czerwoni mogą sobie pozwolić maksymalnie na porażkę trzy bramkową. Obie drużyny mają świetnych zawodników na rozegraniu, bo takich graczy jak Jurecki, Duvnjak, Kopljar czy Bielecki nie trzeba przedstawiać. Jednak sporą przewagę Chorwaci mają na skrzydłach, bowiem Strlek oraz Cupić/Horvat są lepsi od swoich vis a vis. U nas Syprzak powinien zrobić różnicę. Chorwaci słyną z twardej, żelaznej defensywy. Póki mają szansę na pewno będą walczyć z Polakami. Typ może antypatriotyczny, ale Bałkani nie leżeli nam. Fakt rok temu wygraliśmy, jednak teraz mamy spore ubytki w kadrze. W trakcie turnieju z gry został wykluczony Jurecki, a Lijewski przy problemach z ręką nie pomoże w ofensywie. Stawiam, iż do przerwy będą prowadzić Chorwaci, którzy będą chcieli od pierwszych minut narzucić swój styl gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...