Skocz do zawartości

[Zamknięty] Hiszpania 2015/16


grzegorz223

Rekomendowane odpowiedzi


Dyscyplina: Koszykówka, Hiszpania, ACB

Data: 13.12.2015, godz. 13.00
Spotkanie: Sevilla - Joventut

Typ: 1
Kurs: 2.3
Bukmacher: Bet365
Analiza: 10 seria spotkań w hiszpańskiej ACB. Gospodarze są dopiero na 15 pozycji w tabeli, z 3 zwycięstwami na koncie, co więcej u siebie odnieśli tylko jedną wygraną z Unicają w połowie października. Poza tym przegrali z Barceloną, Murcią, Bilbao i Valencią w ostatnim meczu. Poza tym wygrali na wyjeździe z najgorszą w lidze Gipuzkoą i Fuenlabradą. Wyniki dość słabe, ale trzeba przyznać, że zespół źle rozpoczął sezon. Bilans na otwarciu 0-4, potem już lepiej bo kolejne 5 spotkań to 3-2. Zespół średnio zdobywa 72 pkt./mecz, martwi trochę skuteczność przeciwników, którzy w meczu z Sevillą notują ponad 58% w rzutach z gry. W zespole jest kilku starych wyjadaczy, najlepszy w zespole to Nachbar, poza tym Bamforth oraz Rodriguez, a jest też np. Slokar. 

Goście notują bilans 5w/4p. Zaczęli dobrze od 5 wygranych w 6 grach, ale ostatnie 3 mecze to porażki. Zespół średnio rzuca 78pkt/mecz, ale wzrostem ustępuje Sevilli. Ostatnio rozrzucał się pg B. Paul, jego średnia to prawie 16 pkt./mecz. Na wyjeździe Juventut przegrał z Valencią 69:76, Rio Natura 79:83 oraz wygrał z La Bruxia 1 pkt. i z Estudiantes 3 pkt. Goście na pewno są nieźli w tym sezonie, ale ich mecze to zawsze do końca niewiadoma. Tylko z Fuenlabradą róznica między Juventutem a rywalem wynosiła więcej niż 10 pkt.

Patrząc jednak na dzisiejszy mecz to Sevilla zawsze jakoś sobie radziła u siebie z przyjezdnymi. W zeszłym sezonie 7 pkt., 2 lata temu 2 pkt., 3 lata meczu 7 pkt. wygrana. Uważam, że forma Sevilli zdecydowanie idzie do góry. Roster Sevilli na pewno porównywalny jeśli nie lepszy od Juventutu, więc gram na gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Koszykówka, Hiszpania, ACB

Data/godzina rozpoczęcia: 22.12.2015r./19:30

Spotkanie: Obradoiro CAB vs Real Madryt

Typ: Kto wygra pierwszą połowę? Obradoiro

Kurs: 4,77

Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

  Na dziś wybrałem jedno z kilku spotkań z hiszpańskiej ligi koszykówki. Jest to dwunasta seria gier. Jak obecnie przedstawia się sytuacja ligowa obu klubów? Gospodarze zajmują siódme miejsce w tabeli. Ostatnie mecze z ich udziałem nie należą do udanych, albowiem należy wspomnieć o tym, że zanotowali trzy porażki pod rząd. Najwyższy czas przełamać tą złą passę. Przegrali odpowiednio z Gran Canaria, Manresa, oraz ostatnio z Fuenlabrada. Ta ostatnia porażka nie była dotkliwa, albowiem porażka pięcioma punktami. Gospodarze biorąc pod uwagę nowy sezon są silni u siebie, zanotowali zaledwie jedną porażkę przy pięciu zwycięstwach. Uwagę na dobrą postawę podopiecznych Moncho Fernándeza zwrócił Pablo Laso. Zauważył, że są silni na własnym parkiecie. Drużyna gospodarzy gra bardzo dobrze w ataku, cierpliwie tworzą swoje akcje, w obronie mają wiele rozwiązań. Z wielkim szacunkiem wyrażają się o rywale trenerzy Królewskich. Real Madryt to jedna z najsilniejszych ekip w hiszpańskiej lidze koszykówki. O sile świadczą ci wszyscy wymienieni zawodnicy: Rodríguez (20), Llull (6), Mačiulis (6), Reyes (11), Ayón (12) – Ndour (-), Dončić (3), Radončić (-), Carroll (12), Thompkins (10), Hernangómez (9), Taylor (10), którzy w ten sposób punktowali w ostatnim ligowym wygranym meczu z River Andorra. Real ma szeroką ławkę, jednak uważam, że dziś może dać o sobie zmęczenie zwłaszcza w początkowej fazie meczu. Dla Realu będzie to szósty mecz w ciągu szesnastu dni. Tempo niesamowite, czy to wytrzymają. Przekonamy się za kilkanaście minut. Dla mniej odważnych proponuję jakieś dodatnie handicapy w stronę gospodarzy-powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dyscyplina: Koszykówka, Puchar Hiszpanii

Godzina: 21:30

Spotkanie: Valencia - Gran Canaria

Typ: Valencia 

Kurs: 1.4

Bukmacher: Marathonbet

 

Analiza:

 

Już jutro dwa pierwsze pojedynki ćwierćfinałów hiszpańskiego Copa Del Ray w koszykówce. Mój typ idzie w stronę Valencii choć ostatnimi czasy mnie zawodziła, ale może jutro stanie na wysokości zadania. Bardzo słaby początek roku Valencii w europejskich pucharach gdzie to dała sobie wyrwać praktycznie pewny awans do play-off rozgrywek EuroCup nie miał jednak przełożenia na ligę gdzie utrzymuje cały czas pierwszą miejsce, choć pierwsza porażka na początku lutego z Laboral-em zachwiała tą pozycję. Mimo tego ostatnie dwie wygrane z Oldenburgiem i Joventutem mogą świadczyć o ponownym wejściu na właściwe tory jeśli chodzi o dobra grę i zwycięstwa z niżej notowanymi rywalami. Valencia w ostatnich latach nie wygrała pucharu Hiszpanii tylko z jednego powodu, zawsze na jej drodze w którejś z faz stała Barcelona. W tym roku jednak wydaje się, że jest na tyle mocna żeby powalczyć zarówno z Barceloną jak i Realem o prymat w tych rozgrywkach. Jutro nieciekawy przeciwnik, bo Gran Canaria ma dobrą serię w ostatnich tygodniach przekładających się na 8 wygranych z rzędu (ACB i EC), ale przeciwnicy też mniej wymagający niż jutrzejszy rywal. Może postawić spory opór Valencii, ale w tym sezonie z takimi drużynami jak Real, Barcelona, Valencia nie ma Gran Canaria zbyt dobrego bilansu i wydaje mi się, że w jutrzejszym spotkaniu też nie sprawi niespodzianki. Z wielką trójką grała w tym sezonie 4 krotnie i porażki były wysokie, Valencia (wyjazd) 61:86, Barcelona (dom) 60:88 i 81:96, Real (wyjazd) 68:85. Chyba za daleko Gran Canarii do powalczenia z takimi zespołami, dlatego jutro stawiam na pewne zwycięstwo Valencii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Hiszpania, Copa Del Rey

Godzina: 21:30

Spotkanie:Laboral Kutxa - Obradoiro CAB

Typ: Laboral (-5,5)

Kurs: 1.61

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

 

Mój jutrzejszy typ będzie dotyczyć spotkania kończącego zmagania ćwierćfinałowe Copa Del Rey pomiędzy Laboral Kutxa i Obradoiro CAB. Dzisiaj doszło już do niespodzianki w pierwszym ćwierćfinale gdzie Barcelona odpadła z Bilbao, dlatego takie kluby jak Laboral mają niepowtarzalną okazję do powalczenia o zdobycie tego trofeum, choć w pojedynku półfinałowym może czekać Real. Laboral jest jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania gra równo i dobrze tak w lidze hiszpańskiej jak i w Eurolidze. W ACAB Laboral znajduje się obecnie za wielką trójką ligi (Valencia, Barcelona, Real) mając na swoim koncie 16 wygranych i 4 porażki, a rywale Obradoiro są tylko dwa miejsca nad pozycją spadkową. Laboral również znakomicie radzi sobie w Eurolidze gdzie na półmetku Top 16 w tabeli jest wiceliderem za CSKA wyprzedzając rodzime kluby z Madrytu i Barcelony. O tym jaka różnica jest w sile obydwu zespołów może świadczyć sobotnie spotkanie pomiędzy nimi gdzie Laboral wygrał 86:69 kontrolując wynik praktycznie przez całe spotkanie. Był to drugi mecz ligowy tych zespołów w tym sezonie, a pierwszy również wygrał Laboral 82:75. Podsumowując, jutro nie daję większych szans przeciętniakowi ligowemu w spotkaniu z Laboral-em i spodziewam się wysokiego zwycięstwa ze strony faworytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania ACBIHISZPANIZPAN

Godzina: 12:30

Spotkanie: Fuenlabrada - Laboral Kutxa

Typ: Laboral Kutxa

Kurs: 1,83

 

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

 

Przeglądają dzisiejszą ofertę koszykówki natknąłem się na kilka bardzo ciekawych wydarzeń, ale postanowiłem zdecydować się na spotkanie z Hiszpanii pomiędzy Fuenlabrada a Laboral Kutxa. W tabeli oba zespoły dzieli mały dystans obecnie Fuenlabrada ma miejsce 7 natomiast Laboral Kutxa zajmuję lokatę 4. Mecz przykuł moją uwagę, gdyż zauważyłem bardzo korzystny kurs na to spotkanie na czystą 2. Jeśli miałbym powiedzieć kilka słów o obu zespołach to gospodarze w ostatnim czasie grają bardzo nierówno przeplatając słabe występy z lepszymi, czyli w kratkę. Ostatnie zanotowali wysokie zwycięstwo z Iberostar Tenerife 67:92, wcześniej po bardzo wyrównanym spotkaniu u siebie zaszli za skórę faworyzowanej  Barcelonie która wygrała skromnie 82:84, porażka z Bilbao 86:71 oraz zwycięstwo z River Andorra 80:89. Jak można zauważyć jest to drużyna której nie można lekceważyć, która stawia wysokie warunki grając na własnym parkiecie z silniejszymi rywalami z tabeli. Goście to jedna z najsilniejszych drużyn w Hiszpanii która jest na równi z zespołami takimi jak Real,Barcelona, Valencia,Gran Canaria. W ostatnim czasie Laboral grało bardzo ważne 3 spotkania w Eurolidze - play offy  pomiędzy silnym,doświadczonym zespołem z Grecji a mianowicie Panathinaikosem Ateny w których odniosła wyraźne zwycięstwa 84:68 , 82:78 , i wysoka wygrana na terenie gości 75:84. Wszystkie spotkania miałem przyjemność oglądać jeśli chodzi o drużynę Laboral Kutxa w tych meczach  pokazali charakter,walkę i skuteczność czy to podczas rzutów osobistych czy z gry. Zespół ten w ostatnim czasie przeszedł niesamowitą metamorfozę która skutkuje regularnymi występami w Eurolidze. Jeśli chodzi o ostatni ligowy mecz na swoim parkiecie  z Real Zaragoza 100:71 ten wynik może pozostawię bez komentarza. Wszystkie te czynniki które wymieniłem wskazują że nie widzę innej opcji jak zwycięstwo gości którzy są ekipa o wiele bardziej doświadczoną, bardzo dobrze grającą zarówno z tyłu jak i z przodu, mają zawodników którzy potrafią wziąć ciężar gry na siebie , a przede wszystkim skuteczność zarówno z rzutów osobistych jak i samej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania ACB

Data: 27.05.2016, godz. 21:15

Spotkanie:Real Madryt - UCAM Murcia  :plus:  :plus:  :plus: zgodnie z planem 107 - 103

Typ: over 174.5 OT

Kurs: 1.81

Bukmacher: Pinnacle

 

Analiza:

 

Real Madryt rozpoczyna walkę o mistrzowski tytuł.W ćwierćfinale zmierzą się z ekipą UCAM Murcia.Real to czołowa ekipa ACB i finalista zeszłorocznej Euroligi,ale w tym sezonie nie bardzo im poszło i odpadli w serii 3-0 z Fenerbahce (które zresztą dotarło do finału Euroligi).W lidze radzą sobie bardzo dobrze,w sezonie regularnym odnotowali tylko 5 porażek i zajęli drugie miejsce w tabeli.Murcia zajęła 7 miejsce z bilansem 18:16.Dziś postanowiłem skupić się na ilości punktów które padną w tym meczu.Początkowo miałem grać handicap na ekipę z Madrytu ale nie da się ukryć że czasem "kuleją" w obronie i potrafią roztrwonić dużą przewagę,lecz nadrabiają to atakiem.W dwóch ostatnich meczach pomiędzy tymi ekipami padło ponad 180 punktów.Real u siebie to bardzo groźna ekipa i są w stanie wykręcić duże cyfry,więc mam nadzieję że i dziś tak też się stanie.Murcia posiada szeroki skład z zawodnikami którzy potrafią rzucać z dobrą skutecznością a kreowanie gry spoczywa na Facu Campazzo który ten sezon ma bardzo udany.W ekipie królewskich wszyscy są gotowi do gry z wyjątkiem Rudego Fernandeza,który przeszedł operację kręgosłupa i nie jest w stanie grać.Myślę że obie ekipy pójdą na wymianę ciosów i pokryją over który zaproponowałem.Powodzenia. 

Edytowane przez Kyle Lowry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania ACB - Play Offy

Data: 29.05.2016, godz.17:30

Spotkanie:Unicaja Malaga - Valencia

Typ: Unicaja Malaga OT  :minus:  :minus:  :minus:  jednak mógł być inny scenariusz a dokładnie dramat komediowy :((

Kurs: 1.70

Bukmacher: Pinnacle

 

Analiza:

 

Wracamy do Hiszpanii,gdzie postanowiłem upolować kolejny mecz.Valencia prowadzi w serii 1-0,dwa dni temu wygrali u siebie z Malagą nieznaczną różnicą 79-75.Dziś to gospodarze są faworytem i będą próbowali to spotkanie wygrać.Unicaja to solidna ekipa,która występuje też w Eurolidze,w tym sezonie się nie popisali ale w ACB to uznana marka i nie można ich lekceważyć.Valencia występowała w Eurocup,lecz bardzo szybko zakończyli swoją przygodę z tymi rozgrywkami.Nie wyszli nawet z grupy gdzie według mnie były tam ekipy które można było spokojnie ograć (dwie porażki z Limoges i jedna z PAOK).Biorąc pod uwagę to że Unicaja gra u siebie i dodając do tego doświadczenie nabyte w Europie,wszystko wskazuje na to że gospodarze odniosą dziś zwycięstwo i innego scenariusza być nie może.Życzę powodzenia. 

Edytowane przez Kyle Lowry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka Hiszpania - ACB - Play Offy

1464825181-fcb1.png1464825219-lk1.jpg

Spotkanie: FC Barcelona - Laboral Kutxa
Typ: FC Barcelona (- 6.5 AH,OT)  :plus:  :plus:  :plus: 84-57 łatwo i przyjemnie
Kurs: 1.85

Data i godzina: 03.06.2016 21:00
Bukmacher: Marathonbet

 

Analiza:

 

W półfinale PO w hiszpańskiej ACB,Barcelona będzie podejmować u siebie zespół Laboral Kutxa.Obie drużyny to Wielkie marki i na tym etapie rozgrywek już nie ma żartów.Zacznę od tego,że w tym sezonie (we wcześniejszych też) te ekipy występowały w Eurolidze,Laboral dotarł aż do półfinału lecz przegrali z Fenerbahce Stambuł.Barcelonie nie udało się awansować do Final Four,odpadli po wyrównanej serii z Lokomotivem Kuban.Gospodarze spisują się u siebie znakomicie,w sezonie zasadniczym na swoim parkiecie odnieśli tylko 2 porażki,pierwszą z Valencią a drugą z Realem Madryt (ale to było przed ważnym meczem w Eurolidze),ogólny bilans 29:5.Laboral gra na wyjazdach w kratkę i ciężko będzie im tu odnieść zwycięstwo.Ostatni raz te drużyny spotkały się 29.04.2016 i Barcelona wygrała 89-68.Według mnie i tym razem Barca odniesie zwycięstwo.bo jest to dla nich mega ważny mecz i nie mogą pozwolić sobie na porażkę u siebie.Dodatkowo stawiam handicap - 6.5 na gospodarzy,gdzie moim zdaniem powinni go pokryć.Barcelona ma świetną defensywę,wystarczy spojrzeć w H2H -  ten handicap był bardzo często przez nich pokrywany,dlatego pobieram go bez zastanowienia i liczę na sukces.Powodzenia.

Edytowane przez Kyle Lowry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka Hiszpania - ACB - Play Offy

 

1464874842-111.png

 

Spotkanie: Real Madryt - Valencia

Typ: Valencia (+ 9.5 AH,OT)  :minus:  :minus:  :minus: trójki im nie siedziały,dramat 
Kurs: 1.72

Data i godzina: 02.06.2016 21:00
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Real Madryt rozpoczyna walkę w półfinałach Ligi Endesa, lecz już dziś wiadomo, że jeden z graczy będzie wspierał go z daleka. Kelvin Creswell Rivers ogłosił na Instagramie, że zdecydował się opuścić madrycką drużynę. Najprawdopodobniej wróci do Stanów Zjednoczonych.Po raz ostatni założył koszulkę Realu Madryt w kwietniu, podczas euroligowej serii z Fenerbahce.W dzisiejszym meczu nie wystąpi również Rudy Fernandez,który przeszedł niedawno operację kręgosłupa.W ekipie Valencii nie zagra Luke Sikma ale zastąpi go Travis Peterson.W ćwierćfinale Real pokonał Murcie 2:1,gdzie dwa mecze były bardzo zacięte i jedno spotkanie Murcia zdołała urwać.Valencia bardzo szybko rozprawiła się z Unicają 2:0.W tym sezonie te drużyny grały za sobą 2 razy,w 1 kolejce ACB Valencia ograła Real w Madrycie 88-82 a potem w 21 kolejce,po spektakularnym rzucie Sergio Lllulla za 3 pkt. z 20 metrów wygrali królewscy 95-94.W ostatnim czasie,spotkania pomiędzy tymi ekipami były bardzo zacięte i spodziewam się że dziś będzie podobnie,skoro Murcia mogła to tym bardziej Valencia.Dwie ważne postacie w zespole gości to Hamilton i Dubljević,którzy mają dobre statystyki w meczach przeciwko królewskim.Spodziewam się bardzo wyrównanego pojedynku i pobieram handicap na Valencie,myślę że na pewno powalczą i kto wie,może zobaczymy nawet dogrywkę.Powodzenia !

 

Zobacz rzut Sergio Llulla z 20 metrów !  :zaskoczony:

 

https://www.youtube.com/watch?v=uRAtUYIFFVs

Edytowane przez Kyle Lowry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Hiszpańska ACB
Godzina: 11.30
Spotkanie: Barcelona - Laboral Kutxa
Typ: Barcelona -8 pkt AH OT
Kurs: 1.84
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Na jutro wezmę pod lupę spotkanie w półfinale fazy Play off w Hiszpańskiej lidze ACB gdzie Barcelona mierzyć się będzie we własnej hali z Laboral Kutxa. Będzie to 2 spotkanie po blow outcie jaki zobaczyliśmy przed kilkoma dniami. Wtedy 84:57 zdominowali Katalończycy spotkanie i wydaje mi się, że jutro także dojdzie do ich pewnego zwycięstwa. Gospodarze w tej fazie postawili na sprawdzone rozwiązania i pewnych koszykarzy. Nie ma eksperymentowania i dawania odpoczynku najważniejszym graczom. Stąd bardzo pewne zwycięstwa w 1 rundzie z Fuenlabradą 34 pkt i 16 pkt w spotkaniach. Teraz takie spotkanie zakończone pełną dominacją a jeśli wezmiemy problemy i porażkę z kwietnia w Rsie gdzie 89:68 znów lepsi okazali się gracze Barcy to widać jednak inne możliwości. Wąski skład i trudy sezonu + dzielenie go z Euroligą po woli wychodzą  gościom którym brakuje sporo . W sumie to widać to po ostatnich meczach on road gdzie regularnie dają sobie wrzucać odpowiednio 93,88,91,93,84 punktów. Barca u siebie zawsze jest bardzo groźna, gospodarze na każdej pozycji posiadają po 2-3 świetnych zawodników. Skład i ławka nieporównywalnie lepsza od tych z Laboralu a obecnie gracze Blaugrany mogą liczyć na wsparcie kibiców i ścian . Barca jest wg mnie w świetnej dyspozycji w ostatnich dniach i szalenie się zdziwę jeśli tutaj linia nie zostanie przełamana na korzyść gospodarzy. Barca u siebie nie przegrała od 5 spotkań i w każdym z tych meczy rzucała conajmniej 84 pkt w meczu. Laboral Kutxa jest solidnym teamem ale on road ostatnie tygodnie nie mogą zaliczyć do udanych. Obrona kuleje co już wcześniej wspominałem a i strzelcy dystansowi nie są tak regularni co w RSie. Ciekawe jak po takim spotkaniu jak w game 1 zachowają się goście bo zostali zniszczeni niemal w każdym elemencie gry. Ja pójdy w stronę gospodarzy. 

Edytowane przez SeeloweN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka Hiszpania - ACB - Play Offy

 

1465239790-123.png

 

Spotkanie: Valencia - Real Madryt

Typ: Bojan Dubljević over 14.5 punktów :minus:  :minus:  :minus: słabiutko
Kurs: 1.80

Data i godzina: 07.06.2016 21:00
Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

 

Pierwsza część planu została wykonana.Real Madryt wygrał oba półfinałowe starcia na własnym parkiecie i od finału Ligi Endesa dzieli go już tylko jedno zwycięstwo. Drugi z meczów zakończył z dziewięcioma punktami przewagi nad Valencia Basket Club (97:88). O sukcesie znów zadecydowała ostatnia, świetna w wykonaniu madrytczyków kwarta.Najlepszy w drużynie królewskich był Sergio Llull (19 pkt.) a w drużynie Valencii Bojan Dublijević (również 19 pkt.).Teraz przenosimy się na Game 3 do Valencii,gdzie gospodarze na pewno się postarają i darmo tego meczu nie oddadzą.Dziś postanowiłem pójść w cyferki Czarnogórca.Dwa ostatnie mecze przeciwko Realowi: 13 i 19 pkt. - 7 najlepszy punktujący ligi ACB.Myślę że warto spróbować,więc pobieram linię wystawioną przez Unibet.Powodzenia. 

Edytowane przez Kyle Lowry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka Hiszpania - ACB - Play Offy

1464825219-lk1.jpg1464825181-fcb1.png

Spotkanie: Laboral Kutxa - FC Barcelona
Typ: Ioannis Bourousis powyżej 15.5 punktów  :minus:  :minus:  :minus: 5 Laboral zniszczony 
Kurs: 1.85

Data i godzina: 10.06.2016 20:30
Bukmacher: Betsafe

 

Analiza:

 
Wracamy do Hiszpanii gdzie Laboral Kutxa ponownie zmierzy się z Barceloną.Barcelona prowadzi w serii 2-1,w środę ulegli ekipie z Baskonii 89-83 po dogrywce.Zacznę od tego że świetne zawody zaliczył Ioannis Bourousis.Grecki zawodnik zanotował 32 pkt.10 zbiórek i 4 aysyty.Kiedy Barcelona wyszła na prowadzenie po zdobyciu punktów przez Tomasa Satoransky'ego,drużynie Laboral zostało tylko 0.9 s. i wydawało się że nic już nie może się stać.Wtedy to Adam Hanga przerzucił piłkę przez cały parkiet,złapał ją Bourousis i umieścił w koszu doprowadzając do dogrywki.Laboral Kutxa wygrał mecz i nadal mają szansę na awans,lecz muszą dziś wygrać.Dziś postanowiłem pójść w punkty które ma zdobyć Bourousis.Grek to MVP sezonu regularnego ligi ACB,co zresztą udowodnił w poprzednim meczu.Jego średnia w RS to 15,9 pkt. i 7,4 zbiórki na mecz,jest 6 w lidze pod względem skuteczności rzutów osobistych 88.06 %.Liczę dziś na kolejny dobry występ tego gracza i mam nadzieję że zdobędzie ponad 15 punktów.Powodzenia. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=tIJx69dHvP8

Edytowane przez Kyle Lowry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dyscyplina: Koszykówka - Superpuchar Hiszpanii - Półfinał
Godzina: 19:00
Spotkanie: Laboral Kutxa - Gran Canaria
Typ: 2
Kurs: 1,82
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Tydzień przed rozpoczęciem ligi ACB Hiszpania cztery najlepsze drużyny poprzedniego sezonu spotkają się w walce o superpuchar Hiszpanii.
W pierwszym półfinałowym pojedynku spotkają się Laboral Kutxa z Gran Canaria i to jest tylko przedsmak co nas czeka wieczorem o 21:00 gdzie spotkają się wieczni rywale Real Madryt z Barceloną ale wytypować ten mecz kto wygra jest dużo trudniej niż ten pierwszy półfinał, przynajmniej dla mnie.
W tym meczu parę dni temu faworytem bukmacherów byli gospodarze tego turnieju czyli Laboral Kutxa z czym się nie zgadzałem a teraz już kursy pospadały z 2,55 na 1,82 i teraz wydają mi się kursy zgodne czyli praktycznie 50/50. Moim faworytem w tym meczu jest drużyna "gości" czyli Gran Canaria i właśnie taki typ polecam.
Laboral Kutxa rozegrali 3 spotkania towarzyskie: pierwszy z nich przegrali nieznacznie lecz przegrali 70:73 z Murcia następnie ograli również nieznacznie 76:72 Tenerife by w trzecim pojedynku ulec 68:73 beniaminkowi. Laboral w tych meczach pokazał się ze słabej strony, rozegrali 3 pojedynki ze średniakami ligi (w tym jeden z beniaminkiem) i wypadli naprawdę blado na tle słabego rywala.
Gran Canaria rozegrała 4 spotkania towarzyskie i Oni wręcz odwrotnie wygrali wszystkie 4 spotkania pokazując się z bardzo dobrej strony. W pierwszym meczu ograli Tenerife 77:63 (gdy Laboral ograła ich tylko 4 punktami), w następnym meczu rozbili Unicaja 93:69, kolejnym przeciwnikiem był zespół Fuenlabrada które także rozbili 92:80 a w czwartym meczu rozbili zespół z Bilbao 105:81.
Po 1 mieli dużo trudniejszych przeciwników których pokonali dużo łatwiej, są w bardzo dobrej formie na początku sezonu i myślę, że mogą powalczyć tutaj o zwycięstwo całego superpucharu. Myślę, że spokojnie wejdą do finału, jedynie co przemawia za Laboral to ich własna hala ale i tą przeszkodę przejdą goście. Polecam grać zwycięstwo gości.
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Koszykówka

Spotkanie: Real Madryt vs Tenerife

Typ: Under 168,5 pkt-a

Kurs: 3,25  :plus:  :plus:  :plus:  :plus:

Bukmacher: Unibet

Data/godzina rozpoczęcia: 13.11.2016/12:30

Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/lbAhKCDk/#szczegoly-meczu

Analiza:

   Patrząc na tabelę można by rzec: spotkanie na szczycie, kursy powinny być wyrównane, a jest zdecydowanie odwrotnie. Faworyt jest jeden, jest to drużyna gospodarzy, ale czy słusznie, przekonamy się o tym za około trzy godziny. Spójrzmy w tabelę. Real Madryt po sześciu kolejkach zajmuje trzecie miejsce, ma jeden mecz mniej rozegrany niż Tenerife. Mają na koncie jedną porażkę zanotowaną w ostatniej kolejce z FC Barcelona 85:75. Real dwa dni temu grał z CSKA Moskwa w Eurolidze i przegrał 91-90 po niezwykle zaciętym, emocjonującym meczu. Królewscy świetnie zagrali ten mecz, prowadzili w pierwszej kwarcie już 13 pkt-ami, następnie oddali prowadzenie i wraz z wchodzeniem w mecz tracili przewagę, a nawet przegrywali już czternastoma punktami. Real w tym meczu wyszedł w składzie: Ayon, Doncic, Llul, Maciulis, Reyes. Kluczowym zawodnikiem był Llull. Tenerfie jest niepokonane od pięciu spotkań w meczach wyjazdowych. Zajmują dotychczas pierwsze miejsce w tabeli ACB. Tenerife w Championship League ostatnio przegrało dość niespodziewanie z Strasbourg po dogrywce. W bezpośrednich meczach pomiędzy tymi drużynami zazwyczaj padało dużo punktów, jednak dziś uważam, że może być inaczej. Oczywiście bezpieczniejszą linią jest chociażby under 176,5 pkt-a po średnim kursie 1,83, jednak uważam, że linia zaproponowana przeze mnie jest również przyzwoita-powodzenia

Edytowane przez typer1407
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...