Skocz do zawartości

[Zamknięty] Euroliga 2015/2016


sensejjag

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Koszykówka Euroliga


Spotkanie: Barcelona - kuban


Typ: Barcelona - 3,5


Kurs: 1.5


Godz:20;45


Bukmacher: Bet365


Analiza:


 


Na dzisiaj wybrałem koszykówke a dokładniej eurolige. Osobiście uważam że kurs na Barcelona jest zawyżony spodziewałem się kursy w granicy 1,15 maksymalnie a tu niespodzianka i 1.3 Według mnie sa faworytami w tym spotkaniu i wygrają go bez problemu, Barcelona wygrała 2 na trzy spotkania więc dzisiaj u siebie będą chcieli dołożyć kolejne. Barca u siebie nie przegrała od lutego w którym przegrali w lidze z Bilbao jednym punktem i mieli wtedy wiele absencji, Lokomotiv nie spodziewanie wygrało pierwsze spotkanie lecz w kolejnych dwóch zostali po prostu zmiażdzeni różnica 27 oraz 12 punktów widać po tym że pierwsze spotkanie to po prostu potknięcie , Lokomotiv kuban na 7 ostatnich spotkań wyjazdowych wygrało tylko jedno co pokazuje że na wyjazdach nie radzą sobie dobrze


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Koszykówka Euroliga


Spotkanie: Lokomotiv - Barcelona


Typ: over 147.5


Kurs: 2.04


Godz: 19.00


Bukmacher: Marathonbet


Analiza:


 


Ostatnie i decydujące spotkanie fazy play-off w Eurolidze. Po ostatnim bardzo dobrym spotkaniu gracze Kubana odrobili straty na parkiecie rywala i wyrównali stan rywalizacji na 2-2. Bukmacherzy mniej więcej dają równe szanse obu zespołom na dalszy awans - ja natomiast skupiam się na miarze punktowej w tym spotkaniu. Mimo, że oba zespoły nie grały rewelacyjnych spotkań pod względem skuteczności w ostatnich spotkaniach dzisiejsza linia na 4 rozegrane spotkania w tym sezonie między tymi zespołami - trzykrotnie linia została przekroczona dość wyraźnie. Warto przyjrzeć się na ostatnie spotkanie - gra rozgrywana w wolnym tempie, wyrównana, Barcelona na 38% skuteczności, Kuban 47% a mimo tego over padł. Kuban wreszcie zagrał dobrze na obwodzie i trafia za 3, Barcelona natomiast mimo ostatniego słabego spotkania zdołała nabić 76 punktów (bez dogrywki) grając bądź co bądź trochę bez pomysłu i licząc na niezawodnego Navarro. Na tablicach nareszcie zaczął grać także Tomić, który widać, że po dość słabym sezonie obudził się. Wydaje mi się, że ten mecz będzie nieco inny, szybszy, któraś z drużyn odskoczy na nieznaczne prowadzenie a co za tym idzie gra powinna być płynna i szybka. Granie po obwodzie graczy Lokomotivu, ostatnia taktyka, punkty drugiej szansy dla Barcy oraz tempo spotkania i gra na tablicach powinny dać w tym spotkaniu over.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Koszykówka Euroliga

Spotkanie: Fenerbache -  Laboral Kutxa

Typ: Laboral + 7.5

Kurs: 1.76
Godz: 21.00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Półfinałowe spotkanie Euroligi pomiędzy tureckim Fenerbache, a hiszpańska ekipą z Laboral. Goście zaskakująco gładko weszli do final four jednak kursy wystawione przez bukmacherów na Fenerbache są wyjątkowo niskie. Spotkania półfinałowe to z reguły bardzo wyrównane mecze i takiego również dziś się spodziewam. Warte przypomnienia są też bezpośrednie spotkania pomiędzy zainteresowanymi. W tym sezonie obie ekipy ze sobą się nie spotkały lecz w tamtym roku Laboral u siebie rozgromił Fenerbache, zaś na wyjeździe ulegli tylko 1 punktem. Wygrane Laboral z Barceloną czy Realem pokazują, że nie znaleźli się oni w czołowej czwórce przypadkowo. Mecz ten może mieć wiele scenariuszy, ja dziś spodziewam się wyrównanego meczu i walki do ostatniej kwarty. Nie wierze, że Hiszpanie dostaną srogie lanie i pozostanie im spotkanie o 3 miejsce. W topowej 4 są oni czarnym koniem, nie mają nic do stracenia, a w takiej pozycji są w stanie napsuć każdemu krwi. Dlatego dziś idę w strone handicapu w stronę Laboral i liczę, że postawią się faworyzowanemu Fenerbache.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka Euroliga - Final Four

Data, godzina: 13.05.2016 18:00

Spotkanie: CSKA Moskwa - Lokomotiv Kuban

Typ: 1/1

Kurs: 1,70

Bukmacher: Bet365

 


Bardzo ciekawy pojedynek szykuje się pomiędzy Lokomotiv Kuban  a ekipą gospodarzy CSKA Moskwa . Jeśli chodzi o mecz uważam że to będzie hit kolejki, ponieważ obie drużyny grają bardzo dobrze zarówno z przodu i  tyłu czyli wszystko to co w koszykówce najlepsze. Sądzę że spotkanie będzie szybko prowadzone co spowoduje dużą ilością punktów rzucanych podczas meczu .Dzisiejszy typ który na dzisiaj przygotowałem to wygrana do przerwy i wynik końcowy na korzyść drużyny z Moskwy teraz postaram się dać ku temu przykłady czemu tak uważam: ostatnio nadzwyczajna forma gospodarzy 11 spotkań bez porażki i czuję że ta seria szybko się nie skończy,jeśli chodzi o drużynę gości Lokomotiv Kuban to drużyna którą w ostatnim czasie dopadł kryzys i cztery spotkania pod rząd przegrali w tym ważne trzy mecze z ekipą Khimky Moskwa które przekreślają ich w walce o mistrzostwo kraju. CSKA to według mnie jedna z nielicznych drużyn która jest całkowicie kompletna, zawodnicy bardzo doświadczeni którzy z roku na rok grają w Eurolidze i kończą rozgrywki zazwyczaj w półfinale albo finale i tak jest teraz są w gronie najlepszych drużyn, skuteczność wykonywanych rzutów osobistych, rzuty za 3 punkty,gra pod koszem, gra w obronie i ataku, to wszystko przemawia na korzyść CSKA. Mój typ na to spotkanie to 1/1 i sądzę że na inny wynik się nie zanosi to CSKA będzie prowadzić całą grę i narzucać swój styl gry od początku do końca. Osobiście gram ten typ za spore pieniądze bo uważam że jak najbardziej może zakończyć się sukcesem dziwi mnie też tak wysoki kurs czy na czystą 1 lub 1/1 i należy to wykorzystać. CSKA Moskwa jest to drużyna stabilna i bardzo doświadczona dlatego zawsze zasługują na pochlebne opinie a dzisiejsza stawka pojedynku dodatkowo będzie napędzać całą drużynę.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...