Skocz do zawartości

[Zamknięty] Austria EBEL sezon 2015/2016


DreamT

Rekomendowane odpowiedzi

Finał play off 2014/2015

 

Salzburg - Vienna Capitals    6:1
Vienna Capitals - Salzburg    4:5
Salzburg - Vienna Capitals    5:1
Vienna Capitals - Salzburg    3:4

 

Mistrz EBEL 2014/2015  Salzburg

 

Sezon rozpoczyna się 11.09.2015
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dyscyplina: Hokej na lodzie, Austria EBEL

Spotkanie: Linz vs Znojmo

Typ: 1

Kurs: 2.00

01.01.2016 17:30

Buk: Bet365

 

W 38 kolejce Austriackiej Erste Bank Hockey League zespół Linzu podejmować będzie u siebie zespół Znojmo. Gospodarze zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 75 punktów notując dwadzieścia jeden zwycięstw, siedem remisów (pięć wygranych dogrywek, dwie przegrane) oraz dziewięć porażek - bilans bramkowy 117:84. Goście natomiast są dwa miejsca niżej w tabeli z dorobkiem 62 punktów wygrywając osiemnaście meczy, sześć remisując (trzy zwycięstwa po dogrywkach, trzy przegrane) i trzynaście porażek - bilans bramkowy 134:98. Drużyna trenera Andreasa Reisingera na Keine Sorgen Eisarena spisuje się znakomicie, w ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrali osiem, a na pewno można powiedzieć że zespół Znojmo leży drużynie Black Wings. Ostatnie sześć spotkań to same wygrane gospodarzy (dwie po dogrywce) i chociaż nie są to zdecydowane zwycięstwa to jednak dość pewne i wydaje mi się, że tak samo będzie również w dzisiejszym spotkaniu. Orły z Czech na wyjazdach grali 19 razy z czego przegrali aż dziesięć spotkań, dziś powinna być jedenasta porażka. Stawiam na dwubramkowe zwycięstwo gospodarzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Klagenfurt  

- Innsbruck
 

Na dzisiaj hokej a mianowicie spotkanie Klagenfurt   - Innsbruck w Austriackiej EBEL która została podzielona na grupę spadkową oraz mistrzowską. Co ciekawe jednak est tam bardzo śmieszny regulamin a mianowicie dwie pierwsze drużyny grupy spadkowej awansują do play-offów co jest jak dla mnie dziwne. Klagenfurt z racji tego że zajął 7 pozycję czyli tuż za grupą Mistrzowską rozpocznie zmagania z 4 punktami i na pewno już na starcie ma ułatwione zadanie. Dzisiaj przyjeżdża nasłabsza ekipa czyli Innsbruck który będzie się bronił przed spadkiem z Ljublana za pewne. Dzisiaj jak dla mnie gospodarze wygrają bardzo pewnie z Innsbruckiem , w tym sezonie grali z nimi 3 razy i 4:1, 6:5 oraz 4:3. Teraz powinno być nieco łatwiej zwłaszcza że Klagenfurt ostatnio w bardzo dobre formie, pokonali m.in Villach czy Graz a drużyne Ljubjany pokonali 4:0. Dzisiaj również uważam że będzie podobny wynik i gospodarze wygrają co najmniej 3 bramki, dlatego mój typ na to spotkanie wygląda następująco:

 

Typ: Klagenfurt -2.5 gola (2.70)

Bukmacher: Unibet

Godzina: 19:15


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...