Skocz do zawartości

Liga Mistrzów 2015/2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie: Real - Wolfsburg
Typ: Wolfsburg poniżej 0,5 gola
Kurs: 2.30
Bukmacher: Betsson

 

Analiza:

 

Real jak wiadomo ma ogromny potencjał, co pokazał chociażby w niedawnym meczu z Barcą. Wygrać na Camp Nou - no, no! Czasem zdarzy im się wpadka, a taką była porażka 0:2 w Niemczech, która stawia ich w trudnej sytuacji przed rewanżem. Będą więc musieli strzelać, co uwielbiają robić, ale także bacznie przyjrzeć się swojej grze w obronie, bo zaledwie jedna stracona bramka spowoduje konieczność wbicia aż 4, co nie musi być łatwym wyczynem. A gra dalej w LM jest dla nich wszystkim.

Sztuka zera z tyłu może im się udać, bo Madrytczycy za Zidane'a tracą mniej goli i starają się bardziej dominować. Tak było w ostatnim meczu ze sprawiającym niespodzianki Eibar (4:0) (odpoczywali: Bale, Marcelo i Kroos) oraz w poprzednich meczach u siebie: z Romą (2:0) oraz Sevillą (4:0). Nawet we wspomnianej potyczce gran-derbowej mocarze z Barcelony trafili zaledwie raz. Gospodarze zagrają jedynie bez Francuza Varane (obrońca).

Wilki na wyjazdach tracą siłę impetu, w gościnie strzelają prawie, że najmniej bramek w całej Bundeslidze (11 w 14 grach). I na przestrzeni czasu niewiele się zmienia. Ich dwa poprzednie wyjazdowe starcia to porażki: 0:3 w Leverkusen i 0:1 w Hoffenheim. I ciężko być tu optymistą, skoro nie zagrają ofensywni: Caligiuri i Bendtner oraz często dośrodkowujący - Jung. Ciekawy kurs na to zdarzenie i ja go pobieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, ćwierćfinał

Godzina: 20:45

Spotkanie:  Real Madryt – Wolfsburg

Typ: Real Madryt Handicap azjatycki -1 pierwsza połowa

Kurs: 2.02

Bukmacher:  Bet365

Analiza:

Jeszcze nie ochłonęliśmy po zeszłym tygodniu z Ligą Mistrzów tu już przed nami rewanże, największa sensacja oczywiście miała miejsce w Wolfsburgu gdzie miejscowa ekipa pokonała Real Madryt 2:0.

Real się skompromitował w pierwszym meczu nie ma co ukrywać zagrali katastrofalne zawody kompletnie zawiodła druga linia odcięta od gry.  Real zresztą na wyjazdach cały sezon ma problemy, gry wracają do Madrytu to jest to inna bajka. Po za wpadką z Atletico wbijają ostatnio średnio po cztery bramki i mówimy tutaj o minimum a nie były to byle jakie ekipy Sevilla 4:1, Celta Vigo 7:1, Bilbao 4:2. Też na ten mecz wyją z inną motywacją i jeszcze większa intensywnością a ta intensywność to jest problem tych ekip które tu goszczą.

„Wilki” rozegrały idealne zawody trochę pomógł sędzia ale z przebiegu spotkania to zasłużyli na zwycięstwo. Mimo to dla mnie Wolfsburgu nadal jest pod formą co pokazuje liga i ciężka sytuacja w walce o miejsce premiowane pucharem.  Zresztą u siebie zawsze to była mocna ekipa nawet w tym słabszym sezonie przegrali tylko dwa mecze, w Lidze Mistrzów też było lepiej. Jeśli spojrzymy w delegację to tylko Frankfurt w Bundeslidze zdobył mniej punktów a w Lidze Mistrzów też dwie porażki z Manu oraz PSV.   Trzeb też wspomnieć że Real odpoczywał w weekend a goście z Niemiec nie ma co ukrywać musi grać intensywnie w lidze a nie ma mocnej ławki i zagrał niemal tym samym składem co w Środę, to może mieć znaczenie.

Tutaj widzę kilka scenariuszy jeśli chodzi o ten mecz, każdy z nich zakończy się na bramkach.   Real Madryt ruszy od początku szturmem a jak wspomniałem na Santiago za Zidane ta ekipa po prostu potrafi niszczyć rywali już w pierwszej połowie , zresztą Real w domu to inna ekipa niesamowita w ataku.  Wspomniałem że potrafią zamknąć mecz w pierwszej połowie a tutaj jestem pewien że intensywność będzie przez 90 minut bo grają o życie.  Wolfsburg dla mnie po prostu nie zagra tak dobrze w defensywie. Jeśli postawią na bronienie tego wyniku z pierwszego starcia to mogą po prosty zostać srogo skarcenia, z drugiej strony otworzy tutaj się nie mogą. Jeśli Real szybko strzeli to pójdzie za ciosem i spokojnie będzie ich tutaj stać na kilka trafień bo z każdą bramką będą się nakręcać coraz bardziej a Wolfsburg będzie mniej pewny. Z drugiej strony jeśli goście trafią z kontry a miejsca powinni mieć zobaczymy czy będą potrafili to wykorzystać to „Królewscy” rusza jeszcze bardziej i to widowisko otworzy się na dobre.  To jest mecz na bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, ćwierćfinał

Godzina: 20:45

Spotkanie:  Manchester City - PSG

Typ: PSG awans

Kurs: 2,25

Bukmacher:  Bet365

Analiza:

 

Rewanżowe spotkanie ćwierćfinału Champions League pomiędzy angielskim zespołem Manchesteru City, a świeżutkim już Mistrzem Francji ekipą PSG. W pierwszym meczu tych drużyn padł remis 2:2, który stawia Citiziens nieco lepszej sytuacji do awansu. W pierwszym meczu Paryżanie stworzyli sobie mnóstwo okazji do zdobycia kilku bramek, w tym sam Zlatan Ibrahimowić zmarnował między innymi rzut karny. W obronie gracze PSG dopuścili się zaledwie dwóch błędów, które skwapliwie wykorzystali rywale. Ogólnie lepiej zaprezentował się w tym meczu zespół obecnego już Mistrza Francji. Manchester w lidze musi walczyć o każdy punkt, który przybliży ich do występów w przyszłorocznej LM i tak w ostatnim meczu z wielkim problem pokonali ligowego średniaka jakim jest West Bromwich 2:1. Dlaczego stawiam na PSG, a no przede wszystkim mogą się w spokoju przygotować do tego meczu, ponieważ w lidze mają już wszystko ogarnięte. Po drugie mają patent na Anglików w tej edycji LM, wyeliminowali już Chelsea, a po trzecie prezentują lepszą formę niż City.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna Liga Mistrzów

Data, godzina: 12.04.2016 20-45

Spotkanie:  Real Madryt - Wolfsburg

typ: awans Real

kurs: 1.95

 buk: Unibet

 

Analiza:

Zagwatmali sobie piłkarze Realu sytuacje w pierwszym meczu w Niemczech z Wolfsburgiem. Choć byli murowanymi faworytami do awansu sami sobie sprawili psikusa w postaci niespodziewanej porażki 0-2 w Wolfsburgu. Prawda jednak jest taka ze Królewscy zagrali słabiutko, a Wilki wykorzystały znakomicie ich słabsza dyspozycje. A mogło być jeszcze bardziej efektownie, bo sytuacji gospodarze mieli jeszcze w tym meczu kilka. Na szczescie dla ekipy z Madrytu skończyło się na dwubramkowym zwyciestwie, co oczywiści jest sporą zaliczką, ale nie niemożliwą do odrobienia przez Real. Rok temu Bayern odrobił straty z Porto gdzie przegrali 1-3, a  w rewanżu było 6-1, dwa lata temu Chelsea odrobiło straty z Paryża 1-3 by wygrać u sibie 2-0, a Man Utd z Pireusu 0-2 wygrał u siebie 3-0. Przykładów jest jeszcze kilka. Dlaczego więc Real miałby nie dołączyć do grona zespołów odrabiających dwubramkowe straty?? Tym bardziej ze graja na Santiago Bernabeu, gdzie graja bardzo dobrze. W tym sezonie Real wygrał u siebie osiemnascie z dwudziestu jeden meczy, wygrała tu tylko Barca i Atletico, a jedynym nizej notowanym zespołem, ktory urwał im punkty to Malaga (remis 0-0). Wątpie by do tego grona dołączyły Wilki. Ten sezon jest dla nich dużo słabszy niż poprzedni, bo w Bundeslidze zajmują dopiero ósme miejsce z szesciopunktową stratą do miejsc gwarantujących grę w lidze Europy i dziewięć do Ligi Mistrzów. Do tego na wyjazdach spisuja sie fatalnie, bo zdobyli zaledwie dziesięć oczek w czternastu meczach co jest wynikiem lepszym tylko od Eintrachtu. Czy będą wstanie coś ugrać w stolicy Hiszpanii?? Moim zdaniem nie. To może być kolejny popis Ronaldo, który na Santiago czuje się wybornie i strzela bramkę za bramką. Dzis stawiam na Real i ich awans. Moj typ to 4-0 i kolejny hat-trick CR7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Atletico-Barcelona
Typ: 1 dnb
Kurs 2.10
Buk bet 365
Analiza: Już jutro obejrzymy rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami madryckiego Atletico oraz FC Barcelony w pierwszym spotkaniu padł wynik 2:1 dla zespołu barcelony,ale Atletico zdołało do pewnego momentu nawet kontrolować grę i zdobyło bardzo ważnego gola, po usunięciu z boiska Torresa już nie grało tak dobrze i właśnie moim zdaniem to była przyczyna porażki, bowiem ekipa ze Stolicy kraju była tego dnia dobrze dysponowana, tu na pewno dalej faworytem do awansu zostaje druzyna przyjezdnych, która ostatnimi czasy grała znacznie słabsze spotkania przede wszystkim ligowe, najpierw porażka z Realem Madryt , nastepnie z Realem Sociedad, nie wiem jak tutaj zagrają przyjezdni,ale mam wrażenie że obie drużyny przynajmniej po razie trafią do siatki swoich rywali, myśle też nie Barcelona nie będzie w tym meczu miała łatwego zadania ponieważ atletico już od kilku sezonów sprawia jej spore problemy tak w lidze jak i europejskich pucharach, mój typ to wynik 2:1 i dogrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester City - PSG typ: X 3.75 WilliamHill

 

 

Wszyscy grają dziś na PSG, typując ich zwycięstwo, a przez to awans do dalszej fazy. Buki również tą tendencję podtrzymują, oferując kursy na gości dużo niższe niż na gospodarzy. A ja zachodzę w głowę dlaczego? Oglądałem poprzednie spotkanie zakończone wynikiem 2:2 na Parc des Princes i mimo tego, że to Paryżanie byli zdecydowanym faworytem, to meczu nie wygrali. Tak tak, pamiętamy niewykorzystany karny przez Zlatana, ale też pamiętamy ten żałosny błąd obrońcy City, po którym Zlatan bramkę na 1:1 strzelił. Nie od wczoraj wiadomo, że PSG znacznie lepiej radzi sobie u siebie. Skoro więc nie wygrali u siebie, to tym bardziej nie wygrają na City of Manchester Stadium :) To tak trochę karkołomnie i amatorsko brzmi, ale dokładnie tak mogę wstępnie określić to co przeczuwam. 

 

Wynik 2:2 to znakomita zaliczka dla City z poprzedniego spotkania. To oznacza, że angielskiej drużynie wystarczy strzelić jedną bramkę i potem bronić dostępu do swojej, by awansować. Wydaje się mało prawdopodobne, gdyż ekipa gości ma solidne armaty w natarciu, wliczając samego Zlatana Ibrahimovicia, zdobywcę 5 goli i 4 asyst do chwili obecnej w rozgrywkach. Ale warto zaznaczyć, że w rewanżu nie zobaczymy świetnie grającego z przodu Matuidiego, który będzie pauzował z powodu kartek. Do grona nieobecnych zaliczyć można również Davida Luiza z tego samego powodu co w/w Francuz. To są bardzo poważne osłabienia. Gdyby określić możliwości drużyny PSG w pełnym składzie na 100%, to dziś wg mnie spada ona do 70%. David Luiz to bardzo dobry obrońca, rywale na pewno będą próbowali atakować od jego pozycji, gdyż tam będzie grał zmiennik. Matuidi z kolei co gra na skrzydle czasem, to nie mam słów. To solidne uszczuplenie możliwości ofensywnych.

 

A żeby było śmieszniej i jeszcze bardziej nieprzewidywalnie, braki są też w ekipie gospodarzy. Dziś nie zobaczymy na środku obrony Kompanego. Nietrudno sobie wyobrazić taka sytuację, gdyż wiele meczów City musiało sobie w tym sezonie zagrać bez swojego filaru defensywy. Niemniej jednak jest to również bolesna strata, choć patrząc na Pellegriniego, jak obwieszczał to info przed kamerami to miałem wrażenie, że jest spokojny... Z lekkim urazem również walczył do dziś Otamendi, ale jemu udało się wykurować i dziś zagra przeciwko PSG.

 

Jak widać, obie ekipy nie mają pełnego składu, obie drużyny będą dążyć do strzelenia bramki, PSG nie może liczyć na 0:0 bo to ich wyeliminuje, a City nie może grać na 0:0 bo wtedy jedna bramka z niczego gości pozbawia ich awansu. Dlatego najważniejsze jest szybko strzelić bramkę, by potem grać z kontry.

 

Obie ekipy do tej pory spotkały się dwukrotnie, oba spotkania zakończyły się remisem.

 

Wg mnie mecz dzisiejszy również tak się zakończy. Nic nie przemawia dobitnie ani za jedną, ani za drugą stroną. Obie ekipy mają porównywalną siłę w ataku, PSG bez Luiza ma nieco lepszą defensywę niż City bez Kompanego. Argumentem za gospodarzami jest atut własnego podwórka, gdzie tysiące kibiców będą ich dopingować, natomiast Paryżanie wyglądają lepiej z formą. Ponadto City musi jeszcze walczyć w lidze (choć Pellegrini troszkę oszczędzał chłopaków właśnie z powodu rewanżu w LM, dlatego okrutnie męczyli się z WBA), a PSG ma już mistrza i może teraz młodzieżówką skończyć sezon. Naprawdę nie widze argumentu, który przechyliłby szalę zwycięstwa na jedną lub drugą stronę. A w tej sytuacji typuję remis. Nie ukrywam, że chciałbym zobaczyć 2:2 i dogrywkę, obie ekipy prezentują całkiem ciekawy dla oka futbol i w poprzednim meczu nie sposób bylo się nudzić. Prawdziwy spektakl :D Miejmy nadzieję, że podobnie będzie dziś. 

 

Jako, że uszczuplone są defensywy, brakuje w nich podstawowych filarów w postaci środkowych obrońców, warto przemyśleć grę overów ;) Pierwszy mecz na 2:2 i wygląda na to, że podobny wynik możemy zobaczyć i dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, ćwierćfinał


Godzina: 20:45


Spotkanie:  Manchester City - PSG


Typ: 2


Kurs: 2,30


Bukmacher:  sportingbet


 


Analiza:


 


Mecz na który wszyscy czekają, czyli starcie Anglików z Francuzami w Lidze Mistrzów. PSG będzie miało okazję odegrać się za upokarzający dla nich wynik 2:2 u siebie. Dlaczego uważam, że to PSG wygra ? Jest w znacznie lepszej formie niż Manchester City, co pokazuje w lidze i w pucharze Francji. Anglikom idzie dość średnio w lidze, choć mocno potrzebują punktów. W ostatnich meczach udało im się przegrać 0:1 z czerwoną drużyną z Manchesteru i zremisować 0:0 z Norwich. PSG może uznać za największą ujmę przegraną z Monaco no i właśnie remis z Manchesterem. Jednak liga to trochę inna bajka. Tutaj walka jest dużo bardziej zaciekła. Moim zdaniem właśnie dlatego PSG nie wygrało pierwszego meczu i właśnie dlatego Man City nie wygra tego. Przyznam, że Manchester się mocno stara i w LM pokazuje dość dobrą formę w porównaniu z ligą ale ćwierćfinał to i tak więcej niż zasługują. Musi minąć trochę czasu zanim angielskie drużyny się odbudują i będą realnym zagrożeniem, tak jak kiedyś. PSG natomiast jest w najwyższej formie i wprawdzie już im się zdarzały wpadki ale myślę, że tym razem podejdą do meczu na 100%. Jeśli tak się stanie, to powinni dość spokojnie pokonać Man City.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Real-Wolfsburg
Typ: under 4,5
Kurs 1. 51
Buk Unibet

 

W dzisiejszym meczu rewanzowym pomiędzy Realem Madryt a Wolfsburgem każdy spodziewa sie duzej ilości bramek. Ja jestem innego zdana. Ta analiza będzie krótka gdyż nie ma co za bardzo analizować obu drużyn. Wiadomo ze Real to drużyna jedna z najlepszych mający ofensywny skład. Wolfsburg to przy realu Europejski kopciuszek  który prezentuje bardzej defensywny styl gry. W pierwszym meczu Wolsburg zaskoczył wszystkich mimo ze Real miał wieciej sytuacji bramkowych tpo jednak tylko 3 strzały. Wolfsburg natomiast ponad 2x wieciej co wyniki 2:0 był według mnie sprawiedliwy- wiem to kontrowersyjna opinia. 

Zmierzając jednak to mojego typu, uważam ze Wolfsburg dziś zagra stawiająć całkowicie na obronie, co za tym idzie Real powinien mieć problemy. Nie wydaje mi sie żeby Real tak łątwo sobie radził obrona Wolsburgu dlatego stawiam ze bramek bedzie mniej nic 4, a nie zaskoczy mnie wynik typu 1:0 dla realu czy nawet 0:0. Jedyną obawą dla mojego typu jest strata bramki przez Wolsburg w 10 pierwzych minutach. Jesli to sie nie zdarzy nie wierze by padła duża ilosc bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, ćwierćfinał

Godzina: 20:45

Spotkanie: Atletico Madryt – Barcelona

Typ: over 2.5

Kurs: 2.08

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Dziś poznamy całą czwórkę tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, największe emocje czekają nas oczywiście w Barcelonie gdzie Atletico będzie próbowało odrobić stratę z pierwszego meczu która wynosi 2:1.

Podopieczni Simeone już kolejny rok z rzędu grają fantastycznie, dalej jest to zespół potrafiący wyśmienicie bronić, w Primera Division tylko 16 bramek straconych!. Dziś jednak trzeba odrabiać a więc trzeba będzie coś zaoferować także w ofensywie  i raczej w tym aspekcie nie będzie problemu bo forma zespołu w każdej formacji jest wysoka,  był taki moment gdzie zacięli się w zdobywaniu bramek ale ostatnio odzyskali regularność w tym trzy pojedynki w domu w Primera z minimum trzema bramkami strzelonymi.

Porażka z Realem zachwiała formą Barcelony, która przegrała z Sociedad i walka o tytuł mistrzowski na nowo rozgorzała. Widać mały spadek formy, szczególnie ofensywa gra mniej intensywniej a to odbija się na całej grze, traci także na tym defensywa która ma wobec tego więcej zadań a nie ukrywajmy to jest ich najsłabsza formacja, ta formacja zmuszona do większego wysiłku po prostu się potrafi często gubić lub zostawiać sporo luk to już w kilku spotkaniach mogliśmy oglądali jak z Villarreal przed przerwą reprezentacyjną. Arsenal też zmusił ich do ogromnego wysiłku, zresztą wszystkie zespoły z jakością w ofensywie potrafiły strzelać bramki Celta, Bilbao, Sevilla, Valencia.  Zresztą na krajowym podwórku w 16 spotkaniach wyjazdowych stracili 15 bramek to naprawdę dużo, a w Lidze Mistrzów będą w wysokie formie remisowali z Bayer 1:1 oraz AS Roma 1:1. Kto wie jak potoczyło by się spotkanie na Cam Nou gdyby nie czerwona kartka dl Torresa.

Atletico nie ograniczy się tutaj do defensywy, pierwszy mecz pokaz słabości Barcelony w defensywie, tym bardziej że będą tutaj jak zwykle noszeni ogromnym dopingiem. Zresztą już na Camp Nou wyszli z takim nastawieniem które popsuła czerwona kartka.  Oczywiście będzie tutaj także bardzo ostro i agresywnie tego jestem pewien to zawsze gwarancja kartkę a więc będzie mniejsza agresywność a to zawsze daje większe szansą na wygrywanie indywidualnych pojedynków a po jednej i drugiej stronie mamy te indywidualności.  Będą też świetne okazje ze stały fragmentów gry – Barca ma Messiego który ze stojące piłki potrafi strzelać niesamowite bramki, a Atletico jak zawsze groźne w grze w powietrzu.  To może być mecz do jednej bramki ale ja się nastawiam na ofensywne Atletico oraz Barcelonę która będzie chciał się na nowo obudzić w ofensywie bo raczej solidności przez 90 minut w defensywie nie zachowają. Gospodarze wcale po strzeleniu jaki pierwsi bramki nie ograniczą się do defensywę, a wiadomo jak trafi Barcelona to podopieczni Simeone innego wyjścia jak zaatakowanie nie będą mieli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Man City-Real M
Typ: over 1.5 w połowie 1
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w piłkarskiej Lidze Mistrzów w którym Manchester City na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Madryckiego Realu, faworytem bukmacherów w tym spotkaniu będzie ekipa przyjezdnych , która moim zdaniem patrząc na ich ostatnie spotkania wyjazdowe tutaj dobrego wyniku nie będzie w stanie ugrać, patrząc na ich wyjazdy można stwierdzić iż nie wygląda wszystko tak jakby sobie tego zyczył Zidane , porażka z zespołem Wolfsburga 2:0 w poprzedniej rundzie oraz wymęczone zwycięstwo z zespołem Rayo Vallecano w sobotnim spotkaniu ligowym na pewno nie może napawać optymizmem, moim zdaniem w tym spotkaniu gospodarze , którym została tylko gra w Lidze Mistrzów na swoim stadionie nie mogą sobie pozwolić na porażke, bowiem jak przegrają na swoim stadionie jestem praktycznie w 100 % przekonany iż nie będą w stanie odrobić strat na stadionie zespołu z Madrytu, stawiam tutaj na wynik 2:1 dla manchesteru City , który moim zdaniem tylko u siebie jest w stanie nawiązać walkę z zespołem z Madrytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, LM


Spotkanie: Manchester City - Real Madryt


Typ: Manchester City strzeli w obydwu połowach


Kurs: 3,50


Godz: 26.04.2016 20:45


Bukmacher: Bet365


Analiza: To mogą być dwa bardzo ciekawe mecze i czego jak czego, ale goli nie powinno zabraknąć w żadnym z nich. Obydwie drużyny grają widowiskowo, mają ogromny potencjał w ataku i pomocy, natomiast różnie bywa z ich obroną. Manchester City jeśli chce awansować do wielkiego finału, to musi osiągnąć naprawdę dobry rezultat u siebie w Manchesterze. Bez domowego zwycięstwa raczej nie mają szans w rewanżu w Madrycie. Wolfsburg pokazał, że można pokonać u siebie Real Madryt, a przecież Manchester City ma znacznie mocniejszą kadrę niż Wolfsburg, który w Niemczech wygrał 2:0 z Realem. Manchester musi atakować i zapewne będą to robić. City ma to szczęście, że są teraz w bardzo dobrej formie. Ostatni mecz ze Stoke wygrali 4:0 strzelając po dwa gole w obydwu połowach. Było też bardzo cenne zwycięstwo w Londynie nad Chelsea 3:0 i tu też strzelili i w pierwszej i w drugiej połowie. Real na wyjazdach dużo traci i z Manchesterem City też będą mieć kłopoty.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Data: 26.04 20:45
Spotkanie: Manchester City - Real Madryt
Typ: X
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Manchester City po latach od zainwestowania ogromnej kasy przez Szejków w końcu dotarł przynajmniej do półfinału Ligi Mistrzów. Celem oczywiście po takich inwestycjach jest wygranej tych elitarnych rozgrywek, ale zadanie będzie ciężko zrealizować. The Citizens wiedzą, że ten dzisiejszy mecz jest niezwykle ważny i muszą w nim wygrać, żeby jechać na Santiago Bernabeu z jak najlepszym wynikiem. Raz, że City na wyjazdach z poważną ekipą w LM dawno nie wygrało a dwa Real u siebie w LM jest ciężki do ogrania. Wystarczy przytoczyć poprzednią rundę LM kiedy to Wolfsburg u siebie wygrał 2:0 z Królewskimi a w rewanżu szybko ta zaliczka została odrobiona przez madrycki klub. W poprzednim sezonie z czołówką europejską w LM Real na wyjeździe remisował z Atletico i PSG a 2:1 przegrał z Juve. W sezonie 2012/13 w fazie grupowej Manchester City u siebie zremisował z Realem. Moim zdaniem będzie to bardzo wyrównane starcie i tak też się skończy jeśli idzie o wynik a następnie wszytko rozstrzygnie się w Hiszpanii gdzie Real będzie faworytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Liga Mistrzów)
Mecz: Atletico Madryt – Bayern Monachium

Typ: liczba bramek w meczu  – over 1,5

Kurs: 1,55

Bukmacher: Unibet

Data: 27.04.2016  godz: 20:45

 

Analiza:

 

Druga para półfinałowa piłkarskiej Ligi Mistrzów i myślę że po wczorajszym bezbramkowym remisie dziś wreszcie doczekamy się goli. Pozornie to tutaj powinno być o nie trudniej niż w meczu City z Realem i kursy bukmacherów też na to wskazują, ale piłka bywa przewrotna. Czasami hity rozczarowują, a mecze pozornie niezbyt atrakcyjne potrafią zachwycić. Ja w swoim typie nie rozpędzam się jednak za bardzo i ostrożnie typuję over 1,5 gola. Nie jest to zbyt wygórowane oczekiwanie jak na zespoły o sporym przecież potencjale ofensywnym.

W kontekście Atletico mówi się głównie o świetnej grze w obronie i małej liczbie traconych goli. To oczywiście prawda, ale w ataku też radzą sobie więcej niż przyzwoicie. W ważnych meczach często potrafią zaskoczyć rywala i rozpocząć bardzo ofensywnie by szybko zdobyć gola i później móc pilnować wyniku. Dzisiaj raczej nie będą grać na 0:0 bo przed rewanżem w Monachium, gdzie Bayern jest niemal nie do pokonania wcale nie byłby to dobry wynik. Atletico ma dużo atutów w ofensywie, zwłaszcza przy dośrodkowaniach, czy to z gry czy stałych fragmentów, a obrona Bayernu potrafi się w takich sytuacjach pogubić. Na Bundesligę taka gra w obronie wystarcza, ale mecze z silnymi rywalami w Europie potrafiły obnażyć braki Bawarczyków w obronie. Neuer też nie rozgrywa jakiejś świetnej wiosny, coraz częściej popełnia proste błędy na przedpolu, właśnie przy dośrodkowaniach, a do tego zaczyna go gubić nonszalancja przy jego firmowych dalekich wyjściach. Kiedyś źle się to dla niego skończy, na pewno sprytny Simeone też zwróci na to uwagę swoim piłkarzom.

Bayern ma bardzo dużą siłę ognia, którą niestety za rzadko pokazuje, w lidze grając często na 50% możliwości. Dzisiaj jednak powinniśmy zobaczyć pełną moc i tacy gracze jak Ribery, Costa, Muller, będący w świetnej formie Vidal czy nasz Robert Lewandowski będą mieli szansę zabłysnąć. Warto dodać, że tak chwalona defensywa Atletico dzisiaj zagra według wszelkich doniesień bez swego najważniejszego gracza Diego Godina. On w wielu sytuacjach beznadziejnych ratował kolegów i pod jego nieobecność może być trudno powstrzymać Bayern.

Pamiętam mecz Bayernu w Turynie z Juventusem. Też starcie z niemal żelazną defensywą, zapowiadał się zamknięty mecz bez wielu goli, a skończyło się po świetnym widowisku na remisie 2:2. W Lizbonie też Bawarczycy zremisowali 2:2. Dzisiaj może aż tylu goli nie będzie ale o te dwa gracze obu zespołów powinni się postarać. Najtrudniej może być o pierwszego gola, jak już padnie to siłą rzeczy mecz się otworzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Liga Mistrzów

Bayern Monachium vs Atletico Madryt

Over 5.5 kartek

Kurs - 1.87

Unibet

03.05.2016 / 20:45

 

Jutro mecz o final LM.

Spotkanie zostanie rozegrane w Monachium,tak wiec faworytem do wygrania bedzie Bayern.

Pierwszy mecz wygralo Atletico 1:0,podopieczni Simeone wykorzystali slaba gre w pierwszej polowie Bayernu,ktory nie mial zbyt wielu okazji bramkowych.

Piekna bramke strzelil po indywidualnym rajdzie Saul.

Po zmianie stron gospodarze zamurowali sie na wlasnej murawie i tylko szczescie sprawilo,ze utrzymali czyste konto.Bayern cisnal i byl w drugiej polowie zespolem lepszym,jednak nie udalo sie nic strzelic.Swojej sytuacji moze zalowac Torres,ktory w drugiej polowie mogl dobic Bawarczykow,jednak pilka po jego strzale trafila w slupek.

Nie bawie sie w to,kto awansuje bo moze byc roznie - jedna bramka Atletico i Bayern moze sobie nie poradzic.

Zaklad na kartki wydaje sie byc dobrym wyborem zwlaszcza patrzac na gre Atletico.

Jutro zapewne goscie zamuruja dostep do wlasnej bramki a Bayern bedzie prowadzil gre i probowal jak najszybciej odrobic strate.

Bardzo ciekawie powinno byc na skrzydlach,glownie za sprawa Douglasa Costy i Ribery'ego,ktorzy jutro beda odpowiedzialni za rajdy i wrzutki w pole karne.Kto oglada mecze to wie,w jakiej formie jest glownie byly zawodnik Szachtara,powstrzymac go jest ciezko,zapewne bedzie troche fauli na nim.

Do tego dojda nerwy,pytanie kto pierwszy strzeli bramke,jesli Atletico to Bayern bedzie zmuszony do odwaznej gry i atakow,z kolei jesli strzeli Bayern to pewnie gra sie uspokoi bo nie sadze,zeby Atletico od razu probowalo wyrownac.

Filipe Luis jest zawodnikiem,ktory powinien m.in.otrzymac kartke,kurs na niego wynosi 2.50.

W pierwszym meczu o dziwo tylko Saul otrzymal kartke w ekipie Atletico,z kolei czterech graczy Bayernu zobaczyli zolta kartke.

Bedzie na pewno nerwowo na boisku co spowoduje zwiekszona ilosc fauli,gracze Atletico nie beda sie patyczkowac i ataki Bayernu beda przerwyac faulem,gospodarze z kolei im dluzej beda sie starac o gola tym bardziej beda zdenerwowani co tez moze spowodowac ostrzejsza gre i faule.

Kto wie,czy nie zobaczymy tez jutro czerwonej kartki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - Atletico
Typ: 1 + U3.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:

 

Spotkanie rewanzowe półfinału rozgrywek Ligi Mistrzów w którym zmierzą się Bayern Monachium i Atletico Madryt. Pierwszy mecz skonczył sie niespodziewaną wygraną niefaworyzowanego Atletico 1:0. Bayern w ofensywie praktycznie nie istniał. Masa błędów, Lewandowski odbijal sie od obroncow i kompletnie nie mogl wypracowac sobie pozycji strzeleckiej. Zmasowana obrona Atletico Madryt naprawde daje sie we znaki kazdemu z kim graja. W samej lidze hiszpanskiej stracili najmniej goli bo tylko 16 (w 32 meczach!) czyli praktycznie 2x mniej niz Real i Barcelona. Pol bramki na mecz straconych. Dlatego stawiam w tym meczu under, bezpiecznie bo 3.5 poniewaz Atletico moze cos ustrzelic i np awansowac po przegranej 1:2. Jednak Bayern to tez marka. Praktycznie juz mistrzowie Niemiec. Ostatnio oszczedzali pilkarzy z Moenchengladbach gdzie zremisowali 1:1, ale wszystko by podporzadkowac gre pod rewanz z Atletico. Bayern ma potezna ofensywe i jesli ktos ma zlamac Atletico, to Bayern u siebie bedzie takim rywalem. Buki wyceniaja zwyciestwo Bayernu na 1.65 czyli dosc tanio ale sadze ze maja duze szanse na wygrana. Na awans mniejsze, ale nie to w tym typie sie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Półfinał

Godzina: 20:45

Spotkanie: Bayern – Atletico

Typ: BTS

Kurs: 2.20

Bukmacher:  bet365

Analiza:

Emocji w tym tygodniu mamy co nie miara, po wczorajszym Pucharze  Polski, oraz mistrzostwie Leicester dzisiejszego wieczoru poznamy pierwszego finalistę Ligi Mistrzów. Bayern w Monachium będzie się starał odrobić stratę z pierwszego starcia gdzie przegrali 1:0.

W ten weekend ekipa Guardioli mogła zapewnić sobie tytuł niestety remis u siebie z Moenchengladbach nie wystarczył  ale było widać że myślami są w tym meczu, zresztą skład był mocno rezerwowy.  Pierwszy mecz był taki jaki się spodziewaliśmy solidność Atletico wystarczyło do zatrzymania ofensywy gospodarzy. Bayern potrafił w tamtym starciu strasznie przycisnąć ale w tych akcjach brakowało płynnością i takiego zdecydowania, którego moim zdaniem dziś nie zabraknie zresztą Pep ma postawić na bardzo ofensywy skład z Costą, Ribiery, Lewy, Muller oraz z tyłu z Thiago oraz Vidalem.  Zobaczymy czy takim ustawieniem będą wstanie zdominować Atletico na tyle by rywal nie wyprowadzał kontr bo defensywa na pewno jest problemem ekipy z Niemiec,  potrafią grać pewnie ale także potrafią popełniać mnóstwo błędów i nie do końca wierzę w ten duet Martinez – Boaten który bardzo dawno ze sobą nie grał.

Atletico zrobiło w Madrycie to co zamierzało, czyli nie stracili bramki no i wygrali ten mecz 1:0. Dziś zagrają od samego początku to co lubią i robią najlepiej, czyli strzelna defensywa bo nie da się według mnie ukryć że w Madrycie to nie było to najlepsze Atletico w grze destrykcyjnej bo chcieli poszukać bramki i zwycięstwa.  Mają przewaga i powrót do defensywy Godina.  Otworzy to przed nimi kontrę tym bardziej że jak wspomniałem Bayern ma wyjść bardzo ofensywnie a wcale ekipa Guardioli nie jest jakaś wybitna w defensywie para stoperów popełnia dużo błędów, zresztą widzieliśmy już w pierwszym starciu jedną z kontr ekipy Simeone po której Torres trafia w słupek, czy też poprzednią rundę i mecz z Juve gdzie dwa razy dali się zaskoczyć .  Warto też właśnie tutaj wspomnieć o duecie Torres – Griezmann, którzy świetnie czują się w takiej grze.

Czeka tutaj gości na pewno oblężenie od pierwszych minut ale jak zachowają swój spokój w defensywie i przetrwają pierwsze kwadrans to z każdą minutą będą grać pewnie nie tylko w defensywie ale także w kontrze a wiadomo co będzie oznaczała strzelona bramka.  Z drugiej strony Bayern u siebie potrafi miażdżyć i nie chce mi się wierzyć by tutaj nie trafili przynajmniej raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Półfinał

Godzina: 20:45

Spotkanie: Bayern – .Club Atlético de Madrid

Typ: .Club Atlético de Madrid DNB

Kurs: 5

Bukmacher:  Bet365

Analiza:

 

Półfinał ligi mistrzów (rewanżowe spotkanie) Wynik obecnie to Bayern 0–1 AtleticoWybrałem ten mecz jak i koledzy wyżej bo mam czuja nie będę się dużo rozpisywał. Jak wcześniej już pisali, Bayern musi dzisiaj zdominować grę i oczywiście strzelić żeby myśleć o awansie. Według mnie nie dadzą rady. Kiedy spojrzymy na poprzednie mecze z Benficą i przede wszystkim z Juventusem choć statystycznie dominowali to z Benficą wygrali tylko 1-0, a Juventusem któremu nie dawałem żadnych szans że strzelą przynajmniej jedną bramkę zremisowali 2-2 przy czym Juve było na prowadzeniu 0-2. Powodem jest słaba defensywa, a i obecnie forma Lewandowskiego i Mullera według mnie nie powala. Nie są w stanie się zgrać, jedynie całą robotę wykonuje Costa. Pod wodzą Pepa Guardioli ogólnie wydaje mi się że drużyna z Niemiec straciła swój blask efektowność skuteczność. Dziś naprawdę ciężko się ogląda ich mecze. To co wyprawiali za czasów Juppa Heynckesa było niesamowite. Obecnie gra przypomina starą Barce,  Bayern choć wykonuje wiele podań często starają się wejść w bramkę zamiast oddać strzał z dystansu i na siłę szukają Lewandowskiego. Club Atlético de Madrid pod wodzą mistrza Diego Simeone z drużyny zrobił z nich twierdze ''żelazną bramę'' bardzo ciężką do zdobycia. Statystyki mówią same za siebie w lidze 60/16 strzelonych/straconych porównując z Barceloną 104:29 czy Realem 105:32 to ich wynik niesamowity, cały sezon trzymają dyscyplinę. Solidna defensywa i świetny duet z przodu Torres : Griezmann to według mnie przepis na dzisiejszy sukces. Kurs 7 na wygraną Atletico wydaje mi się zawyżony i to o 4pkt. Dzisiaj gospodarze powinni zagrać otwartą ofensywną piłkę, co wydaje mi się że to będzie idealna taktyka dla gry gości. Z pewnością doczekamy się kontr czy skutecznych zobaczymy. Liczę dzisiaj na drużynę z Madrytu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Półfinał

Godzina: 20:45

Spotkanie: Bayern – Atletico

Typ: under 1,5

Kurs: 3,20

Bukmacher:  Bwin

Analiza:

Rewanżowe spotkanie półfinału LM w tym sezonie. W Madrycie było 1:0 dla Atletico i to ten zespół jest w lepszej sytuacji przed rewanżem. W roli zdecydowanego faworyta uznaje sie zespół Bayernu, ale ja nie byłbym taki pewny awansu gospodarzy. Bayern w Madrycie spisywał się bardzo slabo, Lewandowski nie miał ani jednej sytuacji, co prawda w posiadaniu piłki niemiecki zespół dominował, ale z tej przewagi nie rodziły się rządne poważne sytuacje bramkowe. Atletico jak zwykle zagralo solidnie z tyłu. Co więcej do składu gości wraca dzisiaj Godin więc tym bardziej defensywa Atletico powinno tworzyć monolit nie do przebicia.Filipe luiz i Godin to chyba jedni z najlepszych obroncow w europie. Mysle, że w takim meczu na pewno nie będzie zbyt wielu goli, goscie zamuruja bramke a jesli trafia na slabszy dzien Bayernu to mozliwe ze mecz zakonczy sie dogrywka i karnymi. Stawiam na u 1,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Półfinał
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern – Atletico
Typ: faule na Griezmann over 1,5 (łącznie z dogr.)
Kurs: 1.85
Unibet
Analiza:

Wszystkie linie w tym meczu zawyżane są pod gosdpodarzy, ja uważam że jednak warto coś pograć w stronę Atletico zwłaszcza że jest to mecz rewanżowy i należy się jednak spodziewać większego ryzyka.Bayern w pierwszym meczu poległ 1-0 choć mógł stracić jeszcze jednego gola na rzecz Torresa, tak czy inaczej mecz zakończył się 1-0 i teraz część druga nas czeka w Monachium.
Bayern w tym meczu na pewno będzie stroną przeważającą, jednak Atletico też będzie chciało wykonać swoją robotę, strzelając gola na stadionie w Monachium zmusza rywala do minimalnej wygranej 3-1, właśnie w wypadku stracenia gola Bayern musi wygrać min. 2 bramkami i sądzę że do tego Atletico będzie dążyć, nie postawią typowego autobusu na swojej połowie broniąc wyniku przez 90min bo to się źle dla nich skończy.Zawodnicy pokroju  Griezmanna a zwłaszcza on powinni być z przodu aktywni po przejęciu prowadzenia, a Bayern w obawie przed stratą gola też się powinien uciekać do fauli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Liga Mistrzów)
Mecz: Real Madryt – Manchester City

Typ: liczba bramek w meczu  – over 2,5

Kurs: 1,74

Bukmacher: Unibet

Data: 04.05.2016  godz: 20:45

 

Analiza:

 

W rewanzowym meczu półfinału piłkarskiej Ligi Mistrzów Real Madryt podejmie w środowy wieczór Manchester City. Pierwszy mecz zakończył się bezbramkowym remisem, ale tym razem musimy poznać zwycięzcę i nie wierzę byśmy musieli czekać na dogrywkę czy rzuty karne. Przy takim potencjale ofensywnym obu zespołów tym razem bramki muszą paść i to od razu w dużej liczbie.

Real na swoim boisku jest niezwykle skuteczny, w pięciu meczach tej edycji Ligi Mistrzów zdobył już 18 goli. Oczywiście w lidze hiszpańskiej tych bramek dla Królewskich pada jeszcze więcej, bo już 67 w 18 meczach domowych. Nie wiadomo w tej chwili czy wystąpią w tym meczu Benzema i Ronaldo, ale myślę że tak ważnego meczu zwłaszcza Portugalczyk nie odpuści i warto już teraz stawiać na over bo gdy jego występ zostanie potwierdzony to kursy będą mocno spadać.

Manchester City też ma kim straszyć i na pewno jest w stanie strzelić przynajmniej jednego gola na Santiago Bernabeu, wykorzystując szybką kontrę do których ma świetnych zawodników, albo jakiś stały fragment gry. A wtedy Real potrzebowałby do awansu dwóch goli i mecz otworzyłby się na dobre. Zresztą w przypadku gola dla Realu będzie musiał z kolei ruszyć zespół gości, więc tak naprawdę pierwszy gol powinien rozwiązać cały worek. The Citizens w tym sezonie potrafią powalczyć w Lidze Mistrzów na wyjazdach. Wygrali już w grupie ważny mecz na hiszpańskiej ziemi pokonując na wyjeździe Sevillę 3:1 co należy docenić, bo wiemy jak groźna jest Sevilla u siebie i jak potrafi grać w pucharach. W fazie pucharowej potrafili wygrać 3:1 w Kijowie i zremisować 2:2 w Paryżu. Za każdym razem właśnie na wyjeździe padało w tych dwumeczach zdecydowanie więcej goli. Jestem przekonany że tak samo będzie i w tym przypadku. Szybcy gracze Manchesteru będą mieli więcej miejsca i powinni to wykorzystać. A że defensywa The Citizens nie jest monolitem to już wiele spotkań tego sezonu udowodniło. Jeśli Hart znów nie będzie miał wielkiego dnia to nie wróżę jego zespołowi zachowania czystego konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Liga Mistrzów

Real Madryt vs Manchester City

Manchester strzeli gola przed 78:00 minuta

1.83

Bet365

05.04.2016 / 20:45

 

Wczoraj po kapitalnym widowisku do finalu awansowalo Atletico eliminujac ostatecznie Bayern,ktory wygral 2:1 jednak to nie wystarczylo aby awansowac.

Dzisiaj faworytem wedlug wiekszosci sa gospodarze,ktorzy maja ta przewage,ze zagraja na Bernabeu,gdzie w ostatnich 16 meczach o punkty nie bylo zadnego remisu,Real wygral az 14 spotkan przegrywajac jedynie z Barca 0:4 i Atletico 0:1.

Pierwszy mecz zakonczyl sie bezbramkowym remisem,nie bylo to spotkanie godne nawet fazy grupowej LM a co dopiero polfinalu.

Dzisiaj bedzie a raczej powinno byc nieco inaczej.

Prawdopodobnie uda sie cos wbic gospdoarzom,mogli juz strzelic w pierwszym meczu jednak znakomicie bronil Hart,oby dzisiaj podtrzymal dobra dyspozycje.

Jesli wiec Real strzeli,wowczas gracze Pellegriniego nie beda mieli juz czego bronic.

Patrzac na Manchester to w lidze zawiedli na calej linii,nie wiadomo nawet,czy zajma obecne miejsce na koniec sezonu,czyli czwarte.

W Champions League z kolei wyeliminowali mistrza Francji PSG i byla to spora niespodzianka.

Dzisiaj na pewno nie zagra David Silva,bardzo dobra wiadomoscia jest powrot Toure,nie wiadomo jednak na 100%,czy zagra od pierwszych minut.Jest to absolutnie lider pomocy i wielkie wzmocnienie druzyny.

W zespole jest spory potencjal zwlaszcza w ofensywie - Aguero w 28 meczach ligowych strzelil 23 gole,troche gorzej to wyglada w LM,poniewaz dorobek to tylko dwie bramki w 8 meczach.

Oprocz niego jest oczywiscie motor napedowy druzyny,czyli De Bruyne,ktorego bardzo ciezko zatrzymac,Navas,ktory biega jak szalony przy linii bocznej jednak ma blokade psychiczna zwiazana ze strzalami na bramke,Sterling,ktory jak na razie absolutnie nie spelnia oczekiwan,mimo to potrafi blysnac zagraniem lub strzalem i tak jak De Bruyne czy Navas jest bardzo szybki.

W zespole jest tez mlody Iheanacho,zaledwie 19 letni pilkarz bardzo obiecujacy,ktory w Premier League strzelil 7 bramek w 609 minut jakie spedzil na boisku ( co daje nie cale 7 spotkan ).pdoobno jak juz dotyka pilki to ta wpada do siatki.

 

Real w ostatnich 5 meczach u siebie co prawda nie stracil ani jednej bramki,jednak ja bym sie tym specjalnie nie podniecal - Roma mogla a nawet powinna strzelic minimum jedna bramke jednak zabraklo umiejetnosci w wykonczeniu,pozniej w lidze mecze z Sevilla i Eibar,czyli jedna ekipa nie wygrala nawet jednego meczu w calym sezonie na wyjezdzie co jest w ogole jakas kpina a Eibar plasuje sie w hierarchii gdzies w okolicach ogorki - sredniaki.

Nastepny Wolfsburg,ktory w lidze rowniez gra totalny piach na wyjazdach,dodatkowo nie gral Dost a kontuzji nabawil sie Draxler a i tak Bruno powinien strzelic gola juz w pierwszej polowie jednak tylko on wie jak nie strzelil wtedy bramki.

Ostatni mecz ponownie ligowy tym razem z Villarreal,ktory w calej lidze oddaje najmniejsza ilosc strzalow na bramke to chyba wiecej nic nie trzeba dodawac.

Limit farta powinien dzisiaj sie skonczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:pilka nozna, LM
Data: 4.05/20:45
Spotkanie: Real-Man.City
Typ: Ronaldo over 1,5 strzałów POZA światło bramki
Kurs: 1.6
BukmacherUnibet
Analiza:

W tym spotkaniu podobnie jak Bayern Real będzie musiał siąść na rywala, tyle mają taką przewagę że samo zwycięstwo wystarczy im do awansu w finale którym już czeka druga ekipa z Madrytu.Pierwszy mecz zakończył się 0-0 i strzelona bramka przez gości w każdym remisie daje awans anglikom, także Królewscy nie mogą się czuć bezpiecznie prowadząc jednym golem i zrobią wszystko aby jak najprędzej uzyskać dwubramkową przewagę i zająć się kontrolowaniem spotkania wyprowadzając groźne kontry na rozpaczliwe ataki City.W pierwszym meczu zabrakło C Ronaldo, dzisiaj już powinien wystąpić także groźne wolne powinny być w jego wykonaniu ale oczywiście nie tylko, myślę że na trochę prób które z pewnością w spotkaniu powinien mieć piłka nie znajdzie miejsca w świetle bramki, wszak Ronaldo nie mierzy w środek bramki i kilka razy piłeczka może mu delikatnie zejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina : Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Real-Atletico
Typ: Torres kartka w meczu:TAK
Kurs 4.5
Buk:unibet

 

Finał Ligi mistrzów więc nie ma zabawy, myślę jednak że gracze którzy jadą na Euro będą mieli w głowach pewne hamulce w uwadze o swoje zdrowie, no chyba każdy się zgodzi że żaden piłkarz nie chciałby wypaść z nadchodzącego turnieju we Francji, oczywiście nie chodzi o sportowe odpuszczanie w tym meczu ale grę z rozsądkiem przy ostrych starciach, mój kandydat na kartkę może grać bez pardonu i ten element u zawodników bez powołania będzie w tym meczu dużym atutem.Torres na Euro nie zostanie zabrany a w meczu uczyni wszystko by udowodnić że to był błąd, sam zresztą w wypowiedziach wyraźnie podkreśla jakie znaczenia to spotkanie ma dla niego, jest bardzo związany z klubem i będzie gryźć trawę i przeciwników jak będzie trzeba by zdobyć ten puchar.Torres często w walce o piłkę czy pozycję lubi przesadzać, potrafi symulować, czy wdawać się w niepotrzebne dyskusję i liczę że w tym spotkaniu coś na kartkę przeskrobie.

Finał Ligi Mistrzów zostanie rozegrany w Mediolanie na San Siro dodatkowy smaczek do tego dodaje że są to derby, dla mnie dużym faworytem jest jednak Real, Atletico pokazało wielkie serducho w lidze i w tych rozgrywkach jednak na obcych terenach dużo tracą i nie ma co patrzeć że odprawili Barce czy Bayern, w obu spotkaniach szale przenosili na swoim stadionie, stadion neutralny to jednak obce boisko a na takich uważam że bardziej skuteczny jest Real.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Real-Atletico
Typ; BTS
Kurs 1.95
Buk Sportingbet
Analiza: Na dziś moim zdaniem najpewniejszym spotkaniem będzie rywalizacja zespolów Madryckiego Realu z zespołem Atletico. Real ostatnio moim zdaniem prezentował wyższą formę aniżeli ekipa Diego Simeone , która zanotowała w ostatnich kilku spotkaniach dwie porażki, jedna z Bayernem na pewno nie jest zaskoczeniem,ale porażka z Levante , które w tym spotkaniu w mojej ocenie było zespołem lepszym jest na pewno mocną niespodzianką, w tym meczu Real będzie się staral utrzymywać przy piłce Atletico natomiast pewnie ustawi się tak aby zagrać z kontry , do tej pory im się to udawało ograli w ten sposób barcelone i Bayern , Real według mnie jest w tym meczu faworytem i już do połowy meczu powinien strzelić bramkę która da im prowadzenie w tym spotkaniu, Mój typ to wynik 1:0 do połowy oraz 2:1 po 90 minutach tego meczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Finał

Godzinna: 20:45

Spotkanie: Real Madryt – Atletico Madryt

Typ: Real Madryt over 1.5 bramki

Kurs: 2.62

Bukmacher:  bet365

Analiza:

Dwa tygodnie czekaliśmy na najważniejszy mecz klubowy tego sezonu,  na San Siro będziemy mieli powtórkę z 2014 roku kiedy to finale doszło do derbów Madrytu.  Nie ma co ukrywać to finał w który wszystko się może zdarzyć nie ma faworyta szansę obaj trenerzy oceniają 50 do 50.  Ciężko typować komuś kto jest wieloletnim kibicem ekipy Królewskich a tym bardziej kogoś do typu przekonać. Zidane odbudował Real po  „zniszczeniach” Benitez czego efektem jest fantastyczna seria w La Liga które nie dała mistrzostwa ale końcówka była emocjonując. Może faktycznie Real miał najłatwiejszą drogę do Mediolanu ale pokazali że potrafią cierpieć a dziś na pewno by wygrać będzie trzeba to przeżyć  jeszcze raz. Na początku myślałem że Francuz w ważnych meczach nie będzie wstanie dostosować taktyki do rywala ale pokazał z Barceloną czy City że potrafi świetnie przygotować zespół taktycznie.  Zdecydowana poprawa nastąpiła także w przygotowaniu fizycznym, na pewno będą wstanie wytrzymać 120 minut.  Odkryciem jest Casemiro wszyscy to podkreślają jego postawa sprawia że „Królewscy” grają zdecydowanie lepiej w defensywie co sprawia że ofensywa i kontra też wygląda lepiej.  Może się mylę ale wydaje mi się też jest mniejsza presja, jeśli w ogóle możemy tak mówić o Realu niż to miało miejsce dwa lata temu.  Atletico jest świetnie w swoim stylu gry pokazali to pokonując Barcelonę oraz Bayern ale to były dwumecze i o tym nie wolno zapominać że Calderon robiło swoje a dziś mamy jeden mecze na neutralnym gruncie.  Simoene stworzył tutaj wybitny zespół gdzie każdy walczy do końca, defensywnie są wyśmienici. Walczące i zmotywowane Atletico to jest pewniak dziś na boisku a taką postawą pokonywali już największych.  Raczej nie spodziewał bym się podobnego meczu do tego z 2014 roku z kilku przyczyn.  Real wydaje się pewniejszą ekipą w defensywie też za sprawą Navasa w bramce bo nie ukrywajmy w Lizbonie Iker zawalił bramkę a wiadomo prowadzące Atletico potrafiły wyśmienicie bronić. Poziom ofensywny Realu to cały czas wysoka półka Ronaldo przygotowany w 100%, Bale jest w formie.  Los Colchoneros będzie zdecydowanie lepiej przygotowane fizycznie a tego brakło im w ostatnich derbach w finale.  Powtórzę zdanie z początku to jest może mecz bez wyraźnego faworyta ale wobec tego kursy są wysokie, dlatego takich zakład wart ryzyka.  W takim starciu mogą zdecydować indywidualności a każdym musi się z tym zgodzić że to przewaga Realu.  Jeśli ekipa Zizou strzeli jako pierwsza to poczuje się pewniej i na pewno pojawi się więcej miejsca i będą wstanie dobić Atletico w końcówce.  Mecz który trzeba zobaczyć i niech wygra po prostu lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Finał


Godzinna: 20:45


Spotkanie: Real Madryt – Atletico Madryt


Typ: Dokładny wynik do przerwy 0:0


Kurs: 2.50


Bukmacher:  Bet365


 


Analiza:


 


Przeglądając dzisiejszą ofertę natrafiłem na bardzo ciekawy pojedynek na który od kilku tygodni czeka cały piłkarski świat, a jest to starcie pomiędzy Realem Madryt i Atletico Madryt dwóch najsilniejszych drużyn obecnego roku. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45 na neutralnym boisku w San Siro. Mój typ na to spotkanie to dokładny wynik do przerwy czyli 0;0 obie drużyny dobrze wiedzą jaka jest stawka tego pojedynku i uważam że nie będzie tu strony przeważającej, sądzę że nawet w całym meczu na tablicy ujrzymy wynik 0:0 i wcale by mnie to nie zdziwiło. Według mnie mecz rozstrzygnie się po serii rzutów karnych. Kolejne argumenty które przemawiają za tym typem to bezpośrednie mecze w których nie byliśmy świadkami masy bramek m.in podam ostatnie cztery spotkania 0:0, 1:0 , 1:1 i 0:1. Wśród tych czterech spotkań są dwie wisienki na torcie, a mianowicie dwa mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów z roku 2015 gdzie wyniki tylko potwierdzają mój typ. Pierwszy mecz rozegrany na Estadio Vicente Calderón wynik 0:0 natomiast w meczu rewanżowym na Santiago Bernabeu wynik 1:0 gdzie do przerwy wynik 0:0 dopiero w końcówce spotkania dokładnie 88min zawodnik Chicharito przesądza o losach spotkania. Wszystko wskazuje że dziś nie będzie inaczej i zachęcam do zagrania na bezpieczny moim zdaniem wynik 0:0 do przerwy. 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...