Skocz do zawartości

Liga Mistrzów 2015/2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina : piłka nożna - Liga Mistrzów, Faza pucharowa

Spotkanie : Zenit St. Petersburg - Benfica Lizbona

TYP : X2

Kurs : 1.74

BUK : Bet-at-home

Godz : 18.00

Witam wszystkich dziś coś ze stadionów europejskiej Ligii Mistrzów. Mecz niebywale ciekawy pomiędzy Zenitem, a obecnym liderem portugalskiej pierwszej ligi Benficą. Oba zespoły w tym pojedynku mają szanse na wejście do kolejnej rundy z przewagą na korzyść Benfici, gdyż w razie remisu goście i tak przechodzą dalej. Na pewno Zenit w tym meczu nie odpuści i jako gospodarze z pewnością będą chcieli pokonać rywala, tym bardziej, że grają na własnym stadionie. Myślę jednak, że w obecnej formie Benfica może pokrzyżować im plany. Gospodarze grają w ostatnim czasie dość różnie ostatni mecz remis na wyjeździe z Krasnodar, w pucharze Rosji wygrana dopiero w doliczonym czasie z Kubanem Krasnodar przedostatnią w tabeli drużyną Ligii. Spowodowane jest to zapewne tym, że dość późno zaczęli rozgrywki ligowe i prawdopodobnie dopiero się rozkręcają. W lidze Zenit na dzień dzisiejszy zajmuje 5 lokatę z dorobkiem 31 punktów na 19 meczy. Na własnym stadionie na 10 meczy tylko dwa razy przegrali, to całkiem niezły wynik, brakuje im jednak do lidera CSK Moskwa 9 oczek. FC Petersburg dość sporo zdobywa bramek bo aż 34 ale równie sporo traci bo aż 23 są jednak na bilansie dodatnim plus 11. Przejdźmy do drużyny gości Benfica gra od początku sezonu bardzo równo zaliczyła 4 mecze do tyłu wpadkę z FC Porto, ale mecze pomiędzy tymi drużynami charakteryzują się wielką niewiadomą. Ostatni mecz na wyjeździ pokonali Sporting 0:1, przypominam Sporting, który obecnie zajmuje drugą lokatę w lidze Portugalskiej. Benfica w tym sezonie na 25 meczy przegrała tylko 4 razy, dorobek bramkowy również jest imponujący strzelonych 66 bramek przy zaledwie 17 wpuszczonych bilans (+49). Na wyjeździe goście dzisiejszego spotkania spisują się fenomenalnie 10 zwycięstw 1 remis i 2 porażki , 30 strzelonych goli 8 straconych. Myślę, że tak dobra dyspozycja pozwoli Benfice w dzisiejszym spotkaniu nie przegrać meczu padnie remis bądź goście pokuszą się o całą pule 3 pkt.

   http://obstawianie.com/index.php?app=forums&module=post&section=post&do=reply_post&f=222&t=31811     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zenit St. Petersburg - Benfica Lizbona 1 2.00 Betsafe

 

 

Pozwolę sobie na troszkę polemiki z analizą kolegi Buls29, która widnieje wyżej. Zacznijmy od tego, że sytuacja w lidze krajowej nijak się ma do Ligi Mistrzów, co najwyżej można sobie zobaczyć kto na krajowym podwórku jest w formie, a kto błaznuje. Nie można porównywać wyników uzyskanych przez 2 kluby w 2 różnych ligach. Nie od dziś wiadomo, że Liga Mistrzów to jest prestiż przede wszystkim i duże pieniądze, nieczęsto znacznie większe niż w macierzystych rozgrywkach. Bywa tak, że drużyny grając totalny piach w lidze w kraju, wygrywają mecze w Lidze Mistrzów i odwrotnie. Także to żaden argument.

 

Dalej, argumentem kolegi za wygraną z podpórką gości jest ostatni ich mecz ze Sportingiem na wyjeździe, lecz gdyby zerknąć nieco głębiej okazuje się, że Benfica mecz ten wygrała niejako szczęśliwie, oddając jeden celny strzał, który okazał się jedyną bramką meczu. Sporting zdecydowanie przeważał, miał więcej sytuacji bramkowych, akcji uskrzydlających, goście górowali jedynie w ilości fauli i żółtych kartek. Gdyby ten mecz zakończyłby się wynikiem 0:4 czyli pewnym zwycięstwem gości, można by było szukać pozytywów na najbliższy mecz z Zenitem, jednak taki przebieg utwierdza mnie w przekonaniu, że wszystko jest otwarte.

 

Konfrontując, Zenit i jego mecz pucharowy z Kubaniem. Każdy, kto troszkę już sobie pogrywał u buków i się interesuje wie, że czołowe drużyny z pierwszych lig krajowych często wystawiają w meczach pucharowych rezerwy (w tym przypadku jednak przyznam, że grał niemal cały pierwszy skład), nie przywiązują do nich tak wielkiej wagi jak do meczów ligowych a już tymbardziej Ligi Mistrzów. Gdyby nadać wagi takim meczom, to potyczka z Kubaniem miałaby "1", podczas gdy spotkanie z Benficą "5" ;)

 

W analizie kolegi zabrakło mi najważniejszego w przypadku meczów rewanżowych czyli... przytoczenia pierwszego meczu. Dość istotnym argumentem jest fakt, że Benfice udało się strzelić bramkę w 92 minucie meczu. Owszem, przeważali w tym meczu dość wyraźnie, grając na własnym stadionie, ale raził brak skuteczności i porządnego wykańczania akcji. Zenit ewidentnie próbował dowieźć 0:0 do końca, by mieć całkiem niezły wynik przed rewanżem. "Zero z tyłu" nierzadko pomagało w awansie.

 

Niezwykle ważną rzeczą jest miejsce dzisiejszego spotkania. Rosyjskie, ukraińskie stadiony to bardzo trudny teren dla m.in. hiszpańskich i portugalskich zespołów. Panuje tam zupełnie inny, dużo chłodniejszy klimat, do którego przyjezdni często muszą się aklimatyzować i często jest z tym problem. Patrząc na pogodę, jaka teraz rządzi w tej części świata, należy spodziewać się zmarzniętej murawy, być może śniegu, deszczu ze śniegiem, a to ogromne utrudnienie dla czysto technicznych zespołów, do jakich należy Benfica, choć w pierwszym meczu nie było to takie oczywiste, jak ktoś oglądał %-) Trudny teren to często porażki faworytów, już nawet buki się nauczyły i często kursy podnoszą. To jest bardzo mocny argument za zwycięstwem gospodarzy w tym meczu.

 

Istotnym faktem są składy, a tu dziś nie obejdzie się bez lekkich roszad. Za kartki w drużynie Zenitu pauzowac dziś będą Javi Garcia (5 kartka w rozgrywkach) oraz Criscito (czerwona w poprzednim meczu w Lizbonie), jednak te braki Andre Villas Boas jest w stanie załatać. W drużynie gości z powodu kartek pauzują dziś Jardel i Andre Almeida i tu jest spory problem z obsadzeniem defensywy. Brak Lopeza i Luisao również doskwiera trenerowi gości Rui Vittorii, a na dodatek możliwe, że dziś nie zobaczymy Julio Cesara, który skarży się na kontuzję uda. Nawet jak go naszprycują i puszczą do gry, nie będzie to mocny punkt zespołu. To wg mnie kolejny mocny argument przeciwko gościom: braki kadrowe.

 

Na koniec dodam, że drużyna Zenitu dwa razu gościła ekipę z Lizbony na swoim stadionie i dwukrotnie wychodziła z tych potyczek zwycięsko:

 

26.11.14 CHA Zenit Petersburg Benfica 1 : 0

15.02.12 CHA Zenit Petersburg Benfica 3 : 2

 

Podsumowując jeśli napasnicy gospodarzy nie będą mieli rozregulowych celowników, to powinni dziś strzelić coś mocno nadruszonej defensywie gości. Wg mnie na podstawie zebranych informacji typuję dziś wygraną gospodarzy. Nie wiem tylko czy i awans, bo wystarczy jeden gol strzelony przez gości z Lizbony i Zenit będzie potrzebował 3 do awansu. W tej sytuacji całkiem ciekawą propozycją wydaje się over 2,5, czego kurs oscyluje w granicach 2.00-2.20 u różnych buków.

Edytowane przez chmielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna;EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - 1/8-finału
Spotkanie: Chelsea - PSG
Typ: PSG Więcej niż 4,5 rzutów rożnych
Kurs: 2.20
Godz: 20:45
Bukmacher: Bwin

1/8 finału Ligi Mistrzów, pomiędzy Chelsea Londyn a Paris Saint Germain, rewanżowe spotkanie. W pierwszym meczu było 2:1 dla PSG które było zdecydowanie lepsze. Wynik jednak nie jest tak komfortowy jak by się mogło wydawać, Chelsea wystarczy wygrana 1:0 żeby awansować. Psg sądzę że będzie się starało strzelić bramkę. W lidze mają pewne mistrzostwo i grę w przyszło-rocznej lidze mistrzów. Forma jest dobra w porównaniu do gospodarzy  którzy potrafią traci ważne pkt jak np ostatnio pod koniec meczu z Stoke. Biorąc pod uwagę h2h czyli historię spotkań pamiętam jak w 2014 PSG wygrało u siebie 3:1 żeby w rewanżu przegrać, a tym samym nie awansować 2:0 gol z RR w 87 minucie. Myślę że scenariusz się nie powtórzy i PSG poradzi sobie z grą Chelsea dodatkowym atutem jest brak kontuzjowanych Kurta Zoumy, Johna Terrego i Pedro. Właśnie tym co napisałem wyżej sądzę że PSG zrobi 5RR i więcej rok temu w rewanżu w Londynie zrobili ich 11.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - 1/8-finału

Godzina: 20,45

Spotkanie: Chelsea - PSG

Typ: Chelsea wygra i w meczu padnie under 3,5 gola

Kurs: 3,70

Bukmacher: Bwin

 

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 odbędzie sie rewanżowe spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy

drużynami Chelsea Londyn i PSG. W pierwszym meczu tych druzyn PSG wygrało 2:1 po bramkach

Cavaniego i samobójczej Mikela.  Oby dwa zespoły chcą awansu  dlatego uważam, że do dzisiejszego

spotkania oba zespoły podejdą bardzo skoncentrowane i zdeterminowane. Chelsea ma jeszcze 

szanse na awans, Londyńczycy to zespół który juz nie raz dowodził, że potrafi wychodzić

z beznadziejnych wręcz sytuacji i awansować do kolejnej rundy. Dla Chelsea jest to mecz

sezonu, dlatego każdy z zawodników zapewne da z siebie wszystko i będą walczyć do ostatniej minuty.

Mecz ten będzie trudny dla  obu ekip, mam jednak nadzieję, że bedzie to ciekawe spotkanie z wieloma sytuacjami

oraz licznymi strzłami ktore będą piłkarze zamieniać na bramki. Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi 

zespołami były bardzo wyrównane, myślę że dzisiaj będzie podobnie.

 Właściwie dla Chelsea żeby uratować ten sezon potrzebny jest sukces w Lidze Mistrzów.

Chelsea zagra dzisiaj bez swojego kapitana Terrego, który nie zdąrzył wyleczyć kontuzji

jednak środek Ivanovic - Cahill spisuje się dobrze i uważam, że dzisiaj też zacisną 

zęby i będą walczyć do samego końca. Moim zdaniem dzisiejszy mecz wygra Chelsea

po perfekcyjnym meczu. Mój typ na ten mecz to 2:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea - PSG godz. 20:45

typ:1

kurs: 2,88 

Buk: Bet365

 

Dziś w Londynie Chelsea podejmie w rewanżowym spotkaniu PSG. Według bukmacherów cięzko w tym meczu wskazać faworyta. Ja postanowiłem postawić na gospodarzy,którzy przegrali pierwsze spotkanie w Paryżu 2-1 . Myślę,że Chelsea ma realne szanse na awans ,zwycięstwo 1-0 premiuję ich do gry w ćwierćfinale. Jak dla mnie to bardzo prawdopodobny wynik, piłkarze z Londynu słabo spisują się w Premier league ,zajmują dopiero 10 miejsce i mogą nie zagrać w przyszłym roku w pucharach. Tak więc jest to dla nich ostatnia szansa,żeby coś osiągnąć w tym sezonie. W ostatnich dwóch latach oba zespoły dość często trafiały na siebie i wyniki były rózne, jednak gospodarz nie przegrywał. Dziś liczę na skromne zwycięstwo gospodarzy,ktrórzy nie przegrali u siebie dziesięciu ostatnich spotkań. Warto wspomnieć,że Chelsea wygrała ostatnio dwa razy po 5-1.  

Paryżanie ostatnio jakby trochę odpuścili,mają ogromna przewagę w lidze francuskiej i chyba nic im już nie odbierze mistrzostwa . Przegrali ostatnie pierwsze spotkanie od iks czasu,ostatnio zremisowali na własnym stadionie, nie wiem czy jest to spowodowane spadkiem formy czy rotacjami w składzie.

Dzisiejsze spotkanie nie ma wyraźnego faworyta ale liczę,że gospodarze tanio skóry nie sprzedają i wygrają dzisiejszy mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna, Liga Mistrzów

Data, godzina: 09.03.2016 20-45

Spotkanie:  Chelsea - PSG

typ: Chelsea

kurs: 3.31

 buk: Oddrings

 

Analiza:

Troche mnie zaskakują kursy na ten mecz, bo wynika jasno że to Paryżanie są faworytem do wygrania tego meczu. To ze goście mają skromną zaliczkę przed rewanzem stawia ich w troszkę lepszej sytuacji. Ale tylko jedna sytuacja, jedna bramka całkowicie obraca rywalizację o 180 stopni. A to że chelsea u siebie trafi to jestem prawie pewnien, bo w ostatnich dwudziestu meczach tylko raz nie potrafili strzelić bramki na Stamford Bridge ( w lidze przeciwko Bournemouth przegranym 0-1). I w tych dwudziestu meczach u siebie przegrali jeszcze tylko z Liverpoolem 1-3, natomiast potrafili ograć Porto czy rozbić Man City 5-1. To że Chelsea jest  wciąż nisko w tabeli to mimo wszystko wynik słabego startu. Ostatnio w lidze prezentują najlepsza i najrówniejsza formę ze wszystkich ekip (nie przegrali w Premierleague od meczu z Leicester w połowie grudnia notując trzynascie gier bez porazki od konfrontacji z Lisami). To pozwoliło trochę podreperować mizerny dorobek osiągnięty za kadencji Mourinho. PSG od kilku lat natomiast jest hegemonem w Ligue 1. To trochę dla nich zgubne, bo nie majac z kim rywalizować na co dzien na krajowym podwórku trochę się traci na wartości. Tak naprawde sprawdzienem sa europejskie puchary, w których nie ma co się oszukiwać, daja sporo do myslenia o "potędze" PSG. Od trzech lat granicą możliwości jest ćwierćfinał, którego nie mogą przeskoczyć. Problemem jest też trochę gra Zlatana, o ktorym mówili nawet jego byli klubowi koledzy (m.in. Zebina czy Taiwo), że Szwed spala się  w meczach w fazie play off, gdzie nie ma miejsca na pomyłki. A każdy wie że ego Szweda czasami gubi zespół w którym gra. Ja dziś stawiam na Chelsea. U siebie są zawsze bardzo groźni, do tego mają mimo wszystko nie najlepszych wyników mocny i doświadczony skład. Do tego wiadomo, ze dla the Blues Liga Mistrzów moze być ostatnią szansa na grę w przyzłorocznej edycji LM, bo strata w lidze do czwartego Man City to dziesięć, a trzeciego Arsenalu juz dwanascie oczek, a to wielki dystans zważywszy na to, ze do konca zostało raptem dziewięć kolejek. Moim zdaniem dzis to gospodarze przechylą szalę zwycięstwa na swoją korzyść i wygraną przypieczętują wejscie do ćwierćfinału LM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna -  Liga Mistrzów

Spotkanie: Manchester City - Dynamo Kijów

Typ: Manchester City     (-1 AH)

Kurs: 1.95

Godz: 20:45

Bukmacher: Marathonbet

Analiza:

 

W meczu rewanżowym 1/8 finału Ligi Mistrzów Manchester City zagra u siebie z Dynamem Kijów. W pierwszym meczu na wyjeździe Manchester wygrał 1:3 i praktycznie mają już awans w kieszeni, ale rewanż trzeba rozegrać i dopełnić formalności przed własną publicznością. Podopieczni Manuela Pellegriniego awansowali do tej fazy rozgrywek z pierwszego miejsca w grupie z 12 punktami na koncie wyprzedzając Juventus, Seville i Monchengladbach. Natomiast Dynamo do 1/8 awansowało z 2 miejsca za Chesleą Londyn wyprzedzając Porto i Maccabi Tel Awiw. Na krajowym podwórku City radzi sobie dość przeciętnie, zajmują dopiero 4 miejsce i mają stratę 10 punktów do 1 miejsca i jeden mecz do rozegrania więcej. Dynamo w swojej lidze radzi sobie jak do tej pory bardzo dobrze, na 17 rozegranych meczów odnieśli 15 zwycięstw 1 remis i 1 porażkę i razem z Szacharem mają 46 punktów i przewagę 11 punktów nad 3 zespołem. Moim zdaniem Manchester City mimo wyraźnej przewagi po pierwszym meczu nie odpuści tego spotkania i pewnie awansuje zwyciężając również na własnym stadionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie man City-Dynamo Kijów
Typ: 1 połowa
Kurs 2.10
Buk Bet 365
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Manchesteru City podejmowała będzie drużynę Dynama Kijów , gospodarze już praktycznie w pierwszym spotkaniu zapewnili sobie udział w następnej rundzie elitarnych rozgrywek Ligi mistrzów ponieważ wygrali 1:3 na wyjeździe, teraz przyjdzie im tylko postawić przysłowiową kropkę nad "I" w meczu na swoim stadionie gdzie w tym sezonie miewali rózną formą zazwyczaj byli zespołem mocnym i wygrywali swoje spotkania, goscie natomiast w meczach wyjazdowych często traca punkty również w ligowych potyczkach w których nie potrafili wywieźc 3 oczek ze stadionu słabej Oleksandrij, według mnie w tym meczu faworyt jest tylko jeden i nie wyobrażam sobie innego wyniku aniżeli wygrana zespołu gospodarzy , myślę że możemy tutaj zobaczyć handicap, obie ekipy na tym stadionie zmierzyły się ze sobą do tej pory tylko jeden raz , wtedy padł wynik 1:0 dla zespołu Obywateli, mój typ na jutro to dokładny wynik 2:0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna Liga Mistrzów

Data, godzina: 15.03.2016 20-45

Spotkanie:  Man City - Dynamo Kijów

typ: over 3.5

kurs: 2.80

 buk: Unibet

 

Analiza:

Po swietnym pierwszym meczu City w Kijowie Anglicy są juz bardzo blisko awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Bardzo blisko, bo trudno sobie wyobrazic, by podopieczni Pellegriniego zrujnowali zaliczkę 3-1. Bardzo ważna okazała się bramka w doliczonym czasie gry strzelona przez Yaya Toure, która moim zdaniem definitywnie przesądziła losy rywalizacji. Nie wierzę natomiast w to że Dynamo nie podejmie walki na Etihad Stadium i od początku spróbują zaatakować, bo tylko taka otwarta gra może im dać jeszcze jakąś nadzieję. To na pewno jest na rękę gospodarzom, którzy w kontrataku z szybkimi Silvą, Aguero, Sterlingiem czy Navasem potrafią rozmontować każdą defensywę. A Dynamo to nie jest niewiadomo jak silna obrona jak na warunki europejskie, a tym bardziej na taki zespół jak City. I choć gospodarze nie muszą gonić wyniku, a wręcz przeciwnie mając spory komfort mogą rozegrać naprawdę fajne zawody. Zresztą w Manchesterze zawsze sporo się dzieje w tym sezonie, bo choć City przegrało w tym sezonie na własnym boisku już pięć spotkań ( z Juve, West Hamem, Liverpoolem, Leicester i Tottenhamem) to w piętnastu wygrali, a okazałych zwycięstw tu nie brakuje - 3-0 Chelsea, 6-1 Newcastle, 5-1 Bournemouth i Crystal Palace, 4-1 Sunderland i Hull, 4-0 ponownie Crystal Palace i w ostatnim meczu u siebie z Aston Villa. W zasadzie to zawsze tu się dużo dzieje i pada mnóstwo goli, głównie ze strony gospodarzy - tylko dwa razy w dwudziestu jeden meczach padły mniej jak trzy gole (z Watford wygrana 2-0 i bezbramkowy remis z Evertonem), a średnia bramek na Etihad to 3,95!! City tylko raz nie strzeliło u siebie bramki, sam Hart zanotował ledwie pięć czystych kont. W rewanżu moim zdaniem Hart jednak powinien się spisać bez zarzutu, a wątpie by snajperzy czegoś nie ukłuli z przodu. Moim zdaniem gospodarze zwycięstwem przypieczętują awans do kolejnej rundy. Stawiam na 3-1 dla city
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna Liga Mistrzów
Data, godzina: 16.03.2016 20-45
Spotkanie:  Barcelona - Arsenal
typ: Barcelona -2 AH
kurs: 2.05
 buk: Bet365
 
Analiza:
O godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Barceloną a Arsenalem. Pomimo to, że Katalończycy są już właściwie pewni awansu do kolejnej fazy myślę iż dalej będą starali się strzelić jak największą ilość bramek. Powiedzmy sobie szczerze - Arsenal przy Barcelonie to bardzo mierna drużyna, z resztą ostatnio w jakiejś ekstra formie nie są co potwierdzili porażką z Watfordem w pucharze. Jak dla mnie Duma Katalonii rozprawi się z przyjezdnymi w dość łatwy sposób. Wyniki strzeleckie w ostatnich 10-ciu meczach Barcy to coś niesamowitego, kolejno: 6,2,6,7,2,3,6,4,4,4. Oczywiście mówię tu o meczach na Camp Nou. Przy tylu strzelonych golach Barcelona straciła tylko 5 bramek, więc jej bilans w ostatnich 10-ciu meczach na własnym stadionie to 44-5. Bilans Arsenalu na wyjazdach w ostatnich 10-ciu meczach to 19-13.  Polecam zagrać bo kurs jest wysoki, osobiście stawiam na wynik 4-0 dla Barcelony. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Champions League Manchester City - Dynamo Kiev

This looks job done for City after their 3-1 win in Kiev, but the hosts are not playing well and that game aside, they have beaten only Aston Villa since the start of last month, with a couple of heavy defeats along the way. Main focus will clearly be the Champions League of course, but they also have to finish top 4 as a minimum and ensure participation in the competition next season and currently in 4th and with West Ham just two points adrift and Manchester United (whom they play in the derby game on Sunday) just another two further back, there is every chance that they will play tonight with one eye on that game.

Kiev were rusty in the first leg, that was to have been expected, they had not played a competitive game in eleven weeks,they have now had four games since the winter break and will be approaching full fitness and ready to show their best.

Dynamo currently lead Shakhtar Donetsk, who are flying in the Europa League, by three points at the top of the Ukrainian domestic league, where Kiev are unbeaten on the road 8-1-0, conceding just three goals. In the CL they won 2-0 at both Porto and Maccabi Tel Aviv and were 1-1 at Stamford Bridge with eight minutes left to play, before conceding a late winner. They did not venture forward much there until after the break, but of course cannot afford to wait that long this evening, they looked dangerous when they did and in Andriy Yarmolenko they have a world class player who has 110 goals and 72 assists for Kiev in less than 300 appearance and from out wide, he has been in the form of his life in the last two seasons and has scored in each of his last three starts.

City are vulnerable, Dynamo MUCH better than they showed in the first leg and the edge in fitness/freshnest has probably swung their way now. City have conceded in their last nine Champions League starts and at the Etihad in their last 14 ! They have conceded two or more in ten of those (!), including to BMG, Plzen, CSKA Moscow (twice) and Ajax and if Dynamo look at that record, they will fancy their chances of scoring a couple of goals, even if ultimately it might not be enough.

Dynamo Kiev to score two or more goals 4.0-4.33 general quote, given that they have to gamble and that City can progress if they concede twice regardless of what they do themselves and that they have allowed two in 71.42% (10/14)of competition home games ( which equates to odds of 1.40), how can that possible be correct ?

Manchester City to win and both teams to score 3.0 general quote
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna; EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - 1/8-finału

Godzina: 20,45

Spotkanie: Atletico Madryt - PSV

Typ: Atletico wygra i under 3,5 gola

Kurs: 1,83

Bukmacher: Bwin

 

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20,45 odbędzie sie  spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy

drużynami Atletico Madryt i PSV Eindhoven. W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł

bezbramkowy remis co stawia w nieco lepszej sytuacji Atletico, chociaż

nie mogą sobie oni pozwolić na stratę bramki, ponieważ będą oni musieli wtedy

strzelić zawsze o jedną więcej żeby awansować. Myślę, że na pewno goście będą starali się

zagrać dobre spotkanie przede wszystkim z kontry. Atletico posiada świetną defensywę

którą ciężko zforsować i strzelić im bramkę. Zaledwie 12 straconych bramek w lidzę.

Ta liczba robi wrażenie na ten moment sezonu. Gospodarze zapewne dzisiaj postarają 

się wygrać dzisiejsze spotkanie, ale przede wszystkim najwazniejsze dla nich będzie

zachowanie czystego konta. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie zakończy się minimalnym

zwyciestwem gospdoarzy.Na tę chwilę więcej argumentów ma Aletico, dlatego to

 ich uważam za faworytów. Mój typ to 2:0 po ciekawym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna -  Liga Mistrzów

Spotkanie: Bayern - Juventus

Typ: Bayern Obie strzelą NIE

Kurs: 2.25

Godz: 20:45

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dzisiaj rewanżowe spotkania 1/8 kolejka Ligi Mistrzów. Wybrałem spotkanie Bayern - Juventus. Poprzednie zakończyło się wynikiem 2-2. Bayern według mnie kontrolował cały przebieg spotkania. Co potwierdzili i wszyli na prowadzenie 0-2,  jednak świetne kontry gospodarzy i  na 2-2 strzelili Dybała i Morata. W dzisiejszym spotkaniu Juventus nie będzie miał łatwo, po pierwsze mało kto ostatnio ze światowych potęg jak i ligi niemieckiej potrafi strzelić co dopiero wygrać na Allianz Arena. Przykłady Olympiakos 4-0, Arsenal 5-1, Dortmund 5-1, FC Barcelona 3-2, Manchester City 1-0, ostatni raz w sumie Bayern nie zdobył na swoim stadionie 3 pkt w lidze mistrzów w 29/04/14 z Realem Madryt 1-4. Druga sprawa kontuzje zabraknie na pewno strzelca  pierwszego gola w poprzednim meczu i najlepszego strzelca JUVE Dybały zabraknie też Marchisio i Chielliniego i pod duży znakiem zapytania jest gra Mandzukicia. Juventus na pewno ma umiejętności i są klasą światową bez dwóch zdań, ale żeby zdobyć Allianz trzeba być gotowym na 100% W pierwszym meczu Juve było u siebie i musieli odrabiać 2 gole więc sądzę że tutaj sobie nie poradzą Bayern lubi mieć piłkę przy nodze co daje im średnio 60% posiadania brakować będzie Dybały i prawdopodobnie Mandziukicia więc będzie ciężko zdobyć gola. Mecz będzie sędziował Szwed Jonas Eriksson który to już raz sędziował spotkanie Bayernu i nawet sypną jedną :red: ale ogólnie w meczach europejskich nie rozdaje dużo kartek jak i również karnych. H2h na Allianz 2-0 0-0 i w 2005r 2-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - LM
Spotkanie: Atletico - PSV
Typ: Atletico oraz under 2,5
Kurs: 2,9
Buk: Gamebookers
Godz: 20:45

W meczu rewanżowym 1/8 Ligi Mistrzów Atletico Madryt podejmie na Vicente Calderón PSV Eindhoven. Sprawa awansu nie jest ciągle jasna, bowiem w Holandii padł bezbramkowy remis. Warto dodać, iż PSV przez ponad 20 minut grało o jednego gracza mniej. Podopieczni Simeone mieli przewagę, lecz nie potrafili jej udokumentować w postaci bramki. Hiszpanie słyną z żelaznej defensywy, która rzadko kapituluje. Jeśli chodzi o ofensywę mają dość minimalistyczną postawę, ale skuteczną. Rzadko kiedy mecze w ich wykonaniu kończą się pogromem, głównie Atletico wygrywa jedną, dwoma bramkami przy zachowaniu czystego konta. Gospodarze głównie liczą na Griezmanna, który jest najlepszym strzelcem zespołu. W tym meczu Simeone nie będzie mógł skorzystać z usług Savicia (D 8/0), Tiago (M 13/1) oraz Torresa (M 19/0). PSV osiągnęło nie najgorszy wynik jeśli weźmiemy pod uwagę przebieg spotkania. Jednak teraz są przed o wiele trudniejszym wyzwaniem, zwłaszcza że zabraknie drugiego strzelca zespołu - Perreiro (F 24/9). Holendrzy są niezwykle skuteczni w Eredivisie, jednak obie te ligi to inna bajka. Szczerze wątpię, aby byli w stanie strzelić bramkę dobrze spisującej się defensywie. Spodziewam się wygranej gospodarzy, którzy po strzelonej bramce będą chcieli kontrolować przebieg spotkania. Biorąc pod uwagę minimalistyczne podejście Atletico, sądzę iż wygrają ten mecz 1:0 lub 2:0.

Edytowane przez Power30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna; EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - 1/8-finału

Godzina: 20,45

Spotkanie: Bayern - Juventus

Typ: Bayern wygra i under 4,5 gola

Kurs: 1,67

Bukmacher: Betano

 

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20,45 odbędzie sie  rewanżowe spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy

drużynami Bayernu Monachium i Juventusu Turyn. W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł

bramkowy  remis 2:2 co stawia w nieco lepszej sytuacji Bayern, chociaż

nie mogą sobie oni pozwolić na stratę bramki, ponieważ Juventus może poczuć swoją szansę

i postarają się zrobić wszystko aby wygrać. Myślę, że na pewno goście będą starali się

zagrać dobre spotkanie przede wszystkim z kontry. Juventus w tym sezonie dysponuje

wspaniałą defensywą i tracą malo bramek, a Buffon jest nie pokonany w lidze od 10 spotkań.

Jednak Liga Mistrzów to zupełnie inna bajka jak Serie A, a Bayern posiada niesamowite

"armaty" w ataku. Myślę, że gospdoarze będą starali się zdominować dzisiejsze spotkanie

i celem ich będzie strzelenie bramki, która zapewne troszkę uspokoji zarówno zawodników

jak i kibiców. Juventus przyjeżdża bardzo osłabiony i to może mieć decydujący wpływ na końcowy

wynik. Brak Dybali, Marchisio i Chielliniego może znacząco wpłynąć na grę.

Ta liczba robi wrażenie na ten moment sezonu. Gospodarze zapewne dzisiaj postarają 

się wygrać dzisiejsze spotkanie, ale przede wszystkim najwazniejsze dla nich będzie

zachowanie czystego konta. Gracze Guardioli muszą też zaatakować rywali od początku spotkania

i postarać się strzelić szybko bramkę, aby ustawić sobię mecz. Gospodarze podejdą do teg spotkania

 niemal w optymalnym składzie. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie zakończy się minimalnym

zwyciestwem gospdoarzy.Na tę chwilę więcej argumentów ma Bayern dlatego toich uważam za faworytów.

 Mój typ to 2:0 po ciekawym meczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz. 20:45

Spotkanie: Bayern Monachium - Juventus Turyn

Typ: Bayern (-1 HE)

Kurs: 2,18

Buk: Unibet

 

 

Analiza: 

 

Przed nam kolejne rewanżowe spotkania 1/8 Ligi Mistrzów. Z dwóch spotkań wybrałem te rozgrywane na Allianz Arena czyli mecz pomiędzy Bayernem Monachium, a Juventusem Turyn. Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 2:2. W roli zdecydowanego faworyta są typowani Niemcy. Na pewno inny wynik niż awans Bawarczyków będzie niespodzianką. Bayern ma świetny sezon. W Bundeslidze leją praktycznie każdego i po 26 kolejkach mają na koncie 66 punktów, więcej o 5 od jedynego rywala z którą powalczą o tytuł mistrza Niemiec tj. Borussią Dortmund. W LM bez żadnych problemów ograli Arsenal, Olympiakos i Dinamo Z., wygrywając 5 z 6 meczy będąc razem z Realem Madryt najskuteczniejszą ekipą z 19 golami. Świetnie radzą sobie przed własną publicznością. W tym sezonie wygrali 16 z 17 meczy, licząc wszystkie rozgrywki. Strzelili w tych meczach aż 58 bramek, tracąc zaledwie 7. Widzimy zatem, że na Allianz Arena Bayern jest bardzo niegościnny. Można dodać, że w LM nie przegrali u siebie od ponad półtora roku. Jeśli chodzi o osłabienia to zabraknie Badstubera który zagrał zaledwie 7 spotkań w tym sezonie oraz Boatenga który jest podstawowym obrońcą. Jednak pod nieobecność tego drugiego świetnie spisują się przesunięty do defensywy Kimmich. Teraz trochę o gościach. Juventus miał bardzo słaby początek sezonu. Jednak z upływem tygodni zaczęli wracać na właściwe tory. Aktualnie są liderem Serie A z 67 punktami po 29 kolejkach. Mają przewagę zaledwie 3 punktów na drugim Napoli. W Grupie LM musieli uznać wyższość Manchesteru City, wyprzedzili natomiast nieznacznie Sevillę i Borussią M. Juve nie jest jakimś mega skutecznym zespołem, głównie uważają na defensywę. Przed dzisiejszym meczem mają bardzo poważne problemy. Zarówno w ofensywie i defensywie. Nie zagra bowiem najlepszy strzelec zespołu - Dybala, a niepewny występu jest drugi strzelec Mandzukic. W ofensywie zabraknie Chielliniego, co jest mega dużą stratą w defensywie oraz nie zagra kolejne bardzo ważne ogniwo Marchisio. Myślę, że tak osłabiona "Stara Dama" jest bez szans ze świetnie grającym Bayernem. Przyjezdnym będzie bardzo ciężko o chociażby bramek wobec braku Dybaly. W obronie pod nieobecność Chielliniego, Lewandowski i spółka będą mieli dużo pola do popisu. Mój typ to wysoka wygrana Bayernu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Wolfsburg-  Real Madryt

Typ: 2

Kurs:1,7

Godz:20:45

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

 

Skoro z Barceloną wygrali... :D

Trzeba przyznać, że mecz na remis bardziej, ale to i tak byłby dobry wynik teoretycznie. W pierwszej połowie Barcelona miała prawo prowadzić, ale Suarez nie trafił w piłkę na pustą bramę, później nie podysktowano karnego na Messim, którego pewnie co drugi sędzia by dał. Ostatecznie jednak trochę szcześcia Królewskich i wygrana. Gdyby brano poda uwagę samą drugą połowę to wygrali bardzo zasłużenie! Mogło by być nawet 1-3, ale nie uznano gola Bale'a (tu też pewnie co drugi by zaliczył).

Przed przerwą reprezentacyjną ograli 4-0 Sevillę. Nieuznany gol, niestrzelony karny. Mogło być 6 goli na ich koncie w tamtym meczu, ale i 2 mogli dostać. Ofensywnie było.

 

Wolfsburg... "Real rozjedzie Wolfsburg"...odpowiedź: "Juventus też miał być łatwy". Porównujemy Wolfsburg do Juve ? Średnie porównanie mistrza Włoch do 8 miejsca w Bundeslidze ze stratą 34 punktów do lidera :D

Wolfsburg póki co nie trafił w LM na nikogo bardzo mocnego. Najpierw w grupie: PSV (2 miejsce), Manchester United (3 miejsce), CSKA (4 miejsce). PSV niby nieźle, ale to wraz średniak. Manchester natomiast ma średni sezon. Po wyjściu z grupy trafili na ... Gent - najsłabsze w stawce. Oni z kolei mieli w grupie Zenit (1 miejsce), Valencię (3 miejsce), Lyon (4 miejsce). Więc wyszli tak naprawdę ze słabej grupy. Zenit fajnie, ale Valencia i Lyon bez szału. No Valencia to nawet bardzo daleko szału, a Lyon w tym sezonie absolutnie nie może się równać z PSG w lidze, tracąc ok 30 punktów do nich.

Czyli jak widać Wolsfburg póki co z nikim poważnym nie grał. Dodam, ze z Gent wygrali 4-2. Najpierw 2-3 na wyjeździe; później 1-0 u siebie.

Real także na mocnych póki co nie trafiał, ale Królewscy to drużyna, która swojego poziomu nie musi udowadniać. Ale to robią! Emotikon grin Wygrali grupę mając w niej PSG, Szachtar i Malmo. Z dwoma ostatnimi było łatwo, ale PSG sprawiło problemy. Zresztą PSG jest w czołówce predendentów do wygrania LM.

Niemiecka druzna ostatnio spadła z formą. 3 mecze - 1 punkt. Porażka z Hoffenhaim, będącym w strefie spadkowej; remis z Darmstadt, które jest 2 punkty nad spadkiem; i baty 3-0 wyjazdowe z Leverkusen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - Benfica
Typ: przedział bramek 2-3
Kurs: 2.00
Bukmacher: sportingbet
Analiza: Bayern jutro na swoim stadionie podejmował będzie druzynę Portugalskiej Benficy. Bayern Monachium jest zdecydowanym faworytem aby już w pierwszym spotkaniu na swoim stadionie zapewnić sobie awans do kolejnej rundy tych rozgrywek , w poprzedniej rundzie ekipa z Niemiec wyeliminowała po dogrywce drużynę Turyńskiego Juventusu, i według mnie teraz ma dużo łatwiejszego rywala , który również nie miał spacerku w meczu z zespołem Zenitu i gdyby nie fart w spotkaniu rewanżowym zespołu z Portugalii nie było by ich na tym etapie rozgrywek. Bayern na swoim stadionie powinien spokojnie sobie poradzić z niżej notowanym rywalem który według mnie będzie miał bardzo ciężko żeby w tym spotkaniu ugrać jakiś korzystny wynik,mój typ na to spotkanie to handicap dla zespołu bayernu , który moim zdaniem już tutaj będzie chciał mocno przybliżyć się do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Ćwierćfinał

Spotkanie: Barcelona – Atletico Madryt

Typ: over 2.5

Kurs: 2.06

Buk: Pinnacle

Godz. 20:45

Analiza:

To chyba największy szlagier ćwierćfinałów Ligi Mistrzów, mimo że faworytem takim wyraźnym wydaje się Barcelona to jednak Atletico to zespół który stać na wielkie mecze.

Gospodarze przystępują do tego starcia po porażce w Grand Derby z Real Madryt, skończył się długa seria bez porażki.  Ciekawe czy ten mecz zachwieje tą maszyną do wygrywania. Na pewno tak diametralnie gry nie zmieni bo te indywidualność w przodzie mogły mieć po prostu słabszy mecz, bo do tamtej pory przecież robili co chcieli u siebie. Ten zespół ma po prostu łatwość w zdobywaniu bramek i jej nie zatracili. W defensywie też są świetni ale nie ukrywajmy to jest ich najsłabsza formacja, ta formacja zmuszona do większego wysiłku po prostu się potrafi często gubić lub zostawiać sporo luk to już w kilku spotkaniach mogliśmy oglądali jak z Villarreal przed przerwą reprezentacyjną. Arsenal też zmusił ich do ogromnego wysiłku, zresztą wszystkie zespoły z jakością w ofensywie potrafiły strzelać bramki Celta, Bilbao, Sevilla, Valencia.

Atletico rozegrało ciężki mecz z PSV wygrany po karnych a trzeba przyznać że była to wyrównany pojedynek. Na pewno zespół z Madrytu nie zachwycił ani w ofensywie ani w defensywie,   to jednak nadal ekipa która wyśmienicie potrafi bronić, ich jednak największą zmorą w ostatnich latach jest właśnie Barca z którą przegrali pięć ostatnich spotkań.  To co jednak najbardziej cieszy trenera to przebudzenie ofensywy bo był taki mały dołek trzy bramki z La Coruna, Valencia i w Sobotę 5:1 z Betisem poprawiły jeszcze bardziej morale ekipy.

Barcelona jest do ogrania pokazał to Real Madryt w Sobotnie popołudnie,  ten mecz jeszcze bardziej mnie przekonał do typu. Barcelona przyciśnięta w defensywie po prostu się gubi, też przynajmniej w tym meczu widziałem problem fizyczny bo Real w końcówce nawet grając w osłabieniu przycisnął. Simeone na pewno widział i analizował to spotkanie i zdaje sobie sprawę z tego że musi poszukać na Camp Nou też wariantu ofensywnego, bo granie żelaznej defensywy akurat z tym rywalem im nie idzie.  Z drugiej stronie po takiej porażce Barcelona jestem w 100% przekonany że wyjdzie wkurzona i zagra od początku intensywnie to też może ich zgubić w defensywie. Dla mnie będzie to spotkanie z trzema bramkami Barcelona z Atletico grać potrafi i co najważniejsze strzelać a jak wspomniałem wdaje mi się że goście będą dziś odważni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Ćwierćfinał

Spotkanie:  Wolfsburg – Real Madryt

Typ: Real Madryt Handicap azjatycki -1

Kurs: 2.15

Buk: Pinnacle

Godz. 20:45

Analiza:

Kursy będą zapewne jeszcze leciały bo nie da się ukryć  bo to chyba para w której gra „najsłabsza” ekipa tego etapu rozgrywek Wolfsburg, oczywiście wielki szacunek dla tej ekipy bo przypadkowo to tutaj się nie znaleźli ale trudno szukać atutów w starciu z Realem Madryt.

Wolfsburg ma ogromne problemy z formą, oglądałem ostatni mecz z Leverkusen przegrany wysoko 3:0 jak najbardziej zasłużenie to był już trzeci mecz z rzędu bez zwycięstwa, u siebie zremisowali z Darmstadt 1:1 oraz przegrali z Hoffenheim 1:0 (to było pierwsze zwycięstwo tej ekipy w domu). To pokazuje jakiej mają problemu, wracają do tego ostatniego starcia, ciężko im szło kreowanie sytuacji a bramki tracili naprawdę w prosty sposób a trzeba też przyznać że Bayer też ostatnie nie w rewelacyjne formie. To co tez zauważyłem w tym starciu to pojawia się nerwowość i frustracja, było kilka fauli z bezradności, czy wzajemne pretensje to pokazuje że jest kryzys a z Realem nie można sobie pozwolić na najmniejszy błąd  a tych robią całe mnóstwo i nie wydaje mi się by nagle wrócili w cztery dni do swojej gry.

 

Real Madryt przystępuje do tego starcia mega wzmocniony pod każdym elementem, wydaje mi się że ta wygrana z Barceloną tknie w tej zespół nowe podkłady energii.  Ofensywnie wiadomo to Real grając defensywnie potrafi być zabójczy a dziś raczej tak mocno w defensywie nie będą pracować, będą mieli znacznie więcej miejsca do popisów ofensywnych. Warto też tutaj wspomnieć że Real w Lidze Mistrzów nigdy nie odpuszcza przez 90 minut, tym bardziej w tym roku bo to raczej jedyne trofeum jakie w tym sezonie jeszcze mogą wygrać. Real po prostu w tych rozgrywkach wygląda inaczej mentalnie.  Real pod każdym względem jest lepszy od Wolfsburga szczególnie w takiej formie, jeśli tylko nie zlekceważą rywala to jak najbardziej są wstanie zakończyć rywalizację już po pierwszym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Ćwierćfinał

Spotkanie:  PSG - Manchester City

Typ: Przedział bramek 2-3

Kurs: 2,00

Buk: Bet365

Godz. 20:45

Analiza:

 

 

Pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe Champions League pomiędzy mistrzem Francji zespołem PSG, a obecnie czwartą ekipą Premier League zespołem Manchesteru City. Faworytem tego dwumeczu wydają się być gospodarze dzisiejszego pojedynku, ponieważ są w kapitalnej formie, roznieśli w pył swoją ligę zapewniając sobie mistrzostwo osiem kolejek przed końcem sezonu i w spokoju mogą się przygotowywać do spotkań w Lidze Mistrzów. Paryżanie w poprzedniej rundzie po wyrównanych obu meczach pokonali dwukrotnie inny Angielski zespół Chelsea Londyn 2:1 usiebie i tak samo na wyjeździe. Citiziens odpadli już z walki o mistrzostwo Anglii, ale za to muszą się skupić na zdobywaniu puntów w lidze, które dadzą im start w przyszłorocznej edycji LM. W ostatnie kolejce PL rozbili na wyjeździe zespół Artura Boruca aż 4:0 co może być dobrym prognostykiem przed środowym meczem w CL. W poprzedniej rundzie City spotkało się z Ukraińskim Dynamem, w Kijowie pewnie wygrali 3:1, a w rewanżu zanotowaliśmy bezbramkowy remis. Obie ekipy raczej nie będą się zbytnio otwierać przed rywalem, by mieć szansę awansu w rewanżu. Nie spodziewałbym się gradu bramek, ilość 2-3 bramek w tym meczu jest bardzo prawdopodobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Ćwierćfinał

Spotkanie: Barcelona – Atletico Madryt

Typ: Hc (0-1,5) 1

Kurs: 2.55

Buk: Unibet

Godz. 20:45

Analiza:

To prawdopodobnie najbardziej wyrównana para w ćwierćfinałach. Barcelona ostatni swój mecz przegrała po kilkudziesięciu meczach bez porażki, dlatego nie powinno być dzisiaj żadnej wpadki, a dodatkowo powinna sobie zapewnić sporą przewagę przed rewanżem który w Madrycie nie będzie łatwy. Atletico gra w kratkę, dwa remisy bezbramkowe w poprzedniej rundzie oraz porażka w lidze z Gijon. Statystki bezpośrednich meczów są bardzo korzystne dla Barcelony. Od czasu gdy Atletico zdobyło mistrzostwo nie wygrało już z Barceloną, a pięć ostatnich spotkań to zwycięstwa Barcy. Dodatkowo problemy fizyczne jakie były w meczu z Realem już się nie powinni zdarzyć, gdyż wystąpiło to po przerwie na reprezentację i dłuższych podróżach. W tym meczu stawiam na zwycięstwo Barcelony co najmniej dwoma bramkami i wypracowaniem sobie przewagi przed rewanżem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Ćwierćfinał


Spotkanie: Barcelona – Atletico Madryt


Typ: 1


Kurs: 1.55 Betsson


Godz. 20:45


 


Dziś rozpoczynają się ćwiercfinały Ligi mistrzów. Wydaje się ze najciekawszą parą jest Barcelona - Atlethico Madryt. Zdecydowanym faworytem tej pary jest oczywiście Barcelona. FC Barcelona aby zagrać w ćwiercfinale musiała pokonać Arsenal w 1/8 finału i uczynyła to bez problemów wygrywając oba mecze, najpierw 2:0. pózniej 3:1. W rundzie grupowej Barcelona grała z AS Roma,Bayerem Leverkusen i Bate Borisov wygrywajać grupę z 4 zwyciestwami i dwoma remisami. 


Atlethico Madryt w grupie za rywali mieli : Benfice, Galatasaray i Fc Astana, również i Im udało sie wygrać grupę z bilsanem : 4 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. W 1/8 finału zmierzyli się z PSV Eindhoven pierwszy mecz zrezmisowali 0:0 a w drugim wygrali 1:0 i awansowali do ćwierćfinału. Athletico Madryt w Lidze mistrzów charakteryzuje się tym ze mało bramek traci i strzela także mało. Najlepszym strzelecem ekipy jest Francuz Griezmann. Fc Barcelona to natomiast jedna z najbardziej ofensywnych ekip i aż 3 zawodników barcelony jest w czołówce strzelców są to: Messi, Suarez i Neymar.


o tym jak dużym faworytem dzisiejszego spotkania będą fakty:


-6 ostatnich spotkań między sobą wygrała Barcelona


-Bilans Bramek od 11.01.2015 to 12:5


-Barcelona ma dużo bardziej doświadczonych graczy 


 


Podsumowując: Myślę ze Barcelona dziś wygra dosc wysoko.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wolfsburg-Real
Typ: Real do połowy
Kurs: 1.95
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Jutro Real Madryt rozegra pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe, ich przeciwnikiem będzie drużyna Wolfsburga, która moim zdaniem i tak już za daleko doszła w tej edycji Ligi Mistrzów, wszystko przez to iż trafiła na słabego rywala w poprzedniej serii gier, według mnie jak i bukmacherów wystawiających kursy na to spotkanie drużyna " Królewskich" już w pierwszym meczu jest faworytem do zrobienia sobie przewagi przed spotkaniem rewanżowym na Santiango Bernabeu, goście obecnie są w bardzo dobrej formie, wysokie wygrane na swoim stadionie jak i komplet punktów zdobyty na stadionie Barcelony może o tym świadczyć, Wolfsburg natomiast na swoim stadionie nie gra źle ale z mocnymi zespołami ne radzi sobie dobrze, przegrał mecz z Bayernem jak i Borussia, a są to ekipy pokroju ekipy z Madrytu. Ja stawiam na zwycięstwo ekipy przyjezdnych już w pierwszym spotkaniu , ale moim zdaniem ekipa gospodarzy zdoła tutaj strzelić co najmniej jednego gola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna; Liga Mistrzów

Godzina: 20,45

Spotkanie: Barcelona - Atletico Madryt

Typ: Barcelona wygra i under 3,5 gola

Kurs: 2,08

Bukmacher: Betano

 

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20,45 odbędzie sie spotkanie w lidze mistrzów pomiędzy

druzynami Barcelony i Atletico. Barcelona przegrała swoje ostatnie spotkanie z Realem,

co zapewne odbiło się na psychice zawodników. Dzisiejsze spotkanie jest spotkaniem

o zupełnie innym charakterze. W lidze Barca mogła pozowlić sobię na stratę punktów,

liga mistrzów to tylko i aż dwa mecze. Atletico skupia się przede wszystkim na grze

obronnej, dlatego uważam, że dzsiaj będzie podobnie. Będą chcieli oni za wszelką cenę

bronić dostępu do własnej bramki i ograniczyć się do kokntr. Gospodarze zapewne

zdominują spotkanie, jednak jak pokazuje historia, ciężko im się gra z zepsołami

nastawionymi na defensywę. Przy odrobinie szczęśćia Atletico powinno zamierzony rezutat

spełnić i wywieźć z Camp Nou remis. Mój typ to 0:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna; Liga Mistrzów


Godzina: 20:45

Spotkanie: PSG - Man. City

Typ: PSG wygra

Kurs: 1,73

Bukmacher: BetGun

 

W pewniakach ruszyłem słabiutko, ale kiedyś musi przyjść przełamanie i odrabianie strat mam nadzieję, że nastąpi to już dzisiaj. Typ na Ligę Mistrzów i wygraną PSG w pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym. Obie drużyny to znane marki w Europie. Zacznę od sytuacji PSG w Lidze Mistrzów w tym sezonie 8 meczów bilans 6-1-1 i bramki 16:3, remis 0:0 i porażka 0:1 z Realem. W ćwierćfinale dosyć łatwo ograli Chelsea dwa razy po 2:1. Natomiast City również 8 spotkań z czego 5 wygranych 1 remis 2 porażki bilans bramkowy 15:9 remis z Dynamem 0:0 (mecz o pietruchę - awans City po pierwszym wygranym spotkaniu w Kijowie 3:1) i porażki z Juve 2:1 i 1:0. Co dostrzegam bardzo dobry atak PSG i bardzo solidna defensywa tylko 3 gole wpuszczone robi wrażenie kontra bardzo dobry atak, ale kiepska defensywa aż w 7 na 8 meczy City nie potrafili zachować czystego konta. Za PSG przemawia atut własnego podwórka u siebie przegrywa bardzo rzadko czy to w LM czy w lidze, komfort gry mogą się skoncentrować na LM, bo w mistrzostwo zapewnili sobie już dawno. Man. City na przeciwnym biegunie w lidze bez szans na tytuł a i o pierwszą trójkę, która gwarantuje bezpośredni awans do LM nie będzie łatwo (4 oczka straty do 3. Arsenalu i tylko punkt przewagi na coraz lepiej grającym Man. Utd. i trzy nad West Ham). Niektórzy pewnie wspomnieliby o porażce PSG u siebie z Monaco 2:0 (pierwsza na własnym stadionie w tym sezonie) i pogromie w wyjazdowym spotkaniu z Bournemouth 4:0 w wykonaniu City. Citizens przeciętnie grają przeciwko mocnym ekipom ( z dwie porażki Juventusem, remis i porażka z Leicester, porażka z Arsenalem, dwie z Tottenhamem ostatnia w derbach Machesteru i wiele innych). Wniosek nasuwa się sam wygrana PSG, która ich przybliży do półfinału. Jeszcze jedno spostrzeżenie w ostatnich sezonach drużyny z Anglii zawodziły w LM, liczę na podtrzymanie trendu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna; Liga Mistrzów


Godzina: 20:45

Spotkanie: PSG - Man. City

Typ: PSG over 1,5

Kurs: 1,72

Bukmacher: bet-at-home

 

Analiza:

 

Mecz dwóch wielkich drużyn w Lidze Mistrzów. W Paryżu zmierzą się Paris Saint Germain z Manchesterem City. Zacznijmy od gości. Moim zdaniem ten sezon, jak zresztą ostatnie kilka lat dla angielskiej piłki to porażka. W Premier League dzieją się naprawdę dzikie rzeczy, dużo drużyn gra nierówno (najrówniej gra chyba Leicester) ale najgorsze jest to, że często grają po prostu słabo. Mówię tutaj o gigantach (Man Utd, Man City, Liverpool, Arsenal, Chelsea), które są bogate i które powinny pokazywać nieco więcej. W ligach europejskich radzą sobie niewiele lepiej. Jednak nie chcę uogulniać. Manchester City radzi sobie naprawdę dobrze w Europie w porównaniu z innymi drużynami z wysp. Pokonali w 1/8 Dynamo Kijów, jednak nie był to specjalnie wymagający przeciwnik. W lidze (angielskiej) ich ostatnie 5 meczy to dwa zwycięstwa, dwie porażki i remis. Wygrali z Bournemouth i Aston Villa, przegrali z Liverpoolem i Manchesterem United oraz zremisowali z Norwich. W lidze ostatnio ewidentnie nie radzą sobie z utytuowanymi zespołami. Jednak to jest LM i właśnie na to odkładali siły (zobaczymy ile). Z kolei PSG ... tutaj chyba nie trzeba dużo tłumaczyć. We Francji są po prostu najlepsi z najlepszych. Pną się do góry od jakiegoś czasu, a Manchester City raczej spada niż się pnie lub stoi w miejscu. W lidze francuskiej PSG strzela naprawdę sporo bramek, niestety w LM już dużo mniej. Mimo wszystko grają u siebie i myślę, że strzelą dwie bramki - jeśli nie dzięki swojej niesamowitej grze to dzięki błędom Anglików, których pewnie nie zabraknie. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna; Liga Mistrzów

Godzina: 20,45

Spotkanie: PSG - Manchester City

Typ: PSG wygra i under 4,5 gola

Kurs: 1,97

Bukmacher: Betano

 

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20,45 odbędzie sie spotkanie w lidze mistrzów pomiędzy

druzynami PSG i Manchesteru City. Jest to niewątpliwie jeden z hitów na tym etapie.

PSG ma zapewniony tytuł mistrza Francji, dlatego w pełni skupia się na Lidze Mistrzów

i do tego spotkania podejdzie absolutnie głodne sukcesu. Ekipa ta posiada wielu

wspaniałych zawodników, dlatego uważam, że w dzisiejszym meczu to właśnie Paryżanie

zdominują grę i będą chcieli za wszelką ceną zdobyć jak największą zaliczkę przed

rewanżem w Angli. Manchester City natomiast broni honoru Angielskiej piłki, jednak

drużyna z jaką muszą się zmierzyć jest niebywale silna i cieżko będzie im coś ugrać

w dzisiejszym spotknaiu. Dodatkowym powodem do niepokoju jest brak wśród obywateli

lidera obrony - Kompanego, który nadaje drużynie sporo jakości przede wszystkim w grze 

obronnej. W mojej opinii duet Di Maria - Ibrahimovic bedzie dzisiaj raz po raz nękał

przyjednych. Mój typ na wynik dzisiejszego spotkania to wygrana gospdoarzy 2:0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Real-Wolfsburg
Typ: over 1,5 do połowy
Kurs 1. 85
Buk bet 365
Analiza: Już jutro odbędzie się rewanżowe spotkanie w piłkarskiej Lidze Mistrzów w którym ekipa Madryckiego Realu na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Wolfsburg,a w pierwszym spotkaniu niespodziewanie popularne "Wilki" z Wolfsburga ograły znacznie wyżej notowany zespołu " Królewskich" według mnie rewanż będzie należał już do zespołu gospodarzy, którzy muszą na swoim stadionie spróbować odrobić straty , goście na wyjazdach grają znacznie slabsze spotkania w ostatnich 10 kolejkach wyjazdowych wygrali 5 razy zanotowali jeden remis i aż 4 razy schodzili z boiska jako pokonani, Real Madryt natomiast zawsze na swoim stadionie grał dobrze , na ostatnich 10 meczy u siebie wygrał 9 zanotował tylko jedną wpadkę z Atletico Madryt, ich bilans bramkowy w tym czasie to 40 goli zdobytych 6 bramek straconych, stawiam tu na to iż Real odrobi te dwie bramki i myślę że jest w stanie spokojnie zrobić awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów w obecnym sezonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...