Skocz do zawartości

Liga Mistrzów 2015/2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie PSG-Chelsea
Typ: przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Bet 365
Godz: 20:45
Analiza: Pierwsze spotkania w fazie pucharowej w sezonie 2015/2016 w piłkarskich rozgrywkach Ligi Mistrzów w którym drużyna PSG na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Londyńskiej Chelsey, gospodarze są faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu jak i do awansu do kolejnej rundy tych prestiżowych rozgrywek, ekipa gospodarzy bowiem w tym momencie znajduję się w znacznie lepszej formie aniżeli drużyna przyjezdnych , która grywała ostatnio w kratkę, myślę że w tej kolejce ekipa gospodarzy powinna sobie poradzić na swoim stadionie ponieważ ich bilans na stadionie w Paryżu jest po prostu lekko mówiąc imponujący bowiem w 20 ostatnich meczach gospodarze zanotowali aż 17 wygranych oraz tylko 3 remisy , nie przegrali ani jednego spotkania, goscie bowiem w 20 ostatnich meczach wyjazdowych zanotowali 6 wygranych , 6 podziałów punktów oraz aż 8 porażek, te zespoły spotkały się ze sobą w poprzednim sezonie , padł tam wynik remisowy,ale teraz obie drużyny są w innej formie, gospodarze już praktycznie sa mistrzem z 20 punktową przewagą nad drugim zespołem , natomiast goście sa na pozycji 12 w Premier League, tutaj stawiam na gospodarzy , których moim zdaniem stać bedzie na zwycięstwo 2:0 u siebie na boisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica - Zenit
Typ: Zenit powyżej 3.5 rożnych w meczu
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Wracamy jutro na stadiony świata, czyli Liga Mistrzów! Faza grupowa poszła mi w typowaniu bardzo ładnie, czy tak samo będzie już w dalszej fazie? Na start wybieram mecz pomiędzy Benficą, a Zenitem. Zenit zajął w swojej grupie 1 miejsce, wygrywając z bilansem 5 wygranych i 1 porażka, która typowałem również, to było dość pewne, że Zenit odpuści. Benfica awansowała z drugiego miejsca z trochę gorszym bilansem. Zenit może nie jest jakoś specjalnie nastawiony na rzuty rożne, ale według mnie kurs jest bardzo ciekawy. Benfica po trudnym szlagierze w swojej lidze, gdzie ulegli na własnym stadionie z Porto 2-1. Zenit ma mocne skrzydła i mocny środek pola, strzały z dystansu, wrzutki, tego możemy się jutro spodziewać, gra z kontry ze strony Zenitu może przerodzić się w stałe fragmenty i tego najbardziej oczekuje. Z rożnymi bywa różnie, wiadomo, z jednego rożnego mogą stać się trzy, a i przez 45 minut możemy nie zobaczyć żadnego. Jednak ja zaufam jutro Zenitowi, coś tam będą próbowali gryźć trawę, żeby wywieźć jak najlepszy wynik, a przede wszystkim strzelić gola, zamieszania w polu karnym, strzały z dystansu, wszystko może działać jutro na korzyść tego betu. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Paris Saint-Germain - Chelsea Londyn
Typ:  1
Kurs: 1.67
Godz: 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W 1/8 finału Ligi Mistrzów spotkają się dwie ekipy, które w ostatnich sezonach często ze sobą rywalizowały, właśnie w meczach play-off Ligi Mistrzów. Na  Parc des Princes PSG podejmie dziś odradzającą się ekipę Guusa Hiddinka Chelsea Londyn. Mimo, że The Blues ostatnio zanotowało kilka lepszych rezultatów, a ostatnią porażkę zanotowali już dość dawno bo 14 grudni z Leicester (1-2) - od tamtej pory 6 zwycięstw i 6 remisów (licząc wszystkie rozgrywki). To jednak faworytem tej rywalizacji wydają się być gracze z Ligue 1, którzy w tym sezonie zdominowali rozgrywki we Francji i mają ochotę powalczyć również w rozgrywkach Ligi Mistrzów.
Wspomniałem o tym, że w poprzednich sezonach obie ekipy grały ze sobą i rywalizacja ta wygląda na remis. Najpierw w sezonie 2013/14 walczyły te ekipy o półfinał rozgrywek, w Paryżu PSG wygrało 3-1, w rewanżu po dramatycznym meczu Chelsea w samej końcówce odrobiło straty, wygrywając 2-0 awansowali do dalszych rozgrywek. W poprzednim sezonie oba mecze zakończyły się remisami 1-1, dogrywka na Stamford Bridge przyniosła kolejne bramki i mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 2-2, co sprawiło, że to PSG zagrało w ćwierćfinale rozgrywek. Jak będzie w tym sezonie? Osobiście uważam, że PSG mające mocarne plany podbicia Ligi Mistrzów, meczu u siebie z takimi drużynami jak Chelsea, która ma najsłabszy sezon od lat powinni wygrywać i myślę, że warto właśnie przynajmniej dziś zagrać zwycięstwo gospodarzy.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową, to Guus Hiddink do Paryża zabrał 21 zawodników w tym Nemanja Matić, który jednak nie zagra bo musi pauzować za kartki. W kadrze brakuje natomiast Johna Terry'ego, który doznał urazu w ostatnim meczu ligowym, nie ma również Kurt Zouma, Falcao i Alexandre Pato. Jeśli chodzi o PSG to Laurent Blanc nie może skorzystać z usług Nicolasa Doucheza, Serge Auriera, Ezequiela Lavezziego i Hervina Ongenda, których po prostu trener pominą przy powołaniach na ten mecz. Moja propozycja więc to zwycięstwo PSG, liczę, że gospodarze będą wstanie wykorzystać atut własnego boiska i fakt, że Chelsea ma obecnie najgorszy sezon od lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, LM 
Spotkanie: PSG - Chelsea
Typ: Handicap azjatycki -1 PSG (w przypadku wygranej różnicą jednego gola - zwrot)
Kurs: 2.24
Godz: 20:45
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

 

Kurs na wygraną gospodarzy jak i wygraną z handicapem jak na 1/8 finału i przeciwnika bardzo słaby, a dodatkowo jeszcze spada, więc warto łapać (był nawet po 2.90 na handi). Dziś staną przed sobą hegemon z Francji i upadły mistrz z Anglii. Wszystko dziś wskazuję na PSG - forma, własne boisko, brak wahań formy, gwiazdy w teamie. Statystyki już przytoczył wcześniej mój przedmówca, ale wystarczy spojrzeć na mecze PSG, żeby się przekonać, że same zwycięstwa. Ostatni remis, był przetarciem przed meczem z Chelsea, więc grano na pół gwizdka, mając i tak przewagę w lidzę. W tegorocznej LM PSG gra pewnie i u siebie wygrało oba mecze po 2-0, a zremisowało z Realem Madryt 0-0, także nieźle. Co do Chelsea na wyjeździe w LM o wiele gorzej - 1-2 z Porto, remis z Dynamem Kijów 0-0 i dopiero wygrana z Maccabi. W lidze PSG ma już teraz przewagę nad drugim Monaco  24 pkt!!! Chelsea zmieniła trenera po katastrofalnej grze na ławkę "The Blues" przyszedł Hiddink. Staty całkiem niezłe, bo nie przegrali od 12 meczów, ale notowali też kilka remisów. Mimo, to nie sądzę, żeby Chelsea dziś zagroziło PSG, które żeby awansować nie tylko musi wygrać, ale zabezpieczyć się zaliczką przynajmniej dwu bramkową. W składzie gospodarzy wszyscy gotowi do gry. Nie zagra tylko odsunięty od zespołu Aurier (podstawowy i bardzo dobry prawy obrońca, ale mają go kim zastąpić). W drużynie gości nie zagrają: Kurt Zouma oraz Radamel Falcao a przede wszystkim Matić. Mogą nie wystąpić Matt Miazga i Alexandre Pato oraz Terry, który narzeka na jakiś  drobny problem.

 

Typ na 1 już zajęty, więc gram z handicapem, aczkolwiek PSG powinno roztrzygnąć mecz na swoją korzyść przynajmniej z 2-0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Champions League Benfica - Zenit

I have spoken many times about the huge disadvantage that the Eastern European teams are at this stage of the competition, given that they have not played a competitive fixture for months, however, if they can find a way through the first knockout round, that turns around and they then have a edge in freshness and, to a degree fitness, through the latter stages and we have seen clear examples of that with Zenit's UEFA Cup win and the success of the Ukrainian teams in subsequent competitions.This stage is the problem and Zenit have struggled with it in recent campaigns, however, they look better suited to European football once more under Andre Villas- Boas and he and the Portugese players in his team will know plenty about Benfica and will be boosted by their wins over the home side at the group stage of the competition last season , winning 2-0 in Lisbon. In the last 16 in 2013-14 they were very slow out of the blocks and lost their two legged tie with Dortmund inside 30 minutes and there is a danger that they will one again pay for that lack of a competitive edge.

Hosts will want revenge for those h2h defeats and a lead to take to the return, but they have conceded in their last 6 of 8 domestic games, seven of which have gone "over" and Benfica have conceded in their last five CL starts and again, all of those produced at least three goals. We have already spoken about the value of away goals and AVB will want one as a minimum. Given that need, Benfica's vulnerability at the back and the possibility that Zenit could run out of steam and/or be caught cold, I have to favour goals.

over 2.5 goals 2.35 asian line/Sportmarket
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Paris Saint-Germain - Chelsea Londyn
Typ:  X
Kurs: 3.80
Godz: 20:45
Bukmacher: Betsson
Analiza:

 

Faworytem teoretycznie jest PSG ale kurs w granicach 1,70 kompletnie nie jest adekwatny do trudności tego beta.Moim zdaniem jeżeli gospodarze już wygrają to po bardzo dużych mękach i trudach ja wole dzisiaj w tym spotkaniu stawiać na remis.Chelsea pod wodzą Hiddinka dawno nie przegrała poprawili swoją grę w defensywie i pomału zaczyna to wszystko funkcjonować bardzo poprawnie.PSG wiadomo w swojej lidze nie ma konkurencji i są skazani na tytuł mistrzowski być może także na puchar Francji ale liga mistrzów to troche inna bajka .Obie ekipy mierzyły się już w LM i wtedy mieliśmy dwa remisowe rezultaty więc dzisiaj może być podobnie.Faktem jest że PSG u siebie tylko 2 razy zremisowała ale nie ujmując nic rywalom to jednak nie ten poziom co Chelsea i o wygraną z tym rywalem może być bardzo ciężko,tym bardzie że Chelsea z meczu na mecz gra lepiej.

Każdy bet na to spotkanie to duże ryzyko czy to rożne,kartki itd.najlepiej chyba na live zagrać ja przynajmniej tak zrobię.

Mój typ 1-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, 1/16 finału

Spotkanie: PSG – Chelsea Londyn

Typ: over 2 azjan

Kurs: 1.66

Buk: Pinnacle

Godz. 20:45

Analiza:

Sen zimowy Ligi Mistrzów dziś się zakończy, już na tym etapie trzeba przyznać że odpadnie kilku faworytów.  Jednym z hitów tej kolejką będzie starcie mistrza Francji PSG z mistrzem Anglii Chelsea Londyn – będzie to rewanż a ubiegły rok kiedy to górą była ekipa z Paryża.

PSG można powiedzieć zdemolowała rozgrywki krajowe w tym sezonie, jak tak dalej pójdzie to za chwilę poznamy nowego starego mistrza, 24 punkty przewagi nad drugim zespołem w tabeli to przepaść.  Oczywiście mistrzostwo to priorytet ale w tym roku jeszcze większym ma być upragniona Liga Mistrzów.  PSG ma wszystko by zagrać wreszcie w finale, zebrali moim zdaniem doświadczenie. Gospodarze w ofensywnie nie mają żadnego problemu z kreowaniem sytuacji i ich wykorzystywaniem – Ibra cały czas błyszczy, Di Maria czyli nowy letni nabytek też wkomponował się w ten zespół, do tego jeszcze mamy Moure,  Cavaniego.  Jeśli dobrze pamiętam to chyba w spotkaniu z Angers ta ofensywa rozegrała fantastyczną klepkę to pokazuje że forma jest bardzo wysoka.  Defensywa też prawie w ogóle nie traci bramek ale tuta jest trochę zakłamanie albo raczej taka do końca niewiadoma bo krajowe rozgrywki jak pokazuje tabela to nie poziom PSG, chociaż bramki właśnie tracili z czołówką, w fazie grupowej Ligi Mistrzów też tylko Real Madryt był rywalem godnym, w dwumeczu stracili tylko jedną bramkę ale ta bramka oznaczała porażkę.

Chelsea wszystko skupia na Lidze Mistrzów, sezon ligowy już dawno stracony.  Zmiana trenera przyniosła efekt bo za Hiddinka ten zespół jeszcze nie przegrał, ale nie dało to zbyt dużego awansu w tabeli bo sporo remisów. Zespół odzyskał jakość w ofensywie bo to był duży problem wynikający z jeszcze większego problemu z defensywą, która w niczym nie przypomina tej z zeszłego roku. Tracili mnóstwo bramek i to bardzo prostych za Mourinho ale także za kadencji Holendra w tym przypadku jednak jak wspomniałem zaczęli strzelać.  W ofensywie trener będzie miał do dyspozycji swoje wszystkie armaty, ogromna luka natomiast zrobiła się w defensywie Zouma wykluczony do końca sezonu, a Terry z kontuzją, tak więc dzisiejsze zestawienie linii defensywnej Azpilicueta, Cahill, Ivanović, Baba to nowość dla Guusa, grali już kiedyś w takim ustawieniu ale to było dawno i krótko. Pauzujący za kartki Matic to też osłabienie defensywne w drugiej linii.

PSG narzuci tutaj własnym styl gry, będą się dłużej utrzymywali przy piłce i moim zdaniem przełoży się to na sytuację bramkowe bo Chelsea jak wspomniałem ma duże problemy z defensywą do tego dla mnie Hidding to nie jest ten typ trenera który będzie się potrafił tak zamknąć w polu karnym i czekać na kontry jak Mourinho, z drugiej strony  jak słusznie zauważył Motta to może być problem PSG czyli Chelsea grająca odważniej do przodu nie tylko z kontry.  Cztery mecze w ostatnich dwóch sezonach w play-offach i z każdym razem mieliśmy dwie bramki nawet w bardzo zamkniętych spotkaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie Roma-RealM
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet
Godz: 20:45
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w ramach piłkarskich rozgrywek Ligi Mistrzów w którym to drużyna AS Romy przed własną publicznością podejmowała będzie ekipę Madryckiego Realu, goście sa moim faworytem do wyjścia z tej pary ,ale rownież do zwycięstwa już w pierwszym spotkaniu które w dniu jutrzejszym zostanie rozegrane w Rzymie, według mnie Roma nie będzie miała zbyt wielkich szans na dobry rezultat z zespołem z Madrytu, który jest obecnie w bardzo wysokiej dyspozycji i tym bardziej będzie zmobilizowany na spotkanie w lidze mistrzów gospodarze jakoś swoimi ostatnimi występami mnie nie przekonują, nawet w spotkaniu z zespołem Milanu na swoim stadionie mieli wielkie problemy i moga mowić o sporym szcześciu że udało im się ugrac remis po 1.Roma moim zdaniem nie jest zespołem który może zatrzymać drużynę Królewskich , którzy już na wyjeździe będa chcieli zapewnić sobie awans do kolejnej rudny tych rozgrywek , mój typ to wynik 1:2 dla zespołu przyjezdnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, 1/8 finału

Spotkanie: AS Roma – Real Madryt

Typ: over 2.5

Kurs: 1.65

Buk: Pinnacle

Godz. 20:45

Analiza:

Wczorajszy hit nie rozczarował, kibice oglądali bramki i ogólnie bardzo dobre widowisko. Dziś do boju przystępuję kolejny z wielkich faworytów tej edycji czyli Real Madryt, które rywalem na tym etapie rozgrywek jest AS Roma.

To jaką Romę dziś zobaczymy to dla wielu wielka zagadka,  nie tak dawno zespół objął Spalletti wypróbował już tyle wariantów że nie wiadomo co dziś wybierze.  To też świadczy że zespół cały czas szuka tej najlepszej wersji. Jedno dla mnie jest pewne Roma ma szybkość w ofensywie i potrafi z takimi zawodnikami jak Salah, El Shaaraway i Perotti szybko przechodzi do ataku.  Co do defensywy to był wariant z trójką stoperów jak i standardowe ustawienie, to jest jednak formacja nad którą trener musi najwięcej pracować.  Jeszcze za kadencji Garcia Roma w Lidze Mistrzów straciła najwięcej bramek BATE 3:2, Barcelona 6:1, dwumecz z Leverkusen 4:4, 3:2.  Za kadencji Spalletiego w sześciu spotkaniach tylko z Sassuolo potrafili zachować czyste konto a po za Juve to rywali wcale nie mieli z najwyższej półki.  Boczni defensorzy szukają często głębokiej gry i po prostu czasami nie zawsze wracają na czas do defensywy, para stoperów Rüdiger i Manolas natomiast nie należy do najszybszych stoperów a wiadomo Real to w ofensywie niesamowita dynamika i ruchliwość.

Real Madryt ma skomplikowaną sytuację na krajowym podwórku i tak naprawdę Liga Mistrzów to jedyne trofeum w którym zależą  tylko od siebie, zresztą zawsze w tym klubie te rozgrywki traktowano priorytetowo.  Będzie to debiut Zidane w tych rozgrywkach w roli pierwszego trenera, trzeba tutaj wspomnieć że zna smak tych rozgrywek,  9 puchar zdobył jako zawodnik, Decime jako asystent Carlo.  Po przyjściu francuza w Real zmieniło się prawie wszystko a najważniejsze to atmosfera bo personalnie nie ukrywajmy Real jest wstanie wygrać wszystko,  trzeba to tylko wszystko poukładać i też nie przeszkadzać a to moim zdaniem jak na razie Zizou się udaje. U siebie jak do tej pory wyśmienita gra do przodu czyli to czego oczekują kibice. Martwić może obraz z meczów wyjazdowych gdzie oglądaliśmy całkiem inne zespół zdecydowanie częściej gubiący się na boisku.  Dziś jednak skłaniam się bardziej ku zespołowi z meczów domowych bo Real na Ligę Mistrzów potrafią się świetnie motywować i gra po prostu lepiej. Benzema oraz Ronaldo w tych rozgrywkach czują się świetnie a jestem przekonany że Real będzie tutaj atakował od pierwszych minut.

Tak więc jeśli Real Madryt zagra na swoim poziomie w ofensywie to nawet bardzo skupiony i ustawiony defensywie zespół gospodarzy sobie nie poradzi, jeśli natomiast gości będą się gubić w defensywie lub zostawią za wiele miejsca to Roma będzie to wstanie wykorzystać – tak czy owaka najlepsza opcja to po prostu bramki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie Roma-Real
Typ: over 4.5 ŻK
Kurs 1.90
Buk Bet365
Godz: 20:45

Analiza:

Wiele osób widzi tutaj over i niektórzy gruby, ale wydaje mi się, że to nie będzie takie szybkie spotkanie na jakie byśmy chcieli. Wystarczy spojrzeć jak Roma spina się na trudniejszych rywali np w lidze Napoli, Milan, Juventus. Tam wyniki były mocno underowe, sporo walki, kopanie po nogach, granie na czas z biegiem czasu. Roma może dzisiaj sobie ugrać remis i dla nich to nie będzie nic złego, grunt to zagrać na zero z tyłu, bo to przed meczem wyjazdowym ich ustawi w dobrej pozycji. Wiadomo Real Madryt inna klasa, ale oni tylko w domu są groźni, ale mają piłkarzy z temperamentem, którzy wiedzą ile znaczy teraz LM dla klubu, kiedy to liga można powiedzieć jest już stracona i trzeba walczyć, nogi na pewno odstawiać nie będą, a jak wynik nie będzie po ich myśli to będzie frustracja wylewana na boisku. Liczę, że chłopaki się postarają i zrobią dzisiaj te 5 kartek, na sędziego nie ma co patrzeć, bo te średnie to można sobie wsadzić skoro jednego meczu pokaże 8, a drugiego 1, trzeciego 8 to i tak ta średnia jest wysoka. Życzę powodzenia i polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, LM - UEFA
Spotkanie: Roma - Real
Typ: Handicap azjatycki rzutów rożnych Real Madryt -0,5  :minus: 
Kurs: 1,75
Godz: 20:45
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

W dzisiejszym spotkaniu faworytem są goście. Wiadomym jest, że po objęciu zespołu przez Zidana, Real gra znacznie lepiej. Dziś pierwszy mecz 1/8 finału z Romą. Gospodarze zajmują 4 miejsce w Serie A i choć nie grają źle, to super polotu też nie widać. Pokonywali co prawda w ostatnich 4 meczach Sampe, Carpi, Sassuolo i Frosinone, ale nie są to jakieś znaczące firmy (prócz Sampdorii). Wcześniej wiodło im się o wiele gorzej. Real co prawda wyjazdowo nie jest taki skuteczny jak u siebie, ale to wciąż "Królewscy", którzy dominują zespół, zamykając go na jego połowie. Dlatego uważam, że typ na rogi w stronę Realu jest trafny. Statystyki:

Roma: W meczach z Bayerem - Dom - 2-0 w rogach, Wyjazd 6-4 dla Romy. W meczach z BATE - Dom - 7-1. Wyjazd 8-1 dla Romy. W meczach z Barcą - Dom 1-7, wyjazd 3-11.

Real - W meczach z Malmoe - Dom - 5-3, wyjazd 7-1. W meczach z Szachtarem Dom - 6-2, wyjazd 4-3. W meczach z PSG - Dom - 5-3, wyjazd 9-4.

Widać, więc wyraźnie, że w rogach w każdym meczu grupowym lepszy był Real. W lidze również deklasują przeciwników w tej statystyce, bo to zespół bardzo silny i logiczne jest, że większość ekip się przed nimi broni. Nawet w trudnych spotkaniach z PSG dominowali rogami. Roma z Barcą, czyli hiszpańskim, podobnym w niektórych kwestiach zespole do Realu (zespół gwiazd, potencjał) już wyraźnie przegrała w rogach. Dziś też tak będzie, więc typ jest bardzo ciekawy.

Edytowane przez Technology
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Liga Mistrzów)
Mecz: AA Gent – VfL Wolfsburg

Typ: liczba bramek w meczu  – over 3,5

Kurs: 3,75

Bukmacher: Unibet

Data: 17.02.2016  godz: 20:45

 

Analiza:

 

Trochę w cieniu pojedynku w Rzymie odbędzie się dziś wieczorem inny mecz 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów, w którym mistrz Belgii Gent podejmie niemiecki VfL Wolfsburg. Często bywa jednak tak, że z wielkiej chmury spada mały deszcz, a ten teoretycznie mniej ciekawy mecz okazuje się dobrym widowiskiem. Na to właśnie liczę, stawiając w tym spotkaniu na over 3,5 gola, a że ma to logiczne podstawy postaram się uzasadnić poniżej.

Belgowie są rewelacją tej edycji Ligi Mistrzów, potrafili wyprzedzić w swojej grupie uznane marki takie jak Valencia i Lyon. Co ważne, w każdym swoim meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów strzelali przynajmniej jednego gola. Z wyjątkiem jednego występu, za każdym razem również przynajmniej jednego tracili. Nazwiska poszczególnych graczy mogą przeciętnemu kibicowi niewiele mówić, ale wystarczy obejrzeć jakiś mecz Gentu by przekonać się że jest to bardzo sprawnie działająca maszynka. Każdy z zawodników wie co ma robić na boisku, akcje są przeprowadzane składnie i pomysłowo. O tym, że zespół ten potrafi strzelać gole przekonuje regularnie także w swojej rodzimej lidze, która może nie cieszy się wielką estymą w Europie, ale jest przecież bardzo solidna. Gent jest w niej aktualnie wiceliderem i legitymuje się drugim najlepszym atakiem. Zespół zdobył 49 goli, ale z tego aż 31 w 13 meczach domowych.

Wolfsburg rozgrywa rozczarowujący sezon, słabo radzi sobie zwłaszcza na wyjazdach. To sprawia, że szanse w dzisiejszym  meczu wydają się być wyrównane, powinniśmy mieć zacięty mecz i jest szansa na gole z obu stron. Jak już wspomniałem, Gent zawsze coś strzela, zwłaszcza u siebie, a defensywa Wolfsburga w tym sezonie jest bardzo niepewna. Wydaje się także, że Niemców zdecydowanie stać na strzelanie goli w Belgii, wciąż mają w ofensywie wielu dobrych, doświadczonych graczy, jak Kruse, Draxler, Schurrle czy Caligiuri. Wobec słabej gry w lidze, Wilki na pewno szczególnie zmobilizują się na spotkanie Ligi Mistrzów i już na wyjeździe postarają się o jakąś zaliczkę w dwumeczu.

Z pozoru to jedna z mniej strakcyjnych par 1/8 finału Ligi Mistrzów, ale trzeba pamiętać, że dla obu zespołów to wielka szansa na grę w ćwierćfinale i na pewno to bdzie dla nich mecz sezonu. Oba w swojej naturze mają grę ofensywną i wierzę, że to ona dzisiaj wieczorem zatriumfuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna Liga Mistrzów

Data, godzina: 17.02.2016 20-45

Spotkanie:  Roma - Real

typ: Ronaldo strzeli: TAK

kurs:  1.93

buk: Unibet

 

Analiza: 

Real dzis bedzie chciał uczynić piewszy krok by awansować w fazie pucharowej w meczu z zespołem z Włoch pierwszy raz od 28 lat. Rok temu w półfinale stanął na ich drodze Juventus, którego Real miał zjeść a jak się skończyło to każdy dobrze wie. Dzis jednak na ich drodze Roma, czyli zespół jednak słabszy od Starej Damy. Nie dam się nabrać na to że Real jest bez formy czy komentarze w podobnym stylu. Real gra dobrze i skutecznie, inna sprawa że nie da się wygrywać wszystkiego i Real zaliczył kilka słabszych spotkań i pogubił trochę punktów. I tym sposobem strata do Barcy wynosi już siedem oczek ( bo barca właśnie dopisała trzy oczka po wygranej w Gijon) więc realna szansa na triumf w tym sezonie to raczej tylko Liga Mistrzów. Tu Królewscy radzą sobie znakomicie bo wygrali pięc meczy a remis zanotowali tylko w Paryżu. Oczywiście znakomicie w tych rozgrywkach spisuje się Ronaldo, który strzelił w meczach grupowych aż jedenascie goli. Wynik fenomenalny zważywszy ze to ustrzelił w pięciu meczach ( w Paryżu było 0-0). Wogóle statystyki CR7 w Realu są fenamenalne, bo strzela on średnio gola na mecz. Nie ma aktualnie bardziej skutecznego gracz na świecie. Jakoś mnie to nie dziwi. Choć nie jestem jego fanem trudno przejść obojętnie obok jego umiejętności. To gracz praktycznie kompletny, który nie ma słabych stron (ewentualnie przyczepić się mozna do tego że nie jest super dryblerem, bo daleko mu pod tym względem do Neymara czy Messiego). Ale nie można być idealny, choć akurat o to Portugalczyk się ociera. Dzis widziałem konferencję prasową z udziałem Zidana i właśnie Ronaldo, gdzie jeden z dziennikarzy zapytał się CR7 co czuje jak nie potrafił strzelic gola w czterech kolejnych meczy wyjazdowych. Oczywiście Portugalczyk nie był dłużny i zirytowany spytał się czy dziennikarz zna bardziej skutecznego gracza w meczach wyjazdowych, po czym wyszedł z konferencji. Takie zachowania akurat działają mobilizująco na napastnika królewskich, co pokazywał czesto w meczach, z trubun których dochodził głośny doping "Messi, Messi". I moim zdaniem dziś Ronaldo coś właśnie powinien strzelić. Szanse upatruje w tym, że obrona Romy to nie jest super kolektyw, co pokazali chociażby w fazie grupowej gdzie mieli za Malmo najgorszą defensywę w całej stawcę. Do tego Ronaldo jest pierwszym wyznaczonym do karnych czy wolnych więc ma spore pole do popisu jeśli chodzi o sytuację bramkowe. Bede zdziwiony jak Portugalczyk nie strzeli, skoro w ostatnich pięciu meczach zaliczył siedem trafień. Stawiam na gola Portugalczyka 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie Arsenal-Barcelona
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet
Godz: 20:45
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać pierwsze spotkanie pomiędzy ekipami Arsenalu Londyn oraz Fc Barcelony , drużyna przyjezdnych jest w tej rywalizacji faworytem do awansu z tej pary pomimo iż pierwsze spotkanie rozegrać będzie musiała na wyjeździe w Londynie, gdzie łatwo im się nigdy do tej pory nie grało, te ekipy przed publicznością w Londynie spotykały się ze sobą do tej pory dwukrotnie w 6 ostatnich latach, co ciekawe Barcelona która jest na fali już od kilku dobrych sezonów nie potrafiła ani razu na wyjeździe ograć drużyny którą prowadził Arsen Wenger, tu wiadomo że goscie s faworytem,ale moim zdaniem gospodarze powinni na swoim stadionie co najmniej jedno trafienie zaliczyć , tym bardziej iż Barcelona w poprzednich swoich spotkaniach wyjazdowych praktycznie zawsze bramki traciła, a grała ze znacznie słabszymi przeciwnikami , tak było w meczu z La Palmas , Sportingiem Gijon oraz Valencią, myślę ze tak też będzie w tym spotkaniu, stawiam na wynik 1:2 dla Barcelony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna Liga Mistrzów

Data, godzina: 23.02.2016 20-45

Spotkanie:  Arsenal Londyn - Fc Barcelona

typ: Messi strzeli: TAK

kurs: 2.00

 buk: Bet365

 

Analiza: 

Tak się składa że we wtorkowy wieczór odbędą się równolegle dwa najciekawsze moim zdaniem mecze jednej ósmej trwającej edycji Ligi Mistrzów. W Turynie zeszłoroczny finalista Juventus podejmie Bayern Robert Lewandowskiego, a w Londynie Kanonierzy staną na drodzę obrońcy tytułu piłkarzom Barcelony. Będzię się działo na Emirates Stadium. To pewne. Barca jest w wielkim gazie od kilku dobrych tygodni przejeżdżając się po kolejnych rywalach. I zapewne tak by było z Kanonierami, jak to w ostatnimi czasy w meczach między Arsenalem i Barceloną. Jednak ten sezon w wykonaniu Kanonierów jest zupełnie inny niż kilka poprzednich, gdzie mówiło się o mistrzostwie, a na koncu grali tylko o miejsce w czwórce gwarantujące grę w Champion's League. Jednak w tym sezonie podopieczni Arsene Wengera graja świetnie i bardzo realne wydaje się zdobycie mistrzostwa pierwszy raz od sezonu 03/04. Tak więc choć w tym dwumeczu faworytem są Katalończycy to wcale nie można stawiać Arsenal na straconej pozycji. Tym bardziej u siebie Arsenal, jeśli marzy o ćwierćfinale musi zaatakować Barcę. A gra otwarta z Blaugraną to coś, na co tylko czeka ofensywny tercet Katalończyków. Narazie najlepszym strzelcem zespołu jest Suarez, który notuje fantastyczny drugi sezon w barwach Barcy. Ja jednak stawiam na to, że bramkę na swoim koncie zaliczy Messi. Na pewno bedzie na to sporo okazji, bo w każdym sporkaniu Barca kreuje ich mnóstwo. Na pewno i w Londynie ich nie braknie. Do tego Messi jest pierwszym wyznaczonym do rzutów wolnych i karnych, a w egzekwowaniu ich jest dobrym specjalistą. Messi w tym sezonie co prawda nie strzela już tak seryjnie, bo ma wielkie wsparcie i w Suarezie, i w Neymarze. Ale w tych najważniejszych meczach zawsze na Argentyńczyka można liczyć i uważam, ze w ekipie gości to właśnie on znów zabłyśnie najjaśniej. A patent na Arsenal to on ma, bo w czterech meczach strzelił im sześć goli. W Londynie jeszcze nigdy nie strzelił, ale uważam, że dziś pierwszy raz bedzie celebrował swojego gola na stadionie Arsenalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Champions League: Arsenal - Barcelona

I am not going to say too much about this game, most of you will know as much (more ?) than I do about the two clubs and they certainly know each other well enough, with this their eighth Champions League meeting. Both teams have scored in the previous seven and I definitely expect that to again be the case this evening, the Gunners have won one, two draws and four Barcelona wins and if I had to pick, I would stick with those trends and say that BTS and the visitors to win , which is priced at circa 3.10-3.25 was the best "non asian" bet on offer. Are Messi, Sanchez and Neymar the best offensive trio of all time ? Probably, I can't think of a better one in my lifetime and the truth is that the Gunners will probably need to score twice this evening to give themselves any real chance of progressing over the two legs. We have spoken a lot over the last 12 months about the value of an away goal and all the big, experienced European teams know this and Barce who have made 7 of the last 8 CL semis are 15-2-2 in the copetition in the last two seasons , scoring at least once in each game. Arsenal have scored in their last 13, but have lost in the Round of 16 for five yeras running and in their home leg in the last three they have lost each by two goals , including 3-1 losses to Monaco and Bayren Munich and that correct score (1-3 at odds of 13.0-14.0 ) certainly makes some appeal ( I am already waiting for the email from Mr "But how will I know what to bet" !). Barce have scored 30 in their last ten starts , but have also conceded in eight of those, last h2h meetings have averaged 4.25 goals and my suggested "official" bet would have been a winner four times and seen stakes returned twice.

over 3 goals 2.13 asian line/Sportmarket

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Liga Mistrzów)
Mecz: Arsenal - Barcelona

Typ: liczba bramek w meczu  – over 2,5

Kurs: 1,65

Bukmacher: Betsson

Data: 23.02.2016  godz: 20:45

 

Analiza:

 

Dziś wieczorem mamy do wyboru dwa bardzo ciekawe mecze 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów. Ja w poszukiwaniu bramek i overa wybieram się na Emirates Stadium, na którym Arsenal podejmie Barcelonę. Te dwa zespoły w ostatnich latach kojarzą się z ofensywną, efektowną grą i dzisiaj powinny stworzyć naprawdę ciekawe widowisko.

Arsenal rozgrywa niezły sezon, wciąż liczy się w walce o mistrzostwo Anglii, choć w starciach z silnymi rywalami w lidze nie zachwyca. W Lidze Mistrzów ciekawym testem były grupowe mecze z Bayernem: u siebie Arsenal potrafił wygrać 2:0, ale na wyjeździe doznał klęski 1:5. Ponadto w grupie przydarzyła się Kanonierom wpadka u siebie z Olympiakosem Pireus 2:3. Defensywa która w lidze spisuje się poprawnie, w meczach przeciwko rywalom z Europy miała trochę problemów. Nie trzeba mówić jakim wyzwaniem będzie powstrzymanie gwiazd Barcelony. Niezbyt zwrotny Mertesacker może trafić na karuzelę, po której odkręci się w okolicach piątku. Na razie jednak chciałbym się skupić na pozytywach, a te jak zwykle Arsenal ma w ofensywie. Zespół Wengera ma czasem problemy ze skutecznością i koncentracją, jak choćby w niedawnym meczu Pucharu Anglii z Hull, ale sytuacje zawsze sobie stwarza i myślę że dzisiaj ta koncentracja będzie na wyższym poziomie i Kanonierzy są w stanie dołożyć do wyniku przynajmniej jednego gola. Alexis Sanchez, Ozil, Ramsey, Walcott, do tego dzisiaj klasę powinien pokazać wysoki i silny Giroud. Jokerem może być wracający do zdrowia Welbeck.

O klasie Barcelony nie trzeba się wiele rozpisywać. Ten zespół bije kolejne rekordy, a trio Messi, Neymar, Suarez strzela gole całymi seriami. Ostatnio w lidze jakby trochę oszczędzali amunicję, ale dziś na pewno zrobią wszystko by już w pierwszym meczu rozstrzygnąć losy awansu. W tak ważnym meczu na oczach całego świata powinni pokazać pełnię swoich możliwości, a wtedy defensywa Arsenalu będzie bezradna. Jednocześnie, jeśli Barca ma gdzieś problemy to w obronie, boczni obrońcy brylują przed wszystkim w ofensywie, a środkowi Mathieu i Mascherano to nie jest klasa światowa. Dopóki Barcelona ma piłkę wszystko jest w porządku, ale jeśli Arsenal zdoła się przy niej trochę utrzymać to powinien solidnie przetestować bramkarza gości. W ostatnich meczach gole Barcelonie strzelali nawet gracze Sportingu Gijon i Las Palmas.

W ostatnich latach dochodziło do pięciu potyczek pomiędzy Arsenalem i Barceloną w Lidze Mistrzów i za każdym razem pokrywano over 2,5 gola. W Londynie raz padł remis 2:2, a raz gospodarze potrafili wygrać 2:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie Kijów-Man City
Typ: Przedzial bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet
Godz: 20:45
Analiza: Na dzień jutrzejszy postanowiłem zagrać spotkanie w piłkarskiej lidze mistrzów w którym ekipa Kijowskiego Dynama podejmowała będzie drużynę Manchesteru City, dla mnie przyjezdni są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa już w pierwszym spotkaniu jak i awansu z tej pary. Gospodarze co prawda nie grają przed źle i w fazie grupowej nie wygrały tutaj ekipy Maccabi, Porto oraz Chelsey, City w decydującym spotkaniu pokonało na wyjeździe Juventus Turyn, który przecież jest finalistą z roku poprzedniego , gospodarze na pewno są w stanie tutaj jednego gola zdobyć ,ale w gościach widzę za to ogromny potencjał , który jeżeli tylko zostanie odpowiednio wykorzystany to przyjezdni już w pierwszym meczu zbliżą się do awansu do kolejnej rundy tych elitarnych rozgrywek, dodam jeszcze iż Manchester City całkiem niedawno grał spotkanie w Londynie w ramach FA Cup, przegrał tam bardzo wysoko ponieważ wyszedł składem rezerwowym , to pokazuje jaki jest priorytet zespołu z Anglii w obecnym sezonie, dlatego też mój typ na to spotkanie to wygrana zespołu gości dokładnie 1 golem oraz wynik 1:2 dla przyjezdnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juventus - Bayern

typ: under 1.5

kurs: 2,8

Unibet

 

Juventus będzie chciał strzelić jedną,dwie bramki i zagrać na zero z tyłu a Bayern będzie chciał wywieźć korzystny wynik z Turynu. Jednak Bayern ma spore problemy w obronie, z konieczności w tej formacji będzie musiał zagrać nominalny pomocnik Joshua Kimnich,W bramce dwóch klasowych golkiperów,więc ja tu widzę duże szanse na 0:0 w tym meczu albo na 1:0. Ten mecz to będą szachy,Guardiola mając takie problemy z obroną na pewno nie będzie nastawiał się na atak,zresztą grają na wyjeździe więc dzisiaj wystarczy nie przegrać i jechać z korzystnym wynikiem do Monachium.Jest to faza pucharowa więc każdy stracony gol może decydować o odpadnieciu z rozgrywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Data, godzina: 23.02.2016 20:45
Spotkanie: Arsenal Londyn - FC Barcelona
Typ: poniżej 3.5
Kurs: 1.59
Buk Betsafe

To jest to na co wszyscy czekamy, elitarna Liga Mistrzów i takie mecze jak ten dzisiejszy. W ostatnich meczach bezpośrednich Arsenalu z Barceloną regularnie padało minimum trzy gole, ale do każdego meczu należy podchodzić z dystansem czasowym a przecież grali ostatnio w 2011 roku. Barcelona w tym sezonie Ligi Mistrzów na wyjazdach nie zachwycała. Zaczęli od remisu 1:1 z Romą a następnie wygrana z BATE 2:0 i 1:1 z Bayerem Leverkusen. Skoro udało się zremisować i nie stracić wielu goli Bayerowi i Romie to wynik ten jest powtórzyć Arsenal. Nawet BATE nie zostało rozgromione. Nawet w Primera Divison Barcelona na wyjazdach nie strzela dużo goli jak na swoje możliwości. Arsenal w tym sezonie dobrze organizuje się w defensywie i u siebie są w stanie powalczyć o dobry wynik dający nadzieje na awans w rewanżu. W Londynie gola im nie strzelił Bayern w fazie grupowej. Myślę, że w tym meczu będą jakieś gole, ale nie będzie ich dużo, wszystko rozstrzygnie się w rewanżu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów

 

506.png?lm=1437135791cl.png?lm=139627512427.png?lm=1403163891 

 

Spotkanie: Juventus Turyn - Bayern Monachium
Typ: Robert Lewandowski strzeli i Bayern Monachium wygra
Kurs: 5,00
Data i godzina: 23.02.2016 20:45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na pierwsze spotkanie 1/8 finału Champions League pomiędzy Juventusem Turyn a Bayernem Monachium. Juventus w swojej grupie zajął drugie miejsce. Wyprzedził go Manchester City, a tuż za nim uplasowała się Sevilla i Borussia Moenchengladbach. U siebie ekipa ze stolicy Piemontu wygrała 1:0 z The Citizens, 2:0 z Sevillą i zremisowała 0:0 z MGladbach. Bayern w cuglach wygrał swoją grupę, choć jedną porażkę poniósł, uległ 0:2 na The Emirates Arsenalowi. W Bundeslidze Bawarczycy może nie gromią kolejnych rywali, ale i tak wygrywają. Minimalnym faworytem według bukmacherów są goście. Na ten mecz upatrzyłem sobie promocyjny typ na to, że Robert Lewandowski strzeli bramkę i Bayern Monachium wygra spotkanie. No to po kolei. Dlaczego myślę, iż Lewy strzeli? to bardzo proste w pięciu ostatnich spotkaniach zdobył aż siedem bramek, jego gra wygląda bardzo dobrze, jest w formie nie ma co się oszukiwać. Dlatego moim zdaniem dziś też coś ustrzeli. Pomimo tego, że Juve gra dziś u siebie nie daje im zbyt dużych szans na wygraną, Bayern jest jednak lepszą drużyną i powinni spokojnie wygrać. Na dotychczasowe osiem potyczek obu ekip czterokrotnie wygrywali Bawarczycy, raz padł remis a trzy razy górą była Stara Dama. Obie drużyny mają kłopoty z kontuzjami w defensywie, Massimiliano Allegri nie będzie mógł skorzystać z usług Giorgio Chielliniego, Martina Cacerasa oraz Alexa Sandro, natomiast w ekipie Pepa Guardioli nie wystąpią dziś Jerome Boateng, Javi Martinez oraz Holger Badstuber. Pomimo tych osłabień nadal uważam, że Bayern dziś wygra, są drużyną lepiej zorganizowaną, grają lepiej i mają przede wszystkim Roberta Lewandowskiego w wyśmienitej formie strzeleckiej. Mecz rozpocznie się punktualnie o 20:45.

Juventus Turyn: Buffon, Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Evra, Cuadrado, Khedira, Marchisio, Pogba, Mandzukic, Dybala
Ławka: Neto, Rugani, Sturaro, Pereyra, Hernanes, Zaza, Morata

Bayern Monachium: Neuer - Thiago, Lewandowski, Robben, Costa, Bernat, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba, Kimmich

Ławka: Ulreich - Benatia, Ribéry, Rafinha, Alonso, Götze, Coman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Juventus - Bayern
Typ: Juventus poniżej 5,5 rożnego
Kurs: 1.6
Godz: 20:45
Bukmacher: Unibet
Analiza

 

Mecz dla Bayernu z pewnością nie będzie łatwy dlatego gram rożne ponieważ spodziewam się tutaj gola od Juventusu w czesnych minutach meczu, co zmusi Bayern do ataku i kontroli spotkania tak jak to robią gdy zdarzy im się nie zdobyć jako pierwszym bramki, obserwuje mecze Bayernu i Barcelony i mają podobny styl gry widać że Guardiola nie zmienił taktyki i po prostu robi z Bayernu drugą barcelone a łączy ich to że nie tracą wielu rożnych. Bayern średnio traci 2-3 rożne a tutaj Juventus będzie musiał wbić ich aż 6 co według mnie jest rzeczą nie wykonalną, oba zespoły w dobrej formie chociaż gra Bayernu nie zachwyca tak bardzo jeszcze jak miesiąc temu co mnie troche martwi. Eksperci spodziewają się małej ilości bramek, uważam żę będzie tak samo dużo podań w centrum boiska . Polecam typ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: PSV - Atletico Madryt
Typ: Obie drużyny strzelą
Kurs: 2.03
Data i godz: 24.02.2016,  20:45
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

 

Na jutro wybrałem bardzo ciekawy mecz PSV z Atletico Madryt. Drużyny grały ze sobą ostatnio aż 8 lat temu i wtedy Atletico okazało się znacznie lepsze. Wtedy PSV u siebie przegrało 1:2 ale udało im się strzelić bramkę. Jednak przez ten czas dużo się zmieniło. Tym razem szykuje się bardzo ciekawie bo PSV jest w świetnej formie, jest na pierwszym miejscu w tabeli w Eredivisie z naprawdę dużą ilością bramek i dobrą defensywą. W lidze mistrzów też radzą sobie zaskakująco dobrze, pokonali m.in. Wolfsburg 2:0 i Man United 2:1. Ponadto grają u siebie co według mnie sprawi, że conajmniej jedną bramkę uda im się strzelić. Teraz trochę o Hiszpanach. Atletico nie jest w najwyższej formie ale mimo to jest to świetna drużyna. W lidze mistrzów radzą sobie dobrze (np. dwukrotne zwycięstwo z Galatasaray 2:0 i 2:0) , chociaż moim zdaniem mogli pokazać więcej. W Primera Division ostatnie kilka meczy w ich wykonaniu jest co najwyżej dość dobre. Powalczyli z Barceloną naprawdę ładnie ale do meczy ze słabszymi drużynami jakby mniej się przykładali i wyniki bywały różne. Jednak ligi podałem raczej jako tło, bo to jest najwyższa klasa rozgrywek. I właśnie dlatego myślę, że wynik jest dość niepewny. Jeśli Atletico podejdzie do meczu zbyt luźno (choć nie sądzę), to być może nawet PSV wygra. W przeciwnym razie drużyna z Madrytu nie powinna mieć dużych kłopotów. Jednakże ze względu na świetną formę PSV, zwłaszcza w ofensywie, skłaniam się ku takiemu typowi. Myślę, że Holendrzy naprawdę się postarają, bo to jedyna okazja. Moim zdaniem mecz będzie wyrównany i dość pewnie typuję tutaj co najmniej po jednym golu dla ekip.

Edytowane przez szalonytakso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Spotkanie: Dynamo Kijów - Manchester City
Typ: X
Kurs: 3,55
Godz: 24.02.2016 20:45
Bukmacher: Marathonbet
Analiza: Pierwsze mecze w LM często bywają dość nieciekawe, jest niewiele bramek. Oczywiście nie zawsze tak jest, ale często. Manchester City z remisu będzie zadowolony, a jak jeszcze to będzie remis bramkowy, to tylko lepiej dla nich. W zespole gości jest trochę kontuzji, ich forma też pozostawia wiele do życzenia, co pokazują ich wyniki w Premier League. Dynamo Kijów dobrze sobie radzi w swojej lidze, ale liga ukraińska jest słaba. W fazie grupowej Dynamo Kijów na swoim stadionie często remisowało. Na trzy rozegrane mecze w Kijowie dwa to były remisy. Z FC Porto był to remis 2:2 po ciekawym meczu, a z Chelsea remis 0:0. Manchester City na wyjazdach jest znacznie słabszy niż jak grają w Manchesterze, dlatego Dynamo Kijów powinno stawić opór. Obstawiam remis, który będzie korzystnym wynikiem dla Manchesteru City przed rewanżem w Anglii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dyscyplina: Piłka nożna -  Liga Mistrzów

Spotkanie: Wolfsburg - Gent

Typ: Wolfsburg     (-1 AH)

Kurs: 1.87

Godz: 20:45

Bukmacher: Marathonbet

Analiza:

 

W rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Wolfsburg podejmie u siebie Gent. Zdecydowanym faworytem do awansu jest zespół gospodarzy, który wygrał pierwsze spotkanie na wyjeździe 2:3 a mogło być jeszcze lepiej ponieważ prowadzili już 0:3. Wolfsburg awansował do 1/8 zajmując pierwsze miejsce w swojej grupie z 12 puntami na koncie, głównie dzięki dobrej postawie przed własną publicznością gdzie wygrali wszystkie mecze tj. z Ceską 1:0, PSV 2:0 i Manchesterem United 3:2. Natomiast Gent sprawił niespodzianke wychodząc z dość silnej grupy na 2 pozycji za Zenitem, wyprzedzając tym samym Valencie i Lyon. Na krajowym podwórku Wolfsburg spisuje się całkiem nieźle zajmując obecnie 7 pozycję, ale do 3 zespołu tracą tylko 5 punktów, w miniony weekend pokonali u siebie Monchengladbach 2:1. Gent w swojej lidze zajmuje 2 pozycje z 59 punktami na koncie i cały czas walczy o mistrzostwo z Club Brugge tracąc do nich 2 punkty, w ostatnim ligowym meczu zaledwie zremisowali u siebie z przedostatnim w tabeli Leuven 1:1. Moim zdaniem Wolfsburg, który jest lepszym wygra ten mecz i spokojnie awansuje do następnej rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, 1/8 finału

Spotkanie: Real Madryt – AS Roma

Typ: over 3 azjan

Kurs: 1.69

Buk: Pinnacle

Godz. 20:45

Analiza:

Dzisiejszego wieczoru poznamy pierwszych dwóch ćwierćfinalistów, na Santiago Bernabeu Roma będzie się starała odrobić 0:2 z Rzymu jest to zdanie arcytrudne ale na pewno powalczą. „Królewskim” pozostała w tym sezonie tylko i wyłącznie Liga Mistrzów, wszystko już robią pod te rozgrywki.  Real w Lidze Mistrzów trzeba przyznać nie zawodzi od dłuższego czasu, zawsze jest tutaj gra na 100% przez 90 minut, nie inaczej jest dziś. Za kadencji Zidane Real to dwie różne ekipy jeśli chodzi o dom a delegację, w tym pierwszym przypadku idzie im świetnie szczególnie w ofensywie, ostatnio przekonała się o tym mocna Celta która dostała tutaj aż siedem ciosów.  Zaliczyli wpadkę z Atletico ale wiadomo jak potrafi bronić ten zespół a Roma to nie ta klasa w defensywie do tego oni musza już od początku odrabiać. Do składu Realu wróci Bale który przed kontuzją był w świetnej formie, Ronaldo też ostatnio zachwycił a wiadomo że Liga Mistrzów to jego rozgrywki, do tego podstawowi gracze jak Marcelo, Modric, Kroos odpoczywali.  Gospdoarze zarówno w ataku pozycyjnym a tym bardziej w kontrach będą mieli dziś wiele przestrzeni bo Roma przyjeżdża tutaj atakować, powołując się na Włoskie dzienniki Spalletii postawi na ofensywny wariant taktyczny z Pjanićem , Salahem, Diego Perottim,  El Shaarawy i Džeko – czyli faktycznie bardzo ofensywnie. Do tego ten zespół jest w formie strzeleckiej pokazali to w starciu z Fiorentiną wygrywając 4:1. To im może dać tutaj bramkę lub bramki ale z drugiej strony takie otwarcie się z Realem może oznaczać po prostu demolkę bo Real będzie grał bardzo intensywnie bo jak wspomniałem to są rozgrywki priorytet.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Champions League: Real Madrid - AS Roma

Real won 2-0 in Rome, just as they did in Schalke at the same stage last year, then making hard work of the home leg, losing 4-3 and looking in real trouble several times through a wild and craxy game . They will not want to put themselves through that again and something similar to the previous two second leg home ties a 3-1 and 4-1 win seems more likely this evening. Real have won their last two La Liga games, scoring ten, but conceding in each, Roma are on a roll since losing the first leg and have won three scoring 12 goals, actually the Real game aside they have won seven (22 goals) in a row and will be confident of finding a goal this evening, you would feel that the trip to Udinese on Sunday would now be given priority, but the heavy defeat of Fiorentina on Friday has given them a little breathing space in terms of top three and they can perhaps afford to give this their best shot, at least early.

Roma are much improved under Luciano Spalletti (see preview of the 5-0 win over Palermo below) and will see this perhaps as a true test of how far they have come, they had chances in the first leg, when they played almost exclusively on the break and it is easy to see them getting on the scoresheet again this evening. Having said that, Real have already lost at home to Barcelona and Atletico and will want to avoid a third, or repeat of what happened against Schalke last season, so again, when the dust has settled it has to be with a home win. 3-1/4-1.

Real Madrid to win and both teams to score 2.50 general quote, best alternative would have to be "over" 3.5 goals 2.17 asian line
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna LM
Godzina: 20:45
Spotkanie Zenit-Benfica
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet
Analiza: Na jutro zagram rewanżowe spotkanie w piłkarskich rozgrywkach Ligi MIstrzów w którym to Zenit na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Benfici, ekipa gospodarzy jest znana właśnie z dobrych spotkań rozgrywanych przed swoją publicznością, goscie natomiast nierzadko meczą się ze swoimi rywalami, wygrywają, ale na wyjazdach mają spore problemy jeżeli chodzi o spotkania w lidze mistrzów na wyjazdach zdobyli 4 punkty, niespodzianką na pewno była wygrana a zespołem Atletico, a potem zremisowali z Astana, oraz ponieśli porażkę z Galatasaray, według mnie Zenit który u siebie nie przegrał ostatnich 10 ligowych spotkań będzie faworytem do zdobycia kompletu punktów również w tej kolejce , myślę że gospodarze w tym spotkaniu pokonają ekipę z Portugalii, ale czy zdołają wywalczyć awans nie wiem ponieważ do tej pory oba zespoły na tym stadionie spotykali się ze sobą dwukrotnie i za każdym razem ekipa gospodarzy wygrała dokładnie różnicą jednej bramki, stawiam tutaj na dokładny wynik 2:1 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna;EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - 1/8-finału

Spotkanie:Real Madryt - AS Roma

08.03.2016 20:45

Typ:Real i under 3,5 gola w meczu

Kurs: 2.60

Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 odbędzie sie rewanżowe spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy

drużynami Realu Madryt i AS Romy. W pierwszym meczu tych druzyn Real wygrał 2:0 po bramkach

Ronaldo i Jese.  Oby dwa zespoły chcą awansu  dlatego uważam, że do dzisiejszego

spotkania oba zespoły podejdą bardzo skoncentrowane i zdeterminowane. AS Roma ma jeszcze 

szanse na awans a ich trener próbował swoimi wypowiedziami i rozmowami z zawodnikami

nasawić ich że mają jeszcze szansę , jeśli będą wiedzieć kiedy atakować a kiedy bronić. 

Mecz ten będzie trudne dla  obu ekip, mam jednak nadzieję, że bedzie to ciekawe spotkanie z wieloma sytuacjami

oraz licznymi strzłami ktore będą piłkarze obu ekip zamieniać na bramki.  W pięciu spotkaniach pomiędzy tymi 

zespołami 4 kończyły się zwycięstwem dzisiejszyh gości i jedno to ostatnie wygrali gracze Realu.

Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gospodarzy, którzy można powiedzieć rozkręcaja

się z meczu na mecz. Właściwie dla Realu żeby uratować ten sezon potrzebny jest sukces w Lidze Mistrzów.

 Gracze Zidena grają ofensywny futbol i starają się zdominować rywali.

Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny dla obu ekip, dlatego uważam, że każdy z zawodników da z siebie

wszystko i będzie chciał udowodnić swoją wartość. Moim zdaniem Real wygra dziś 2:1 po

bardzo ciekawaym widowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów

 

631.png?lm=1444558831cl.png?lm=1396275124583.png?lm=1439104773

 

Spotkanie: Chelsea - PSG
Typ: X
Kurs: 3,45
Data i godzina: 9.03.2016 20:45
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

 

 

Zapraszam na spotkanie rewanżowe 1/8 finału Ligi Mistrzów, pomiędzy Chelsea Londyn a Paris Saint Germain. Pierwsze spotkanie na Parc Des Princes zakończyło się jak najbardziej zasłużonym zwycięstwem Francuzów 2:1, przeważali w większości spotkania i udało im się to udokumentować bramkami. Dziś w rewanżu na Stamford Bridge będzie im na pewno bardzo ciężko. Patrząc na kursy buki oceniają szanse na zwycięstwo obu ekip dosyć podobnie w takiej sytuacji ja gram na remis. Chelsea w ostatniej kolejce Premier League we frajerski sposób dała sobie zabrać cenne dwa punkty, tracąc bramkę w ostatnich minutach meczu. The Blues w pięciu ostatnich meczach na własnym obiekcie dwa razy wygrywali oraz aż trzykrotnie remisowali, co jest dobrym prognostykiem dla mojego typu. PSG w ostatniej kolejce Ligue 1 wyraźnie się oszczędzało, oddali mało strzałów w meczu i zanotowali tylko bezbramkowy remis. Patrząc na historię spotkań obu zespołów od razu rzuca się w oczy duża liczba remisów pomiędzy nimi, gdzie na dziewięć potyczek aż pięć zakończyło się remisem. Co więcej Chelsea grając u siebie wygrała z PSG tylko raz, wątpię aby dziś udało im się to powtórzyć. W mojej opinii ewidentnie będzie tu dziś remis. Guus Hiddink nie będzie mógł dziś skorzystać z usług kontuzjowanych Kurta Zoumy, Johna Terrego, Pedro oraz Falcao. Natomiast Laurent Blanc będzie mieć do dyspozycji wszystkich swoich podopiecznych. Chelsea jest zbyt słaba aby awansować do kolejnej rundy. Oczywiście będzie to na pewno bardzo wyrównane spotkanie i moim zdaniem zakończy się ono remisem. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...