Skocz do zawartości

[Zamknięty] Dyskusja oparta na faktach, czyli czemu szkodzicie sami sobie?


Niesamowity

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z zaistniałymi ostatnio faktami chciałbym zupełnie szczerze,ale to zupełnienie bez żadnego ściemniania i hocków klocków po prostu podyskutować,dlaczego Modzi i Administracja tak bardzo uparła się na mnie nie pozwalajac za żadną cene pokazać,ze moje intencje są w pełni szczere i prawdziwe.

A teraz po kolei.

1.Najpierw zaczeło sie od głupich uwag na shotboxie. O ile znam zasady i regulmin to w wiekszości przypadków z shotboxa banowani są ludzie ,którzy:

>>ublizaja innym

>> zachowują sie wulgarnie wobec innych uzytkowników shoutboxa

>> szerzą nienawiść  wobec jakiejś nacji

>> z racji przynależności klubowych ubliżaja innym kibicom wrogich sobie klubów.

itd itd

 

Nigdy jeszce nie słyszałem ,żeby ktoś kto określa swoje najlepsze typy mianem ciasteczek został za to zbanowany z czata. zasada jest bardzo prosta.Kto nie złamał powyżej wymienionych zasad nie powinien pod żadnym wzgedem zostać zbanowany bo i za co.

Jezeli nawet kogokolwiek irytują moje uwagi o podkreslaniu mojej wielkości typerskiej powinien to po prostu olać grubym sikiem i zajać się swoimi sprawami i swoją dyskusją. mówienie ,ze go to wkurza nie jest powodem banowania typera.

nie ma takiego punktu i prawa,które pozwalało by moderatorowi na zbanowanie mnie za przysłowiowe głupie gadania)

*******************************************************************************************************

2. Możliwości zarabiania bez wkładu własnego.

>> temat zostaje zamkniety bo Niesamowity robi kurewską krzywde wszystkim na forum ,ze daje możliwośc im zarobić kase. Nie każde "zwariowane pomysły" muszą być chore , a jak widze za taki został uznany mój temat. Żeby było smieszniej I ŻEBY SPRAWĘ UWIARYGODNIĆ,ŻE NIE ŚCIEMNIAM utworzyłem kolejny temat z nagrodami dla członków forum. Też kur... nie pasuje co poniektórym no bo jak ktoś kto uznany już został za niespełna rozumu może prowadzić taki temat scieme. No tylko ,że ta ściema była poparta konkretnymi kuponami i jakoś te na sciemę mi nie wyglądały. Na ściemę też nie wyglądało mi to,ze kolejni chętni chcieli się pobawić w tym temacie,ale niestety też został zamknięty. I tu moje pytanie. 

Dlaczego do ku**y nędzy nie dacie raz jeden doprowadzić mi czegoś do końca. Najlepiej wariatowi zaknąć gębe przedczasem, BO JESZCZE OKAZAŁOBY SIĘ,ŻE RZECZYWISCIE KASA ZACZYNA WPŁYWAĆ NA KONTA TYPERÓW I WTEDY jakoś głupio byłoby co poniektórym.

 

:arrow:  :arrow: Więc moje pytanie i propozycja jest prosta. Prowadź sobie pojebie ten temat,ale jak zobaczymy,że krecisz jakieś lody wypadasz z hukiem z forum i wtedy jest okey. Jezeli okaże się,że wszystko jest tak jak było w temacie ustalone zwracamy szacunek i jedno małe PRZEPRASZAM byłoby wskazane.

Pytam po raz kolejny jak mam udowodnić Wam swoje szczere intencje skoro nie pozwalacie mi niczego dokończyć???]

 

Ps. Bez względu na wszystko jednak ja ten uznany za pojebanego wie,że nie przejdą moje argumenty bo wówczas ucierpiała by duma moderatora, który z góry mnie osądził, a wypowiadając słowo PRZEPRASZAM. chyba by się udławił na smierć, czego szczerze mu oczywiście nie życzę!!

Edytowane przez Niesamowity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


z ciekawosci zajrzalem niesamowity do twojego poprzedniego tematu(z typami) i szalu to on nie robil, byl w c**j slaby/sredni

 

Zawsze powtarzam forum jest dlamnie formą zabawy,rozrywki. Najwazniejszy jest real i to co w karmanie mam w realu. Suchetypy mozna sobie o dupę potrzaskać. I czy ja bede 20tys na plusie , czy 20 na minusie mam to gdzieś , bo tylko się tym bawie. REAL, REAL ReaL!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j/w polać mu ! %-)

No i własnie pokazujecie poziom waszej inteligencji. Czyli wszystko po staremu. Czy naprawdę nie ma tu madrych rozsadnych ludzi,którzy potrafiliby sklecić 2-3 zdania normalnej prostej argumentacji, a nie zachowywali sie jak szczeniaki po 14-15lat.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,ze wkrótce mój temat z racji

profesjonalnego prowadzenia będzie najczęŚciej

odwiedzanym tematem na forum, a satysfakcja

finansowa jaką bedą mogli z niego czerpać

korzystający z tego tematu typerzy, będzie dla

nich najwiekszym zadowoleniem. Ja z kolei

będe szczęśliwy ze zwykłego sŁowa DZIĘKUJE,

które sprawi mi największą satysfakcje!

 

cytat z tematu Niesamowitego

teraz to co tu napisał

 

Zawsze powtarzam forum jest dlamnie formą

zabawy,rozrywki. Najwazniejszy jest real i to co

w karmanie mam w realu. Suchetypy mozna

sobie o dupę potrzaskać. I czy ja bede 20tys na

plusie , czy 20 na minusie mam to gdzieś , bo

tylko się tym bawie. REAL, REAL ReaL!!!!

 

 

Gdzie tu logika ??? :) w temacie napisał że chce podawać najlepsze typy i chce mieć najwięcej odwiedzin a tam większość typów dawanych na pałę nie wspominając o minusie , który jak powtarza da się odrobić w 2-3 dni tylko jak narazie to on regulanie się zwiększa.I się dziwisz że bana dostałeś na shoutbox jak dajesz te swoje ciasteczka z tematu lub gdzieś tam nie wiadomo gdzie które regularnie są na :minus:

Tutaj piszesz że masz gdzieś suche typy czyli te w temacie , więc grasz jak chcesz.To na jaką cholerę chcesz żeby odwiedzać temat który masz poprostu w dupie.Człowieku nie wiem czy masz jakieś rozdwojnie jaźni czy inną przypadłość , ale na typowaniu się nie znasz ni ch**a :) Mówię to ja zwykły użytkownik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,ze wkrótce mój temat z racji

profesjonalnego prowadzenia będzie najczęŚciej

odwiedzanym tematem na forum, a satysfakcja

finansowa jaką bedą mogli z niego czerpać

korzystający z tego tematu typerzy, będzie dla

nich najwiekszym zadowoleniem. Ja z kolei

będe szczęśliwy ze zwykłego sŁowa DZIĘKUJE,

które sprawi mi największą satysfakcje!

 

cytat z tematu Niesamowitego

teraz to co tu napisał

 

Zawsze powtarzam forum jest dlamnie formą

zabawy,rozrywki. Najwazniejszy jest real i to co

w karmanie mam w realu. Suchetypy mozna

sobie o dupę potrzaskać. I czy ja bede 20tys na

plusie , czy 20 na minusie mam to gdzieś , bo

tylko się tym bawie. REAL, REAL ReaL!!!!

 

 

Gdzie tu logika ??? :) w temacie napisał że chce podawać najlepsze typy i chce mieć najwięcej odwiedzin a tam większość typów dawanych na pałę nie wspominając o minusie , który jak powtarza da się odrobić w 2-3 dni tylko jak narazie to on regulanie się zwiększa.I się dziwisz że bana dostałeś na shoutbox jak dajesz te swoje ciasteczka z tematu lub gdzieś tam nie wiadomo gdzie które regularnie są na :minus:

Tutaj piszesz że masz gdzieś suche typy czyli te w temacie , więc grasz jak chcesz.To na jaką cholerę chcesz żeby odwiedzać temat który masz poprostu w dupie.Człowieku nie wiem czy masz jakieś rozdwojnie jaźni czy inną przypadłość , ale na typowaniu się nie znasz ni ch**a :) Mówię to ja zwykły użytkownik :)

No bardzo się cieszę ,że wreszcie ktoś potrafi sprecyzować swoje żale. Iprzyznam Ci kolego ,że twoja argumentacja w zupełnosci mnie przekonała. Teraz powiem ci jak jest naprawde. Grałem normalne typy. Zwykły niefart ( jak bardzo chcesz niefarci) spowodował,ze w moim temacie zrobiło się 10400 na minusie. Potem wszystko powoli wracało do normy bo juz zszedłem na 5900 na minusie. Lecz ilość zdarzeń jakie zaistniały przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Najpierw zamknieto mi 1 temat bez zdania racji,potem kolejny pomomo,że moje intencje były najszczersze. Jak można cokolwiek udowodnić,jak zanim jesteś w stanie to udowodnić blokują ci temat i uznają ćię za pojeba?

Dlatego teraz typuje wariackie typy bo mi to lata i mam wariacki bilans. Ot wszystko!

 

Ps Zobacz sobie początek tematu kiedy byłem na plusie. Jakoś sie dało.

Edytowane przez Niesamowity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie byles na plusie :D zacznimy o tego :D zawsze byles na  minus :D  z tego co pamietam i nie tylko na tym nicku

Kolejna osoba gadająca bez pokrycia . Wejdź w temat  

6 listopada 2014 

Bilans +1482,00

Edytowane przez Niesamowity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie Panowie w czym ley wasz problem? W tym,ze nie sluchacie mnie kompletnie w tym temacie. Gdybyscie czytali temat ze zrozumieniem, wiedzielibyście ,ze jego tematem jest zdrowa dyskusja na temat czemu tak traktujecie typera o nicku Niesamowity. Tylko jedna osoba powiedziała co ją w tym temacie boli i jak widać przyznałem mu racje, jednoczesnie podając powody czym podyktowane jest takie moje zachownie w temacie. Gdyby temat brzmiał "Licytujemy się ,kto pokaze lepszy link z minusowym kontem Elita " to bym was w pełni zrozumiał. Ale niestety temat jest zupełnie inny i użwając wyświechtanego powiedzenia " Co ma piernik do wiatraka" pytam po raz setny. Co macie do mnie w takim razie poza minusowym bilansem w temacie, który jest moim bilansem i nikogo innego????

Czy jest w końcu ktoś kto w normalny ludzki sposób odpowie ,a nie wypali kolejny "dowcip" z bilansem z przed lat??

Edytowane przez Niesamowity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady korzystania z Shoutboxa

Shoutbox służy do luźnych rozmów niekoniecznie związanych z zakładami bukmacherskimi, pokerem czy kasynem oraz szybkiego komunikowania się pomiędzy użytkownikami.

  • W shoutboxie mogą pisać użytkownicy, którzy mają minimum 15 postów na koncie.

Na shoutboxie obowiązują zasady:

  1. Zakaz obrażania innych użytkowników.
  2. Zakaz obrażania zawodników, klubów itp.
  3. Zakaz pisania dużymi literami.
  4. Zakaz używania formatowania tekstu (kolor, pogrubienie itp.) - nie dotyczy moderatorów i administratorów.
  5. Na Shoutboxie nie piszemy o pożyczkach, wymianach, ofertach kupna i sprzedaży (w tym bonów). Wszelkie "transakcje" z innymi użytkownikami robisz na własne ryzyko, a sprawy te załatwiaj poprzez prywatne wiadomości.
  6. Główny regulamin ma zastosowanie także w Shoutboxie.

 

Kary za łamanie regulaminu Shoutboxa:

  • Pojedyncze złamania regulaminu - blokada pisania na shoutboxie 24h-48h
  • Nagminne łamanie regulaminu skutkuje zakazem pisania na Shoutboxie na okres 7-30 dni (według uznania moderatora).
  • ****************************************************************************************************
  • Jak widzicie powyżej doszukałem się wreszcie Regulaminu shotboxa , w którym za cholere nie mogę nic na siebie znaleźć Bowiem:
  • 1, Nie obrażałem innych użytkowników
  • 2. Nie obrażałem klubów i zawodników
  • 3. Owszem nieraz coś dla podkreślenia napisałem dużymi literami.
  • 4. Nie pogrubiałem tekstu
  • 5. Nie proponowałem kupna i sprzedaży żadnych bonów
  • ********************************************************************************
  • :arrow: Pytam więc po raz setny szanownego moderatora Joker Piła jaki punkt Regulaminu Shoutboxa złamałem i dlaczego samowola modów panuje na tym forum bezkarna. Albo zmieńcie Regulamin i wyszczegulnijcie co wolno a co nie bardziej szczegółowo,albo po prostu przywróćcie mi ogólne prawo do korzystania z niego.
  • :arrow:  :uwaga: Totalnym już przegięciem jest to ,że jeżeli nawet moje zachowanie w jakimkolwiek stopniu kogoś uraziło kara powinna być adekwatna do winy Regulamin to mówi wyraźnie czyt. 
  • :arrow: Nagminne łamanie regulaminu skutkuje zakazem pisania na Shoutboxie na okres 7-30 dni(według uznania moderatora).
  • :arrow: Kolejny raz czarno na białym udowadniam więc ,ze zostałem ukarany niesłusznie i to jeszcze rodzajem kary czyt. dożywotnio!!!!, której po prostu nie ma wymienionej w Regulaminie.
  • *******************************************************
  • :arrow: Co jest najbardziej przykre z tego wszystkiego to fakt ,ze moje 100% racje mogę sobie wsadzić gdzieś bo panami i władcami na tym forum są szanowni moderatorzy i  wielce szanowny Admin. Niestety Panów i władców poznajemy po tym i SZANUJEMNY za to ,że swoje rządy prowadzą sprawiedliwie. Niestety mój przypadek ze słowem sprawiedliwość nie ma nic wspólnego.
Edytowane przez Niesamowity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...