Skocz do zawartości

Liga Mistrzów 2014/2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Chelsea - PSG
Typ:  Azjatycka suma goli: powyżej 2,25
Kurs: 2.025
Godzina: 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

O godzinie 20:45 w rewanżowym spotkaniu zmierzą się ze sobą drużyny Chelsea oraz PSG. W pierwszym meczu padł remis 1:1, choć to Paryżanie byli stroną dominującą. Chelsea w międzyczasie wygrała Capital One Cup pokonując w finale Tottenham 2:0, natomiast PSG w swojej ostatniej, ligowej konfrontacji pokonało na własnym stadionie Lens 4:1. W drużynie Chelsea w tym meczu na pewno zabraknie Johna Obi Mikkela, a niepewny występu jest Nemanj Matić. W PSG zabraknie Serge Auriera i Lucasa, a niepewny udziału jest Yohan Cabaye. Podsumowując, obie drużyny znajdują się w znakomitej formie oraz strzelają wiele goli. Chelsea będzie starało się przede wszystkim zachować w tym meczu czyste konto, jednak gdy Paryżanom uda się przedrzeć przez obronę, na co liczę, powinien nam się zrobić bardzo ciekawy mecz. Dodatkowo jak informuje dziennik "Le Parisien" każdy z piłkarzy Paris Saint Germain otrzyma po 250 tysięcy euro premii, jeśli w środę mistrzom Francji uda się wyeliminować Chelsea z Ligi Mistrzów, więc będzie to dla nich dodatkowa motywacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: piłka nożna; EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - 1/8-finału

Spotkanie: Chelsea        -              PSG

11.03.2015 20:45

Typ: awans? Chelsea

Kurs:  1.45

Bukmacher:  Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie20.45  odbędzie się spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy drużynami Chelsea Londyn i PSG.Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 1:1 i jest to niewątpliwie lepszy rezultat dla Londyńczyków, którzy w tym spotkaniu są fawortytem do awansu. Podopieczni MOurinho są już scaloną ekipą i mają mentalność zwycięzcy. Po wygraniu pucharu Ligii i prowadzeniu w Premir League czas na kluczowe mecze w tym sezonie. Pierwszy z nich odbędzie się dzisiaj na Stamford Bridge, w mojej opinii gospdoarze nie wypuszczą szansy na ćwierćfinał i będą w pełni kontrolowali dzisiejsze spotkanie. Eipa Chelsea  w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowała 3 zwycięstwa i dwa remisy . Zawodnicy PSG  natomiast zdołali uzyskać taki sam bilans co Londyńczycy. W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami górą byli ci pierwsi, wygrali dwa spotkania, trzy razy padł remis i jedno zwycięstwo odniosło PSG, W mojej opinii w dzisiejszym meczu z pewnością nie zabraknie emocji. Fakt jaki towarzyszy otoczce takich spotkań powoduje iż dzisiejsze spotkanie zapewne zapisze się w historii każdego kibica. Świetni zawodnicy zapewne zafundują nam wspaniałą śmietankę do kawy i piękne gole. Mój typ to 2:1 dla Chelsea po pasjonującym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:  Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie:  Bayern - Szachtar
Typ:  Bayern wygra i zachowa czyste konto
Kurs  1.85
Godz:  20:45

Bukmacher:  Bet365

Analiza :

 

W dzisiejszym meczu na przeciw siebie staną zespoły Bayernu Monachium i Szachtara Donieck, w pierwszym w meczu DOniecku nie było za dużo sytuacji pod bramkowych i mecz zakończył się wynikiem 0-0 ponieważ bayern ujrzał czerwoną kartę w drugiej połowie szachtar był zadowolony z wyniku, bayern się nie chciał narazić na kontry grając w 10-stkę i mecz spokojnie bez żadnych emocji zakończył się wynikiem bezbramkowym. W dzisiejszym meczu w Monachium chyba nikt inny nie spodziewa się innego wyniku jak wysoka wygrana Bayernu która zagra składem :

Manuel Neuer - Rafinha, Holger Badstuber, Jerome Boateng, David Alaba - Bastian Schweinsteiger - Franck Ribery, Thomas Mueller, Arjen Robben, Mario Goetze - Robert Lewandowski

Ofensywa na dużym poziomie i dobre zapezbeczenie tyłów z rafinha a nie młodymi obrońcami i alabą na bokach obrony, według mnie w tym meczu Bayern wygra 2-3 golami i nie straci żadnej bramki, neuer zachowa czyste konto !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - LIGA MISTRZÓW
Spotkanie: Chelsea - PSG
Typ: remis

Kurs: 3.20

Data: 11.03.2014
Godz: 20.45
Bukmacher: unibet 
Analiza:

           

             Drugi, rewanżowy mecz w Lidze Mistrzów, Chelsea podejmuje PSG. Obie ekipy w formie i najlepszych możliwych składach. W pierwszym meczu padł remis 1-1. Przed tym meczem przewidywałem, że jeżeli graczom PSG nie uda się wygrać, to ich szanse na awans będą iluzoryczne. Jednak po głębszym zastanowieniu i analizie, wydaje mi się, że choć faworytem jest Chelsea to wcale nie musi awansować. Moim głównym założeniem na mecz w Londynie jest remis. Wydaje mi się, że Chelsea zagra swoją piłkę, czyli będzie bronić zaliczki w postaci bramki strzelonej na wjeździe, która jak wiadomo liczy się podwójne. "Mou" na pewno się nie odkryje bo bezbramkowy remis promuje gospodarzy, zatem większe zainteresowanie w ataku będzie PSG, jeżeli strzeli bramkę, to wtedy gospodarze będą musieli się otworzyć, natomiast gol Cheslea nie przekreśla Paryżan, bowiem bramka wyrównująca to prawo do dogrywki i właśnie taki rezultat przewiduję, bramkowy remis, raczej będzie to 1-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nozna Liga Mistrzów
Spotkanie-Atletico-Leverkusen
Typ:1
Kurs 1.73
Godz: 20:45
buk Bet 365
Analiza; Witam, na dzień jutrzejszy postanowiłem zagrać spotkanie rewanżowe w ramach ligi mistrzów w którym hiszpańskie Atletico Madryt na swoim stadionie podejmowało bedzie niemiecki bayer Leverkusen. W pierwszym spotkaniu rozegranym w Niemczech lepszym zespołem okazała się ekipa z leverkusen, która wygrała 1:0. W tym spotkaniu moim zdaniem gospodarze są faworytem do zwycięstwa jak i to awansu do kolejnej rundy, jest to ogólnie piłkarsko lepszy zespoł, który ostatnio co prawda tego nie pokazuję,ale w każdej chwili może się przebudzić, tym bardziej że jest to dla nich ostatni dzwonek w lidzę bowiem kolejny remis, sytuacja jest już nieciekawa i strata spora, teraz zostaje tak na prawdę tylko walka w lidze mistrzów, w której Atletico Grać potrafi, co pokazało w poprzednim sezonie dochodząc do wielkiego finału, gdzie dopiero po dogrywce uległo Madryckiemu realowi. Bayer w spotkaniach wyjazdowych ma problemy z przejeciem inicjatywy i stwarzaniem sobie sytuacji podbramkowych co w tym spotkaniu może być kluczowe, ponieważ gospodarze będą tutaj chcieli zaatakować od pierwszych minut spotkania gdyż to oni potrzebuję tutaj bramek, polecam spróbować tutaj na zagranie gospodarzy z handicapem, myślę że jutro to bedzie własnie ich wieczór i pokażą po raz kolejny że na swoim stadionie sa w stanie ograć praktycznie każdego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: AS Monaco - Arsenal Londyn
Typ: Powyżej 2.5 goli
Kurs: 1.80
Godz: 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Rewanżowe spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów, na Stade Louis II AS Monaco będzie bronić niespodziewanej acz zasłużonej zaliczki z pierwszego spotkania (wygrana 3:1) w starciu z Arsenalem. Nie ukrywam, że mój dzisiejszy typ jest pokłosiem pierwszego meczu tych drużyn, które jak już wspomniałem zakończyło się dość niespodziewanym rozstrzygnięciem. Jak wiemy bliżej ćwierćfinału jest w tym momencie Monaco ale wydaje mi się, że Arsenal stać na odrobienie tych strat nawet grają na wyjeździe.
Osobiście więc spodziewam się, że dziś Arsenal (nie mając nic do stracenia) zaatakuje od początku - muszą wszak odrobić nie tyle dwie bramki co strzelić ich przynajmniej 3 (bramki na wyjeździe liczą się podwójnie). Kanonierom nie wystarczy więc dziś zwycięstwo 2:0, muszą strzelić w tym meczu przynajmniej 3 bramki i według mnie stać ich na to.
Ostatnio (oczywiście zachowując wszelkie proporcje) oglądałem mecz Arsenalu z West Ham i tam podopieczni Arsène Wenger potrafili stwarzać sobie sporo sytuacji podbramkowych, do pewnego momentu razili nieskutecznością ale też wygrali ten mecz 3:0. Z drugiej strony wydaje mi się, że dla podopiecznych Leonardo Jardima to będzie idealny scenariusz gdy to Arsenal będzie prowadzić grę i nie raz grać bardzo ryzykownie. Monaco potrafi grać w obronie ale też potrafi wyprowadzać zabójcze kontrataki o czym przekonał się Arsenal w pierwszym spotkaniu.
W dniu dzisiejszym w drużynie gospodarzy nie zagrają Bakayoko, Lacina Traoré i Raggi, pod znakiem zapytania stoi natomiast występ Ferreira-Carrasco, Kondogbii i Toulalana. Jeśli chodzi o Arsenal to dziś nie zagrają na pewno Arteta, Debuchy, Diaby, Oxlade-Chamberlain i Rosický, a występ Gabriela i Wilshere'a jest niepewny.
Podsumowując uważam, że czeka nas dziś naprawdę ciekawe i otwarte spotkanie (głównie ze strony Arsenalu, co jest oczywiście spowodowane wynikiem pierwszego spotkania). Nie sądzę by piłkarze Arsenalu się tak po prostu poddali, myślę, że zaatakują od początku, być może będą sporo ryzykować (w grze obronnej) co również otworzy szansę na kontry dla Monaco. Myślę, że over 2.5 w tym meczu jest wielce prawdopodobny, być może można się również pokusić tutaj o wyższy over niż tradycyjny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz.20:45

Spotkanie: Atletico Madryt - Bayer Leverkusen 

Typ: Over 1,5

Kurs: 1,41

Buk: OddsRing

 

 

 

Analiza: 

 

Przed nami rewanżowe spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Hiszpańskim Atletico Madryt, a Niemieckim Bayerem Leverkusen. Pierwszy mecz zakończył się skromnym zwycięstwem ekipy niemieckiej 1:0. Atletico w ostatnim czasie nie zachwyca. W 3 ostatnich spotkaniach ligowych zanotowali 3 remisy, jednak mieli dość wymagających przeciwników takich jak Valencia, Sevilla czy nawet dobrze grający Espanyol. W Primera Division po serii remisów spadli na 4 miejsce, a strata do Barcelony i Realu wynosi już 9 i 8 punktów. Przed nimi jest o punkt Valencia, a za plecami czai się Sevilla z 4 punktami straty. Na wyjazdach grają ostatnio bardzo słabo, udowodniło to chociażby ostatnie spotkanie właśnie z Bayerem. Jednak już mecze na Vicente Calderon to zupełnie inna bajka. Przed własnymi kibicami spisują się znakomicie. Wygrali 11 z 14 meczy, notując 2 remisy i tylko jedną porażkę. Bilans bramkowy 35:10 co daje średnio w każdym meczu 3 bramki. Również w grupie LM na własnym stadionie grali bardzo dobrze, w 3 meczach zdobywając komplet punktów, wygrywając chociażby z Juventusem. Do dzisiejszego spotkania przystąpią bez zawieszonych Tiago i Diego Godina. W zupełnie innych nastrojach jest Bayer, który wygrywając pierwsze spotkanie bardzo przybliżył się do awansu. Przyjadą do Madrytu na pewno z chęcią zdobycia bramki bo wtedy gospodarzom potrzebne będą aż 3 bramki, a że nie grzeszą ostatnio skutecznością to ciężko byłoby to odrobić. Piłkarze z Leverkusen po mecz LM zagrali 4 spotkania. W pucharze Niemiec odprawili po dogrywce Kaiserslaturen, a do tego wygrali 3 spotkania ligowe. Warto jednak zaznaczyć, że zagrali z trzema najgorszymi drużynami Bundesligi. W lidze plasują się na wysokim 4 miejscu tuż za Borussią Moengladbach. Strata do 3 Wolfsburga to już 11 punktów, a do Bayernu to aż 22 "oczka". Pozostaje im tylko walka o 3 lokatę i obrona przed Schalke. Jeśli chodzi o mecze wyjazdowe Bayeru w tym sezonie to jakoś nie powalają. W 12 spotkaniach Bundesligi zanotowali tylko 5 wygranych, do tego 3 remisy i 4 porażki. Jeśli chodzi o absencje to zabraknie kontuzjowanego Kruse, a nie pewni występu są Bender i Jevaj. W dzisiejszym meczu powinniśmy zobaczyć kilka bramek. Na pewno nie skończy się bezbramkowym remisem czy skromnym zwycięstwem jakiejś z ekip. Gospodarze muszą zaatakować od pierwszych minut. Będzie to bardzo dobra okazja do kontry dla gości. Zwłaszcza, że mają na skrzydłach szybkich graczy. Jeśli to Atletico strzeli pierwsze to myślę, że nie będą minimalistami i będą próbować strzelić kolejną bramkę. Wiadomo, że nie będą chcieli grać dogrywki czy później rzutów karnych bo to jest loteria. Jeśli natomiast pierwszy strzelą goście to posypią się już na pewno bramki bo Atletico będzie musiało atakować już całym zespołem i strzelić 3 bramki za wszelką cenę. Tak czy inaczej nie ważne kto strzeli pierwszy to i tak zobaczymy bramki w tym spotkaniu bo nie wierze, że padnie tutaj bezbramkowy remis. Na pewno gospodarze będą bardzo zmotywowani i zdeterminowani. Będą chcieli odkupić przed własnymi kibicami ostatnie słabe występy. Dość dobre są kursy na over w tym meczu. Na o2,5 aż 2,30. Ja jednak stawiam bezpieczniej na o1,5 gdyby Atletico miało wygrać 2:0. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - LM

Spotkanie: Monaco - Arsenal

Typ: Arsenal -1,5 rzuty rożne

Kurs: 1.73

Godz: 20:45

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Po porażce u siebie 3:1 Arsenal jest w bardzo trudnej sytuacji przed rewanżem w Monaco. Muszą nastawić się na wielkie strzelanie bo nawet wygrana 2:0 nie daje im awansu a więc minimum trzy gole muszą trafić Kanonierzy co będzie mega trudne do zrealizowania wobec dobrej gry w obronie zespołu z Ligue 1. Na pewno należy spodziewać się licznych ataków gości, tylko pytanie jak skutecznych. Masz w Londynie był słaby w wykonaniu podopiecznych Wengera, ale trzeba też zauważyć, że kilka dobrych sytuacji z bliskiej odległości marnowali piłkarze Arsenalu i zabrakło trochę szczęścia a ten mecz mógł się różnie ułożyć. Na gole się nie nastawiam choć nie wykluczam, ale wierzę, że posiadanie piłki i akcje będą po stronie przyjezdnych co odbije się też na statystykach rzutów różnych. Jakby nie było to na papierze Arsenal jest mocniejszą drużyną i od takich piłkarzy jak Sanchez, Giroud czy Welbeck wymagać trzeba. W pierwszym meczu w rzutach rożnych było 8:1 dla londyńczyków, teraz co prawda grają na wyjeździe, ale wynik pierwszego meczu będzie motywował przebieg spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - 1/8-finału

Spotkanie: Atl. Madrid  -              Leverkusen

17.03.2015 20:45

Typ:  Awans? Atletico Madryt

Kurs:  2.25

Bukmacher:  Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie w lidze mistrzów pomiędzy drużynami Atletico Madrid i Bayeru Leverkusen.W pierwszym spotkaniu tych drużyn wynik był dość niespodziewany. Bayer pokonał 1:0 Atletico, które w ubiegłym sezonie było w finale tych rozgrywek. Dzisiaj na stadionie w Madrycie będziemy świadkami zapewne bardzo ciekawego spotkania. Atletico musi pokazać swoją wartość i zapewne zrobi dzisiaj wszystko aby najpierw odrobić straty przywiezionie z Niemiec, a później dorzucić jakieś bramki dające bezpośredni awans. Eipa gospdoarzy  w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowała 3 remisy, jedno zwycięstwo i porażkę właśnie z Leverkusen . Zawodnicy gości  natomiast zdołali uzyskać komplet 5 zwycięśtw.W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami górą byli ci drudzy. Wygrali jedno spotkanie i 2 spotkania kończyły się remisem , W mojej opinii w dzisiejszym meczu może zrodzić się nowy etap w meczach pomiędzy tymi zespołami. Warto dodać, że Atletico ostatnią bramkę w europejskich pucharach straciło 11 marca 2014 roku. OD tamtego czasu drogi do bramki nie zdołali uzskac zawodnicy takich klubów jak Chelsea, Barcelona, Juventus. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie zakończy się zwycięstwem gospdoarzy. Mój typ to 2:0 po pasjonującym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów

Spotkanie: AS Monaco – Arsenal Londyn

Typ: powyżej 10 rzutów rożnych

Kurs: 2.10

Buk: Bet365

Godz. 20:45

Analiza:

Ten typ siedział mi już w głowie po zakończeniu pierwszego spotkania i nie ma co tu dużo tak naprawdę się rozpisywać bo przy takich typach trzeba mieć czasami szczęście ale jest kilka powodów które temu szczęściu powinny sprzyjać.  Najważniejsza sprawa to wyniku pierwszego spotkania który w bardzo komfortowej roli stawia ekipy Monaco,  Kanonierzy nie mają wyjścia muszą strzelić trzy bramki i trzeba będzie zacząć ataki od pierwszej minuty bo jedno jest pewne gospodarze na pewno się zamkną w polu karnym.  Tak naprawdę Arsenal może od początku ruszyć bardzo ostro bo nawet jak stracą bramkę to i tak nadal trzy będzie trzeba strzelić.  Sprawdziłem sobie kilka spotkań podopiecznych Wengera w których musieli gonić wynik i wówczas na boiskach angielskiej Premier League kręcili to w graniach powyżej 7 z tą różnicą że nigdy nie gonili od 1 minuty. Swoich szans na pewno będą musieli szukać na skrzydłach bo środek będzie zaciśnięty a tacy gracze jak Welbeck, Sanchez lubi ciągnąć akcję do samego boku. Strzałów też można oczekiwać sprzed pola karnego Ozil, Cazorla potrafią to robić dzięki temu mogą zyskać właśnie korzyść w postaci rogu a ostatnio ten aspekt gry w ofensywie idzie im bardzo dobrze.  PSG oraz Marsylia czyli poważne marki które atakowały na tym stadionie zrobiły osiem rogów.  Swoje tutaj na pewno dorzucą goście którzy będą na 100% procenty wychodzili z kontrami, do tego będą chcieli grać na czas a takie stałe fragmenty gry to nie dość że daje chwile wytknięci, uciekając czas to jeszcze przecież korzyść ofensywną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Liga mistrzów
Spotkanie: Arsenal - Monaco
Typ: Arsenal pierwszy 5 rożnych
Kurs:2.37
Godz: 20:4
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Rewanżowe spotkanie ligi mistrzów Arsenal musi odrabiać w pierwszym meczu bilans rożnych to 8-2 dla Aresnalu, Drużyna wyspiarzy gra agresywnie wysoko skupiają się głównie na ataku w obronie grają słabo i tracą sporo bramek ich atak skupia się głównie na grze skrzydłami i dośrodkowaniami.. Arsenal musi odrabiać straty i strzelić przynajmniej dwa gole by móc marzeć o awansie więc powinni sporo atakować , w ostatnim spotkaniu wyspiarze zdobyli aż osiem rożnych, teraz są pod presją i muszą gonić wynik...

w lidze również zdobywają sporo rożnych.. uważam że linia 7 rożnych jako pierwsza dla Arsenalu to nie jest żaden problem z powodu tego że muszą "rzucić się do ataku"  myślę że monaco wbije około trzech rożnych więc powinno być sporo stałych fragmentów gry.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nozna Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona-Man City
Typ:1
Kurs 1.40
Godz: 20:45
buk Bet 365
Analiza; Witam, na jutro wybieram kolejne spotkanie piłkarskiej Ligi Mistrzów w którym ekipa Barcelony na swoim stadionie podejmowała bedzie drużynę Manchesteru City, w pierwszym spotkaniu rozegranym w Anglii, to goście zwyciężyli 1:2 , wynik mógł być lepszy dla "Dumy Katalonii" ale w ostatniej minucie Barca nie zdołała wykorzystać jedenastki. W tym meczu to goscie muszą zaatakować od pierwszych minut bo nie mają czego bronić,ale powiedzmy sobie szczerze , zespołem piłkarsko lepszym i ekipą która obecnie jest w zdecydowanie lepszej formie jest drużyna gospodarzy , która na swoim stadionie myli się niezwykle rzadko, Manchester City w wyjazdach nie gra zbyt dobrze, co pokazał w poprzednim spotkaniu ligowym z Hull City, gdzie przegrał 0:1 tutaj gospodarze muszą tylko dopełnić formalności, ja osobiście nie wierzę w awans Manchesteru City, który może i zawsze jest w czołówce Angielskiej Premier League,ale w spotkaniach o Ligę Mistrzów są dla nich już za dużym wyzwaniem co pokazują poprzednie sezony w których City nagminnie odpada nie mogąc dojsc chociażby do wielkiego finału. Stawiałbym na wygraną zespołu gospodarzy, róznicą co najmniej dwóch bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borussia Dortmund - Juventus Turyn
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365

Na papierze faworytem do awansu wydaje się być Juventus Turyn. To "Stara Dama" ma zaliczkę z pierwszego spotkania - wygrana 2:1, to również Juventus w swoje lidze rządzi i dzieli i "idzie" po kolejny tytuł mistrzowski, gdy Borussia Dortmund jeszcze na początku lutego miało wielkie problemy ze swoją grą i zajmowała miejsce w strefie spadkowej Bundesligi.
Borussia jednak wyraźnie odżyła, odskoczyła również w tabeli na bezpiecznie 10.miejsce i wydaje się, że jeszcze mogą powalczyć w tym sezonie o coś więcej niż utrzymanie -czytaj awans do europejskich pucharów. Jeśli chodzi o Juventus to wydaje się, że ostatnio nieco spuścili z tonu. W ostatnich dwóch kolejkach skromnie wygrywali (wygrywali z problemami) 1:0 z Sassuolo i Palermo czyli wcale nie żadnymi tuzami Serie A, dodatkowo przegrali również w Pucharze Włoch z Fiorentiną 1:2.
Dlaczego stawiam więc w tym meczu na gospodarzy (osobiście nieco asekuracyjnie bo tylko zwycięstwo, a nie awans)? Przede wszystkim jak już wspomniałem Dortmund wyraźnie odżył w ostatnim czasie i szybko odskoczyli od strefy spadkowej, pokazując przy tym, że wciąż potrafią dobrze grać w piłkę. Ponadto drużyna Jürgena Kloppa, bardzo lubi grać w Lidze Mistrzów, widać, że te rozgrywki wyzwalają w piłkarzach BVB dodatkowe emocje. Kolejną ważną sprawą jest fakt, że dziś Borussia zagra u siebie przy wsparciu swoich fanów, są wstanie sprawić naprawdę spore kłopoty swoim rywalom. Przypomina mi się poprzedni sezon, gdzie grali rewanż z Realem Madryt (wtedy będącym w znakomitej formie) i po porażce w pierwszym meczu w Madrycie 0:3 nikt im większych szans nie dawał. W Dortmundzie natomiast widzieliśmy nieprawdopodobną pogoń BVB, ostatecznie zakończyło się na 2:0, ale gdyby piłkarze Borussii byli nieco bardziej skuteczni to Real wciąż czekałby na 10 triumf w Lidze Mistrzów. W tym sezonie również nieźle sobie radzą w LM, najpierw wygrali z Arsenalem 2:0, później z Galatasaray 4:1 i na koniec mając już pewny awans zremisowali z Anderlechtem 1:1.
Jeśli chodzi o Juventus to tutaj mecze wyjazdowe wcale tak dobrze nie wyglądają. "Stara Dama" wygrała tylko z Malmö 2:0, w dwóch innych spotkaniach przegrali z Olympiakosem Pireus (0:1) i Atletico Madryt (0:1). Ponadto jeśli o drużynie Borussii napisałem, że jest to drużyna, która dodatkowo mobilizuje się na starcia w Lidze Mistrzów o tyle Juventus raczej zawodzi w ostatnich sezonach. W poprzednim nie potrafili nawet wyjść z grupy - ich kosztem awansował zespół Galatasaray, sezon wcześniej odpadli w dwumeczu z Bayernem Monachium będąc bez szans w tej rywalizacji. W tym sezonie również bywało różnie jeśli chodzi o fazę grupową, a przecież przez cały ten czas Juve dominuje w rozgrywkach Serie A, a jednak w Europie nie potrafią tego przekuć na naprawdę dobry wynik w Lidze Mistrzów.
Jak wygląda sytuacja kadrowa w obu ekipach przed dzisiejszym spotkaniem? Gospodarze zagrają bez Grosskreutza i Piszczka, a niepewni występu są  Şahin i Ginter. Massimiliano Allegri nie może dziś skorzystać z usług Cáceresa, Marrone, Sturaro i De Ceglie oraz najprawdopodobniej Pirlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna / Liga Mistrzów /

18.03.2015 / godz 20:45

Spotkanie - Borussia D : Juventus T

Typ - over 3.5 gola

Kurs - 3.55

Buk - Unibet

 

Nie ukrywam że liczę na szalony mecz i przynajmniej 4 bramki , w pierwszym pojedynku we Włoszech 2:1 dla Juve i dziś Dortmundowi nie pozostaje nic tylko grać o zwycięstwo ale zapewne Juve nie będzie czekało przed swoim polem karnym na rywala aż ten strzeli bramkę i swoje okazje też w tym pojedynku będą mieli a że Dortmund nie jest w tak dobrej formie a szczególnie w obronie to już nie raz udowodnił zresztą w pierwszym pojedynku jak wspomniałem stracili w Turynie 2 bramki to dlaczego by nie mieli stracić u siebie , w lidze Juve pewnie kroczy po tytuł mistrzowski i nad Romą chłopaki maja już 14 pkt przewagi a na 27 meczy przegrali tylko 1 mają też 54 zdobyte bramki tak więc nic dodać nic ująć , wiem że Dortmund to w lidze inna drużyna a w LM także dlatego na zryw z ich strony także liczę tym bardziej że grają u siebie a fani potrafia stworzyć widowisko tak czy inaczej liczę na szalony mecz z workiem goli !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - 1/8-finału

Spotkanie: Dortmund   -              Juventus

18.03.2015 20:45

Typ: Awans? Juventus

Kurs:  1.53

Bukmacher:  bet365

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20;45 odbędzie się spotkanie w lidze mistrzów pomiędzy drużynami Borrussi Dortmund i Juventusu Turyn. W pierwszym spotkaniu pomiędzy drużuynami wygrali gracze Juventusu, a mecz zakończył się wynikiem 2:1. W lepszej stytuacji są zatem dzisiejsi goście, którzy w Serie A nie mają sobie równych i bezsprzecznie prowadza w ligowej tabeli..Eipa gospdoarzy w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowała 2 zwycięstwa, dwa emisy i porażkę właśnie z Juve. Zawodnicy Starej Damy natomiast zdołali uzyskać 4 zwycięstwa i remis na wyjeździe z wiceliderem Swrie a – romą. W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami górą byli ci drudzy  wygrywając dwa mecze, W mojej opinii w dzisiejszym meczu padnie mało bramek, Oba zespoły zapewne zdecydują się na ostrożne ataki i może to spowodować że będziemy mieli mało strzałów na bramkę, a co za tym idzie – mało goli. Juventus słynie z dobrej obrony, dlatego uważam że ciężko będzie dzisiaj ekipie z Borussii stworzyć sobie jakies sytuacje. Mój typ to 1:1 po pasjonującym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Borussia Dortmund - Juventus Turyn
Typ: remis
Kurs: 3.40
Godz: 20:45
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W pierwszym meczu drużyna Juventusu wygrała 2-1 z BVB. Ta zdobyta bramka na wyjeździe może mieć naprawdę duże znaczenie, gdyż w przypadku rezultatu 1-0, to ekipa z Dortmundu awansuje do dalszego etapu rozgrywek. Mnie się wydaje, że Dortmund nie przegra tego meczu- będzie remis albo wygra BVB, natomiast awans Juventusu.

BVB odżył w lidze i wydostał się z ostatnich miejsc, w pewnym momencie, niektórzy komentatorzy wieszczyli nawet spadek BVB z ligi, natomiast jak widać były to tylko strachy na lachy. BVB odzyskało dawny blask i nie wykluczone, że na koniec sezonu znajdzie się jeszcze wyżej w tabeli i być może załapie się na miejsce, które zagwarantuje start w przyszłej edycji Ligi Europy.

Juventus od kilku lat jest w zasadzie nie do zatrzymania na rodzimym podwórku – dzieli i rządzi, natomiast w Lidze Mistrzów zawsze brakuje tego czegoś, aby dojść do finału. Po prostu wydaje się, że rywale są póki co zbyt mocni piłkarsko i finansowo: Real, Bayern, Barcelona. W barwach Juve w dzisiejszym meczu nie zagra prawdopodobnie Sturaro i De Cegle. Juvetnus na wyjeździe w lidze włoskiej oraz w Lidze Mistrzów wygra lub remisuje. Porażkę wykluczam, natomiast przewiduje bramkowy remis 1-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna LM

Spotkanie Juventus-Monaco

Typ: 1

Kurs 1.45

Buk Unibet

Godz: 20:45

Analiza: Witam na wtorek moim zdaniem najpewniejsze spotkanie to mecz w który Juventus Turyn na swoim stadionie będzie podejmował ekipę Francuskiego Monaco, zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jak i awansu do następnej rundy ligi mistrzów jest w tej rywalizacji przynajmniej dla mnie ekipa "Starej Damy", która w obecnym sezonie na arenie międzynarodowej spisuję się bardzo poprawnie, goście z Monaco też mieli swoje 5 minut,ale powiedzmy sobie szczerze do tej pory mieli bardzo dużo szczęścia w spotkaniach z Londyńskim Arsenalem na wyjeździe wygrali zasłużenie,ale na swoim stadionie jeżeli przegrali by 0:4 to nikt nie powinien mieć pretensji ponieważ grali po prostu karygodnie i awans zdecydowanie im nie należał, tutaj też ekipa Juventusu moim zdaniem na swoim stadionie jest zespołem który spokojnie upora się ze słabiutkim monaco, gospodarze mają już tak silny i dojrzały zespołów że będa w stanie obnażyć wszystkie słabości zespołu przyjezdnych  a patrząc na spotkania ligowe jak i właśnie przez pryzmat tego spotkania z Arsenalem w poprzedniej rundzie to jest ich na prawdę sporo. Poprzednie spotkania gospodarze na swoim stadionie jeżeli weźmiemy pod uwagę ostatnie 10 to 9 wygranych i 1 porażka z Fiorentiną w pucharze, przypomne że w rewanżu na stadionie Fiorentiny Juve rozbiło zdecydowanie swojego rywala i awansowało do finału. Myślę ze w tym meczu może być podobnie , zagram na jedynkę ,ale polecam spróbować handicap, ewentualnie jakiś zakład z wysokim kursem jak np, wygrana zespołu gospodarzy dokładnie dwiema bramkami, myślę że taki zakład ma jak najbardziej opcję powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Atletico Madryt – Real Madryt
Typ: Liczba kartek – Powyżej 6.5
Kurs: 1.80
Godz: 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Przed nami pierwsze mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów. Na Estadio Vicente Calderon Atletico podejmie swoich największych rywali czyli Real i wydaje się, że są wstanie zrewanżować się „Królewskim” za finał tych rozgrywek z poprzedniego sezonu.

W obecnych rozgrywkach bowiem Real nie potrafi wygrać z Atletico. Grali już ze sobą 6 razy w tym sezonie, najpierw był dwumecz w Superpucharze Hiszpanii, gdzie Atletico okazało się lepsze (1:1 i 1:0), były również już oba mecze ligowe, gdzie podopieczni Diego Simeone wygrywali (2:1 i 4:0) oraz dwumecz w Pucharze Króla (2:0 i 2:2). Jak widzimy Atletico nie powinno zbytnio darzyć szacunkiem swoich odwiecznych rywali, ba jeśli zagrają jak w poprzednich spotkaniach to są wstanie dziś wygrać ale też będziemy mogli chyba spodziewa się sporej ilości kartek.

Do tej pory bowiem mecze Atletico z Realem obfitowały w dużą ilość fauli, nie sportowych zachować co oczywiście przekładało się na ilość kartek. Myślę, że dzisiejszy mecz nie będzie inny i pan Milorad Mazić będzie miał dziś sporo pracy. Nie ma się również co dziwić na granicę kartek w tym mecz jeśli przeanalizujemy wspomniane 6 spotkań z tego sezonu pod względem kartoników jakie zostały pokazane:

Mecz o Superpuchar Hiszpanii: 7 żółtych kartek w pierwszym meczu oraz 9 żółtych w drugim i 1 czerwona.

Mecze ligowe: 11 żółtych w pierwszym meczu i 7 żółtych w drugim.

Mecze Pucharu Króla: 10 żółtych w pierwszym oraz 8 żółtych w drugim meczu.

Jak widzimy ilość żółtych kartek pokazywanych w tych spotkaniach jest naprawdę spora ale nie tylko w tym sezonie, bo i w poprzednich były to mecze w których arbitrzy mieli sporo pracy na boisku.

Myślę, że dzisiejszy mecz wcale nie będzie inny. Warto w tym miejscu zagrać więc powyżej 6.5 kartek, jak widzimy w tym sezonie 7 kartek w meczu tych drużyn to było absolutne minimum i myślę, że dziś obie ekipy są wstanie potrzymać tą tendencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Atletico Madryt – Real Madryt
Typ: 1 połowa - over 1,5 gola
Kurs: 3,10
Godz: 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

W dniu dzisiejszym w ćwierćfinale Ligi Mistrzów drużyna Atletico Madryt podejmie na własnym boisku Real Madryt. Derby Madrytu zapowiadają się bardzo interesująco. Obie drużyny w ostatnich tygodniach spisują się dobrze, regularnie zdobywając punkty. Atletico awansowało do tej fazy rozgrywek pokonując Bayer Leverkusen po rzutach karnych, natomiast Real po zaciętym dwumeczu z druzyną Schalke 04 zdołał awansować do ćwierćfinału. Uważam, że obie druzyny prezentują bardzo dobrą formę strzelecką w ostatnich tygodniach i dlatego zamierzam zagrać na dużą ilość goli w tym meczu. Pierwszym argumentem jest fakt, że Atletico w swoich ostatnich spotkaniach z Malagą(2-2), Sociedad(2-0),Cordoba(2-0),Getafe(2-0) conajmniej dwie bramki padały w pierwszej części spotkania. Real prezentuje podobną formę, a mianowicie w spotkaniach z Eibar(3-0), Granada(9-1), Barcelona(1-2) czy też Levante(2-0) dwie bramki padały już w pierwszej połowie. Kolejnym ważnym argumentem są bezpośrednie spotkania obu ekip. Ostatnie spotkanie skończyło się wynikiem 4-0 dla dzisiejszych gospodarzy, a 2-0 było do przerwy. Kolejne spotkanie kończyło się wynikiem 2-2, a już w 20 minucie spotkania było 1-1. Także, można łatwo zauwazyć iż obie ekipy są bramkostrzelne i imponują skutecznością. Moim zdaniem forma z ostatnich tygodni, jak i ranga tego meczu pozwoli piłkarzom na stwarzanie sobie dogodnych sytuacji do strzelania bramki i skutecznym wykończeniem jej. Jak dla mnie wynik 1-1 jest jak najbardziej prawdopodobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka Nozna , Liga Mistrzów

Spotkanie: Atletico Madryt – Real Madryt
Typ: Atletico over 3.5 kartek
Kurs : 2.05
Godzina 20.45

Bukmacher : Bet365
Analiza :
Patrząc na to spotkanie od początku chciałem zagrać over kartoników jednak krzosz uprzedził mnie w tych zamiarach. Dlatego ide dziś w kierunku kartek gospodarzy, gdyż są oni ekipą, która słynie z ostrej gry i walki do samego końca. To własnie dzięki determinacji, umiejetnoscią walki Atletico jest tak silna ekipa. Zwycięstwa z Realem to własnie zasluga takiej gry. Biorąc pod lupe spotkania Atletico z topowymi druzynami to 4 kartoniki to chleb powszedni. W meczach z Realem potrafili dostawac nawet po 7 czy 8 żółtych kartek. Dlatego typuję dziś over 3,5 kartki bo jestem zdania, że mecz będzie obfitował w chaos, i mnóstwo fauli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Liga Mistrzów, ćwierćfinał

Godz: 20:45

Spotkanie: PSG    -    Barcelona

Typ: 1X

Kurs: 2,15

Buk: OddsRing

Analiza:

 

Rozumiem że Barcelona ma silny skład, jest w formie i ma dużo większe szanse według bukmacherów na awans dalej ale stawianie kursu w granicach 1.75/1.80 na zwycięstwo Barcelony w Paryżu to według mnie samobójstwo buków. Jestem praktycznie pewien że Paryżanie tego meczu na swoim stadionie nie przegrają, to właśnie tutaj grają najlepszy futbol jaki można grać, to właśnie ich obrona jest nie do przejścia, tak jak fenomenalny jest atak Barcelony. Będzie to bardzo ciekawy pojedynek, według mnie obfitujący w bramki dużo bardziej niż dzisiaj meczu Atletico z Realem Madryt. Według mnie Paryżanie albo zremisują albo wygrają ten pojedynek, zagrają podstawowym składem, jedynym nieobecnym jest oczywiście Ibrahimowicz za czerwona kartkę w meczu z Chelsea gdzie pokazali niesamowitą walkę i charakter dzięki któremu awansowali do ćwierćfinału Ligi Mistrzów a na tym etapie nie ma już słabych zespołów. Paryżanie pokażą Barcelonie że są dużo lepszym zespołem niż rok czy dwa lata temu, teraz mają zespół który może spokojnie marzyć o wygraniu tych elitarnych rozgrywek, według mnie Paryż będzie jutro ciężkim sprawdzianem Barcelony i praktycznie na pewno nie wywiozą zwycięstwa, będzie remis albo wygra Paryż !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FC Porto - Bayern godz. 20:45

typ: 2

kurs: 1,85

Buk: Pinnacle

 

Dziś wieczorem dojdzie do kolejnych meczy ćwierćfinałowych , w którym Porto podejmie mistrza Niemiec Bayern Monachium. Nie znacznym faworytem tego spotkania jest zespół gości i na nich postanowiłem postawić. Choć w ostatnim meczu Ligi Mistrzów Bayernowi pod cieli skrzydła - kontuzje Robbena i Ribery -ego , to nadal jest to klasowy zespół w dobrej formie. Co prawda widać,było problemy w strzelaniu goli , porażka z Borussią M. 0-2 oraz dopiero wygrana w karnych w pucharze Niemiec z Bayerem, to jednak o dzisiejszy wynik jestem raczej spokojny. Pod nieobecność dwóch świetnych skrzydłowych doskonale graja ze sobą w ataku Lewandowski z Mullerem . Widać ,że polak jest w formie i dość często trafia ostatnio do siatki rywali a ozdoba tego może byc gol w ostatniej kolejce z Eintrachtem. Brak w/w zawodników sprawia,że gra toczy się bardziej pod Roberta i może on pokazać swoje możliwości. Bayern miał ostatnio trzy trudne mecze z w/w drużynami oraz Dortmundem, jednak ostatnia kolejka Bundesligi pokazała ,że wszystko wraca na właściwe tory. 

Jak dla mnie Monachijczycy są głównym faworytem do końcowego zwycięstwa, gdy wrócą skrzydłowi Bayernu ciężko będzie pozostałym drużynom o zwycięstwa.

Do kadry wrócił natomiast Thiago Alcantara i widać ,że naprawdę robi dużo w środku pola. 

FC Porto w poprzedniej rundzie trafiło na Basel po remisie w Szwajcarii ,wygrali u siebie zdecydowanie 4-0, również w ostatnim meczu na Estadio do Dragao padło sporo goli , bowiem gospodarze pokonali 5-0 Estroil. Dla Porto przyszedł teraz trudny okres, ćwierćfinał z Bayernem oraz końcówka sezonu w Portugalii,gdzie tracą do Benfiki trzy punkty. W żadnym z tych meczy nie moga pozwolić sobie na porażkę , ale czy stać ich na utrzymanie tak wysokiego tępą w małym odstępie czasowym. Bayern mimo licznych kontuzji ma szersza i równiejszą kadrę . Uważam,że zespół gości już dziś zrobi pierwszy krok do półfinału i wygra w Porto.

Przewidywane składy:

Porto (1-4-4-3): Fabiano Freitas - Danilo, Maicon, Martins Indi, Alex Sandro - Herrera, Casemiro, Oliver - Ricardo Quaresma, Aboubakar, Brahimi

Bayern (1-4-1-3-2): Neuer - Rafinha, J. Boateng, Dante, Juan Bernat - Xabi Alonso - Lahm, Thiago - M. Götze - T. Müller, Lewandowski
---

Nie zagrają:

Porto: Tello, Adrián López (kontzuje), Marcano (zawieszenie)
Bayern:  Schweinsteiger, Ribery, Benatia, Robben, Javi Martinez, David Alaba (kontuzje)

 

Mój typ: 0-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna/ Liga Mistrzów Europa
Spotkanie: PSG - Barcelona
Typ: Obie drużyny strzelą gola

Kurs: 1.79

Godz: 20:45
Bukmacher: ComeOn
Analiza:

 

 Dziś o godzinie 20:45 zostanie rozegrane spotkanie ćwierćfinałowe pomiędzy PSG, która na swoim stadionie podejmować będzie w ramach rozgrywek ligi mistrzów drużynę Barcelony. Drużyna gospodarzy to aktualnie lider francuskiej ligi, która w tym sezonie ligi mistrzów zaliczyła bilans 7 wygranych 3 remisów i dwóch porażek. Na własnym stadionie drużyna z Paryża w tej edycji ligi mistrzów ma na swoim koncie 5 wygranych i jeden remis w każdym spotkaniu strzelali bramki i tylko w jednym z nich udało się im pozostawić czyste konto do końcowego gwizdka. Drużyna Barcelony to oczywiście również lider w swojej lidze.Barcelona w tej edycji ligi mistrzów zanotowała 9 zwycięstw 1 remis i dwie porażki. Obie drużyny grając ze sobą w każdym spotkaniu nawzajem sobie strzelają  W tej edycji ligi mistrzów grali ze sobą dwukrotnie i wyniki padły 3:2 o 1:3. I mam nadzieję że dziś również obie sobie strzelą. Żadna z drużyn na pewno nie odpuści i będzie dążyła do wygranej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów

Spotkanie: FC Porto – Bayern

Typ: over 2 azjan

Kurs: 1.81

Buk: Pinnacle

Godz. 20:45

Analiza:

Wczorajszy dzień z Ligą Mistrzów nie dostarczył nam wielu bramek ale było za to mnóstwo emocji,  zobaczymy jak to będzie dzisiaj. Spotkanie PSG – Barcelona ma zdecydowanie tendencje ku temu by padło w tym starciu sporo bramek ale taki sam scenariusz widzę w Portugali gdzie Porto będzie podejmować Bayern Monachium. Porto to dla mnie świetna ekipa na każdej płaszczyźnie a już pod względem transferowym to mistrzostwo świata, co rok sprzedają kogoś za grube miliony ale najpierw pozwalają im się u siebie rozwinąć.   Takie prowadzenie zespołu daje w tej chwili ćwierćfinał Ligi Mistrzów gdzie już nie ma słabych zespołów i na pewno nie są faworytem w tej parze.  Gospodarze to jednak ekip która się nie poda i będzie walczyć,  ma  dziwne przeczucie że oni dziś zagrają bardzo odważną piłkę zresztą oni taki stylu uwielbiają co z tego że to Bayern ale akurat Bawarczycy mimo dobrych wyników jakoś mnie nie przekonują.  Porto ma odpowiednich graczy takich jak Quaresma, Martinez, Herrera. Casemiro którzy mają wszystko by dziś w przodach mieszać, dla mnie po prostu gospodarze mają potencjał na to by nawet to wygrać.  Myślę że pomoże im w grze też fakt że oni nie muszą oni mogą, ale też zdają sobie sprawę że dziś trzeba podjąć odpowiednie ryzyko by jechać do Monachium z zaliczką inaczej na awans nie ma szansa – muszą przez 90 minut grać swoje a na pewno nie powinna to być zachowawcza gra. Guardiola ma szpital w swoim zespole powypadało wielu kluczowych graczy szczególnie w ofensywie ale plus  takiej sytuacji jest taki że Lewandowski przy tym ustawieniu gra świetnia i na pewno gracze Porto muszą mieć to na uwadze.  Mimo wszystko gra Bayernu mnie osobiście nie przekonuje a widziałem ich ostatnie mecze. Mam wrażenie gdyby tylko rywale grali iż nimi odważniej to mogli by wówczas coś ugrać bo na pewno obrona to tam dużym kolektywem nie jest a do tego Alonso też nie ta forma co przed laty i strat coraz więcej.   Nie ma też co ukrywać Bayern to ciągle wyśmienita ekipa nawet bez wielu graczy i na pewno tutaj swoje okazje będzie miała przy sposobie gry gospodarzy.  Wiele też zależy od tego jak wejdą w ten mecz  Swoje tutaj do over może dorzucić pan sędzia Velasco Carballo który dużo gwizda i pokazuje wiele kartek a wiadomo w obu ekipach jest wielu specjalistów od stałych fragmentów a kartki tez wymuszają na graczach mniejszą agresywność bo przekłada się na więcej miejsce do gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna LM

Spotkanie Barca-PSG

Typ: 1

Kurs 1.40

Buk Bet 365

Godz: 20:45

Analiza: Na wtorek wybrałem rewanżowe spotkanie w ramach piłkarskich rozgrywek ligi mistrzów w którym Barcelona swoim stadionie podejmowała będzie drużynę PSG, zdecydowanym faworytem do awansu jest bezwzględnie ekipa gospodarzy, która na wyjeździe w pierwszym spotkaniu wygrała 1:3 , podczas całego spotkania była zespołem zdecydowanie lepszym pod praktycznie każdym wzgledem w drużynie gospodarzy bardzo widoczny był brak Zlatana Ibrahimovicia, który dostał az 4 spotkania dyskwalifikacji za spotkanie w poprzedniej rundzie z Chelseą. W rewanżu na pewno to gospodarze pomimo dobrego pierwszego spotkania tutaj też będa chcieli zwyciężyć ażeby na spokojnie przypieczętować awans do następnej fazy rozgrywek. PSG, nawet  w ligowych realiach na wyjazdach nie radzi sobie zbyt dobrze a już na pewno nie w spotkaniu tak ważnym z takim zespołem jak Barcelona, dla mnie gospodarze są w tej rywalizaji zdecydowanym faworytem i myślę że we  wtorkowy wieczór to oni okażą się zespołem o te jedną bramkę lepszym od Francuzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna LM

Spotkanie Real-Atletico

Typ: 1

Kurs 1.67

Buk William Hill

Godz: 20:45

Analiza: Derbowe spotkanie dwóch ekip z Madrytu zawsze jest bardzo emocjonujące przynajmniej w ostatnich latach. Teraz te dwie ekipy pomimo spotkań w ramach Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej muszą się zmierzyć w walce o półfinał piłkarskiej ligi mistrzów. W tym spotkaniu moim faworytem do awansu jest Madrycki real, który na stadionie zagrał bardzo dobre spotkania i zostawił zdecydowanie lepsze wrażenie aniżeli ekipa gospodarzy, która w pierwszej połowie poprzedniego spotkania była po prostu bezradna, to nie było to samo Atletico , które kilka tygodni wcześniej gromiło ekipę Realu w lidze aż 4:0 i nie dało zawodnikom gości stwarzać sytuacji, teraz w właśnie tak samo zagrał Real, który jest obecnie w dobrej dyspozycji, goście co widzimy po wynikach już nie grają tak dobrze, traca punkty ze słabszymi od siebie rywalami , jest już praktycznie nie możliwe żeby w tym sezonie obronili tytuł mistrza kraju , ponieważ przewaga wynosi na tym etapie już kilka punktów , gospodarze do tego spotkania na pewno przystąpią bardzo skoncentrowani co pokazała już pierwsza potyczka tych ekip, myślę że po końcowym gwizdu sędziego do gospodarze będą się cieszyli z awansu do następnej rundy najważniejszych rozgrywek w europie, postawię na jedno bramkowa wygraną gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów

Spotkanie: Barcelona - PSG

Typ: 1 (handicap europejski 0-1)

Kurs: 1,92

Godzina: 20:45

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Po pierwszym meczu wygranym przez Barcelonę w Paryżu 3-1, mało osób już chyba wierzy w awans francuskiej drużyny. Goście na pewno jednak broni nie złożą tym bardziej, że do składu Paryżan wraca Ibrahimović, który znacznie wzmocni siłę rażenia PSG. Siła ofensywna gości wzrośnie jednak kosztem defensywy, bowiem kontuzji w pierwszym meczu nabawił się Thiago Silva a to spore osłabienie linii defensywnej Francuzów. W ekipie gospodarzy nie ma większych osłabień. Występ Incesty stoi jedynie pod znakiem zapytania. Katalończycy u siebie co ciekawe mogą się nastawić na kontry, bo to PSG musi odrabiać straty z pierwszego meczu. Myślę jednak, że Barcelona od początku będzie chciała zdobyć szybko bramkę i kontrolować mecz zmuszając jednocześnie PSG do odważniejszych ataków, co przyniesie okazję do kilku kontr. Katalończycy wygrali 5 ostatnich spotkań przed własną publicznością. Całkiem nie tak dawno obie ekipy mierzyły się na Camp Nou i wówczas Barca pokonała PSG 3-1. Myślę, że ten wynik jest jak najbardziej do powtórzenia. Przed tygodnie bramki strzelali Naymar i dwie Suarez. Teraz pora aby Messi też miał swój bramkowy udział w wyeliminowaniu PSG. Stawiam na zwycięstwo Barcelony co najmniej dwiema bramkami.

 

Przewidywane składy:

 

Barcelona (4-3-3): Ter Stegen - Alves, Pique, Mathieu, Alba - Xavi, Busquets, Rakitić - Neymar, Messi, Suarez

 

Paris Saint-Germain (4-3-3): Sirigu - Maxwell, Luis, Marquinhos, der Wiel - Verratti, Pastore, Matudi - Cavani, Moura, Ibrahimović

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern Monachium - FC Porto : Awans
Typ: Bayern Monachium
Kurs: 2.00
Godz: 20:45
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Wynik pierwszego meczu tych ekip był na pewno sporą niespodzianką, Porto potrafiło wykorzystać atut własnego boiska, a także błędy indywidualne graczy Bayernu w obronie i wygrało 3:1. Taki wynik sprawia, że podopieczni Julena Lopetegui mogą z optymizmem patrzeć na rewanż w Monachium i liczyć, że uda się im awansować do półfinału rozgrywek Ligi Mistrzów.
Zadanie jednak do łatwych nie będzie należało. Bayern mimo słabszego okresu (co widać również w lidze) wciąż jest naprawdę bardzo niebezpiecznych rywalem i szczególnie w meczu u siebie mogą odrobić takie straty z pierwszego meczu.
Słabszy okres podopiecznych Josepa Guardioli bierze się z tego, że duża ilość piłkarzy (w tym naprawdę kluczowych) jest kontuzjowanych. Tylko dziś w drużynie z Monachium nie zobaczymy  Alaby, Benati, Martíneza, Robbena, Starke, Bernata i najprawdopodobniej Ribéry'ego. W Porto natomiast nie będą mogli zagrać dziś Alex Sandro i Danilo, którzy pauzują za nadmiar kartek oraz nie wiadomo czy do gry będą gotowi Tello i Martinez. Brak tych zawodników byłby naprawdę dużym osłabieniem Porto.
Wracając jednak do szans na to czy Bayern jest wstanie odrobić  straty z pierwszego meczu. Niby zaliczka 3:1 z pierwszego spotkania jest duża ale przypomnę, że w nie tak odległej przeszłości Bayern potrafił rozgrywać dwa zupełnie inne mecze na wyjeździ i u siebie w fazie pucharowej LM. Poprzednia runda tego sezonu i dwumecz z Szachtarem Donieck, w pierwszym meczu Bayern tylko zremisował 0-0 po naprawdę słabym meczu, w rewanżu natomiast wygrał 7:0. Sezon 2011/12 i dwumecz z FC Basel gdzie najpierw przegrali 0:1, by w rewanżu nie dać szans rywalom i wygrać 7:0.
Osobiście więc nie przekreślałbym szans Bayernu na odrobinie strat z pierwszego meczu. Mimo, że grają bez kilku ważnych piłkarzy to jednak jest to drużyna, która u siebie jest wstanie odrobić takie straty i to odrobić z nawiązką.  Tym bardziej, że gości dziś również nie zagrają w najmocniejszym składzie, przede wszystkim pauzują za kartki Alex Sandro i Danilo. Myślę, że dobrym pomysłem jest tutaj zagranie, że Bayern odrobi straty i awansuje do kolejnej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna - Europa - Liga Mistrzów - 1/4 finału

21.04.2015 g. 20:45

Bayern Monachium - FC Porto

 

Typ: Bayern over 65.5% posiadania piłki / 1,85, Unibet

 

Wybieram na ten mecz typ na posiadanie piłki gospodarzy, ponieważ ich wygranej czy awansu nie jestem pewny, a styl gry Bayernu pod wodzą Guardioli oraz wynik pierwszego meczu w Portugalii jak najbardziej determinują taki wybór. Bayern na pewno będzie miał inicjatywę przez całe spotkanie, a Porto będzie czekało za podwójną gardą na to co zaproponuje rywal, bo w ich interesie absolutnie nie będzie dyktowania tempa, tylko spokojne bronienie zaliczki z pierwszego meczu. Guardiola wystawił dzisiaj w drugiej linii Xabiego Alonso, Thiago Alcantarę i Lahma, więc można się spodziewać stylu gry do jakiego Guardiola przyzwyczaił. Zresztą Bayern pod jego wodzą zawsze gra tak samo, długo utrzymuje się przy piłce i mozolnie konstruuje ataki. Tym bardziej teraz kiedy musi radzić sobie bez dwóch skrzydłowych, czyli Robbena i Ribery'ego, którzy na pewno w znacznym stopniu dynamizowali te ataki. Bayern w tym sezonie w Lidze Mistrzów jest przy piłce średnio przez 63,75% czasu gry, a na swoim stadionie ten wskaźnik wynosi 64,75%. Jeśli chodzi o Porto to oni w tym sezonie Champions League są przy piłce średnio przez 56,78% czasu gry, a na wyjazdach ten wskaźnik 59,5%, ale należy dodać, że w grupie wskaźnik ten nabili grając m.in. z BATE czy Szachtarem. Dla odmiany Bayern z tym samym Szachtarem w dwumeczu miał posiadanie piłki na poziomie 63%. W pierwszym meczu tego ćwierćfinału Bayern był przy piłce przez 61% czasu gry. Dzisiaj z racji wyniku Porto na pewno kompletnie odda inicjatywę i ograniczy się do kontrataków (ciekawy typ na over 2.5 spalonego) oraz skomasowanej defensywy. Według mnie przy takich okolicznościach spotkania i konieczności prowadzenia gry przez Bayern te 66% to nie jest tak ekstremalnie dużo i moim zdaniem warto wygrać właśnie taką opcję na to spotkanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt : Awans
Typ: Atletico Madryt
Kurs: 2.25
Godz: 20:45
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na Estadio Santiago Bernabéu dojdzie dziś do rewanżowego spotkania ćwierćfinałowego pomiędzy Realem Madryt a Atletico Madryt. W nieco lepszej sytuacji przed rewanżem są gospodarze, wszak w pierwszym meczu udało im się zremisować 0-0. Z drugiej strony taki remis jest dość zdradliwy, bowiem wystarczy, że rywal w rewanżu strzeli przynajmniej jednego gola i wtedy mogą zacząć się kłopoty. Ja osobiście w tym meczu typuję awans (być może po dogrywce czy serii rzutów karnych) zespołu Atletico, które jak widzimy po kursach raczej w roli faworyta w rewanżu nie występuje.  Czy słusznie?
W tym sezonie "Królewscy" nie radzili sobie w meczach przeciwko podopiecznym Diego Simeone, a grali z nimi już naprawdę sporo. Najpierw był Superpuchar Hiszpanii gdzie najpierw Atletico zremisowało 1-1 na Bernabéu, by u siebie wygrać 1-0. W Pucharze Króla również to Atletico było górą wygrywając najpierw na  Vicente Calderón 2:0, by w rewanżu zremisować 2:2. Również w lidze to Atletico okazało się lepsze wygrywając 2-krotnie, najpierw 2:1 na wyjeździ, a później 4:0 u siebie. Jak więc widzimy Atletico wcale nie stoi na straconej pozycji, ba każdy wynik, który osiągnęli w tym sezonie na  Bernabéu w przypadku powtórki (tj. 1-1, 2-2 i 2-1) ta im dziś awans.
Druga ważna sprawa to sytuacja kadrowa w obu drużynach. W Atletico za kartki nie zagra dziś Mario Suárez (kartki) a na drobny uraz narzekał ostatnio Mandžukić (choć wydaje się, że akurat on w dzisiejszym meczu zagra). Nieco gorzej wygląda to wszystko w Realu, za kartki pauzuje Marcelo, natomiast urazy eliminują z gry Modrića, Bale'a i Benzema. Przypomnę tylko, że Real w tym sezonie nie ma zbyt długiej ławki rezerwowej i nie tak dawno gdy miał problemy z kontuzjami ta gra wyglądała nieco gorzej. Teraz wydaje się, że wszystko wróciło do normy ale dziś znów zagrają bez 4 graczy, którzy dziś wybiegli by zapewne w pierwszej "11", a, że grają z nie byle czyli drużyną, która w tym sezonie doskonale wie jak "ukuć" Real to o ten awans do półfinału będzie "Królewskich" naprawdę ciężko. Ja przewiduję jednak, że to Atletico znajdzie się w najlepszej "czwórce" rozgrywek Ligi Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...