Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi


Nic Ci nie wchodzi jak widać kolego...

 

Po pierwsze przy temacie mam KZ czyli zakaz komentowania, jak chcesz coś napisać zapraszam na pw a na pewno odpiszę a tak to zaśmieciłeś mi temat swoim wpisem.

Po drugie nigdzie nie jest powiedziane że gram wszystkie z tych typów i też nikogo nie zmuszam do grania ich po prostu wyszukuje moim zdaniem ciekawe zdarzenia po niezłym kursie w których jest większe prawdopodobieństwo trafienia i je łącze w kupon, każdy typer zanim coś zagra powinien sprawdzić sobie tak jak chce i sam zadecydować.

Po trzecie ile ty trafiłeś kuponów na tym forum? Może założysz sobie swój temat i wtedy ja zobaczę jak dobry jesteś w te klocki.

Po czwarte widzę że jesteś nowy na forum a oceniasz jak ktoś trafia lub nie ale nie wiesz czy wcześniej nie brał udziału w jakimś konkursie i nie był wysoko między innymi przez tak wysoko grane kursy.

 

Sorry za tak szczerą odpowiedź no ale ja gdybym miał zero postów to na pewno nie zacząłbym działalności na forum od napisania posta w temacie osoby jakiejkolwiek tylko skupił się na założeniu swojego tematu i pokazania siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...