Skocz do zawartości

Serie A


Power30

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie A )
Spotkanie: A.C. ChievoVerona - Empoli F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.10
Data: 12.03.2017
Godzina: 15.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam do Włoch na 28 kolejkę Serie A.

W ciekawym spotkaniu na Stadio Marc'Antonio Bentegodi zmierzą się ze sobą Associazione Calcio ChievoVerona a w gości przyjedzie ekipa Empoli Football Club.

Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 27 spotkaniach zdobyli 35 punktów co daje obecnie 11 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście plasują się na pozycji 17 zdobywając w swoich 27 meczach tego sezonu 22 oczka.

A.C. ChievoVerona w tym sezonie u siebie 5 wygranych, 4 remisy oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 15-19 zaś Empoli F.C. na wyjazdach 1 zwycięstwo, 4 remisy oraz 8 przegranych i bilans bramek 6-19.

moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy z tymi lepszymi na swoim terenie przegrywają lecz z tymi gorszymi tak jak ostatnio Pescarą potrafią wygrywać a w tym meczu powinni mieć ułatwione zadania gdyż goście jadą do nich bez najlepszego swojego strzelca który i tak ma tylko 5 goli mianowicie Levana Mchedlidze co gościom dobrze nie wróży w w tym spotkaniu i moim zdaniem komplet 3 oczek pozostanie przy ekipie Associazione Calcio ChievoVerona.

 

:plus: 4:0

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Lazio-Torino
Typ: bts
Kurs 1.64
Buk Unibet
Analiza: Ostatnia kolejka 27 serii spotkań we Włoskiej Serie A , Lazio Rzym na własnym stadionie podejmowało będzie drużynę Torino. Gospodarze przed pierwszym gwizdkiem sędziego stawiani są w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, grają przed własną publicznością do tego są wyżej w ligowej klasyfikacji i na swoim stadionie w obecnym sezonie w 14 rozegranych spotkaniach zdobyli łącznie 29 punktów, wygrali w krotnie zanotowali 2 remisy oraz 3 porażki, bilans bramkowy to : 23:11, Lazio u siebie rzadko ponosi porażki , teraz od 8 spotkań nie przegrało ani jednego spotkania , więc widać gołym okiem iż ich forma w końcu się ustabilizowała , z zespołem z Torino gospodarze mają korzystny bilans na swoim stadionie w dotychczas rozegranych 12 spotkaniach ponieśli zaledwie 1 porażkę , 6 razy remisowali i 5 razy byli górą. Goście na chwilę obecną tych punktów zdobyli 39, ale zdecydowaną większość na własnym stadionie, na wyjazdach idzie im już znacznie gorzej i moim zdaniem w tym meczu może być podobnie, goście bowiem traca sporo bramek na wyjazdach są dosyć wysoko w ligowej klasyfikacji a wiecej bramek od nich w meczach wyjazdowych straciły tylko 4 drużyny, tutaj Lazio powinno wygrać swoje spotkania, ja jednak myślę że zobaczymy w tym meczu kilka bramek bowiem Torino na wyjazdach bramki zdobywać potrafi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Seria A
Spotkanie: Lazio Rzym - Torino
Godzina: 20:45
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,70
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Dzisiejszym meczem zamykamy 28 kolejkę we Włoszech, póki co wygrywali w sumie sami faworyci, nie było żadnej niespodzianki, no może poza wynikiem Interu i nie mowa tutaj o tym, że Inter wygrał ale rozmiarem zwycięstwa aż 7:1, rozbili Atalantę w pył.
Dziś mecz pomiędzy Lazio Rzym, które plasuję się na 5 pozycji ale jeśli dziś wygra awansuję na 4 miejsce kosztem właśnie Interu a Torino. Torino zajmuje 10 miejsce, środek tabeli spokojni już ani nie grozi im spadek ani puchary.
Torino świetnie gra na własnym stadionie ale już dużo gorzej sobie radzą na wyjazdach co właśnie powoduje, że nie liczą się w walce o europejskie puchary. Muszą to poprawić w następnym sezonie jeśli chcą walczyć o wyższe lokaty. Na wyjazdach tylko 2 wygrane i aż 7 porażek, 5 remisów.
Lazio u siebie gra bardzo dobrze, aż 9 zwycięstw i tylko 3 porażki, 2 remisy.
Dziś dużym faworytem są gospodarze i właśnie na nich stawiam lecz dodaję do tego typ że obie drużyny strzelą gola. Torino strzela mnóstwo bramek, są pod tym względem na 5 miejscu zaś Lazio na 6 miejscu. Torino również mnóstwo bramek traci bo aż 43 co daje też słaby wynik w takiej tabeli 5 miejsce od końca.
Obie ekipy mają kim straszyć bramkarzy, z jednej strony Immobile, Anderson z drugiej strony Belotti czy Falque.
Wydaje mi się, że będzie to otwarty pojedynek ze sporą ilością bramek, lecz po 90 minutach Lazio będzie miało 3 punkty.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Torino - Inter Mediolan
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 3,10
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Przed nami bardzo ciekawe starcie pomiędzy Torino a Interem. Torino gra świetnie na własnym boisku, zaledwie 1 porażka, 8 zwycięstw i 4 remisy, 32:17 w bramkach, średnio prawie 4 bramki na mecz. Inter kapitalna forma ostatnie wygrane 5:1 z Cagliari i 7:1 z Atalantą mówią same za siebie. Dziś myślę, że pójdą za ciosem i wygrają to spotkanie ale bramek także powinno nie zabraknąć.
W ekipie Torino zabraknie dzisiaj - D. Avelar, J. Obi oraz M. Lopez. W Interze kadra pełna, brak kontuzji, kapitalna atmosfera.
Torino na pewno nie podda się u siebie będą walczyć i bramkę powinni strzelić, Belotti kapitalna forma kontra Icardi również forma kapitalna. Mam przeczucie, że w tym meczu obejrzymy minimum 4 bramki, jednak ja zaryzykuję i typuję zwycięstwo Interu + obie drużyny strzelą gola.

Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Pescara - AC Milan
Typ: 2/powyżej 2,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: forBET

Analiza:

Ostatnia drużyna ligi Pescara podejmuje u siebie 7 drużynę AC Milan. Pescara do tej pory zdobyła zaledwie 12 punktów, na 29 meczów wygrali uwaga zaledwie 2 spotkania! Przegrali aż 21 razy. U siebie na 14 spotkań strzelili 15 bramek czyli ponad 1 na mecz, natomiast stracili aż 30 bramek czyli ponad 2 gole na mecz. Pescara jest drużyną, która straciła najwięcej bramek w całej lidze.
Jeśli chodzi o Milan, mają 53 punkty jeśli dziś wygrają to awansują na 5 pozycję więc nie mogą sobie pozwolić na utratę punktów.
Pescara zagra dziś bez: A. Coda, G. Stendardo, D. Vitturini oraz prawdopodobnie bez S. Pepe i A. Gilardino natomiast Milan zagra bez: A. Bertolacci, G. Bonaventura, Suso oraz prawdopodobnie nie zagraja: I. Abate, G. Gomez oraz R. Motolivo.
W tym meczu spodziewam się dużo bramek lecz nie ma co ukrywać dużym faworytem są goście i jeśli marzą o grze w europejskich pucharach takie mecze muszą wygrywać.
Stawiam na zwycięstwo gości oraz powyżej 2,5 gola w meczu.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Włochy Serie a
Godz: 15:00
Spotkanie Bologna-Roma
Typ: BTS
Kurs 1.76
Buk Unibet
Analiza: Roma na wyjazdowe spotkanie w tej kolejce Serie A pojedzie do zespołu Bologny, gospodarze w tym momencie zajmują dopiero 14 pozycję w ligowej klasyfikacji i chyba już nie mają o co grać pomimo iż do końca sezonu pozostało jeszcze kilka kolejek, bowiem spaść nie spadną ich przewaga jest zbyt duża, a szans na puchary nie ma bowiem strata również nie jest mała, goście natomiast są wiceliderem i muszą się na tej pozycji spróbować utrzymać , co prawda do zespołu Juventusu traca już 6 punktów,ale Nad zespołem z Neapolu przewagą jest zaledwie 4 oczka, których w tym spotkaniu nie wolno po prostu roztrwonić ze znacznie niżej notowanym rywalem jakim bez wątpienia jest ekipa Bologny. Gospodarze na własnym stadionie w tym sezonie radzą sobie po 4 porażkach z mocnymi zespołami przyszło zwycięstwo z zespołem Chievo i na pewno w tym meczu gospodarze spróbują przynajmniej jeden raz pokonać bramkarza swoich przeciwników bowiem morale po tym zwycięstwie poszły do góry. Goście natomiast ostatnio zanotowali 3 wygrane z rządu, a na wyjazdach Roma gra często overovo, więc sądzę iż podobnie będzie w tym spotkaniu , nastawiam się na wygraną gości oraz na dokładny wynik 1:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Pescara - Roma
Typ: 1 - nie strzeli
Kurs: 1.9
Bukmacher: Totolotek

Przed Romą dziś w teorii bardzo łatwe zadanie, bo Rzymianie udadzą się do zajmującej ostatnie miejsce w tabeli Pescary. Totolotek postanowił wyróżnić te spotkanie w swych mega kursach i moim zdaniem najciekawiej wygląda tu typ na to, że Roma zachowa czyste konto. Wojciech Szczęsny i jego koledzy z defensywy naprawdę dobrze spisują się w tym sezonie i tylko Juventus stracił mniej bramek, a atak Pescary do najlepszych też nie należy. Roma jest w wysokiej formie i musi wykorzystać tak słabego rywala, dzięki któremu może odskoczyć goniącemu Napoli na cztery punkty w tabeli. W ostatnich pięciu spotkaniach Szczęsny tylko dwukrotnie wyjmował piłkę z siatki i nic nie wskazuje na to, że dziś będzie musiał to robić. Przypomnę tylko o profitach wynikających z grania z apki mobilnej, czyli połowie podatku ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
godz: 15:00
Spotkanie Torino-Napoli
Typ: Przedział bramek 3-4
Kurs 2.35
Buk Sportingbet-Nowy Sportingbull
Analiza: 36 kolejka Włoskiej ekstraklasy piłkarskiej, Torino na własnym stadionie w tym spotkaniu podejmowało będzie ekipę Napoli, które w tym momencie zajmuje 3 pozycję w ligowej klasyfikacji ze stratą zaledwie 1 punkty do zespołu Romy. Goście mają sporą szanse żeby wskoczyć na pozycję wicelidera ponieważ Roma swoje spotkanie rozegra z rewelacyjnie grającym i będącym w tym momencie liderem zespołem Juventusu Turyn. Napoli ostatnio ma bardzo dobrą formę , 9 poprzednich spotkań to 7 zwycięstw oraz 2 podziały punktów , tutaj również to gości są faworytem do zdobycia kompletu punktów mają o co grać , gospodarze natomiast do Milanu tracą już 9 punktów i nie mają szans na grę w europejskich pucharach , dlatego na pewno mogą sobie pozwolić na eksperymenty w zestawieniu. Torino również jest w bardzo dobrej formie , nie przegrało od 7 kolejnych spotkań,ale zazwyczaj notowało remisy i traciło również sporo bramek, myślę że w tym wypadku również obie ekipy co najmniej o jednej bramce będą w stanie strzelić, Napoli czasami traci głupie bramki a Torino ma kim postraszyć więc myślę że spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, ja osobiście na ten mecz przygotowałem kilka typów, goła dwójka na Napoli, obie strzelą oraz przedział bramek 3-4 ponieważ myślę że goście wygrają tutaj 1:2 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...