Skocz do zawartości

Serie A


Power30

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Palermo-Udinese
Typ: BTS
Kurs 1.80
Buk Bet 365
Analiza: Już jutro ostatnie spotkanie tej kolejki włoskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Palermo na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Udinese. Według mnie zespołem, który ma trochę większe szanse na zdobycie kompletu punktów w tym spotkaniu będzie ekipa przyjezdnych , która na wyjazdach w tym sezonie zdobyła tylko 2 gole straciła ich aż 7 i zdobyła zaledwie 3 punkty, gospodarze na swoim stadionie bilans mają jeszcze gorszy bowiem zdobyli punktów , przegrali na swoim boisku wszystkie spotkania a ich stosunek bramkowy to 1 do 9... trzeba jednak spojrzeć uczciwie że rywali w postaci Juventusu, Napoli oraz Torino, łatwych nie mieli, nie zmienia to faktu że obie ekipy w tym meczu będą chciały się przełamać bowiem na razie zajmują kolejno 19 oraz 16 pozycję w ligowej klasyfikacji, dla obu ekip będzie to wązne spotkanie w którym moim zdaniem nikt nie będzie kalkulował i szukał remisu a będzie chciał zagrać o komplet punktów, bowiem remis w takim meczu dla obu drużyn jest stratą dwóch punktów, liczę na to iż już w pierwszej połowie spotkania wpadnę tutaj bramki, stawiam ogólnie na to iż bramek będzie około 3 po 90 minutach tego spotkania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Palermo-Udinese
Typ: remis
Kurs 3.30
Buk: Bwin

 

Licytacja słabości chciałoby się napisać przed tym spotkaniem. Palermo na własnym boisku przegrało trzy ostatnie starcia, zaś Udinese uległo w dwóch ostatnich wyjazdach oraz przegrało cztery z ostatnich siedmiu spotkań. Nic wiec dziwnego, że obie drużyny są typowane jako te, które do ostatniej kolejki będą drżeć o ligowy byt. Dzisiejsze starcie to przysłowiowy mecz o sześć punktów. Dlatego też nie spodziewam się zbyt wiele finezji w grze obu ekip, tylko raczej dużo zachowawczości oraz mnóstwo walki w środkowej strefie boiska. Warto również wspomnieć, iż w szeregach gospodarzy nie zagrają Andelkovic, Bentivegna, Gonzalez , Giuliano , Rajkovic, Trajkovski i Balogh, zaś w szeregach gości Ewandro, Kone, Penaranda i Armero. 1-1 lub 0-0 to najbardziej prawdopodobne wyniki w tej parze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 19:00
Spotkanie Udinese-Torino
Typ: over 3.5
Kurs 3.32
Buk oddsring.png
Analiza: Na jutro jako typ dnia wybrałem rywalizacje ekip Udinese oraz Torino, gospodarze w tym momencie po rozegraniu 10 spotkań zdobyli 13 ligowych punktów i zajmują 12 pozycję w ligowej klasyfikacji, goście z dwoma punktami więcej są na miejscu 8 i mają znacznie lepszy bilans bramkowy aniżeli gospodarze , którzy raczej lepiej radzą sobie na swoim stadionie, ja myślę że dla Torino łatwe spotkanie to nie będzie bowiem goście na wyjazdach do tej pory zdołali ugrać zaledwie 4 ligowe punkty, myślę że jest to spotkanie na remis w którym obie ekipy mogą sie przełamać i w końcu znowu zacząć punktować , na pewno w lepszej formie ostatnio jest ekipa Udinese, która zanotowała dwie wygrana pod rząd, ja jednak stawiam na remis oraz sporo bramek po 90 minutach tego meczu, mój tup to wynik po 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Włochy 


Spotkanie: Torino - Cagliari


Typ: over 4 gole


Kurs: 3,2


Godz:18.00


Bukmacher: Marathonbet


Analiza: 12 kolejka włoskiej Serie A zaczyna się od spotkania w Turynie na Stadio Olimpico. Gospodarze podejmują Cagliari i są faworytem tego spotkania.


Tak czy inaczej w tabeli ligowej gospodarze i goście mają po 16 pkt., Torino z racji lepszego bilansu bramkowego jest o pozycję wyżej. Torino u siebie jeszcze bez porażki, 3-2-0, aż 12 strzelonych goli, goście za to na wyjazdach mająbilans 1-0-4, aż 14 straconych goli. Co ciekawe Cagliari ograli na wyjeździe akurat Inter, czyli jednego z faworytów ligi.


Myślę, że warto pokusić się tutaj o grę na over bramkowy. Granicą jaką postawiłem do przebicia to 4 bramki, ale ov2,5 czy ov3 spokojnie są do gry i raczej pewne do trafienia. Torino ma po 11 kolejkach bilans bramkowy 22-15, goście 19-24 i jest to najbardziej overowy team w lidze włoskiej. Warto zaznaczyć, że dla granicy 2,5 gola Cagliari ma 11 overów.


W tym sezonie w 9 z 11 gier gospodarzy był bts, a te 2 mecze to spotkania z Empoli i (Skorupski) i Pescarą, które co ciekawe zakończyły się wynikami 0:0. W 5 grach padły 3 lub mniej goli. Iago, Ljajić, Belotti to trio ofensywne gospdoarzy i liczę ze przy dziurawej defensywie gości ustrzelą ze 3 gole. U gości także w 2 spotkaniach nie było bts, a 6 spotkań zakończyły się sumą 3 lub mniej goli. Goście na wyjazdach tylko w spotkaniu z Juve nie strzelili gola.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Włochy - Serie A)
Mecz: Napoli – Lazio Rzym

Typ: liczba bramek w meczu  – over 3,5

Kurs: 2,74

Bukmacher: OddsRing

Data: 05.11.2016  godz: 20:45

 

Analiza:

 

W najciekawszym meczu tej kolejki Serie A Napoli podejmie Lazio. Oba zespoły sąsiadują na miejscach 4-5 w tabeli, ale strata do drugiej Romy nie jest duża. Przede wszystkim oba zespoły preferują ofensywną, atrakcyjną grę i powinno się dziś wioczorem sporo dziać.

Napoli u siebie ma w pięciu meczach bilans 12:6, ale z tego aż trzy razy pokrywany był over 3,5 gola – zawsze działo się to w starciach z ekipami z ligowej czołówki – 4:2 z Milanem, 3:1 z Bologną i 1:3 z Romą. Napoli lubi dominować, grać ofensywnie, a że czasem przytrafiają się proste błędy w defensywie to już wliczone jest w koszty. Zespół Sarriego ma za zadanie strzelić więcej goli niż straci.

Lazio też może się w tym sezonie podobać, zwłaszcza na wyjazdach zespół radzi sobie nadspodziewanie dobrze. Ma drugi bilans punktowy jeśli chodzi o wyjazdy i wysoki bilans bramkowy 10:8 w pięciu meczach. Widać, że zespół dobrze czuje się w grze z kontry, a w tym meczu będzie miał do tego wiele okazji. Anderson, Immobile, Keita tworzą bardzo ciekawą ofensywę.

Ostatnie trzy mecze ligowe tych drużyn na stadionie San Paolo w Neapolu to wysokie overy. Kolejno padały wyniki 4:2, 2:4 i 5:0. Dziś liczę na równie ciekawe widowisko i wymianę ciosów bo oba zespoły stać na bardzo ofensywną grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna Italia
Godz: 21:00
Spotkanie Inter-Fiorentina
Typ: Przedział bramk 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet
Analiza: W dniu jutrzejszym odbędzie się kolejne spotkanie w ramach 14 kolejki Serie A, na swoim stadionie Mediolański Inter podejmował będzie drużynę Fiorentiny. Gospodarze moim zdaniem są delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów, obecnie są na miejscu 12 w ligowej klasyfikacji i na swoim koncie zgromadzili zaledwie 18 oczek, na swoim stadionie w tych rozgrywkach przegrali tylko 1 spotkanie z zespołem Cagliari , była to zdecydowanie wpadka, bowiem resztę meczy Inter zagrał na przyzwoitym poziomie . Fiorentina natomiast ma na swoim koncie 20 zdobytych punktów i jeśli Inter w tym spotkaniu zdobędzie 3 oczka mienie Fiorentinę , goście zaliczyli 4 wygrane wyjazdowe z rzędu i na pewno w tym meczu będą chcieli podtrzymać tą passę ,ale gospodarze którzy w ligą europy juz się pożegnali w bardzo słabym stylu teraz będą chcieli za wszelką cenę wygrać mecz przed własną publicznością i przerwać dobrą passę ekipy przyjezdnych , ogólnie fenomenem w spotkaniach jest fakt iż grali ze sobą na tym stadionie od roku 1999 aż 17 razy to nigdy nie padł remis 14 razy wygrali gospodarze i 3 razy zespołem lepszym byli goście, mój typ na ten mecz to wynik 2:1 dla zespołu Mediolańskiego Interu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 21:00
Spotkanie: Inter - Fiorentina
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 3,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Przed nami szlagier we Włoskiej Serie A, Inter Mediolan podejmuje na San Siro Fiorentine. Obie ekipy rozczarowują w tym sezonie, Inter zajmuje 12 miejsce z dorobkiem 18 punktów natomiast Fiorentina zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 20 punktów. Inter przegrał we czwartek 2:3 z Beer Sheva i odpadł z ligi europejskiej. U siebie Inter tylko raz przegrał 1:2 z Cagliari, 2 remisy oraz 3 zwycięstwa i nie jest to jakiś oszałamiający rezultat w meczach u siebie. Fiorentina na wyjeździe ostatnie 3 mecze to 3 zwycięstwa, chociaż przeciwnicy nie byli jacyś wymagający to ich zwycięstwa były przekonujące chociaż by 4:0 z Empli czy 5:3 z Cagliari.
Inter musi ten mecz wygrać aby nie odpaść z walki o europejskie puchary w następnym sezonie, muszą wygrać i "osłodzić" sobie nieco porażkę w lidze europejskiej oraz muszą wygrać dla kibiców którzy coraz mniej wierzą w tę drużynę.
Inter o dziwo w tym sezonie dużo lepiej spisuje się z przeciwnikami z górnej półki, remis z Milanem 2:2 zwycięstwo z Juventusem 2:1 daje do myślenia i daje szanse, że wygrają z Fiorentiną.
Mój typ to zwycięstwo Interu oraz to, że obie drużyny strzelą gola co wydaje się bardzo prawdopodobne.
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:  Piłka nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie: Inter Mediolan - AFC Fiorentina
Typ: Over 3.5
Kurs: 2.85
Godz: 21:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W ostatnim meczu 13.kolejki włoskiej Serie A na Stadio Giuseppe Meazza Inter Mediolan podejmie Fiorentinę. Ciężko jest wskazać faworyta tej rywalizacji, Inter jak wiemy od początku sezonu zawodzi, natomiast Fiorentina jest drużyną nieobliczalną. Ja postanowiłem w tym meczu zagrać nieco inaczej, a mianowicie na over 3.5 bramek.
Lina overu jaką sobie wyznaczyłem jest dość wysoka, ale jak same kursy pokazują nawet bukmacherzy delikatnie skłaniają się ku temu, że dziś parę bramek padnie. Co prawda Inter jak na razie ma raptem jeden over na swoim koncie w Serie A, natomiast Fiorentina trzy to jednak są przesłanki ku takiemu zakładowi. Pierwszy to fakt, że zmiana w ekipie Interu na stanowisku trenera (Franka De Boera zastąpił Stefano Pioli) jak na razie wyników nie odmieniła ale już ilość bramek w meczach Nerazzurrich tak. Najpierw był remis 2:2 z Milanem, później 2:3 z Hapoelem, jak więc widać przynajmniej ilość bramek nieco wzrosła i liczę, że te statystyki po spotkaniu z Violą utrzymają się. Tym bardziej, że Fiorentina również ostatnio zanotowała 2 dość wysokie wyniki: 4:0 z Empoli oraz 2:3 z PAOK-iem. Ponadto mecze Interu z Fiorentiną w przeszłości bywały naprawdę interesujące i padało w nich sporo bramek. W poprzednim sezonie oba spotkania wygrała ekipa Violi 4:1 na San Siro i 2:1 u siebie.
Fiorentina do dzisiejszego spotkania przystąpi w najmocniejszym zestawieniu, w ofensywie powinni brylować przede wszystkim Bernardeschi, Ilicic, Tello oraz na szpicy Kalinic. Inter dziś natomiast zagra dziś bez Palacio, Medela, Santona i Radu, którzy są kontuzjowani. Mimo to również formacja ofensywna na papierze wygląda przyzwoicie Candreva, Brozovic, Perisic i wysunięty Icardi. Osobiście liczę na otwarty mecz, Viola na pewno na San Siro nie przyjedzie się bronić, raczej będzie chciała wykorzystać słabość Interu i zdobyć cenne 3 punkty. Inter natomiast liczy na przełamanie i również zwycięstwo, myślę, że takie spotkanie może dostarczyć sporej ilości emocji, na i miejmy nadzieje bramek. Moja propozycja to over 3.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: SSC Napoli - Inter Mediolan
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Nietypowo bo w piątek rozpoczyna się kolejka w Serie A i to nie byle jakim spotkaniem, otóż na Stadio San Paolo w Neapolu Napoli podejmie Inter Mediolan. Podopieczni Maurizio Sarriego ostatnio mają nieco słabszy okres, niektórzy już nawet skreślili tą drużynę w tym sezonie jeśli chodzi o walkę w rozgrywkach ligowych, ja jednak uważam, że Napoli jest wciąż bardzo wymagającym rywalem i nie należy przekreślać tej ekipy w kolejnych spotkaniach. Myślę, że po trzecch remisach u siebie - Lazio i Sassuolo (Serie A) oraz Dynamo Kijów (LM) dziś przyjdzie przełamanie i Napoli zdobędzie 3 punkty.
Rywal to Inter Mediolan, który w tym sezonie rozczarowuje. Ostatnio co prawda zwyciężyli Fiorentinę (4:2) rozgrywając naprawdę dobre zawody jednak nie przeceniałbym tego rezultatu. Interowi znakomicie ułożył się ten mecz, szybko strzelone 2 bramki, później kolejny gol i czerwona karta. Warto też jednak zwrócić uwagę, że grając w przewadze Inter oddał w drugiej połowie pole rywalom i to Fiorentina była groźniejsza. Dużo osób sądzi, że Inter pójdzie za ciosem i dziś również wywiezie punkty z Neapolu, tutaj jednak warto zwrócić też uwagę, że Nerazzurri jeśli już rozgrywają dobry mecz to tylko u siebie, na wyjazdach ostatnio prezentowało się to następująco:

24.11.16    EL    H. Beer Sheva    Inter    3 : 2    
20.11.16    SA    AC Milan    Inter    2 : 2    
03.11.16    EL    Southampton    Inter    2 : 1    
30.10.16    SA    Sampdoria    Inter    1 : 0    
23.10.16    SA    Atalanta    Inter    2 : 1    
02.10.16    SA    AS Roma    Inter    2 : 1    
29.09.16    EL    Sparta Praga    Inter    3 : 1    

Zresztą również bezpośrednie mecze z Napoli na Stadio San Paolo w lidze nie są korzystne dla Interu:

30.11.15    SA    Napoli    Inter    2 : 1
08.03.15    SA    Napoli    Inter    2 : 2
15.12.13    SA    Napoli    Inter    4 : 2
05.05.13    SA    Napoli    Inter    3 : 1
26.02.12    SA    Napoli    Inter    1 : 0
15.05.11    SA    Napoli    Inter    1 : 1
14.02.10    SA    Napoli    Inter    0 : 0
26.04.09    SA    Napoli    Inter    1 : 0
02.03.08    SA    Napoli    Inter    1 : 0
18.02.01    SA    Napoli    Inter    1 : 0

Na 10 ostatnich spotkań raptem 3 razy udało się Interowi zremisować. Ponadto mimo, że Napoli prezentuje się ostatnio tak sobie to jednak statystyki w Serie A u siebie mają całkiem niezłe: 4 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Inter na wyjazdach natomiast (w Serie A) ma bilans 2 zwycięstwa, remis i 4 porażki.
Kadrowo też nieco lepiej wygląda Napoli, wiadomo, że wciąż poza kadrą jest Milik, dziś ponadto pauzuje za kartki Mertens. W Interze kontuzje leczą Palacio, Santon, Medel i Radu. Podsumowując, Napoli co prawda nie gra jakoś niesamowicie ale uważam, że na Inter powinno to wystarczyć i dziś 3 punkty pozostaną na San Paolo w Neapolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkania Juventus - Atalanta
Typ: 1 w 1 połowie
Kurs 1.89
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie które zapoczątkuję nam 15 kolejkę Włoskiej ekstraklasy piłkarskiej, Juventus Turyn podejmował będzie drużynę Atalanty Bergamo, gospodarze są dla mnie jak i dla bukmacherów faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie, tym bardziej iż w poprzedniej kolejce ponieśli porażkę na wyjeździe z zespołem Genoy 3:1, Juventus dalej pozostał liderem Serie A i ma 4 punkty przewagi nad zespołem AS Romy . Postanowiłem zagrać tutaj na Juventus bowiem w tym sezonie gospodarze grali na swoim stadionie 7 spotkań wygrali we wszystkich do tego ich bilans bramkowy jest bardzo dobry bowiem strzelili 20 goli a stracili ich zaledwie 5, Atalanta natomiast na wyjazdach gra dobrze,ale miała do tej pory bardzo dużo szczęscia , zgromadziła w tym sezonie na wyjazdach aż 13 oczek , a ogólnie ma tych punktów 28 na swoim koncie, Juventus jednak jest zespołem moim zdaniem co najmniej o klasę lepszym dochodzi do tego fakt iż w lidze mistrzów grać będzie najłatwiejsze z możliwych spotkań bowiem ich rywalem jest ekipa Dinama Zagrzeb, ktora w lidze mistrzów gra niezwykle słabo, gospodarze wygrywając w tym spotkaniu zapewnią sobie 1 pozycję w grupie, natomiast wracając do spotkań z zespołem Atalanty Juventus grał z nimi od roku 2001 na swoim stadionie już 13 spotkań, gospodarze mają rewelacyjny bilans wygrali 12 spotkań i zanotowali jeden remis , jest to wynik niezwykle slaby dla gości, którzy moim zdaniem jutro też przegrają,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina piłka nożna

Godzina 20;45

Mecz  Napoli- Inter

Typ ; under  2.5

Kurs 2.34


 

Przed nami 150 spotkanie pomiędzy Napoli i Interem , do tej pory statystyki przemawiają za gośćmi  66 wygranych, przy 45 wygranych Napoli . W Neapolu bilans obraca się jednak na korzyść gospodarzy -  31 zwycięstw  i zaledwie 18 porażkach. Ostatnia miała  miejsce przed 19. laty, kiedy to Inter pokonal  Napoli 2:0 po golu Galante i samobóju Turriniego. Co do bramek  na boisku gospodarzy w ostatnich 14 meczach padło ich  28 ( 2 gole na mecz) gospodarze  do siatki rywali trafili 19 razy przy 9 straconych . Mój typ według statystyk to mało goli , w ciągu w tych 15 lat  na boisku Napoli w 10 meczach padło  poniżej 2,5 bramki przy 4 powyzej.

 Trener Napoli nie wystawi w piątek najsilniejszego składu ,  boczni obrońcy Faouzi Ghoulam i Elseid Hysaj usiądą na ławce, a odpoczywać mają też czołowi pomocnicy: Allan oraz Jorginho. Po  meczu z Interem Napoli czeka jeszcze ważniejsze starcie - wyjazdowy pojedynek z Benficą Lizbona. Remis lub zwycięstwo zapewnią  awans do 1/8 finału, ale porażka   oznaczać pożegnanie z Ligą Mistrzów. Dlatego mój typ to mało goli , moim zdaniem Napoli zremisuje

mecz 1-1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie: Lazio Rzym - AS Roma
Typ: Over 3.5
Kurs: 2.60
Godz: 15:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dziś na Stadio Olimpico dojdzie do jednego ze spotkań na które nie tylko we Włoszech czeka się cały sezon - Derby della Capitale czyli rywalizacji Lazio Rzym z AS Romą. Na to dzisiejsze spotkanie czeka się z niecierpliwością bowiem obie ekipy w ostatnim czasie są w naprawdę wysokiej formie, zdobywają dużo bramek i są przede wszystkim wysoko w tabeli - Roma 2.miejsce, Lazio 4.miejsce i dzieli ich raptem 1 punkt. Ja w tej rywalizacji nie podejmuję się wskazania faworyta ale proponuje zagrać wysoki over 3.5 bramek.
W tej rywalizacji wysokie overy nie są codziennością, choć trzeba przyznać, że się zdarzają w ostatnich sezonach mieliśmy m.in. 2:2, 4:1 dla Romy czy 3:2 dla Lazio. Ja jednak swój typ opieram głównie na formie oraz grze obu ekip w ostatnim czasie. Choć trzeba też pamiętać, że akurat Roma to drużyna, która lubuje się w tym sezonie w wysokich wynikach, co przekłada się również na statystyki i to właśnie Roma obecnie ma najwięcej overów 3.5 i wyższych w  Serie A - 9, a średni bramek w spotkaniach Romy to 3.5, ponadto Roma ma też najwięcej bramek strzelonych - 33. Lazio natomiast ma 4 wysokie overy 3.5, średnia bramek w spotkaniach Lazio to 2.9, plus Lazio ma zdobytych 27 bramek co też jest jednym z lepszych wyników w lidze.      
Wracając jednak do formy, Lazio obecnie nie przegrało od 20 września (Milan 0:2), od tamtej pory zanotowali 9 spotkań bez porażki (6 zwycięstw i 3 remisy), ponadto w każdym z tych spotkań zdobywał przynajmniej jednego gola. Roma również ma niezłe statystyki bowiem w ostatnich 12 meczach o stawkę przegrali tylko raz, 2 razy zremisowali i 9 razy odnieśli zwycięstwo. W tych 12 spotkań w, aż 8 zanotowaliśmy over 3.5, co nie jest niczym dziwnym bowiem akurat Roma ostatnio gra ultra-ofensywnie o przekłada się na ilość bramek zdobytych ale również straconych.  Dodam również, że dziś w Lazio nie zobaczymy Milinkovica-Savica, w Romie natomiast nie zagrają : Paredes, Salah, Florenzi i Nura. Osobiście liczę na naprawdę ciekawe widowisko w którym nie zabraknie sytuacji podbramkowych z jednej jak i drugiej strony. Myślę, że over 3.5 jest tutaj niezłym typem na zagranie w tym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie: Bologna - Empoli 
Typ: 1
Kurs: 2.20
Godz: 15:00
Bukmacher: bet365
 

Analiza:

 

Witam. Dziś o godz 15:00 na stadionie Stadio Renato Dall'Ara rozpocznie sie mecz 16 kolejki Bologna - Empoli . Gospodarze dzisiejszego meczu zajmują aktualnie 16 miejsce z dorobkiem 16 pkt bilans 4-4-7 bramki 14-22. Dziś przystąpią do meczu po 2 porażkach z rzędu u siebie 0-2 z Atalanta i 1-0 Udinese. Ostatnio nie są w zbyt dobrej formie w 5 meczach tylko 1 zwycięstwo 3-1 z Palermo. Ale u siebie są w stanie wygrać , i myślę że dziś się tak stanie. Zwłaszcza że  w bezpośrednich meczach tych drużyn to Bologna jest lepsza i dziś drużynie Empoli będzie ciężko o zwycięstwo. Teraz czas na gości którzy zajmują 17 miejsce tuż za drużyną Bologna ze strata 6 pkt do nich bilans 2-4-9 bramki 7-24. Drużyna Empoli przystępuję do tego meczu z 3 porażkami z rzędu 0-4 z Fiorentina , 1-4 z Milanem i 3-0 z Sassuolo. Jest to drużyna która strzela bardzo bardzo mało bramek zaledwie 7 w tym 4 na wyjazdach. Myślę że nie są w stanie dziś wygrać na terenie rywala , i to druzyna gospodarzy bedzie strona dominującą a kurs na ich zwycięstwo to 2.20 u Bet365 polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz; 15:00
Spotkanie Napoli-Torino
Typ: over 1.5 gola w 2 połowie
Kurs 1.75
Buk bet 365
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać na drużynę Napoli , która na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Torino. Gospodarze sa obecnie na 4 pozycji z dorobkiem 31 punktów na swoim koncie , liderujący Juventus Turyn uciekł już na 8 punktów . Na swoim stadionie Napoli ma dobry bilans bowiem 5 wygranych 2 podziały punktów i 1 porażkę , bilans bramek 17:8, gospodarze oczywiście będą faworytem do zwycięstwa bowiem w ostatnich spotkaniach pokazywali iż są w znacznie lepszej formie aniżeli drużyna z Torino . Napoli wygrało 3 swoje poprzednie spotkania i to dosyć okazale bowiem z Interem 3:0 na wyjeździe z Benficą 1:2 oraz wyjazd do Cagliari 0:5, ogółem gospodarze są niepokonani od 8 spotkań , Torino jest zespołem , który znacznie lepiej czuję się w spotkaniach na swoim stadionie, mecze wyjazdowe wychodzą im znacznie słabiej i dlatego tutaj też gospodarze powinni zaatakować od pierwszych minut i to oni według mnie są w stanie wygrać 1 połowe spotkania jak i całą rywalizację, Mój typ to wynik 1:0 do przerwy oraz 2:1 po 90 minutach tego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 12:30
Spotkanie: Sassuolo - Inter Mediolan
Typ:2/powyżej 2,5
Kurs: 2,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:


Typ przede wszystkim ze względu na osłabienia jakie są po stronie gospodarzy, nie zagra aż 9 zawodników! Z powodu kontuzji bądź nadmiaru kartek nie zagra: D. Berardi, D. Biondini, P. Cannavaro, A. Duncan, M. Gazzola, T. Letschert, F. Magnanelli, L. Pellegrini, F. Peluso. Przede wszystkim rzuca się w oczy fakt, że defensywa jest bardzo osłabiona, nie zagra aż 3 podstawowych obrońców co Inter będzie próbował wykorzystać, dodatkowo 2 pomocników nie zagra co także może skutkować brakiem zgrania. Inter jest po 2óch zwycięstwach z rzędu nad Spartą 2:1 w lidze europejskiej oraz 2:0 nad Genoa w lidze , zajmują Oni 9 miejsce z dorobkiem 24 punktów i jeśli dziś zwyciężą mogą awansować nawet na 7 pozycję. Sassuolo w tamtym sezonie było jedną z pozytywnych niespodzianek w lidze a teraz już są w dolnej połówce tabeli, zajmują 15 lokatę i mają tylko 17 punktów. Ostatnie 2 pojedynki wygrał Sassuolo co też jest świetną okazją aby przerwać tę złą passę Interu. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Wochy, Serie A

 

398.png?lm=1439921237it1.png?lm=14730757424083.png?lm=1437137511

 

Spotkanie: Lazio Rzym - FC Crotone
Typ: Lazio Rzym wygra i obie strzelą
Kurs: 2,95
Data i godzina: 08.01.2017 15:00
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie dziewiętnastej kolejki włoskiej Serie A, pomiędzy Lazio Rzym a FC Pescarą. Lazio zakończyło rok słabo bo porażką z Interem, jednakże dziś powinno spokojnie wrócić na zwycięską ścieżkę. Gospodarze na własnym obiekcie grają zdecydowanie lepiej niżeli na wyjeździe, u siebie dali się pokonać tylko Romie oraz Juventusowi. Teraz podejmą przedostatnią drużynę ligi czyli Pescarę, która nie powinna mieć najmniejszych szans na wygraną. Lazio ma większy potencjał i jest w lepszej formie, a więc spokojnie powinno wygrać. Gospodarze w czterech z pięciu ostatnich meczy u siebie tracili minimum bramkę, dziś także powinno być podobnie. W drużynie prowadzonej przez Simone Inzaghiego nie zobaczymy dziś kontuzjowanego Jordana Lukaku i prawdopodobnie chorego na grypę Filipa Djordjevica, dodatkowo nie wystąpią też Keita Baldé, który przebywa na Pucharze Narodów Afryki oraz zawieszony przez sąd arbitrażowy Senad Lulic. Natomiast w ekipie Davide Nicoli nie wystąpią kontuzjowany Aleksandar Tonev a także będący na Pucharze Narodów Afryki Djamel Mesbah oraz pauzujący za czerwoną kartkę podstawowy bramkarz Alex Cordaz. Patrząc na osłabienia w obu ekipach widać, że goście mają większy problem jeśli chodzi o zawodników z podstawowego składu co tym bardziej sprzyja do grania w stronę Lazio. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 15:00
Spotkanie Napoli-Pescara
Typ: over 1.5 gola w 1 połowie
Kurs 1.90
Buk UniBet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z Włoskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Napoli na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę beniaminka z Pescary. Gospodarze już przed pierwszym gwizdkiem sedziego są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, nie dość iż grać będą przed swoją publicznością to ekipa gości na wyjazdach to ekipa Pescary obecnie znajduję się na ostatniej pozycji w ligowej klasyfikacji z dorobkiem zaledwie 9 oczek na swoim koncie, goście na wyjazdach zdobyli 5 punktów w tym sezonie i przegrywają praktycznie wszystko, ich poprzedni korzystny rezultat do wygrana z Sassuolo na koniec sierpnia roku poprzedniego, gospodarze natomiast na swoim stadionie grają bardzo dobrze do tego nie przegrali tutaj 8 kolejnych spotkań z których większośc zakończyli zwycięstwami . Pescara do tej pory w Neapolu grała 6 krotnie , zdobyła w tamtych spotkaniach tylko 1 remis aż 5 razy przegrywała i udało im się dwa razy pokonać bramkarza gospodarzy, jutro przewiduję scenariusz iż gospodarze wygrają wysoko i pewnie, stawiam na wynik 2:0 do połowy oraz 4:0 po 90 minutach tej rywalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Włochy – Serie A)
Mecz: Cagliari - Genoa

Typ: liczba bramek w meczu  – over 3,5

Kurs: 3,22

Bukmacher: OddsRing

Data: 15.01.2017  godz: 12:30

 

Analiza:

 

W pierwszym niedzielnym spotkaniu Serie A Cagliari podejmie Genoę. Oba zespoły na półmetku rozgrywek zgromadziły po 23 punkty i zajmują bezpieczne miejsca w środku ligowej tabeli bez szans na puchary ani obaw o utrzymanie. Bez wielkiej presji powinny zatem stworzyć ciekawe widowisko i pokazać kibicom pozytywny futbol.

Cagliari ma zdecydowanie najgorszą defensywę w lidze, dali sobie strzelić już 43 gole. Zespół stara się grać ofensywnie, zwłaszcza na własnym boisku często idzie na wymianę ciosów w ofensywie. Stąd domowy bilans bramek to 20:19 w dziewięciu meczach co daje średnio ponad cztery gole na mecz. Dobrym przykładem na nieobliczalność Cagliari był ostatni mecz domowy, w którym przegrywali już z Sassuolo 1:3 by ostatecznie wygrać 4:3.

Genoa na wyjazdach spisuje się słabo, przegrała aż sześć z dziewięciu spotkań. Traci dużo goli, a sama ma problem ze strzelaniem. Myślę jednak że dziś zdoła wykorzystać słabość defensywy Cagliari i też coś zapiesze po stronie zysków. Trudno będzie natomiast zachować czyte konto tym bardziej że kontuzjowany jest najlepszy bramkarz Perin.

Pierwsze spotkanie obu drużyn w Genoi zakończyło się wynikiem 3:1. Myślę, że dzisiaj też zobaczymy dobry, otwarty mecz i sporo bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Torino-Milan
Typ: over 2.5
Kurs 1.85
Buk Unibet
Analiza: W dniu jutrzejszym nastąpi zakończenie 20 serii spotkań we włoskiej ekstraklasie piłkarskiej, Torino na swoim stadionie podejmowało będzie drużynę Milanu. Gospodarze są obecnie na 8 pozycji w tabeli z dorobkiem 29 oczek na swoim koncie, goście natomiast ugrali 7 punktów wiecej i sa na 5 pozycji . Torino u siebie na stadionie rzadko traci punkty w tym sezonie w 9 kolejkach poniosło zaledwie 1 porażkę z Juventusem zanotowało 6 wygranych oraz 2 podziały punktów , strzeliło 21 bramek i straciło ich 10. Goście natomiast dobre spotkania na swoim stadionie przeplatają słabymi wyjazdami w których często tracą bramki, ostatnio grają różnie. W tym meczu moim zdaniem faworytem jest Torino, które powinno na sowim boisku poszukać kompletu punktów, obie ekipy spotkały się kilka dni temu i padł wynik 2:1 dla Milanu który wtedy grał na swoim boisku,ale w tamtym meczu Torino stworzyło sobie podobną ilość sytuacji do gospodarzy, sęk w tym iż nie potrafiło ich wykorzystać . Stawiam na to iż gospodarze tego spotkania nie przegrają , myślę że obie drużyny strzelą bramki, stawiam na wynik 1:1 może 2:1 dla Torino, zależy od skuteczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie A )
Spotkanie: S.S. Lazio - Atalanta B.C.
Typ: 1
Kurs: 2.15
Data: 15.01.2017
Godzina: 15.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam do Włoch gdzie odbywa się 20 seria gier tamtejszej Serie A.

W bardzo ciekawym meczu na Stadio Olimpico zmierzą się ze sobą jedenastki miejscowego Società Sportiva Lazio a w gości przyjedzie drużyna Atalanta Bergamasca Calcio.

Gospodarze w tym sezonie ligowym 4 pozycja w tabeli ze zdobytymi 27 oczkami w swoich 19 meczach zaś goście zdobyli 35 punktów w swoich 19 spotkaniach i plasują się na pozycji 7 w tabeli ligowej.

S.S. Lazio w tym sezonie u siebie 7 zwycięstw, 1 remis oraz 2 przegrane i bilans bramek 19-8 natomiast Atalanta B.C. na wyjazdach 5 wygranych, 2 remisy oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 15-10.

Moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy którzy u siebie grają bardzo dobrze i w ostatnich 5 meczach na swoim terenie przegrali tylko raz w derbach z Romą natomiast goście na wyjazdach są najlepiej grającym zespołem ale moim zdaniem Lazio im na nic nie pozwoli i 3 oczka pozostaną jednak na Stadio Olimpico.

 

:plus: wynik 2:1

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Wochy, Serie A

 

416.png?lm=1438548174it1.png?lm=14730757425.png?lm=1438547172

 

Spotkanie: FC Torino - AC Milan
Typ: X
Kurs: 3,00
Data i godzina: 16.01.2017 20:45
Bukmacher: Betclic
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie kończące dwudziestą kolejkę włoskiej Serie A, pomiędzy FC Torino a AC Milan. To będzie druga konfrontacja obu zespołów na przestrzeni kilku dni. W zeszły czwartek na San Siro w ramach Pucharu Włoch minimalnie lepsi byli gracze Milanu wygrywając 2:1. Dzisiaj jednak minimalnym faworytem są gospodarze, co nie koniecznie musi się potwierdzić a to dlatego, że Torino nie wygrało u siebie z Milanem od 2001 roku i nie sądzę żeby miało się to dziś zmienić. Cztery z pięciu ostatnich spotkań na Stadio Grande Torino kończyło się podziałem punktów oraz raz górą byli goście. Moim zdaniem dziś remis będzie zadowalającym wynikiem dla obu jedenastek. Co do osłabień kadrowych obu ekip to w drużynie prowadzonej przez Sinisę Mihajlovica nie zobaczymy dziś kontuzjowanych Leandro Castána i Cristiana Molinaro oraz przebywającego na Pucharze Narodów Afryki Afriyie Acquaha. Natomiast w ekipie prowadzonej przez Vincenzo Montelle nie zobaczymy kontuzjowanych Matti De Sciglio, Riccardo Montolivo, Andrei Poliego oraz Mati Fernándeza. Jak widać goście będą dosyć osłabieni, ciężko będzie im powalczyć o trzy punkty. Biorąc pod uwagę osłabienia w obu ekipach i historie ostatnich spotkań na Stadio Garnde Torino, stawiam tu na podział punktów. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Włochy – Serie A)
Mecz: Palermo - Inter

Typ: liczba bramek w meczu  – over 3,5

Kurs: 2,94

Bukmacher: OddsRing

Data: 22.01.2017  godz: 15:00

 

Analiza:

 

Osiemnaste w tabeli Serie A Palermo podejmie szósty Inter. Oba zespoły potrzebują punktów, gospodarze mają aż osiem oczek straty do bezpiecznej lokaty, a Inter może wyprzedzić lokalnego rywala Milan i awansować do strefy Ligi Europy. To powinno zapewnić ciekawy mecz, w którym obu zespołom będzie zależało na wygranej.

Palermo ma bardzo słabą defensywę, która dopuściła już do utraty czterdziestu bramek. Co ciekawe zespół zupełnie nie radzi sobie na własnym boisku, na którym przegrał aż siedmiokrotnie i dopiero w ósmej próbie wywalczył pierwszy punkt z równie słabą Pescarą. Dziś poziom trudności będzie wysoki, bo Inter jest rozpędzony i wydaje mi się że gospodarzom trudno będzie zachować czyste konto. U siebie próbują oni grać ofensywnie ale często zapominają przy tym o obronie i nadziewają się na kontry. Dziś może być podobnie.

Inter po zmianie trenera gra coraz lepiej, ma serię pięciu kolejnych ligowych wygranych. Strzela też coraz więcej bramek, dobrze spisują się gracze ofensywni: Icardi, Candreva i Perisic. Dziś jeśli szybko wyjdą na prowadzenie goście są w stanie rozstrzelać słabą defensywę Palermo.

Palermo urządzają dziś tylko trzy punkty, muszą zagrać ofensywnie co może być wodą na młyn Interu. To powinno być otwarte spotkanie z dużą liczbą goli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Palermo - Inter
Typ: 2/powyżej 2,5
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W tym meczu faworyt jest tylko jeden a są nim goście z Mediolanu. Inter w świetnej formie wygrali 5 meczy z rzędu w lidze i zbliżyli się już do czołówki, zajmują Oni 6 lokatę z dorobkiem 36 punktów a jeśli dziś wygrają to miną Milan i zliżą sie już na 1 oczko do 4 w tabeli Lazio a więc mają o co grać.
Przeciwnikiem Interu jest zespól Palermo, są w katastrofalnej formie, zajmują Oni 18 miejsce i do 17 czyli do miejsca gwarantującego utrzymanie tracą już 8 punktów. Palermo o dziwo katastrofalnie gra u siebie na 9 meczów przegrali 8 spotkań i tylko 1 remis 1:1 z Pescarą, która jest ostatnia - mówi to wszystko.
Do typu zwycięstwa Interu dodaję również bramki a dokładniej powyżej 2,5 gola. Inter jest w stanie strzelić Palermo nawet 3 gole a i może Palermo coś ustrzeli?

Przewidywalne składy obu ekip:
Palermo (1-3-5-1-1): Posavec - Cionek, Gonzalez, Goldaniga - Rispoli, Bruno, Gazzi, Jajalo, Pezzella - Quaison - Nestorovski
Inter (1-4-2-3-1): Handanovic- Ansaldi, Miranda, Murillo, D'Ambrosio - Brozovic, Gagliardini - Perisic, Banega, Candreva - Icardi

W Interze wszyscy zawodnicy są gotowi do gry nie ma osłabień więc nic tylko zdobyć 3 punkty.
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 15:00
Spotkanie Sassuolo-Juventus
Typ: bts
Kurs 2.00
Buk Bet 365
Analiza: W tej kolejce Włoskiej Serie A juventus , będący na chwilę obecną liderem pojedzie na wyjazdowe spotkanie do zespołu Sassuolo. Goście naturalnie są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu , bowiem zagrają z 14 zespołem w ligowej klasyfikacji, który w tym sezonie grywa w kratkę, co prawda gospodarze nie przegrali 3 kolejnych spotkań ligowych,ale ich rywale byli Totino, z którymi ugrali remis oraz Pescara i Palermo, dwa najsłabsze zespoły w Serie a , więc porównywanie ich do zespołu "Starej Damy" jest chyba nie na miejscu, Juventus jest w wysokiej formie, pomimo wpadki z Fiorentiną , resztę spotkań rozstrzygał na swoją korzyśc, a tych rywali miał dosyć mocnych między innymi milan oraz lazio, oba mecze wygrał już w pierwszych minutach dowożąc wynik do końca, według mnie tutaj gości szybko obejmą prowadzenie co na spokojnie pozwoli im kontrolowac pozostałą część gry, są zespołem zdecydowanie mocniejszym pod względem piłkarskim i powinni zdobywać punkty , bowiem Roma ma tylko 1 punkt straty w tym momencie, mój typ na to spotkanie to wynik 0:1 do połowy oraz 1:2 po 90 minutach tej rywalizacji, bowiem Juvnetus czasem na wyjeździe nie lubi się przemęczać i wygrywa tylko różnica jednej bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna Włochy: Serie A

Godzina: 20:45

Spotkanie: Pescara - Fiorentina

Typ: Fiorentina (-1,5) ha

Kurs:3.40

Bukmacher: Unibet

 

Witam . Dziś o godzinie 20:45 w ramach 22 kolejki Włoskiej Serie A zagrają ze sobą ostatnia Pescara oraz 8 w tabeli Fiorentina. Faworytem jest ekipa gości , moim zdaniem kursy trochę zawyżone i flatego próbuje zagrać nawet po handicapie ujemnym.Otóż gospodarze to najgorsza drużyna ligi . Na 63 pkt do zdobycia uzyskała tylko 9 z czego 4 w pierwszych 2 kolejkach. Później dołożyli 14 porażek i 5 remisów. Porażki ostanio u siebie z 16 Sassuolo 1-3 z 12 Bologną 0-3 , grają fatalnie.Spadek niemalże pewny tracąc 12 pkt do strefy bezpiecznej .Fiorentina zaś do czołówki traci 6 oczek mając ten mecz w zanadrzu. Moim zdaniem jadą po pewne 3 pkt co włączy ich do walki o Europejskie Puchary.Kadrowo Fiorentina osłabiona m.in Astorim i Kalinicem, lecz na zespól dzisiejszych gospodarzy skład Fiorentiny jest i tak za mocny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: WŁOCHY: Serie A - Kolejka 19

Godzina: 20:45

Spotkanie: Pescara - Fiorentina

Typ: 2/2

Kurs: 3.10

Bukmacher:Betclic

 

Dziś wieczorem w zaległym meczu 19 kolejki ligi włoskiej gospodarz Pescara zagra z Fiorentiną .

Na swoim stadionie Pescara nie potrafi wygrać w Serie A od 21 grudnia 2012 roku, zajmując ostatnie miejsce  w lidze jest jedyna drużyna bez zwycięstwa

w Serii A  z dorobkiem  9 punktów  (jedyne zwycięstwo to walkower ) , 6 remisów i 14 porażek  , gole strzelone 16 przy  42 straconych ( na własnym boisku tylko  6 bramek zdobytych  i 19 straconych ).

Fiorentina  ostatnio jest  dobrej  dyspozycji, czego potwierdzeniem jest passa czterech meczów bez porażki. Dodajmy, że w tych spotkaniach jest zwycięstwo  z Juventusem  które zakończyło się  2:1. Ponadto ekipa z Toskanii pokonała Chievo  3:0. Natomiast w bojach z SSC Napoli oraz CFC Genoą miały miejsce remisy,  z takim samym rezultatem  3:3.

Ekipy Paola Sousy  zajmuje w lidze 8 miejsce z dorobkiem 34 punktów , Jeśli Fiorentina myśli poważnie o grze w pucharach w przyszłym sezonie musi to spotkanie wygrać. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Lazio-Milan
Typ: bts
Kurs 1.80
Buk Bet365
Analiza: Już jutro spotkanie w którym Lazio Rzym na swoim stadionie podejmowało będzie drużynę Milanu zakończy nam 24 serię spotkań we włoskiej Serie A, Gospodarze na chwilę obecną zajmują 4 pozycję z dorobkiem 43 punktów na swoim koncie , gospodarze są w tym spotkaniu stawiani w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, moim zdaniem jednak Milan który ostatnio nie notował za dobrych występów w tej kolejce będzie w stanie się przebudzić. Milan zajmują 7 pozycję w lidze i na swoim koncie do tej pory zdołał zgromadzić 40 punktów , po 4 kolejnych porażkach goście w końcu zdobyli 3 punkty na stadionie Udinese, pomimo iz nie było to dla nich łatwe spotkanie, gospodarze na swoim stadionie wygrywają raczej często,ale potrafią przegrać również w głupi sposób rzadko dzielą się punktami bowiem w 12 kolejkach zaliczyli na swoim boisku tylko 1 remis . Patrząc na historię spotkań pomiędzy tymi zespołami w poprzednich latach na tym stadionie można zaobserwować iż wpadało tutaj sporo bramek, liczę na to również w tym spotkaniu , może Lazio wygra ale nie liczę iż będzie to spotkanie w którym goście bramki zdobędą i nie przegrają wysoko, stawiam na przedział bramek 3-4 po 90 minutach tej rywalizacji, oraz na dokładny wynik 2:1 lub remis 2:2 , myślę że będzie to ciekawe otwarte spotkanie z bramkami po obu stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 18:00
Spotkanie: Roma-Torino
Typ: bts
Kurs 1.71
Buk SportingBet
Analiza: Roma na swoim stadionie w tej kolejce włoskiej ekstraklasy piłkarskiej podejmowała będzie drużynę z Torino, Gospodarze sa moim zdaniem zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, obecnie zajmują pozycję wicelidera z dorobkiem 53 oczek na swoim koncie, na mistrza raczej szanse są marne bowiem Juventus rzadko traci punkty, ale na wicemistrza i powrót do Ligi Mistrzów mają spokojnie szanse, tylko takie spotkania jak to z zespołem z Torino, który zajmuje w tym momencie 9 pozycję w Serie A , po prostu trzeba wygrywać. Roma na własnym stadionie gra wręcz rewelacyjnie, na 11 spotkań wygrywała za każdym razem bilans bramkowy to 32:7, za to Torino na wyjazdach gra znacznie słabiej bowiem ugrało tam tylko 10 punktów, gospodarze w ostatnich latach nigdy nie mieli problemów z ograniem zespołu z Turynu, od roku 2000 grali ze sobą 11 spotkań , 10 z nich zostało rozstrzygnięte na korzyśc zespołu ze stolicy natomiast 1 mecz wygrało Torino, można spojrzeć również na bramki bowiem tych padało sporo szczególnie w ostatnich latach, myślę że jutro będzie podobnie , obie strzelą over 2.5 oraz wygrana Romy do połowy jak i na koniec spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie: AS Roma - Torino
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,63
Bukmacher: sportingbet.jpg
Analiza:

Na dzisiejszy rozkład biorę mecz z ligi Włoskiej, Serie A a konkretnie mecz pomiędzy vice liderem AS Romą a 9 Torino.
Roma jest w kapitalnej formie co udowadnia to na 3 frontach - Liga 2 miejsce, Liga Europejska w 1/16 robili na wyjeździe Villarreal 4:0 i Półfinał Pucharu Włoch.
Torino jest drużyną, która potrafi zagrać fenomenalnie albo całkowicie spieprzyć mecz, dla przykładu potrafią ograć 3:1 Romę by przegrać 0:2 z Bologną.
Roma na własnym boisku nie ma sobie równych wygrywają z każdym, 11 meczów = 11 zwycięstw 32:7 w bramkach.
Torino na wyjeździe dużo słabsze niż u siebie 12 meczy - zaledwie 2 zwycięstwa, 4 remisy i aż 6 porażek, 16:20 w bramkach.
Dlaczego taki typ, że obie strzelą gola dodatkowo do zwycięstwa Romy? A no dlatego, że Torino o dziwo gra lepiej z drużynami lepszymi niż z tymi słabszymi i potrafią strzelić bramkę tym faworytom, przykładowo wyniki na wyjeździe z drużynami z Topu - 2:3 z Milanem, 1:2 z Atalantą, 1:2 z Interem, 3:5 z Napoli.
Myślę, że tą jedną bramkę są w stanie strzelić.
W obu ekipach bez większych osłabień, u gospodarzy kontuzjowani są: E. Spinozzi i A. Florenzi natomiast w ekipie gości: J. Obi, L. Rossettini, D. Avelar, C. Carlao.

Więc składy powinny wyglądać następująco:
AS Roma (1-3-4-2-1): Szczęsny - Manolas, Fazio, Rudiger - Peres, De Rossi, Strootman, Emerson - Salah, Nainggolan - Dzeko
Torino (1-4-3-3): Hart - Barreca, Moretti, Ajeti, De Silvestri - Iturbe, Lukic, Benassi - Ljajic, Belotti, Falque

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bologna - Inter godz. 12:30

typ: 2 

kurs: 1,75

Buk: Sportingbet

 

Dziś w pierwszym meczu włoskiej Serie A , czternasta w tabeli Bolonia podejmie szósty obecnie Inter Mediolan. Zespół gości po wczorajszych wygranych Lazio oraz Atalanty spadł z czwartej pozycji,tak więc dziś Inter potrzebuję zwyciestwa by wrócić do strefy pucharowej. Jak wiadomo zespół z Mediolanu po słabym poczatku sezonu ostatnio jest w dobrej formie, ostatnio przegrał tylko w Turynie z Juve 1-0 oraz w pucharze z Lazio. 

Inter od porażki na początku grudnia z Napoli 3-0 wygrał 7 kolejnych ligowych spotkań , w ostatniej kolejce również zeszli zwycięsko pokonując 2-0 Empoli, wynik jednak mógłby być wyższy gdyby nie świetnie ostatnio broniący w Empoli Łukasz Skorupski. Zespół gości jest obecnie na fali wznoszącej i myślę,że nie powinien mieć problemów z przeciętnie grającą Bolonią. 

Zespół gospodarzy przegrał trzy ostatnie mecze w tym 7-1 z Napoli na własnym boisku oraz grającym w 9 Milanem 0-1, do tego doszła wyjazdowa porażka z Sampdorią 3-1 w ostatniej kolejce. W ostatnich pięciu meczach na własnym boisku Bolonia tylko raz zdobyła trzy punkty pokonując Torino 2-0. Jednak patrząc na ostatnie wyniki gospodarzy nic nie zwiastuję dziś ich zwycięstwa,myślę że mecz zakończy się zwycięstwem Interu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...