Skocz do zawartości

Serie A


Power30

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli-Bologna
Typ:bts
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet 365
Analiza: Napoli po porażce w poprzednim spotkaniu z ligowym z zespołem Mediolańskiego Interu w tej kolejce będzie zapewne chciało jak najszybciej strzelić gole niżej notowanemu zespołowi z Bologny, który wyjazdy grywa raczej z marnym skutkiem , ostatnie 4 mecze wyjazdowe to 2 remisy oraz 2 porazki, gospodarze natomiast na swoim stadionie zazwyczaj punktują za 3 i myślę że w starciu ze znacznie niżej notowanym rywale m również są faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie. Napoli u siebie w tym sezonie nie przegrało ani jednego spotkania zanotowało w tym czasie 3 remisy oraz aż 12 wygranych jest to na chwilę obecną najlepszy wynik w lidze , Bologna natomiast w lidze już praktycznie się utrzymała wiec moim zdaniem w tej kolejce włoskiej ekstraklasy piłkarskiej zespołem , który będzie w stanie stworzyć sobie wiecej okazji do zdobycia bramek będą zawodnicy zespołu Napoli, mój typ to wynik 3:1 po końcowym gwizdku sędziego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fiorentina - Juventus
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Ciekawe widowisko nam się zapowiada we Włoszech dzisiejszego wieczoru. Fiorentina, która zajmuje 5 miejsce z dorobkiem 59 punktów podejmuje lidera ligi - Starą Damę, która ma 82 punkty i dzisiejszym meczem może sobie zapewnić już na 100% Mistrzostwo Włoch. Juventus w dobrej formie, byli o krok od wywalenia Bayernu z LM i sami awansowaliby dalej, ale niestety się nie udało. Mają wspaniałą obronę i wspaniałego bramkarza, ponieważ w 34 meczach stracili tylko 17 goli. Bramki dla Juve ma kto strzelać, Dybala, Mandzukic, Pogba, czy Morata. Fiorentina nic ciekawego nie gra, przeciętna gra raczej nie pozwoli im, żeby dzisiaj zwojować za dużo, może jakiegoś gola strzelą, ale według mnie to Juventus, który będzie już dzisiaj mógł świętować wygra dzisiejsze spotkanie bez większych problemów. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Włochy, Seria A

Godzinna: 15:00

Spotkanie: AS Roma – Napoli

Typ: over 3.5

Kurs: 3.05

Bukmacher: Unibet

Analiza:

Meczem kolejki we Włoskiej Seria A będą poniedziałkowe derby Południa w którym AS Roma będzie podejmować przed własną publicznością Napoli. Takie starcie w Poniedziałek i o godzinnie  15:00 to fatalny wybór no ale skupmy się na aspekcie sportowym.

Roma po przejęciu przez Spalletiego  świetnie sobie radzi, od porażki z Juve a miało to miejsce 24 stycznia są niepokonania w Seria A. Do tego wszystkiego jest to bardzo atrakcyjna gra nastawiona na strzelanie bramek a przekonały się o tym takie ekipy jak Fiorentina 4:1, Lazio 1:4 czy ostatnio Torino 3:2, przy okazji potrafią sporo stracić szczególnie ostatnio po za wspomnianym meczem z zespołem Glika zremisowali 3:3 z Atalantą, w sumie w ośmiu ostatnich starciach strzelali i tracili przynajmniej bramkę. Mnóstwo techniki i szybkości w szeregach ekipy z Rzymu a to za sprawą tej trójki: Perrotti, Salah oraz El Shaarawyna której barkach spoczywa zdobywanie bramek. Roma Spalletiego to zespół potrafiący grać do przodu w co niektórzy nie wierzyli ale nie tylko to co widzimy na boisku to odzwierciedla ale także statystyki 73 bramki strzelone jest najlepszym wynikiem, przy 38 straconych z szóstki najgorszy wynik.

Napoli po świetnym początku sezonu, ostatnimi wpadkami odpadło z rywalizacji o mistrzostwo, wysoki pressing, granie z ogromną intensywnością jest widowiskowe ale przy słabej ławce w końcówce odbija się fizycznie i widać to po niektórych spotkaniach Napoli, które popełnia coraz więcej błędów, czego dowodem są dwie ostatnie wyjazdowe porażki z Interem 2:0 oraz Udinese 3:1, na pewno wyjazdy w ostatnim czasie stwarzają im wiele problemów defensywnych.  Taki styl gry jaki prezentuje ekip nigdy na pierwszym miejscu nie stawiał defensywy to atakiem szukali punktów i z tego bynajmniej nie zrezygnowali co pokazli w ostatnie kolejce gromiąc Bologne 6:0. Dziś do składu po zawieszeniu wraca Higuain który walczy w tym roku o złotego buta, i na pewno jest głodny gry i bramek.

Obie ekipy są świetnie dysponowane w ofensywie bez problemów kadrowych, Napoli wygrywając zapewnia sobie raczej już wicemistrzostwo, gospodarzy tylko trzy punkty pozostawią w grze o drugie miejsce a zwycięstwo da też trzecie miejsca na koniec sezonu, nikt tu nie będzie chciał remisu i raczej nikt tutaj nie skupi się na defensywie bo w tym roku obie ekipy wgrywając swoje spotkania strzelając sporo bramek a nie mało tracąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Włochy, Seria A

Godzinna: 15:00

Spotkanie: AS Roma – Napoli

Typ: X

Kurs: 3.40

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Niecodzienna sytuacja, bo mecz o 15:00 w poniedziałek w Serie A, więc od razu przechodzę do sprawy i pobieram sobie remis w takiej sytuacji. Roma i Napoli biją się o wicemistrzostwo Włoch, z tym, że Roma musi trochę dogonić Napoli. Napoli na wyjazdach nie zachwyca, ale wydaje mi się, że na takiego rywala jak Roma na pewno postawią mocną defensywę. Roma jeszcze według mnie za mało dotarta drużyna, w ataku nie mają czym straszyć, jak grają na lepszego rywala. Najczęściej to vine z piłkarzami Romy są, jak nie strzelają na praktycznie pustą bramkę. Dzisiaj na pewno w Rzymie będzie walka, ciężko wskazać rywala. Podział punktów będzie sprawiedliwy, spodziewam się spokojnego meczu w stylu 0-0 1-1. Więcej niz 2.5 goli nie wpadnie według mnie, ale jak wpadnie to na pewno remisowo. Tutaj manity żadna z ekip nie zrobi, zachowawcza gra, dla Napoli remis to będzie jak zwycięstwo i na według mnie może to być baaardzo nudne spotkanie, jak to w Serie A. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 12:30
Spotkanie: Juve-carpi
Typ: 1/1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na jutro jak dla mnie najpewniejszym spotkaniem do obstawienia będzie rywalizacja zespołu turyńskiego Juventusu z zespołem Carpi, gospodarze w tym sezonie zdobyli tytul mistrza kraju już w poprzedniej kolejce po porażce Napoli z zespołem Romy, goscie na chwilę obecną są na pozycji która gwarantuje im bezpieczeństwo,ale dalej są bilsko strefy spadkowej i na pewno w tej kolejce bedą chcieli jakieś ligowe punkty dopisać do tabeli, według mnie Juve jest w tym sezonie po prostu poza zasięgiem i również kiedy już nie gra o nic a tylko o powiększenie swojej przewagi nad kolejnymi zespołami to "stara dama" dalej jest faworytem do wygranej , myślę że w dniu jutrzejszym gospodarze będą w stanie pokryć handicap -1;5 gola już do połowy spotkania bowiem goscie nie sa mocni w obronie a juve na swoim stadionie w poprzednich 20 seriach spotkań zanotował 18 wygranych oraz tylko 2 podziały punktów, stawiam wiec tutaj na pewną wygraną zespołu gospodarzy po ostatnim gwizdu sędziego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna włochy


Spotkanie: Sassuolo - Verona


Typ: under 3,5


Kurs: 1.6


Godz:15:00


Bukmacher: Bet365


analiza:


 


Dzisiaj obieram sobie na celowniku lige włoską wypatrzyłem fajny kurs na ciekawy typ. Dwa średniaki czyli Sassuolo i Verona zmierzą sie dzisiaj ze sobą uważam że w tym spotkaniu nie padnie wiele goli Sa suolo ostatnio przekroczyło tą linie z Empoli ale było to w lutym do tej pory ta linia na ich własnym stadionie nie została przekroczona, na wyjazdowych spotkania Verony tal inia też dawno nie została przekroczona bo było to 11 lutego w meczu z Lazio gdzie zostali zniszczeni 5;2. Co do stosunku h2h ta linia w meczu został przekroczona raz na ostanich 6 spotkań ito na stadionie Verony, Sassuolo u siebie jest solidnie a Verona na wyjazdach nie błyszczy dlatego uważam że nie zobaczymy dzisiaj wielu bramek


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A, Włochy
Data: 01.05 20:45
Spotkanie: Lazio - Inter
Typ: powyżej 2.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Bardzo ciekawy mecz powinien być w Rzymie choć tabela trochę dyskredytuje oczekiwania wobec meczu bo obie drużyny sezon spiszą na straty. Lazio nie wywalczyło nawet miejsca w Lidze Europejskiej natomiast Inter musi zadowolić się tylko występem we wspomnianych rozgrywkach, piszę tylko bo przez sporą część sezonu byli liderem rozgrywek albo przynajmniej w trójce i marzył się w Mediolanie powrót Ligi Mistrzów a sezon niemal na pewno zakończą na czwartym miejscu. Lazio ostatnio zawodziło w hitowych spotkaniach w Serie A, fatalnie spisując się w grze obronnej. Porażka 3:0 w Turynie z Juventusem jeszcze była do przebolenia, ale kibice Lazio dalej rozpamiętują wysoką porażkę 1:4 w derbach Rzymu. Biorąc pod uwagę zbliżający się finisz ligowy to obie drużyny powinny wyjść z ofensywnym nastawieniem na ten mecz. Warto pamiętać, że wielu graczy walczy o ewentualny transfer czy zachowanie miejsce w kadrze na przyszły sezon, więc nie ma mowy o przespaniu spotkania. Do tego dochodzi zabieganie o miejsce na Euro w swoich reprezentacjach, także na pewno będą starali się piłkarze obu drużyn pokazać z jak najlepszej strony i czeka nas dobre widowisko na Stadio Olimpico dzisiaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Napoli-Atalanta
Typ: BTS
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym drużyna Napoli na swoim stadionie podejmowala będzie drużynę Atalanty, ekipa gospodarzy moim zdaniem jest w tej serii spotkań zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów,atalanta bowiem na wyjazdach w obecnym sezonie zdobyła zaledwie 12 punktów , gospodarze natomiast u siebie są zespołem , który niezwykle rzadko traci punkty a przy tym strzela sporo bramek swoim rywalom, moim zdaniem w tej kolejce napoli też spokojnie powinno sobie poradzić i strzelić kilka bramek dużo niżej notowanemu zespołowi, który na tym stadionie w ostatnich 4 latach nie wygrał ani jednego spotkania, Napoli jest zespołem który tu dla mnie jest faworytem i myślę że gospodarze nie wyobrażają sobie tutaj innego wyniku aniżeli ich zwyciestwo w zakończeniu tej 36 kolejki włoskiej ekstraklasy piłkarskiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Włochy, Seria A


Godzinna: 15:00


Spotkanie: Genoa - AS Roma


Typ: Over 2.5


Kurs: 1.7


Bukmacher: Unibet


Analiza:


Dzisiaj gramy na over we Włoszech. Goście mają o co grać walczą z Napoli które pokonali w ostatniej kolejce 1-0 o bezpośredni awans do ligi mistrzów. Różnica to 2pkt a do końca mają 3 spotkania. Gospodarze  forma obecnie całkiem niezła, ostatnie 5 spotkań u siebie 5 wygranych i to z takim drużynami jak Inter czy Torino. Genoa jednak doznała ostatnio dwóch poważnych uszczerbków. Do końca sezonu nie będzie mógł grać jeden z najlepszych bramkarzy ligi Mattia Perrin, a w defensywie brakuje także doświadczonego Nicolasa Burdisso.. Goście i faworyt spotkania jest obecnie 2 siła jeżeli chodzi o wyjazdy. Dodatkowo robią dużo overów. Grają otwartą piłkę co daje widowisko. Dzisiaj nie będzie łatwo ale będą musieli wygrać to spotkanie.  Genoa nie gra o nic ale na pewno łatwo się nie da. Widzę więc tu duże szanse na over. 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Włochy, Seria A

Godzinna: 19:00

Spotkanie: Geona – AS Roma

Typ: over 3 azjan

Kurs: 2.22

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Znowu dwoma meczami w poniedziałek kończymy 36-tą kolejkę Włoskie Seria A. W pierwszym dzisiejszym spotkaniu Genoa będzie podejmować przed własną publicznością Rome. Gospodarze tak naprawdę zakończyli sezon są bezpieczni, zawdzięczają to dzięki ostatnio bardzo wysokiej. Zresztą Genoa u siebie rozgrywa świetny sezon z bilansem 10-3-4, bardzo mocni są w ofensywie tutaj strzelając 26 bramek a tracąc 14. Seria pięciu spotkań wygranych ze skuteczną grą, dziś myślę że zaaresztują odważną grą bo jak wspomniałem sezon już zakończyli a ten luz połączony z taką formą daje lekkość w zdobywaniu bramek co widać na boisku.  Gospodarze tworzyli tutaj wiele ciekawych starć w który dużo się działo. Roma po przejęciu przez Spalletiego świetnie sobie radzi, od porażki z Juve a miało to miejsce 24 stycznia są niepokonania w Seria A. Do tego wszystkiego jest to bardzo atrakcyjna gra nastawiona na strzelanie bramek a przekonały się o tym takie ekipy jak Fiorentina 4:1, Lazio 1:4 czy ostatnio Torino 3:2, przy okazji potrafią sporo stracić szczególnie ostatnio po za wspomnianym meczem z zespołem Glika zremisowali 3:3 z Atalantą, w sumie w ośmiu ostatnich starciach strzelali i tracili przynajmniej bramkę. Mnóstwo techniki i szybkości w szeregach ekipy z Rzymu a to za sprawą tej trójki: Perrotti, Salah oraz El Shaarawyna której barkach spoczywa zdobywanie bramek. Roma Spalletiego to zespół potrafiący grać do przodu w co niektórzy nie wierzyli ale nie tylko to co widzimy na boisku to odzwierciedla ale także statystyki 74 bramki strzelone jest najlepszym wynikiem, przy 38 straconych z szóstki najgorszy wynik. Ostatnie zwycięstwo z Napoli otworzyło drogę do wicemistrzostwa, tylko trzeba dziś wygrać co narzucić na Napoli dodatkową presję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dyscyplina: WŁOCHY: Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli-Frosinone
Typ: (0-2) 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

 

Ostatnia kolejka seria A w tym meczu Napoli jest tu mega faworytem, gdyz walczy korespondencyjnie jeszzce z Roma o 2 miejsce w tabeli.  Wygrywajac dzis z Frosinone zapewnia sobie wicemistrzostwo. Frosinone nie ma juz zadnych szans na utrzymanie  w lidze i pewnie tez nie  ma motywacji do gry. Napoli ma doskonaly bilans meczy u siebie w tym sezonie, do tej pory nie przegrali ani jednego meczu, wygrali 15 i tylko 3 razy zremisowali. Strzelili 45 bramek tracac ledwie 12. Jest to najlepszy rezultat w lidze.Trudno uwierzyc by dzis tego meczu nie wygrali. Rywal za to jest najgorsza druzyna ligi pod wzgledem meczow wyjazdowych, na wyjazdach frosinone zdobylo raptem 9 pkt. Dzis Napoli przypieczetuje wicemistrzostwo i mysle ze bedzie to wynik dosc wysoki moze nawet 4-0, 5-0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Wlochy Serie A 


Spotkanie: Palermo - Verona


Typ: Poniżej 4 azjan


Kurs: 1,5


Godz:20:45


Bukmacher: Bet365


naliza:


 


 


Spotanie dwóch spadkowiczów Verona już nie ma o oc walczyć a Palermo broni się przed spadkiem, jednak uważam ze w tym sptoakniu  nie padnie wiele bramek, na stadionie  Palermo liczba 4 bramek nie zostałą przekroczona od stycznia, na wyjazdach Verony ta linia nie została przekroczona on lutego, pokazuje to że obie w meczach tych drużyn nie pada zbyt wiele bramek, fakt są to ekipy które są spadkowiczami i ich obrona naprawde kuleje, lecz jedank nadal nie strzelajatych bramek, w stosunku h2h ta linia nie zostałą przekroczona NIGDY!!! Szansa na ten typ według mnie jest bardzo wysoka, a absencji w jako takich zespołąch nie ma wiec polecam typ


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dyscyplina: Piłka Nożna (Serie A)
Mecz: Pescara - Napoli

Typ: liczba bramek w meczu  – over 3,5

Kurs: 2,90

Bukmacher: OddsRing

Data: 21.08.2016  godz: 20:45

 

Analiza:

 

Pierwsza kolejka ligi włoskiej i ciekawy mecz, w którym beniaminek podejmie wicemistrza kraju. Znając ofensywne nastawienie do gry obu zespołów spodziewam się tutaj dużej liczby goli.

Pescara wraca do Serie A i na pewno będzie chciała to uświetnić dobrym meczem i wygraną. Beniaminek zawsze pierwszy mecz na własnym stadionie gra na dużej fantazji i często jest w stanie zaskoczyć faworyta. Zresztą ten zespół dobrze czuje się w grze ofensywnej, już w Serie B rozgrywał wiele spotkań z dużą liczbą goli. Pod względem overów był na trzecim miejscu w lidze. Łączny bilans bramkowy 69:52 też pokazuje duży potencjał w ataku i jednocześnie niedostatki w grze obronnej.

A Napoli to ofensywna maszyna o wielkiej sile rażenia i myślę, że może beniaminka boleśnie wypunktować jeśli ten za bardzo się otworzy. Wprawdzie odszedł Higuain, ale skład mądrze uzupełniono i trener Sarri na pewno będzie potrafił to tak poukładać, by zespół nadal grał ofensywnie i skutecznie. Pokazują to wyniki sparingów, w czterech meczach Napoli strzeliło aż 17 goli, między innymi gromiąc Monaco 5:0 i Herthę Berlin 4:1.

To może być bardzo fajny mecz do oglądania z ofensywną grą obu zespołów i wymianą ciosów w ataku. Spodziewam się dużej liczby goli i wysokiego overa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; WŁOCHY: Serie A - Kolejka 1

Spotkanie: Pescara - Napoli

21.08.2016 20:45

Typ: 2

Kurs: 1,44

Bukmacher: Sportingbet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie we włoskiej Serie A pomiędzy zespołami Pescary i Napoli. Jest to pierwsze spotkanie w nowym sezonie. Drużyna Pescary w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować 4 wygrane i jedną porażkę. Zespół Napoli natomiast zaliczył komplet pięciu zwycięstw. Wszystkie zwycięstwa były bardzo okazałe. Do klubu z Napoli w tym okienku transferowym dołączyło dwóch Polaków – Arkadiusz Milik oraz Piotr Zieliński. Z drużyny odszedł największa gwiazda Gonzalo Higuain, jednak mądre transfery zapewne pozwolą wypełnić lukę po tak wpływowym zawodniku. Dzisiejsze spotkanie może być bardzo ekscytujące. Gospodarze wspierani dopingiem tysięcy kibiców będą chcieli pokazać dobry futbol, jednak Napoli to wicemistrzowie kraju, dlatego spodziewam się ich zwycięstwa w tym spotkaniu. W mojej opinii dzisijesze spotkanie będzie bardziej jednostronne i Napoli wygra kilkoma bramkami. Mój typ to 0:3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serie A: Sassuolo - Pescara

Sassuolo have been playing Europa League games and were in Serbia on Thursday for their second leg with Crvena Zvezda,which they drew 1-1, they could largely go through the motions there having won the home tie 3-0.

It will definitely not be advantage later in the campaign, but having played extra competitive games at this stage of the season, gives the hosts a significant edge IMO and after five very competitive fixture, Sassuolo will be very close to full fitness and looking to build on last week's opening day win at Palermo in front of their own supporters. Newly promoted Pescara are three games behind and would also have returned to pre season a litlle later, or with a shortened break, after their playoff win was not settled until June 9th, 25 days after Serie A ended. The visitors will be fairly pleased with a Matchday 1 draw (2-2) with Napoli, they started strongly there against a very passive opponent and led by two at the break, but tired/got sloppy afterwards and the visitors awoke from their slumber. At the end, Pescara were clinging on for dear life and they will have to save more energy for the second half exchanges today. Pescara have been quite adventurous in the transfer window, but are still getting some of those additions up to speed and today, I feel the hosts will be a little too far ahead in terms of prepardness and fitness levels and they will be very hungry for the points with a trip to Juventus immediately after the international break.

Sassuolo -1 ball 2.20 asian line/Sportmarket

from the Clubgowi newsletter

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Serie A: AC Milan - Udinese

Milan won 3-2 their last game on home ground, should have been 3-1-/4-1, but could easily have ended 3-3 with Torino missing a late penalty, they then lost 4-2 at Napoli and giving up six goals and a mised penalty is hardly the dream defensive start and whilst they have had 15 days to work on solutions, they clearly need it. Suspensions today to Mbaye Niang and Juraj Kucka are hardly ideal and combined with the injury to Andrea Bertolacci and knocks to others, that leaves them very shorthanded in the middle of the park. Upfront, Niang has been very influential since breaking into the team with six goals and six assists in 18 starts and Milan won just two from 11 when he picked up an injury and was sidelined at the end of last season.

Udinese have avoided defeat in half of their last ten league and cup visits to the San Siro to play Milan and that alone suggest value in the quote for the visitors, they will travel a little nervously after an opening day mauling at Roma, but have steadied the ship with three points and a cleansheet at home to Empoli and can take a point and a goal or two today (3.75 to score 2+ feels big).

Udinese +0.75 ball 2.08 asian line/Sportmarket

from Clubgowi newsletter

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Włochy – Serie A)
Mecz: Sampdoria - Milan

Typ: liczba bramek w meczu  – over 3,5

Kurs: 3,42

Bukmacher: OddsRing

Data: 16.09.2016  godz: 20:45

 

Analiza:

 

Do ciekawgo meczu dojdzie dziś we włoskiej Serie A - Sampdoria Genua podejmie Milan. Oba zespoły rozpoczęły sezon od gry ofensywnej i widowiskowej. W ich meczach padało wiele bramek i jest duża szansa, że także bezpośrednie starcie przyniesie wiele bramek.

Sampdoria pod wodzą trenera Giampaolo gra efektowną, ofensywną piłkę i od początku sezonu zespół pokazuje się z bardzo dobrej strony. Wygrał z Empoli 1:0. Atalantą 2:1 i ostatnio pechowo uległ Romie 2:3. Na pewno na własnym boisku zagra dziś o pełną pulę i ma duże szanse na wygraną z osłabionym Milanem.

Milan też gra ofensywnie, o czym świadczą wygrana z Torino 3:2 i porażka wyjazdowa w Neapolu aż 2:4. W dobrej formie od początku sezonu jest Bacca, ale cały zespół ustawiony jest ofensywnie i stąd wiele okazji bramkowych. W tej chwili Milan znalazł się dość niosko w tabeli i na pewno zespół zagra dziś o zwycięstwo co zapowiada duże emocje i szansę na wyoksi wynik bramkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Włochy, Seria A

Godzina: 20:45

Spotkanie: AC Milan – Lazio

Typ: over 2.5

Kurs: 2.04

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Trzy dni przerwy i gramy dalej we Włoszech a rozpoczynamy bardzo mocnym akcentem i starciem Milanu z Lazio. W ostatniej kolejce Milan wygrał na bardzo trudnym terenie w Sampdorii i znowu ten zespół mógł się podobać w ofensywie, gdyby byli bardziej skuteczni mogli strzelić więcej. Ja myślę że z każdym spotkaniem w ataku będzie jeszcze więcej jakości,  bardzo mocno było na skrzydłach gdzie Suso i Niang naprawdę robili kawała dobrej roboty. Liczę że Montella po ostatnim starciu też trochę zmądrzał i od pierwszych minut wystawi Bacce bo ten chłop robi różnice, wszedł strzelił bramkę czwartą już w sezonie i cały Milan w ataku wyglądała bardzo dobrze.  Przed własną publicznością te wymagania będą rosnąć nie dość że kibice oczekują zwycięstwa to jeszcze ciekawej gry i jeszcze raz wspomnę w tym kierunku wydaje mi się że ten trener idzie. Tak różowo nie jest w defensywie tak naprawdę Sampdoria sama sobie winna bo zagrali za mało odważnie przez 90 minut, mieli okresy gdzie przyspieszyli i poszli większą ilością graczy to od razu było wiele szumu w defensywie rywala. Zostawiali znowu dużo przestrzeni rywalowi który jak wspomniałem nie do końca przez swoją zachowawczą grę potrafił to wykorzystać a takie zespoły z odważną grą jak Torino, Napoli w sumie strzeliły 6 bramek. 

Lazio w taką grę defensywną to na pewno się nie będzie bawić,  oni chętnie pójdą w otwartą grę bo tutaj też zdecydowanie więcej jakość w ofensywie niż w defensywie. Inzaghi ma bardzo fajny skład – młodość połączona z doświadczeniem. W ataku odradza się Immobile które ciągle haruje, wspiera go młodzież, drugą linię też ma kto kierować na czele z Bigilią oraz Andersonem. Tak więc dorobek Lazio to już osiem bramek strzelonych tylko z Juve brakowało skuteczności bo akcje i sytuacje były. Nie ma problemu z kreowaniem sytuacji bramkowych i dziś też nie będzie a motywacja jest na to starcie tym większa że mogą zrównać się punktami.   Tutaj też słabszym punktem jest defensywa podobnie było przed rokiem i też na wyjazdach, do tej pory dwa mecze bramka stracona z Chievo i aż trzy z Atalantą a wymogi dla defensywy dziś pójdą jeszcze półkę wyżej.  Oglądając po prostu te mecze w tym sezonie obu ekip są to ekipy z nastawieniem ofensywie z duża jakością, pozostawiają przestrzenie na tyłach które rywale wykorzystują, dlatego pachnie mi to bramkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Włochy – Serie A)
Mecz: Genoa - Napoli

Typ: liczba bramek w meczu  – over 3,5

Kurs: 3,07

Bukmacher: OddsRing

Data: 21.09.2016  godz: 20:45

 

Analiza:

 

We włoskiej Serie A dojdzie dzisiaj do ciekawego meczu pomiędzy Genoą a Napoli. Na podstawie dotychczasowych występów obu zespołów w tym sezonie można się tu spodziewać wielu goli i wysokiego overa.

Genoa gra bardzo ofensywnie, w ustawieniu 3-4-3. Przekłada się to na wiele okazji bramkowych i wysokie wyniki poszczególnych spotkań. W meczach u siebie Genoa pokonała 3:2 Lecce w Pucharze Włoch i 3:1 Cagliari w lidze. Na wyjazdach wygrała 3:1 z Crotone i uległa Sassuolo 0:2. Mamy zatem aż trzy wysokie overy, ale jeśli przejrzeć statystyki tych wszystkich spotkań to widać że nie ma tu przypadku, Genoa stwarza w każdym meczu wiele okazji.

Napoli pod wodzą trenera Sarriego już w poprzednim sezonie grało niezwykle ofensywnie i widowiskowo. Odejście Higuaina niczego tu nie zmieniło, skuteczny jest nasz Arek Milik, a świetną robotę w środku pola robią Hamsik, Mertens czy Callejon. Napoli w każdym z pięciu rozegranych w tym sezonie oficjalnych meczów strzelało przynajmniej dwa gole a poza wyjazdem do słabego Palermo zawsze też jakiegoś gola traciło. W taktyce trenera najważniejsza jest ofensywa, bardzo odważnie grają też boczni obrońcy i ewentualne kontry rywali są wkalkulowane. Najważniejsze by samemu strzelić więcej goli od rywala.

Spotkają się dzisiaj dwa zespoły nastawione na grę do przodu i zdobywanie goli. Powinno to być ciekawe widowisko i myślę że jest duża szansa na gole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 15:00
Spotkanie Inter Mediolan-Bologna
Typ: 1 połowa czasu
Kurs 2.00
Buk Unibet
Analiza: Inter Mediolan w następnej kolejce włoskiej ekstraklasy piłkarskiej podejmował będzie przed własną publicznością drużynę Bologny. Na chwile obecną drużyna gospodarzy znajduję się na 5 pozycji w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 10 punktów na swoim koncie, Inter po dwóch pierwszych kolejkach nie miał żadnej wygranej na swoim koncie, jednak 3 poprzednie spotkania to 9 punktów dla zespołu z Mediolanu , w tym dwie ważne wygrane wyjazdowe, tak więc widać iż gospodarze wracają na dobre tory a ich zespoł rozumie się z meczu na mecz coraz lepiej, Bologna pomimo 7 pozycji w ligowej klasyfikacji jakoś mnie swoją grą nie potrafi do siebie przekonać , co prawda w spotkaniach na swoim boisku radzi sobie bardzo dobrze, to mecze wyjazdowe z ich strony wyglądają bardzo słabo, zagrali tam dwa spotkania i zdołali stracić aż 8 bramek, moim zdaniem w tej kolejce faworytem do wygranej jest ekipa gospodarzy, stawiam na wynik 1:0 do połowy oraz 2:0 po 90 minutach tego spotkania, myślę że gospodarze postawią w tej kolejce na grę obroną , a ekipa gości nie zdoła zdobyć ani jednej bramki na ciężkim terenie w Mediolanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Włochy, Seria A

Godzinna: 12:30

Spotkanie: Torino – AS Roma

Typ: over 3.5

Kurs: 2.90

Buk: Unibet

Analiza:

Niedzielne zmagania na boiskach Włoskiej Seria A rozpoczniemy od mocnego uderzania i takim samym zakończymy,  wszystko rozpocznie się wczesnym popołudniem w Turynie gdzie miejscowa ekipa Torino będzie podejmować AS Roma.

Gospodarze są po dwóch bezbramkowych remisach i już na starcie mamy pierwszy prognostyk ku temu by zagrać tutaj na bramki, bo nie da się ukryć Torino pod wodza nowego trenera nie jest ekipą która skupia się na defensywie, szukają ofensywnej szybkiej gry do przodu a po tych dwóch występach kibice będą chcieli zobaczyć wreszcie zespół strzelający a pokazali w pierwszych trzech kolejkach że potrafią to robić szczególnie rozbicie Bolonii tutaj 5:1 robi wrażenie.  Widziałem te mecze i tak jak wspomniałem widać zmianę stylu gry i szukanie ofensywnego podejścia.  Kolejny z powodów dla których dziś w ofensywie będzie lepiej jest powrót do składu Andrea Belotti, który był w ostatnich kolejkach kontuzjowany, zdecydowanie zwiększa to siłę rażenia. Przy takim sposobie gry jaki ten zespół szuka narażają się na dużą ilość błędów w defensywie i było to widać w starciu z Milanem które przegrali 3:2, na pewno sprawy na tyłach nie ułatwiają dwie czerwone kartki środkowych pomocników Acquah oraz Vives, którzy wspomagają defensywę.

Roma naprawdę świetnie dysponowana jest w ataku, mają lekkość w dochodzeniu do sytuacji bramkowych stąd już na liczniku zdobytych 13 trafień w 5 spotkaniach .  Szczególnie imponują w tym że przy prowadzeniu nie cofają się tylko dążą cały czas do podwyższenia rezultatu i tak przez 90 minut.  Tej mocy, kreatywności i szybkości w dzisiejszym spotkaniu na pewno im nie zabraknie.  Co do defensywy to ich zdecydowanie najsłabszy punkt ciągle na liście kontuzjowanych jest trzech defensorów którzy zdrowi byliby podstawowymi obrońcami w tym dwóch środkowych obrońców. Ta naprawdę spora ilość błędów w defensywie winka ze tego że Roma chce i gra piłkę na tak, szczególnie jak przyjdzie mecz z lepszym rywalem kreatywniejszym w ofensywie to ta ilość błędów się podwaja stąd na wyjeździe w dwóch meczach zdobyli tylko jeden punkt remisując z Cagliari 2:2 mimo prowadzenia 0:2, Sampdoria też dwie bramki wbiła.  Torino czuje ż po powrocie Belottiego będzie chciało zagrać odważne zawody tym bardziej u siebie, spodziewam się czegoś podobnego do meczu z Milanem gdzie była wymiana ciosów a Roma jest zespołem na ten moment która taką grę przyjmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Włochy 


Spotkanie: Inter - Bologna


Typ: Bologna poniżej 4,5 rożnego


Kurs: 1.8


Godz:15:00


Bukmacher: Unibet


Analiza:


 


Dzisiaj liga Włoska ale ponownie rożne, uważam ze Bologna nie wbije w tym spotkaniu 5 rożnych, Inter jak Inter niby dobra drużyna a przegrywają wiele meczy w tym sezonie zremisowali u siebie z Palermo 1:1 i zaskakująco wygrali 2:1 z Juventusem,


Ogólnie Inter jest solidnym zespołem który u siebie dominujeale nie potrafi wykorzystać okazji ..( coś na wzór naszej Wisły Kraków). Bologna w tym seoznie zaskakująco dobrze 3 zwycięstwa i dwie porażki, te dwie porażki to mecze wyjazdwoe widać że na wyjazdach Bologna nie radzi sobie za dobrze i graja pod remis.. Inter do tej pory nie tracił u siebie więcej niż 4 rożne, nie wydaję mi się żeby dzisiaj BOlogna wbiła te 5 rogów 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Włochy Serie A


Spotkanie: Crotone - Atalanta


Typ: Crotone poniżej 5,5 rożnego


Kurs: 1.66


Godz: 19:00


Bukmacher: Unibet


Analiza


 


Spotkanie dwóch najsłabszych drużyn Serie A tego sezonu, Beniaminek jak widać sobie nie radzi, a Atalatna już dawno nie miałą tak słabego początku sezonu tylko trzy opunkty po pięciu kolejkach to naprawde słaby wynik,


ale Crotone i tak gra gorzej a w ich mczach panuje otalny chaos, Tylko jedne punkt po remisie z Palermo, jednak nawet tam Crotone nic nie grało. Crotone u siebie wbiło 3 rożen z Palermo i jednego z Geno'ą, pokazuje to


że ich atak gra calkowitą padake. Atalanta nie straciłą do tej pory wielu rożnych na wyjazdach  trzy z Cagilari oraz trzy z Sampdorią, pokazuej to że ta ekipa nie traci wielu rożnych.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpana
Godz: godz: 12:30
Spotkanie : Empoli - Juventus
Typ: Obie drużyny nie strzelą gola
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

7 runda Włoskiej Serie A.

Juventus a więc aktualny mistrz kraju zmierzy się w spotkaniu wyjazdowym z drużyna Empoli Fc.

Drużyna Allegriego plasuje się w tej chwili na 1 miejscu , stracili w 6 meczach ledwie 4 bramki, ich rywal Empoli jest w tej chwili na 19 miejscu - trafili ledwie 2 bramki w 6 meczach.

Goście zagrają w tym meczu bez kontuzjowanych: M.Pjaca,Benatia,Rugani oraz Marchisio.

Empoli natomiast zagra bez Costy,Lauriniego oraz Barby. Nie pewny jest występ Bellusciego.

Juve przegrało tylko i aż 1 mecz w tym sezonie - z Interem na wyjeździe 2:1.

ogólnie podopieczni Allegriego stracili na wyjeździe 2 gole w 3 meczach.

Empoli u siebie zapunktowało tylko raz z Crotone 2:1, pozostałe dwa mecze przegrali - z Interem 0:2 oraz Sampdorią 0:1.

Podsumowując uważam że obie drużyny nie strzelą w tym meczu gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serie A: Roma - Inter

Sit back and enjoy !

Roma's ten competitive starts this season have averaged 3.3 goals with six producing four or more. In Serie A, since the start of last season they have a 16-5-1 record since the start of last season, a 73% win rate, but they have conceded in 15 (68%) and a whopping 50% of all starts have produced four or more goals . They will look to push forward against anyone, but look terribly vulnerable to any quality counter attacking team.

Inter have featured a lot in my notes this season ,they were disappointed by their 1-1 home draw with Bologna last week and rested key players for this, in their Europa League trip to Prague in midweek, where they lost 3-1 to Sparta and they have kept just a single clean sheet in eight competitive starts this season and in only 4 of 25 Serie A games. They have big offensive potential, but we have yet to really see it, but they are back under pressure for a result and that might well help them to produce one. They probably need to score twice to get a result and Mauro Icardi and Ivan Perisic have eight goals between them and Icardi has scored four in his last two road outings and Inter have the potential to score a couple.

"Sick note" Thomas Vermalen is missing again and Roma have conceded nine goals in the five league and Champions League games he has missed and the back up options are just not good enough.

"over" 3 goals 2.33 asian line/Sportmarket

Inter to score two or more goals ("over" 1.5) 2.875-3.0 general quote

from Clubgowi newsletter
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość OtoBet.com

30myb1t.jpg
Chievo - AC Milan

W niedzielny wieczór zobaczymy ostatni pojedynek  Serie A, gdzie Chievo Verona podejmie AC Milan. Obie drużyny mają po 13pkt i zajmują kolejno piąte i szóste miejsce. Gospodarze na ostatnie pięć spotkań ligowych zanotowali trzy zwycięstwa, remis oraz porażkę. W dzisiejszym spotkaniu opiekun gospodarzy Rolando Maran nie będzie mógł skorzystać ze swojego podstawowego defensora Cacciatore. Reszta zawodników jest do jego dyspozycji. Przyjezdny AC Milan prowadzony przez Montelle na pięć ostatnich spotkań ma podobną statystykę do gospodarzy tj. trzy zwycięstwa, remis oraz porażkę. W ostatniej kolejce ligowej kontuzji doznał Montolivo, z kontuzją kostki z kadry wrócił natomiast Honda. Po za tymi dwoma graczami zabraknie jeszcze Bertolacciego, Zapaty, Fernandeza oraz Antonelliego. Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się bezbramkowym remisem.

Chievo: Sorrentino - Frey, Spolli, Dainelli, Gobbi - Castro, Radovanović, Hetemaj - Birsa - Inglese, Meggiorini

Milan: Donnarumma - Abate, Romagnoli, Paletta, De Sciglio - Kucka, Locatelli, Bonaventura - Suso, Bacca, Niang

:arrow: DNB AC Milan
:aarow: Kurs : 1.80
:arrow: Otobet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Spotkanie: Chievo Werona - AC Milan
Godzina: 20:45
Typ: under 2.5
Kurs: 1.69
Bukmacher: Marathonbet

Werona dzis wieczorem zmierzy się u siebie z Milanem , obie drużyny sąsiadują  ze sobą w tabeli .Chievo w siedmiu spotkaniach zdobyli 13 punktów i plasują się w czołówce stawki. Na swoim koncie mają cztery zwycięstwa jeden remis i dwie porażki  9 bramek zdobytych i 6 goli straconych , co do meczy na własnym boisku w tym sezonie nie doznali porażki , dwa zwycięstwa 2-0 i 2-1 i jeden remis 1-1 ( ostatnia porażka na własnym boisku była w styczniu tego roku z Juventusem 0-4 )
Milan, który również zgromadził dotychczas 13 oczek, może się pochwalić serię czterech spotkań bez porażki. W tym czasie wygrywali z Sampdorią 1:0, Lazio 2:0 i ostatnio z Sassuolo 4:3. z Fiorentiną zremisowali 0:0 i na swoim koncie mają dwie porażki  na własnym boisku 0-1 z Udinese i druga na wyjeżdzie z Napoli 4-2 . gole zdobyte  12 przy 10 straconych.
Bilans dotychczasowych konfrontacji zdecydowanie przemawia na korzyść Milanu. Chivo ostatnie zwycięstwo nad Milanem odniosło w 2005 roku 2-1 . Obie jedenastki stoczyły ze sobą 14 pojedynków na stadionie Werony, gospodarze wygrali dwa spotkania  cztery remisy i osiem porażek , co do goli razem nastrzelali sobie 23 ( 1.5 gola na mecz) ostatnie 5 meczy na stadionie Marcantonio Bentegodi to grat goli haaaaaaaaa  aż 2 ( 0-0 ,0-0 ,0-0, 0-1, 0-1,) 
Uważam że dla Milanu to trudny mecz , w tym braki kadrowe nie zagraja Andrei Bertolacciego, Cristiana Zapaty, Matiasa Fernandeza, Luki Antonellego i Riccardo Montolivo. czy super snajper Bacca strzeli bramkę ? no może jedną , ja stawiam na  mało bramek ( dla odważnych poniżej 1,5 kurs 3.0 polecam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Genoa-Milan
Typ: bts-nie
Kurs 2.05
Buk bet 365
Analiza: Na jutro wybrałem zaległe spotkanie serie a w którym Genoa na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Ac Milanu, gospodarze w poprzednim meczu derbowym niestety na wyjeździe musieli uznać wyższośc ekipa Sampdorii , Milan natomiast w poprzedniej kolejce niespodziewanie wygrał na swoim stadionie z zespołem Turyńskiego Juventusu, który tym samym zanotował już drugą porażkę w rozgrywkach serie w obecnym sezonie, goście ostatnio spisują się bardzo dobrze, goście w poprzednich 7 kolejkach zanotowali 6 wygranych oraz tylko jeden remis , gospodarze na pewno nie mogą się pochwalić tak dobrą serią,ale na swoim boisku są niepokonani od 8 kolejnych spotkań, zanotowali w tym czasie 5 zwycięstw oraz 3 remis , dodam jeszcze iż Genoa przed własną publicznością w tym sezonie spisuję się rewelacyjnie w grze obronnej , straciła zaledwie 2 bramki, a ogólnie pod względem spotkań u siebie jak i na wyjeździe gospodarze są pod względem obrony na 2 pozycji zaraz po liderującym Juventusie, moim zdaniem wymęczony MIlan, który mial jedynie się bronić z juve i wyprowadzać kontry może mieć problem żeby tutaj zdobyć punkty, myślę że tutaj spotkanie się zakończy wygraną dokładnie 1 golem (1:0) Genoa,albo remisem bez bramek, bowiem sugeruję się tutaj bardzo dobrą grą gospodarze w obronie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genoa-Milan
Typ: Genoa [0.0 AH]
Kurs  2.08
Buk: OddsRing
Analiza:

 

Genoa może nie gra w jakimś imponującym stylu w obecnych rozgrywkach, ale jakby na to nie spojrzeć przegrali dotąd zaledwie dwa spotkania z Sassuolo i w ostatni weekend w derbach Genoi z Sampdorią. Milan z kolei jak zapewne wszyscy wiedzą jest obecnie trzeci w tabeli, w ostatnim meczu wygrał z samym Juventusem i jest niepokonany od sześciu spotkań. Jednak te wyniki rodziły się w dużych bólach: Juventusowi nie został uznany kontrowersyjny gol, z Sassuolo odrabiali z 1:3, zaś na inaugurację z Torino byli bliscy roztrwonienia całej przewagi. Zdarzyła się również wpadka z Udinese na San Siro. Do czego zmierzam? Otóż Milan ma jedną z najmłodszych wyjściowych jedenastek w całej lidze. Wielu ze zdolnych piłkarzy będzie zapewne gwiazdami w najbliższej przyszłości. Jednak młodość ma to do siebie, że często brakuje stabilizacji i doświadczenia. Dlatego też po tak wielkich zwycięstwach jak w ostatniej kolejce mogą zdarzyć się też przykre wpadki. Genoa przy wszystkich swoich ułomnościach to groźna i dobrze zorganizowana drużyna, którą stać dzisiaj na wygraną z Milanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; WŁOCHY: Serie A - Kolejka 10

Spotkanie: Genoa           -              AC Milan

25.10.2016 20:45

Typ: x2

Kurs: 1,42

Bukmacher: Bet365

Analiza: Dzisiaj o godzinie  20;45 odbędzie się spotkanie we włoskiej Serie A pomiędzy zespołami Genoi i AC Milan. Gospodarze z dorobkiem 12 punktówplasują się na 12 miejscu, natomiast goście zdołali uzbierać 19 oczek zajmując aktualnie 3  pozycje. Drużyna gospdoarzy w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować jedno zwycięstwo, trzy remisy i  jedną porażkę. Zespół Milanu natomiast zaliczył cztery zwycięstwa i jeden remis. Dzisiejsze spotkanie może być bardzo ekscytujące. Milan zaczyna powoli przypominać drużynę sprzed lat i wreszcie mogę ponownie cośznaczyć we włoskim futbolu. Ekipa Genoi to aktualnie najlepsza defensywa w lidze zaraz po Juventusie. W dotychczasowych spotkaniach stracili zaledwie 7 bramek. Milan który jest niepokonany od sześciu spotkań zapewne będzie chciał kontynuować dobrą passę. Ostatnie zwycięstwo nad Juventusem na pewno podbudowało morale co powinno przełożyć się na dobrą grę w dzisiejszym spotkaniu. W mojej opinii dzisijesze spotkanie będzie wyrównane a o zwycięstwie zadecyduje dyspozycja dnia. Moim zdaniem mecz zakończy się remisem po zacięstym boju. Mój typ to 1:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...