Skocz do zawartości

Serie A


Power30

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna –  Włochy
Spotkanie: Juventus - Napoli
Typ: x

Kurs: 3.10

Buk: unibet  

Godz: 13.2.2016
Godz. 20:45

Analiza:
      Przyszedł czas na absolutny hit włoskich rozgrywek, krocząca od zwycięstwa do zwycięstwa drużyna JUventusa, spotyka się równie podobnie performującą drużyną Napoli. Jest już niemal pewne, że któraś z tych drużyn będzie mistrzem. Obie drużyny w tym meczu w najsilniejszych składach. Juve traci 2 punkty do lidera z Napoli, tak więc w przypadku wygrania tego meczu, wskakuje automatycznie na pierwsze miejsca w tabeli.

    Bilans Juventusu i Napoli są bardzo podobne, Juve u siebie: 8 2 1 18-6, natomiast Napoli na wyjeździe: 7 3 2 26-11. Zauważyć też należy, że w całej lidze, Juvetnus ma najlepszą obronę, natomiast Napoli najlepszy atak. Juvetnus jeszcze ani razu w historii nie przegrał z Napoli u siebie i sądzę, że podobnie będzie również tym razem. Gdyby nie seria zwycięstw Juventusu, postawiłbym na gospodarzy, ale uważam, że kiedyś muszą się potknąć, a Napoli jest już na tle dojrzałą drużyną, że stać ich na remis.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna –  Włochy
Spotkanie: Milan - Genoa
Typ: 1 + Bacca strzeli

Kurs: 3.20

Buk: Unibet
Godz. 12:30

Analiza:

 

Ostatnie spotkanie 25 kolejki Serie A. AC Milan podejmuje Genoe na San Siro. Milan w tym sezonie nie najgorzej się spisuje, szczególnie jak popatrzymy na kolejne lata. Nawet teraz tendencja zwyżkowa. 6 pozycja, 40 punktów, w sumie tylko 6 porażek w 24 meczach i tylko 1 porażka w tym roku kalendarzowym. Na samym początku stycznia wpadka z Bologną 0:1. Wcześniej też przynajmniej do listopada porażek brak. Dlatego Milan jest tutaj na pewno faworytem i musi pokonać Genoe, która na wyjazdach praktyczie nie strzela bramek - 9 w 12 meczach. Puste konta strzeleckie z kazda druzyna z topu. Z juve 0:1, z Interem 0:1, z z Romą 0:2, a nawet z Empoli i Lazio po 0:2. Aktualnie 3 mecze w ogóle bez strzelonej bramki. Do tego strzelec Bacca. Łatwo znajduje sie w sytuacjach bramkowych, strzelał w 5 z 6 ostanich meczów Milanu. 12 bramek w 24 meczach. Mysle ze dzis tez podreperuje swój dorobek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Włochy, Seria A

Spotkanie: Bologna – Juventus

Typ: over 2 azjan

Kurs: 1.85

Buk: Pinnacle

Godz. 20:45

Analiza:

Dwudziestą szóstą kolejkę Włoskie Seria A rozpoczniemy już w piątek z racji tego że Juventus gra w Lidze Mistrzów,  dziś aktualni mistrzowie zagrają w Bologna z tutejszą ekipą. Kursy trochę wariują buki coś za bardzo patrzą na to starcie przez pryzmat Ligi Mistrzów ale to dobrze bo kurs na bramki z taką linią to dla mnie okazja do zarobku. Bologna rozgrywa solidny sezon, ani walka o utrzymanie ani o puchary im nie grozi po prostu jest to ekipa środka stawki, która jednak gra naprawdę bardzo atrakcyjny futbol.  Wielka w tym zasługa nowego opiekuna  Donadoniego który wykonał fantastyczną robotę w Parmie. Statystyki bramkowej też zdradzają dobitnie atuty oraz problemy tej ekipy bilans 29:31, jeszcze lepiej to wygląda jak popatrzymy na grę w domu gdzie strzelili w 13 spotkaniach 18 bramek i tyle samo stracili.  W ataku fajna mieszanka doświadczenia i młodości. Kolejna bardzo ważna kwestia gospodarze bardzo odważną grę prezentują z czołówką właśnie w tych starciach pada najwięcej bramek z jednej i drugiej strony: Napoli potrafili ograć tutaj 3:2, remis z Lazio 2:2, Roma też 2:2, pierwszy mecz z Juve 3:1.  Goście są w niesamowitym gazie kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, jednak słabszy początek sezonu sprawił że ich przewaga nad drugim Napoli to tylko jeden punkcik a Neapolitańczyk też nie zwalniają tempa i grają równo, tak więc  Juventus nie może sobie odpuszczać na rzecz Ligi Mistrzów bo Napoli nie śpi, może faktycznie troszeczkę będzie zmian w składzie ale nie na tyle by nagle stracili aż tyle na swojej wartości.  Ja tu widzę kilka scenariuszy ale w każdym bramki.  Bologna tego jestem pewien zagra otwarte i odważne zawody o wynikach z czołówką i sposobie gry już wspomniałem.  Z drugiej strony Juve jak wspomniałem nic tu odpuszczać nie musi a więc będę mieli swoje przestrzenie  do ataku, może faktycznie w defensywie spisują się wyśmienicie ale tutaj też możemy się oprzeć na tym że będą chcieli szybko wyjść na prowadzenie kontrolować mecz i zwalniać grę ale Bologna im na to nie pozwoli będą odważnie atakować do ostatniej minuty, a Juve będzie musiał to kontrować.  Ten kurs to dla mnie pomyłka może się mylę ale po takim kursie to dla mnie grzechem było by nie zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Włochy, Serie A

Spotkanie: Bologna – Juventus

Typ: Juve + U2.5

Kurs: 3

Buk: gambookers

Godz. 20:45

Analiza:

 

Spotkanie 26 kolejki włoskiej Serie A. Juventus kontynuuje swoją świetną passę pokonując ostatnio Napoli 1:0 u siebie i dzięki temu wskoczyli na fotel lidera. Oprócz porażki z Sevilla w Champions League Juventus wygrał 17 meczów. Ani jednego remisu, ani jednej porażki. 2 wydaje się być pewna. Defensywa Juventusu też spisuje sie dobrze bo nie puścili gola od 8 spotkań. Bologna to zespol srodka tabeli. 10 miejsce an ten moment bezpiecznie nad strefą spadkową, ale też dość daleko do europucharów. Nie najgorsza forma bo 3 zwycięstwa w ostatnich 6 meczach, ale u siebie ogólnie tylko 4 z 13 meczów. Bilans bramkowy 18:18, ale patrząc na defensywe Juve wierze, że bramki im nie strzelą. Ostatnie 5 spotkan bezposrednich Juventus wygrał, a 2 na wyjezdzie po 2:0. Mysle ze tutaj bedzie ten sam rezultat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Serie A
Spotkanie: Milan - Napoli
Typ:Obie drużyny strzelą
Kurs: 1.77
Data, godz: 22.02.16  21:00
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

Na jutro wybrałem ciekawy mecz mocnych drużyn w serie a. Mecz pomiędzy Napoli, które znajduje się na 2 miejscu w tabeli i Milanem z 6 miejsca. Faworytem wydaje się być Napoli, który w ostatnim meczu z Milanem rozniósł ich na wyjeździe aż 4:0. Ponadto jest zespołem w lidze, który strzela najwięcej bramek (aż 53 w 25 meczach) i drugą najlepszą defensywą w lidze (tylko 20 straconych bramek). W ostatnich pięciu meczach w lidze przegrał tylko jeden i to z Juventusem. Teraz opowiem o Milanie. Jeśli chodzi o liczbę strzelonych bramek to wyglądają bardzo blado przy rywalach, 37 bramek zdobytych. Defensywnie też nie błyszczą bo stracili już 27 bramek, a w ostatnich meczach trafili do ich bramki słabe Udinese i Genoa. Dlaczego w takim razie obstawiam taki typ ? Po pierwsze moim zdaniem Milan podejdzie do meczu bardzo zdecydowanie bo przeciwnik jest trudny i pokaże klasę jak w wygranych meczach z Interem czy Fiorentiną. Trzeba zaznaczyć, że Milan potrafi remisować łatwe spotkania ale też strzelać bramki świetnym drużynom. W ostatnich 6 meczach Milan zawsze coś trafiał. Natomiast Napoli w ostatnim meczu z Juventusem przegrał 0:1, a w pucharze Włoch uległ Interowi 0:2. W meczach z gorszymi drużynami tracił bramkę z Sassuolo i Empoli. Poza tym, myślę, że Napoli przeliczy się uznając, że grając u siebie wygra równie łatwo jak w Mediolanie. Nie sądzę, żeby Milan był w stanie wygrać ale na pewno będzie to zacięty mecz i myślę, że Milanowi uda się coś strzelić bo Napoli z pewnością to zrobi. Kurs średni ale wydaje mi się, że również ryzyko nie jest zbyt duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie: AC Milan - Torino FC
Typ: 1
Kurs: 1.83
Godz: 20:45
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Dziś na San Siro w Mediolanie dojdzie do meczu w którym Milan, który w ostatnim czasie pod wodzą Sinisy Mihajlovicia prezentują się naprawdę dobrze i notują korzystne wyniki zmierzą się z Torino. Zespół gości w tym sezonie nie ma już żadnych szans na grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie ale też zespół, który trzyma się z daleka od strefy spadkowej. Ja w tym spotkaniu proponuje zagrać zwycięstwo zespołu AC Milan.
Milan jak wspomniałem w ostatnim czasie prezentuje się naprawdę dobrze, dość powiedzieć, że ostatnią porażkę zanotowali 6 stycznia z Bolognią. W ostatnich tygodniach natomiast potrafili wygrać derby Mediolanu z Interem (3-0) oraz zwyciężyć na trudnym terenie z Palermo (2-0), w ostatniej kolejce natomiast zremisowali z Napoli, drużyną z absolutnej czołówki Serie A, a momentami byli w tym meczu drużyną lepszą, a przecież mecz rozgrywany był w Neapolu. Jeśli chodzi o Torino to tutaj wręcz przeciwnie, kibice w ostatnim czasie drużyny Kamila Glika nie mieli zbyt wielu powodów do radości - 1 zwycięstwo w  7 ostatnich meczach ligowych. W ostatniej kolejce po bezbarwnej grze tylko zremisowali z Carpi u siebie 0-0 (Carpi to drużyna, która jest obecnie jedną z najsłabszych ekip w Serie A).
Teraz garść statystyk, na początek bezpośrednie mecze obu ekip na San Siro:

24.05.15    SER    AC Milan    Torino    3 : 0
01.02.14    SER    AC Milan    Torino    1 : 1
05.05.13    SER    AC Milan    Torino    1 : 0
19.04.09    SER    AC Milan    Torino    5 : 1
03.11.07    SER    AC Milan    Torino    0 : 0
10.12.06    SER    AC Milan    Torino    0 : 0
06.10.02    SER    AC Milan    Torino    6 : 0
17.03.02    SER    AC Milan    Torino    2 : 1
11.12.99    SER    AC Milan    Torino    2 : 0
23.09.98    PUC    AC Milan    Torino    3 : 0

Jak widzimy Torino ani razu nie wygrało na San Siro, z 10 ostatnich meczów Milan wygrał 7. W tym sezonie Milan u siebie ma bilans 8 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki (21:13 w bramkach). Torino na wyjeździe natomiast ma bilans 3 zwycięstwa, 3 remisy i 6 porażek (w bramkach 14:19).
W dniu dzisiejszym gospodarze zagrają bez Montolivo (zawieszenie) i Mexesa, Diego Lopeza, Ely i  Luiza Adriano (kontuzje). Goście natomiast muszą sobie radzić bez Benassi (zawieszenie) oraz Bovo, Gazziego i Avelaro (kontuzje). Moja propozycja na ten mecz to zwycięstwo AC Milan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna serie a

spotkanie Fiorentina-Napoli

Typ: przedział bramek 2-3

kurs 2.00

Buk Sportingbet

godz: 21:00

Analiza: Na jutro zagram ciekawie zapowiadające się spotkanie z włoskiej ekstraklasy w którym to ekipa Fiorentiny na swoim stadionie podejmowała bedzie ekipę Napoli, gospodarze są obecnie na pozycji 4 ze stratą 5 punktów do znajdującego się na pozycji wicelidera zespołu z Napoli . Obie druzyny w obecnych rozgrywkach radzą sobie bardzo dobrze, głównie na swoim stadionach, Napoli teraz jednak będzie musiało zapunktować na wyjeździe żeby Juventus nie uciekł za daleko, moim zdaniem jest to jak najbardziej wykonalne , bowiem dobrze pamiętam jak Fiorentina całkiem niedawno męczyła się z zespołem Interu na swoim stadionie zdobyła bramke na wagę 3 punktów dopiero w doliczonym czasie gry, Napoli ostatnio obniżyło swoje loty o straciło pozycję lidera na rzecz " Starej Damy" w bezpośrednim pojedynku przegrało w Turynie 1:0 tracąc  bramkę w ostatnich minutach tamtego meczu, tu moim zdaniem nie ma jakiegoś zdecydowanego faworyta do zdobycia kompletu punktów, ponieważ zagrają ze sobą dwie dobrze sobie radzące ekipy, najbardziej możliwym wynikiem będzie tutaj remis oraz wynik 1:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie: Lazio Rzym - Sassuolo
Typ: Powyżej 3.5 goli
Kurs: 3.50
Godz: 19:00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

 

Zapraszam na dzisiejsze spotkanie Serie A po miedzy drużynami Lazio Rzym i Sassuolo . Uważam że dzisiaj zdecydowanym faworytem jest Lazzio, legendarna drużyna która aktualnie przechodzi mały kryzys, prizegrał tracili oni punkty  z takimi drużynami jak Udinese  czy Frosinones na papierze są to ekipy zdecydowanie słabsze tak samo jak Sassuolo. Sassuolo gra aktualnie w miarę dobrze wygrali z takimi drużynami jak Empoli a remisowali z  Atalantą czy  Palermo jednak przegrali 0-2 z drużyną Wojciecha Szczęsnego  (Roma) którzy są ekipowo tak samo mocni jakLazio pokazuje to że Sassuolo z bardzo dobrymi ekipami radzą sobie słabo. Idę w stronu bo są naprawde zgraną i doświadczoną ekipą.W Serie A Lazio u siebie podejmowało Sassuolo 2 razy:

 

 

05.10.14 SER Lazio Sassuolo 3 : 2 23.02.14 SER Lazio Sassuolo

3 : 2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna, Serie A
Data: 20:30
Spotkanie: AS Roma - Fiorentina
Typ: kto pierwszy zdobędzie 7 rożnych? Roma
Kurs: 3.0
Bukmacher: bet365

Niezwykle ważne spotkanie dla obu ekip, obie drużyny mają tyle samo punktów i walczą przynajmniej o 3 pozycję dającą bezpośredni udział w Lidzę Mistrzów.Obie ekipi tracą do 2 Napoli 5 punktów, tyle samo przewagi mają nad 5 Interem.
Moim zdaniem oceniając obie drużyny bardziej obiecującą jest Fiorentina, jednak oglądając ich zmaganie z Napoli sprzed kilku dni (które zagrali super, a Napoli miało sporo szczęścia) ewidentnie było widać że fizycznie włożyli w tym meczu konkretne pokłady i dzisiaj może im dać się to we znaki.Roma wygrała 2 dni wcześniej z Empoli 1-3 i energii nie powinno im braknąć.Dzisiaj liczę na przewagę gospodarzy, choć oczywiście mecz jednostronny nie będzie to jednak Roma powinna dłużej wytrzymać trudy spotkania spychając Fiore bardziej do gry defensywnej, tak więc stawiam dzisiaj na kupę rożonych przede wszystkim w wykonaniu Rzymian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : piłka nożna - Włochy, Seria A

Spotkanie : AS Roma - AC Fiorentina

TYP : X2

Kurs : 1.66

BUK : Bet-at-home

Godz : 20.45

Dziś coś z ligi mistrzów defensywy, a więc makaroniarzy. Zaczynając od gospodarzy ciężko jest się do czegoś przyczepić. AS Roma prezentuje się wyśmienicie zajmuje 3 miejsce w lidze z dorobkiem 53 punktów, tracąc do lidera (Juve) 8 oczek. Obecne miejsce gwarantuje im szanse na kwalifikacje do Ligii mistrzów, lecz myślę, że apetyty w tym sezonie są dużo większe. U siebie gospodarze też wyglądają bardzo dobrze na 13 spotkań mają bilans

9-3-1 przy bilansie 19 goli na plusie. Przejdźmy jednak do drużyny gości AC Fiorentina, która również w piłkę grać potrafi co pokazuje miedzy innymi w tym sezonie. Fakt nie powiodło się w lidze Europy choć uważam, że nie mają czego się wstydzić. Odpadli również z Coppa Italia i praktycznie została im tylko walka w lidze gdzie obecnie zajmują 4 pozycję tuż za Romą, lecz mając taką samą ilość punktów (53). Na wyjazdach spisują się średnio jeżeli chcemy tu mówić o walce o tytuł 5 lokata bilans na 13 rozegranych meczy 6-3-4 przy 4 golach na plusie. Dlaczego więc nie postawić Romy?? Otóż uważam, że dziś AS Roma nie będzie forsowała tempa będą grali na pewno solidny football, ale mimo dużych apetytów meczu nie wygrają. W nadchodzący wtorek czeka ich mecz z Realem pierwszy mecz przegrali 0:2 u siebie, będą więc musieli zagrać bardzo ofensywnie żeby stłamsić królewskich. Na pewno mają duże nadzieje, że tak się stanie, Real w ostatnim ligowym meczu przegrał z Atletico właśnie u siebie to na pewno dodaje dużo wiary w zwycięstwo Romie i widać, że królewskich można pokonać. Upatruje w tej całej sytuacji szanse dla AC Fiorentina, która nie ma nic do stracenia została Liga, a więc trzeba zrobić wszystko aby zając jak najwyższą lokatę. Goście powinni od pierwszej minuty grać bardzo ofensywnie pokazali to między innymi w ostatnim meczu z Napoli. Myślę, że remis jest w tym spotkaniu bardzo możliwy, mimo tego zachowawczo X2 bo możliwe, że goście będą chcieli wywieźć 3 punkty.

 

  http://obstawianie.com/index.php?app=forums&module=post&section=post&do=reply_post&f=230&t=23815

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : piłka nożna - Włochy, Seria A


Spotkanie : AS Roma - AC Fiorentina


Typ: obie drużyny strzelą


Kurs : 1.82


Bukmacher : Bet-at-home


Godz : 20.45


 


Analiza:


 


Na dziś wybrałem bardzo ciekawy mecz dwóch mocnych włoskich drużyn. AS Roma zmierzy się u siebie z ACF Fiorentiną. Jak zobaczyłem ten mecz to pierwsze co pomyślałem, to zwycięstwo Rzymian, jednak pokuszę się o coś co moim zdaniem jest bezpieczniejsze. Jednak zacznijmy od liczb. Te bez wątpienia świadczą na korzyść drużyny Szczęsnego. Roma wygrała 6 ostatnich spotkań ligowych. Jednak trzeba szczerze powiedzieć, że w tych meczach mierzyła się z drużynami niższych lotów. Wszystkie pewnie bo w 5 z 6 wygrała co najmiej 2 bramkami. Jednak aż w 4 z 6 spotkań straciła bramkę. Bilans bramkowy mają dobry bo 55 strzelonych i 28 straconych bramek. Jest ciut lepszy od bilansu Fiorentiny (48:27). Jeśli chodzi o Fiorentinę to moim zdaniem są teraz w słabej formie, dlatego upatruję ich przegraną. Jednak jak zauważył Buls29 Roma szykuje się do meczu z Realem i na pewno nie chcą kontuzji. Moim zdaniem jednak wiedzą, że i tak nie mają większych szans na ćwierćfinał Ligi Mistrzów, więc powalczą tutaj, gdzie mają więcej do gadania. Jednak Fiorentina pokazała, że jeśli bardzo się postara to może coś zawojować (ostatnio wygrana 2:1 z Interem i remis 1:1 z Napoli). Jednak dla mnie ich forma jest zbyt chwiejna na obstawienie zwycięzcy meczu. Dlatego, że Fiorentina w ostatnich 5 meczach ligowych strzeliła i straciła bramkę, liczę że typ wejdzie. Składy w obu drużynach są bardzo dobre, więc myślę, że będzie ciekawy mecz. Według mnie Fiorentina podejdzie poważnie do meczu i powinna strzelić, a Roma musi strzelić, bo zbyt wiele za nią przemawia.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : piłka nożna - Włochy, Seria A


Spotkanie : US Sassuolo Calcio- AC Milan


Typ: 2


Kurs : 2,37


Bukmacher : Bet-at-home


Godz : 15,00


 


Analiza:


 


Nie wątpliwie będzie to ciekawy mecz pomiędzy 6 a 7 drużyną w lidze. Celem czerwonych na ten sezon był powrót do europejskich pucharów i aby tam się dostać potrzebują zbierać punkty. Ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami kończyły się kolejno zwycięstwem Sassuolo --> Milan --> Sassuolo --> Milan i teoretycznie kolej teraz na Sassuolo ;) jednak uważam że to Milan powinien wygrać. Mają punkt straty do Interu i do 5 miejca dającego możliwość gry w eliminacjach do Pucharu Europy i to właśnie to miejce jest celem minimum na ten sezon (w rozmowie z dziennikarzem Honda mówił że mierzą w pierwszą trójkę :D ) Ostatnie wysokie zwycięstwo w pucharze Włoch dodatkowo sprzyja zakłdowi. Mecz raczej pewny i bez problemu powinien wejść ;) Zachęcam do obstwiania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy - Serie A

 

1025.png?lm=1438547366 it1.png?lm=14553626864102.png?lm=1438547572

 

Spotkanie: Bologna - Carpi
Typ: 1
Kurs: 2,01
Data i godzina: 6.03.2016 15:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie dwudziestej ósmej kolejki włoskiej Serie A, pomiędzy Bologną a Carpi. Podopieczni Roberto Donadoniego na pewno mogą być zadowoleni ze swoich ostatnich występów gdzie zanotowali cztery mecze bez porażki w tym trzy bez straty choćby bramki. Dzisiejszego popołudnia będą mogli jeszcze poprawić dosyć dobre statystyki, bo na Stadio DallAra zawita czerwona latarnia ligi czyli przedostatnie Carpi. Piłkarze Fabrizio Castoriego nie wygrali na wyjeździe w Serie A od 29 listopada, a ich ostatnie sukcesy to ledwie remisy z marnie dysponowanymi Torino i Atalantą. W październiku, jeszcze wówczas słabiej dysponowana Bologna, pokonała Carpi na wyjeździe 2:1. Teraz pod wodzą Roberto Donadoniego powinna bez kłopotów dopisać sobie na konto kolejne trzy punkty. Bologna przystąpi do dzisiejszego spotkania bez jakichkolwiek osłabień, natomiast Carpi będzie musiało sobie radzić bez kontuzjowanych Igora Bubnjica, Stefano Sabelliego, Eddiego Gnahoré, Lorenzo Pasciutiego, Raphaela Martinho oraz Jerrego Mbakogu. Patrząc na formę obu ekip oraz liczbę kontuzjowanych graczy w ekipie Carpi, nie mam najmniejszych wątpliwości, że to gospodarze będą dziś górą i zgarną trzy oczka. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00.

Edytowane przez RozbójnikAlibaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; WŁOCHY: Serie A - Kolejka 28

Spotkanie: Atalanta       -              Juventus

06.03.2016 15:00

Typ: Juventus wygra i poniżej 2,5 gola

Kurs: 2.80

Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiaj o godzinie  15.00 odbędzie się spotkanie we włoskiej SERIE A pomiędzy zespołami Atlanty i Juventusu. Gospodarze z dorobkiem 30 punktów plasują się na 14 miejscu, natomiast goście zdołali uzbierać 61 oczek zajmując pozycje lidera. Drużyna Atlanty w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować trzy remisy i dwie porażki. Zespół Starej Damy natomiast zaliczył cztery zwycięstwa i jeden remis. Dzisiejsze spotkanie może być bardzo ekscytujące. Goście, którzy po słabym początku sezonu wkroczyli na właściwe tory złapali wiatr w żagle i zdobywają ekscytujące wyniki. Solidna obrona jaką dowodzi w tej chwili Bonucci od 5 spotkań nie straciłą gola. Atlanta natomiast nie potrafi wygrać spotkjania od 11 kolejek i tylko fakt iż początek sezonu mieli dobry pozwala im nie myśleć o strefie spadkowej. Ostatnie jedenaście spotkań pomiędzy tymi zespołami to zwycięstwa graczy z Turynu. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie. W mojej opinii dzisijesze spotkanie będzie bardziej spokojne a o zwycięstwie zadecyduje siła Juventusu. Podopiecnzi Allegriego jeśli zdobędą szybko bramkę to ustawią sobie mecz i dalej będą mogli spokojnie rozgrywać piłkę co umią robić doskonale. Moim zdaniem mecz zakończy się wynikiem 0:2 dla Juve.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna; WŁOCHY: Serie A - Kolejka 29

Godzina: 20,45

Spotkanie: Juventus - Sassuolo

Typ: Juventus wygra i w meczu padnie under 3,5 gola

Kurs: 1,78

Bukmacher: Bwin

 

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20,45 odbędzie sie  spotkanie w Lidze Włoskiej pomiędzy

drużynami Juventusu i Sassuolo. Gospodarze z dorobkiem 64 pynktów plasują się na

pierwszym miejscu w tabeli, natomiast goście z dorobkiem 44 punktów plasują się

na 7 pozycji. Mecz ten będzie bardzo interesujący, gospodarze, którzy mają do

rozegrania w przyszłym tygodniu bardzo ważny mecz w  Lidze Mistrzów grają swój ligowy

mecz właśnie dzisiaj, po to aby spokojnie mogli przygotować się do starcia z Bayernem.

Ekipa gospodarzy ma świetną passę w lidze i nie stracili oni gola od 9 spotkań 

w Serie A. Ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi zespołami to trzy zwycięstwa Juve,

jeden remis i jedna porażka w tamtej rundzie Starej Damy. Nacisk ze strony drugiego w tabeli Napoli

jest ogromny, dlatego uważąem, że Juventus może zrobić wszystko, aby wygrać dzisiejsze spotkanie.

Moim zdaniem gracze Allegriego, będą chcieli dzisiaj przede wszystkim zagrać na zero z tyłu

i spokojnie wygrać minimalnym nakładem sił to spotkanie. Mój typ na ten mecz to 2:0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : piłka nożna - Włochy, Serie A

Spotkanie : Juventus Turyn - Us Sassuolo Calcio

TYP : (under/over 2,5) (poniżej / powyżej 2,5)      1

Kurs : 1.69

BUK : Bet-at-home

Godz : 20.45

Witam wszystkich, dziś coś z boisk Serie A, a mianowicie spotkanie Juventusu z Sassuolo Calcio. Lider w lidze włoskiej podejmuje dzisiaj u siebie 7 drużynę w tabeli. Nie trzeba przedstawiać tutaj chyba Starej Damy, obecnie zajmują pierwsze miejsce z dorobkiem 64 pkt. na 28 meczy, mając przewagę nad drugą drużyną Napoli 3 oczek. Ostatnie spotkania Juve pokazują, że drużyna jest w całkiem niezłej formie praktycznie mają szanse na 3 trofea w tym roku, grają w lidze mistrzów, są w finale Coppa Italia i zajmują pierwsze miejsce w lidze. Wiadomo, że ligę Mistrzów ciężko będzie w tym sezonie zdobyć jednak nie można przekreślać ich szans tym bardziej, że w meczu rewanżowym grają z Bayernem, który w ostatnim czasie obniżył nieco ,,loty". U siebie w lidze Stara Dama na własnym stadionie na 13 meczy 10 razy wygrała, 2 razy zremisowała i raz przegrała, strzelając 21 bramek i tylko 6 tracąc, jest to najlepszy wynik w Serie A jeśli weźmiemy pod uwagę bramki, które zgubili w rozgrywkach. Przejdźmy do drużyny gości, którzy w tym sezonie naprawdę pokazują, że w piłkę grać potrafią. Musimy przypomnieć, że Sassuolo zawitało w Serie A w roku 20013 i trzeba zauważyć, że z sezonu na sezon drużyna zajmuje co raz to lepsze miejsca w lidze. W 20013/2014 miejsce w końcowej klasyfikacji 17, w 2014/2015 12 miejsce, obecnie na 28 meczy przypada im 7 lokata, widać że działacze klubu obrali dobrą drogę i prowadzą drużynę po to by może w przyszłości grali w europejskich rozgrywkach. Szczerze mówiąc jak patrze na statystyki to do kwalifikacji do Ligii Europejskiej brakuje im zaledwie 7 oczek, tak więc wszystko przed nimi. Na wyjazdach Sassuolo na 14 meczy zajmuje 6 lokatę ich bilans to 5-5-4 porażki przy strzelonych 16 i straconych 14 golach. Biorąc pod uwagę straty po Juventusie i Napoli jest to trzecia drużyna w lidze z tak małą ilością straconych bramek. Sumując całą analizę, upatruję szanse właśnie w tym, że zarówno Juve jak i Sassuolo bardzo mało tracą bramek, dlatego dziś będzie poniżej 2,5 bramki pozdrawiam.

  http://obstawianie.com/index.php?app=forums&module=post&section=post&do=reply_post&f=230&t=23815      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna; WŁOCHY: Serie A - Kolejka 29

Godzina: 18,00

Spotkanie: Empoli - Sampdoria

Typ: BTS

Kurs: 1,80

Bukmacher: Bet365

 

Analiza: Dzisiaj o godzinie 18,00 odbędzie sie  spotkanie w Lidze Włoskiej pomiędzy

drużynami Empoli i Sampdorii. Gospodarze z dorobkiem 34 pynktów plasują się na 11

 miejscu w tabeli, natomiast goście z dorobkiem 31 punktów plasują się

na 13 pozycji.Zespół Empoli w ostatnich pięciu spotkaniach zanotował 

 jeden remis i czery porażki. Goście natomiast zdołali ugrać

dwa zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki. Dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe.

Szczególnie gospdoarze będą chcieli pokazać się z dobrej strony, ponieważ

notują ostatnio bardzo słabą passę. Ofensywa gospdoarzy  z Piotrem Zielińskim

na czele jest dzisiaj w stanie powalczyć o dobry rezultat i zapewne każdy z graczy

będzie chciał pokazać, że nie należy jeszcze skreślać Empoli i nie wolno tracić

w nich wiary. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 1:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy: Serie A

Spotkanie: Fiorentina - Verona

Typ: Fiorentina    (-1,5 AH)

Kurs: 2.02

Godz: 15:00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

W niedzielnym meczu 29 kolejki Fiorentina zagra u siebie z Veroną. Gospodarze zajmują obecnie 4 miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 53 punktów i mają 3 punkty straty do znajdującej się na 3 pozycji Romy i 2 punkty przewagi nad piątym Interem. Natomiast Verona spisuje się bardzo słabo zajmując ostatnie miejsce z dorobkiem zaledwie 18 punktów i praktycznie nie ma już szans na utrzymanie w lidze ponieważ do bezpiecznego miejsca tracą 9 punktów. Verona w tym sezonie wygrała tylko 2 ligowe mecze u siebie, a na wyjeździe jeszcze nie odniosła zwycięstwa. W rundzie jesiennej Fiorentina bez większych problemów wygrała na wyjeździe z Veroną 0:2. Podopiecznym Paulo Sousy została już tylko walka o 3 miejsce w lidze i bezpośredni awans do Ligi Mistrzów ponieważ w Lidze Europy odpadli w poprzedniej rundzie z Tottenhamem. Zdecydowanym faworytem w tym meczu jest Viola i każdy inny wynik niż ich zwycięstwo będzie dużą niespodzianką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna; WŁOCHY: Serie A - Kolejka 29

Godzina: 15,00

Spotkanie: Udinese - AS Roma

Typ: 2

Kurs: 1,85

Bukmacher: Sportingbet

 

Analiza: Dzisiaj o godzinie 15,00 odbędzie sie  spotkanie w Lidze Włoskiej pomiędzy

drużynami Udinese i AS Romy. Gospodarze z dorobkiem 30 pynktów plasują się na 16

 miejscu w tabeli, natomiast goście z dorobkiem 56 punktów plasują się

na 3 pozycji.Zespół Udinese w ostatnich pięciu spotkaniach zanotował 

 jedno zwycięstwo, jeden remis i trzy porażki. Goście natomiast zdołali uzyskać

po zmianie trenera znakomitą passę i od siedmiu spotkań są niepokonani, mało tego

wszystkie te spotkania kończyły się ich zwycięstwem. Moim zdaniem dzisiaj będzie

podobnie i uda im się zdobyć komplet punktów na trudnym terenie. Dzisiejsze spotkanie 

będzie bardzo ciekawe. Gospdoarze wciąż nie są pewni utrzymania i zapewne

dadzą dzisiaj z siebie wszystko, aby powalczyć ze świetnie dysponowanym

rywalem. Ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi zespołami kończyło się zwycięstwami

Romy.  Dlatego gospdoarze będą chcieli pokazać się z dobrej strony, ponieważ

notują ostatnio bardzo słabą passę. w mojej opini jednak Roma ma na dzisiaj

dużo więcej argumntów i powinna odnieść dzisiaj kolejne zwyciestwo. Mój typ

na dzisiaj to 1:2 po bardzo interesującym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : piłka nożna - Włochy, Seria A


Spotkanie : Lazio - Atalanta


Typ: obie drużyny strzelą


Kurs : 2.04


Bukmacher : Bet-at-home


Godz : 20.45


 


Analiza:


 


Mecz pomiędzy Atalantą z 15. miejsca a Lazio z 8. na Stadio Olimpico w Rzymie. Lazio gra ostatnio w lidze naprawdę średnio, jednak może to być spowodowane Ligą Europy, do której przykładali większość swoich sił. W swoich ostatnich 4 meczach ligowych, tylko w jednym nie stracili bramki i w dwóch jej nie strzelili. Najbardziej nieciekawy był remis 0:0 z Frosinone, gdyż jest to kompletny słabiak ale było to 4 dni przed ważnym meczem w LE, więc można to zrozumieć. Niestety za dokładnie tyle Lazio grają kolejny ważny mecz w LE i prawdopodobnie nie będą chcieli się przemęczyć w dzisiejszym meczu. Jeśli chodzi o Atalantę, to formą też nie powala i tak jak Lazio - w 4 ostatnich meczach tylko w jednym nie stracili bramki i w dwóch jej nie strzelili. Jednak nie strzelili bramki Juventusowi, czyli liderowi i Sampdorii, czyli słabiakowi, więc myślę, że nie przyłożyli się do meczu tak jak mogli. Jeśli chodzi o motywację, to moim zdaniem większą ma Atalanta - wygrana oznacza dla nich skok w tabeli o jedno miejsce do góry, a dla Lazio jest to bez różnicy. Ponadto jak już wspominałem, Lazio pewnie będzie myślami w Lidze Europy, więc na pewno będzie piłkarzom z Atalanty łatwiej. W ostatnich 3 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami tylko raz nie padły bramki z obu stron. Myślę, że jeśli Lazio podejdzie do meczu na luzie, a Atalanta wręcz przeciwnie to typ z dużą pewnością wejdzie.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:  Piłka nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie: Torino - Juventus Turyn
Typ: 2
Kurs: 1.83
Godz: 15:00
Bukmacher:  Sportingbet
Analiza:

Juventus Turyn ma prawo być rozczarowany a nawet zły po tym co spotkało ich w minionym już tygodniu gdy opadli z Ligi Mistrzów, mimo, że prowadzili z Bayernem Monachium 2:0 (mogli/powinni prowadzić 3:0) to odpadli w dramatycznych okolicznościach - stracony gol w doliczonym czasie gry na 2:2 i porażka w dogrywce. Dziś Juventus ma szansę wyładować tą złość w pozytywnym tego sensie, bowiem "Starą Damę" czekają dziś prestiżowe derby z Torino. Ponadto Juventus nie może zbytnio rozpamiętywać porażki z Bayernem, bo ich przewaga w lidze nad Napoli to raptem 3 oczka, więc muszą w każdym kolejnym meczu potwierdzać swoje apetyty na obronę tytułu mistrzowskiego.
Torino dziś zapewne postawi trudne warunki, wszak są to derby, pamiętajmy jednak, że Torino obecny sezon ma dość przeciętny by nie powiedzieć słaby - obecnie na 13.miejscu. Oczywiście wiadomo, że trener Torino przebudowuje obecny zespół, wprowadza młodych zawodników, ale na pewno apetyty były większe niż spokojne utrzymanie w lidze.  
Jeśli chodzi o statystyki to Torino u siebie w tym sezonie Serie A zdobyli 21 oczek ale od 4 meczów nie potrafią wygrać. Na 21 pkt. złożyły się 5 zwycięstwa, 6 remisy i 4 porażki. Juventus natomiast na wyjeździe to najlepiej punktująca drużyna w lidze (32 pkt): 10 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki. W ostatnich 5 kolejkach na wyjeździe Juve zdobyło 13 pkt (4 zwycięstwa i remis).
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to Torino zagra bez Avelara. W Juve tych osłabień więcej bo kontuzje leczą Caceres, Chiellini, Marchisio i Dybala. Pamiętajmy jednak, że do Monachium Juve również jechało mocno osłabione a mimo to grali jak równy z równym z Bawarczykami, ba nawet byli bliscy zwycięstwa. Dziś myślę, że rywal jest słabszy to i zwycięstwo Juventus powinien osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy: Serie A

Spotkanie: Juventus - Empoli

Typ: Juventus    (-1,5 AH)

Kurs: 2.08

Godz: 20:45

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

W meczu 31 kolejki włoskiej Serie A Juventus zagra u siebie z Empoli. Juve zajmuje obecnie 1 miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 70 punktów, na które złożyło się 22 zwycięstwa, 4 remisy i 4 porażki. Tuż za nimi w tabeli znajduje się Napoli, które ma 3 punkty mniej i to między tymi drużynami rozstrzygnie się w tym sezonie walka o mistrzostwo ponieważ trzecia Roma ma już 10 punktów straty do Juve i 7 do Napoli. Natomiast Empoli uplasowało się na 11 miejscu z 36 punktami i nie ma szans walczyć o miejsce premiowane grą w pucharach, o spadek też się nie muszą raczej martwić bo mają 8 punktów przewagi nad strefą spadkową. W rundzie jesiennej Juventus wygrał na wyjeździe z Empoli 1:3, w dwóch meczach poprzedniego sezonu również wygrało Juve, obydwa mecze po 2:0. Stara Dama w meczach ligowych u siebie wygrała ostatnie 11 spotkań i moim zdaniem w tym meczu podtrzyma tę świetną passę i dopisze kolejne 3 punkty do swojego konta przybliżając się tym samym do mistrzostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie A
Data: 03.04 12:30
Spotkanie: Udinese - Napoli
Typ: Napoli
Kurs: 1.53
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz Udinese z Napoli bo obie drużyny mają postawione przed sobą poważne cele na ostatnie kolejki Serie A. Dla Udinese celem jest utrzymanie w elicie co nie będzie łatwe bo przewaga nad strefą spadkową wynosi zaledwie trzy punkty. Napoli zaś marzy o tytule mistrza Włoch co jest możliwe. Juventus wczoraj wygrał, ale jeśli drużyna z Neapolu odpowie tym samym dzisiaj to strata do drużyny z Turynu będzie wynosić tylko trzy oczka więc wszystko będzie jeszcze możliwe na siedem kolejek przed końcem. Stara Dama w następnej kolejce podejmuje na wyjeździe Milan więc już w kolejnym meczu strata punktów przez lidera jest prawdopodobna. Napoli jest w dobrej i stabilnej formie co robi z nich zdecydowanego faworyta przeciwko Udinese, które ostatnie spotkania ma bardzo przeciętne. Napoli dobrze radzi sobie na wyjazdach i aspirując na mistrzostwo powinni wywieźć trzy punkty z tego meczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie A
Godz: 15:30
Spotkanie: Atalanta - AC Milan
Typ: AC Milan i over 2.5
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Serie A - Kolejka 31 wybrałem spotkanie Atlanty z Milanem. Goście walczą o grę w europejskich pucharach, są obecnie 6pkt za promującym miejscem grę w lidze europy Interem. Łatwo nie będzie ale jeszcze 9 kolejek. Milan sezon średni, dużo remisów i 6 pozycja. Myślę że na pewno włodarze klubu wściekli i głodni gry w LE lub LM.  Atlanta dół tabeli i 6 pkt przed spadkiem. Drużyna z Bergamo w końcu wygrała ostatnio mecz ligowy pokonując u siebie Bolognę 2:0. Gospodarzom bardzo pomogły dwie czerwone kartki dla gości choć Atalanta prowadziła już wtedy 2:0 i mogła sobie pozwolić nawet na zmarnowanie rzutu karnego. Zwycięstwo to ogromna ulga dla trenera i zawodników klubu, który nie potrafił zdobyć trzech punktów od szóstego grudnia kiedy pokonał Palermo 3:0 co oznacza serię czternastu spotkań bez zwycięstwa. Sądzę więc że dzisiaj jednak to mocniejszy Milan wygra. Dodatkowym atutem jest sędzia spotkania który uwielbia dyktować rzuty karne dla bogatych i silnych klubów orza sypać czerwone kartki dla ich przeciwników %-) Włochy. Sędzią będzie Gianluca Rocchi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna serie A

Data, godzina: 03.04.2016 20-45

Spotkanie:  Inter - Torino

typ: Inter

kurs: 1.75

 buk: Unibet

 

Analiza:

W ostatnim dzisiejszym meczu  we Włoszech dojdzie do konfrontacji Interu z Torino. Zespół z Mediolanu po fatalnym poprzednim sezonie (bo tak nalezy odebrać dopiero ósme miejsce) w tym radzi sobie zdecydowanie lepiej i bardzo realnie wydaje się zająć przez nich miejsca w piątce, co daje im prawo gry w europejskich pucharach. Co prawda strata do trzeciej Romy to osiem oczek, a wiec nie mało na tym etapie rozgrywek, to jednak wątpie by Mancini do końca sezonu nie walczył o miejsce gwarantujące gre w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. W poprzedniej kolejce byli bardzo blisko zbliżenia się do Rzymian, ale pod koniec meczu pozwolili strzelić im gola na wagę remisu i tym samym utrzymaniem nad nimi dość bezpiecznej przewagi. Natomiast za plecami Interu czai się wciąż rywal zza miedzy, czyli AC Milan, który na szczęście dla Interu dziś poległ w Atalancie i tym samym nie skrócił dystansu do nich i wciąż utrzymuje się na poziomie sześciu punktów. Dzisiejsza wygrana bardzo przybliży ich do zapewnienia sobie conajmniej piątej lokaty na koniec sezonu. Dzisiejszy rywal z Turynu po bardzo dobrym poprzednim sezonie (skończyli go zaraz za Mediolańczykami) w tym grają zdecydowanie poniżej oczekiwań. Zaledwie trzynasta pozycja przed tą kolejką z kiepskim dorobkiem punktowym wciąż nie daje im pewnego utrzymania w lidze (pięć punktów przewagi nad strefą spadkową). I choć zimą wrócił do nich uwielbiany w Turynie Immobile to i tak wciąż brakuje jakości w grze Torino. Nierówno gra defensywa z Glikiem, którego zresztą dzisiaj zabraknie w składzie (kartki). Do tego nie zagra Immobile, a wyjściową parą napastników będą młody Belotti (8 goli) i Maxi Lopez (zaledwie 3 gole). Zdecydowanie lepiej wygląda sytuacja kadrowa gospodarzy, którzy wystąpią w optymalnym składzie z Icardim, Palacio, Ljajiciem, Perisicem, Mirandą i najlepszym, zaraz po Buffonie bramkarzu ligi Handonowiciem. Moim zdaniem gospodarze powinni sobie poradzić sobie z goścmi z Turynu. U siebie Inter rzadko zawodzi (wygrali dziesięć z piętnastu meczy), natomiast Torino ostatnio zupełnie straciło formę (wygrali zaledwie jeden mecz z ostatnich dziesięciu). W pierwszym meczu po golu Kondogbii minimalne zwycięstwo padło łupem podopiecznych Manciniego. Moim zdaniem dziś bedzie podobnie i zwycięstwo na swoim koncie zapiszą gospodarze. Stawiam na Inter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy - Serie A

 

1025.png?lm=1438547366 it1.png?lm=1455362686276.png?lm=1438547975

 

Spotkanie: Bologna - Verona
Typ: Bologna wygra i poniżej 2.5 bramki
Kurs: 3,75
Data i godzina: 4.04.2016 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie kończące trzydziestą pierwszą kolejkę włoskiej Serie A, pomiędzy FC Bologną a Hellasem Verona. Bologna podejmie praktycznie pogodzony już z degradacją Hellas. Gospodarze po dobrych występach na początku roku ostatnio wyraźnie spuścili z tonu, ciesząc się z bezpiecznej pozycji w środku tabeli Serie A. W efekcie w pięciu meczach nie sięgnęli po trzy punkty, trzykrotnie bezbramkowo remisując oraz przegrywając 1:2 z Interem i 0:2 z Atalantą. Hellas z kolei tylko potwierdził ostatnio, że jest najsłabszym zespołem w stawce w tym sezonie. Trzy porażki i remis pozbawiły złudzeń nawet największych fanów ekipy z Werony. Na siedem poprzednich starć obu ekip na Stadio DallAra gospodarze wygrali pięć, a jeden zremisowali. W drużynie prowadzonej przez Roberto Donadoniego nie zobaczymy dziś kontuzjowanego Matti Destro bądź co bądź najskuteczniejszego strzelca w drużynie, co na pewno nie sprzyja wielu bramkom w dzisiejszym spotkaniu, poza tym nie zagrają też pauzujący za kartki Ibrahima Mbaye i Daniele Gastaldello. Natomiast Luigi Delneri będzie musiał radzić sobie bez kontuzjowanych Rômulo i Juanito Gómeza, a także zawieszonego za kartki Ante Rebica. Oba zespoły nie grzeszyły bramkostrzelnością w ostatnich spotkaniach ligowych, więc dzisiejszego wieczoru też nie spodziewam się kanonady goli. Moim zdaniem zobaczymy jedną no maksymalnie dwie bramki, takie same odczucia mają buki gdzie wyraźnie kursy na under 2.5 lecą w dół. Ja zamierzam to wykorzystać i gram na wygraną gospodarzy, którzy na własnym obiekcie powinni sobie poradzić z czerwoną latarnią ligi oraz na poniżej 2.5 goli, bo patrząc przez pryzmat ostatnich spotkań gospodarzy zbyt dużo bramek raczej nie zobaczymy. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy - Serie A

 

6574.png?lm=1438548058 it1.png?lm=1455362686252.png?lm=1438591281

 

Spotkanie: Sassuolo - Genoa
Typ: Sassuolo wygra i powyżej 2.5 bramki
Kurs: 3,25
Data i godzina: 9.04.2016 18:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie trzydziestej drugiej kolejki włoskiej Serie A, pomiędzy US Sassuolo a FC Genoą. Dzisiejszego popołudnia na Mapei Stadium - Città del Tricolore dojdzie do bardzo interesującego starcia, gdzie gospodarze zajmujący siódme miejsce podejmą gości będących na dziesiątej pozycji w tabeli. Sassuolo nie rezygnuje z walki o Ligę Europy. Triumfy nad Lazio, Milanem i Carpi w ostatnich tygodniach pozwoliły podopiecznym trenera Eusebio Di Francesco dogonić kiepsko dysponowanych Rossonerich i na nowo uwierzyć w finisz na szóstym miejscu w tabeli. Teraz, chcąc kontynuować dobrą serię, będą musieli pokonać też Genoę. Nie powinno być o to specjalnie trudno, bo o ile rywale prezentują ładną dla oka piłkę na własnym boisku, o tyle na wyjazdach grają poniżej słów krytyki. W pięciu poprzednich spotkaniach na obiektach rywali zanotowali remis i cztery porażki, tracąc punkty choćby z Hellasem, Milanem i Chievo. W ekipie prowadzonej przez Eusebio Di Francesco nie zobaczymy dziś kontuzjowanych Luca Antei, Emanuele Terranovy, Marcello Gazzola, Francesco Magnanelli, Simone Missiroli oraz Karima Laribi. Natomiast w drużynie prowadzonej przez Gian Piero Gasperriniego nie zobaczymy kontuzjowanych a zarazem bardzo doświadczonych, kapitana zespołu Nicolása Burdisso oraz napastnika Gorana Pandeva, co wydaje się być sporym osłabieniem. Pomimo sporej ilości kontuzji to jednak dobrze dysponowane i bardziej zmotywowane Sassuolo powinno dziś wygrać. A więc zanosi się na trzeci kolejny triumf gospodarzy na własnym obiekcie nad oponentami z Genui. Jako, że na pięć dotychczasowych spotkań pomiędzy obiema drużynami tylko raz padło mniej niż trzy bramki, stawiam, że dziś tych goli też nie powinno zabraknąć i over jak najbardziej powinien wejść. Dla mniej odważnych typ na czystą jedynkę też jak najbardziej się broni. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Roma-Bologna
Typ: BTS
Kurs 2.25
Buk bet 365
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym drużyna As Romy przed swoja publicznością podejmowała będzie ekipę Bologny, goście na chwilę obecną są na 12 pozycji z dorobkiem 36 punktów na swoim koncie, raczej nie są zagrożeni w obecnym sezonie spadkiem bowiem mają już kilka punktów przewagi nad najgorszymi zespołami Serie A, ale ostatnie ich ligowe spotkania to 6 meczów bez chociażby jednej wygranej 3 remisy oraz 3 porazki , ekipa gospodarzy natomiast do drugiego w lidze Napoli tracą tylko 4 punkty , drugie miejsce zapewnia udział w przyszło rocznej Lidze Mistrzów bez potrzeby rozgrywania kwalifikacji i według mnie to gospodarze tutaj muszą zagrać o komplet punktów, goście raczej zagrają na luzie,ale myślę że stać ich będzie na strzelenie w tym meczu chociażby jednej honorowej bramki, Gospodarze na swoim stadionie w obecnym sezonie rzadko traca punkty, do tej pory zagrali przed swoją publiką 15- krotnie notując w tym czasie 10 zwycięstw, 4 remisy oraz jedną porażke, liczę iż w dniu jutrzejszym dopiszą 11 wygraną w obecnym sezonie, mój typ na to spotkanie to wynik 3:1 dla zespołu ze Stolicy kraju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy (Serie A)
Godz: 20:45
Spotkanie: Roma - Bologna
Typ: Roma AH -1 (dwudrogowo)
Kurs: 1.48
Bukmacher: Unibet

 

Analiza: 

Przed nami ostatni mecz Serie A. Rzymianie wypadli już z walki o mistrzostwo po wspaniałej szarży Juve, ale są na 3. pozycji i mają widok na lokatę wicelidera. Ostatnio mieli okazję postrzelać trochę bramek i nie jest to przypadek. Dużo indywidualności, szybkie operowanie piłką - to musi się kończyć okazjami. Przeciwko Palermo oddali aż 25 strzałów i wygrali 5:0. Wyjazdowe zwycięstwo nad lokalnym rywalem (4:1) również robi wrażenie, bo Lazio jest ekipą własnego boiska. Z mocarzami z Madrytu dwukrotnie przegrali. ale nie pozostawili plamy. Strzelają (razem z Napoli) najwięcej bramek w lidze, a na Stadio Olimpico przegrali tylko raz w 15 grach. Nikt nie pauzuje, a w kadrze prawdziwy dobrobyt.

Bologna ugrała już kilka ważnych punktów, sprawiła kilka niespodzianek i jest blisko utrzymania. Kontynuuje jednak kiepską serię - poprzednie zwycięstwo zanotowała 14. lutego, a zeszłe 3 potyczki to same porażki. Rossoblu zagrają z kontry, ale kto ma wykańczać akcje jeśli nie wystąpi dwóch podstawowych napastników? Kontuzjowany M. Destro (8 goli) oraz pauzujący za kartki E. Giaccherini (6 bramek) nadają ton ofensywnym poczynaniom ekipy. Nie wróżę im sukcesu przeciwko rozpędzonej Romie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna -Włochy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Juve-Palermo
Typ:BTS
Kurs: 3.00
Bukmacher:bet365
Analiza: Na niedzielne popołudnie dla mnie najpewniejszym spotkaniem do zagrania będzie rywalizacja zespołu Turyńskiego Juventusu z zespołem Palermo, gospodarze z Turynu są na chwilę obecną na pozycji lidera w serie a i mają 6 punktów przewagi nad drugim w lidze zespołem z Neaplou, goście natomiast w tym sezonie walczą o zostanie w lidzę ,mają 3 pozycję od końca i na pewno spoczywa tutaj na nich ogromna presja żeby coś ugrać na stadionie znacznie wyżej notowanego Juventusu. W ostatnich 3 sezonach na tym stadionie za każdym razem zespołem lepszym była " Stara Dama" która wygrywała zawsze do 0 , Palermo nie potrafiło ostatnio na tym boisku zapunktować chociażby jeden raz, ogólnie Juve u siebie na stadionie niezwykle rzadko traci ligowe punkty , w tym sezonie oprócz 1 porażki i dwóch spotkań zremisowanych zanotował 12 wygranych, moim zdaniem tu goście nie będa mieli za dużo do powiedzenia bowiem Juve tym spotkaniem będzie chciał zbliżyć się do mistrzostwa w obecnym sezonie, mój typ to wynik 3:1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...