Skocz do zawartości

[Zamknięty] Primera Division


barcatom1

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt
Typ: Powyżej 2,5 i obie strzelą
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Może kurs nie jest jakiś ambitnie wysoki ale 90% daje szans, że ten typ będzie na plus. Obie ekipy mega ofensywne, nastawione na atak a z drugiej strony obie ekipy mają problemy w obronie.
Ostatnie 11 spotkań między obiema drużynami Barcelona jako gospodarz w każdym meczu były gole z obu stron.
Barcelona w słabiutkiej formie, wiadomo derby rządzą się swoimi prawami ale stawiać na Barcelonę po kursie 1,80 ...Moim zdaniem śmieszne.. Nie wiem kto te kursy wystawia ale nie moja sprawa.
Wiadomo Real trochę osłabiony brak G. Bale, T. Kroos i A. Morata to są spore osłabienia ale Real ma bardzo dobrą ławkę rezerwowych i jest ich kim zastąpić może nie w 100% ale w 80/90%. W Barcelonie brak jest jedynie J. Alby natomiast po kontuzji wraca A. Iniesta i nie wiadomo czy będzie On przygotowany świetnie... wiadomo brak rytmu meczowego daje swoje, również Neymar miał jakieś problemy nie wiem na ile to prawda ale gdzieś czytałem, że nie był pewny występu w Gran Derbi. Można tak wymieniać sporo zawodników którzy nie są w formie, z jednej i z drugiej strony.
Real ma już 6 punktów przewagi nad Barceloną i to też odzwierciedla ich formę, może Real nie wygrywa przekonująco ale Barcelona traci punkty, Real nie.
Mecz pewnie będzie się toczył z przewagą Barcelony, to Ona będzie miała większy % posiadania piłki ale Real to przede wszystkim zabójcze kontr ataki. Stawiam na wysoki remis 2:2 i będę zadowolony.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Primera Division

Spotkanie: CD Leganes - Villarreal CF

Typ: 2

Kurs: 2.70

Godz: 18:30

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

 

Gdy opadną już nieco emocje związane z El Clasico na boisko Municipal de Butarque w Leganés wybiegną jedenastki Leganes i Villarreal. Wydaje się, że faworytem tego spotkania wydają się być piłkarze gości, choć nie da się ukryć, że w ostatnim okresie Villarreal jest w dołku co odbija się na wynikach. Z drugiej strony dziś mierzą się z beniaminkiem, który też niczym nie zachwyca i wydaje się, że jest to idealny moment na przełamanie swojej niemocny. 

Niemocy, która już trochę trwa bowiem Villarreal w 4 ostatnich meczach przegrał 3 razy (raz wygrał z Eibar). Dodatkowo na wyjazdach Villarreal nie potrafi wygrać już od 4 spotkań (2 remisy i 2 porażki). Dlaczego więc dziś ma nastąpić przełamanie? Wydaje się, że i Leganes jest dalekie od wysokiej formy ale też nie oszukujmy się jest to zespół, który czysto piłkarsko jest słabszy od Villarreal. Dodatkowo same statystyki nie przemawiają za Leganes, owszem ostatnio wygrali z Osasuną ale był to raczej pojedynczy przypadek bowiem w 12 ostatnich meczach o stawkę 9 przegrali i 3 razy wygrali. Ponadto słabo wypada ten zespół przed własną publicznością: zwycięstwo, remis i 4 porażki. 

Warto też przed tym meczem zwrócić uwagę na sytuację kadrową obu ekip. W Leganes jest bowiem sporo kontuzji: Marin (LO, 5/0), Szymanowski (LN 10/3), Diego Rico (LO 11/1), Ibanez (PN 5/2), Serantes (Br, 13/0) i Kone (N, 5/0). W drużynie Villarreal natomiast poza kadrą są: Soldado (N), N'Diaye (DP, 11/1), Cheryshev (LN 13/0) i Bruno Soriano (DP, 19/4). 

Podsumowując uważam, że Villarreal ma na tyle potencjału i możliwości, że w końcu serią słabszych spotkań zostanie przerwana. Myślę, że dzisiejszy rywal tj. Leganes jest idealnym przeciwnikiem na przełamanie bowiem sami słabo się spisują w lidze i przede wszystkim beniaminek jest kadrowo słabszy od Villarreal. Myślę, że warto spróbować zagrać po takim kursie na zwycięstwo gości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie La Coruna - Real Sociedad
Typ: over 2.5 gola
Kurs 2.25
Buk : OddsRing
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie , które zakończy nam 14 kolejkę spotkań w Hiszpańskiej Primera Divison, będący na 6 pozycji w ligowej klasyfikacji Real Sociedad San Sebastian pojedzie na wyjazdowe spotkanie do zespołu Deportivo la Coruna , które po 13 rozegranych spotkaniach zajmuję dopiero 17 lokatę . Goście przed pierwszym gwizdkiem sędziego są stawiani w tym spotkaniu w roli delikatnego faworyta do zdobycia kompletu punktów, bowiem jak na razie to oni w lidze jak i pucharze spisywali się lepiej niż gospodarze . Deportivo nie wygrało swojego spotkania od 01.10.2016 więc morale w klubie są niezbyt wysokie , ale plusem jest to że jest to drużyna która strzela bramki, więc można pograć na nią bts lub over. Goście natomiast w poprzednich 6 spotkaniach ligowych jak i pucharowych zanotowali 5 wygranych oraz 1 remis , grali między innymi z ekipami Barcelony oraz Atletico , strzelali również bramki w ostatnich 9 meczach , myślę że w tym meczu bramki wpadną, stawiam również na wygraną zespołu gości oraz dokładny wynik 0:1 do połowy oraz 1:2 po 90 minutach tej rywalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 13:00
Spotkanie Osasuna-Barcelona
Typ: over 3.5
Kurs 2.00
Buk : UniBet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym osasuna na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę FC Barcelony, goście w tym sezonie grają poniżej oczekiwań swoich jak i swoich kibiców, bowiem co prawda zapewnili sobie zwycięstwo w grupie Ligi Mistrzów ,ale w lidze Hiszpańskiej są za zespołem Madryckiego Realu, w poprzedniej kolejce gdzie żeby nawiązać walkę musieli wygrać z zespołem "Królewskich" oni tylko podzielili się punktami i ich strata do Lidera wynosi w tym momencie 6 punktów , Barcelona z zespołem Osasuny zagra przede wszystkim o przełamanie w lidze bowiem nie wygrała spotkania w Primera Divison od 3 kolejek, Wszystkie spotkania kończyła podziałami punktów . Osasuna natomiast w lidze jest na ostatniej pozycji , zdobyła zaledwie 7 punktów i dla mnie jest zdecydowanym kandydatem do spadku w obecnym sezonie , o dziwo znacznie lepiej radziła sobie do tej pory w meczach na obcych stadionach u siebie ekipa z Pampeluny zdobyła tylko 2 punkty , strzeliła zaledwie 4 bramki, straciła ich aż 12. Według mnie ekipa przyjezdnych spokojnie tutaj komplet punktów zdobędzie, stawiam na 0:2 do połowy oraz 0:5 po 90 minutach tej rywalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie Bilbao-Celta
Typ: bts
Kurs 1.83
Buk : unibet.jpg
Analiza: Spotkanie pomiędzy drużynami Athleticu Bilbao oraz Celty Vigo zakończy nam 16 serię spotkań w Hiszpańskiej ekstraklasie piłkarskiej. Gospodarze są tutaj delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów po pierwsze są wyżej w ligowej klasyfikacji (miejsce 7 zdobyli do tej pory 23 punkty ) po drugie grać będą przed własną publicznością , gdzie w poprzednich 9 spotkaniach ligowych oraz pucharowych zanotowali 8 wygranych oraz 1 podział punktów, więc bilans mają rewelacyjny. Goście natomiast zdobyli do tej pory 2 oczka mnie,ale tabela La liga jest tak ciasna że są dopiero na pozycji 13 . Na wyjazdach idzie im średnio w 7 spotkaniach zanotowali tylko 1 zwycięstwa 3 remisy oraz 3 porażki, poza tym traca sporo bramek, tylko ostatnie 4 spotkania wyjazdowe i aż 12 straconych goli, dlatego ja w tym spotkaniu celuje w over 0,5 gola już do połowy spotkania , bowiem myślę że tak ofensywnie usposobione drużyny nie będą się w takim meczu bronić. Myślę że wynik 1:0 do połowy oraz 2:1 po 90 minutach spotkania jest jak najbardziej realny, tak też postawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie Sociedad-Sevilla
Typ: bts
Kurs 1.62
Buk Bet 365
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Realu Sociedad na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Sevilli. Gospodarze moim zdaniem są delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów przed własną publicznością , Sevilla na wyjazdach nie potrafi ustabilizować swojej formy i często grywa na słabym poziomie, gospodarze natomiast ostatnio na swoim stadionie nie popełniają błędów oraz wpadek tak w lidze Hiszpańskiej jak i pucharze króla jest to ekipa która nie poniosła porażki od końca sierpnia tego roku, kiedy to przegrali z zespołem Madryckiego Realu , następnie notowali 9 kolejnych spotkań u siebie bez porażki , zremisowali 3 razy i wygrali 6 spotkań , grali między innymi z zespołami Barcelony, Atletico Madryt, Villarealu oraz Valencii, żadna z tych ekip tutaj nie wygrała, Sevilla również nie potrafi na tym boisku wygrać już od roku 2011 i myślę że w obecnej formie to gospodarze powinni w tej kolejce sięgnąć po komplet punktów, stawiam na wynik 2:1 lub 3:2 po 90 minutach tej rywalizacji, liczę również na bramki w tym spotkaniu bowiem przecież obie ekipy grają do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania ( Primera Division )
Spotkanie: RCD Espanyol - Deportivo de La Coruña
Typ: 1 :minus: wynik 1:1
Kurs: 2.05
Data: 06.01.2016
Godzina: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na 17 kolejkę ligową hiszpańskiej Primera Division.

W spotkaniu rozpoczynającym kolejną kolejkę Primera Division na Estadi Cornellà-El Prat zmierzą się ze sobą miejscowy Reial Club Deportiu Espanyol de Barcelona a zespołem gości będzie drużyna Real Club Deportivo de La Coruña.

RCD Espanyol w tym sezonie ligowym w swoich 16 spotkaniach zdobył 22 punkty co daje obecnie 9 pozycję w tabeli zaś Deportivo de La Coruña zgromadziło 16 oczek w swoich 16 meczach co plasuje ich na 15 miejscu w tabeli hiszpańskiej Primera Division.

Gospodarze u siebie w tym sezonie grają nieźle gdzie 2 razy wygrali, 4 zremisowali i 2 razy przegrali natomiast goście w delegacjach bardzo słabo 3 remisy i 5 porażek.

Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo RCD Espanyol który u siebie potrafił zremisować z Bilbao oraz Villarreal a z zespołami pokroju ich dzisiejszego rywala wygrywa zaś Real Club Deportivo de La Coruña na wyjazdach tragicznie i nie wygrali jeszcze spotkania remisując nawet z bardzo słabą Granadą do tego nie potrafią grać na Estadi Cornellà-El Prat w Barcelonie i moim zdaniem to się po tym meczu nie zmieni.

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 18:30
Spotkanie Las Palmas - Gijon
Typ: 1
Kurs 1.70
Buk William Hill

 

Las Palmas jutro o godzinie 18:30 w meczu na własnym boisku podejmie Gijon. Gospodarze od trzech spotkań nie potrafii wygrać . Dwa remisy i ostatnia porażka z Atl. Madryt 0-1. W konsekwencji w lidze zajmują dziesiąte miejsce. U siebie nie przegrali jeszcze ani jednego meczu. cztery wygrali i cztery zremisowali. Jutro będą grać z jednym z najslabszych zespołow w lidze. Gijon zajmuje odpowiednio osiemnaste miejsce z zaledwie dwunastoma punktami na koncie. Tragiczny bilans wyjazdowy bo nie wygrai jeszcze ani jednego spotkania na boisku rywai daje im miano najgorszej w lidze druzyny w meczach wyjazdowych. O wygranych,dwa remisy i sześć porażek. Do tego przyjadą bardzo osłabieni . Nie zagra pięciu ważnych zawodników. Sa to: Gomez,Lora,Burgui,Castro i Amorebietta. 

Las Palmas sa ekipą dużo lepszą i wszystko jutro przemawia za nimi. Trzymamy kciuki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 12:00
Spotkanie Bilbao-Alaves
Typ: 1
Kurs 1.62
Buk Bet 365
Analiza: Na jutro postanowiłem wybrać spotkanie z Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Athletic Bilbao na swoim stadionie podejmowała będzie beniaminka z Alaves. gospodarze na chwilę obecną znajdują się na 7 pozycji w ligowej klasyfikacji, na swoim koncie zgromadzili 26 punktów w 16 kolejkach , głównym problemem gospodarzy są ich spotkania wyjazdowe, jednak u siebie grają bardzo dobrze, rzadko popełniają wpadki, w poprzednich 12 kolejkach grając przed wlasną publicznością nie przegrali ani razu zanotowali w tym czasie 11 zwycięstw oraz 1 remis , pokonali między innymi drużynę Sevilli, Valencii , Barcelony oraz Villarealu, myślę że goście którzy są zespołem znacznie slabszym,ale mającym sporo szczęscia w tej kolejce nie będą mieli większych szans na zdobycie jakichkolwiek ligowych punktów, ja postawiłbym na wygraną zespołu gospodarzy do połowy oraz po 90 minutach tego spotkania, stawiam na wynik 1:0 do przery oraz 3:1 na koniec spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 16:15
Spotkanie Barcelona-Las Palmas
Typ: bts
Kurs 1.95
Buk bet 365
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w Hiszpańskiej ekstraklasie piłkarskiej w którym broniąca tytułu Barcelona na swoim stadionie podejmowała będzie druzynę Las Palmas, goście niespodziewanie w środku tygodnia pokonali na wyjeździe drużynę Madryckiego Atletico strzelając zespołowi ze stolicy Hiszpanii aż 3 bramki, nie awansowali dalej ,ale na pewno pokazali charakter i że trzeb na nich uważać , w żadnym wypadku nie wolno lekceważyć tej ekipy. Las Palmas zazwyczaj bramki w spotkaniach wyjazdowych strzela, myślę że tak też będzie w tym meczu, bowiem zawsze Barcelonie bramki wbijało pomimo nie do końca korzystnych wyników . Barcelona natomiast na tygodniu grała z zespołem Athleticu Bilbao , wygrała 3:1 i po porażce 2:1 w pierwszym meczu rozegranym na stadionie w Bilbao awansowała do dalszych gier, w tym meczu faworytem są na pewno gospodarze którzy muszą gonić Madrycki real, który pomimo jednego spotkania rozegranego mnie ma i tak 5 punktów więcej niż Barcelona, moim zdaniem w tym meczu wpadnie sporo bramek, liczę iż w obu połowach wpadnie co najmniej po 2 gole, stawiam na wynik 2:0 do połowy oraz 4:1 po 90 minutach tej rywalizacji, mam nadzieje że goście którzy potrafią zagrać do przodu nie zabiją tego spotkania swoją grą ofensywną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Hiszpania – LaLiga)
Mecz: Malaga – Real Sociedad

Typ: liczba bramek w meczu  – over 2,5

Kurs: 2,06

Bukmacher: OddsRing

Data: 16.01.2017  godz: 20:45

 

Analiza:

 

W ostatnim spotkaniu osiemnastej kolejki LaLiga spotkają się Malaga i Real Sociedad. Zapowiada się ciekawe spotkanie, w którym trudno wytypować zwycięzcę, bowiem oba zespoły cechują się mało stabilną formą. Za to z dużym prawdopodobieństwem można zakładać że padnie dziś wiele goli, bo oba zespoły lubią ofensywną grę i często biorą udział w, jak mówią Hiszpanie, goleadach.

Malaga zdecydowanie lepiej czuje się na własnym boisku, na którym zdobyła większość swoich punktów. Tutaj gra ofensywnie, z polotem i strzela wiele goli. Po ośmiu meczach ma bilans bramek 18:11, a więc 3,6 gola na mecz. Zwracają uwagę takie wyniki jak 4:3 z Deportivo, 3:2 z Gijon czy 4:0 z Leganes. W ostatnich meczach zespół miał duże problemy w defensywie, przegrał w lidze na wyjazdach 1:3 z Celtą Vigo i 1:4 z Sevillą, a nawet u siebie w Pucharze Króla 3:4 z Cordobą.

Real Sociedad gra nierówno, bardzo dobrze zaprezentował się w meczach pucharowych z Villrrealem, a w międzyczasie przegrał u siebie z Sevillą 0:4. Na wyjazdach ogólnie gra nieźle, a przede wszystkim odważnie i bezkompromisowo. Na osiem ligowych wyjazdów po cztery razy wygrywali i przegrywali, a bilans bramkowy tych spotkań wynosi 13:13, co daje ponad trzy gole na jedno spotkanie.

Spotykają się dwa zespoły lubiące ofensywną grę i myślę, że nie będzie dziś wiele piłkarskich szachów a otwarta walka o trzy punkty. W poprzednim sezonie na La Rosaleda gospodarze wygrali 3:1 i myślę że zbliżona liczba bramek jest realna także dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Primera Division
Data: 20.01.2017
Godz: 20:45
Spotkanie: UD Las Palmas - Deportivo de La Coruña
Typ: UD Las Palmas
Kurs: 2.05
Bukmacher: WilliamHill

 

Zapraszam do Hiszpanii gdzie odbędzie się 19 seria gier tamtejszej Primera Division.

W ciekawym spotkaniu na Estadio Gran Canaria zmierzą się ze sobą miejscowe Unión Deportiva Las Palmas a w gościach pojawi się ekipa Real Club Deportivo de La Coruña.

Gospodarze w tym sezonie ligowym zagrali 18 spotkań w których zdobyli 24 oczka co daje obecnie 10 lokatę w tabeli ligowej natomiast goście w swoich 18 meczach zdobyli 18 punktów i plasują się obecnie na miejscu 15.

UD Las Palmas w tym sezonie ligowym na swoim terenie 5 zwycięstw oraz 4 remisy z bilansem bramkowym 17-8 zaś Deportivo de La Coruña w delegacjach 4 remisy oraz 5 porażek i bilans bramkowy 8-18.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy na Estadio Gran Canaria grają bardzo dobrze o czym świadczy między innymi remis z Celtą Vigo oraz wygrana z Bilbao natomiast goście w delegacjach bardzo słabo i dużo traconych bramek co nie wróży im dobrze z tak grającym przed swoimi kibicami zespołem Unión Deportiva Las Palmas.

 

:minus: wynik 1:1

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie Deportivo-Betis Sevilla
Typ: bts
Kurs 2,12
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie które rozpocznie nam 21 kolejkę Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej , Deportivo La Coruna na swoim stadionie podejmowało będzie drużynę Betisu Sevilla, ekipa gospodarzy po 20 kolejkach zajmuje 16 pozycję z dorobkiem zaledwie 19 punktów na swoim koncie , nad strefa spadkową gospodarze mają tylko 6 punktów przewagi, nie wygrali meczu od 4 kolejnych spotkań , a ich bilans na swoim stadionie w sezonie 2016/2017 to 9 spotkań 4 wygrane 2 remisy oraz 3 porażki, 14 zdobytych punktów , jesli wliczymy spotkania pucharowe to gospodarze nie przegrali przed własną publicznością ani jedno z 5 poprzednich spotkań, z czego 3 wygrali i 2 razy zremisowali. Goście po 20 kolejkach mają 4 punkty więcej i są na 13 pozycji w Primera Division, w tym spotkaniu moim zdaniem ekipa gospodarzy jest delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów ,ale tylko dlatego iż grać będą na swoim stadionie a Betis na wyjazdach w tym sezonie zdobył zaledwie 6 punktów . Obie ekipy w tym spotkaniu bramki powinny zdobyć , 4 kolejne spotkania tych ekip na tym stadionie właśnie tak się kończyły iż obie druzyny strzelały co najmniej po 1 bramce, tutaj myślę że over 1.5 gola można brać w ciemno, mój typ na dokładny wynik to albo remis po 1 , albo jak gospodarze się postarają to powinni wygrać 2:1, nie licze iż któraś z ekip wygra tutaj z handicapem bowiem mecz zapowiada się wyrównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna,Hiszpania,Primera Division

Godzina:20:45

Spotkanie:Granada-Las Palmas

Typ: x2

Kurs:1,40

Bukmacher: Bet365

 

6 lutego w poniedziałek o 20:45 w 21 kolejce zmierzą się zespoły Granady i Las Palmas. W obu zespołach bez wartej uwagi osłabień dlatego przechodzimy odrazu do dyspozycji . Gospodarze zdobyli zaledwie 10 pkt na 60 możliwych co daje im istatnie 20 miejsce . Zaledwie 1 wygrana, 7 remisów i 12 porażek . Bilans bramkowy fatalny 16-44.Ostatnia i jefyna wygranlidze idze 6 kolejek temu.U siebie 1-4-4. Goście to solidna drużyna która zgromadziła 28 pkt wygrywając 7 razy ponadto 7 meczy remisując i 6 przegrywając . Strzelili jak isyracili po 31 bramek. Las Palmas to zespol bardzo równy i stabilny . Mój typ to x2.Dla mnie faworytem dsą goście jednak oba zespoły sporo remisują tym bardziej że gramy w Granadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Godz: 18:30
Spotkanie: Real Sociedad - Osasuna
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 3,10
Bukmacher: sportingbet.jpg
Analiza:

Czyżby Osasuna się zaczynała budzić i walczyć w utrzymaniu się w lidze? Zobaczymy ale wydaje mi się, że dzisiaj nie zdobędą nawet jednego punktu.
Po 1 grają na bardzo trudnym terenie gdzie mają problemy z wygraniem takie drużyny jak Barcelona, Real czy Atletico (akurat Real wygrał dosyć łatwo w tym sezonie 3:0 ale już Atletico przegrał 2:0 a Barcelona zremisowała 1:1).
Sociedad przegrał zaledwie 2 razy u siebie w tym sezonie w lidze natomiast wygranych miał aż 6 + 2 remisy.
Osasuna na wyjeździe wygrała tylko 1 mecz a przegrała aż 5 krotnie + 3 remisy.
Co prawda ostatnie 5 meczy to 1 porażka ale po jakim pięknym meczu 3:4 z Sevillą i 4 remisy 1:1 z Malagą, 1:1 z Granadą, 3:3 z Valencia i 0:0 w pucharze z Eibar.
W lidze dzieli ich przepaść ponieważ Sociedad zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 35 punktów i jeśli wygrają awansują na 5 lokatę i zbliżą się do 4 miejsca już na 1 oczko. Osasuna zajmuje 19 - przed ostatnie miejsce z dorobkiem 10 punktów, do miejsca gwarantującego utrzymanie tracą już aż 8 punktów oczywiście zmniejszy się ta strata jeśli dziś wygrali by co nie wierzę w to.
Mimo wszystko Osasuna ma mało do stracenia a wiele do zyskania w takich meczach i muszą atakować co da im zapewne parę sytuacji na strzelenie bramki co mogą wykorzystać bo widzimy, że ostatnio w przodzie nie wygląda to aż tak źle co innego obrona... Obrona jest fatalna i tacy piłkarze jak: W. Jose, Juanmi, Oyarzabal czy C. Vela będą wchodzić jak w masło w ta obronę.
Jeśli tego meczu Sociedad nie wygra będzie to dla mnie sporą niespodzianką. Mój typ to 2:1 bądz 3:1.
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Spotkanie: Granada - Las Palmas
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,70
Bukmacher: bet365.jpg
Analiza:

Moim zdaniem warto grać w tym meczu na bramki.
Po 1 to wyniki bezpośrednie wskazują, że obie drużyny potrafią strzelać bramki w starciu między obiema drużynami, ostatnie ich wyniki to: 1:5, 3:2, 1:4, 5:2 i 1:1. Oczywiście ten wynik 1:5 to był wynik z tego sezonu gdzie Las Palmas podejmował u siebie ekipę Granady ogrywając go pewnie i gładko 5:1, goście wtedy nie mieli nic do powiedzenia.

Dziś grają u siebie i liczą na rewanż ale czy to będzie udany rewanż? Śmiem wątpić, Granada to jest główny faworyt do spadku. Zdobyli Oni do tej pory zaledwie 10 punktów i już teraz tracą aż 8 punktów do miejsca bezpiecznego. Las Palmas jest na 11 miejscu z dorobkiem 28 punktów.
Las Palmas w okienku zimowym dokonało 2-óch bardzo poważnych wzmocnień w przodzie, doszedł Jese z PSG i Halilović młody Chorwat. Granada wypożyczyła A. Ramos z Dortmundu.
Więc widzimy, że obie ekipy wzmocniły się w przodzie, tył pozostawili bez wzmocnień a wiadomo, że obie ekipy obronę mają słabą. Granada aż 44 gole stracone Las Palmas zaś 31 stracili bramek.
Minimalnym faworytem w tym meczu są moim zdaniem goście ale to Granada potrzebuje tych punktów jak powietrza dlatego to gospodarze będą gryźć trawę aby ugrać w tym meczu komplet punktów.
Moim zdaniem obie drużyny strzelą po 1 bramce spokojnie.
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie Espanyol-Real Sociedad
Typ: bts
Kurs 1.94
Buk UniBet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie które rozpocznie nam 22 serię spotkań w Hiszpańskiej ekstraklasie piłkarskiej. Drużyna Espanyolu Barcelona na swoim obiekcie podejmowała będzie drużynę Realu Sociedad San Sebastian, ciężko w tym spotkaniu wytypować faworyta do zdobycia kompletu punktów, więc ja postanowiłem zagrać tutaj na bramki. Goście zajmują wysokie 5 miejsce z dorobkiem 38 oczek na swoim koncie, na wyjazdach zagrali do tej pory 10-krotnie notując 5 wygranych oraz 5 porażek, jest to jeden z lepszych wyników w lidze bowiem pod względem spotkań wyjazdowych zajmują 6 pozycję, gospodarze o dziwo na wyjazdach również nieźle punktuje. Gospodarze są dopiero na 8 pozycji i tych punktów ugrali o 6 mniej do tej pory. W tym meczu jednak liczę na bramki, bowiem obie ekipy strzelają ich dosyć sporo. Gospodarze na swoim stadionie w 11 spotkaniach 17 strzelonych oraz 13 straconych , Sociedad na wyjazdach bilans 15 zdobytych 16 straconych w 10 meczach . Goście w każdym ze swoich 10 meczy wyjazdowych pokrywali over 1.5 gola, gospodarze na swoim stadionie w 11 kolejkach zanotowali 9 razy over 1.5 gola, więc myślę że ten tym ma wielkie szanse aby wszedł. Myślę że spokojnie oba zespoły strzelą tutaj po jednej bramce a może więcej, stawiam na dokładny wynik 2:2 po 90 minutach tej rywalizacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Spotkanie: Osasuna - Real Madryt
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 2,40
Bukmacher: sportingbet.jpg
Analiza:

Przed nami mecz pomiędzy Osasuną - zamykającą tabelę z dorobkiem zaledwie 10 punktów a Realem Madryt liderem ligi z dorobkiem 46 punktów + 2 mecze zaległe. Faworyt jest tylko jeden i niepodważalny.
Osasuna ostatnio troszkę jak by odżyła, może jeszcze nie wygrywają meczy ale już nie przegrywają aż tak wysoko, na ostatnie 6 meczy 4 remisy i 2 porażki ale po walce i po dobrym meczu 3:4 z Sevillą i 2:3 z Realem Sociedad.
W ekipie gospodarzy jest paru zawodników kontuzjowanych - D. Digard, M. Fernandez, M. Flano, R. Torres i oni na pewno dzisiaj nie zagrają N. Vujadinovic prawdopodobnie nie zagra.
Jeśli chodzi o Real na 6 ostatnich meczy tylko 2 spotkania wygrali 2 remisy i 2 porażki 1:2 z Celtą Vigo i 1:2 z Sevillą remisy to 3:3 z Sevillą i 2:2 z Celtą Vigo natomiast wygrane to 2:1 z Malagą i 3:0 z Realem Sociedad.
Jeśli chodzi o kontuzje to T. Kroos nie zagra w tym meczu i prawdopodobnie G. Bale, L. Modric i D. Carvajal.
Real w środę gra w lidze mistrzów z Napoli i na pewno ten mecz jest teraz priorytetem ale myślę, że nie odpuszczą sobie też ligi i tego meczu gdyż Barcelona jest już za Realem tylko o 1 punkt i muszą zrobić sobie przewagę.
Myślę też, że spore są szanse na to, że Osasuna strzeli w tym meczu gola dlatego stawiam na gości + obie strzelą.
Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Spotkanie: Las Palmas - Sevilla
Typ: obie strzelą + powyżej 2,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365.jpg
Analiza:

Przed nami mecz pomiędzy rewelacyjną u siebie Las Palmas, która jeszcze u siebie nie doznała porażki - 6 zwycięstw 5 remisów 0 porażek, zajmują Oni 11 miejsce w tabeli ponieważ u siebie a na wyjeździe to niebo a ziemia a Sevillą która zajmuje 3 miejsce w lidze i jeśli wygrają dziś będą tracić zaledwie 2 punkty do 2 Barcelony.
Tak jak wcześniej wspomniałem Las Palmas to przede wszystkim gra u siebie na wyjeździe wygrali tylko 1 spotkanie, za to nadrabia u siebie. Strzelają sporo bramek średnia prawie 2 gole na mecz, 21 na 11 meczy + tracą prawie 1 gola średnio na mecz 10 na 11 meczy.
Jeśli chodzi o Sevillę na wyjeździe to w tym sezonie o niebo lepiej spisują się, pamiętamy doskonale poprzedni sezon gdzie wygrali chyba 1 czy 2 spotkania w całej lidze tylko. Teraz już mają 5 zwycięstw na wyjeździe, strzelają równo 2 bramki na mecz 22 na 11 spotkań, tracą prawie 1,5 bramki na mecz 17 na 11 spotkań.
Pierwszy mecz pomiędzy obiema drużynami wygrali gospodarze tamtejszego meczu czyli Sevilla 2:1 lecz do 89 minuty przegrywali 0:1. Sevilla gra w lidze mistrzów w środę więc też to może być spory plus dla Las Palmas.
Mój typ na ten mecz to obie strzelą + powyżej 2,5 gola. Wydaje mi się bardzo dobra opcja bo nie mam pojęcia kto wygra ten mecz, lecz wydaje mi się, że sporo bramek obejrzymy.
Las Palmas wzmocniła się w okienku zimowym kupując Jese z PSG oraz Halilovica i teraz ich przód wygląda rewelacyjnie - Jese, Halilovic, Livaja, Boateng, Viera to może być postrach całej ligi jeśli się jeszcze dograją.
Sevilla nie ma co mówić, rewelacja tego sezonu, grają piękną piłkę, strzelają mnóstwo bramek również tracą brami.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 18:45
Spotkanie: Valencia - Real Madryt
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365.jpg
Analiza:

Przed nami mecze zaległy pomiędzy Valencia a liderem Realem Madryt. Gospodarze tego pojedynku zajmują bardzo słabą 15 lokatę z 23 oczkami, to jest aż o 29 punktów mniej niż Real Madryt.
Valencia to chyba największe rozczarowanie w tym sezonie w Hiszpanii, grają bardzo słabo oczywiście jak na ich możliwości.

Zacznę o brakach kadrowych na to spotkanie:
Valencia - S. Mina, M. Montoya, Rodrigo
Real - M. Asensio, F. Coentrao, Danilo, M. Diaz, Pepe i prawdopodobnie S. Ramos

Co najważniejsze w końcu G. Bale wrócił do kadry Realu, wszedł na pare minut i już zapisał się na listę strzelców, w dobrej formie jest J. Rodriguez, którego już wszyscy spisali na straty, Casemiro kapitalna forma.
Real musi zdobywać 3 punkty w takich meczach, z rywalem który jest w dołku. W weekend czeka ich bardzo trudny pojedynek z Villarreal potem wyjazd do Napoli, a Barcelona traci już tylko 1 oczko do Realu oczywiście + 2 mecze ma Real zaległe, dlatego musi wygrać aby tą przewagę utrzymać.
Valencia prócz ostatniej wygranej z Athletic Bilbao 2:0 o dziwo łatwa wygrana to poprzednie mecze - 0:0 z Betis, 0:4 z Eibar, 1:3 z Las Palmas. Te wyniki nie napawają optymizmem zawodników jak i kibiców.
Wiadomo, że mecze między obiema drużynami od dawna były bardzo wyrównane i pełne bramek. Valencia zagra w tym spotkaniu zapewne dużo bardziej zmobilizowana niż w poprzednich meczach ale czy to wystarczy? nie sądzę, liczę na świetny mecz z obu stron z dużą ilością goli lecz po 90 minutach Real zgranie 3 bardzo ważne punkty.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valencia - Real Madryt godz. 18:45

typ: over 3,5

kurs: 2,18 

Buk: Unibet

 

Dziś w zaległym spotkaniu Primera Division , Valencia podejmie Real Madryt. Faworytem oczywiście jest zespół gości i sądzę,że kilkakrotnie Królewscy pokonają bramkarza gospodarzy. Dlatego postanowiłem obstawić tutaj zakład na minimum cztery gole . Patrząc na ostatnie mecze Walencji z Realem ,można zauważyć bardzo wyrównane spotkania z liczbą goli minimum 4 . Tylko w jednym z ostatnich sześciu spotkań padły trzy bramki. Czy Valencia podtrzyma dobrą passę i ponownie strzeli Realowi dwie bramki ? O to może być cięzko,bowiem ten sezon Nietoperze mają dość słaby. Jednak wygrana w ostatniej kolejce z Bilbao 2-0 napawa optymizmem.

Nawet gdy Valencia przegrała dwa ostatnie mecze ,były w sumie cztery bramki ( 0-4 z Eibarem i 1-3 z Las Palmas).

Real jak wiadomo zawsze gra ofensywnie i chce strzelać jak najwięcej goli, do gry powrócił Bale który na pewno jest głodny gry i zdobywania goli. Zidane ma do dyspozycji praktycznie najsilniejszy skład,odpoczną tylko Pepe oraz Asensio. Liczę na co najmniej trzy gole Realu w tym spotkaniu i jeden gospodarzy. 

Wobec słabszej formy Barcelony, Real na pewno będzie chciał wygrać dzisiejsze spotkanie i zwiększyć przewagę nad odwiecznym rywalem do 4 punktów.

Stawiam na zwycięstwo zespołu z Madrytu 3-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Atletico Madryt - FC Barcelona
Typ: 1 + obie strzelą
Kurs: 4,75
Bukmacher: sportingbet.jpg
Analiza:


Nie kumam osób, którzy stawiają na Barceloną skoro widzą w jakiej są Oni formie, czyli żadnej. Są beznadziejnie słabi porażka 0:4 z PSG gdzie grali wielkie g... wygrana 2:1 z Leganes u siebie po karnym w 90 minucie meczu - cud.
Atletico gra ostatnio naprawdę ładną piłkę i w ostatnich 3 meczach strzelili 11 bramek - 3:2 z Cetlą Vigo, 4:1 z Gijon i 4:2 z Leverkusen w lidze mistrzów. Ogólnie Atletico w tym sezonie u siebie przegrało tylko 1 mecz 0:3 z Realem. 8 zwycięstw na 11 meczów. Barcelona o dziwo gra lepiej na wyjazdach niż u

Jesli chodzi o absencje w dniu dzisiejszym to:
Atletico - B. Barragan, A. Fernandez, Juanfran, Tiago
Barcelona - J. Mascherano, A. Vidal i A. Turan

Przewidywalne składy:
Atletico(1-4-4-2): Oblak - Luis, Godin, Savic, Vrsaljko - Carrasco, Gabi, Koke, Saul - Gameiro, Griezmann
Barcelona(1-4-3-3): Ter Stegen - Roberto, Pique, Mathieu, Umtiti - Busquets, Iniesta, Rafinha - Messi, Suarez, Neymar

Dla mnie mimo kursów w tym meczu faworytem są gospodarze i to właśnie na nich stawiam, że obie ekipy potrafią strzelać golę dodaje do zwycięstwa gospodarzy obie drużyny strzelą gola.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21:30
Spotkanie Malaga-Betis
Typ: Malaga będzie prowadziła do połowy dokładnie 1 golem
Kurs 3.55
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z Hiszpańskiej Primera Divison w którym ekipa Malagi na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Realu betis. Gospodarze w poprzednich spotkaniach radzili sobie z różnym skutkiem , ich najpoważniejszym problemem na chwilę obecną jest to iż nie potrafią ustabilizować swojej formy, pomiędzy nimi w ligowej klasyfikacji jest zaledwie 2 punkty różnicy, obie drużyny sporo bramek strzelają jak i tracą myślę że Betis który na wyjazdach gra beznadziejnie i przegrał 5 kolejnych spotkań pod rząd tutaj również nie wyjdzie z czystym kontem, ekipa gospodarzy natomiast traciła bramki grając na swoim boisku praktycznie w każdym spotkaniu ligowym, dlatego ja myślę że tutaj możemy zobaczyć kilka bramek, obie ekipy na pewno potrzebują ligowych punktów i żadna z nich nie będzie chciała odpuścić tego spotkania, bowiem każdej z tych dwóch ekip w tych rozgrywkach brakuje wygranych, delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów jest ekip gospodarzy ,ale chyba głównie ze względu an rozgrywanie tego spotkania przed wlasną publicznością , ja jednak stawiam na remis oraz podział punktów, myślę że wynik 1:1 jest w tym przypadku jak najbardziej prawdopodobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21:30
Spotkanie Real M-Las Palmas
Typ: bts
Kurs 1.80
Buk Bet 365
Analiza: Real Madryt po wygranej w poprzedniej kolejce na niezwykle ciężkim terenie w Villarealu teraz na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Las Palmas, gospodarze oczywiście są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, nie dośc iż grać będa na swoim stadionie to jeszcze goście są zespołem , który gra ofensywnie więc moim zdaniem szykuję się nam spotkanie ze sporą ilością bramek w każdej z połów. Real Madryt na swoim boisku w tym sezonie zagrał juz 12 - krotnie wygrał 10 razy i zanotował 2 podziały punktów, strzelił 31 bramek stracił ich aż 10 , więc prawie 1 bramkę na spotkanie ekipa "Królewskich" traciła , jest to moim zdaniem dosyć sporo jak na drużynę , która w tym sezonie ma zamiar walczyć o mistrzostwo oraz Puchar Ligi MIstrzów, goście natomiast na wyjazdach w tych rozgrywkach zdołali ugrać zaledwie 5 punktów, 1 raz wygrali i zanotowali 3 podziały punktów, kilka bramek strzelili ale stracili ich ponad 20 co daje ponad 2 bramki stracone na 1 spotkanie ligowe, Real do tej pory z zespołem z Las Palmas grał od roku 2000 3 razy, za kazdym razem wygrywał i w tych meczach wpadało sporo bramek , nie sądzę iż jutro będzie inaczej stawiam na wygraną Realu oraz dużo goli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania, LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Atletico Madryt
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 3,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

To co się w tej kolejce La Liga wyprawia to jest niemożliwe, tyle bramek padło, że szok aż 33 bramki w 8 meczach ponad 4 bramki średnio na mecz (Valencia-Leganes 1:0 trochę popsuły statystyki). Dziś ostatnie 2 mecze i myślę, że będzie ciąg dalszy festiwalu strzeleckiego w La Liga.
Dziś teoretycznie mecz, gdzie nie powinno paść dużo bramek a więc mecz Atletico Madryt gdzie wiadomo, że grają bardzo minimalistycznie ale ostatnie mecze zaprzeczają temu.
1:2 z Barceloną, 4:2 z Leverkusen w Lidze Mistrzów, 4:1 z Gijon, 3:2 z Celtą Vigo, 1:1 z Barceloną w Pucharze.
Deportivo są w dołku, nie wygrali meczu od 9 kolejek, ostatni raz pokonali 18 grudnia 2:0 Osasunę lecz jesli popatrzymy na mecze u siebie Deportivo to prócz 2 ostatnich meczy gdzie przegrali do 0 w 8 poprzednich meczach strzelali minimum 1 gola i na to również liczę dziś gdyż muszą szukać punktów bo są już praktycznie w strefie spadkowej.
Dziś Atletico Madryt zagra bez takich piłakrzy: S. Niguez, Juanfran, Tiago, A. Fernandez, B. Barragan natomiast Deportivo bez: R. Albentos

Nie ma co się oszukiwać dużym faworytem w tym meczu są goście i brak wygranej będzie tutaj sporą niespodzianką... Lecz ja liczę na ciekawe starcie i myślę, że Deportivo pokaże u siebie ambicję, wolę walki, zaangażowanie lecz czy to starczy na pokonanie tak trudnego rywala? Nie sądzę ale na strzelenie bramki myślę, że tak.

Przewidywalne składy:
Deportivo (1-4-2-3-1): Lux - Navarro, Sidnei, Arribas, Juanfran - Guilherme, Mosquera - Kakuta, Colak, Gil - Andone
Atletico (1-4-4-2): Oblak - Vrsaljko, Savic, Godin, Luis - Correa, Gabi, Koke, Carrasco - Gameiro, Griezmann

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 16:15
Spotkanie Eibar-Real M
Typ: bts
Kurs 1.65
Buk UniBet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Eibaru podejmował będzie drużynę Madryckiego Realu. Goście sa faworytem do zdobycia kompletu punktów,ale na pewno ekipa Eibaru nie będzie dla nich łatwym przeciwnikiem, gospodarze po rozegranych 25 spotkaniach zajmują 7 pozycję w ligowej klasyfikacji i zdołali zgromadzić do tej pory 39 punktów, na swoim stadionie Eibar ugrał 26 oczek, strzelił 22 bramki stracił natomiast 13 , goście z Madrytu mają pozycję wicelidera i jeden punkt straty do Barcelony,ale mają jedno spotkanie mniej , tutaj na pewno Real będzie chciał zawalczyć o 3 punkty bowiem w poprzedniej kolejce zaliczył sporą wpadkę z zespołem Las Palmas na swoim stadionie , gdzie padł wynik po 3, Real strzelił jeszcze inne bramki , które nie zostały uznane . Z przodu pewnie zobaczymy Benzeme bowiem Morata pauzował będzie za kartki Bale za czerwoną kartkę z poprzedniego spotkania , został zaieszony na 2 spotkania, a Varane z powodu kontuzji, tak więc Madryt jest delikatnie osłabiony , gospodarze również mają bramki,ale nie tak poważne jak przyjezdni, poza tym w spotkaniach obu ekip wpada ostatnio sporo bramek, więc myślę że tutaj będzie podobnie, Eibar na pewno powinien coś strzelić a Real jak to Real zawsze w meczach z zespołami takimi jak Eibar jest faworytem, ja na pewno liczę tutaj na over w bramkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Godz: 16:15
Spotkanie: Eibar - Real Madryt
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 2,95
Bukmacher: SportingBet
Analiza:

Real zaprzepaścił taką przewagę punktową nad Barceloną, że nie mają prawa już tracić więcej takich punktów. Ostatnie mecze to tragedia trzeba to sobie powiedzieć prosto. Bale idiota w ostatnim meczu zaprzepaścił Realowi 2 punkty.
Na początku osłabienia obu ekip:
Eibar - F. Lejeune, Nano, F. Rico i prawdopodobnie Kiko i A. Riesgo
Real - G. Bale, A. Morata, R. Varane, Danilo

Real ma duże problemy z zagraniem na 0 z tyłu, na ostatnie 10 meczy tylko 2 razy udała im się ta sztuka z Realem Sociedad 3:0 i z Espanyolem 2:0... W ostatnich 3 meczach aż 7 bramek stracili.
Eibar u siebie gra naprawdę bardzo dobra piłkę, 8 meczy wygrali i tylko 3 porażki z Barceloną 0:4, z Atletico Madryt 0:2 i z Osasuną 2:3.
Real Musi w końcu zacząć grać ładną piłkę, Zizou musi w końcu wpłynąć na tych zawodników bo stracą Mistrzostwo, myślę, że to jest ten czas gdzie otrząsną się i Ronaldo i spólka w końcu zagrają na miarę swoich możliwości a to na pewno wystarczy na Eibar. Do wygranej Realu dodaję też, że stracą bramkę bo obrona Realu ostatnio jest KATASTROFA...

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Las Palmas - Osasuna
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,95
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Na dziś chciałem zaproponować mecz pomiędzy 12 w lidze Las Palmas a ostatnią drużyną ligi Osasuna.
Las Palmas osobiście mnie przekonało w meczu z Realem na Santiago Bernabeu, zagrało znakomitą piłkę i jeżeli tylko zagrają podobnie a nawet delikatnie słabiej to Osasuna nie ma czego szukać. Warto wspomnieć, że na własnym boisku Las Palmas doznała tylko 2 porażek i to ostatnio 0:1 z Sevillą i Realem Sociedad a wcześniej 6-5-0 bilans mieli.
Osasuna jest tak słaba, chyba pogodziła się już ze spadkiem, chociaz nie można nigdy tak pisać, że już drużyna spadła - wystarczą3 wygrane i wracają do gry, ale właśnie u nich gry nie widać. Były przebłyski trochę lepszej gry, było światełko w tunelu gdzie na 5 meczy przegrali tylko 1 spotkanie, pozostałe 4 remisując, była porażka 1:3 z Realem ale po naprawdę dobrej grze druzyny Osasuny. Potem było już tylko gorzej, 0:3 z Celtą Vigo, 0:3 z Espanyol, 1:4 z Villarreal. 1 zwycięstwo na wyjazdach nie napawa optymizmem.
Braki kadrowe:
Las Palmas - J. Castellano, H. Lopes, M. Macedo, A. Montoro
Osasuna - T. Bonnin, D. Digard, A. Fausto, M. Flano

Co najwazniejsze, Jese, Boateng, Viera - ta 3 jest w grze, bo gdyby nie było tutaj z tych piłkarzy były by to ogromne braki, Viera to jest piłkarz, który przebija tę drużynę Las Palmas i jeśli On po sezonie nie znajdzie się w dużo lepszym klubie to będę mocno zdziwiony.
Reasumując, faworyt w tym meczu jest jeden są nim gospodarze, Osasuna nie ma nic do stracenia i pewnie będzie atakować ale czy są w stanie zabrać gospodarzom choć 1 punkt? wątpię ale na gola ich na pewno stać.
Mój typ zwycięstwo gospodarzy + obie drużyny strzelą gola.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania ( Primera Division )
Spotkanie: RCD Espanyol - UD Las Palmas
Typ: 1
Kurs: 2.20
Data: 10.03.2017
Godzina: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na 27 kolejkę ligową hiszpańskiej Primera Division.

W ciekawym spotkaniu na Estadi Cornellà-El Prat zmierzą się ze sobą miejscowe Reial Club Deportiu Espanyol de Barcelona a w gości przyjedzie drużyna Unión Deportiva Las Palmas.

Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 26 meczach zdobyli 36 punktów co daje obecnie 9 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście plasują się na pozycji 12 w hiszpańskiej Primera Division ze zdobytymi 32 oczkami w swoich 26 spotkaniach tego sezonu w lidze.

RCD Espanyol w tym sezonie u siebie 5 zwycięstw, 5 remisów oraz 3 przegrane i bilans bramek 21-15 zaś UD Las Palmas na wyjazdach 1 wygrana, 3 remisy oraz 8 porażek z bilansem bramkowym 14-27.

Mecz zapowiada się ciekawie gdyż oba zespoły dzieli w tabeli ligowej tylko 4 oczka i moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy gdyż u siebie drużyna ta gra co najmniej nieźle do tego goście też będą w tym spotkaniu osłabieni między innymi przez brak Marko Livaja oraz Roque Mesa którzy pauzują w tym spotkaniu za kartki do tego goście na wyjazdach grają bardzo słabo i tracą sporo goli w delegacjach i gospodarze powinni wykorzystać te wszystkie wymienione atuty i zgarnąć na swoim terenie pełną pulę 3 oczek.

 

:plus: 4:3

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 16:15
Spotkanie La Coruna -Barcelona
Typ: Over 1.5 gola w 1 połowie
Kurs 2.12
Buk Unibet
Analiza: Barcelona w tej kolejce Primera Division pojedzie na wyjazdowe spotkanie do drużyny Deportivo la Coruna, goście od samego początku są zdecydowanym faworytem do zdobycia kolejnych 3 punktów, rywal nie jest za bardzo wymagający , ma obecnie 17 pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 24 punktów na swoim koncie, jest to miejsce zaraz nad strefa spadkową od którego dzieli go zaledwie 5 punktów, goście są liderem, zgromadzili tych punktów 60 ale jedno spotkanie rozegrane mniej ma ekipa Madryckiego Realu, Barcelona po wyczynie jakiego dokonała kilka dni temu moim zdaniem w tym spotkaniu będzie znów sobie postrzelać, patrząc na spotkania pomiędzy obiema ekipami w poprzednich kolejkach mozemy liczyć na kilka bramek, bowiem od 2011 roku ekipa z Katalonii gościła na tym stadionie 4 razy, padały tam następujące wyniki 0:4 w 2011, 4:5 w 2012 , 0:4 w 2015, oraz 0:8 w 2016, poza tym goście na wyjazdach do tej pory w 13 rozegranych meczach wyjazdowych zdobyli łacznie 37 bramek , stracili ich 12 , daje to praktycznie 3 bramki na spotkanie, myślę wiec iż jutro ni będzie inaczej i tak w 1 jak i 2 połowie tego spotkania bramki zobaczymy. Stawiam na wygraną przyjezdnych i myślę że także Deportivo na swoim stadionie zdoła przynajmniej jednego gola tutaj zdobyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...