Skocz do zawartości

[Zamknięty] Bundesliga


b@rto

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hoffenheim - Darmstadt
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,75
Bukmacher: sportingbet.jpg
Analiza:

Na jutro zaproponuję mecz Bundesligi pomiędzy 5 Hoffenheim a ostatnim Darmstadt. Hoffenheim przegrało w tym sezonie zaledwie 2 spotkania, aż 10 spotkań zremisowało i 8 wygrało, w bramkach 36:21 co daje średnio prawie 2 gole na mecz strzelone i 1 gol stracony.
Jesli chodzi o Darmstadt to wygrali Oni zaledwie 3 spotkania, 3 remisy i aż 14 spotkań przegrało. 14:39 w bramkach co daje nam średnio 2 gole stracone na mecz i ponad 0,75 bramki strzelonej. Ostatnia sensacyjna wygrana 2:1 z Dortmundem pewnie dodała skrzydeł gościom ale wydaje mi się, że to jednak większa wpadka Dortmundu aniżeli piekna gra Darmstadtu.
Hoffenheim jeszcze meczu u siebie w tym sezonie nie przegrał az 20 bramek strzelili u siebie co jest dobrym prognostykiem na jutrzejsze spotkanie natomiast Darmstadt na wyjeździe jeszcze nawet nie zremisował wszystkie mecze póki co przegrali! stracili aż 22 gole.
U gospodarzy jutro nie zobaczymy kontuzjowanych: B. Hubner, L. Rupp, F. Schar, M. Uth natomiast u gości nie zobaczymy: A. Sulu.
Nie wydaje mi się aby jutro miała być kolejna niespodzianka z udziałem ostatniego Darmstadtu dlatego typuję zwycięstwo gospodarzy, dodatkowo dodaję obie drużyny strzelą gola.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 20:30
Spotkanie Augsburg-Lipsk
Typ: Bts
Kurs 2.00
Buk Unibet
Analiza: 23 serię spotkań Niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej rozpocznie nam spotkanie w którym ekipa Augsburga na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Lipska. Spotkanie zapowiada nam się niezwykle ciekawie bowiem gospodarze zajmują 13 pozycję w ligowej klasyfikacji i nad strefą spadkową mają 7 punktów przewagi, Augsburg na swoim stadionie w tym sezonie gra znacznie gorzej niż na wyjazdach , stracił aż 17 bramek zdobył zaledwie 10, zdobył tylko 12 punktów, co daje im pod względem spotkań na swoim stadionie odległą pozycję w Bundeslidze, ale nie ma co narzekać bowiem ostatnio ekipa Augsburga gra overovo i ja tutaj też liczę na bramki po obu stronach, goście natomiast jak wiadomo są wiceliderem w Niemieckiej bundeslidze na swoim koncie 48 punktów, nad 3 Borussia mają już 8 oczek przewagi troszkę lepsze wyniki uzyskiwali na własnym stadionie,ale na wyjeździe radzą sobie równie dobrze, strzelają sporo bramek 19 strzelonych i 12 straconych świadczy o tym iż ekipa ta jest nastawiona ofensywnie i nawet w poprzednich spotkaniach zawsze pokrywali over , myślę że tutaj będzie podobnie i liczę iż bramki padną, obie ekipy mają o co grać i myślę że tutaj kilka ich obejrzymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nozna - Niemcy, Bundesliga
Godz: 20:30
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Werder Brema
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,63
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Przed nami mecz pomiędzy Leverkusen, który jest ewidentnie w kryzysie a Werderem, który z goła odmiennie jest na fali. Ja jednak typuję, że dziś to się odmieni, Leverkusen w końcu przełamie kryzys.
Bayer po porażce z Dortmundem 2:6 pożegnał się ze swoim trenerem R. Schmidt i właśnie w tym meczu może okazać się to dosyć istotnym faktem, wiemy nie od dziś jak działa tzw. "nowa miotła" nowy trener, piłkarze będą chcieli się pokazać aby to Oni występowali w pierwszym składzie. Będą bardziej zmobilizowani.
2-gim ważnym faktem jest to, że w drużynie Werderu nie zagra ich chyba najlepszy piłkarz S. Gnabry, młody Niemiec, którego już sam Bayern Monachium chce. Dodatkowo kontuzjowani są w drużynie gości: C. Fritz, I. Hajrović i prawdopodobnie nie zagrają Z. Junuzovic, T. Delaney i P. Bargfrede. U gospodarzy nie zobaczymy H. Calhanoglu i prawdopodobnie L. Bender, J. Tah i D. Da Costa.
Leverkusen musi gonić czołówkę ponieważ puchary europejskie na następny sezon im uciekają a była by to dla nich klęska, nie występować w następnym sezonie ani w Lidze mistrzów ani w Lidze europejskiej. Do 6 miejsca tracą 5 punktów także to jeszcze jest spokojnie do odrobienia. Werder także oczywiście musi zdobywać punkty by utrzymać się w lidze na następny sezon.
Wiemy doskonale, że liga Niemiecka to grady bramek dlatego w tym meczu także liczę na sporo bramek, dlatego do zwycięstwa gospodarzy dodaję opcje, że obie drużyny strzelą gola.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dortmund - Ingolstadt
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2.80
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Przed nami 25 kolejka Niemieckiej Bundesligi. Dziś rozgrywany jest tylko 1 mecz pomiędzy Dortmundem a Ingolstadtem. Obie te ekipy dzieli przepaść w tabeli jak i czysto piłkarsko. Dość niespodziewanie pierwszy mecz pomiędzy obiema drużynami zakończył się remisem aż 3:3 ale to zespół Ingolstadt był dużo bliżej wygranej w tamtym spotkaniu. Dziś gospodarze masakrycznie osłabieni brakiem praktycznie 10 piłkarzy: S. Bender, O. Dembele, M. Gotze, J.B. Larsen, M. Reus, S. Rode, P. Aubameyang, Sokratis, J. Weigl i prawdopodobnie S. Kagawa. U gości nie zobaczymy jedynie M. Hartmann i R. Leipertz. Mimo tych osłabień kadra Dortmundu wciąż mocniejsza aniżeli pierwszy skład Ingolstadt. Dlatego w dalszym ciągu typuję Dortmund jako zwycięzcę tego pojedynku zwłaszcza że u siebie są mega mocni.
Ingolstadt musi zbierać punkty jeżeli chcą pozostać w Bundeslidze dlatego ambicji im raczej nie zabraknie i szczerze mówiąc liczę tutaj na bramkę gości, ostatnio dość sporo strzelają bramek 2:2 z Koln, 2:5 z Hoffenheim, 2:0 z Eintracht oczywiście przeplatają z meczami gdzie przegrywają do 0.
Jedyny plus dla gości to brak podstawowych piłkarzy i możliwie mniejsze zgranie u gospodarzy. Jeżeli to wykorzystają to mogą pokusić się o bramkę ale nic więcej, mimo wszystko Dortmund wciąż dużym faworytem tego meczu.
Dortmund także musi zbierać punkty aby wyprzedzić Lipsk i zdobyć vice mistrza Niemiec.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Niemcy, Bundesliga
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Bayern - Borussia Dortmund
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Totolotek

Na dzisiejszy dzień z Mega Kursów Totolotka zdecydowanie polecam Bayern. 1.65 na Bawarczyków wygląda naprawdę solidnie, a przy grze z aplikacji mobilnej kurs jest konkurencyjny w porównaniu do zagranicznych bukmacherów. Borussia przyjedzie na Allianz Arena mocno osłabiona, a na pewno nie zagrają Goetze, Schurrle, Larsen oraz Durm. W dodatku pod znakomiem zapytania stoi występ siedmiu kolejnych graczy, w tym tak ważnych jak Piszczek, Reus czy Weigl. Bayern na własnym stadionie to prawdziwa maszyna z bilansem 10-3-0, a do tego na pewno będzie zmobilizowany po porażce z Hoffenheim w zeszłym tygodniu. Dla Bayernu był to drugi mecz Bundesligi w tym sezonie, w którym rywal okazał się lepszy, więc czas szybko o tym zapomnieć i wygrać prestiżowe starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Koeln - Hoffenheim
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Totolotek

Dziś Totolotek ponownie oferuje grę bez podatku. To już czwarty dzień z rzędu, gdzie można w nim tak zagrać co dobrze pokazuje, że nawet legalni bukmacherzy potrafią być mocno konkurencyjni na rynku. Z dzisiejszych spotkań wystawionych w ramach Mega Kursów postanowiłem Zagrać Grubo na Hoffenheim w niemieckiej Bundeslidze. Zespół popularnie określany mianem "Wieśniaków" to aktualnie trzecia siła w lidze i drużyna walcząca o bezpośredni awans do Champions League, bo miejsce w czwórce ciężko będzie im już odebrać. Koeln gra niezły sezon i zajmuje siódmą lokatę, ale aktualnie przegrali dwa mecze z rzędu, a przez kontuzje nie zagrają Risse oraz Zoller. Będący w dobrej dyspozycji przyjezdni i ich znakomita ofensywa powinna poradzić sobie z defensywą rywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Bundesliga
Godz: 15:30
Spotkanie Hamburger-Darmstadt
typ: bts
Kurs 1.84
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z Niemieckiej bundesligi w którym ekipa Hamburgera na własnym stadionie podejmowała będzie ostatnią ekipę Darmstadt , goście już nie mają żadnych szans na utrzymanie w tym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej a gospodarze grają jeszcze o zostanie w lidze bowiem nad ostatnim zespołem który się utrzyma na chwilę obecną mają tylko 1 punkt przewagi większośc punktów Hamburger ugrał właśnie na swoim stadionie ,aż 24 oczka , na wyjeździe natomiast zdobył tylko 9 punktów . W tej kolejce zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów są gospodarze, goście przegrali w tym sezonie wszystkie spotkania wyjazdowe strzelili 6 bramek stracili ich aż 34, jest to zdecydowanie najgorszy wynik w całej lidze niemieckiej. Darmstadt w tym spotkaniu nie ma nic do stracenia więc stawiam na otwarte spotkanie ze sporą ilością bramek, gospodarze na swoim stadionie praktycznie zawsze bramki zdobywają i z tak słabą defensywą jak ekipa Darmstadt powinni spokojnie kilka bramek strzelić, dlatego mój typ na to spotkanie po 90 minutach spotkania to wynik 3:1 dla zespołu jutrzejszych gospodarzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Wolfsburg - Bayern
Typ: 2 [-1.5]
Kurs: 2.0
Bukmacher: Totolotek

Na piłkarską sobotę ciekawą ofertę przygotował Totolotek. W Mega Kursach najbardziej zainteresowało mnie spotkanie Wolfsburga z Bayernem i szedłbym tu w stronę gości. Bayernowi na tym spotkaniu na pewno będzie zależało, bo czas w końcu przerwać gorszą passę w ostatnim czasie. Bawarczycy odpadli pechowo z Ligi Mistrzów, przegrali teraz półfinał Pucharu Niemiec, a w Bundeslidze nie wygrali przez dwie kolejki z rzędu. Jak na tak wielki klub trwa to zdecydowanie za długo, zwłaszcza że przy ewentualnym remisie lub porażce Lipska i wygraniu w Wolfsburgu dziś śwwiętować mogą zdobycie kolejnego mistrzostwa Niemiec. Gospodarze podejmą Bayern bez Brumy i Guilavoguiego, a pod znakiem zapytania występ Ntepa. Oczywiście nadal brakuje Neuera, ale Gwiazda Północy to zbyt dobra drużyna, żeby nie ograć walczącego o utrzymanie rywala. Stawiam dziś na Bayern z handicapem, a dzięki apce wprowadzonej przez Totolotek tylko połowa podatku, więc przy kursie 2.00 wygląda to ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 15:30
Spotkanie Dortmund-Hoffenheim
Typ: 1 połowa czasu
Kurs 1.88
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z Niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Borussi Dortmund na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Hoffenheim. Gospodarze na chwilę obecną są dopiero na 4 pozycji w ligowej klasyfikacji z jednym punktem straty do gości jutrzejszego spotkania. W tym meczu to właśnie ekipa Borussi będzie moim faworytem do zdobycia kompletu punktów, bowiem na swoim stadionie w tym sezonie w Bundeslidze gospodarze nie przegrali ani jednego spotkania, zanotowali w 15 meczach 11 wygranych oraz 4 podziały punktów, strzelili 35 bramek stracili ich zaledwie 8, goście również są zespołem własnego stadionu a na wyjazdach grają znacznie słabiej bowiem ugrali tam zaledwie 20 punktów wyjazdowych, jest to niezły wynik,ale goście mają spore problemy ze zdobywaniem oczek na obcych stadionach. Do końca sezonu zostały tylko 3 kolejki i gospodarze mają na chwilę obecną miejsce tylko w kwalifikacjach LM, natomiast goście kwalifikują się niej bezpośrednio, według mnie gospodarze zrobią w tym meczu wszystko żeby zająć 3 miejsce w lidze, tym bardziej iż gospodarze mają tak na prawdę wszystko w swoich rękach i nie muszą oglądać się na swoich przeciwników, mój typ to wynik 1:0 dla gospodarzy do połowy oraz 3:1 po końcowym gwizdku sedziego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy ( Bundesliga )
Spotkanie: Hamburger SV - 1. FSV Mainz 05
Typ: 1
Kurs: 2.48
Data: 07.05.2017
Godzina: 15.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Zapraszam na 32 kolejkę ligową niemieckiej Bundesligi.

W bardzo ciekawym spotkaniu na Volksparkstadion zmierzą się ze sobą miejscowy Hamburger Sport-Verein a w gości przyjedzie zespół 1. Fußball- und Sportverein Mainz 05.

Hamburger SV w tym sezonie ligowym w swoich 31 meczach zdobył 33 punkty co daje obecnie 16 miejsce w tabeli ligowej natomiast 1. FSV Mainz 05 plasuje się na pozycji 15 w niemieckiej Bundeslidze ze zdobytymi 33 oczkami w swoich 35 rozegranych spotkaniach.

Gospodarze na swoim terenie w tym sezonie 7 zwycięstw, 3 remisy oraz 5 przegranych i bilans bramek 19-24 zaś goście w delegacjach 3 wygrane, 2 remisy oraz 10 porażek z bilansem bramkowym 14-27.

Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły grają w tym sezonie o utrzymanie w Bundeslidze na kolejny sezon i jak się uda to uniknięcie również baraży z zespołem z 2 Bundesligi.

Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy tego spotkania którzy u siebie potrafią zagrać dobre zawody do tego zdobyli w ostatnich 5 meczach u siebie aż 12 oczek i owszem przegrali ostatnio z ostatnim zespołem w tabeli u siebie lecz to była raczej wina rozprężenia umysłowego i myśli że tamtym nie zależy bo już spadli i w tym meczu będą naprawdę bardzo skoncentrowani na wygranie tego spotkania z bezpośrednim rywalem do utrzymania a goście na wyjazdach bardzo słabiutko i jak ktoś patrzy na ich ostatni wyjazd i 2:2 ze słynnym Bayernem to wiadomo gwiazdy były zmęczone i chciały łatwo wygrać ale ten mecz jest inną bajką gdyż gospodarzom będzie bardzo zależało na zdobyciu kompletu ligowych 3 oczek i moim zdaniem im się to uda.

 

:minus: 0:0

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 15:30
Spotkanie Augsburg-Dortmund
Typ: Przedział bramek 3-4
Kurs 2.30
Buk Sportingbull
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z Niemieckiej Bundesligi w którym drużyna Augsburga na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Borussi Dortmund. Gospodarze nie są w tej konfrontacji faworytem do zdobycia kompletu punktów, grają ostatnio w kratkę ,ale w starcu z zespołem Borussi moim zdaniem mają marne szanse na zdobycie jakichkolwiek ligowych punktów, goście natomiast w tym meczu nie mogą sobą pozwolić na wpadkę bowiem tuż za nimi jest drużyna Hoffenheimu, który czeka aby wyeliminować gości z gry o piłkarską Lige Mistrzów w przyszłym sezonie . Borussi ostatnio bardzo dobrze wychodziły te wyjazdowe spotkania, wygrali z Augsburgiem ostatnie 5 z 6 ligowych oraz pucharowych spotkań , praktycznie w każdym meczu strzelali minimum dwie bramki, tutaj również liczę na bramki po obu stronach bowiem obie ekipy strzelają sporo,ale tracą też nie mało, myślę że po końcowym gwizdku sędziego goście dopiszą do swojego dorobku 3 punkty stawiam na wynik 1:2 może 1:3, uważam że pomimo ostatnich wahań formy żółto-czarni sięgną po 3 punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy ( Bundesliga )
Spotkanie: SC Freiburg - FC Ingolstadt 04
Typ: 1
Kurs: 2.50
Data: 13.05.2017
Godzina: 15.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

Zapraszam na 33 kolejkę ligową niemieckiej Bundesligi.

W bardzo ciekawym spotkaniu na Schwarzwald-Stadion zmierzą się ze sobą miejscowe Sport-Club Freiburg a w gości przyjedzie zespół Fußball-Club Ingolstadt 04.

SC Freiburg w tym sezonie ligowym w swoich 32 meczach zdobył 47 punktów co daje bardzo wysokie jak na nich 5 miejsce w tabeli ligowej zaś FC Ingolstadt 04 plasuje się na przedostatniej 17 pozycji w niemieckiej Bundeslidze ze zdobytymi 30 oczkami w swoich 32 rozegranych spotkaniach w tym sezonie ligowym.

Gospodarze w tym sezonie ligowym na swoim terenie 10 zwycięstw, 1 remis oraz 5 przegranych i bilans bramek 22.23 natomiast goście w delegacjach 4 wygrane, 2 remisy oraz 10 porażek z bilansem bramkowym 18-32.

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły walczą w tym sezonie ligowym o całkiem różne cele, SC Freiburg jest niespodzianką sezonu i gra bardzo dobrze zaś FC Ingolstadt 04 jest uwikłane w walkę o utrzymanie na kolejny sezon w Bundeslidze.

Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy gdyż grają u siebie bardzo dobrze, zależy im na dostaniu się do pucharów co pokazują ostatnie mecze u siebie gdzie pokonali Schalke oraz Bayer Leverkusen i wątpię w to aby akurat w tym spotkaniu odpuścili sobie walkę szczególnie że w ostatnim wyjazdowym meczu w tym sezonie ich rywalem będzie Bayern a goście no cóż moim zdaniem przegrają ten pojedynek co będzie oznaczało dla nich spadek klasę niżej.

 

:minus: 1:1

Edytowane przez maer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Lipsk - Bayern
Typ: 1
Kurs: 4.5
Bukmacher: Totolotek

Na dziś polecam przyjrzeć się hitowi Bundesligi. Totolotek w swych Mega Kursach oferuje aż 4.50 na zwycięstwo gospodarzy z Lipska i to naprawdę dobra oferta, bo goście z Bawarii swoje w tym sezonie już zrobili i nikt nie odbierze im już mistrzowskiego tytułu. Goście oczywiście nadal będą bez Neuera, lecz najważniejsze jest ich podejście do tego pojedynku. To profesjonaliści, lecz na pewno nie będą ryzykować kontuzji w trudnych starciach, żeby za wszelką cenę tu zwyciężyć. Lipsk walczy o największy sukces w swej krótkiej historii i zdobycie wicemistrzostwa kraju jako beniaminek, jeśli chociaż zremisują to nie muszą się już oglądać na wynik Borussii, bo będą pewni swego. Ten młody i niezwykle ambitny zespół stać na wielkie rzeczy. Do tego na pewno będą chcięli pokazać Bawarczykom, że są godnym rywalem i w przyszłości Bayern będzie musiał się ich obawiać. W Totolotku polecam oczywiście puścić to z apki mobilnej, która zmniejszy podatek o połowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 20:30
Spotkanie Wolfsburg-Braunschweig
Typ: over 2.5
Kurs 2.09
Buk Fortuna
Analiza: Już jutro pierwsze spotkanie barażowe w którym ekipa Wolfsburgu na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Braunschweigu. Gospodarze są faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu, grali ostatnio nawet nieźle ,ale w kazdym spotkaniu czegoś im brakowało i nie potrafili punktować, o grze w barażach i porażce z zespołem Hamburga zadecydowała bramka w ostatnich minutach spotkania , dzięki której ekipa gospodarzy utrzymała się w lidze na kolejny sezon. Goście natomiast w drugiej bundeslidze zajęli 3 miejsce i mało zabrakło im do bezpośredniego awansu ,ale porażka 6:0 z zespołem Arminii Bielefeld zablokowała im szansę awansu do bundesligi, poza tym ekipa gości grywała w kratkę w meczach na obcych stadionach , tutaj na pewno gospodarze muszą wygrać żeby utrzymać się w lidze ponieważ na wyjeździe będzie im niezwykle cięzko, goście na wyjazdach grają słabo,ale u siebie na stadionie grają bardzo dobrze i w poprzednim sezonie ponieśli tylko 1 porażkę w lidzę. Stawiam na wygraną gospodarzy dokładnie 1 golem , myślę że będzie to wynik 2:1, liczę na over 2.5 gola na co jest bardzo dobry kurs jak an spotkanie z Ligi Niemieckiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 20:30
Spotkanie Braunschweig-Wolfsburg
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Totolotek
Analiza: Rewanżowe spotkanie w Niemieckiej bundeslidze piłkarskiej. Drugoligowy Eintracht Braunschweig na swoim stadionie podejmował będzie ekipę ekstra klasowego Wolfsburga. Gospodarze w pierwszym spotkaniu wyjazdowym przegrali 0:1 i mocno skomplikowali sobie sytuację przed rewanżowym spotkaniem z zespołem Wolfsburga, Eintracht tworzył sobie sytuację do zdobycia bramki a bramka dla gospodarzy wpadła dopiero po rzucie karnym , w pierwszej połowie to gospodarze byli stroną dominującą ,ale w drugiej do głosy doszli goście, którzy mogli strzelić bramkę, niestety teraz żeby myśleć o awansie to spotkanie trzeba wygrać i nie stracić tutaj ani jednej bramki, co na pewno łatwo nie przyjdzie, jednak szansy upatruję tutaj w beznadziejnych spotkaniach gości na wyjazdach a gospodarze u siebie w tym sezonie już nie raz pokazywali iż grać w piłkę potrafią , poprzednie 6 spotkań zakończyli zwycięstwami a nie przegrali na swoim stadionie do 8 kolejnych meczy, myślę że w dniu jutrzejszym nawet jak nie wygrają to spotkanie zakończy się podziałem punktów,ale to Braunschweig powinien stworzyć sobie więcej dogodnych sytuacji do zdobycia bramki i myślę że powinien zaatakować od pierwszych minut jutrzejszego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Schalke - Bayern
Typ: x1
Kurs: 2.5
Bukmacher: Totolotek

Sporo dziś ciekawej piłki, bo część najlepszych rozgrywek ligowych zaplanowała kolejki na środek tygodnia. Moją uwagę przykuwa przede wszystkim hitowe starcie w Niemczech, gdzie Schalke podejmie przed własną publicznością Bayern. Faworytem na papierze wydaje się oczywiście zespół mistrza Niemiec, lecz moim zdaniem gospodarze nie są tu skazani na porażkę, a zespół pod wodzą Tedesco wygląda obiecująco. Dodając do tego fantastycznych kibiców są w stanie wywalczyć przynajmniej punkt, a kurs Totolotka na tyle mnie zainteresował, że postanowiłem zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga

Godzinna: 20:30

Spotkanie: Wolfsburg - Werder Brema

Typ: 1 

Kurs: 2,05

Bukmacher: Totolotek

Dziś wieczorem w ramach rozgrywek Bundesligi zmierzą się ze sobą drużyny Wolfsburga i Werderu Brema. Drużyny te nie mogą zaliczyć początku obecnego sezonu do udanych. Drużyna Kuby Błaszczykowskiego zdobyła dotychczas jedynie cztery oczka i już pożegnała się z trenerem. Jeszcze gorzej wiedzie się drużynie Werderu, która zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Dlatego uważam, że zwycięzcą dzisiejszego pojedynku okażą się popularne Wilki. W Totolotku świetny kurs na ich wygraną, moim zdaniem pewny typ.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzinna: 20:30
Spotkanie: HSV - Borussia
Typ: 2 [-1.5]
Kurs: 1.75
Bukmacher: Totolotek

Sporo dziś piłki do grania, mimo braku europejskich pucharów. Totolotek przygotował z tej okazji promocję zwiększającą wygranie na futbolowych kuponach AKO, a ja po wczorajszej nieudanej próbie szukania niespodzianki w meczu Schalke z Bayernem znów idę w Bundesligę, ale tym razem już typ ze zdecydowanie mniejszym ryzykiem. W Hamburgu gospodarze podejmą jednego z głównych faworytów do tytułu, a więc gości z Dortmundu. Borussia pod dowództwem nowego szkoleniowca naprawdę imponuje, znów gra pięknie, a efektowny jest także pressing na rywalach, nie dający im praktycznie kompletnego spokoju. Świetnie do zespołu wprowadził się także Jarmołenko i kibice powoli mogą zapominać o sprzedanym za ogromne pieniądze do Barcelony Dembele. HSV jakoś specjalnie swoją grą nie imponuje i moim zdaniem typ na gości z handicapem powinien dość spokojnie wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzinna: 18.00
Spotkanie: VfB Stuttgart - SC Freiburg

Typ: w1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Astekbet

 

W dniu dzisiejszym chciałbym zaoferować swój typ na mecz bundesligi VfB Stuttgart - SC Freiburg. Uważam, że VFB bez problemu poradzi sobie z przyjezdnymi. Bilans bramkowy gospodarzy biorąc pod uwagę mecze tylko na własnym terenie z pewnością nie zachwyca 4 mecze (3 wygrane i remis) 4 bramki strzelone i 1 stracona jednak przy wyjazdowych statystykach SC Freiburg to przepaść 4 mecze ( 1 remis i 3 porażki) bilans bramkowy  1 strzelona i 13 straconych. Przy takich statystykach kurs 1,85 oferowany przez astekbet wydaje się lepszym bonusem niż oferta powitalna 400 pln od pierwszej wpłaty. Ja osobiście zainwestuje w to spotkanie 400 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...