Skocz do zawartości

Puchar Narodów Afryki


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka Nożna (Puchar Narodów Afryki)
Mecz: Wyspy Zielonego Przylądka - Zambia

Typ: liczba bramek w meczu  – over 2,5

Kurs: 2,70

Bukmacher: Bet365

Data: 26.01.2015  godz: 19:00

 

Analiza:

 

W Pucharze Narodów Afryki trwa ostatnia kolejka fazy grupowej i ważą się losy awansu poszczególnych drużyn. Można mieć wrażenie, że większość zespołów walkę o awans odłożyyła właśnie do tej ostatniej kolejki, bo w dwóch pierwszych dominowały remisy po słabej asekuracyjnej grze. Teraz trzeba wreszcie zagrać va banque i zapewnić sobie awans i dlatego, wbrew statystykom, ale w oparciu o analizę możliwych scenariuszy w grupie stawiam na over 2,5 gola w meczu Wyspy Zielonego Przylądka – Zambia.

Jak już pisałem, gdyby to był mecz rozgrywany w innym momencie turnieju to raczej nie szukałbym overa, ale akurat dziś, analizując sytuację obu zespołów w grupie, gra na remis czy na niski wynik jest wbrew interesom obu grających zespołów.

Sytuacja w grupie po dwóch kolejkach jest następująca:

1. Tunezja 4 pkt 3:2

2. DR Kongo 2 pkt 1:1

2. Wyspy Zielonego Przylądka 2 pkt 1:1

4. Zambia 1 pkt 2:3

 

Jak widać nie ma możliwości by oba grające w omawianym meczu zespoły wyszły z grupy, nie ma wyniku który satysfakcjonowałby je oba. Może się natomiast zdarzyć, że nie awansuje żaden z nich. Zambia potrzebuje wygranej i tu sprawa jest jasna, musi zaatakować i walczyć o wygraną. Wyspom Zielonego Przylądka teoretycznie mógłby wystarczać remis do zajęcia drugiego miejsca w grupie, ale tylko przy założeniu że Tunezja pokona Kongo, co nie jest wcale pewne. Przy remisie w meczu Tunezja-Kongo, remis w spotkaniu Wyspy Zielonego Przylądka – Zambia oznaczać może nawet identyczny bilans drużyn Kongo i Wysp Zielonego Przylądka. Dlatego w interesie piłkarzy Wysp Zielonego Przylądka jest aby w ich meczu padło jak najwięcej bramek bo lepszy jest dla nich remis 2:2 niż na przykład 1:1.

Oba zespoły muszą zatem szukać bramek, gra na 0:0 to dla obu samobójstwo. Mam nadzieję że trenerzy wytłumaczą to swoim piłkarzom, a ci jak wezmą to sobie do serca to może być ciekawie. Zwłaszcza, że obie ekipy potrafią grać do przodu. W meczach Zambii padało stosunkowo dużo bramek jak na standardy tego turnieju (1:1 i 1:2).

Co ciekawe oba zespoły spotkały się również w kwalifikacjach do Pucharu Narodów Afryki i oba wygrywały mecze u siebie: Zambia 1:0, a Republika Zielonego Przylądka 2:1.

Dzisiaj, im bliżej końca spotkania, (jeśli wieści z drugiego meczu będą po mojej myśli) tym mniej powinno być gry w środku pola, tylko szalone ataki na jedną i drugą bramkę. Przy odrobinie szczęścia over z wysokim kursem może gładko wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna (Puchar Narodów Afryki)
Mecz: Senegal - Algieria

Typ: Remis

Kurs: 2,95

Bukmacher: Unibet

Data: 27.01.2015  godz: 19:00

 

Analiza:

 

Dzisiaj zapadną rozstrzygnięcia w kolejnej grupie Pucharu Narodów Afryki. Wczorajszy mecz nieco mnie załamał, nie sądziłem że zobaczę dwa zespoły zgodnie grające na remis eliminujący je obie. Takie rzeczy tylko w Afryce i nic więcej nie napiszę o inteligencji graczy afrykańskich aby nie być posądzonym o rasizm.

W tej sytuacji dzisiaj stawiam na ulubiony wynik uczestników Pucharu Narodów Afryki – czyli oczywiście remis w meczu Senegalu z Algierią. Sytuacja w grupie przed ostatnią kolejką jest następująca:

1. Senegal 4 pkt 3:2

2. Algieria 3 pkt 3:2

3. Ghana 3 pkt 2:2

4. RPA 1 pkt 2:4

 

Wynika z tego, że remis dzisiaj na sto procent daje awans Senegalowi, natomiast Algierii może dać awans pod warunkiem, że Ghana nie wygra z RPA. Czyli zapewne będziemy mieli osiemdziesiąt minut biernego wyczekiwania na wieści z drugiego stadionu i bardzo ostrożnej gry żeby przypadkiem nie zrobić sobie krzywdy. Jeśli okaże się, że Ghana nie daje rady to można spokojnie dograć remis podając sobie w poprzek boiska. Jeśli wieści będą niepomyślne to Algieria zapewne zdecyduje się na kilka chaotycznych ataków, ale z braku czasu pewnie i tak nic z tego nie wyjdzie.

Odrzucając już całkowicie ironię, potencjał obu zespołów jest bardzo zbliżony i remis trzeba uznać za wynik bardzo prawdopodobny. W sytuacji gdy ważą się losy awansu dojdzie na pewno dodatkowa asekuracja i gra będzie zapewne bardzo defensywna. Bukmacherzy też chyba coś zwęszyli bo kursy na remis spadają i jak tak dalej pójdzie to stanie się on najbardziej prawdopodobnym wynikiem co częste nie jest. Myślę, że warto zaryzykować po wciąż jeszcze niezłym kursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki
Spotkanie: Ghana - Guinea
Typ: 1
Kurs: 1.91
Data: 01.02.2015
Godz: 17:00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Pobieramy kurs na Ghane w dzisiejszym spotkaniu z Guinea - kurs leci w dół i według mnie to nic dziwnego, ponieważ piłkarze Ghany są lepsi. Po fatalnym pierwszym meczu ogarnęli się i dwa pozostałe mecze w grupie wygrali w przeciwieństwie do rywali, ponieważ po trzech remisach mieli szczęśliwe losowanie i udało im się awansować dalej. Obie drużyny w każdym swoim spotkaniu grupowym potrafiły zdobyć po bramce, ale to defensywa Ghany jest lepsza. W kwalifikacjach w tamtym roku zostały rozegrane między nimi dwa spotkania na swoim boisku Ghana wygrała 3-1, a na wyjeździe było 1-1. Teraz teren neutralny, ale spodziewam się pewnej wygranej Ghany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki
Spotkanie: DR Kongo - Wybrzeże Kości Słoniowej
Typ: over 2,5
Kurs: 2,40
04.02.2015 20:00
Bukmacher: Unibet

 

Puchar Narodów Afryki rządzi się swoimi prawami jak każda wielka impreza tego typu. W pierwszym półfinale spotkają się zespoły DR Konga i popularnych "Słoni". O ile zaskoczeniem nie jest ta faza turnieju dla drużyny Herve Renarda, to wielką niespodzianką jest półfinał dla reprezentacji DR Kongo. W fazie grupowej oba zespoły grały oszczędnie, chyba można powiedzieć że oszczędzały swoje armaty i grały zachowawczo. Trzy remisy Kongijczyków dały awans do ćwierćfinału gdzie pokonali swoich "sąsiadów" Republikę Konga 4:2. WKS również nie rozpieszczał swoich kibiców, dwa remisy i wymęczone zwycięstwo nad Kamerunem w ostatnim meczu fazy grupowej również dało awans dalej. Ćwierćfinał z bardzo dobrą Algierią pokazał jednak, że Wybrzeże Kości Słoniowej jest dobrze przygotowane do turnieju i gry jeden mecz przesądza o przejściu dalej, potrafią grać ładnie w ofensywie. Kursy na over 2,5 są według mnie grubo przesadzone, w poprzedniej fazie padało już sporo bramek i uważam że podobnie będzie w tym meczu. Warto dodać, że w ostatnich siedmiu spotkaniach pomiędzy tymi zespołami padały co najmniej trzy bramki i tak samo powinno być dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki
Spotkanie: DR Kongo - Wybrzeże Kości Słoniowej
Typ: WKS (EH -1)
Kurs: 2.80
04.02.2015 20:00
Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

PNA rządzi się swoimi prawami i często tam były undery, remisy, ale to już jest końcówka i ja mam pomysł na to spotkanie. Oglądałem WKS w meczu z Algerią i ich gra wyglądała na prawdę dobrze, gol trochę głupio stracony, bo obrona się pogubiła, a znowu akcje bramkowe wypracowane bardzo solidnie. DR Kongo było już jedną nogą poza turniejem, bo przegrywali z Kongo już 2-0 w 63 minucie, ale Kongo poczuło się zbyt pewnie i stracili pewne prowadzenie. Oczywiście więcej sytuacji mieli wtedy zawodnicy DR Kongo i solidnie pracowali na tą wygraną, ale jak ktoś nie wygrywa z wyniku 2-0 to trochę przesada.

Skąd pomysł, żeby grać taki handicap na ekipę Słoni? Mam czuja na ten mecz i mam nadzieje, że się nie zawiodę. Bony i Gervinho to oni mnie motywują do tego, żeby iść mocno w stronę WKS. Liczę na to, że zaczną bardzo dobrze mecz i w pierwszej połowie już coś ustrzelą, bo potem będzie między nimi nerwowo, a jak od razu poleci wszystko po ich myśli to ten handicap będzie na spokojnie pokryty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki
Spotkanie: Ghana - Gwinea Równikowa
Typ: over 2 (zwrot w przypadku 2 goli)
Kurs: 1.98
05.02.2015 20:00
Bukmacher: Pinnacle

 

Drugi półfinał Pucharu Narodów Afryki w którym gospodarze turnieju zmierzą się z drużyną Ghany. Faworytem tego spotkania i to zdecydowanym jest zespół Avrama Granta, który w ćwierćfinale bez problemu bo 3:0 pokonał ekipę Gwinei. Gospodarze natomiast wygrali ale po dogrywce której tak naprawdę nie powinno być, z tego względu że w 91 minucie sędzia podyktował karny z kapelusza dla Gwinei Równikowej na 1:1. Kluczowe będzie nastawienie obu drużyn w tym meczu. Wydaje mi się, że nie będzie tutaj oszczędzania się i Ghana zaatakuje od pierwszych minut, a gospodarze nastawią się bardziej na kontrataki. Gdyby nie to, że martwię się o sędziowanie w tym meczu to postawiłbym spokojnie na Ghanijczyków, ale w tym wypadku wole nie ryzykować. Mało prawdopodobny jest wynik 0:0, podobnie jak minimalne zwycięstwo którejś z tych drużyn. Over 2 i ewentualny zwrot w wypadku dwóch bramek w meczu, oraz kurs ponad 1.90 wydaje się bardzo kuszący. Uważam, że w tym meczu drużyna Ghany sama będzie wstanie strzelić trzy bramki, jeśli sędziowie nie będą im w tym przeszkadzali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki
Spotkanie: Ghana - Gwinea Równikowa
Typ: Ghana
Kurs: 1.75
05.02.2015 20:00
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Dzisiejszy półfinał trafiony idealnie WKS walczyło i wywalczyło miejsce w finale, więc czas na jutrzejsze spotkanie pomiędzy Ghana, a Gwineą, która jest gospodarzem tych rozgrywek. Faworytem bukmacherów i moim faworytem jest oczywiście Ghana, która przez cały turniej leci na pełnej oprócz tej wpadki z Senegalem. Stawiałem na nich już w spotkaniu z Guinea i wynik był 3-0 do przodu oczywiście. Mecz tamten przebiegł bez żadnej rewelacji - Ghana wykorzystywała błędy rywali i do tego grali bardzo czysto i spokojnie w porównaniu do przeciwników. Gospodarz turnieju już był jedną nogą poza turniejem, ale Tunezja nie wytrzymała presji i sama sobie przeszkodziła w 92 minucie meczu kiedy to sędzia podyktował rzut karny(moim zdaniem ten karny był niesłuszny, ale ja nie jestem od sędziowania), a w dogrywce myślę, że już lepiej psychicznie wyglądali piłkarze Gwinei, którzy strzelili ważnego gola, a nie stracili. Jutrzejsze spotkanie będzie na pewno ciekawym spotkaniem, ale spotykają się ekipy z dwóch różnych poziomów: Ghana, która jest wysoko i Gwinea, która jest gospodarzem i dlatego jeszcze tutaj gra. Pograłbym jakiś handicap, ale to jest jakieś ryzyko, ponieważ Ghana miewa czasami małe przestoje w grze. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dyscyplina: ANC
Spotkanie: Maroko - Tunezja
Typ: X
Kurs: 3.20
Data: 15.06.2015 22:00
Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Kwalifikacje do Pucharu Narydow Afryki w ktorym zmierza sie Maroko z Tunezja. Przede wszystkim remis tutaj obstawiam tylko i wylacznie dlatego, ze miedzy tymi zespolami na przestrzeni lat padalo mnostwo remisow i chodzi mi o podtrzymanie trendu. Mianowicie od 1961 roku te zespoly mierzyly sie ze sobą dwadziesciacztery razy (24) z czego az 18 razy padal wynik remisowy. Przede wszystkim Tunezja gra na styku remisu, ale tez Maroko ostatnimi czasy z lepszymi zespolami nie jest zespolem skutecznym. Wczesniej ratowal ich Chamakh (pamieta ktos  zawodnik Arsenalu kilka lat temu) i te mecze wygrywali 1:0 po jego golach w koncowce. Dzis duzo bardziej wyrownane mecze toczą. Mysle ze ten mecz skonczy sie w okolicach 1:1, choc akurat ostatni mecz bezposredni skonczyl sie 0:0 w 2013 roku. Na przestreni lat nie bylo tez innego zwyciestwa wyzszego niz jedna bramką, więc sądze że prawdopodobienstwo remisu jest wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki
Gwinea-Bissau  - Burkina Faso
Typ: over2,5
Kurs: 2,20
Data i godzina: 22.01.2017 20:00
Bukmacher: Unibet

 

 

Dzisiaj rozpoczyna sie ostatnia kolejka w Pucharze Narodów Afryki. Po pierwszych dwóch kolejkach, każda z drużyn ma szanse na awans do fazy play-off. W najlepszej sytuacji jest lider grupy Kamerun, któremu wystarczy remis z drużyną Gabonu aby mieć pewny awans. W gorszej sytuacji jest gospodarz turnieju Gabon oraz zespół Burkina Faso, te druzyny aby mieć pewny awans (bez liczenia na wynik drugiego spotkania) potrzebują wygranej. Gwinea-Bissau aby awansować musi wygrać z Burkina Faso i liczyć że Kamerun nie przegra z Gabonem.
Postanowiłem dzisiaj postawić powyżej 2,5 bramki w meczu Gwinea-Bissau - Burkina Faso. Powodów zagrania tego typu jest kilka, po perwsze uwielbiam takie spotkania w ostanich kolejkach które obie drużyny muszą wygrać. Presja sprzyja popełnianiu błędów, co przeważnie rozwiązuje worek z bramkami. Żaden z zespołów nie może również grać na remis, co wyklucza tzw obronę Częstochowy. Uwielbiam afrykańskie spotkania bardzo często można ustrzelić overek z fajnym kursem.
Oba zespoły w poprzednich dwóch spotkaniach traciły oraz strzeliły bramkę (Gwinea 1:1 1:2, Burkina Faso dwa razy 1:1) , dzisiaj raczej również obaj bramkarze będą wyciągać piłkę ze siatki. A po randze spotkania jede wyciągnie piłkę więcej niż raz. Troszkę lepszą drużyną jest Burkina Faso, i to właśnie ten zespół powinien wygrać. Ale moim zdaniem pewniejszy jest over po kursie 2,20.

Na koniec dodam że jest to pierwszy mecz w historii pomiędzy tymi państwami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna PNA
Godz: 20:00
Spotkanie Egipt-Ghana
Typ; bts
Kurs 2.35
Buk Unibet
Analiza: Ostatnie spotkanie w tej grupie w ramach pucharu Narodów w Afryce, dokładnie w Gabonie. Egipt który na swoim koncie ma w tym momencie 4 zdobyte punkty mierzył się będzie z zespołem Ghany, która jest liderem w tej grupie. W tym wypadku drużynie Egiptu wystarczy do awansu z drugiej pozycji tylko remis, moim zdaniem jednak mogą oni powalczyć o komplet punktów w tym spotkaniu i zająć pierwszą pozycję w tabeli, goście nie są nie do ogrania . Egipt w poprzednich swoich 13 spotkaniach poniósł zaledwie 1 porażkę z RPA, resztę spotkań kończył zdobyczami punktowymi, pod tym względem drużyna Ghany ma słabszy bilans . Poprzednie spotkania pomiędzy tymi dwiema ekipami nie były underowe i według mnie tutaj będzie podobnie bowiem można wyłapać bardzo dobry kurs na chociażby over 1.5 gola po 1.85 w Unibet, można poszukać nawet wyżej bowiem pomimo poprzednich niskich wyników w tej grupie to tutaj każda z ekip moim zdaniem bramki, zdobędzie, nie mam jakiegoś zdecydowanego faworyta bowiem jest to spotkanie z cyklu iż każdy może wygrać,ale gospodarze powinni miec ku temu większą motywację a jesli goście wyjdą na to spotkania z założeniem remisu mogą zostac skarceni, tak więc stawiam na wynik remisowy po 1 albo wygraną gospodarzy dokładne 1 golem oraz wynik 2:1. myślę że bramki strzelą obie drużyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki
Maroko - Wybrzeże Kości Słoniowej
Typ: 2
Kurs: 2,32
Data i godzina: 24.01.2017 20:00
Bukmacher: Betsson

 

Kolejny dzień Pucharu Narodów Afryki, kolej na rozgrywki w grupie C. Wybrałem mecz Maroka z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Wlepszej sytuacji są Marokańczycy którzy zajmują drugie miejsce w grupie. W dotychczasowych dwóch meczach uzbierali 3 punkty po wygranej 3:1 z  Togo i przegranej z Kongo 1:0. Po drugiej stronie boiska obrońca tytułu  WKS, które zaliczyło dwa remisy, 0:0  z druzyną Togo i 2:2 z Kongo. Jeśli Wybrzeże chce obronić tytuł musi wygrać dzisiejsze spotkanie. Dwa lata wstecz mieliśmy podobny scenariusz WKS po dwóch remisach 1:1 z Mali i Gwineą, awansowało dalej wygrywając ostatni mecz z Kamerunem 1:0.

 

12.11.16 Maroko - Wybrzeże Kości Słoniowej 0 : 0
20.01.16 Maroko - Wybrzeże Kości Słoniowej 0 : 1
09.10.15 Maroko - Wybrzeże Kości Słoniowej 0 : 1
07.09.13 Wybrzeże Kości Słoniowej - Maroko 1 : 1
09.06.12 Maroko - Wybrzeże Kości Słoniowej 2 : 2
21.01.06 Maroko - Wybrzeże Kości Słoniowej 0 : 1
30.04.03 Maroko - Wybrzeże Kości Słoniowej 0 : 1

 

Jak widać po wynikach spotkań pomiędzy drużynami WKS i Maroka (4 wygrane WKS i 3 remisy), mecz powinien być wyrównany. Liczę na powtórkę z poprzedniego PNA i awans WKS po wygranej w ostatnim spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Narodów Afryki

 

3672.png?lm=1403449686ac17.png?lm=14769463233441.png?lm=1410462102

 

Spotkanie: Egipt - Ghana
Typ: 1
Kurs: 3,15
Data i godzina: 25.01.2017 20:00
Bukmacher: Betsson
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie trzeciej kolejki fazy grupowej Pucharu Narodów Afryki pomiędzy Egiptem a Ghaną. W grupie D w ostatniej kolejce dojdzie do konfrontacji lidera z wiceliderem. Trochę mnie dziwi tak wysoki kurs na reprezentację Egiptu, tym bardziej, że nie mają jeszcze zapewnionego awansu do następnej fazy. Buki zapewne sugerują się tym, iż wystarczy im remis co w rezultacie mogłoby zadowolić i jednych, i drugich. Z drugiej strony Ghana może sobie całkiem odpuścić to spotkanie bo i tak mają już awans a więc Avram Grant, może wystawić rezerwową jedenastkę. Moim zdaniem Egipt jak najbardziej ma szanse na wygraną, świadczą o tym chociażby wyniki bezpośrednich konfrontacji gdzie wygrywali do tej pory czterokrotnie (w tym dwa ostatnie spotkania), dwa mecze zakończyły się remisem oraz trzy razy górą była reprezentacja Ghany. Myślę, że podopieczni Hectora Cupera nie odpuszczą sobie tego meczu i zagrają w optymalnym składzie, co więcej to oni powinni być górą w tym spotkaniu i wreszcie powinni pokazać trochę dobrego futbolu, bo nie oszukujmy się ale do tej pory nie grali nic specjalnego. Liczę też na dobrą dyspozycję niewątpliwie największej gwiazdy reprezetacji czyli Mohameda Salaha. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna PNA
Godz: 17:00
Spotkanie Burkina Faso-Tunezja
Typ; Tunezja
Kurs 2.05
Buk bet 365
Analiza: Na jutro wybrałem pierwsze spotkanie Ćwierćfinałowe w którym ekipa Burkina Faso podejmowała będzie drużynę Tunezji. Goście są faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu , bowiem Burkina faso pomimo tego iż zdobyła 5 punktów w 3 spotkaniach , nie poniosła żadnej porażki to w każdym z tych spotkań była zespołem słabszym , który stworzył sobie znacznie mniej sytuacji podbramkowych .Tunezja natomiast wyszła z 2 miejsca w znacznie silniejszej grupie w której ich rywalem była ekipa Senegalu, Algierii oraz Zimbabwe, Tunezja przegrała z Senegalem, ale była zespołem zdecydowanie mocniejszym następnie kolejne 2 spotkania Tunezja wygrała dosyć pewnie , według mnie w tym spotkaniu będzie podobnie bowiem Tunezja obecnie znajdują się w bardzo dobrej formie, co pokazywała w szczególnie w tych dwóch ostatnich spotkaniach, stwarza sobie sporo sytuacji podbramkowych i moim zdaniem w tym meczu będzie podobnie, stawiałbym na co najmniej 3 bramki w tym meczu, myślę że wszystkie mogą wpaść dla zespołu Tunezji, mój typ to wynik 0:1 do połowy oraz 0:3 po 90 minutach tej rywalizacji, myślę że Burkina Faso w tym meczu nie zdobędzie nawet jednej bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki

Godzina:20:00

Spotkanie: Kamerun -Ghana

Typ: under 2.5

Kurs:1,46

Bukmacher:Oddsring

 

Witam. Spośród oferty na 2 luty oczywiście półfinał Afrykańskiego czempionatu jest jednym z ciekawszych spotkań tego dnia.Mecz Kamerun -Ghana to pojedynek nie mający faworyta. Nieposkromione Lwy w grupie zdobyli 5 pkt po zwycięstwie 2-1 z Guinnea-Bussau oraz 2 remisach 1-1 z Burkina Faso oraz 0-0 z Gabonem . W ćwierćfinale uporali się z Senegalem po rzutach karnych , w regulaminowym czasie gry oraz dogrywce było 0-0 .Bilans bramkowy zatem w 4 meczach to 3-2 bardzo bardzo underowy. Ghana natomiast w fazie grupowej zdołała uzyskać 6 pkt zwyciężając po 1-0 z Ugandą oraz Mali , ulegli mając już pewny awans tylko Egiptowi stosunkiem 1-0. Tak więc 3 mecze w których pada po 1 bramce . W ćwierćfinale ogrywają Kongo 2-1 , wszystkie bramki w ostatnich 30 minutach.Mamy zatem bilans po 4 meczach 4-2 .Rezultat również underowy. Dzisiaj spodziewam się podobnego scenariusza, 2 bramki w meczu to max . Zespoły wiedzą o co grają . Ogólnie w rozgrywkach Afrykańskich nie pada zbyt wiele goli, sądze że under 2.5 to bardzo pewny typ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...