Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Dyscyplina: Tenis - Australian Open
Spotkanie: Blaz Kavcic - James Duckworth : Liczba setów
Typ: over 39.5

 

 

W moim typie oczywiście chodziło o liczbę gemów, mam nadzieję,że bez problemu uznamy ten typ, gdyż wszedł bez problemu :) A i tak każdy wiedział o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poproszę o poprawę rozliczenia mojego typu z dnia 19.01.2015 mecz Bologna - Perugia gdyż mam rozliczony na :minus: a typ wszedł bo Bologna wygrała 2:1.

Poproszę także o uwzględnienie tego w tabeli.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej analizie na 1.02.2015 rok zapomniałem dodać informacji o spotkaniu, pozwalając sobie na "edycje" mojego posta szybko korygując mój błąd. Przepraszam za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela końcowa stycznia zrobiona :wuwu: Walka o wygraną toczyła się do ostatniego dnia  :klask: Pierwsza trójka: 

 

1. merdalion

2. typer1407

3. Bambino 

 

Gratulacje zwycięzcom  :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynałem z pułapu -300 jak merdalion miał +700, dogoniłem, przegoniłem.. ale się odgryzł  a i jeszcze typer ładnie przyspieszył w końcówce. Gratuluję chłopaki, ładna walka i dobre wyniki na koniec miesiąca, skuteczność również bardzo dobra :piwo1:

 

 

@ z danymi do mózga wysyłamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobrą rywalizację

 

Medalion przyjął dobrą taktykę w ostatnim dniu, przeanalizował spotkanie, które rozpoczynało się o 22:30 i rzutem na taśmę wygrał

 

Około 20-ego ktoś miał 100% skuteczności, trafionych 9/9, ale później trochę się to popsuło

 

Do konkursu dołączyłem kilka dni przed końcem miesiąca, no i się udało, 90% skuteczności-dobry wynik ;)

 

Nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości, jak mam się skontaktować w sprawie podesłania danych, przez formularz kontaktowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ciekawa rywalizacja była. Myślałem, że ok. 1000 punktów(licząc z tymi bonusowymi) wystarczy do zajęcia pierwszego miejsca, a tu najpierw Bambino mocno postraszył, a potem typer1407 trafiał typ za typem z wysokim kursem, więc jednak musiałem jeszcze mocno powalczyć o to pierwsze miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poproszę do tego typu:

 

http://obstawianie.com/topic/30869-typy-na-dzie%C5%84-13022015/?do=findComment&comment=880294

 

Dodać ten link do tej analizy z działu tematycznego:

 

http://obstawianie.com/topic/20515-francuska-ligue-2-i-ni%C5%BCsze-ligi/page-9?do=findComment&comment=880295

 

Z góry dzięki

 

Edit. Zrobione 

Edytowane przez nowix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, taka sytuacja nie wiem czemu, ale mój typ na wczoraj jest w dzisiejszym temacie

 

http://obstawianie.com/topic/30861-typy-na-dzień-21022015/?p=881759

 

Data jest podana, post nie był edytowany, dodawany wczoraj o godzinie 13 można go przenieść do odpowiedniego tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę w tabeli namieszane z numeracją %-) i takie małe pytanko, czy jest sens trzymać w tabeli ludzi, którzy nie wyrobią normy 9 analiz w miesiącu? Bo wiadomo, że jak ktoś ma 2 to do 9 nie nabije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...