Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Dyscyplina: Siatkówka

Spotkanie: Belgia - Iran

Typ: powyżej 179,5 punktów

No ja j..., 179 padło :f:

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-09-07, 01:24 ]

.. dział pytania i uwagi? Dzięki, za następne takie posty nie związane z tematem pójdą ostrzeżenia, bany itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś problem człowieku? Można normalnie zwrócić uwagę, a nie w ten sposób ok? Nie musisz tu ironicznie dziękować ani straszyć banem, bo nie jestem użytkownikiem, który na bana zasługuje.

 

Proszę powiedzieć w takim razie, gdzie zamieszczać komentarze do typów dnia, bo nie widzę takiego miejsca, a jeśli tu nie można, to proszę założyć odpowiedni temat w konkursie.

 

Dziękuję :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę powiedzieć w takim razie, gdzie zamieszczać komentarze do typów dnia, bo nie widzę takiego miejsca, a jeśli tu nie można, to proszę założyć odpowiedni temat w konkursie.

Myślę, że ten byłby odpowiedni http://obstawianie.com/bez-cenzury-vt119845,850.htm#1905264 %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak żenada, miałem typ

 

Brazylia-Finlandia -2,5 po 1,53 podany buk podane wszystko, napisałem ttutaj, że nie dodałem iż jest to -2,5 seta i co jest robione, usuwany jest mój post z typu dnia.

 

Żeby było jasne, napisałem specjalnie osobie sprawdzającej o zaistniałej sytuacji. Na chwilę obecną zachowanie osoby sprawdzającej to żenada. Nie po to człowiek podaje najlepsze perełki dnia w tym dziale, żeby później były tematy usuwane. Nie jest to piłka nożna która jest nieprzewidywalna, nie jest to hokej.

 

Proszęo przywrócenie tamtego postu i rozliczenie go jak i tego 1, o którym wpomniałem tak jak być powinno bo jest coś nie w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak żenada, miałem typ

 

Brazylia-Finlandia -2,5 po 1,53 podany buk podane wszystko, napisałem ttutaj, że nie dodałem iż jest to -2,5 seta i co jest robione, usuwany jest mój post z typu dnia.

 

Żeby było jasne, napisałem specjalnie osobie sprawdzającej o zaistniałej sytuacji. Na chwilę obecną zachowanie osoby sprawdzającej to żenada. Nie po to człowiek podaje najlepsze perełki dnia w tym dziale, żeby później były tematy usuwane. Nie jest to piłka nożna która jest nieprzewidywalna, nie jest to hokej.

 

Proszęo przywrócenie tamtego postu i rozliczenie go jak i tego 1, o którym wpomniałem tak jak być powinno bo jest coś nie w porządku.

 

Yyy możesz powiedzieć o jakiej żenadzie Ty tu mówisz? Przecież Twój post jest zaliczony 5.09.2014 Brazylia - Finlandia Więc o jakim usuniętym poście tu mowa? Bo nie mam pojęcia o co Ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o dodanie daty w typie i dyscypliny powinno być.

 

Dyscyplina:Tenis WTA Tokio

19.09.2014

11:00

Spotkanie: Kerber - Cibulkova

Typ: Cibulkova

Kurs: 3.1

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

 

Dziękuję.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-09-20, 14:36 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można spodziewać się kolejnej aktualizacji tabeli? Zbliża się weekend a edycja wkracza w decydującą fazę - fajnie wiedzieć na czym sie stoi :>

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...