Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Gość delpiero88

tabela zaktualizowana do 24 czerwca włącznie...końcową tabelkę stworzy yaras, bo ja wyjeżdżam na urlop na 2 tyg...pozdrawiam :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli ktoś podał przede mną typ na Wynik meczu/Obie drużyny zdobędą bramki : Holandia / Tak to czy ja mogę podać analizę na zwycięstwo Holandii w tym meczu, czy będzie to się niejako pokrywało z typem innego użytkownika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli ktoś podał przede mną typ na Wynik meczu/Obie drużyny zdobędą bramki : Holandia / Tak to czy ja mogę podać analizę na zwycięstwo Holandii w tym meczu, czy będzie to się niejako pokrywało z typem innego użytkownika?

 

Wiem, że po fakcie ale spokojnie możesz podać na zwycięstwo Holandii :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staty za miesiąc czerwiec:

 

http://obstawianie.com/statystyki-vt118165,25.htm#1890598

 

24 godziny na reklamacje..

 

Graty dla najlepszych :piwo1:

 

[ Komentarz dodany przez: bigbraine777: 2014-07-07, 09:52 ]

PW za mailami do Skrilla do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Mam małą propozycję - skoro konkurs nazywa się Pewniak dnia i na pewno powinien odzwierciedlać przemyślenia i umiejętności wszystkich typujących, może by tak zmienić nieco formułę?

 

Bo pomyślmy - co to za pewniak dnia, skoro ja mam jakiś mecz w głowie i, mówiąc w slangu, czuję go, po czym patrzę w temat na dany dzień i taki mecz jest już przez kogoś podany? Co więcej - zazwyczaj wszystkie ciekawe spotkania na dany dzień są bardzo szybko wyczerpywane i nie ma za bardzo z czego wybierać, no i konkurs również staje się loterią.

 

Moja propozycja polega na tym, żeby każdy zakładał swój temat, w którym podawałby swoje pewniaki dnia i analizy (oczywiście wklejanie analiz do tematów to obowiązek), bez oglądania się na typy innych uczestników.

 

Skoro ja uważam, że dany mecz jest pewniakiem dnia, to powinienem go móc swobodnie zamieścić ;)

 

Co o tym sądzą szanowni admini? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...