Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


BePe bo kolega jest nowy i szuka postów. %-)

 

10h przed meczem, 30 minut przed meczem to jedno i to samo, a może akurat wtedy dowiedział się czegoś dobrego odnośnie meczu i go dzisiaj da do "Pewniak Dnia", hm? Pomyśl logicznie zanim będziesz nabijał tak durne posty. Admini już zapewne mają dość takich sugestii i postów od nowych użytkowników. ;) (BePe post do usunięcia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BePe bo kolega jest nowy i szuka postów. %-)

 

10h przed meczem, 30 minut przed meczem to jedno i to samo, a może akurat wtedy dowiedział się czegoś dobrego odnośnie meczu i go dzisiaj da do "Pewniak Dnia", hm? Pomyśl logicznie zanim będziesz nabijał tak durne posty. Admini już zapewne mają dość takich sugestii i postów od nowych użytkowników. ;) (BePe post do usunięcia)

 

 

Nie przyszedłem tutaj nabijać tutaj posty kolego jakbyś nie widział to pierwsza rzecz.

Po drugie forum to takie miejsce ,gdzie każdy ma odmienne zdanie i ktoś ma prawo z nim się nie zgadzać .

 

Zmierzam do tego iż nikt tego tzw" pewniaka " nie zagra ,a będzie on dodany. Z czego ludzie patrzą czy kursy lecą w dół i tym się sugerują co jest mylne .

Znajdź mi temat w którym je nabijam a chętnie napiszę do administratorów ,aby je usunęli. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blochupro, pierwsze moje zdanie jest ironiczne co można wywnioskować nawet po mince. Drugie już wyjaśnia zaistniałą sytuację. Nie mówię, że nabijasz posty tylko się śmieje. Nie nabijmy tutaj postów bo zaśmiecam temat konkursowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
kaziu_boss tuti88 chyba wziął hajsik. :piwo1:

 

 

jeszcze nie wziął :ok:

 

Tutti teraz będzie grał i tabeli nie będzie ;)

 

nie będzie grał :ok: a tabelkę może ogarnę jutro...pisałem w moderacji, że w czerwcu praktycznie nie będę w stanie ogarniać tabelek, ze względu na swoje weselicho i żeby ktoś inny się tym zajął...ale jutro spróbuję to ogarnąć :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie grał :ok: a tabelkę może ogarnę jutro...pisałem w moderacji, że w czerwcu praktycznie nie będę w stanie ogarniać tabelek, ze względu na swoje weselicho i żeby ktoś inny się tym zajął...ale jutro spróbuję to ogarnąć :ok:

 

No to hajsik jak znalazł na jakąś podróż z wybranką pewnie wystarczy ;)

 

No chyba że ona się o tej kasce nie dowie :smiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blochupro, pierwsze moje zdanie jest ironiczne co można wywnioskować nawet po mince. Drugie już wyjaśnia zaistniałą sytuację. Nie mówię, że nabijasz posty tylko się śmieje. Nie nabijmy tutaj postów bo zaśmiecam temat konkursowy.

 

Ty za to nabijasz posty w innnych tematach %-) W ogóle nie dodajesz linków do analiz i jak na razie wszystkie nieuznane, więc popraw się jak chcesz brać udział w konkursie tak na serio.

 

Peace ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
[tuti88], czemu nie zostałem uwzględniony w statystykach? ;)

 

a w jakie dni typowałeś? bo jakoś sobie nie przypominam, abym widział jakiś twój typ w tych 16 pierwszych dniach tego miesiąca...

 

 

edit.

 

widzę, pisałeś analizy ale nie wklejałeś linków do swoich typów z działu tematycznego, dlatego yaras nie mógł ci zaliczyć tych typów i masz je bez pkt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zakład

http://obstawianie.com/typy-na-dzien-12062014-vt128944.htm#1886195

 

jest trafiony.

 

Link do statystyk:

 

http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2014_06_11_arimlb_houmlb_1&mode=box&c_id=cws

 

 

Wynik w odbiciach 9:4 więc proszę o poprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

StanleyLevy jeśli chodzi o zakłady na strzelców gola to liczą się one jeżeli dany zawodnik rozegrał minimum 45 minut (bukmacherzy), a w tym przypadku nie zagrał także powinno być na Twoją korzyść. Skoro nie ma o tym ani słowa w regulaminie to musisz pytać yaras_ albo tuti88 gdyż oni odpowiedzą na Twoje pytanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...