Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Dyscyplina: Piłka nożna – Norwegia, 1. Divisjon

Spotkanie: Alta IF - Hammarkameratene

Typ: 1

Kurs: 2.34

Bukmacher: Pinnacle

Godz. 18:00

Data: 29.05.2014

 

w trakcie wysyłania postu, albo zaraz potem, kurs spadł na 2.28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w dzisiejszym typie popełniłem błąd w kursie. Kurs wynosi 1.88 a nie 1.488 . Przez przypadek 4 mi się pojawiła.

Proszę o poprawę tego błędu.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-06-03, 16:33 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ... przecież wysłałem Ci PW dokładnie 2014-06-03, 13:28

 

Był problem ze skryptem, wszystkie pw zostały automatycznie usunięte, stąd jeden z adminów nie otrzymał pw z danymi ;))

 

Ależ ja nie mam żadnych pretensji :] tylko żeby nie było, że trzeba na mnie czekać :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu niektórzy dostali plusy za dobre typy i minusy za złe. Ja np nic nie dostałem ,jeszcze jakiś komentarz ?! Znam się na hokeju od 5 lat i jeżeli ktoś mi każe napisać analize to pytam po co ?! Skoro napisalem ,że 80 procent meczy wygrywaja gospodarze to powinno wystarczyć. Dobrze wytypowałem mecz a chłop ,który tutaj pisze wam pierdoły na temat hokeja to jeszcze źle je analizuje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu niektórzy dostali plusy za dobre typy i minusy za złe. Ja np nic nie dostałem ,jeszcze jakiś komentarz ?! Znam się na hokeju od 5 lat i jeżeli ktoś mi każe napisać analize to pytam po co ?! Skoro napisalem ,że 80 procent meczy wygrywaja gospodarze to powinno wystarczyć. Dobrze wytypowałem mecz a chłop ,który tutaj pisze wam pierdoły na temat hokeja to jeszcze źle je analizuje. Pozdrawiam

 

Jeśli znałbyś się na hokeju to bez problemu byłbyś w stanie napisać parę słów. Analiza to nie tylko stwierdzenie, że ktoś potrafi wygrać 80% meczów. Analiza to przede wszystkim rozłożenie na czynniki pierwsze takich faktorów jak: aktualna forma, sytuacja kadrowa w klubach, zwrócenie uwagi na plusy/minusy zespołów, pozasportowe aspekty i wiele innych ;)

Oczywiście bez pierdół w stylu, drużyna A jest 1 w tabeli drużyna B jest 2 ponieważ drużyna A wygrała 80% spotkań a drużyna B 60%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alvaro
Kolego ,ale to jest finał. Tu nie ma co drążyć tematu ,każde wyjście na lód to inna gra zawodnika . Zobacz analizę gosci niżej co sie napisali a co z tego wyszło

Pierwsze i najważniejsze - przeczytaj regulamin Pewniaka Dnia zanim zaczniesz brać w nim udział - http://obstawianie.com/regulamin-i-zasady-vt7376.htm . Tutaj nie chodzi tylko i wyłącznie o podawanie samych typów bo wrzucić suchy typ i przyfarcić raz czy drugi potrafi każdy, tylko co komu z takiej "analizy"? Masz wiedzę z jakiegoś zakresu to się nią podziel. Napisz chociaż kilka zdań uzasadnienia czemu grasz taki a nie inny typ żeby ludzie mieli jakieś rozeznanie czy warto Twoją propozycję rozważyć.

 

Wiele osób wkłada tu naprawdę sporo wysiłku w przygotowanie swoich analiz, więc przez sam szacunek dla ich zaangażowania - spróbuj choć odrobinę się wysilić i napisać kilka słów więcej, zamiast ograniczać się do jednozdaniowego, oczywistego jak śnieg na Antarktydzie uzasadnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...