Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przez przypadek typ na 14.03.2014 roku z Ligue 2 napisałem w Ligue 1 i tak tez wkleiłem do Typów Dnia.

 

Czy można przenieść ten mój typ do działu Francuska Ligue 2 i niższe ligi i od razu zmienić link?

 

Z góry dziękuję za poprawienie i przepraszam za zamieszanie i niedopatrzenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dodatek z mojej strony na jutrzejszy dzień za według mnie najlepszą analizę, najwięcej argumentów , po prostu wybiorę najlepszą analizę dnia. Nie musi być trafna . Osoba wygra bon 5 euro do Bet-at-home

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W analizie z 17 marca napisałem HA (handicap azjatycki). Nie wiem, czy na pewno jest jasne, że chodzi o azjatycki, więc to zaznaczam, następnym razem wyraźniej to zaznaczę jeśli jest taka potrzeba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
W analizie z 17 marca napisałem HA (handicap azjatycki). Nie wiem, czy na pewno jest jasne, że chodzi o azjatycki, więc to zaznaczam, następnym razem wyraźniej to zaznaczę jeśli jest taka potrzeba ;)

 

Będzie jasne, że chodzi o ten handicap :ok:

 

Statystyki zaktualizowane :t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

gracz StanleyLevy najprawdopodobniej zostanie wykluczony z konkursu i zbanowany na forum...chodzi o dwa ostatnie typy z NHL w konkursie...postawił on w dniu dzisiejszym na typ, że w meczu Vancouver - Buffalo wygra gospodarze(moneyline)+under 6,5 gola...po pierwsze takiego typu nawet w Gamebookers nie widzę...po drugie nawet jakby taki kurs był to maksymalnie ile płaciły buki za zwycięstwo gospodarze w moneyline to poniżej 1,50...under 6,5 w tym meczu wyceniony był we wszystkich bukach na nie więcej jak 1,30...tak więc proste matematyczne wyliczenie daje 1,50*1,30=1,95...a tutaj StanleyLevy walnął kurs 2,90 %-) no dobra chłopak się pomylił na pewno... no ale kilka dni wcześniej i spotkanie Phoenix - Florida i ponownie typ na gospodarzy+under 6,5...i tak zwycięstwo w moneyline na gospodarzy max 1,50 a under 6,5 w meczu nie więcej jak 1,40...i znowu matematyka 1,40*1,50= 2,10 a gracz wstawił kurs 2,95...niestety takiego zachowania tolerować nie będziemy...tak więc StanleyLevy masz 24h na przedstawienie jakichś dowodów, że twoje typy i kursy są prawdziwe, inaczej wylatujesz z konkursu i żegnasz się z forum...regulamin to regulamin...to przede wszystkim ma być fajna zabawa a nie próba oszukiwania...nawet jak moderator nie zauważy, to znajdą się dobrzy ludzie, którzy walczą o swoje %-) i bardzo dobrze :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
Mam pytanko jak jest rozliczany w statystykach typ DNB jeśli w danym meczu padnie akurat remis? Zaliczany jest do typów oddanych i nietrafionych? Tzn. obniża nam skuteczność? : )

 

nie jest wliczany do statystyk :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jak jest rozliczany w statystykach typ DNB jeśli w danym meczu padnie akurat remis? Zaliczany jest do typów oddanych i nietrafionych? Tzn. obniża nam skuteczność? : )

 

nie jest nie wliczany do statystyk :ok:

 

ok, dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Tabela zaktualizowana :t:

 

co do sprawy StanleyLevy to wytłumaczył mi się trochę na pw. I tak. Faktem jest, że Gamebookers wystawia czasem pomyłki z kursami. I tak np wczoraj w meczu Legii na zwycięstwo było 1,65, na under 3,5 1,68 co daje nam kurs 2,772. Natomiast w tej dodatkowej opcji Legia+under 2,5 kurs był aż 3,50 co widać na tym obrazku: http://i.imgur.com/J8I0tlh.jpg . Nie wiem jak dokładnie był w przypadku wyżej wymienionych meczy, które stawiał StanleyLevy, jednak na pewno kursy jakie dawał nie były w linii: zwycięstwo drużyny w moneyline + under tylko zwycięstwo drużyny w regulaminowym czasie gry+under. Widać, że w drugiej opcji kursy w takim zdarzeniu mogą mieć podobny kurs ako. Tak więc, nie będzie bana, bo to chyba byłaby zbyt ostra reakcja z mojej strony. Reasumując, karą za to przewinienie będzie ostrzeżenie i zakaz gry w tym konkursie do kona tego miesiąca i w kwietniu. Ostrzeżenie można odprawcować wg zasad zawartych w tym temacie: http://obstawianie.com/odpracuj-ostrzezenie-lub-cl-vt118319.htm . Pozdrawiam :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

tabela zaktualizowana :ok: osoby, które miały 2 lub mniej typów w miesiącu nie zostały już do niej uwzględnione, gdyż do końca miesiąca zostało 6 dni i nie osiągnęły by już minimum konkursu czyli co najmniej 9 analiz w miesiącu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
Prosze o informacje skąd wkleic link do analizy jestem tu "nowy".. czyli jak W postach pod analizą wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

 

tak dokładnie w poście z analizą z danego dnia konkursu musi znaleźć się link z tą samą analizą ale wklejoną do odpowiedniego działu tematycznego :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zwrócenie uwagi na użytkownika Ramis89. Chodzi mi o jego analizę z dnia wczorajszego oraz z 20.03.2014, które są identyczne jak na innym forum.Posty u konkurencji są wysłane wcześniej i przez dwóch różnych użytkowników. Czyżby kolejny "cfaniaczek"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

statystyki zaktualizowane :ok: osoby które nie mają co najmniej 7 typów w tym miesiącu nie są już brane pod uwagę w tabeli tego miesiąca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie dodałem swój analizę do działu pewniak dnia, lecz nie mogę wkleić linka, gdyż mam za mało postów. Poratujcie:)

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2014-04-05, 23:19 ]

Jak będziesz miał powyżej 5 postów będziesz mógł dodawać linki, ja znam wszystkie limity więc póki ich nie przekroczysz analiza będzie uznawana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...