Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Gość delpiero88
Okej rozumiem w takim razie przepraszam za problem nie zwróciłem uwagi ;)... Przepraszam jeszcze raz..

 

nie ma problemu :ok: tylko następnym razem sprawdzaj czy to jest dwudrogowy czy trzydrogowy handicap :ok:

 

 

I tak samo będzie w dzisiejszym meczu gdzie stawiałem na Ajax, też nie jest to handicap azjatycki..

 

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę o usunięcie mojej analizy http://obstawianie.com/typy-na-dzien-09022014-vt127440,25.htm#1833388 Stoch na podium bo ktoś wrzucił ją wcześniej a moje oczy tego nie dopatrzyły w pore. Wrzucę zastępczy typ poźniej. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Jutro pojawią się aktualne statystyki...sorka za zaległości ale miałem wyjazd od piątku i dopiero wróciłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu moja dzisiejsza analiza: http://obstawianie.com/typy-na-dzien-15022014-vt127434,25.htm#1836202

 

Proszę o dopisanie bukmachera: Bet365, bo nie wiem jak to możliwe, zarówno w dziale, jak i tu piszę bukmachera, a się nie dopisuje,z góry dzięki

 

Będzie jakaś tabela, atakuje mnie ktoś? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
prosze poprawic moja date w mojej analizie bo wpisalem 11.02 zamaist 13.02 dzieki

 

:t:

 

Proszę o usuniecie analizy pierwszej bo nie dodałem czasu omyłkowo http://obstawianie.com/typy-na-dzien-13022014-vt127436.htm#1835111 Dziękuję :)

 

:t:

 

Tu moja dzisiejsza analiza: http://obstawianie.com/typy-na-dzien-15022014-vt127434,25.htm#1836202

 

Proszę o dopisanie bukmachera: Bet365, bo nie wiem jak to możliwe, zarówno w dziale, jak i tu piszę bukmachera, a się nie dopisuje,z góry dzięki

 

Będzie jakaś tabela, atakuje mnie ktoś? :D

 

:t:

 

 

Tabela zaktualizowana :t: sorry, że trochę to trwało, ale od środy dopadła mnie grypa żołądkowa i dopiero wczoraj dałem rade podliczyć zaległości a dzisiaj podliczyłem wczorajszy dzień i zrobiłem tabelę :ok: pozdrawiam :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
swietnie, że nie czytałem "zaliczen" kursow, to i nie zauwazylem jakos tego, że trzeba godziny podawac. serio to musi byc liczone? komu godzina jest potrzebna, do czego?

 

nie ja ustalałem regulamin...ja muszę go jedynie egzekwować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę samokrytyki, skoro moja analiza była słaba (a pewnie chodzi o to, że jest za krótka, bo nie chce mi się lać wody tj np Ty) to Twoja jest nijaka 0 o grze zawodniczek tylko jakies informacje gdzie graly i kiedy i jaki maja bilans :bz:http://obstawianie.com/typy-na-dzien-18022014-vt127431.htm#1838100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
trochę samokrytyki, skoro moja analiza była słaba (a pewnie chodzi o to, że jest za krótka, bo nie chce mi się lać wody tj np Ty) to Twoja jest nijaka 0 o grze zawodniczek tylko jakies informacje gdzie graly i kiedy i jaki maja bilans :bz:http://obstawianie.com/typy-na-dzien-18022014-vt127431.htm#1838100

 

dobrze, że w Twojej analizie piszesz o grze drużyn...podałeś wynik pierwszego meczu, kontuzje, które zostały napisane kilka postów wyżej, i że Ronaldo ma głód gry...proszę Cię...jeśli nie podoba się moja praca w tym konkursie- to nie ma problemu...ja wcale nie muszę rozliczać konkursu i ślęczeć nad tym, żeby rozliczyć spotkania i robić tabelki...ja mam co robić na co dzień...dlatego macie podliczone tabelki, wszystko jest na bieżąco niech teraz ktoś inny przejmie pałeczkę...ja tej osobie oczywiście udostępnię tabelkę ze statystykami...może tak jak twierdzisz brakuje mi samokrytyki, dlatego ustępuję- niech ktoś inny się z tym bawi...może ktoś kto nie uczestniczy w konkursie...bo jak będzie w nim się udzielał to też zapewne będą jakieś ale...i nie pisz, że się uniosłem czy coś w tym stylu...powiedzmy, że mi się znudziło...i komentarze, jak to się oburzyłem, będą zbędne...może osoba, która teraz będzie podliczać konkurs, zrobi to lepiej i będzie bardziej przychylna dla Twoich i innych analiz :ok: pozdrawiam :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
Witaam, chciałem sie dowiedzieć co z moim typem dnia, dałeś info że nie wklejona w odpowiednim dziale. Nie będzie liczona bo nie ma nic w regulaminie co następuje w takim przypadku.

 

skoro złamany regulamin, to chyba muszą być jakieś konsekwencje...

 

nic tutti do Ciebie nie mam, podliczasz sprawnie konkurs chodzi mi tylko o to, że obie analizy na tym samym poziomie, ale mojej nie uznales a swoja uznales tylko o to mi chodzi :bz:

 

ja też nic do Ciebie nie mam...ale żeby oczyścić atmosferę proponuję, żeby ktoś inny podliczał typy...unikniemy w ten sposób takich sytuacji jak ta...ja starałem się być obiektywny w tym co robiłem- ale jeśli ktoś ma wątpliwości co do tego to jest tylko jedno rozwiązanie, o którym wspomniałem wcześniej...i nie strzelam żadnych fochów czy coś takiego, tylko tak chyba będzie najlepiej...ja mogę ewentualnie robić tabelki...ale do podliczania już się nie zabieram...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony dzień wcześniej też nie umieściłem analizy w odpowiednim dziale, analizy nietrafionej - jej też nie zaliczysz, konsekwentnie ?

 

Skoro nie ma jej w dziale nie będzie zaliczona..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

ustaliliśmy z yaras_, że on teraz będzie się zajmował podliczaniem typów- ja natomiast tabelkami :ok: także teraz nie powinno już być żadnych niedomówień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglby ktos z Was napisac jak przedstawia sie pierwsza piatka w Pewniaku Dnia, po ktorym dniu byla aktualizacja?. Z gory wielkie dzieki

 

Pewnie zastanawiacie sie dlaczego sam nie moge tego zrobic-jestem na starym telefonie i nic nie widac ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

tabela zaktualizowana :t: sorka za lekkie zaległości, ale byłem na wyjeździe...w tym tygodniu postaram się aktualizować tabelę codziennie, żebyście widzieli swoją sytuację- bo kończy się miesiąc :ok: duże dzięki dla yarasa za podliczanie typów :ok: w tabeli nie ma już osób które miały 2 lub mniej typy, gdyż nie mają już szansy na napisanie 9 analiz ( zostało 6 dni w tym miesiącu)...pozdrawiam :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...