Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

dane do Skrilla wysyłamy do bigbraine777 :ok:

 

tuti wystarczy sam e-mail czy całe dane osobowe? %-)

 

sory za głupie pytanie ale dopiero sobie założyłem skrilla i nie orientuje się jak to tam jest%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość delpiero88

dane do Skrilla wysyłamy do bigbraine777 :ok:

 

tuti wystarczy sam e-mail czy całe dane osobowe? %-)

 

sory za głupie pytanie ale dopiero sobie założyłem skrilla i nie orientuje się jak to tam jest%-)

 

wcześniej trzeba było podawać imię i nazwisko a teraz jest to opcjonalnie...ale bezpieczniej będzie jak podasz imię i nazwisko wraz z mailem :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, chciałem się usprawiedliwić, ale nie mogłem w poście z analizą podać linku do tematu Siatkówki, ponieważ mam dopiero 3 posty, jeszcze dwie analizy i będę mógł normalnie wrzucać. Mam nadzieje, że mnie zrozumiesz tuti, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Skoki Narciarskie , Pś w Willingen

16:00

Typ: Kasai - Kranjec

typ: 2 :n:

kurs:1.66 Bet365

 

Dziś zostanie rozegrany pierwszy konkurs ostatniego weekendu przed IO. Bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja pomiędzy Noriaki Kasai a Robertem Kranjcem. Noriaki Kasai to prawdziwy fenomen światowych skoków. W tym roku wygrał zawody PS w Kulm a tym samym został najstarszym zwycięzca PS w historii. Robert Kranjec to także już bardzo doświadczony zawodnik, przez wszystkie lata swojej kariery kojarzył się jako wspaniały lotnik który jednak na innych skoczniach już nie nalegał to czołówki światowej. Robert jest bardzo nierównym zawodnikiem i na średnich skoczniach potrafi zając miejsce w 5 by następnego dnia odpaść w pierwszej serii. Podczas wczorajszych skoków Kranjec pokazał ze w tej chwili jego forma jest bardzo dobra i oddawał dobre skoki, jednak jeszcze lepiej skakał Noriaki Kasai. I to własne ja stawiam ze dziś lepszy będzie Noriaki, wczoraj we wszystkich 3 skokach był bardzo wysoko. Jeśli chodzi o skocznie to jest to skocznia nazywana przez wielu zawodników jako mała lotnia, a więc można powiedzieć ze skocznia powinna odpowiadać Robertowi, ale przecież i Noriaki to wspaniały lotnik.

Podsumowując: Lepszy będzie Noriaki Kasai!

 

http://obstawianie.com/sk...100.htm#1827995"

 

Czytając analize wiadomo ze błąd zrobiłem w rubryce typ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
"Skoki Narciarskie , Pś w Willingen

16:00

Typ: Kasai - Kranjec

typ: 2 :n:

kurs:1.66 Bet365

 

Dziś zostanie rozegrany pierwszy konkurs ostatniego weekendu przed IO. Bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja pomiędzy Noriaki Kasai a Robertem Kranjcem. Noriaki Kasai to prawdziwy fenomen światowych skoków. W tym roku wygrał zawody PS w Kulm a tym samym został najstarszym zwycięzca PS w historii. Robert Kranjec to także już bardzo doświadczony zawodnik, przez wszystkie lata swojej kariery kojarzył się jako wspaniały lotnik który jednak na innych skoczniach już nie nalegał to czołówki światowej. Robert jest bardzo nierównym zawodnikiem i na średnich skoczniach potrafi zając miejsce w 5 by następnego dnia odpaść w pierwszej serii. Podczas wczorajszych skoków Kranjec pokazał ze w tej chwili jego forma jest bardzo dobra i oddawał dobre skoki, jednak jeszcze lepiej skakał Noriaki Kasai. I to własne ja stawiam ze dziś lepszy będzie Noriaki, wczoraj we wszystkich 3 skokach był bardzo wysoko. Jeśli chodzi o skocznie to jest to skocznia nazywana przez wielu zawodników jako mała lotnia, a więc można powiedzieć ze skocznia powinna odpowiadać Robertowi, ale przecież i Noriaki to wspaniały lotnik.

Podsumowując: Lepszy będzie Noriaki Kasai!

 

http://obstawianie.com/sk...100.htm#1827995"

 

Czytając analize wiadomo ze błąd zrobiłem w rubryce typ...

 

Poprawione :t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
Mam takie pytanie. Czy jak ktoś postawił typ na 1, to czy ja mogą zagrać np. 1X albo 1 DNB??? Napisałem analizę i zauważyłem że ktoś już miał ten typ.

 

 

Sorry dopiero zauważyłem...jeśli nie ma tego zabronionego w regulaminie tzn, że jest dozwolone :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
Hej, prosiłbym o zmianę kursu przy moim spotkaniu na 2.80, bo sporo podskoczył odkąd napisałem analizę, dzięki.

 

 

dokładnie to co Żyleta pisze...a jak spadnie kurs to też mam Ci zmniejszyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, prosiłbym o zmianę kursu przy moim spotkaniu na 2.80, bo sporo podskoczył odkąd napisałem analizę, dzięki.

 

 

dokładnie to co Żyleta pisze...a jak spadnie kurs to też mam Ci zmniejszyć?

 

Spoko, po prostu pisałem dużo wcześniej, a wrzucałem teraz prze kilkoma minutami i kurs był już wyższy. Nie wiem co ma czas pisania analizy do kursu Żyleta? Chyba bardziej liczy się kiedy wrzucam no nie? Bo Ty twierdzisz, że liczy się czas pisania analizy, to jak jutro napiszę analizę o 7 rano i kurs będzie 3.00, a wrzucę ją o 21 i kurs będzie 2.3, to policzycie mi po kursie 3.00 tak?

 

Nie szukam spiny, tylko grzecznie zapytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody, pisać to sobie możesz wcześniej...a podajesz jak jest temat otwarty albo dostępne kursy wiadomo ze im wcześniej tym lepiej dla kursu- z zadka jest na odwrót...sa dyscypliny gdzie kursy sa z dnia na dzień wystawiane jak w tenisie bo nie wiesz kto z kim zagra w następnej rundzie czyli sobie nie napiszesz analizy do meczu Safin-Rafter bo mogą ze sobą w tym turnieju nie zagrać- a na piłkę i inne dyscypliny buki wystawiają kursy z wyprzedzeniem. Piszesz analizę pod konkurs sprawdzasz jaki jest obecnie kurs w danej firmie jaka podajesz do typu proste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody, pisać to sobie możesz wcześniej...a podajesz jak jest temat otwarty albo dostępne kursy wiadomo ze im wcześniej tym lepiej dla kursu- z zadka jest na odwrót...sa dyscypliny gdzie kursy sa z dnia na dzień wystawiane jak w tenisie bo nie wiesz kto z kim zagra w następnej rundzie czyli sobie nie napiszesz analizy do meczu Safin-Rafter bo mogą ze sobą w tym turnieju nie zagrać- a na piłkę i inne dyscypliny buki wystawiają kursy z wyprzedzeniem. Piszesz analizę pod konkurs sprawdzasz jaki jest obecnie kurs w danej firmie jaka podajesz do typu proste?

 

No to napisałem analizę, z tym, że wcześniej, ale tutaj nikogo raczej nie interesuje kto sobie kiedy pisze. Chodzi tylko o to, że przygotowałem analizę i wkleiłem jaką miałem, ale nie zmieniłem kursu, który spisałem z rana. Mogłem też się pomylić prawda? Gdybym napisał, że kurs wynosi 22.5 zamiast 2.25 jak mam, to chyba by mi zmienili nie?

 

Poprosiłem tylko o zmianę kursu, bo popełniłem błąd, a od tego jest ten temat. Rozumiem, gdybym analizę wrzucił o 10 rano, a teraz poprosił o zmianę kursu, to bezsens, ale ja o to poprosiłem 5 minut o wklejeniu, gdzie każdy może sprawdzic jaki jest kurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwa w chwili, w której poprosiłem o zmianę kursy wyglądały 2.25 X 2.80, a teraz jest 2.80 X 2.25, więc mogłem po prostu napisać, że się pomyliłem i nie było pewnie problemu, ale człowiek się przyznał, że wcześniej pisał i się zagapił, a trzeba było kłamać. Jeśli można zmienić, będę wdzięczny, jeśli jest problem, to ani słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody,chyba sie nie rozumiemy... nikt sie nie spina... pytasz to ktoś odpowiada jakbyś sie pomylił na pewno zostało by to poprawione(ktos by to wyłapał)- jakbyś zawyżył specjalnie -ewidentnie to wtedy pewnie ostrzeżenie itp każdy sie myli czasem czegoś nie wklei, po pytać możesz, poczytaj regulamin. Pisales rano analizę kurs byl 2,4 w danej firmie- teraz patrzysz na firmę albo porównywarkę i o kur...kurs 2,8.Buk ci tez podwyższy kurs na zakład jaki zagrałeś rano ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody,chyba sie nie rozumiemy... nikt sie nie spina... pytasz to ktoś odpowiada jakbyś sie pomylił na pewno zostało by to poprawione(ktos by to wyłapał)- jakbyś zawyżył specjalnie -ewidentnie to wtedy pewnie ostrzeżenie itp każdy sie myli czasem czegoś nie wklei, po pytać możesz, poczytaj regulamin. Pisales rano analizę kurs byl 2,4 w danej firmie- teraz patrzysz na firmę albo porównywarkę i o kur...kurs 2,8.Buk ci tez podwyższy kurs na zakład jaki zagrałeś rano ?

 

Oczywiście, że nie podwyższy, ale pisanie analizy rano nie ma kompletnie nic wspólnego ze wstawianiem jej wieczorem.. Nie wrzuciłem jej rano kiedy kurs był 2.25 tylko wrzuciłem ją wieczorem kiedy kurs był 2.80, a ja po prostu zapomniałem zmienić, tylko tyle w temacie. Nie próbuję oszukiwać, bo faktycznie kurs jest teraz taki jaki napisałem.

 

Tłumaczyłem już, gdybym wrzucił analizę rano i wieczorem się zmienił kurs, to nie ma o czym gadac, bo to by było śmieszne, ale wrzuciłem ją teraz kiedy był zupełnie inny kurs i kazdy to może potwierdzic.

 

Pisanie, że rano zagrałem po kursie 2.4 u buka, a teraz jest 2.80 i proszę go o zmianę w zakładzie jak dajesz przykład nie ma tutaj nic wspólnego.. Bo ja nie wrzuciłem analizy rano tylko wieczorem, bo tak jakbym zagrał już po wyższym kursie tylko popełniłem błąd. Tłumacze, nie prosiłem o zmianę kursu, bo od rana się zwiekszył, tylko w momencie wstawiania analizy kurs był inny, wyższy i jest on dostepny dla każdego, że nie oszukuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dobra chłopaki ucinam dyskusję...pisząc analizę rano musisz przede wszystkim pamiętać o tym, że musisz sprawdzać kurs w momencie dodania analizy...bo w Twoim przypadku akurat wyszło na Twoją niekorzyść...ale w momencie, kiedy rano byłby większy kurs a w momencie dodania analizy mniejszy to już byłby problem, bo można by sądzić, że zawyżasz kurs...dlatego najlepszym sposobem jest sprawdzenie przed dodaniem analizy jaki jest kurs u bukmachera na to spotkanie w danym momencie...wtedy unikniemy niepotrzebnych niedomówień :ok: nie spinajmy się, bo ten konkurs to ma być przede wszystkim fajna zabawa, a w drugiej kolejności możliwość wygrania paru groszy :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
05.02.14 w Pewniakach dnia prosze dodac do mojego typu, ze chodzi o AH (Handicap azjatycki = dwudrogowy) . Od nastepnego postu bede pamietał o tym(jestem nowy).

 

:t:

 

 

tabela zaktualizowana :t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj w konkursie Pewniak Dnia obstawiłem typ:

Spotkanie: Olympiakos - Panionios

Typ: HA - Olympiacos -2 bramki :n:

Kurs: 1,80

Godz: 16:15

Bukmacher: WilliamHill

 

Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla gospodarzy czyli powinien nastąpić zwrot stawki czyli 0 punktów za ten typ a dostałem -100. Czy można wyjaśnić ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
Witam. Wczoraj w konkursie Pewniak Dnia obstawiłem typ:

Spotkanie: Olympiakos - Panionios

Typ: HA - Olympiacos -2 bramki :n:

Kurs: 1,80

Godz: 16:15

Bukmacher: WilliamHill

 

Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla gospodarzy czyli powinien nastąpić zwrot stawki czyli 0 punktów za ten typ a dostałem -100. Czy można wyjaśnić ten problem?

 

otóż sprawa wygląda tak...nie wiem skąd wziąłeś taki handicap na gospodarzy z kursem 1,80? Próba oszustwa? Nie chcę na razie wyciągać takich wniosków, bo max jaki dawany był na Olympiakos -2 to był kurs w okolicach 1,50 co możesz sobie sprawdzić na różnych stronach pokazujących zmiany kursów...1,80 we wszystkich bukach to można było dostać ale za -2,5 bramki i tak też zaliczyłem twoją analizę...zwrotu na pewno za to spotkanie nie dostaniesz, chyba że przedstawisz mi jakiś dowód, ze tak naprawdę było...

 

edit:

 

już wiem o co chodzi...twój handicap jaki stawiasz w William Hill to handicap 3-drogowy, a więc można obstawić zarówno np. Olimpiakos -2, X i przeciwna +2, przy czym X oznacza, że Olympiakos wygra dwoma bramkami...tak więc nie może być zwrotu w |Twoim przypadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...