Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Gość delpiero88
Nie było, to fakt. Po prostu wrzuciłem typ na Flipkens, ale źle kurs wpisałem. Kurs na Flipkens @1.75. Jeśli można zmienić byłbym wdzięczny, jeśli nie będzie się liczył to rozumiem. Decyzja należy do prowadzącego :)

 

 

niestety nie mogę Ci zaliczyć tego, że najpierw napisałeś kurs 3,00 na zwycięstwo, a to był na wynik 2-0, potem o godzinie 12:20 piszesz, że tak naprawdę to stawiałeś na zwycięstwo, kiedy to w meczu zrobiło się 1-1 a więc tym samym :minus: ...muszę być fair wobec wszystkich dlatego uznaję, że twoim typem było 2-0 dla Flipkens i tak też będzie rozliczone...następnym razem można sprawdzać czy analiza jest dobrze napisana i w razie pomyłki pisać w tym temacie- a ja poprawię :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chyba do końca nie wiem co tam miało się znaleźć. A odpisałem o tej porze, ponieważ zajrzałem do tematu i zobaczyłem,że coś nie tak z kursem jest. Nie ma problemu, liczy się gra fair i z tym się zgadzam. Sam sobie jestem winien :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
Sam chyba do końca nie wiem co tam miało się znaleźć. A odpisałem o tej porze, ponieważ zajrzałem do tematu i zobaczyłem,że coś nie tak z kursem jest. Nie ma problemu, liczy się gra fair i z tym się zgadzam. Sam sobie jestem winien :piwo:

 

Fajnie, że przynajmniej potrafisz przyznać się do błędu, a nie tak jak niektórzy ciągle upierają się przy swoim :ok:

 

tabela zaktualizowana :t: kolejne osoby które nie mają już szans na napisanie 9 analiz w tym miesiącu nie są uwzględnione w tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
Pytanko: 31.01.2014r. też obstawiamy? - bo jeśli tak, to nie ma tematu :)

Pozdro ;)

 

obstawiamy :ok: temat jest na 2 stronie bo utworzyłem tematy na luty i styczniowe zjechały :ok: musisz zjechać na dół i tam masz po prawej stronie "idź do strony" :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Styczeń rozliczony :t: 24h na ewentualne zgłaszanie poprawek :ok: gratulacje dla pierwszej trójki, czyli lukasa1958, Kubsoniero i kaziu_boss :ok: ale również gratulacje dla wszystkich za walkę w tym miesiącu :ok: może w lutym innym szczęście i skuteczność dopisze :ok: choć i zwycięskiej trójce tego życzę :piwo1: ja w tym miesiącu dałem wam lekkie fory o czym świadczy wynik w tabeli, ale jak to mówią- ostatni będą pierwszymi %-) jeszcze raz gratulacje :ok:

 

 

A jak z nagrodami, bo gram po raz pierwszy w Waszym konkursie? ;)

Widzę tylko gdzie i do kiedy są wypłacane :spoko:

 

dane do Skrilla wysyłamy do bigbraine777 :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
Problem w tym, że jestem na forum od 15.01.2014r. i nie mogę wysyłać jeszcze wiadomości na PW :(

Jak mogę skontaktować się z bigbraine777? ;)

 

wysłałem ci na pw mojego maila tam mi prześlij swojego maila i dane do skrilla a ja prześlę go jutro do mózga, jak nikt nie zgłosi jakichś pomyłek w tabeli :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...