Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


zaległości nadrobione, tabela zaktualizowana :ok: w razie jakichś pomyłek- piszcie w temacie będę poprawiał :ok:

 

U mnie błąd :p do tabeli nie uwzględniłeś u mnie spotkanie z 8.01 http://obstawianie.com/typy-na-dzien-08012014-vt127100.htm :ok: powinno być 135 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
zaległości nadrobione, tabela zaktualizowana :ok: w razie jakichś pomyłek- piszcie w temacie będę poprawiał :ok:

 

U mnie błąd :p do tabeli nie uwzględniłeś u mnie spotkanie z 8.01 http://obstawianie.com/typy-na-dzien-08012014-vt127100.htm :ok: powinno być 135 pkt

 

poprawione :ok:

 

 

Wkradł się mały chochlik proszę o poprawę ;)

 

"Czesi polegli niespodziewanie z Czechami aż 20:30" Czesi przegrali z Austrią 20:30

 

http://obstawianie.com/typy-na-dzien-13012014-vt127095.htm#1819009

 

zrobione :ok:

 

Tabela zaktualizowana :t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dlaczego w każdym moim typie podanym w typach dnia zniknął bukmacher WilliamHill?

Jak zapisywałem typ dnia na 18.01 to był normalnie

Proszę o dodanie go ręcznie.

 

Przepraszam za zamieszanie to mi blokował Adblock Plus informację o bukmacherze, dopiero teraz skojarzyłem że może tak być :respekt:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
Co ile dni podliczane są statystyki w konkursie?

 

 

Aktualna tabela pojawi się pewnie jutro :ok: teraz jestem trochę zawalony robotą, tak więc nie mam jak robić jej codziennie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry w moim typie http://obstawianie.com/typy-na-dzien-22012014-vt127086.htm#1822369 powinno być bukmacher Pinnacle oraz handicap -1,5 seta na Azarenkę bo Dokładnego wyniku nie ma w Pinnacle... to samo ale jednak inne.

 

Na początku miało być 1.55 i DW w MarathonBet, a później zmieniłem kurs, ale nie zmieniłem zapisu jak i bukmachera. Sorry za pomyłkę. Kurs wciąż wisi 1.62 w Pinnacle...

 

Dzięki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
Witam

Poproszę w moim typie z na 22.01 o zmianę kraju z Hiszpania na Portugalia.

Z góry dziękuję

 

:ok:

 

Sorry w moim typie http://obstawianie.com/typy-na-dzien-22012014-vt127086.htm#1822369 powinno być bukmacher Pinnacle oraz handicap -1,5 seta na Azarenkę bo Dokładnego wyniku nie ma w Pinnacle... to samo ale jednak inne.

 

Na początku miało być 1.55 i DW w MarathonBet, a później zmieniłem kurs, ale nie zmieniłem zapisu jak i bukmachera. Sorry za pomyłkę. Kurs wciąż wisi 1.62 w Pinnacle...

 

Dzięki. Pozdrawiam

 

:ok:

 

 

Tabela zaktualizowana :t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
Podczas aktualizacji tabeli z dnia 21.01/22.01. chyba gdzieś moderatorowi umknąłem, bo nie mogę siebie znaleźć :)

 

jesteś na 73 miejscu, tylko tak patrząc na twoją skuteczność to się chyba wkradł jakiś błąd...wyjaśnię go jutro rano w pracy bo tam mam tabelkę :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
Faktycznie, aż tak nisko nie zjechałem. W takim razie coś nie zgadza się z punktacją, bo z moich obliczeń wynika, że mam aktualnie 214 pkt. w konkursie, nie jak zamieszczono -689 ;)

 

mogło być tak, że za wczorajszy typ dostałeś zamiast -100 => -1000 bo wpisuje to w excelu formułami i przez przypadek jedno 0 za dużo się dodało...jutro wszystko się wyjaśni :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
Poproszę w moim typie na 24.01 o dodanie bukmachera do niej WilliamHill.

Wyrzuciłem adblocka i nie bedzie już takich problemów.

Z góry dziękuję

 

:ok:

 

 

Tabela zaktualizowana :t: po tabeli widać, że będzie interesująca końcówka miesiąca :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę w moim typie na 24.01 o dodanie bukmachera do niej WilliamHill.

Wyrzuciłem adblocka i nie bedzie już takich problemów.

Z góry dziękuję

 

:ok:

 

 

Tabela zaktualizowana :t: po tabeli widać, że będzie interesująca końcówka miesiąca :ok:

 

zwłaszcza, że jeszcze ja mam zamiar włączyć się do rywalizacji :D :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Tabela zaktualizowana :t: wyrzuciłem z niej osoby, które nie mają już szans na napisanie 9 analiz w tym miesiącu. Zostało 5 dni, tak więc, osoby mające poniżej 4 analiz, nie są do tabeli uwzględnieni :ok: w razie jakichś pomyłek- piszcie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
tuti88 usuń mój dzisiejszy typ Erakovic - Hantuchova bo właśnie spojrzałem, że przenieśli na jutro to spotkanie, więc dodam je na 28 styczeń ;)

 

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...