Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Gość delpiero88
mam pytanie dlaczego nie jestem uwzgledniony w tabeli styczniowej :( ?

 

Bo typ który podałeś 1 stycznia nie został wklejony do działu tematycznego na czas tylko dopiero po spotkaniu, co chyba mijało się z celem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość delpiero88

Od jutra bardziej rygorystycznie będę podchodził do waszych analiz w dziale. Nie może być tak, że niektórzy naprawdę starają się pisać bardzo ciekawe analizy, a niektórzy napiszą 3-4 zdania, skopiują statystyki h2h drużyn z jakiejś strony i na odwal się będzie. Dlatego od 6 stycznia, jeśli analiza będzie słaba nie będzie zaliczona. Pozdrawiam :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
Do kogo zglaszać się po odbiór nagrody za miesiąc grudzień?? :help: :

 

@ z MB + imię i nazwisko wysyłamy na pw do bigbraine777 :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra bardziej rygorystycznie będę podchodził do waszych analiz w dziale. Nie może być tak, że niektórzy naprawdę starają się pisać bardzo ciekawe analizy, a niektórzy napiszą 3-4 zdania, skopiują statystyki h2h drużyn z jakiejś strony i na odwal się będzie. Dlatego od 6 stycznia, jeśli analiza będzie słaba nie będzie zaliczona. Pozdrawiam :ok:

 

Dobrze ze podałeś takie info :D Tylko mam nadzieję ze nie są te słowa tylko po to żeby były !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
jak wpisuje w analizie Bet365.. to tego nie wyswietla.. 3 analiza i 3 psu w d..

 

 

Tylko nie wiem jakim cudem tak się dzieje, skoro jak napisałeś analizę na dzień 1 styczeń, to jakoś wyświetla w analizie Bet365...nie miej do mnie pretensji, bo to nie jest moja wina, że taki jest regulamin...musisz uważnie sprawdzać to co dodajesz bo pomyłki i niedopatrzenia się zdarzają...jeśli jakieś zauważysz, to napisz o tym nawet w tym temacie a ja poprawię albo dodam link...tylko, niech to nie dzieje się w momencie gdy mecz się zakończy a ty parę godzin po wkleisz link do odpowiedniego działu...muszę być fair wobec innych...regulamin to regulamin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznaje racje.. ale patrz na analize na dzisiaj.. tez sie bukmacher nie wyswietla. Jaki sens miałbym pisać Bukmacher : i nie wpisywac nic ? Jeśli możesz to chciałbym żebyś dopisał tam Bet365 . Przynajmniej będzie 1 poprawna analiza :) Nie mam pretensji, takie życie moderatora/admina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznaje racje.. ale patrz na analize na dzisiaj.. tez sie bukmacher nie wyswietla. Jaki sens miałbym pisać Bukmacher : i nie wpisywac nic ? Jeśli możesz to chciałbym żebyś dopisał tam Bet365 . Przynajmniej będzie 1 poprawna analiza :) Nie mam pretensji, takie życie moderatora/admina :)

 

"Kursy wybieramy tylko i wyłącznie spośród oferty Betclic, BetGun, Betsson, Betfair, , Bet-at-home, ComeOn, Unibet, Bwin, Nordicbet, Doxxbet, Expekt, Gamebookers, Sportingbet, WilliamHill, Pinnacle, PaddyPower, marathonbet oraz Betsafe."

 

Pewnie wpisałeś bukmachera spoza tej listy i dlatego się nie wyświetla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alvaro

Jeśli nie widać bukmachera po wysłaniu postu mimo, iż go wpisaliście (najczęściej dzieje się tak z bet.356) to nie widać go dlatego, że wycina go Adblock. Wyłączcie Adblocka i buk będzie widoczny. Dlatego @tuti88 najlepiej by było abyś sprawdzał analizy z wyłączonym AdBlockiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
Jeśli nie widać bukmachera po wysłaniu postu mimo, iż go wpisaliście (najczęściej dzieje się tak z bet.356) to nie widać go dlatego, że wycina go Adblock. Wyłączcie Adblocka i buk będzie widoczny. Dlatego @tuti88 najlepiej by było abyś sprawdzał analizy z wyłączonym AdBlockiem.

 

 

Nie mam włączonego adblocka...najciekawsze jest to, że jakoś dnia 1 stycznia kolega owenzks ma widoczny w swoim poście Bet365, u innych też jest widoczny, u mnie w postach też jest widoczny, a dziwnym trafem u niego nie...to chyba nie u mnie jest problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie widać bukmachera po wysłaniu postu mimo, iż go wpisaliście (najczęściej dzieje się tak z bet.356) to nie widać go dlatego, że wycina go Adblock. Wyłączcie Adblocka i buk będzie widoczny. Dlatego @tuti88 najlepiej by było abyś sprawdzał analizy z wyłączonym AdBlockiem.

 

mam włączonego Adblocka i u mnie w postach nie miałem problemów z wyświetlaniem buka (oprócz bet 365, z którego i tak mało korzystam), więc moim zdaniem Adblock to nie problem :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alvaro
mam włączonego Adblocka i u mnie w postach nie miałem problemów z wyświetlaniem buka (oprócz bet 365, z którego i tak mało korzystam), więc moim zdaniem Adblock to nie problem

Pewnie używasz Firefoxa. Problem z AdBlockiem wycinającym bet.365 występuje na Chrome. Daje sobie łeb uciąć, że to jest właśnie przyczyna "znikających buków" więc polecam gorąco wyłączyć Adblocka tym u których nie widać buków i zobaczycie, że po tym zabiegu będą widoczne.

 

oprócz bet 365, z którego i tak mało korzystam

O widzisz, nie doczytałem, a poprzedniego postu nie mogę edytować. Otóż to właśnie AdBlock jest problemem. Wyłącz go sobie a zobaczysz, że buk jednak jest wpisany w tych analizach, w których na włączonym AdBlocku go nie widać. Problem dotyczy z niewiadomych przyczyn jedynie bet.365 ponieważ tylko ten buk jest wycinany, pozostałe przepuszcza bez problemu.

 

Nie mam włączonego adblocka

W takim układzie jeśli buka nie widać w jakiejś analizie to znaczy, że nie został wpisany :)) Sory panowie za posty pod postami, ale nie można edytować w tym dziale. Jak coś to do kasacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z wycinaniem bet 365 jest znany więc proszę zaliczać analizy ;)

 

"Kursy wybieramy tylko i wyłącznie spośród oferty Betclic, BetGun, Betsson, Betfair, , Bet-at-home, ComeOn, Unibet, Bwin, Nordicbet, Doxxbet, Expekt, Gamebookers, Sportingbet, WilliamHill, Pinnacle, paddypower, marathonbet oraz Betsafe."

 

Pewnie wpisałeś bukmachera spoza tej listy i dlatego się nie wyświetla.

 

Tobie także coś blokuje bo na liście po Betfair jest właśnie bet 365 ;) a u Ciebie jest pusto w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
Problem z wycinaniem Bet 365 jest znany więc proszę zaliczać analizy ;)

 

"Kursy wybieramy tylko i wyłącznie spośród oferty Betclic, BetGun, Betsson, Betfair, , Bet-at-home, ComeOn, Unibet, Bwin, Nordicbet, Doxxbet, Expekt, Gamebookers, Sportingbet, WilliamHill, Pinnacle, paddypower, marathonbet oraz Betsafe."

 

Pewnie wpisałeś bukmachera spoza tej listy i dlatego się nie wyświetla.

 

Tobie także coś blokuje bo na liście po Betfair jest właśnie Bet 365 ;) a u Ciebie jest pusto w tym miejscu.

 

Szefu każe, sługa musi %-) owenzks zaliczyłem Ci tą wczorajszą analizę. Tabela także zaktualizowana :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z wycinaniem Bet 365 jest znany więc proszę zaliczać analizy ;)

 

"Kursy wybieramy tylko i wyłącznie spośród oferty Betclic, BetGun, Betsson, Betfair, , Bet-at-home, ComeOn, Unibet, Bwin, Nordicbet, Doxxbet, Expekt, Gamebookers, Sportingbet, WilliamHill, Pinnacle, paddypower, marathonbet oraz Betsafe."

 

Pewnie wpisałeś bukmachera spoza tej listy i dlatego się nie wyświetla.

 

Tobie także coś blokuje bo na liście po Betfair jest właśnie Bet 365 ;) a u Ciebie jest pusto w tym miejscu.

 

Faktycznie. Adblock blokuje mi link do Bet365 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
tuti88 w tabelce jest błąd bo w tym miesiącu na razie oddałem 4 typy a mam wpisane 5, punktowo się zgadza, ale procent się zmieni :ok:

 

Faktycznie mój błąd :ok: sorka za pomyłkę :ok: w jutrzejszej tabeli będzie już wszystko ok :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

tabela będzie zaktualizowana dopiero w poniedziałek, bo plik excel z tabelą został na kompie w pracy a zapomniałem przesłać na maila %-) ani wczoraj ani dzisiaj nie miałem czasu ją zaktualizować...a i tak weekend mam trochę zawalony, tak więc nie wiem czy bym to i tak dał radę zrobić...dlatego musicie uzbroić się w cierpliwość :ok: sorka :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...