Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Gość delpiero88

Do 16 grudnia wszystko podliczone i wpisane do tabeli. Jeśli są jakieś błędy piszcie, będę na bieżąco poprawiać :ok: odciążyłem troszkę yarasa :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
Sory ale czemu moj typ z 4 grudnia jest rozliczony jako przegrany skoro był wygrany może mi to ktoś wyjaśnić?

 

sorka mój błąd...nie wiem jak to przeczytałem wcześniej, ale rozliczyłem to jako strzły celne gości tylko...a twój typ był na sumę w meczu strzałów celnych, a było ich w sumie 10 a więc typ na :plus: poprawię w tabeli przy następnej aktualizacji :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 16 grudnia wszystko podliczone i wpisane do tabeli. Jeśli są jakieś błędy piszcie, będę na bieżąco poprawiać :ok: odciążyłem troszkę yarasa :ok:

 

Mega robota :piwo1: Sam wiem ile to czasu zajmuje czasami, jak się kilka dni nazbiera, więc.. :respekt:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

 

Mega robota :piwo1: Sam wiem ile to czasu zajmuje czasami, jak się kilka dni nazbiera, więc.. :respekt:

 

 

coś w pracy robić trzeba, jak się nudzi :ok: a tak na poważnie to do 24 grudnia mogę podliczać i aktualizować tabelę, skoro masz zapierdziel z remontem :ok: potem wyjeżdżam i będę dopiero po nowym roku tak więc prześle ci tabelki na maila bliżej świąt i od 25 do 31 podliczysz w wolnym czasie i dasz końcową tabelę :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o usunięcie mojego typu na dzień 21.12.2013 : " H2H (Wolfgang Loitzl - Dmitri Vasilliev) : Loitzl będzie wyżej sklasyfikowany " (1 typ w temacie).

 

Powodem jest nie pojawienie się Vassilieva w Engelbergu, w związku z czym, chciałbym spróbować innego typu na dzień jutrzejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
Proszę o usunięcie mojego typu na dzień 21.12.2013 : " H2H (Wolfgang Loitzl - Dmitri Vasilliev) : Loitzl będzie wyżej sklasyfikowany " (1 typ w temacie).

 

Powodem jest nie pojawienie się Vassilieva w Engelbergu, w związku z czym, chciałbym spróbować innego typu na dzień jutrzejszy.

 

zrobione :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym są typy na Polskę X2 oraz, że wygra z ewentualną dogrywką

 

ja uważam, że mogę podać typ na Polki, że wygrają w regulaminowym czasie gry, gdyż moim zdaniem te typy się nie wykluczają, proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88
W dniu dzisiejszym są typy na Polskę X2 oraz, że wygra z ewentualną dogrywką

 

ja uważam, że mogę podać typ na Polki, że wygrają w regulaminowym czasie gry, gdyż moim zdaniem te typy się nie wykluczają, proszę o szybką odpowiedź

 

 

możesz podawać :ok: więcej możliwości nie będzie :lol: no chyba że handicapy :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Powróciłem ze świątecznego urlopu :ok: widzę, że grudzień nierozliczony tak więc postaram się dzisiaj zamknąć tamten rok :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...