Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Sprawdzałem wielokrotnie i nie wiem jaka jest przyczyna tego, że Bet365 się nie wyświetla (a raczej jest blokowane przez blokady reklam).

 

Co do braku w ogóle tutaj w dziale - nie jest czasem tak, że macie coś do blokowania reklam włączone i jak napiszecie posta w dziale tematycznym to buka Wam nie wyświetla i jak kopiujecie tutaj do konkursu to po prostu kopiuje się samo "Bukmacher:" bo resztę macie zablokowaną ?

 

 

Tylko, że ja mam wszystkie blokady wyłączone i np. w przypadku takim jak Tonny w dziale tematycznym widzę, że ma dodane Bet365 a w pewniaku dnia już nie ;) Ogólnie cała reszta spoko widzę nawet te Bet365 tylko w Jego wypadku miałem taki problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jeśli mecz się dziś nie odbędzie? zostanie przełożony na jutro. Czy mogę podać też typ na jutro?

 

Za ten mecz masz zwrot w dniu 6.11 a że nie podałeś zastępczego to zostaje zwrot..

 

Teraz możesz wybrać czy chcesz dać ten sam typ na 7.11 czy może jakiś inny, Twój wybór. Jesli chcesz ten sam to musisz go też wkleić do tematu z 7.11.. Mam nadzieję że wszystko jasne :)

 

1. Zasada jeden typ dziennie nie obowiązuje w przypadku zdarzeń anulowanych. Jeśli zdarzenie zostanie odwołane (np. krecz w tenisie przed spotkaniem czy mecz przełożony na inny termin), możecie podać zastępstwo tego typu. Czyli w tym wypadku macie prawo do jeszcze jednego typu. Oczywiście jeśli go nie podacie macie zwrot za dany dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Brzuszek

2. cristiano261

3. Toshihiko Koga

 

Tak wygląda podium, graty dla najlepszych

 

Na wszelkie reklamacje czekam 24h...

 

@ z MB + imię i nazwisko wysyłamy na pw do mózga (bigbraine777)

 

wyslane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pomyłkę wstawłlem do typów z 15.11 dwa typy typ z 15 oraz 14 . Data jest prawidłowa typ podany 14 tylko wstawiony do tematu z 15 przez pomyłkę.

 

12. Posty z propozycjami można poprawić (pisząc kolejny post), ale należy zmienić je do godziny rozpoczęcia danego spotkania.

 

Już komuś nie uznałem też typu gdy pomylił datę więc Tobie też niestety uznać tego nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek
Czy jesli rywal podal under 5,5 gola w meczu to ja moge zgrac under 6,5 gola...?Bo nie widze takiego zakazu,a chce sie upewnic...

 

Możesz zagrać under 6.5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy konkurs jest aktualny a grudniu?

PD to konkurs cykliczny (na każdy miesiąc), więc raczej aktualny cały czas. Jedyne przerwy jak dotąd zdarzały się tylko w okresach wakacyjnych. Także po mojemu typujemy normalnie dalej :)) (administracjo?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...