Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


w typie poniżej, dookreślam, że chodzi o 1, na co zresztą wskazuje kurs i analiza...

 

Dyscyplina: Piłka Nożna, Premiership

Spotkanie: Chelsea – Manchester City

Typ: draw no bet

Kurs: 1.68

Data i godzina: 27.10.13 17:00

Bukmacher: Unibet

 

 

Niewątpliwy hit tej kolejki ligi angielskiej, naprzeciw siebie gospodarze Chelsea kontra gości z Manchesteru. W tym sezonie liga angielska bardzo się wyrównała, nie ma już dominacji Chelsea czy Manchesteru United. W zasadzie każda z wielkich drużyn w Anglii może zostać mistrzem. Gospodarze są wiceliderem, zgromadzili do tej pory 17 punktów 5 2 1 , w bramkach wygląda to następująco: 14-5 z czego u siebie 10-2. Manchester City 4 miejsce 16 punktów w bramkach 20-9 z czego na wyjeździe 7-7. Jednak Chelsea do tej pory wygrała wszystkie mecze u siebie ( 4 spotkania ), natomiast goście tylko jedno.

Patrząc na statystki, zdziwił mnie również jeden fakt w meczach H2H. Otóż w ostatnich 7 meczach Chelsea nie zdołała pokonać Manchesteru City ( licząc wszystkie rozgrywki – 6 zwycięstw MAN CITY i tylko jeden remis). Jak na tak klasowa drużynę myślę, że to dość zawstydzająca seria. Natomiast wydaje mi się, że w tym meczu zmienia się to na korzyść gospodarzy, a człowiekiem, który poprowadzi piłkarzy do zwycięstwa będzie Jose Mourinho.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,600.htm#1792566

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czasem nie ma to możecie założyć ;)

 

Założyłem na 2.11 żebym nie zapomniał wkleić analizy.

 

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

Tutaj w tym typie oczywiście chodzi mi o piłkę nożna, ale zapomniałem dopisać :krzeslo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem dzisiaj tutaj konto i podałem swój pewniak na 2 listopada, jednak nie mogłem wkleić linku do analizy w dziale tematycznym, gdyż mam konto mniej niż 5 dni, oraz mniej niż 5 napisanych postów :/ Analiza poszła bez linku, ale jest ona również w dziale tematycznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem dzisiaj konto i podałem swoje pewniaki na 2,3,4 listopada, jednak nie mogłem wkleić linkow do analizy w dziale tematycznym, gdyż mam konto mniej niż 5 dni, postow mam wiecej jak 5, ale i tak nie moge linkow wkleic, dlaczego - niewiem. Analizy poszły bez linkow, ale sa one również w dziale tematycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyświetla mi bukmachera podanego przy moim typie, a mowa o Bet365 (nie podam linku, bo nie mogę). Jeśli jest nieregulaminowy (chociaż nie mam pojęcia dlaczego, ale faktycznie nie jest wymieniony w regulaminie) to przepraszam, ale dopiero teraz zauważyłem. Proszę również o usunięcie jednego mojego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staty za miesiąc październik podliczone :))

 

http://obstawianie.com/statystyki-vt118165,25.htm#1790062

 

1. Brzuszek

2. cristiano261

3. Toshihiko Koga

 

Tak wygląda podium, graty dla najlepszych :piwo1:

 

Na wszelkie reklamacje czekam 24h...

 

@ z MB + imię i nazwisko wysyłamy na pw do mózga (bigbraine777) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem wielokrotnie i nie wiem jaka jest przyczyna tego, że Bet365 się nie wyświetla (a raczej jest blokowane przez blokady reklam).

 

Co do braku w ogóle tutaj w dziale - nie jest czasem tak, że macie coś do blokowania reklam włączone i jak napiszecie posta w dziale tematycznym to buka Wam nie wyświetla i jak kopiujecie tutaj do konkursu to po prostu kopiuje się samo "Bukmacher:" bo resztę macie zablokowaną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...