Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Nie jestem pewny ale wydaje mi się ze sa dwa błędy :D Mianowice Merdialon powinien mieć o 100 punktów mniej ( moglem ja coś źle policzyć) .

A przy Chemicznym mi wyszło 76 pkt ale tu już ja na pewno coś pomyliłem.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 19:55 ]

sprawdziłem drugi raz i to samo mi wyszło co poprzednio, chyba że inaczej rozliczyłeś któryś typ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego yaras_ nastrzelałeś trochę byków w stosunku do mojej osoby bowiem zgromadziłem 365 punktów i dodałem 10 analiz

 

Dokładnie masz rację.. W ogóle nie doliczyłem Ci punktów za ostatnie kolejki. Już poprawione. Jeszcze ktoś widzi jakieś błędy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny ale wydaje mi się ze sa dwa błędy :D Mianowice Merdialon powinien mieć o 100 punktów mniej ( moglem ja coś źle policzyć) .

A przy Chemicznym mi wyszło 76 pkt ale tu już ja na pewno coś pomyliłem.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 19:55 ]

sprawdziłem drugi raz i to samo mi wyszło co poprzednio, chyba że inaczej rozliczyłeś któryś typ..

 

No najprawdopodobniej musiałem mu kiedyś odjąć 200 zamiast 100:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok tylko nie wiedziałem jak zagrać,cały miesiąc emocji i na koniec Ząbkovia mi taki numer wywaliła a dziś to już ratowanie sytuacji i lipa,przeciwnik gra w 10 i strzela gola. Yaras rób tematy na październik bo mam pewkę na jutro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staty za wrzesień policzone:

 

http://obstawianie.com/statystyki-vt118165,25.htm#1781689

 

1. Kleryk

2. merdalion

3. zur555

 

Tak wygląda podium, graty dla najlepszych :piwo1:

 

Na wszelkie reklamacje czekam 24h...

 

@ z MB + imię i nazwisko wysyłamy na pw do mózga (bigbraine777) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo nietypowy problem z typem, który oddałem 10.10.

Chodzi o post:

 

http://obstawianie.com/typy-na-dzien-10102013-vt126321.htm#1788926

 

Podałem w nim bukmachera Betredkings, który tutaj nie jest honorowany, zapominając po prostu o zmianie, gdy ten swój zakład przenosiłem z innej strony. Ale co ważne w linku do analizy w dziale tematycznym takowej zmiany dokonałem i zamieniłem na Sportingbet, zmieniłem kurs. Więc w dziale tematycznym jest tak jak powinno. Niestety w temacie konkursowym tej zmiany nie dokonałem.

Link do analizy w dziale tematycznym:

http://obstawianie.com/liga-szwedzka-2013-2014-vt126144.htm#1788925

 

I teraz moja prośba, żeby jednak uznać ten zakład, mimo zawiłości i pewnej niedoróbki z mojej strony. Proszę szefów o wyrozumiałość i odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W typie na Romę miała być pierwsza połowa bo dopiero się skapłem,w dziale tematycznym ,że już lukas podał ten typ,ale tak to jest jak się pisze analizy i zajmuję dzieckiem w między czasie. Za to go wyzwałem na pojedynek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...