Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Zawody: Tenis - US Open 05.09.2013 godz. 01:00

Wydarzenie: V. Azarenka - D. Hantuchova

typ: Poniżej 21,5 gema w meczu

Kurs: 1.40

Bukmacher: Bwin

 

Na jutro kolejne spotkanie tenisowe, a dokładniej ćwierćfinałowe spotkanie pomiędzy Białorusinką Azarenką, a Czeszką Hantuchovą. Białorusinka sklasyfikowana aktualnie na drugim miejscu w rankingu WTA przeżywała cięzkie chwile w dwoch poprzednich rundach, ale przetrwała i zarówno spotkanie z Francuzką Alize Cornet, jak i Serbką Aną Ivanovic rozstrzygnęła na swoją korzyść w trzech setach. Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał po tym jak w pierwszej rundzie rozprawiła się z Pfizenmaier 6-0,6-0 i w drugiej rundzie z Aleksandrą Wożniak 6-3,6-1. Ale każdy ma chwile słabości, a biorąc pod uwagę to że kolejne spotkanie z Sereną Williams w finale zbliża się nieuchronnie to musi ten mecz zakończyć szybko w dwóch setach. Przeciwniczka jaką jest Hantuchova jest w takim zasięgu i uważam, że ten mecz zakończy się w szybkich dwóch setach. Dla Czeszki już występ w ćwierćfinale jest ogromnym sukcesem biorąc pod uwagę jej forme w tym sezonie(przed US Open odpadała zazwyczaj w pierwszysch rundach, a szczytem była dwukrotnie druga runda). Awans do ćwierćfinału Hantuchova zawdzięcza bardziej łatwym przeciwniczkom niż wielkiej formie, w 1 rundzie ograła Marię Sanchez(111.WTA), 2 runda Victoria Duval (296.WTA), 3 runda Julia Glushko (128.WTA) i 4 runda Alison Riske (81.WTA). Jak widać więc 2 kwalifikantki i 2 zawodniczki ocierające się o pierwszą setkę chluby tej zawodniczce nie przynoszą. Stąd też mój typ, uważam, że Azarenka wygra szybko i w dwóch setach, a żeby ten typ mi zniszczyć to Hantuchova potrzebowała by zdobyć 10 gemow w dwóch setach co uważam za niemożliwe. Zachęcam do swojego typu i pozdrawiam

 

http://obstawianie.com/us-open-vt125906.htm#1778089

 

proszę o wklejenie mojego typu jak będzie już temat na 5.09 z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja również proszę o wklejenie mojego typu, gdy pojawi się temat na 05.09.

 

Dyscyplina: Tenis, ATP US Open

Spotkanie: Andy Murray ₋ Stanislas Wawrinka

Typ: Czy obaj gracze wygrają co najmniej jeden set? Odpowiedź: TAK

Kurs: 1,70

Godz: 05.09.2013 17:00 (godzina u bukmachera)

Bukmacher: William Hill

Analiza: Jakoś nie widzi mi się tutaj wynik 3:0 dla żadnej ze stron. Faworytem bukmacherów i to zdecydowanym jest Andy Murray, ja jednak dostrzegam value na Wawrinkę. Murray jest daleki od swojej optymalnej formy. Andy bardzo słabo grał w turniejach poprzedzających US Open, nie najlepiej gra w US Open. Andy Murray mimo tego, iż jak do tej pory nie miał zbyt dobrych rywali, to stracił dwa sety na tym turnieju. Stracony set z Istominem można zrozumieć, jednak utrata seta z Mayerem to już nie jest dla niego powód do dumy. Sama gra Szkota też pozostawia trochę do życzenia. Wawrinka natomiast jest w bardzo dobrej formie. W ostatniej rundzie sprawił wielką niespodziankę ogrywając Tomasa Berdycha 3:1 w setach, a Berdych grał bardzo dobrze już od jakiegoś czasu. Oglądałem mecz Wawrinka - Berdych i było to kapitalne widowisko, w którym Wawrinka pokazał kawał dobrego tenisa. W meczach z Baghdatisem i Karlovicem Wawrinka też pokazał się z bardzo dobrej strony. Będący w tak dobrej formie Wawrinka może śmiało urwać seta Murrayowi, a może nawet wygrać mecz, jednak bardzo wątpliwe, by zrobił to w trzech setach. Uważam, że obaj zawodnicy wygrają po co najmniej jednym secie.

 

http://obstawianie.com/us-open-vt125906,25.htm#1778101

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę o wklejenie mojego typu kiedy pojawi się temat na 05.09.

 

Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja ( National Football League )

Spotkanie: Mordovia Saransk - Ałanija Władykaukaz

Typ: 1

Kurs: 2.00

Data: 05.09.2013

Godzina: 16.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do National Football League w Rosji.

W meczu zmierzą się Mordovia Saransk oraz Ałanija Władykaukaz.

Mordovia Saransk rozegrała w lidze jedenaście meczy i zdobyła dwadzieścia cztery oczka po ośmiu wygranych oraz trzech porażkach i plasuje ją to na drugim miejscu w tabeli, bilans bramek 22-11.

Ałanija Władykaukaz po dziesięciu swoich meczach ma dwadzieścia punktów po sześciu wygranych, dwóch remisach oraz dwóch porażkach i zajmuje trzecie miejsce w lidze, bilans bramek 11-7.

Gospodarze u siebie zagrali sześć razy i nie stracili żadnego punktu, bilans bramek u siebie 18-1.

Goście na wyjazdach grali sześc razy, trzy razy wygrywali, raz zremisowali oraz dwa mecze przegrali, bilans bramek na wyjazdach 6-6.

Mój typ to jedynka, Mordovia Saransk gra w tym sezonie u siebie wybornie do tego strzelając dużo a tracąc mało bramek, a Ałanija Władykaukaz raczej nie będzie w stanie się postawić tak grającemu gospodarzowi tego meczu.

 

http://obstawianie.com/rosja-vt119645,50.htm#1778104

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę o wklejenie mojego typu kiedy pojawi się temat na 05.09.

 

 

Dyscyplina:Tenis -Challenger Genua

Spotkanie: Jan Hajek- Dominic Thiem

Typ: 1

Kurs: 1.50

Data: 05.09.2013

Godzina: 12:15

Bukmacher: bet-at-home

Analiza:

W drugiej rundzie Challengera w Genui dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy doświadczonym Hajkem a dopiero rozpoczynającym międzynarodową karierę Dominicem Thiemem. Faworytem spotkania bez dwóch zdań jest Jan Hajek. Zarówno Hajek jak i Thiem zdecydowanie wolą korty ziemne od kortów twardych.

Jan Hajek to trzydziestoletni tenisista który od wielu lat utrzymuje się na pewnym poziomie jednak nie może go przeskoczyć w tej chwili jest 103 w rankingu ATP. Ostatnim turnieju w jakim startował przed Genuą wygrał wszystkie pojedynki i zdobył tytuł w Mersbusch. W pierwszej rundzie w Genui pokonał Francuza Texeire.

Dominic Thiem to mniej doświadczony gracz który w tej chwili jest 216 w rankingu ATP co jest najwyższą pozycją w karierze. Dominic gra narażę głownie w turniejach ITF gdzie idzie mu całkiem dobrze i w tym sezonie wygrał 19 spotkań w turniejach tej rangi a przegrał tylko 4. W Challengerach ( nie licząc pierwszej rundy Genui) nie udało mu się w tym sezonie jeszcze wygrać. Powątpiewam żeby nagle wygrał dwa spotkania pod rząd , tym bardziej ze za rywala ma jednego z najlepszych tenisistów grających w Challengerach.

 

Mój typ: łatwa wygrania Hajka.

 

http://obstawianie.com/challenger-2013-vt124166,50.htm#1778114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka, EuroBasket

05.09.2013 17:45

Polska - Czechy

Typ: 2

Kurs: 2.84

Pinnacle

 

Dziś odbywa się druga kolejka fazy grupowej EuroBasketu rozgrywanego w Słowenii. W Polsce wszystkim udało się nabrać na szum medialny i pompowanie balonika przez ludzi, których wiedza o koszykówce jest nieduża. Może i wyniki sparingów były niezłe, ale to tylko sparingi, to mecze na turniejach pokazują na co stać daną drużynę. W pierwszym spotkaniu z Gruzją zobaczyliśmy dokładnie wszystko to co nie od wczoraj jest problemem naszej reprezentacji. Polacy odstają na rozegraniu i stąd biorą się wszystkie kolejne problemy, które od tego się zaczynają. Potem Gortat na siłę -próbuje rzucać z każdej pozycji, nie ma współpracy. Gdybyśmy mieli rozgrywającego na wyższym poziomie może faktycznie ten zespół stać by było na wyjście z grupy, ale tak nie jest. Jesteśmy przewidywalni, w ataku po prostu bardzo słabi, kontra nie istnieje w naszym zespole. Czesi to też nie jest jakiś wielki zespół ale jest Vesely, który pod koszem będzie się dawał we znaki, wczoraj ze Słowenią zagrał dobre spotkanie. Do tego kolejnych czterech zawodników z ACB i większość zmienników z rodzimego Nymburka. To wcale nie jest słaby zespół, ale to bardziej chodzi o nasz poziom, wiadomo nowy dzień itd. ale my nie potrafiliśmy przez cały mecz ani przez chwilę podjąć walki z Gruzinami, gdyby ci byli skoncentrowani do końca wynik mógł być jeszcze dużo wyższy na naszą niekorzyść, wątpię byśmy dziś zobaczyli odmienioną Polską drużynę, przegramy.

 

http://obstawianie.com/eurobasket-2013-vt125981.htm#1778136

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13. Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego. W konkursie, w postach należy pod analizą wkleić link do analizy w dziale tematycznym. Więc najpierw wpisujecie analizę w odpowiednim dziale, następnie ją kopiujecie do konkursu i podajecie link.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyfikacja po 10 dniach:

1.Kaziu_boss 663 5/5 * Jeśli w WilliamHill u/o w koszykówce liczy się razem dogrywką to należy odjąć 191pkt- ja nie byłem tego pewny.

2. Kleryk 470 4/7

3.zur555 391 8/10

4.merdialon 335 5/8

5.żyleta 294 7/9 * podobnie jak w przypadku Kazia możliwe ze od wyniku będzie trzeba odjąć 190 pkt- teraz nie pamiętam w którym typię nie bylem pewien...

6.mln 198 2/5

7.brzuszek 170 1/1

8.Czaka9 169 3/3

9.szmontom 167 3/6 - tutaj tez nie byłem pewien jednego typu ale mu dodałem pkt.

10.janik85 135 2/3

11.Ciareczka 115 1/1

12.orion51 100 1/1

13.Kolti 99 2/5

14.Kris1982 90 1/1

15.bercik 75 1/2

16.jack13 59 3/7

17.polepa 43 2/4

 

* Bardzo prowizoryczna lista...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem teraz ze mam dwa błędy w analizę :

Jednym z meczów o awans/utrzymanie się w grupie światowej Davis Cip zmierzą się Niemcy z Brazylią. Ten mecz rozpocznie rywalizacja Floriana Mayera z Thomazem Belluccim.

Zdecydowanym faworytem jest Mayer będący 44 w rankingu ATP, Brazylijczyk jest 116 w tym rankingu. Jednak to nie ranking zadecydował ze postawiłem na Floriana. Thomaz Bellucci od Kwietna nie wygrał meczu. Do tego mecz odbywa się na kortach twardych , a Bellucci nawet gdy był bardzo wysoko w rankingu nie grał dobrze na takiej nawierzchni. Dziś jest bez formy a na przeciwko stanie Florian Mayer który ten sezon ma bardzo udany. Florian także woli korty ziemne, ale on w odróżnieniu od Brazylijczyka będąc w formie dobrze gra na każdej nawierzchni. Wydaję się ze Florian jest w dobrej formie i dawno nie przegrał zawodnikiem nisko w rankingu. Jestem pewien ze również i dziś nie przegra. Wątpliwe by własne dziś się odrodził Bellucci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...