Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Zawody: Tenis - WTA Toronto 05.08.2013 godz. 23:20

Wydarzenie: K. Zakopalova - L. Safarova

typ: K. Zakopalova wygra 2-0

Kurs: 2,5

Bukmacher:

 

Na dzisiejszą wieczór proponuje mecz z turnieju pań w Carlsbad. Będzie to spotkanie pomiędzy 35rakietą światowego żeńskiego tenisa Czeszką Klarą Zakopalovą, a jej rodaczką Lucie Safarovą obecnie 29.WTA. Z rankingu wynika, że powinien to być wyrównany pojedynek, ale moim zdaniem zdecydowaną faworytką w tym spotkaniu jest Zakopalova. Zdecydowanie lepiej sobie radzi w tym sezonie na twardej nawierzchni, co prawda ostatni mecz na twardym korcie rozegrała w marcu tego roku ale 12 zwycięstw i 7 porażek w porównaniu do 2 zwycięstw i 7 porażek Safarzowej na tych samych kortach to ogromna różnica. Widać po tych statystykach że zdecydowanie Klara przewodzi i lepiej czuje się na tego typu nawierzchni, Jeśli chodzi o obecną formę to również atuty są po jej stronie w ostatnim turnieju w jakim grała w Bastad przegrała dopiero w półfinale i to z nikim innym jak gwiazdą światowego tenisa Sereną Wiliams, a jeszcze wcześniej osiągnęła również półfinał w Palermo po porażce z Errani. Safarova nie może pochwalić się takimi wyczynami ostatnie dwa turnieje to porażka w drugiej rundzie Wimbledonu z przeciętną Knapp i ostatni turniej jaki rozegrała to Budapeszt i tam kompromitacja z mało znaną Rosjanką Solovievą w stosunku 0-6,1-6. Jak widac wszystko przemawia za zwycięstwem mojej faworytki, zachęcam do swojego typu i pozdrawiam.

 

http://obstawianie.com/atp-montreal-wta-suzhou-toronto-vt125838.htm#1772396

 

zapomniałem dodać bukmachera, Bet365

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam odpowiedz na waszą zagadkę, tez się zastanawiałem wyłączyłem adblocka i było wszystko okej :)

 

już praktycznie połowa miesiąca jakieś podsumowanko :wuwu: ?

 

[ Komentarz dodany przez: BePe: 2013-08-20, 12:53 ]

Dlatego zawsze w wakacje była przerwa bo brak czasu ;) Wyjątkowo zrobiliśmy wznowienie w sierpniu więc cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staty za sierpień policzone:

 

http://obstawianie.com/statystyki-vt118165,25.htm#1776454

 

1. alvaro

2. krzosz1987

3. seboes

 

Tak wygląda podium, graty dla najlepszych :piwo1:

 

Na wszelkie reklamacje czekam 24h...

 

@ z MB + imię i nazwisko wysyłamy na pw do mózga (bigbraine777) ;)

 

[ Komentarz dodany przez: bigbraine777: 2013-09-04, 11:25 ]

Nagrody wyslane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...