Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Możliwość powtórnego typu jest tylko w przypadku zwrotu w tenisie w przypadku kontuzji przed spotkanie? Czy jeżeli krecz nastąpił w czasie meczu a zwrot będzie bo obstawiałem handicap gemowy to już z drugiego typu skorzystać nie mogę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwość powtórnego typu jest tylko w przypadku zwrotu w tenisie w przypadku kontuzji przed spotkanie? Czy jeżeli krecz nastąpił w czasie meczu a zwrot będzie bo obstawiałem handicap gemowy to już z drugiego typu skorzystać nie mogę ?

 

Jeśli krecz nastąpił w trakcie spotkania nie masz prawa do drugiego typu.

 

edit. Pinnacle rozlicza wszystkie zakłady w przypadku rozegrania choćby jednego seta, więc tam masz minusa, a nie zwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwość powtórnego typu jest tylko w przypadku zwrotu w tenisie w przypadku kontuzji przed spotkanie? Czy jeżeli krecz nastąpił w czasie meczu a zwrot będzie bo obstawiałem handicap gemowy to już z drugiego typu skorzystać nie mogę ?

 

Jeśli krecz nastąpił w trakcie spotkania nie masz prawa do drugiego typu.

 

edit. Pinnacle rozlicza wszystkie zakłady w przypadku rozegrania choćby jednego seta, więc tam masz minusa, a nie zwrot.

 

 

Wszystkie dotyczące zakładu na zwycięzce meczu, a jeżeli chodzi o handicapy gemowe to jest zwrot jak najbardziej. To jest do poprawienia.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-27, 13:33 ]

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferrer - Bautista mecz przełożony na jutro i pytanie nr 1: ten mecz będzie się liczył za dzisiaj i czy jutro mogę podać normalnie swój typ dnia ???

 

Za ten mecz Ferrera masz zwrot za wczoraj, czyli możesz go podać na dzisiaj.. Chyba, że wolisz inny typ Twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze tematu na 01.07 a mecz niebawem, więc wklejam tutaj i proszę o wklejenie typu, gdy już temat będzie:

 

Dyscyplina: Piłka nożna, finał pucharu konfederacji

Spotkanie: Brazylia - Hiszpania

Typ: Brazylia strzeli powyżej 1,5 goli w meczu

Kurs: 2,80

Godz: 01.07.2013 0:00

Bukmacher: William Hill

 

Analiza: Jest to bardzo prestiżowy mecz, gdyż grają ze sobą gospodarz przyszłorocznych mistrzostw świata z aktualnymi mistrzami świata. Dla Brazylii jest to bardzo ważne spotkanie, gdyż pokaże na co stać tą reprezentację, jest to dla nich najważniejszy test od bardzo długiego czasu. Brazylia w tych rozgrywkach nie a problemów ze strzelaniem goli. Wyniki reprezentacji Brazylii we wcześniejszych meczach były następujące: wygrana 3:0 z Japonią, wygrana 2:0 z Meksykiem, zwycięstwo po pięknym meczu z Włochami 4:2. To były mecze fazy grupowej, a w półfinale Brazylia pokonała Urugwaj 2:1. Jak widać jeszcze nie było meczu w którym gospodarze tego meczu oraz przyszłorocznych mistrzostw świata by nie strzelili przynajmniej dwóch goli. Brazylijczycy grają odważnie, starają się ciągle atakować, lubią być przy piłce. Styl gry w połączeniu z ich ogromną mocą w ataku i pomocy powoduje to, że okazji w każdym meczu Brazylia ma bardzo dużo, co daje efekt w postaci wielu goli. Hiszpania ma mocną defensywę, ale po takim kursie over 1,5 Brazylii chyba warto zagrać.

 

http://obstawianie.com/puchar-konfederacji-2013-vt125646,25.htm#1768933

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak kolega wyżej.

 

Spotkanie: Brazylia-Hiszpania

Typ: 1

Kurs: 2,72

Godz: 00:00

Bukmacher:Pinnacle Sports

Analiza:

 

Pojedynek mistrzów świata z budowaną na mistrzostwa świata w 2014 roku Brazylią. Brazylia gra bardzo dobrze w od początku Pucharu Konfederacji. Będą chcieli zrobić wszystko, aby pozytywnie wypaśc przed swoją publicznością w finale, oraz aby pokazać innym reprezentacjom, że w 2014 roku na własnych boiskach będą bardzo niebezpieczni. W Brazylii, bardzo dobrze spisuje się Neymar, Paulinho oraz Fred. Hiszpania natomiast, świetnie rozpoczęła Puchar Kondeferacji. Wygrali z Urugwajem 2:1, jednak z gry widać było wyraźną przewagę Hiszpanów. Dopiero w półfiale mieli duże problemy. Według mnie nie zasłużyli na awans, zdecydowanie lepiej zagrali Włosi, którzy jednak przegrali w serii rzutów karnych. Dla porównania, Brazylia pokonała Włochów w fazie grupowej 4;2. Sądzę, że dzisiaj Brazylijczycy pokonają Hiszpanów, którzy zdecydowanie gorzej wyglądają fizycznie od swoich dziesiejszych rywali.

 

http://obstawianie.com/puchar-konfederacji-2013-vt125646,25.htm#1768935

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkursu chyba nie ma w lipcu :p btw sami mozecie stworzyc temat :)

 

Szkoda by było, gdyby w lipcu nie było konkursu szczególnie, że ja i polepa tak ładnie zaczęliśmy :p. Typerzy w większości typują przez cały rok, więc może jednak będzie niespodzianka i konkurs będzie kontynuowany w wakacje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i policzyłem..

 

Staty za czerwiec:

 

http://obstawianie.com/statystyki-vt118165,25.htm#1767908

 

1. jeckob10

2. mrx

3. soren

 

Tak wygląda podium w czerwcu..

 

Gydyby seboes nie zapomniał o linkach byłby na trzecim miejscu podium, tak wskakuje na nie soren :p

 

Sprawdzać!!!

 

Na wszelkie reklamacje czekam 24h...

 

@ z MB + imię i nazwisko wysyłamy na pw do mózga (bigbraine777) ;)

 

Graty dla najlepszych :piwo1:

 

[ Komentarz dodany przez: bigbraine777: 2013-07-09, 16:18 ]

słac dane nie spac, bo nie wysle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...