Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Yaras co do typu ŻYLETA z 30.05 to tam jest plusik a nie zwrot chyba. Bo Sharp strzelił bramkę jedną ;] wiem że to nic nie zmienia ale żeby była jasność ;] chyba żę się mylę to przepraszam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem, ponieważ drugi mecz w Lidze Światowej pomiędzy Kanadą, a Holandią do godziny 1:00 tej nocy na Livesports miał odbyć się 2 czerwca o 2:00 naszego czasu. Natomiast gdy rano obudziłem się zobaczyłem, że godzina tego meczu została zmieniona na 22:00 w dniu 1 czerwca. Wobec tego zastanowiłam się czy moja analiza zostanie uznana?

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-04, 23:57 ]

Niestety jeśli mecz został rozegrany 1 czerwca analiza na 2 nie będzie uznana :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaras co do typu ŻYLETA z 30.05 to tam jest plusik a nie zwrot chyba. Bo Sharp strzelił bramkę jedną ;] wiem że to nic nie zmienia ale żeby była jasność ;] chyba żę się mylę to przepraszam ;]

 

Ale jego rywal miał asystę chyba, a tam o punkty chodziło, nie o gole.. No chyba że się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystki za miesiąc MAJ podliczone:

 

http://obstawianie.com/statystyki-vt118165,25.htm#1763187

 

1. esiek81

2. Patryk23

3. eltondi

 

Na wszelkie reklamacje czekam 24h...

 

@ z MB + imię i nazwisko wysyłamy na pw do mózga (bigbraine777) ;)

 

Graty dla najlepszych :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę lecz mecz się jeszcze nie zaczął a chciałbym zmienić buka i kurs na 2,15 i MarathonBet bo nie spojrzałem że mają lepszą ofertę. Jeśli nie mogę to trudno pozdrawiam :) Typ z dnia 7.06.2013

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-12, 18:33 ]

za późno, na wszelkie poprawki czas do godz rozpoczęcia meczu 16:15 w Twoim przypadku :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e chyba cos zle liczysz sprawdzilem swoj wyniki i zylet yi na 100% ja mam 428 a zyleta 138 i to juz masz zle reszty nie bede sprawdzal bo w sumie mozna sobie sprawdzic, ale z tabelą yarasa :p btw ja nie dodaje punktow za % skutecznosci bo miesiac sie nie skonczyl wiec nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sprawdziłem mam 100% tj yaras aczkolwiek ten typ złe jest rozliczony :

http://obstawianie.com/typy-na-dzien-11062013-vt125594.htm

 

mrx dał under 2.25 było 2-0

 

under 2,25 = under 2,5 za polowe stawki i under 2 za polowe stawki, czyli mamy tu tylko ze siadło under 2,5 za 50j :p = + 53j aczkolwiek nie wiem jak wg regulaminu rozlicza sie takie kupony, ogólnie bez sensu jest, ze można podawać typy w których jest zwrot jaki to jest pewniak dnia skoro jest opcja ze będzie zwrot :p ?

 

pozdro :D

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-06-24, 14:34 ]

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...