Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


proponuję dodanie do listy bukmacherów marathonu ze względu na kursy ale i obszerną ofertę, jeśli jakimś problemem będzie ilość bukmacherów to proponuję skreślić Doxxbet z którego pewnie i tak nikt nie gra.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-12, 18:31 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że się jeszcze ,,obudziłem''. Popełniłem błąd mało istotny, ale jednak wolę lepiej tu o tym napisać. W dniu dzisiejszy napisałem analizę dotyczącą spotkania w lidze holenderskiej, zamieściłem w dziale o lidze holenderskiej, jednak w drugiej. Link podany w analizie jest zły. Powinien być ten: http://obstawianie.com/holenderska-eredivisie-vt123320,25.htm#1755331

 

Sorry za kłopot, i dzięki za ewentualną zmianę

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-16, 02:49 ]

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Bardzo dawno nie podawalem tutaj analiz i zapomnialem, ze oprocz w "Pewniak dnia" nalezy analize rowniez umiescic w dzialach tematycznych i wpisac link pod wpisem w "Pewniaku dnia".

Podalem dwie analizy na dzisiaj i jutro w PP. Prosze o dopisanie linkow. Przy nastepnym wpisie bede juz pamietal :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow porobiło się :D

 

wydaje mi się, że jednak trochę za duży mam ten zysk.. sprawdzę sam wszystko jak będzie czas (a aktualnie nie mam go, ani na typowanie ani na sprawdzanie - niestety!).. więc jakby ktoś mógł to niech przejrzy.. skuteczność się zgadza i ilość typów, ale zysk nie wiem czy nie został zawyżony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/typy-na-dzien-18042013-vt125081.htm#1756870

Było 10-10 jednak uprzedzę wątpliwości. Zgodnie z regulaminem

jeśli mają tyle samo pkt zakład wygrywa ten, który ma większą ilość pierwszych miejsc. I tu było 2-1, więc na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wszystkie moje analizy liczone sa po zero punktów bo nie ma linku do analizy w wątku tematycznym?

Wszystkie analizy były w wątkach tematycznych ale nie umieszczałem linku bowiem myślałem, że nie jest to obligatoryjne (bo skoro jest w wątku to przecież ktoś to liczy)...

 

Mogę uzupełnić te linki, czy za nawet dwie analizy w obu watkach bedę nieliczony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wszystkie moje analizy liczone sa po zero punktów bo nie ma linku do analizy w wątku tematycznym?

Wszystkie analizy były w wątkach tematycznych ale nie umieszczałem linku bowiem myślałem, że nie jest to obligatoryjne (bo skoro jest w wątku to przecież ktoś to liczy)...

 

Mogę uzupełnić te linki, czy za nawet dwie analizy w obu watkach bedę nieliczony?

 

13. Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego. W konkursie, w postach należy pod analizą wkleić link do analizy w dziale tematycznym. Więc najpierw wpisujecie analizę w odpowiednim dziale, następnie ją kopiujecie do konkursu i podajecie link.

 

Na początku widnieje słowo obowiązkowe.. Więc na uzupełnienie linków jest za późno, na poprawę błędów macie czas do godziny rozpoczęcia danego spotkania. Kiedyś przymykałem na to oko, ale paru użytkowników zaczęło kompletnie olewać dodawanie linków i teraz analizy bez linka nie wliczam do statystyk. Skoro cała reszta może się do tego dostosować to i Ty będziesz pamiętał na przyszłość.

 

GL!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dodanie linku do mojej analizy, którą przed chwilą wkleiłem na 20.04 - http://obstawianie.com/holenderska-eredivisie-vt123320,25.htm#1757448

Przepraszam za nieuwagę!

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-23, 19:04 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem mieć 863 a nie jak w tabeli 767 :) proszę o poprawne przeliczenie i dodanie w tabeli przy kolejnym uaktualnieniu :)

 

Już wiem nawet gdzie nie doliczyłem ;) Inni też sprawdzać, jak widać też popełniam błędy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/typy-na-dzien-22042013-vt125077.htm#1757964

 

tu chyba wkradl sie blad, powinno byc -100 :p

 

yaras bedzie mozna jeszcze liczyc na tabele przed koncowymi dniami pewniaka?

 

Nie powinno być -100 bo jest zakład 2,25 czyli jak by było powyżej 2.5 to by wszedł zakład a jak 2 bramki to połowa wygrana a połowa minusowa. Poniżej 2 goli by był zakład ujemny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/typy-na-dzien-22042013-vt125077.htm#1757964

 

tu chyba wkradl sie blad, powinno byc -100 :p

 

yaras bedzie mozna jeszcze liczyc na tabele przed koncowymi dniami pewniaka?

 

Nie powinno być -100 bo jest zakład 2,25 czyli jak by było powyżej 2.5 to by wszedł zakład a jak 2 bramki to połowa wygrana a połowa minusowa. Poniżej 2 goli by był zakład ujemny

 

 

aaa faktycznie, sory moj blad. Podbijam wiec pytanie drugie: yaras bedzie mozna jeszcze liczyc na tabele przed koncowymi dniami pewniaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...