Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Mam pytanie, poniewąż dzisiaj dodawałem post z analizą tutaj do konkursu, liczyłem sobie moje zdobycze punktowe ale widzę że nie ma mojego postu z dzisiejszą analizą, znaczy z dnia 25.03 dlaczego została ona usunięta ?

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-27, 03:08 ]

podałeś ja na dzień 26.03 i nie będzie uznana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rywalizacja o zwycięstwo wkracza w decydującą fazę, dopiero teraz zauważyłem, że to spotkanie: http://obstawianie.com/typy-na-dzien-18032013-vt124741.htm#1747182 zostało prawidłowo/nieprawidłowo rozliczone, ponieważ z analizy wynikało, że typ wszedł, jednak popełniłem jeden minimalny błąd natomiast podania złego typu na złą zawodniczkę a tak poza tym wszystko się zgadzało. Już pewnie bez szans, aby to zostało rozliczone pozytywnie, ale może chociaż zwrot, gdyż błąd z mojej strony był minimalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem typ użytkownika TomOlej nie powinien być liczony dokładnie pisze

Kursy wybieramy tylko i wyłącznie spośród oferty Betclic, BetGun, Betsson, BetFair, Bet365, Bet-at-home, Unibet, Bwin, Tobet, Doxxbet, Expekt, Gamebookers, Sportingbet, WilliamHill, Pinnacle, paddypower oraz Betsafe

 

Typ wszedł a jak by nie wszedł to byś pisał że podałeś złego buka i typ nie powinien być liczony .

 

Zostawiam decyzje dla yarasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w typie na dzisiaj (tj 29.03) podałem złego buka, istnieje możliwość zmiany na kurs z Sportingbet po kursie 1.95 ?

 

Podałeś to info przed rozpoczęciem spotkania więc mogę zmienić :)

 

Moim zdaniem typ użytkownika TomOlej nie powinien być liczony dokładnie pisze
Kursy wybieramy tylko i wyłącznie spośród oferty Betclic, BetGun, Betsson, BetFair, Bet365, Bet-at-home, Unibet, Bwin, Tobet, Doxxbet, Expekt, Gamebookers, Sportingbet, WilliamHill, Pinnacle, paddypower oraz Betsafe

 

Typ wszedł a jak by nie wszedł to byś pisał że podałeś złego buka i typ nie powinien być liczony .

 

Zostawiam decyzje dla yarasa

 

Typ wszedł, ale TomOlej info o zmianie buka podał o 13:16 to skąd mógł wiedzieć czy wejdzie..?

 

Wszystko odbyło się przed rozpoczęciem meczu, więc skąd te żale?

 

Typ uznaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rywalizacja o zwycięstwo wkracza w decydującą fazę, dopiero teraz zauważyłem, że to spotkanie: http://obstawianie.com/typy-na-dzien-18032013-vt124741.htm#1747182 zostało prawidłowo/nieprawidłowo rozliczone, ponieważ z analizy wynikało, że typ wszedł, jednak popełniłem jeden minimalny błąd natomiast podania złego typu na złą zawodniczkę a tak poza tym wszystko się zgadzało. Już pewnie bez szans, aby to zostało rozliczone pozytywnie, ale może chociaż zwrot, gdyż błąd z mojej strony był minimalny.

 

Rozumiem, że minimalny błąd, ale niestety wszelkie zmiany możliwe są do momentu rozpoczęcia spotkania. Nic nie zmieniam. Po prostu zawsze przed wysłaniem dwa razy sprawdzajcie czy jest wszystko dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to istotne ale w pierwotnej analizie narobiłem wiele literówek wynikających z roztargnienia i pośpiechu przed spadkiem kursu :D jeżeli jest możliwość to proszę o poprawienia, w dziale z analizami już jest w dobrej wersji: http://obstawianie.com/pozostale-ligi-amerykanskie-vt119688,25.htm#1750892

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystki za miesiąc MARZEC podliczone:

 

http://obstawianie.com/statystyki-vt118165.htm#1744888

 

1. TomOlej

2. bmw00

3. polakko20

 

Na wszelkie reklamacje czekam 24h...

 

@ z MB + imię i nazwisko wysyłamy na pw do mózga (bigbraine777) ;)

 

Graty dla najlepszych :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,kiedy można sie spodziewać najbliższego podliczenia punktów? wiem,że miesiąc dopiero sie zaczął więc chciałem zaznaczyć,że nie jest to jakiegoś rodzaju poganianie pytam poprostu z ciekawosci.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,kiedy można sie spodziewać najbliższego podliczenia punktów? wiem,że miesiąc dopiero sie zaczął więc chciałem zaznaczyć,że nie jest to jakiegoś rodzaju poganianie pytam poprostu z ciekawosci.

pozdrawiam

 

Praktycznie zawsze do 10 danego miesiąca pojawia się pierwsza tabela :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poprawke dziale Piłka Nożna/ Wielka Brytania/ Premier League - Anglia. w spotkaniu Manchester United- Manchester City. po postem wpisałem komentarz z właściwym kursie. W temacie Pewniak Dnia też już dałem poprawione.

przepraszam za kłopot.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna Szwajcaria II Liga

Spotkanie -AC Bellinzona-FC Lugano

Typ - 1

Kurs - 1.75

Buk - Expekt

Analiza W dniu dzisiejszym na zapleczu szwajcarskiej super ligi walczy drużyna która jest bliska awansu do ekstraklasy z zespołem który praktycznie o nic już nie walczy chyba ze o utrzymanie. Bellinzona w tabeli jest druga, ma 7 oczek strat do swojego rywala lecz Ci mają dwa mecze wiecej. W ostatniej kolejce to włąsnie Bellinzona pokonał zespół lidera czyli AArau1-2 na wyjeździe i na pewno tamtym meczem są bardzo zmobilizowani. Ich rywal ma 29 punktów i zajmuje 7 pozycje w tabeli. W meczach derbowych, bo taki mianem są one nazywane lepiej sobie radzili gospodarze dzisiejszego pojedynku. W 9 meczach jakie zostały rozegrane na terenie Bellinzony, 6 razy wygrywała Bellinzona, 2 razy była porażka i raz wynik remisowy. bilans goli 18-9 na korzyść gospodarza. Zespół FC Lugano w meczach wyjazdowych nie radzi sobie najlepiej, 2 wygrane, 4 remisy i aż 7 porażek wiec bilans ten nie jest zbyt dobry. W ostatnich 5ciu meczach wygrali zaledwie raz, a w tym roku na wyjeździe wygrali również tylko raz. Bellinzona u siebie jest mocna, 7 wygranych remis i 3 porażki, teraz mają serię dwóch meczy bez porażki i myślę że tę serie pociągną dalej. W poprzedniej rundzie padł wynik 0-1 dla dzisiejszego gospodarza tego meczu. Zawieszony dzisiaj będzie w zespole gości pomocnik ważny zawodnik pierwszego skłądu, M. Bonnani(21/1). Goście nie dadza rady w derbach i to gospodarze są faworytami i też wynik powinien być na ich korzyść. Dodam że atmosfera jaka panuje w zespole gospodarza meczu jest bardzo dobra i to tez może mieć wpływ na końcowy wynik.

 

http://obstawianie.com/szwajcaria-vt119691,25.htm#1753372

 

Poproszę o dopisanie godziny 19:45, za bląd przepraszam z góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...