Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Czy mogę liczyć na łaskawe potrakowanie debiutanta w tym konkursie ? :p

 

Wkleiłem najpierw post z analizą w konkursie, a następnie w dziale ( różnica 2 minut)

 

Szczerze żałuję za moją nieuwagę i obiecuję mocne postanowienie poprawy od drugiego typu.

 

Pozdrawiam :ok:

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-09, 02:09 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystki za miesiąc LUTY podliczone:

 

http://obstawianie.com/st...165.htm#1736858

 

1. zikos

2. krzosz1987

3. jeckob10

 

Na wszelkie reklamacje czekam 24h...

 

Od tego miesiąca @ z MB + imię i nazwisko wysyłamy na pw do mózga (bigbraine777) ;)

 

Graty dla najlepszych

 

wyslane, gratulujemy :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim typie 03.03.13 zapomniałem dodać linku myślałem że nie mogłem może się liczyć ? bo wszedł bts .

 

Pozdrawiam

 

Pewnie odpowiedzi się nie doczekam a może ktoś odpowiedzieć kto zajmuje się tym konkursem :??:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim typie 03.03.13 zapomniałem dodać linku myślałem że nie mogłem może się liczyć ? bo wszedł bts .

 

Pozdrawiam

 

Pewnie odpowiedzi się nie doczekam a może ktoś odpowiedzieć kto zajmuje się tym konkursem :??:

 

Jak zapomniałeś dodać linku typ nie jest liczony do statystyk..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim typie 03.03.13 zapomniałem dodać linku myślałem że nie mogłem może się liczyć ? bo wszedł bts .

 

Pozdrawiam

 

Pewnie odpowiedzi się nie doczekam a może ktoś odpowiedzieć kto zajmuje się tym konkursem :??:

 

Jak zapomniałeś dodać linku typ nie jest liczony do statystyk..

 

Bo nie mogłem dodać linku bo byłem krótko na forum i mało postów miałem , to chyba liczony powinien być .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim typie 03.03.13 zapomniałem dodać linku myślałem że nie mogłem może się liczyć ? bo wszedł bts .

 

Pozdrawiam

 

Pewnie odpowiedzi się nie doczekam a może ktoś odpowiedzieć kto zajmuje się tym konkursem :??:

 

Jak zapomniałeś dodać linku typ nie jest liczony do statystyk..

 

Bo nie mogłem dodać linku bo byłem krótko na forum i mało postów miałem , to chyba liczony powinien być .

 

No to zapomniałeś, myślałeś że nie mogłeś, czy faktycznie nie mogłeś? Bo to jest zasadnicza różnica.. Wcześniej napisałeś, że zapomniałeś bo myślałeś, że nie mogłeś.. Czyli mogłeś czy nie? :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakąś lipe odwalili z tym moim meczem na 06.03.13 (Akranes - Breidablik) , był na Bet365, na livesports, na soccerway.com , miał się zacząć o 21:00 i nic, nigdzie go nie było a dzisiaj już usuniety z livesports i z soccerway tak jakby go w ogóle miało nie być ;] niby przełożyli go na 20.03 , ale z ta Islandią to nigdy nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego meczu z 2 marca :

 

"Dyscyplina / Pilka nozna / Argentyna / Primera B Nacional

02.03.2012 / 21:00

Gimnasia La Plata vs Nueva Chicago"

 

Typ tu na forum zostal rozliczony jako porazka,jednak (sam nie wiem z jakiego powodu ) mecz byl rozliczony jako zwrot,mozna zobaczyc to na wynikach z tego dnia ze mecz byl anulowany.

Moge tez wyslac foto od betu ze byl zwrot w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim typie 03.03.13 zapomniałem dodać linku myślałem że nie mogłem może się liczyć ? bo wszedł bts .

 

Pozdrawiam

 

Pewnie odpowiedzi się nie doczekam a może ktoś odpowiedzieć kto zajmuje się tym konkursem :??:

 

Jak zapomniałeś dodać linku typ nie jest liczony do statystyk..

 

Bo nie mogłem dodać linku bo byłem krótko na forum i mało postów miałem , to chyba liczony powinien być .

 

No to zapomniałeś, myślałeś że nie mogłeś, czy faktycznie nie mogłeś? Bo to jest zasadnicza różnica.. Wcześniej napisałeś, że zapomniałeś bo myślałeś, że nie mogłeś.. Czyli mogłeś czy nie? :k:

 

Odpowiem ci miałem swój temat z kuponami tam znajdują się moje typy i chciałem dodać pierwszy typ i do niego linka z h2h wyskoczyło że nie mogę jakiś tam limit , i jak pisałem w dziale pewniak dnia to nie dodałem linku bo wiedziałem że nie mogłem wtedy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie opisałem mecz 05.03.13 real manchester w dziale "Liga Mistrzów", ale gdy kopiowałem post do "pewniaków dnia" to mi nie przyjęło ale od razu tego nie zauważyłem, dopiero teraz. Chcę się dowiedzieć czy będą punkty liczone? Czy da się z tym coś zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim typie 03.03.13 zapomniałem dodać linku myślałem że nie mogłem może się liczyć ? bo wszedł bts .

 

Pozdrawiam

 

Pewnie odpowiedzi się nie doczekam a może ktoś odpowiedzieć kto zajmuje się tym konkursem :??:

 

Jak zapomniałeś dodać linku typ nie jest liczony do statystyk..

 

Bo nie mogłem dodać linku bo byłem krótko na forum i mało postów miałem , to chyba liczony powinien być .

 

No to zapomniałeś, myślałeś że nie mogłeś, czy faktycznie nie mogłeś? Bo to jest zasadnicza różnica.. Wcześniej napisałeś, że zapomniałeś bo myślałeś, że nie mogłeś.. Czyli mogłeś czy nie? :k:

 

Odpowiem ci miałem swój temat z kuponami tam znajdują się moje typy i chciałem dodać pierwszy typ i do niego linka z h2h wyskoczyło że nie mogę jakiś tam limit , i jak pisałem w dziale pewniak dnia to nie dodałem linku bo wiedziałem że nie mogłem wtedy .

 

No ok uznaję ci, ale pilnuj dodawania linków bo teraz już na pewno możesz dodawać.. Tyle hałasu a analiza słaba, staraj się bardziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze taka luzna propozycje.

Mianowicie proponuje, zeby kazdy uzytkownik oznaczal przed analiza, jak wyglada jego gra w danym miesiacu - tzn. typy trafione/nietrafione no i moze bilans, chociaz to juz mniej koniecznie wg mnie. Chodzi mi o to, ze konkurs konkursem, ale chcac czasami skorzystac z jakichs dobrych analiz to wlasciwie nie wiadomo kto jak sie prezentuje. Powiedzmy ktos pisze typ na jakies ciekawe zdarzenie, z wysokim kursem i ma powiedzmy bilans 8 wygranych typow i np. 2 przegrane. Widac wtedy ze ten ktos ma dobra passe, powiedzmy ze dobrze dobiera spotkania i mozna mu w jakis sposob zaufac. A jakby taki typ napisala osoba z odwrotnym bilansem to wyglada to calkiem inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za.

Może nie musi być to formalizowane regulaminowo, ale starsi stażem na forum może od siebie dodawaliby to w swoich postach i reszta użytkowników może zechciałaby to przyjąć jako wyznacznik.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zły pomysł. Nie obiecuję, że zawsze bedę to dodawał, bo czasami pisze się posty w nocy jak już mózg nie pracuje (dlatego własnie nie wygrywam co miesiąc :k: ), ale w miarę możliwości bedę się starał. Proponuję od siebie, aby ten swój bilans pogrubiac przy pisaniu posta, aby był widoczny i aby każdy zwrócił na to uwagę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł panowie.. :) Do regulaminu takiego punktu nie wprowadzam, ale kto będzie chciał może śmiało dodawać bilans swych typów.. ;)

 

Ps. Jeszcze dziś pojawi się tabela do 10.03 :p

 

 

edit: Tabela do 10.03 ;)

 

http://obstawianie.com/statystyki-vt118165.htm

 

:piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem jestem na 13 miejscu w tabeli marzec 2013 , mam 5 trafionych na 8 i wynik 54 a skuteczność 62,5 % a lider ma 5 trafionych na 9 skuteczność 55,6 % .

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-12, 17:30 ]

Przeczytaj dokładnie regulamin to się dowiesz :fp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2013 podałem typ, ale zapomniałem wkleić link do działu pod analizą. Proszę o poprawienie.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-18, 12:08 ]

nie poprawie, bo podałeś te info już po rozegraniu spotkania.. więc bez pkt. w statach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie mam jeszcze wystarczającej ilości postów by dodawać linki w postach, więc moje posty są bez linku do działu tematycznego lecz analiza znajduje się w dziale tematycznym, przepraszam za problem i liczę na wyrozumiałośc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Piłka Nożna - Belgia - Belgijska Tweede Klasse

Spotkanie.Westerlo - Dessel Sport(-1)

Typ.1

Kurs.2,20

Bukmacher.William Hill

Data.20.03.2013 g.20.30

 

Analiza.

 

Belgijska Tweede Klasse i mecz pomiedzy Westerlo - Dessel Sport.Wedlug mnie faworytem tego spotkania jest tylko jedna druzyna i stawiam tutaj na pewna wygrana gospodarzy minimum dwoma golami.Westerlo 2 miejsce w tabeli i 53 punkty na koncie gdy goscie to 8 lokata z dorobkiem 37 oczek.Po drugie forma zespolu gospodarzy na ostatnie 6 meczy to 5 wygranych i tylko 1 porazka przy 3 wygranych Dessel Sport 1 remisie i 2 porazkach.Westerlo 3 ostatnie mecze u siebie to 3 wygrane i w dodatku kazda dwoma golami,przy dwoch porazkach na wyjezdzie Dessel i jednej wygranej z ostatnia druzyna ligi Sint-Niklaas.I na koniec ostatni argument,gospodarze walcza o awans,natomiast goscie maja zapewniony srodek tabeli.Podejrzewam,ze gospodarze beda chcieli bez nerwow wygrac to spotkanie i juz od poczatku rusza do huraganowych atakow,aby strzelic pare goli i dowiezc wygrana do konca.Wychodzi,ze gospodarze musza to wygrac.Polecam.

 

http://obstawianie.com/be...673.htm#1747679

 

Prosze o zmiane w moim typie na handi Westerlo - Dessel Sport(-1) powinno byc Westerlo - Dessel Sport(+1)

Dziekuje i przepraszam za klopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam mojego spotkania na 21 marca a przez omyłkę wstawiłem go na 22.Czy moderator mógłby go przestawić na 21?

Dyscyplina: Hokej,Szwecja

Spotkanie: Lulea (-1.5) - Frolunda

Typ: 1

Kurs 2.33

Buk: Unibet

21.03.2013 19:00

 

Przepraszam za kłopot:( Wiedziałem że go wstawiłem do konkursu ale pokręciłem z datą.Mam nadzieję że to nie problem z tą przestawką.

dziękuję i jeszcze raz przepraszam za zamieszanie

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-22, 07:46 ]

spoko nie będzie problemu ;)

edit: sorry jednak będzie problem, jako, że nie doczytałem, jeśli spotkanie się rozpoczęło nie ma już żadnych zmian :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to zrozumiałbym takie coś przed rozpoczęciem meczu, ale gdy się zakończył (a było to wczoraj koło 21.20) i dopiero wtedy wystosowanie prośby chyba jest nie fair wobec pozostałych userów.

 

Ja to rozumiem tak, zakład jest trafiony więc jest prośba o przeniesienie.

Gdyby zakład nie był trafiony to byłaby prośba o anulowanie bo przecież daty się pomyliły.

 

Dla mnie uznanie takiego zakładu nie powinno mieć miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z grzegorz223. Od siebie dodam, ze w zeszłym miesiącu nie miałem liczonych dwóch trafionych typów, poniewaz zapomniałem napisać kurs, który jest bardzo łatwo przecież sprawdzić, ale sam yaras_ mi napisałeś, że mamy 15 minut na to, aby wnieść jakieś korekty i teraz kiedy zgadzasz się na przeniesienie tego typu po rozegraniu meczu i zaliczenie go to w mojej ocenie jest to brak konsekwencji. Hunter sam sobie zaszkodził i powinien liczyc sie z konsekwencjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z grzegorz223. Od siebie dodam, ze w zeszłym miesiącu nie miałem liczonych dwóch trafionych typów, poniewaz zapomniałem napisać kurs, który jest bardzo łatwo przecież sprawdzić, ale sam yaras_ mi napisałeś, że mamy 15 minut na to, aby wnieść jakieś korekty i teraz kiedy zgadzasz się na przeniesienie tego typu po rozegraniu meczu i zaliczenie go to w mojej ocenie jest to brak konsekwencji. Hunter sam sobie zaszkodził i powinien liczyc sie z konsekwencjami.

 

Dobra dobra spokój :) Oczywiście spotkanie nie będzie uznane, po nocce byłem i nie doczytałem.. ;)Jeśli mecz już się rozpoczął nie ma żadnych zmian! Tak na przyszłość dla wszystkich :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...