Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Do użytkownika yaras w związku z napisanym przez Ciebie PM odpowiadam.

 

Tak, zgadza się, połowa jest wygrana a połowa przegrana. (typ z 19.02.2013r)

 

Połowa przegrana, połowa zwrot, tak mi wychodzi po kursie.. Skoro hcp 0 czyli inaczej DNB na gości wynosi 1,80-1,90.. Tylko w takim wypadku powinieneś napisać (0, -0,5) na Northampton.. BO przy twoim zapisie (0, +0,5) max kurs w Bet365 wynosił 1,63... I wychodzi na to że zawyżyłeś kurs.. A już jeden za takie coś stąd niedawno wypadł :f:

 

A jeśli nie potrafisz napisać odpowiednio tego handicapu to po co podajesz go w konkursie? :krzeslo:

 

Wyciąg z regulamniu, dopisałem jedno zdanie:

 

14. Przy podawaniu typów z handicapem, wymagane jest oznaczenie jakiego typu to jest handicap (europejski czy azjatycki). Podobnie w typach tenisowych koniecznie jest oznaczenie handicapu lub under/over (setowy lub gemowy) Jak nie znacie sposobu funkcjonowania (zapisu) jakiegoś handi, czy innego rodzaju typu to po prostu go nie używajcie i nie będzie problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popełniłem błąd w podaniu typu , oczywiscie analiza byla dobrze napisana ale zamiast typu 2-0 napisałem typ 1 ale było widać po kursie i analizie , że oto chodziło

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-21, 17:17 ]

:bz: nie zamierzam domyślać się o co komu w danym typie chodzi.. Typ nie będzie liczony do statystyk jeśli jest źle zapisany :nie:

 

okej rozumiem ale bez tego typu nie podam w sumie 10 typow wtedy , wiec moglibysmy tak zrobic ze to jest typ przegrany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popełniłem błąd w podaniu typu , oczywiscie analiza byla dobrze napisana ale zamiast typu 2-0 napisałem typ 1 ale było widać po kursie i analizie , że oto chodziło

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-21, 17:17 ]

:bz: nie zamierzam domyślać się o co komu w danym typie chodzi.. Typ nie będzie liczony do statystyk jeśli jest źle zapisany :nie:

 

okej rozumiem ale bez tego typu nie podam w sumie 10 typow wtedy , wiec moglibysmy tak zrobic ze to jest typ przegrany :)

 

Ale żeby być branym pod uwagę wystarczy 9 analiz... Zdania i tak nie zmienię typ jest nieuznany.. Będą kolejne miesiące, może wtedy ci się uda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego błedu w typie na 21.02. Małe sprostowanie.

Mając otwarte dwa okna w przeglądarce wkleiłem analize do odpowiedniego działu oraz do Typów dnia. Po czym skopiowałem link nie wysłanej analizy i taki podałem w 1 poście. Po zaakceptowaniu postu w Typach dnia, zauważyłem że nie wysłałem postu w Odpowiednim dziale. Oczywiście szybko napisałem drugi post z dobrym linkiem. Ciężko to wytłumaczyć ale chyba zrozumiecie o co mi chodzi:) Myslę że powinno zostać to uznane, gdyż linku nie zapomniałem podać. Pozdrawiam

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-21, 23:10 ]

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak patrze na swój typ, który zamieściłęm w typach dnia i nie wiem znowu jak to zrobiłem, ale skopiowałem tylko analizę. Jednak w dziale o lidze angielksiej napisałem wszystko jak ma byc. Typ został podany oczywiście przed meczem więc w takim razie ma nadzieje ze typ będzie liczony ;) I jak coś oczywiście proszę moderatora o "doklejenie" tego czego brakuje :)

 

Tutaj podje linka do analizy w dziale

 

http://obstawianie.com/puchary-anglii-vt117962,25.htm#1739413

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesz e drugie pytanie. Czy w przypadku gdy typ nie będzie liczony moge podac drugi na dzisiaj?

 

W dziale wszystko ok ale niestety typ nie będzie liczony i nie możesz podać drugiego, to tylko i wyłącznie twój błąd, następnym razem rób zawsze podgląd przed wysłaniem :)) Gdybyś napisał przed rozpoczęciem meczu co innego, już zresztą o tym pisałem, że przymykam oko na te 15 minut poprawy :bz: Brawo za bardzo dobry typ :respekt:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem własnie, że taka będzie Twoja decyzja. Przez swoją durnote straciłem już prawie 300 pkt w konkursie licząc też ostatni typ na bramki Tampy :k: Ale się nie poddaję i w osttanich paru dniach jakąs kase wywalcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim typie na dziś tj. 27.02.2013 nie jasno określiłem o co chodzi, więc generalnie to mój typ to handicap -2.5 na wygraną gości. Sorki za zamieszanie i proszę admina o poprawkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowy na tym forum i mam pytanie, a mianowicie "czy jest jakaś minimalna liczba postów od której można brać udział w konkursie pewniak dnia?"

 

Nie ma minimalnej ilości postów.. Byle analiza była dobra jakościowa to nie będzie problemów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystki za miesiąc LUTY podliczone:

 

http://obstawianie.com/statystyki-vt118165.htm#1736858

 

1. zikos

2. krzosz1987

3. jeckob10

 

Na wszelkie reklamacje czekam 24h...

 

Od tego miesiąca @ z MB + imię i nazwisko wysyłamy na pw do mózga (bigbraine777) ;)

 

Graty dla najlepszych :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy naprawdę musze czekać 5 dni na dodanie następnego posta .... ?

Napisałem analize na mecz i dodałem ją w odpowiedni dział ,a teraz chciałbym wkleić ją do konkursu pewniak dnia.Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli musze napisać na forum 5 postów i mogę wklejać potrzebne linki do analiz dnia?

 

Po upływie 5 dni będziesz mógł wklejać linki :p Konieczny jest warunek 5 dni + 5 postów.. Ale ja o tym wiem, więc śmiało możesz pisać analizy w konkursie i będziesz miał je uznawane, oczywiście jeśli analiza będzie odpowiedniej jakości :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy możliwe jest abyście usunęli moją analizę?Niestety dodałem analizę minutę po rozpoczęciu spotkania.Straciłem rachubę czasu przy pisaniu analizy:).Napisałem potem analizę zastępczą jest w typach dnia.Jeśli tak nie może być to trudno.Prawidłowa analiza dodana do działu typy dnia i do odpowiedniego działu sportowego.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-03-08, 03:00 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można już wysyłać dane ze Skrill by odebrać nagrodę ? Jeżeli tak to do kogo :)

 

Pare postów wyżej:

 

Statystki za miesiąc LUTY podliczone:

 

http://obstawianie.com/statystyki-vt118165.htm#1736858

 

1. zikos

2. krzosz1987

3. jeckob10

 

Na wszelkie reklamacje czekam 24h...

 

Od tego miesiąca @ z MB + imię i nazwisko wysyłamy na pw do mózga (bigbraine777) ;)

 

Graty dla najlepszych :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...