Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Taka wiadomość dla tych co zapominają:

 

Od dziś za brak linka do działu tematycznego pod analizą, owa analiza nie będzie doliczana do statystyk!

 

Wyciąg z regulaminu:

 

13. Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego. W konkursie, w postach należy pod analizą wkleić link do analizy w dziale tematycznym. Więc najpierw wpisujecie analizę w odpowiednim dziale, następnie ją kopiujecie do konkursu i podajecie link.

 

 

Dotąd przymykałem na to oko, pora na zmiany.. Dzięki za uwagę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można, to w dzisiejszym typie tj. 7.02.2013 prosiłbym o dodanie linku z analizą w temacie, który powinien się znaleźć.

h t t p : / / obstawianie . com / postlink / 1734452 . h tm? highlight = # 1734452

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można, to w dzisiejszym typie tj. 7.02.2013 prosiłbym o dodanie linku z analizą w temacie, który powinien się znaleźć.

h t t p : / / obstawianie . com / postlink / 1734452 . h tm? highlight = # 1734452

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

Nowi użytkownicy, którzy nie są jeszcze 5 dni na forum i nie mają 5 postów, takich linków dodawać nie mogą, wiem o tym, więc spokojnie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej też jeszcze nie mogłem dodać linku z analizą, ale oczywiście wpisałem ją do odpowiedniego działu tematycznego.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-09, 12:11 ]

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim typie na 10.02 w ostatnim zdaniu powinno być, że gospodarze wygrają 2-3 bramkami, tak wynika z typu-1 i całej analizy, tylko wkradł się błąd bo jak się pisze analizę na kacu to się rożne rzeczy mogą zdarzyć. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc kolego to jeszcze gorzej. Jeżeli Twój typ to 0.0, +0.5 dla gości to wtedy kurs na to powinien wynosic ok. 1.90 przy pierwszym typie z ligi niemieckiej, a w przypadku typu z ligi francuskiej kurs powinien wynosic ok. 1.7. Jednak Ty podałes znacznie wyższe co jest w moim odczuciu oszustwem.

 

Jednak co mnie bardzo zdziwiło nic, ale to nic nie ma w regulaminie na temat zawyzania kursu Jestem ciekaw jak tę sprawę rozwiąże moderator. Kursy w mojej ocenie są zawyżone i to znacznie, lecz w regulaminie nie ma o tym wzmianki, chyba ze po nudnych zajęciach z rana mój mózg się wyłaczył i niedowidzę. gdyby taki zapis był w regulaminie to wtedy powinno Ci się odjąc po 100 pkt za każdy typ. Jednak wobec braku takiego punktu powinny te typy moim zdaniem byc liczone jako zwroty i juz. PS do moderatora // dobrze byłoby gdy punkt o karaniu za fałszowanie kursu pojawił się w regulaminie i wtedy wiadomo co robic z takim fantem.

 

Co do zawyżania kursów, jeśli tylko ktokolwiek zauważy jakiś błąd proszę od razu na PW, taki użytkownik zostanie wykluczony z konkursu i zbanowany - tyle w temacie oszustwa

 

Zaraz dodamy punkt do regulaminu, nigdy nie był widocznie potrzebny

 

I taka prośba do wszystkich, zwracajcie od czasu do czasu na typy innych, bo jak widać nawet mi mogą przytrafić się błędy W końcu wy tu walczycie o nagrody No i sprawdzajcie przede wszystkim swoje typy przed ostatecznym wysłaniem!

 

W grudniu była sytuacja, w której jeden z użytkowników zawyżał kursy i mimo, ze od tamtej pory taka sytuacja się nie powtórzyła zapis o karaniu za zawyżanie kursów w regulaminie powinien się znaleźć w mojej ocenie. Yaras_ miał sie tym zająć, ale widocznie zapomniał więc przypominam, zeby w przyszłości przy podobnych sytuacjach wiadomo było jak ją rozwiązać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc kolego to jeszcze gorzej. Jeżeli Twój typ to 0.0, +0.5 dla gości to wtedy kurs na to powinien wynosic ok. 1.90 przy pierwszym typie z ligi niemieckiej, a w przypadku typu z ligi francuskiej kurs powinien wynosic ok. 1.7. Jednak Ty podałes znacznie wyższe co jest w moim odczuciu oszustwem.

 

Jednak co mnie bardzo zdziwiło nic, ale to nic nie ma w regulaminie na temat zawyzania kursu Jestem ciekaw jak tę sprawę rozwiąże moderator. Kursy w mojej ocenie są zawyżone i to znacznie, lecz w regulaminie nie ma o tym wzmianki, chyba ze po nudnych zajęciach z rana mój mózg się wyłaczył i niedowidzę. gdyby taki zapis był w regulaminie to wtedy powinno Ci się odjąc po 100 pkt za każdy typ. Jednak wobec braku takiego punktu powinny te typy moim zdaniem byc liczone jako zwroty i juz. PS do moderatora // dobrze byłoby gdy punkt o karaniu za fałszowanie kursu pojawił się w regulaminie i wtedy wiadomo co robic z takim fantem.

 

Co do zawyżania kursów, jeśli tylko ktokolwiek zauważy jakiś błąd proszę od razu na PW, taki użytkownik zostanie wykluczony z konkursu i zbanowany - tyle w temacie oszustwa

 

Zaraz dodamy punkt do regulaminu, nigdy nie był widocznie potrzebny

 

I taka prośba do wszystkich, zwracajcie od czasu do czasu na typy innych, bo jak widać nawet mi mogą przytrafić się błędy W końcu wy tu walczycie o nagrody No i sprawdzajcie przede wszystkim swoje typy przed ostatecznym wysłaniem!

 

W grudniu była sytuacja, w której jeden z użytkowników zawyżał kursy i mimo, ze od tamtej pory taka sytuacja się nie powtórzyła zapis o karaniu za zawyżanie kursów w regulaminie powinien się znaleźć w mojej ocenie. Yaras_ miał sie tym zająć, ale widocznie zapomniał więc przypominam, zeby w przyszłości przy podobnych sytuacjach wiadomo było jak ją rozwiązać ;)

 

Dodany punkt 16 w regulaminie :ok: Faktycznie zapomniałem dodać ;)

 

GL :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryba-czewa zawyżanie kursów, ban, takim osobom dziękujemy..

 

Na tą porę znalazłem 4 ewidentne przypadki.. Dalej nawet nie sprawdzam.. :nie: przynajmniej 4 razy zdecydowanie zawyżył kurs, znaczy wybierał sobie najwyższy, który był kilka dni wstecz, tak w woli krótkiego wyjaśnienia.. :/

 

Długo nie trzeba było czekać od momentu dodania tego punktu do regulaminu.. :zdegustowany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o potraktowanie łagodniej dzisiejszej mojej analizy ze względu na brak czasu oraz jako że jest to moja pierwsza analiza w tym konkursie, następne będą ciut dłuższe jeśli ta jest za krótka (?)

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-16, 02:29 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W typie na 14.02 popełniłem błąd literówkę w nazwie bukmachera, proszę o poprawienie błędu, lub jeśli moderator odpowiedzialny za konkurs uzna, że może tak zostać to niech zostanie

 

Dziękuję :)

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-16, 02:31 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka prosbę bo w tabeli mam 110 pkt a w typie dnia na 10 lutego daje link http://obstawianie.com/typy-na-dzien-10022013-vt124550.htm#1735487 napisałam że bramke strzeli Emenike pisałam bardzo szybko tą analize na 10 min przed rozpoczeciem meczu i nie zauważyłam że on nie zagra w tym finale dlatego powinnien to być zwrot i nie powinno sie liczyc to -150 pkt do tabeli czyli powinnam miec + te 150 pkt czyli w sumie 260 pkt .

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-16, 01:54 ]

:ok: uwzględnie przy następnej tabeli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem jak ja to zrobiłem, ale zapomniałem podać kurs do swojego typu. Kurs powinien wynieść 1.75. Mecz już się rozpoczął, ale mam nadzieje, ze zdarzenie bedzie liczone :)

 

http://obstawianie.com/typy-na-dzien-16022013-vt124544.htm#1737449

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zmiane typu z handi (-1 AH), na (-1.5 AH). Gdzies mi zjadło ".5" i dopiero teraz zauwazyłem. Kurs oczywiscie pozostaje bez zmian.

 

http://obstawianie.com/typy-na-dzien-17022013-vt124543.htm#1737488

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-19, 19:49 ]

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem jak ja to zrobiłem, ale zapomniałem podać kurs do swojego typu. Kurs powinien wynieść 1.75. Mecz już się rozpoczął, ale mam nadzieje, ze zdarzenie bedzie liczone :)

 

http://obstawianie.com/typy-na-dzien-16022013-vt124544.htm#1737449

 

2. W przypadku nie podania kursu oraz informacji z którego to buka analiza nie będzie liczona!

 

Więc przykro mi.. Już tak wiele razy idę wam na rękę, bo wg regulaminu czas na poprawę typu to 15 minut, ale jak już zdarzenie się rozpoczęło na zmiany jest za późno. :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popełniłem błąd w podaniu typu , oczywiscie analiza byla dobrze napisana ale zamiast typu 2-0 napisałem typ 1 ale było widać po kursie i analizie , że oto chodziło

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-02-21, 17:17 ]

:bz: nie zamierzam domyślać się o co komu w danym typie chodzi.. Typ nie będzie liczony do statystyk jeśli jest źle zapisany :nie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...