Skocz do zawartości

Liga typerów z wpisowym


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Co powiecie na ligę typerów z wpisowym ?

 

Liga była by identyczna jak mamy http://www.betcup.pl tyle, że na innym adresie, z wpisowym i dla ograniczonej liczby osób.

 

Wpisowe do uzgodnienia - nie musi być wysokie ;) do 50zł ?

 

Ktoś chętny ? Wpisujcie się od razu podając jakie wpisowe możecie wpłacić :))

 

Od razu napiszę, że wpisowe przed 1 kolejką aby później się nie okazało, że połowa nie wpłaci...

 

Liga ruszyłaby od 1 września. Czas trwania - 3 miesiące ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co powiecie na ligę typerów z wpisowym ?

 

Liga była by identyczna jak mamy http://www.betcup.pl tyle, że na innym adresie, z wpisowym i dla ograniczonej liczby osób.

 

Wpisowe do uzgodnienia - nie musi być wysokie ;) do 50zł ?

 

Ktoś chętny ? Wpisujcie się od razu podając jakie wpisowe możecie wpłacić :))

 

Od razu napiszę, że wpisowe przed 1 kolejką aby później się nie okazało, że połowa nie wpłaci...

 

Liga ruszyłaby od 1 września. Czas trwania - 3 miesiące ?

 

Ja byłbym chętny i myślę, że minimum to 20 zł, max 50 zł. Wszystko do ustalenia, ale minimum 10 osób musiałoby być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisowe od 30 do 50 PLN, minimum osób 15, ilość nagradzanych zależna od puli. Mała pula i mało osób to tylko zwycięzca, więcej osób, lepsza pula to na przykład najlepsza trójka. Ze wpisowym do 50 PLN się piszę. Czas trwania = 3 miesiące czyli od 1 września do 1 grudnia :)) Około 12 kolejek także wyniki jak najbardziej miarodajne ;)

 

:piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to niech będzie wpisowe 35 PLN z większym będzie ciężko o ludzi pewnie, a 35zł fakt nie majątek :D

 

Chętni niech się zapisują, narazie 4 osoby ze mną (rozumiem, że coolmen7 z wpisowym 35zł grasz ?)

 

Zapisy robimy do 25 sierpnia, później wpłata max do 31 sierpnia.

 

Gramy jak będzie minimum 10 osób - im więcej tym lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie zagram, ale pod warunkiem, ze mecze do typowania nie beda jedynie z pilki noznej :faja:

Nie zebym od razu 90% hokeja chcial, ale chociaz jedno, dwa w kolejce, i tak samo powiedzmy z tenisa lub kosza, zeby wiedza byla bardziej rozlegla.

Moim zdaniem bedzie ciekawiej, ligi typerow oparte wylacznie na kopanej juz mi sie nieco przejadly %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to niech będzie wpisowe 35 PLN z większym będzie ciężko o ludzi pewnie, a 35zł fakt nie majątek :D

 

Chętni niech się zapisują, narazie 4 osoby ze mną (rozumiem, że coolmen7 z wpisowym 35zł grasz ?)

 

Oczywiście, jednak w moim przypadku nie jest to pewne na 100%, jeżeli nie wyjadę na "ogórki" do końca sierpnia to na pewno wpłacę, z resztą i tak do końca miesiąca jak coś wpłacamy także nie będzie problemu. Ale jak coś oczywiście bawię się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z nagrodami? Winner takes all, czy jakos rozlozone? Tak sobie myslalem, ze jesli juz maja byc mecze z innych dyscyplin niz noga, to moze na koniec podliczyc kto w danej dyscyplinie byl najlepszy i za zwyciestwo sypnac groszem, powiedzmy 5 dyszek albo chociaz wysokosc wpisowego. Reszta idzie na zwyciestwo w calej lidze. Nie wiem czy da sie ten skrypt tak przerobic, ale jesli da sie wydzielic klasyfikacje z danej kolejki czy miesiaca, to wierze ze uda sie i taki myk. Jesli nie, sluze swym Excelem %-) a wyniki umieszczac mozna na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...